Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Říčka v okolí Otogakure

+10
Faito Dansaku
Assasin Senju
Uchiha Madara
Shinobi
Goku
Seito Senju
Yorimi Sonoe
Sakura Haruno
Uzumaki Allii
Hyuuga Mikomi
14 posters

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 5 Empty Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Jul 14, 2013 9:31 am

First topic message reminder :

Poklidné místo, kde málokdy potkáte živáčka. Co se týče vegetace, nalezneme tu spíše křoviny a traviny, než stromy tyčící se do nebes. Zajímavé je rozmístění různých skalek na kterých se daří neobvyklým skalničkám.

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 5 Fubras_River_Anime
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down


Říčka v okolí Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Nefrit Wed Feb 04, 2015 9:56 pm

Usmievala som sa. Stála som na mieste a usmievala som sa. Keď naklonil hlavu na stranu, dala som dole moju drahocenú, aj keď úplne zbytočnú vestu a odhodila som ju bokom.  
Jeho rýchlosť bola impozantná, no stále som usudzovala, že sa drží trocha späť. 
Keď sa ku mne blížil, všimla som si, ako sa mu po ruke začína preplietať spleť čiernych ornamentov, až mu ruka zošedla a vytvorila sa v nej sekera. Neuhla som sa. 
Rana dopadla do môjho ramena a ja som pod jeho silou bola nútená prikrčiť sa nechcene k zemi, keďže ma tam doslova tlačil. Z ramena mi však nestriekala žiadna krv.. vlastne som na sebe nemala ani škrabanec. Sám si mohol všimnúť, ako na zasiahnutom mieste moja pokožka sčernala. Zvuk toho nárazu, pripomínal stretnutie sa kovu s kovom. Chytila som ho za danú ruko-sekeru jednou rukou, pri čom som ho držala u seba. Nechcela som ho len tak pustiť. Voľnú ruku som si zatiaľ priložila k ústam a po jej chrbte prešla jazykom. Stále som sa usmievala.. divne.
"Sennika... hehe.. myslela som si že ste vymreli. Dokonalé.. dokonalé.. urobím si z teba vlastnú laboratórnu krysu." Zachichotala som sa, po čom mi z ruky, ktorú som si oblízala, začali vychádzať čierny hadi. Neboli to normálni hadi, boli to skôr stvorenia pripomínajúce hady a nejakým démonov zároveň. Bola to technika, za ktorú konkrétne moja sestra, nebola príliš nadšená. 
Hadi z ruky zaútočili priamo na Nessaia. Teda "vystrelili" po jeho krčnej tepne a druhej ruke. Jeden sa chcel do krku zakusnúť, zatiaľ čo zvyšný sa skôr snažili zviazať jeho telo.
Jednalo sa o temné medik-umenie, kúsnutie od tohto hada, by mu malo privodiť paralýzu. Aj keď som si naozaj nebola istá, ako to bude fungovať zrovna na takýto vzácny vedecký subjekt.
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Nessai Wed Feb 04, 2015 10:13 pm

O čosi viac som otvoril oči, keď som videl, že som bez žiadnych problémov zasiahol jej telo. V tom momente som do úderu pridal ešte viac sily, až sa mi od už teraz menšieho pobláznenia, že som hneď neminul, rozšírili zrenice, čo beztak šlo zahliadnuť len veľmi ťažko, no i mňa čakalo prekvapenie. Tým bol moment, keď sa moja ruko-sekera zastavila o jej telo ako o nejakú kovovú stenu. Zdá sa, že som tu opäť nebol jediný.. um.. výnimočný, dajme tomu. A to mi dokázala i tým, čo v nasledujúcej chvíli spravila.
"I'm sorry, ale ako krysa ti neposlúžim. Je viac zaujímavejších vecí, ktoré by som mohol robiť." Poznamenal som s úškrnom, akoby som ju snáď ani nebral vážne, hoc bral. V Oto bolo bláznov totiž až-až, tu niekoho nebrať vážne aj pri totál divných veciach bola jednoducho hlúposť. Keď som postrehol tých vyvolaných hadov, z ktorých jeden mi zaútočil hneď na krk a druhý ma chcel spútať, zľahka mi povyšiel kútik. Mal som teraz dve možnosti. Normálne som rozmýšľal o tom, čo sa asi stane, keď sa nechám zasiahnuť a spútať. Veril som si v mnohých veciach a niekoľko z nich ma aj teraz presviedčalo, nech si jednoducho vyskúšam tú jej pozíciu 'krysy'. Na druhú stranu.. neviem, či to bola zrovna vec, na ktorú som mal teraz chuť. A stále som ani nevedel, čo je to vlastne zač! Nakoniec som spravil krok tak, aby som nohu dostal medzi tie jej, čím som sa k nej doslova natlačil telom. Nakoľko ma držala pri sebe, šlo to ľahko, opačný pohyb by bol ten, čo by mi robil ťažkosti. Podvihol som svižne ruku a z nej sa mi vytvorila akási posilnená, šedá hmota, či skôr až naťahovacia ruka. Ďalšia z mojich jednoduchých techník. Hneď som ruku nechal prudko vyraziť proti hadovi, snáď akoby som mu chcel obšuchnutím dať jednu do sánky a zároveň som vlastnú ruku stočil ako hada najprv tak, aby som si sám obkolesil krk, načo dlaň mi skončila naopak na tom jej, keď sa mi ruka stočila ešte raz a celkom ľahko sa dostala až ku jej telu. Had mohol i nemusel teda pohrýzť. Netušil som, či moje posilnenie prehrýzne alebo nie, ale popravde mi to bolo fuk. Chcel som si aj čosi vyskúšať, presnejšie byť jej pokusným králikom, keďže táto ženská vyzerala fakt úchylne, nuž a keby to nevyšlo, mal som ju zase v dobrej pozícii ja, keď som jej zatiaľ len zľahka zvieral hrdlo. Buď-alebo, bol som zvedavý, čo sa udeje!
Nessai
Nessai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 01. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Nefrit Wed Feb 04, 2015 10:22 pm

Hady ako také neboli určené na "bojovú techniku". Skôr na paralizovanie a na operácie. Preto pochopiteľne jeho rozmáchnutie tej.. podivnej ruky jednoducho nemohli nijakým spôsobom vydržať. Aspoň nie ten jeden, ktorý na ňu mieril. 
Bola moja chyba, že had neprehryzol jeho pokožku v sennika móde. Nebola som totiž pripravená na to, že sa tu dnes stretnem s takouto osobou a tak som nespravila potrebné "prípravy".
Jeho ruka zovrela môj krk a ja som ju tak maximálne držala tou mojou. Bol však silnejší, nie že by mi zovretie jeho ruky k niečomu bolo. Stihla som sa milo uškrnúť. Snažila som sa šetriť s dychom.
"Aký nečakaný zvrat udalostí." Šepla som, no on mohol zrazu pocítiť, ako sa ruka, ktorá ma drží pod krkom, oddeluje od jeho tela. Mohla za to technika chakrového skalpelu, ktorým som mu začala práve túto časť jeho tela "odkrajovať" alebo.. skôr "oddeľovať"? Kto vie.
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Nessai Wed Feb 04, 2015 10:34 pm

Tak.. hady boli nakoniec oveľa slabšie, než som sám čakal a to som ju ešte trošku i podceňoval. Ale bol to bod pre mňa, hoc dlho som si vedenie teda neudržal. Hoc neviem.. aj prítomnosť jej tela bola príjemná, a to aj napriek boju! Na to som sa radšej ale až tak nesústredil, skôr som začal vnímať to, že nesvojvoľne mi i to slabé zovretie začína poľavovať, až som si uvedomil, pre akú príčinu. Pozrel som sa na jej chakrový skalpel, ktorým cez moju aktuálnu formu ruky prechádzala akoby nič, načo som sa uškrnul. Z celej sily, ktorú som v tejto ruke ešte vedel vyvolať, som si sám jej zvyšok utiahol okolo krku, akoby som mal v pláne sám seba zadusiť, načo mi ostávalo už iba počkať malý moment. Akonáhle sa jej skalpel dostal až k druhému kraju a časť mojej ruky bola preč, niežeby mi to extra vadilo, okamžite sa musela vysporiadať s protiútokom, ktorým bol švih zvyšku tejto dlhej ruky od môjho krku, takže mohla dostať poriadny slap do tváre. Chcel som totiž napnúť a vypružiť čo najviac tú zostávajúcu časť, ktorá sa okamžite uvoľnila ako pružina, keď mi odťala tú časť ruky a slúžilo to vlastne ako taký automatický úder. Nešiel som ale nechávať nič na náhodu a do druhého kroku som ešte zakomponoval svoju ruko-sekeru, ktorou som si hneď sám odťal ten dlhý, ostávajúci kus ruky, ktorý jej mal vraziť. Dôvod? Len aby ma to neťažilo a nezavadzalo mi to. Po odseknutí som mal hneď v pláne odskočiť aspoň o nejakých pár metrov, hoc ma tento osobný, blízky súboj fakt bavil.
Nessai
Nessai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 01. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Nefrit Wed Feb 04, 2015 10:45 pm

Chakrový skalpel bol síce slušná technika, no aj pri takom materiály, akým bola jeho pokožka, mi to nejaký čas trvalo. Čo však spravil, ma .. no zľahka povedať naštvalo. V podstate mi dal facku.. a to.. sa nerobí.. to sa vôbec nerobí. Kto kedy žene zaútočí na tvár ? Je to jedna z najkrajších častí ženského tela!
Chcel uskočiť, no pozabudol že ho stále držím za jehu "sekerovitú" ruku a tam ma v podstate stiahol za sebou. Keď dopadol na zem, v podstate som do neho narazila. Kolenom som pri tom vrazila do jeho hrude a sama sa ho snažila zhodiť na zem. Ak by sa mi to podarilo, v podstate by so msa ocitla v pozícií, pri ktorej by som sedela na jeho bruchu.
"Tsch....  tú facku..." Prvá rana päsťou znova mierila na jeho tvár. "... to si pos*al.." Druhá a tretia v podstate tiež. Viac už nie. Sám mal celkom peknú tvár,bola by škoda mu ju znetvoriť. 
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Nessai Wed Feb 04, 2015 10:54 pm

Možno sa to, čo som spravil, nemalo.. možno áno.. to mne bolo fuk. Vyzvala ma a to znamenalo, že môžem útočiť ako chcem, teda, v rámci aspoň nejakých možností. Ale.. ja som vlastne výhovorky hľadať nemusel. Nikdy som to nerobil, tak prečo teraz? Veď.. tak schytala to tou divnou časťou ruky, mno. Viac ma zaujímalo ale to, keď som pozabudol na fakt, že ma drží za ruku a vlastne som ju stiahol so sebou o tých pár metrov. Zhodiť a posadiť sa mi na brucho sa jej podarilo a vlastne to nebolo jediné. Doslova som ruky uvoľnil a nechal ich padnúť vedľa tela, pričom som iba zľahka podvihol bradu a nechal si uštedriť tie tri rany do tváre. Začala mi síce v malom množstve tiecť krv z kútika, no v mojich očiach a v stálom úsmeve bolo vidieť akoby uspokojenie. No.. Senninka a jej bláznovská stránka na mňa hold mali vplyv.
"Ale prosím ťa.. Ako výmena za tú ruku je to fér. Navyše to ani nebolo také hrozné." Odvážil som sa dokonca aj na provokáciu, pričom som z práve spomínanej ruky stiahol Senninku, alebo teda aspoň jej stránku k boju. Viac ma zaujímala už regenerácia. V podstate som ale ďalej ležal tak, ruky voľne do strán, uvoľnený a sem tam si oblizujúci krv z pier. Pohľadom som jej ale mieril do očí a stále mohla vidieť, že vo mne i údermi burcuje alebo burcovala ďalšie chúťky k boju a podobne. Sama si však už mohla domyslieť prečo.
Nessai
Nessai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 01. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Nefrit Wed Feb 04, 2015 11:06 pm

"Rozkazy od Otakage. Ideš so mnou do Kirigakure no sato.. " Povedala som mu namiesto reakciu, na jeho vetu. Rukami som sa zaprela do zeme v okolí jeho hlavy a naklonila sa znova k jeho tvári, teda skôr k uchu.
"Nefrit, teší ma ...." Či ma však naozaj tešilo, bolo celkom otázne. Všimla som si, ako sa jeho ruka začínala regenerovať a sama som s úsmevom spoza opaska vytiahla niečo, čo často býva najhoršou nočnou morou mnoho.. "ľudí" s fóbiou na ostré predmety. Skalpel. 
"Vždy som chcela mať vlastného maniaka ktorého telo reaguje na prírodnú chakru." Zamumlala som si skôr pre seba, pri čom som čepeľ skalpelu priložila na pokožku k jeho hrudi.
"Vaše telá..." čepeľ na hrudi začala prechádzať pod pokožku. ".... sú proste dokonalé." Na prstoch som pocítila krv, ktorá mu z ranky vytiekla. Skalpel som si priložila k ústam a po jeho tupom okraji prešla jazykom.

"Nechci aby som ťa prosila... môžeme si to užiť obaja.. hmm?" Môj malý návrh mál snáď toľko možností ako ho pochopiť, že to až nebolo bezpečné. Určite nie v prítomnosti niekoho, ako on. Bola som síce dosť presvedčená o svojej sile, momentálne som ale trpela istým defektom a nemohla som využívať isté techniky, ktorými by som inokedy beštiu, akou je on, vedela spútať. Preto som musela brať ohľad aj na jeho názor... ako som neznášala brať ohľad na názor ostatných ľudí. Hlavne tých, ktorý mali skončiť na mojom výskumnom stole.
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Nessai Wed Feb 04, 2015 11:17 pm

Po jej strohej vete ohľadom rozkazov a Kirigakure som ostal len kukať jak puk, hádajúc, či ma chce iba provokovať alebo mám fakt nahodiť po dlhšej chvíli zas ten nespokojný výraz. Jo.. misie.. nebol som s nimi veľký priateľ. Ale aspoň to mohlo mať tú výhodu, že by som šiel s ňou. Z krátkeho zamyslenia ma vyrušila, keď sa naklonila k môjmu uchu a pošepkala mi svoje meno. Len som sa pousmial. Či ju tešilo či ne, to ma netrápilo. Bral som to len ako dodatok, ktorý možno povedala nechtiac zo slušnosti. A ak ne a myslela to vážne, mohol som byť potom spokojný.
"Prekvapuje ma, že si ho nikdy nemala." Poznamenal som iba tak, pričom som stiahol pohľad na vlastnú hruď, keď mi po nej začala prechádzať skalpelom. Nijak mi nevadil, ani skalpel samotný, ani ranka, ktorú mi vytvorila. Jo, bolo skutočne vzrušujúce mať takéto vymoženosti!
"O tom niet pochýb." Reagoval som na jej poznámku o dokonalosti 'našich' tiel, pričom som sa zas až hrdo uškrnul a sledoval, ako oblízla tú tupú časť skalpelu. Nuž a pri jej poslednej poznámke som zas nahodil ďalší úškrn. Bavilo ma a tešilo, že som ju stretol. Nestávalo sa mi bežne, aby mi niekto vravel takéto vety. Vety, čo sa dajú chápať X spôsobmi a ešte k tomu sa mi aj väčšina z možností páčili!
"Chvíľa, kedy by si ma mala prosiť by určite bola zaujímavá a ego podvihujúca, no.. Zrejme nám ušetrím čas a nijak ťa asi neprekvapím, keď poviem, že si to môžme užiť obaja." Provokačne som odvetil rovnakým spôsobom, akým to podala i ona, načo som sa len trochu dvihol, oprel sa rukami v lakťoch a naklonil hlavu. Nefrit.. zaujímavá to osôbka..
Nessai
Nessai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 01. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Nefrit Thu Feb 05, 2015 5:59 pm

Skalpel som schovala späť "bohvie kam" a poupravila som si čiapku na hlave. Stále som len na ňom sedela rozmýšľajúc, čo robiť. Bola som naozaj zvedavá, ako a čo všetko s ním vlastne plánujem robiť. Pevne som dúfala že to prežije no.. nevedela som si predstaviť, prečo by nie. Bol v podstate... "nesmrteľný"... alebo bolo aspoň hrozne ťažké ho zabiť. Plánovala som však zistiť presnú hranicu toho, čo by dokázal vydržať. Prípadne by som mohla využiť jeho DNA na moje vlastné posilnenie.. kto vie.
Každopádne som pri jeho odpovede vykúzlila očarujúci úsmev.
"A s čím by si chcel začať.. hmm?  užívaním... alebo U-žívaním?" 
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Nessai Thu Feb 05, 2015 6:20 pm

Len som ju tak zdola sledoval, kukal očami sem a tam a nič nevravel. Vlastne som radšej teraz ani nedráždil pohľadom či slovami, tak som jej prezeral iba tvár. Netúžil som schytať štvrtú ranu.. um, aspoň nie hneď teraz. Bolo síce asi trochu zvláštne, že tu na mne ďalej tak sedela, no nesťažoval som sa. Keď vykúzlila úsmev a ozvala sa, lišiacky som sa usmial a slabšie pokrčil ramenami.
"Hmm.. podľa toho, čo ktoré zahŕňa." Povytiahol som významne obočím, načo som sa zasmial a hodil jej dlhší vyzývavý pohľad do očí. Ah.. doslova som sa vyžíval v tom, že som mohol hovoriť vlastne čo chcem a bol som pochopený. Nie pri každých babách to bolo také.. um.. dokonalo jednoduché? Dajme tomu.
Nessai
Nessai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 01. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Nefrit Thu Feb 05, 2015 6:40 pm

"Heh.." Trocha som sebou pri uchechtnutí hrkla. Nespravila som však nič menej, než ďalšie naklonenie a ľahký bozk na jeho ľavú tvár.
"Takže to nechávaš na mne... hmmm?" Žmurkla som na neho a...

---------------------------------------

Natiahla som na seba nohavice a spokojne si zívla. 
"Nah... mali by sme si ... pohnúť do tej Kiri. Aj keď je ten neznámy takmer určite mŕtvy." Povzdychla som si. tak pekne tento deň pokračoval.. a mal tak hrozne skončiť. 
"Vy z toho vašeho divoškého klanu.. naozaj máte výdrž heh." Ruky som si založila na hruď a začala sa obzerať po mojom "tope", ktorý skončil niekde v okolí.
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Nessai Thu Feb 05, 2015 7:02 pm

Mlčky som iba prikývol hlavou, keď na mňa potom i mrkla a uštedrila mi bozk na ľavú tvár. Následne som len..
~~~~~
So spokojným výrazom, ako inak, som si práve už iba zapínal košeľu, aj keď dosť ľahostajne, nakoľko.. som ju i tak nakoniec vždy zvykol nosiť zase rozopnutú, preto i také zapínanie. Pohľadom som pritom mlčky hľadel k Nefrit, ktorá sa práve vyjadrila ku tej Kiri. Na to som aj nejako zabudol, niežeby mi to vadilo. Po svojej minimálnej úprave som sa následne už iba so spokojným úškrnom posadil a stále sa i naďalej na ňu díval.
"Jop, nie je to výhoda len v bojoch, heh.." Poznamenal som a naklonil hlavu, keď som sledoval, jak sa obzerá po svojom tope. Prišlo mi to komické, na druhú stranu sa však dívala inam, tak som sa zase ja mohol dívať na ňu. Pochopiteľne mi predošlý akt nestačil, ale čo sa dá robiť, aspoň som kukal a kukal..
Nessai
Nessai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 01. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Nefrit Thu Feb 05, 2015 7:15 pm

V momente som po ňom strelila pohľadom. nemal šancu sa tak rýchlo uhnúť tým svojim, takže som ho načapala ! Nie že by mi to vadilo skôr.. ma štvala iná vec.
"Čo keby si sa narozdiel od flákania sa, taktiež poobzeral po mojom tielku ? Tsch... stavím sa že si ho hodil niekam do rieky alebo tak.." Urazene som si odfkla a začala snoriť.. kade tade.. nie že by som od neho pomoc potrebovala. Len ma trocha iritovalo, že som nebola ja tá, ktorá v predošlom akte prebrala iniciatívu.
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Nessai Thu Feb 05, 2015 7:37 pm

Keď ma tak šikovne pristihla, iba som nadvihol obočie. Obzvlášť teraz mi už neprekážalo ju takto prechádzať pohľadom, takže som s tým neprestal dokonca ani vtedy, keď sa na mňa dívala.
"Hmmm.. nie, vďaka. Bez neho vyzeráš lepšie." Poznamenal som pohodlne a naklonil hlavu zas ku druhej strane, než som mal doteraz. To, kde to jej tielko skončilo, som netušil a vlastne ma to ani nezaujímalo. Fakt, že by ho ani nenašla, by ma mohol len a len potešiť, tak isto ako pokračovanie toho sledovania, jak sa tu po ňom beznádejne obzerá.
Nessai
Nessai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 01. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Nefrit Thu Feb 05, 2015 7:45 pm

Odvrátila som sa od neho a nakoniec.. som to našla.. na strome, vysoko na strome. S povzdychom som po ňom predsa len musela vyliezť, zobrať ho a už som si ho naťahovala cez hlavu.
Poukázala som na Nessaia prstom a prísne som sa na neho zapozerala. 
"Vstávaj, máme prácu... aaa po tom som na rade ja." Vyplazila som na neho jazyk. Môj hlas bol hravý... pohľad nebezpečný a zásoba trikov, ktoré som na neho mienila využiť, nekonečná.
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Nessai Thu Feb 05, 2015 7:52 pm

Prižmúril som oči, keď sa na chvíľu zadívala jedným smerom a ono tielko na strome som si po momente všimol aj ja. Fakt netuším, ako sa mi podarilo ho vyhodiť až tam. No ale čo už, stane sa. Pri jej prvej časti vety som prekrútil očami, pri druhej som sa zase úchylne uškrnul a začal sa lenivo zbierať hore na nohy.
"Ako si želáš." Poznamenal som, keď som pred ňu predstúpil a oblízol si pery. Obzvlášť pri nej som bol zvedavý, jak to dopadne, no radšej som na to nešiel myslieť, keď už sme mali tú misiu. To by som sa potom moc na tú misiu zrovna nesústredil. Niežeby som na to extra pozornosti hádzal i tak, ale bolo by jej ešte menej, keby premýšľam o tom 'potom'.
Nessai
Nessai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 01. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Nefrit Thu Feb 05, 2015 8:25 pm

"Neželám zlato.. bol to príkaz." Znova následoval sladký úsmev, pri ktorom som ho pohladila po tvári. Nechcela som však zbytočne strácať čas. Hodila som ešte cez seba "vestu"... ak sa to dalo nazvať vestou, a následne som vykráčala mimo Otogakure. Mali sme predsa len misiu. K tejto osobe, ktorú sme mali hľadať, musela Reina niečo cítiť... prečo by tam inak posielala tak spoľahlivú osobu, ako ja ? Keď som však pomyslela na moju spoľahlivosť, hneď som si odmyslela hocijakú citovú spojitosť medzi Reinou a hľadaným shinobim.
(presun)
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Nessai Thu Feb 05, 2015 8:31 pm

Úškrn sa mi trochu rozšíril, keď mi objasnila svoje slová a potom ma pohladila. Sám som nebol zvyknutý na akýkoľvek druh rozkazov, špeciálne i týchto, ktoré mohla vydávať len ona mne, no ale.. skúšať nové veci je vždy vzrušujúce! A opäť, špeciálne pri týchto činnostiach. Ale to malo čas.
"Tak príkaz.. hmm.. budem dúfať, že čo najskôr vydáš ďalší." Poznamenal som provokačne, načo som sa len ešte trochu upravil a následne vykročil po jej boku preč z Otogakure.

~Presun~
Nessai
Nessai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 01. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 5 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru