Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Centrum Otogakure

+25
Reina Kana
Michie Ai
Tetsuya Kaguya
Nefrit
Tatsuya Kaguya
Soshi
Mizuki Netsu
Zetsu
Nizashi Shiroi
Takeshi Kenpachi
Maya Kurimuzon
Goku
Rei Casius
Mareo Renjiro
Killunia
Hikari Taoreta
Hana Ichiro
Kisuke Uchiha
Kirin Yakushi
Uchiha Madara
Yorimi Sonoe
Uzumaki Allii
Sakura Haruno
Shinobi
Hyuuga Mikomi
29 posters

Strana 4 z 28 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 28  Next

Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 4 Empty Centrum Otogakure

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Jul 14, 2013 9:30 am

First topic message reminder :

Centrum Otogakure, ve kterém se nachází několik monumentálních a architektonicky zajímavých budov. Zde také tráví Otokage většinu svého času.

Centrum Otogakure - Stránka 4 Centruxex
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down


Centrum Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sun Feb 16, 2014 9:50 pm

"tak to už je moc i na mě, unesu hodně ale tohle vážně ne." pronesu a rozdýchávám jeho zřejmě dobrou náladu z mého vykolejení. Prostě jsem si obalila znovu ruku krystalem a napřáhla jsem se pravou s tím, že pokud to zastaví vyrazím hned s levou pěstí. Já už si potřebovala do někoho praštit.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Sun Feb 16, 2014 10:21 pm

Místo abych se snažil ránu zastavovat, jen uhnu do strany. Následný blok jí otočí doleva a znemožní jí další úder. Chytnu jí pod krkem a začnu jí šeptat do ucha. Copak tě to popadlo? Jeden by řekl, že když už nejsi formálně loutka, budeš šťastná a ty tohle?
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sun Feb 16, 2014 10:27 pm

"Tohle není o štěstí, nejsem Vaše služka, abych dělala všechny práce za Vás." pronesla jsem trochu přiškrceným hlasem.
"Nebudu za Vás zahlazovat Vaše problémy, to není můj styl. Já nejsem jako ti ostatní poslíčky, kteří udělají co Vám na očích uvidí jen proto, že jste Madara Uchiha." chytla jsem automaticky jeho ruku, co mě držela pod krkem.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Sun Feb 16, 2014 10:31 pm

Pohladím jí po tváři. Neberu tě jako služku. Beru tě jako svého podřízeného. Vydal jsem rozkazy, které je nutno splnit. Neplň je sama, rozděl je svým podřízeným a dohlédni ať jsou splněné co nejdřív. Takhle to má ve vesnici fungovat. Sama to přeci moc dobře víš.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Hikari Taoreta Sun Feb 16, 2014 10:32 pm

Počul som asi všetko kým kryštál neobalil dvere, aj keď dvere sami o sebe boli dosť dobré na to, aby som musel "naťahovať" uši aby som počul zreteľne. Killunia tým pádom nemala šancu. Vlastne v tomto stave som bol okrem tých dvoch za stenou asi človek s najväčším množstvom informácii aké kto mal. Keď dvere obalil kryštál otočil som na Killuniu hlavu akoby som sa na ňu chcel pozrieť a zdvyhol obočie nad šatku pričom nechýbala malá grimasa. Zrejme to nepochopila, keďže nepočula to čo ja. Zatváril som sa zase seriózne a dúfal, že nebude tak blbá, že by sa pokúsila utekať.
Hikari Taoreta
Hikari Taoreta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 22
Registrován : 31. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sun Feb 16, 2014 10:40 pm

"Tak si pořiďte sekretářku." odsekla jsem, měl smůlu bohužel jsem se rozhodla nesplnit ani jeden z jeho rozkazů krom toho co mi dal prvně a který jsem měla rozdělaný.
"Co bych podle Vás měla dělat dřív hm? Dělat plán nové armády? Počítat finančnictví vesnice? Udělovat mise a ještě je vyplácet? Rovnou mi můžete dát titul Otokageho. Nechcete třeba udělat rovnou kafíčko?" Zkrystalizovala jsem mu ruka a já se od něj oddálila o krok abych se osvobodila. Promnula jsem si kůži na krku od jeho stisku.
"Jsem velitel Vašich ANBU jednotek ne správkyně vesnice." postavila jsem se narovnaně, abych si utvrdila svou pozici za kterou si stojím.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Sun Feb 16, 2014 10:44 pm

Tak a dost! poprvé na ní zvýším hlas. Jednal jsem s tebou po dobrém ale moje trpělivost končí. Vzpamatuj se a uvědom si jednu věc. Máš nějaký sen který chceš splnit. A já jsem ten, kdo ti ho může splnit. Oplátkou za ten sen jsou tvé služby, nic víc nic míň. Chceš mít svou rodinu? Svůj klid? Chceš zase žít? Tak si to dej v hlavě do pořádku.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sun Feb 16, 2014 10:47 pm

"Moje už skončila. Za dveřmi máte povinnost, lorde Otokage." pronesla jsem chladně. Otočila jsem se a odcházela a krystal se mnou. Otevřela jsem dveře a počkala až vstoupí ti dva dovnitř.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Sun Feb 16, 2014 10:51 pm

Chjo... kam čert nemůže... zamumlám si a usednu zpět do křesla. Tak copak mi nesete? optám se těch dvou co vstoupili.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sun Feb 16, 2014 11:00 pm

Přišlo mi to vtipné, ale moje už dost napjatá a popraskaná mimika mi nedovolovala se zasmát. Vražedně jsem se na Madaru dívala dál. Přemýšlela jsem, jestli mám odejít nebo zůstat s nimi. Ale pak jsem se otočila a vyšla ze dveří. Já jsem tu nepotřebná.

Zamířila jsem si to rovnou o patro níž, kde seděli dvě ženy a pily kafe. To mě dokázalo vytočit neskutečně. Bouchla jsem taky pěstí do jednoho ze stolů. Ženy se lekly ta rána musela být slyšet i nahoře.
"Potřebuju nechat vyhlásit stav nouze, nikdo neopustí vesnici kromě vyvolených které si sama ohlídám, nikdo nesmí dovnitř. Vystavte dluhopisy všem, kterým nebyla proplacena mise či výplata za vykonanou práci. Geniny posílejte rovnou do tréninkového prostoru kam chci aby docházeli alespoň tři ANBU, kteří je budou trénovat. Začněte shromažďovat zásoby do úkrytů bude se to hodit.A to vše chci mít do konce tohoto týdne oznámení bude ještě dnes!" vychrlila jsem na ně tunu informací, které jsem si pamatovala od Madary. Ženy na mě zíraly překvapeně, ale vše si psaly. Pak jen řekly, že to udělají a já mohla odejít dál dělat seznam boje schopných mužů a žen. (přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Hikari Taoreta Mon Feb 17, 2014 11:15 am

Zprvu mi prišlo vtipné, dokonca príjemné keď tá dáma čo nás sem priviedla višla von taká rozhodená. Počul som ranu a trochu niake slová o poschodie nižšie, domyslel som si čo to mohlo byť. Keď všetko utíchlo drkol som Killunii jemne do chrbta nech ide a vošiel do miestnosti kde bol Otokage. "Dobrý deň Otokage-sama." Prehovoril som s úctivým tónom a predniesom ľahkú úklonu, tentokrát čisto serióznu. "Nech sa páči." S týmito slovami som mu podal zvitok, ktorý predtým pristál v rukách Reine a očakával, že príde odmena za splnenú misiu. Kým si ho začal prezerať, pokračoval som. "Teraz mimo mňa, táto dáma by potrebovala senseia, schopného senseia." Na slovo "schopný" som dal obzvlášť dôraz, pretože som vedel ako to tu v poslednej dobe vyzeralo. "Mám dojem, že má potenciál stať sa silnou kunoichi a to netreba zakopávať zametaním podlahy." Za ten čas si zrejme stihol zbežne prezrieť zvitok čo som mu dal, tak som sa zase vrátil k sebe. "Čo sa mňa týka, chcel by som na čas ostať v dedine, ale ak máte niečo dôležité prijmem kľudne misiu." S týmito slovami som spravil krok od stola pri ktorom som doteraz stál celkom blízko a dal mu tak najavo, že som skončil a očakávam odpoveď.
Hikari Taoreta
Hikari Taoreta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 22
Registrován : 31. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Killunia Mon Feb 17, 2014 11:26 am

Když mě dovedla sem, nestihla jsem se ani divit. Killuni začal pociťovat něčí auru, podle mne docela výraznou. Soudila jsem to dle toho, jak jen mručel, sykal a vrčel. Zjevně to nebyl někdo příjemný. Když spolu ti dva začali hovořit, snažila jsem se zachytit alespoň pár slov. Šlo to dost těžko, mé vědomí si je nezapamatovalo, ale pár drobností by kupříkladu Killuni z mé mysli vytáhnout mohl. A možná i z té své - i on sám se snažil (i když lidskýma ušima to příliš dobře nešlo). Pak však dveře utlumil jakýsi praskavý zvuk. Asi ten její krystal.
Takže jsem musela čekat, dokud to neskončí. Když vyšla ven a čekala, až vejdeme dovnitř, trošku jsem se podivila. Proč mě měli k ní přivádět ANBU, když nás teď posílá za Otokagem? Každopádně jsem neváhala a vstoupila jsem dovnitř, nicméně tam jsem neměla co dělat. Jakmile jsem upřela své zelené oči na Otokageho, měla jsem pocit, jako by se polovina mého těla úplně zastavila. Killuni zdroj aury viděl a majitele poznal.
"Dávej si na něj velký pozor," ozvalo se v mé mysli po několika vteřinách. To jsem se skoro chystala mluvit. "Je to jedna z nejmocnějších osob, která se kdy na tomto světě narodila." Nám oběma bylo v této chvíli jasné, že bude lepší, když si jméno nechá Killuni pro sebe. To abych mohla říct "já nevím", kdyby se mě na to někdo zeptal.
"Já pro Vás nic nemám. Netuším, proč mě zatáhla zrovna sem..." odvětila jsem stroze, snažila jsem se však neznít chladně, drze ani nepříjemně. To abych nevypadala jako drzé dítě. Pohlédla jsem na toho slepce. "A senseie nepotřebuji," oponovala jsem. "Umím si poradit i sama..."
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Mon Feb 17, 2014 12:21 pm

Prohlédnu si svitek a mlčky vystavím dluhopis na cílovou částku. Chápu, že bys raději peníze, nicméně vesnice na tom teď není nejlépe. Co se tvého setrvání ve vesnici týče, nebudeš jediný. Jestli je to všechno, můžeš jít. Podám mu papír a gestem naznačím že jsem s ním skončil. Pak přenesu pozornost na druhou osobu. Chvilku jí zkoumám a řekněme že mi připadá trošku v nepořádku. Kdo jsi a co hledáš tady?
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Hikari Taoreta Mon Feb 17, 2014 12:37 pm

"V podstate je tu len z dôvodu nervovej labilnosti tej osoby čo pred chvíľou odišla." Utrúsil som keď už som mieril k dverám s dlhopisom v rukách. "Pekný deň Otokage-sama." S úklonou som zatvoril dvere a s výdychom sa oprel o stenu. Konečne pokoj. V tomto momente som mal zase z krku všetky formality ktoré som tak nenávidel.
Stiahol som si pásku a prešiel si rukami po tvári ako by som si ju masíroval. Pásku som si znovu nasadil na stále zatvorené oči a rozhodol sa počkať na to dievča. Nevedel som ešte o čo vlastne ide, ale zaujímal ma Killuni.
Hikari Taoreta
Hikari Taoreta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 22
Registrován : 31. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Killunia Mon Feb 17, 2014 12:55 pm

Chvilku jsem tak prázdně civěla do zdi za Otokagem. Když na mě promluvil, mrkla jsem, krátce jsem zašilhala a pak se má pozornost přesunula konečně na něj. Začínala jsem opět pociťovat důsledky záchrany mého života během výbuchu u brány Konohy. Tehdy jsem ztratila vědomí. Ještě teď jsem cítila poměrně výraznou únavu... No a mé smysly se taky nedaly zařadit mezi nejostřejší. Alespoň ne nyní.
"Já? Já jsem Naomi Nekotatsu, geninka Otogakure no Sato. Nemám absolutně ponětí, proč jsem sem byla přivedena, a mám pocit, že to byla zbytečná akce. Proto bych ráda odešla a věnovala se svému tréninku..."
... nebo navštívila další zajímavou vesnici, dodala jsem v mysli. To už on slyšet nemohl. Naštěstí.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Mon Feb 17, 2014 2:25 pm

Hm... treninku? Dobrá. Kdo je tvůj sensei děvče? optám se té dívky se zájmem. Ten jounin co tu byl před ní říkal že nikoho nemá, tak jsem zvědav na její odpověď.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Killunia Mon Feb 17, 2014 3:01 pm

Chvilku jsem na něj koukala, nevěděla jsem, co bych mu chtěla říct. Sensei? Nikdy jsem neměla nikoho, koho bych mohla nazývat svým mistrem. Ano, byl tu ten, co mě naučil používat ty ohnivé kuličky, ale ten tu taky byl jen pro tuto techniku. No, nezbývalo mi nic jiného než odpovědět po pravdě. Stejně se nejednalo o nic závažného či tajného.
"Nikdy jsem neměla senseie. Jako malou mě něco naučil otec, poměrně nedávno jsem se naučila něco od jednoho ze zdejších jouninů, ale jinak jsem vše dělala sama. Vše, co nyní umím, je výsledkem dobré paměti, kreativity, tvrdé dřiny a velké píle." Z toho všeho, co jsem nyní řekla,mu bylo jasné, že jsem neměla žádnou touhu po tom, abych byla pod někoho přiřazena. "Hlavně si nemyslím, že se zrovna tady najde někdo, kdo by ovládal Katon. Protože sensei s jiným elementem by mě neměl co naučit..."
"Dobře se snažíš," pochválil mě Drak Ohně a zasmál se. Byl zjevně spokojený. Bylo faktem, že ani jeden z nás nechtěl ukazovat svou sílu někomu jinému.
"Myslím, že bych měla jít. Nebudu vám tu dále překážet..." Lehce jsem se uklonila a pomalu jsem se dala na odchod. Snažila jsem se od tématu "sensei" utéct co nejdále.


Naposledy upravil Killunia dne Mon Feb 17, 2014 6:23 pm, celkově upraveno 1 krát
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Mon Feb 17, 2014 5:16 pm

Elemen ohně? Tedy dobrá. Budu tě tedy učit já. Ve svém volném čase. Teď můžeš jít... a ještě jedna věc. Zůstaň ve vesnici. Vyhlásil jsem zákaz vycházení. Gestem jí naznačím, že jsem s ní skončil a dál jí už nevěnuji pozornost.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Killunia Mon Feb 17, 2014 6:30 pm

"Arigatou gozaimasu," vyslovila jsem tiše a vyšla jsem ven. Killuni nezněl příliš příjemně. Nejspíš se mu nelíbilo, že mě bude učit zrovna ten člověk, z něhož cítil tu temnou a mocnou auru. Zdálo se však, že mě chce nechat v tom, abych neznala jeho jméno.
"Ještě bys z toho byla nervózní... A taky bys to mohla kecnout někde, kde nechceš. To by nebyl zrovna nejlepší nápad," vysvětloval mi vzápětí drak. Častokrát poznal, na co myslím. Avšak není se čemu divit, strávil se mnou již osmnáct let. "Ještě jedna věc by šla udělat. Pomocí Makiho bys utekla do jiné vesnice."
"To by po mně mohla ale Oto jít. Nebo by mohla udělat něco mé sestře a našim číčám..."
"Hm..." Killuni pak zamručel něco, čemu jsem už pak nerozuměla. Když jsem stála na chodbě, krátce jsem se podívala na toho s páskou a pak jsem se vydala na cvičiště domů a pak na cvičiště. Dostala jsem nápad na další techniku.


(přesun)


Naposledy upravil Killunia dne Wed Feb 26, 2014 7:17 pm, celkově upraveno 1 krát
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Hikari Taoreta Mon Feb 17, 2014 6:54 pm

Pôvodne som sa chcel Naomi niečo spýtať. Skončilo by to však vo vetre pretože z miestnosti očividne odišla spokojná. Chvíľu som tam ešte stál a rozmýšľal. Mal som úplné voľno, nebola teda iná možnosť ako tréning. Pomalým krokom som sa vybral k východnému úkrytu a v hlave mi blúdila len jedna myšlienka. Druhý stupeň Kakuchō teashi.

(presun)
Hikari Taoreta
Hikari Taoreta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 22
Registrován : 31. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Wed Feb 26, 2014 8:50 am

Projekce

Centrum Otogakure - Stránka 4 Pein-225676e40

"Dovoluji si Vás pozvat na louku, lorde Otokage. Přehlídka našich vojenských sil, čeká jen na Vás." pronesl můj obrys a opět zmizel.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Kirin Yakushi Sun Apr 13, 2014 8:55 pm

Potloukala jsem se v centru Otogakure. Stále jsem neměla nic na práci, stále jsem se cítila značně osaměle a nikde v okolí se nenacházel nikdo známí. Domů jsem nemohla a ubytovna mi neposkytovala o nic víc společnosti než ulice. Spíš byla štědrá v poskytování samoty, samoty a... samoty.
Začala jsem si pobrukovat tichou písničku a hledala v mysli cokoli, co by mě alespoň na chvíli zabavilo.
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Killunia Sun Apr 13, 2014 9:06 pm

Zrovna jsem mířila ze severního úkrytu do toho jižního. A při cestování v přímém směru se stane, že projdu středem. A to přesně se stalo. Procházela jsem hlavní ulicí, centrem vesnice, a neustále jsem se ohlížela za sebe, dívala jsem se před sebe, rozhlížela jsem se do stran. Doufala jsem, že někde zahlédnu ty zvláštní sněhobílé vlasy, které měly patřit mladé kunoichi. A jakou jsem pocítila úlevu, když je mé zelené oči skutečně zaostřily. Okamžitě jsem se vydala k nim, brzy jsem stála za dívkou, která vypadala přesně jako ta, již jsem hledala.
"Ehm..." začala jsem odkašláním. Dovolila jsem si i jemný dotek na její paži. "Já jsem Naomi Nekotatsu a byla jsem pověřena tvým nalezením. Jsem moc ráda, že se mi to podařilo tak brzy... No, to je asi jedno. Každopádně, my dvě teď máme jít za Otokagem-sama. A já bych jej nerada zdržovala..." Opatrně jsem jí naznačila, ať jde za mnou, a pak jsem se vydala do budovy Otokageho. Když jsem pak došla k jeho kanceláři, zaklepala jsem na dveře a čekala jsem na vyzvání ke vstupu. Maki mezitím hlídal, aby se Kirin držela blízko mne.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Kirin Yakushi Sun Apr 13, 2014 9:15 pm

//Naomi Nekotatsu? Máš jinou podobu, než jako jakou tě Kirin zná?

Zabraná do svých myšlenek jsem vůbec nezaregistrovala, že se ke mě někdo blíží a tak jsem sebou mírně trhla, když jsem ucítila něčí dotyk.
"Ahoj," zmohla jsem se stále trochu polekaně na odpověď.
Za Otokagem? Já?
V tu chvíli se mi rozzářila očka a dostala jsem chuť jí obejmout, což jsem se vzápětí pokusila uskutečnit.
"Jupí!"
Naklonila jsem hlavu na stranu. "Ale budu se mu líbit?"
S tázavým výrazem jsem se vydala za ní až ke kanceláři a poslušně jsem se zastavila těsně za ní.
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Sun Apr 13, 2014 9:31 pm

Dále! promluvím na ty dvě za dveřmi, aniž by zaklepaly. Cítil jsem jejich chakru a neměl jsem čas na zdržování. Na stole už byli připravené dva svitky.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 28 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 28  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru