Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Říčka v okolí Otogakure

+10
Faito Dansaku
Assasin Senju
Uchiha Madara
Shinobi
Goku
Seito Senju
Yorimi Sonoe
Sakura Haruno
Uzumaki Allii
Hyuuga Mikomi
14 posters

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 2 Empty Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Jul 14, 2013 9:31 am

First topic message reminder :

Poklidné místo, kde málokdy potkáte živáčka. Co se týče vegetace, nalezneme tu spíše křoviny a traviny, než stromy tyčící se do nebes. Zajímavé je rozmístění různých skalek na kterých se daří neobvyklým skalničkám.

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 2 Fubras_River_Anime
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down


Říčka v okolí Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue Jul 16, 2013 8:02 pm

Podala jsem Alliimu svitek, o který nepřímo požádal, když se žena obrátila na mě.
"Hyuuga Shijin," představila jsem se neochotně a nezaujatě poslouchala její prázdná slova.
Rozhodně mě netěší.
Přesto na mě bylo znát, jak se mi ve tváři v jednu chvíli mihlo překvapení.
Mikomi! Ona potkala Mikomi!
"Smím vědět, s kým z mého klanu jste se měla tu čest setkat?" nadhodila jsem zaujatý, falešný úsměv. "Třeba tu osobu znám a dobří společní známí usnadňují dobré vztahy."
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Uzumaki Allii Tue Jul 16, 2013 8:10 pm

Převzal jsem od Shijin svitek, kývnutím poděkoval a dále už jsem ho chtěl předat Naoko, ale zarazila mě její poslední slova. Následně se Shijin začal vyptávat, a tak jsem se rozhodl svitek podržet ještě chvíli u těla.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Shinobi Tue Jul 16, 2013 8:15 pm

KOTOHIME NAOKO

Už som sa aj chcela natiahnuť po zvitok, ale z neznámych dôvodov mi ho Allii nepodával. Očividne ho zaujímala odpoveď na otázky Shijin. Sú tu snáď nebodaj kvôli nej?
"Nespomínam si na meno. Neviem ani, či mi ho vôbec povedala. Chvíľu sme sa zabávali pri rieke a potom som ju nechala ísť," pomykala som ramenami. Rozhodne na mne bolo vidno, že si nevymýšľam a že skutočne hovorím pravdu. Následne som už naozaj čakala, kedy mi Allii podá ten zvitok.
"Teraz ak dovolíte, predstavovania sa bolo na dnes dosť. Oboznámte ma konečne, prosím, s dôvodom vašej návštevy a ja sa vás podľa vážnosti situácie pokúsim dostať k Otokagemu, dobre?" navrhla som s úsmevom. Bola som si vedomá toho, že zo mňa ostatní zjavne nemali práve obrovskú radosť, alebo pri najmenšom nemali práve najlepšiu náladu, ale to ma neodradzovalo od toho, aby som bola sama sebou.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue Jul 16, 2013 8:35 pm

S námahou jsem udržela úsměv a znovu jsem se ponořila do pro dnešek tradičního mlčení. Pouze jsem přikývla.
Tak nechala jít. Moji sestru by někdo takový neporazil!
Přeměřila jsem si ji ještě jednou pohledem.
Tohle - je - špatný - vtip.
Jediná její slova, která vyžadovala odpověď, patřila Alliimu a tak jsem otočila pohled k němu zvědavá, co řekne.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Uzumaki Allii Tue Jul 16, 2013 9:06 pm

Celou tu dobu jsem z ní ani na okamžik nespustil pohledem. Její výraz ani způsob, jakým nám svou skutečnost podávala nenaznačoval, že by se nám snažila zapírat pravdu. Byla tu možnost, že ta Hyuuga, o které mluví je Mikomi. Jenže s dalším prodlužováním by její trpělivost mohla polevit a navíc jsem se už chystal na předání svitku. Nakonec ani nebyl důvod si vymýšlet... i když... "Zde," nastavil jsem jí levou ruku, ve které už čekal svitek. "Tohle je jen pověření k diplomatické misi a pečeť od našeho Hokage... Jsme tu pro naši jouninku... Hyuugu."

Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Shinobi Tue Jul 16, 2013 9:18 pm

KOTOHIME NAOKO

A bolo to tu. Konečne som mala možnosť vziať si ten zvitok a hoci som sa toho veľa nedozvedela, z toho, čo práve povedal Allii, mi už bolo všetko celkom jasné.
Takže za to naozaj bola zodpovedná Konoha, hm, pomyslela som si poprvýkrát po dlhej dobe zaujato a behom chvíľky sa zo mňa z ničoho nič stala úplne iná osoba. Úsmev mi zmizol z tváre a začala som byť podstatne serióznejšia ako predtým.
"Ráčte ma nasledovať," prehovorila som a na mňa až prekvapivo pomalými krokmi som sa vydala do centra Otogakure. Sama som bola toho presvedčenia, že tentokrát to bol naozaj dobrý dôvod na to, aby Otokage prejavil trochu zodpovednosti a ukázal sa svetu. =) PRESUN
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Sakura Haruno Tue Jul 16, 2013 9:22 pm

Shannaro! Konečně se hneme z místa! Nedala jsem na sobě nic znát a zanechala jsem si kamennou tvář, tentokrát bez falešného úsměvu.
"Tohle se mi nelíbí," špitla jsem a následovala ostatní.


Naposledy upravil Sakura Haruno dne Tue Jul 16, 2013 9:29 pm, celkově upraveno 1 krát
Sakura Haruno
Sakura Haruno
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 132
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue Jul 16, 2013 9:27 pm

Alespoň nás konečně chtěla dovést tam, kam jsme potřebovali. A konečně také z její tváře zmizel ten úsměv, který mě dováděl k šílenství.
Bůh ví, jestli by ale nebylo lepší ho přetrpět.
Udržovala jsem s ostatními krok.

//Přesun
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Uzumaki Allii Tue Jul 16, 2013 9:33 pm

Aniž bych se rozhlížel nebo cokoliv řekl, následoval jsem její kroky stejným tempem pár stop za ní. Prokřupal jsem si krk a poupravil plášť. Nemohl jsem si nevšimnout její změny chování. Počítal jsem s tím, že nebude úplně tak bez informací, jak to předtím vypadalo.

Přesun
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Uzumaki Allii Thu Jul 18, 2013 7:23 pm

Už jsme se blížili k místu, kde měl čekat Seito. Za celou cestu jsem nevydal ani hlásku, no nebyl jsem jediný. Nebyl důvod zrovna cokoliv dalšího probírat, pochybuji, že by měl Otokage zájem. Věřím, že se každému z nás v hlavě odehrával možný scénář, který byl před námi. Dále už to ale nebylo v našich rukách. Přelétával jsem po krajině pohledem a čekal, až konečně zahlédnu Seita a budu trochu se uklidním.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Thu Jul 18, 2013 7:33 pm

Byla jsem spíš jako chodící mrtvola než shinobi. Nechtěl mi přece vrátit moji sestřičku! Sotva jsem si udržela zdravý rozum a trochu chladného uvažování. Zastavila jsem se vedle Alliiho a Sakury a taktéž se rozhlédla. Mohla jsem aktivovat Byakugan, jistě, ale Seito nás jistě najde i bez toho.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Seito Senju Thu Jul 18, 2013 7:38 pm

Zahlédl jsem v dálce čtyři osoby. Čtyři? Neodcházeli náhodou tři? Že by to byla Mikomi? Na tu dálku jsem moc dobře neviděl, tak jsem se rozhodl jít naproti. Otočil jsem se na Lizzy. ,,Jdeme." Vyskočil jsem do vzduchu a dopadl kousek od nich. Zbytek cesty jsem došel a kousek před nimi jsem se zarazil a prohlížel si čtvrtou osobu. Ten oblek, klobouk a hlavně tak chakra. Nebyl jsem zrovna senzibil, ale tahle šla dobře poznat. To bude samotný Otokage. Na chvíli jsem se zamyslel a pak se podíval na Alliho. ,,Takže?"
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Sakura Haruno Thu Jul 18, 2013 7:39 pm

Byla sem hned v závěsu za nimi. Nervózně jsem sledovala Otokageho. Co má sakra v plánu?! Nikdo nic neříkal, spíše to připomínalo pohřeb než nějaké setkání.
Sakura Haruno
Sakura Haruno
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 132
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Goku Thu Jul 18, 2013 7:51 pm

Po nejakom čase prišli. Zaregitrovala som ich aj bez toho, aby som sa na nich musela pozerať. Ďalej som čumela len niekde pred seba a stále som sa nijak do konverzácie či diplomatickej misie nemiešala. V podstate som tu bola na "výlete". Nemala som zo sebou ani čelenku či nejaký znak príslušnosti k dedine. Po Seitových slovách som len mierne pokrčila ramenom.
"Neviem či je dobrý nápad, aby som sa ukázala aj ja." Zamumlala som no nakoniec som len prikývla a išla som pomaly za ním.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Uzumaki Allii Thu Jul 18, 2013 8:07 pm

Přikročil jsem od "mé skupinky" o několik kroků blíž k Seitovi a ztišeným hlasem pověděl. "Potřebujeme ihned Hokageho. Zde přítomný Otokage si žádá s ním jednat přímo..." A já myslím, že to tak bude nejlepší. Dořekl jsem si v mysli a poodstoupil tentokrát na stranu. Doufám, že jsme se sem netáhli jen tak a Assasin sem "přiskočí". Dále jsem pozoroval Seitovi pohyby a očekával onen pověstný kunai.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Seito Senju Thu Jul 18, 2013 8:11 pm

,,Aha, takže chce jednat s Assasinem přímo. Dobrá tedy." Udělal jsem pár kroků dozadu a otočil se k nim zády. Možná ten kunai Otokage zná, ale přeci jen mu ho nemusím ukazovat. Vytáhl jsem Hiraishin no kunai a začal do něho soustředit chakru. Doufám, že to ucítí. Po chvíli jsem usoudil, že to bude dost a kunai jsem zase schoval a otočil se k nim. ,,Už tu bude každou vteřinou."
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Thu Jul 18, 2013 8:13 pm

OTOKAGE

Cesta z centra Otogakure až sem bola nepochybne veľmi zaujímavá. Poprvýkrát ma totiž všetci moji shinobi mali možnosť vidieť prechádzať týmto smerom. Rozhodne to pre mnohých musel byť šok. Našli sa dokonca aj takí, ktorí sa za mnou ihneď aj chceli rozbehnúť a konečne sa popýtať na misie, ale našťastie sa v mojej dedine napokon nenašiel človek, ktorého odvaha / blbosť by bola až tak veľká. Každopádne sme konečne dorazili na miesto a ja som mal možnosť uvidieť ďalších dvoch shinobi, Lizzy a Seita. Nepovažoval som však za nevyhnuté zdraviť sa, keďže ani oni sami tak neučinili, a prešiel som teda ako obvykle rovno k veci.
"Takže vy ste ten shinobi, ktorý mi má zabezpečiť rozhovor s hokagem," prehovoril som po nejakej tej chvíli a následne za to už po Alliim dodal:
"Môžeme ísť na to," ubezpečil som ich, že som už plne pripravený na stretnutie s Assasinom. Následne už Seito použil Hiraishin no kunai a mne preto neostávalo nič iné, než len napäto vyčkávať na okamih jeho objavenia sa.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Jul 18, 2013 8:22 pm

Zvedl se vítr a všichni napjatě čekali. Následovala chvíle a byl čas mého cool příchodu.
Říčka v okolí Otogakure - Stránka 2 Minato
Seito, Lizzy, Allii, Sakura, Shijin a co víc, samotný Otokage. Vstal jsem s kamenným výrazem a hleděl jsem na Otokageho.
"Tak proto, jsi mě sem zavolal..Dobrý večer Otokage-dono."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Thu Jul 18, 2013 8:44 pm

OTOKAGE

A bolo to tu. Assasin sa v plnej paráde objavil rovno predo mnou a ja som ho mal konečne poprvýkrát od počiatku svojho úradovania možnosť vidieť naživo. Seitove obavy boli zbytočné, skutočne som si bol veľmi dobre vedomý toho, o akú techniku sa jedná, a preto to predo mnou nemalo zmysel skrývať.
"Dobrý večer aj vám," odzdravil som i ja na znak slušnosti a odstúpil o krok dozadu, aby som medzi nami udržiaval bezpečnú vzdialenosť a nikto ma teda nemal možnosť upodozrievať z akéhokoľvek ofenzívneho pokusu voči nemu. Predsa len som však k nemu natiahol ruku s úmyslom potriasť si ňou s tou Assasinovou na znak síce úctivého, no predsa menej odmeraného pozdravu.
"Dúfam, že som vás u ničoho nevyrušil, Hokage-dono," dodal som už len následne za to a očakával akúkoľvek prijateľnú reakciu z jeho strany.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Jul 18, 2013 8:50 pm

Natáhl jsem ruku a obezřetně uchopil tu jeho a potřásl si s ním. Měl jsem z toho všeho velmi divné pocity.
"Nevyrušil, proč jste nechal zavolat mě?" dostal jsem se přímo k jádru pudla. Bylo nesmyslné to prodlužovat nesmyslnými řečmi.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Thu Jul 18, 2013 8:59 pm

OTOKAGE

Po potrasení rúk som bez vysvetľovania prešiel rovno k veci.
"S vašim diplomatickým tímom sme dospeli k záveru, že vašu kunoichi neprepustím, kým za všetko, čo vyviedla, nezaplatí. Ak chcete počuť detaily, váš hlavný diplomat vám to určite rád zopakuje. Ja vás však nemienim zdržiavať zbytočnými nudnými rečičkami, ktoré by v konečnom dôsledku aj tak nič neovplyvnili, a rovno vám predkladám svoju žiadosť. Bezpečnosť Otogakure bola vzhľadom na vyčínanie onej Hyuugy ohrozená a ja ju preto nemienim vydať bez toho, aby sa to nejakým spôsobom vyrovnalo. Je tu ale jedna vec, o ktorú som vás chcel poprosiť, avšak bolo mi jasné, že by ste mi nemali žiadny dôvod vyhovieť. Momentálne si však myslím, že lepší čas na to už nebude," zhrnul som všetko potrebné a definitívne ďalšou vetou objasnil, o čo mi vlastne aj ide.
"Je to jednoduché, urobte pre mňa a pre našu dedinu láskavosť a ja vám vydám vašu kunoichi," než aby som však zbytočne pokračoval ďalej, rozhodol som sa radšej najskôr dať priestor Hokagemu a počkať na jeho reakciu.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Jul 18, 2013 9:10 pm

Pozorně jsem poslouchal a soustředil jsem se. Byl jsem trochu roztěkaný. Ach ta Mikomi, jsem na tebe pyšný. neubránil jsem se téhle myšlence a toužil se ušklíbnout. To jsem však neudělal.
"Hmm, je mi líto, že naše jouninka způsobila Vaší vesnici problémy, nebyl to můj rozkaz, protože jsem byl v tu chvíli..Mimo. Jednala z vlastní vůle, ale to už určitě víte." omluvil jsem se za sebe.
"Tak, co může Hokage pro Vaši vesnici udělat?"
zeptal jsem se. Opravdu mě to zajímalo.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Thu Jul 18, 2013 9:28 pm

OTOKAGE

Zdalo sa, že je to na dobrej ceste. Prišiel čas, kedy som mohol predložiť svoj návrh.
"Budem úprimný. Som si istý, že to už viac nemá zmysel tajiť, keďže aj vaši shinobi už mali možnosť sami vidieť istý problém. Po vojne, ktorú Otogakure viedla, sme značne oslabení," priznal som, že na tom nie sme práve najlepšie.
"Ak to takto pôjde ďalej, nebudeme mať inú možnosť a budeme musieť začať podnikať ofenzívne kroky voči ostatným dedinám, inak sa časom sami staneme obeťou inej veľmoci. Potrebujeme efektívnu obranu. Niečo, čo značne otrasie každým, koho by čo i len napadlo ohroziť našu bezpečnosť skôr než dostaneme šancu sa spamätať z vojny. Sami musíte uznať, že sme vyšli až príliš naprázdno. Neodvážil by som sa vás ale žiadať o ochranu. Je tu ale jedna vec, ktorú urobiť môžete," zdalo sa, že som sa konečne dostával k jadru svojej požiadavky.
"Viete, musím sa priznať, že o vás a vašich technikách mám celkom dobré informácie. Predsa ste žijúcou legendou. Žiadam vás teda, aby ste nám trochu z vašej sily prepožičali a navrátili mojim dedinčanom pocit bezpečia potom, ako im ho vaša kunoichi, ktorá nás tak jednoducho ohrozila, vzala. Chcem od vás, aby ste použili vaše Edo Tensei, priviedli Reinu Kanu naspäť k životu, nechali ju vyprostiť sa z techniky, použili vaše "špeciálne oko" a rozkázali jej, aby poslúchala Otokageho, teda mňa. Jedine tak budem mať istotu, že sme dosť silní na to, aby sme si mohli dovoliť byť i naďalej priateľskí a vrátiť vám špeha," vysvetlil som už konečne, čo od Assasina vlastne chcem.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Uzumaki Allii Thu Jul 18, 2013 9:39 pm

Tiše jsem poslouchal jejich konverzaci a k ničemu se hlasitě nevyjadřoval, čekal jsem až, co z toho vzejde. Když se konečně Otokage dostal k věci a zazněl jeho požadavek, na chvíli jsem se zarazil a pak hodil ostrý pohled po Assasinovi. Nepřijatelné...
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Jul 18, 2013 9:44 pm

Takže Reina Kana..Celá válka byla k ničemu. Všechny oběti byly k ničemu. Reina bude ještě víc nebezpečnější, než dřív.
"Jde vidět, že jste opravdu znalý, nejenom v mých technikách. Musím uznat, že jste mě dostal. Víte, že nenecháme Mikomi ve Vašich rukách, protože jsme příliš...lidští." Tohle bylo docela vážné, nemůžu jen tak oživit někoho tak nebezpečného a dát ho nebezpečnému do rukou. K tomu tady bylo i jiné nebezpečí..Hm..Podíval jsem se na Shijin.
"Co se stane, když odmítnu?." všiml jsem si Alliiho pohledu. Obětovat Mikomi nebo uvrhnout celý svět do nebezpečí? Souhlasila by s tím.
"Shijin?" vrhl jsem na ni svůj pohled.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 2 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru