Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Říčka v okolí Otogakure

+10
Faito Dansaku
Assasin Senju
Uchiha Madara
Shinobi
Goku
Seito Senju
Yorimi Sonoe
Sakura Haruno
Uzumaki Allii
Hyuuga Mikomi
14 posters

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Říčka v okolí Otogakure Empty Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Jul 14, 2013 9:31 am

Poklidné místo, kde málokdy potkáte živáčka. Co se týče vegetace, nalezneme tu spíše křoviny a traviny, než stromy tyčící se do nebes. Zajímavé je rozmístění různých skalek na kterých se daří neobvyklým skalničkám.

Říčka v okolí Otogakure Fubras_River_Anime
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Uzumaki Allii Mon Jul 15, 2013 9:51 pm

Byli jsme v podstatě už u cíle, nutné bylo podle plánu zůstat ostražití, ale zároveň nepůsobit jako vyložení nepřátelé vzhledem k tomu, že jsme přišli vyjednávat. K mému překvapení jsem se v průběhu cesty dostal do popředí naší skupiny. Na chvíli jsem se zastavil a počkal na ostatní. "Vše v pořádku?"
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Sakura Haruno Mon Jul 15, 2013 10:04 pm

"U mě ano, co dál?" konečně jsme byli tady. Už několikrát jsem tu v minulosti byla za honbou Sasuke-kun. Ale teď je naše mise jiná, vyjednávat.
Sakura Haruno
Sakura Haruno
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 132
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue Jul 16, 2013 11:46 am

Pouze jsem přikývla. Cítila jsem za sebou Lizzy, ale neotočila jsem se ani nemluvila. Snad chápala, že jsem zrovna potřebovala čas na své vlastní myšlenky. Utrhla jsem jednu ze skalniček rostoucích snad všude kolem nás a říčky, která k nám byla vcelku blízko.
Věřila jsem, že nás tu někdo najde. A ten někdo, snad, bude mít rozum. Vyprovokovat další válku by bylo opravdu... zlé. K tomu neexistovalo lepší a méně naivní slovo.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Seito Senju Tue Jul 16, 2013 12:57 pm

,,U mě dobré." Rozhlédl jsem se po okolí a zahlídl Oto, která byla už kousek. ,,Tak někde tady asi budu čekat, dále s vámi nejdu."
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Sakura Haruno Tue Jul 16, 2013 1:13 pm

"Teď bychom měli jít do centra vesnice, musíme najít vůdce," řekla jsem nejistě a přitom se dívala na Alliiho.
Vnitřní Sakura - Joo, tahle mise je perfektní příležitost, jak mu být, co nejblíže! Shannaro! Říčka v okolí Otogakure Inner_Sakura_by_xteenuh102593
"Co říkáš, Allii-kun?" optala jsem se.
Sakura Haruno
Sakura Haruno
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 132
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Uzumaki Allii Tue Jul 16, 2013 1:39 pm

Prohlédl jsem si každého zvlášť a na chvíli se zamyslel ohledně jejich případného chování, když by šlo do tuhého. "Fajn..." kývl jsem na Seita. "Jsme hodní jen do té doby, dokud oni nezareagují agresivně. Pokud zbytku není něco jasné, ať se ozve raději hned, než bude pozdě," pronesl jsem neutrálně s kroky směrem do centra Oto, ještě jsem se však zastavil. "I když chceme osvobodit Mikomi... naše životy jsou přednější," ohlédl jsem se na ně zpátky a pak Shijin do očí.

"Jdeme," pokračoval jsem v chůzi.  
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue Jul 16, 2013 2:38 pm

Zaregistrovala jsem Alliiho přímý pohled. Netušila jsem, co si myslí a raději jsem to teď vědět nechtěla. Možná, že netuší, jak budu reagovat, pokud by se něco pokazilo.
Ani já to netuším...
Držela jsem s nimi krok.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Goku Tue Jul 16, 2013 3:21 pm

Ja som ich ako inak následovala. Nerobilo mi problém zachytiť to o ćom sa rozprávali no sama som sa do toho aspoň spočiatku nijak zapájať nemienila. Vlastne som tu mienila počkať, rovnako ako Saito. Predsa len, dva páry rúk sú viac než len jeden. Ostala som len sedieť na jednom z konárov, ktorý sa nachádzal nad nimi. Kto vie koľko im to bude trvať.. keby sa vśak niečo zvrtlo, určite by vyslali nejaký signál.. ktorý by som ja a Saito zachytili.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Sakura Haruno Tue Jul 16, 2013 3:32 pm

Šla sem za nimi, sklopila jsem hlavu a soustředila se na vše, co bylo okolo mě.
Baka! Teď se musím soustředit na svou inteligenci, jsem studentka Tsunade.
Sakura Haruno
Sakura Haruno
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 132
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Seito Senju Tue Jul 16, 2013 3:47 pm

Pozoroval jsem, jak zbytek odchází a až teď si všiml, že s námi šel ještě někdo. He? Možná bych neměl chodit pořád tak zamyšlený. Jelikož byla výš a měla lepší výhled, tak jsem vyskočil za ní a následně se i posadil. ,,Ty asi nejsi z Konohy? Ale jelikož jsi tady a nikdo nic nenamítal, tak s tím asi někdo počítá, že tu jsi." Otočil jsem hlavu směrem k Oto a čekal, co se bude dít.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Goku Tue Jul 16, 2013 4:10 pm

Keby som bola naozaj citlivá, asi by som sa rozplakala. Bolo to až zúfalé.. to si nepamätal absolútne nikto na generálku proti-shoutonských jednotiek?.. asi som bola naozaj zbytočná. Musela som sa pousmiať a len som kývla smerom, ktorým odchádzala skupinka na vyjednávanie.
"Som priateľka Shijin, volám sa Lizzy a patrím ku Kirigakurským šermiarom." Poukázala som na kiby na chrbte a následne som sa zapozerala niekde do diaľky.
"Popravde.. naozaj si myslíś źe sa to vyrieši v pokoji?.. ten bol až príliś dlho. Nikdy to ľuďom moc dlho nevydrží." Spýtala som sa ho. Bol predsa len starśí, skúsenejší a mňa zaujímal jeho názor.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Shinobi Tue Jul 16, 2013 4:11 pm

Konožania boli čoraz bližšie a bližšie k centru Otogakure. Čím viac sa ale približovali, tým viac bolo v okolí shinobi z Otogakure. Žiadna oficiálna brána však už dávno neexistovala. Jediné miesta, ktoré boli prísne strážené, boli úkryty a samotné už spomínané centrum, no ochrana zvyšku sa zjavne dosť zanedbávala. Skupinka z Konohy ale napokon predsa mala toľko šťastia, že sa im podarilo stretnúť niekoho, kto im venoval pozornosť. A nebola to obyčajná osoba, ale kunoichi, ktorá sa preslávila v poslednej vojne akožto jedna z mála nebojácnych elitných jouninov, ktorí ju prežili - Kotohime Naoko.

KOTOHIME NAOKO

Chvíľu mi to trvalo, no napokon som si ich predsa všetkých mala možnosť prezrieť a zvážiť situáciu. Bola som si vedomá toho, že oni o mne už istotne vedeli skôr, ale prečo sa sem vôbec dostavili? Chcú nás nebodaj napadnúť? Tieto otázky by si istotne položilo veľa shinobi v mojej situácii, avšak ja som sa odpovede na žiadnu z nich zjavne neobávala. Naopak, odvážne som sa rozbehla ich smerom a ešte im aj kývala, aby si nemysleli, že im chcem akýmkoľvek spôsobom ublížiť.
"Vitajte v Otogakure, cudzinci!" privítala som ich tým najmenej pravdepodobným spôsobom a konečne dobehla až k ním, len aby som uhasila túžbu po znalosti odpovede na jedinú otázku.
"Než pôjdete ďalej, musím sa vás opýtať... čo tu hľadáte?" nebola to teda práve najzdvorilejšia možná formulácia, ale na moje pomery to ešte celkom ušlo.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Seito Senju Tue Jul 16, 2013 4:38 pm

Když mi řekla jméno, na chvíli jsem se zamyslel. ,,Lizzy? To jméno už jsem slyšel. Legendární šermíř? Hm, tak to je slušné, byly doby, kdy jsem chvíli vlastnil Samehadu." Lehce jsem se pousmál a zamyslel se nad její další otázkou. ,,Já doufám, nebo spíš věřím v to, že to v klidu vyřeší. Jednou to přece musí všechno skončit. Ale lidská mysl je zvláštní. Vždy se najde někdo, kdo bude chtít víc, někdo komu nebude záležet na tom, co budovali naší předci. A když se někdo takový narodí, tak už to znáš."
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue Jul 16, 2013 5:04 pm

Bylo okolo nás čím dál víc lidí. Ale ochrana žádná. Pro Mikomi jistě nebyl žádný problém sem proniknout.
Ale co se s ní stalo dál?!
Mé myšlenky přerušilo mávající stvoření v dálce a o pár vteřin později k nám doběhla pro mě neznámá shinobi. Nikdy jsem ji ještě nestřetla a nepředstavila se. Její jednání bylo na první pohled přátelské, o to víc jsem se bála toho, co nás bude čekat dál. Kývla jsem na znamení pozdravu. Předpokládala jsem, že mluvit bude Seito nebo Allii. Já tu byla jako člen hlavní rodiny klanu, o který v této diplomatické misi šlo především. Pevněji jsem stiskla brašnu se svitkem od Hokageho. Pokud by ho Allii chtěl k prokázání, že máme pravomoce pro vyjednávání, jistě by si o něj řekl.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Goku Tue Jul 16, 2013 5:27 pm

 "Gomenne, ehm.. ja som bola tým sprostredkovávateľom s tvojou Samehadou, vieš.. mala som za taký.. osobný cieľ, zhromaždiť všetky meče pod Kiri a zároveň ich ovládnuť. Viac menej sa to splnilo ale vieš.. predsa len, nepatria mne. Ostali mi Kiby a to mi naozaj stačí." Na chvíľku som sa zamyslela a následne som sa na neho trocha spýtavo pozrela.
"Dostal si za ňu nejakú techniku klanu Hoshikagi nie ?" Spýtala som sa po chvíľke.
"Už si sa ju naučil?" dodala som ďalśiu otázku. Čo iného než rozprávanie mi tiež teraz zostávalo ?
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Seito Senju Tue Jul 16, 2013 5:35 pm

,,V pohodě. Přeci jen, byl a je to majetek Kiri, takže je tam kde má být." Pousmál jsem se a podíval se před sebe. Žádné známky boje jsem neviděl, tak se otočil opět na Lizzy. ,,Je dobře, že meče byly zase shromážděny tam, kde patří. A ano dostal a už ji i umím. Přeci jen mám asi nějaké geny od druhého Hokageho, takže voda mi jde."
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Uzumaki Allii Tue Jul 16, 2013 5:52 pm

Byli jsme tak na půli cesty do našeho cíle, když v tom se zpoza  kopečku vynořila postava Otogakure kunoichi. Nevypadala nebezpečně, takže nebyl důvod k žádným zmatkům. Dokonce nás i mile přivítala a mě příjemně potěšil fakt, že jsme měli šanci jednat s někým takovým. Nemohl jsem si být jistý její neutralitou, ale tak nějak jsem jí věřil. "Zdravím, jsem diplomat z Konohogakure, jak jste si jistě už všimla. Mé jméno je Uzumaki Allii a toto je můj doprovod. Hyuuga Shijin a Haruno Sakura." Bylo patrné, kdo je kdo, takže jsem se ani neobtěžoval s ohlížením. "Pokud vás to neurazí, rád bych se zeptal na vaši hodnost. Žádám o diskrétní rozhovor s člověkem, který je tu nejvýše postavený. Samozřejmě s vaším doprovodem, jestli je to nutné."
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Sakura Haruno Tue Jul 16, 2013 6:17 pm

Nějak se začalo objevovat více a více shinobi z Otogakure. Nebyli jsme tu sami. Někdo na nás dokonce zamával a já byla jen ráda, když Allii začal první. Přikývla jsem na znamení pozdravu a mile se pousmála.
Sakura Haruno
Sakura Haruno
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 132
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Shinobi Tue Jul 16, 2013 6:25 pm

KOTOHIME NAOKO

Takže diplomat. Potom ako som si vypočula jeho predstavenie mi už bolo jasné, že si hry asi nebudem môcť dovoliť. Všetky nápady na to, ako si z nich vystreliť, ma teda veľmi rýchlo prešli. Predsa som si ale neodpustila niekoľko poznámok.
"Tse, to je na mňa až príliš veľa formalít v tak málo slovách. A čo je to za kamennú tvár? To tak jednáte s každým? Diplomati predsa nemajú zakázaný úsmev! A vôbec," prerušila som na krátku chvíľu svoje rýchle rozprávanie a jemne ťukla Alliiho po jeho pravej časti tváre, ako keby som na ňu ukazovala.
"Kto vám robil to tetovanie? Páči sa mi to, je to také... abstraktné! Vedela by som si to predstaviť i na sebe, hoci asi na... ehm, inej časti tela. Akej farby si myslíte, že by mi slušalo?" skôr než som počkala na odpoveď som mu do jeho ruky vtisla tú svoju a začala ňou triasť ako o dušu.
"Kotohime Naoko, jouninka z Otogakure. Rada vás poznávam! Dobre sa s vami rozpráva, ste zábavný!" predstavila som sa už aj konečne. Očividne sa odo mňa očakávalo, že ich vezmem k Otokagemu, ale to mohol byť pre akéhokoľvek shinobiho z našej dediny problém. Robil si, čo len chcel a kedy sa mu zachcelo.
"Prepáčte, že vás sklamem, ale za Otokagem vás len tak zobrať nemôžem. Budem potrebovať počuť dosť dobrý dôvod," oznámila som im akoby mierne skleslo a konečne si na chvíľu zavrela ústa, aby mali možnosť odpovedať.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue Jul 16, 2013 6:40 pm

Tiklo mi v oku, obočí vyletělo vzhůru a já měla chvíli pocit, že se Naoko okamžitě pokusím zabít. Tady šlo přece o moji sestru! A ona s námi jen hrála hry. V Otogakure se mi vůbec nelíbilo nikdy, ale za časů Rukiho, Tatsua a především Reiny tu alespoň člověk mohl očekávat, že ho odvedou za Kagem. Kdybych byla kočka, teď bych zasyčela a vyškrábala někomu oči. Pokusila jsem se tvářit se klidně, neemotivně a snad se mi to i podařilo.
Hodně dobrý důvod by byla tvoje hlava na zlatém podnose, mrcho.
Pro jistotu jsem stále mlčela.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Uzumaki Allii Tue Jul 16, 2013 6:44 pm

Nechtělo se mi věřit, že ve vesnici jakou je Oto, mohou vyrůst typy osobností, jako je zde přítomná dívka. Nedalo mi to a trochu mi zacukal koutek, nikdy jsem nebyl na zrovna velké formality, ale pro tentokrát jsem to považoval za nutné a správné. "S úsměvem jsem opatrný, nerad bych vás uvedl do rozpaků.  Jak je vidět, už jenom mé "tetování" udělalo svoje. Jste opravdu okouzlující slečna, vám bude bezpochyby slušet všechno... všude." Po tom, co se konečně představila a skoro mi vykloubila zápěstí, mírně jsem se zamračil nad její poslední větou. Pevně jsem sevřel ruku v pěst a obrátil se k Shijin. "Netřeba slov, když to máme na papíře..."
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Sakura Haruno Tue Jul 16, 2013 7:00 pm

Ta holka mi lezla na nervy. Chtěla jsem sevřít ruku v pěst, ale ovládla jsem se. Nic jsem neříkala, jen jsem střelila pohledem po Shijin. V mých očích se zračilo jediné, kdybych ji tak mohla zabít..
Sakura Haruno
Sakura Haruno
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 132
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Shinobi Tue Jul 16, 2013 7:30 pm

KOTOHIME NAOKO

Po Alliiho slovách mi neostávalo nič iné než sa len usmievať.
"Je vidno, že ste diplomat!" zasmiala som sa a konečne venovala pozornosť aj ostatným prítomným. Ako prvá prišla na rad Sakura, ku ktorej som sa milo naklonila a potriasla jej rovnako ako aj Alliimu rukou.
"Juuu, teba spoznávam! Veľa som toho o tebe počula! Čudujem sa vám, Allii-san, že sa vôbec obávate toho, čo by so mnou váš úsmev mohol urobiť, keď tu máte tak schopného medika!" hoci som na to možno nevyzerala, ale ku svojej práci som pristupovala celkom zodpovedne a mala som preto celkom dosť informácií. Posledná osoba, s ktorou som sa ešte nezoznámila, bola Shijin, ku ktorej som sa ale z neznámych dôvodov nehrnula, iba som na ňu z istej vzdialenosti pozerala, skoro ako keby mi niekoho pripomínala.
"Hmmm... takže Hyuuga... rada vás poznávam! Vy, Hyuugovia, máte nepochybne skvelú rodinu! Nebolo to tak dávno, čo som sa s jednou z vás stretla," krátila som si čas, zatiaľ čo som stále čakala na dôvod ich návštevy.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Sakura Haruno Tue Jul 16, 2013 7:44 pm

Uvolnila jsem ruku a pevně stiskla její při potřásání. Možná jsem stiskla trochu víc, než jsem chtěla. "Nedivím se, že jste o mě slyšela," stála jsem se usmívala, nicméně můj úsměv vypadal dosti falešně.
Sakura Haruno
Sakura Haruno
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 132
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru