Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Říčka v okolí Otogakure

+10
Faito Dansaku
Assasin Senju
Uchiha Madara
Shinobi
Goku
Seito Senju
Yorimi Sonoe
Sakura Haruno
Uzumaki Allii
Hyuuga Mikomi
14 posters

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 4 Empty Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Jul 14, 2013 9:31 am

First topic message reminder :

Poklidné místo, kde málokdy potkáte živáčka. Co se týče vegetace, nalezneme tu spíše křoviny a traviny, než stromy tyčící se do nebes. Zajímavé je rozmístění různých skalek na kterých se daří neobvyklým skalničkám.

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 4 Fubras_River_Anime
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down


Říčka v okolí Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Jul 19, 2013 7:20 pm

"To že bude tělo pojištěné, jsme se nedomluvili," přimhouřil jsem obě oči. "Shijin, zkontroluj ji takto, už to chci mít, co nejdřív za sebou," není radno si zahrávat s Kinjutsu. A něco horšího mě čekalo v Konoze.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Fri Jul 19, 2013 7:27 pm

Spolkla jsem veškeré odpovědi.
"Rozkaz, Hokage-sama," odvětila jsem prostě.
Bez emocí. Ale uvnitř mě to pořádně vřelo, i když jsem se sama snažila si to nepřiznávat. Přistoupila jsem blíž k ní a věděla, že ten muž mě v tu chvíli sleduje. Nelíbilo se mi to. Nesnášela jsem jeho pohled už ve chvíli, kdy jsem neznala jeho tvář.
Přestože jsem viděla, že dýchá, zkontrolovala jsem tep. Pravidelný. V pořádku. Na malou chvíli mi kolem očí vystoupily žíly. Chakra v pořádku. Jen zkrátka nebyla vzhůru, ačkoli právě to jsem chtěla nejvíc. Ještě mě napadlo jedno. Během vteřiny jsem změnila účel zkoumání sestřina těla a podívala se skrze ni až pod Otokageho masku. Zapamatuji si jeho obličej. A jednou, jednou mu to vrátím. Zřejmě si na skrývání dával záležet až příliš a přesto k sobě pustil Hyuugu. Deaktivovala jsem Byakugan. Odhrnula sestře pramen vlasů, který jí nevhodně spadal do obličeje a s nespokojeným výrazem jsem se zase vzdálila. Jeho obličej nikdy nezapomenu.
Nikdy.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Fri Jul 19, 2013 7:36 pm

OTOKAGE

Nechal som Shijin skontrolovať Mikomin stav ako sme sa dohodli, no i naďalej nepúšťal Mikomino telo. To, čo Shijin mala možnosť zbadať potom ako sa pozrela mojim smerom, ju istotne muselo mierne prekvapiť už len tým, že sa nejednalo o nič špeciálne. Zdalo sa, že ani len ja som nebol tou hlavnou osobou, ktorá to celé riadila. O ničom z toho však nikto z Konohy nič nevedel, snáď len okrem Mikomi...
"Som rád, že ste spokojní. Prejdime teda k veci," spomínaný muž v ANBU obleku za mnou podišiel o čosi bližšie k Assasinovi a díval sa mu rovno do očí. Ako som už predtým povedal, musel som si byť istý, že rozkaz, ktorý Reina dostane, nebude obsahovať nič navyše.
"Môžete začať. Ostáva už len nechať Reinu vyprostiť sa z Edo Tensei, aby ste ju nemali pod kontrolou vy, a použiť Kotoamatsukami na vydanie rozkazu, ktorý sme si povedali," oboznámil som ho s tým, že sme pripravení a že si dávam pozor na to, čo robí, a napäto očakával veľkolepý návrat Reiny.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Jul 19, 2013 7:49 pm

Mikomi byla v pořádku. Oddechl jsem si.
"Není třeba, Kotoamatsukami ji dokáže vymanit z mé kontroly a překryje ovládání edo tensei.." se zamračeným výrazem jsem se na něj podíval a pak se znovu podíval na "spící" Reinu. Zavřel jsem normální oko a podíval se na ni sharinganem. Soustředil jsem do něj čakru a sharingan se zatočil a změnil svůj vzhled. Říčka v okolí Otogakure - Stránka 4 Shisui__s_mangekyo_animated_by_zxcv11791-d463kef
"Kotoamatsukami!" Říčka v okolí Otogakure - Stránka 4 Tumblr_mhlvqvOBmh1rogrg0o1_500
"Poslouchej Otokageho a využívej svoji sílu jen za účelem ochrany Otogakure. Skrývej svou identitu a odteď, jsi ANBU Otogakure." promluvil jsem k ní. Musela poslechnout, neměla na výběr. Přece jenom, to bylo nejsilnější genjutsu na světě.
"Teď pusťe Mikomi," zavrčel jsem a podíval se na Otokageho.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Uzumaki Allii Fri Jul 19, 2013 7:49 pm

Skoro to vypadalo, že jsem byl jediný, kdo byl překvapený z toho, že se tu objevily další tváře. Možná si jich ale ani nevšimli pro všechno napětí, které tu panovalo. Každopádně Faito s tím jeho posluhovačem si vesele prošli okolo nás. Kam ale mířili... Hlouběji do Oto nebo alespoň tím směrem.

Nebyl čas se o to dále zajímat, za mými zády se zrovna odehrávalo něco, co se nevidí na denním pořádku. Pozorně jsem vše sledoval už od příchodu kunoichi, která sem přinesla Mikomi. Po prohlédnutí obou dívek, i když jen 'okem', jsem usoudil, že lékařskou pomoc tu potřebovala spíše ta druhá, ne Mikomi - ta vypadala spíše jen vyčerpaně. To byly ale jen domněnky, jelikož se tělo v bezvědomí téměř nedalo analyzovat bez detailnějšího zkoumání. Druhá dívka byla vyčerpaná s čerstvými zraněními. Zaměřil jsem se na 'komunikaci' mezi Otokagem a ní. Na chod ve zdejší vesnici se mi v hlavě začal tvořit nemilý obrázek. Lékařské pomoci se ujala Shijin, nemusel jsem zasahovat. Jednání Otokageho mě nepřekvapilo, jednal opatrně a chytře. Samotný rituál... ještě se mi snad nenaskytla možnost vidět něco takového. Zvláštní proces, stejně tak i Assasinova mimika a gesta. Následoval poslední krok...
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Fri Jul 19, 2013 7:55 pm

Napřímila jsem se. Jak řekl Hokage, teď byl čas pustit mou sestru. Čekala jsem na sebemenší projev zrady, skoro jsem ji mohla nahmatat ve vzduchu. Paranoia. Určitě se ze mě stává paranoidní člověk!
Skousla jsem spodní ret. Jen jsem čekala. Každá vteřina navíc byla příliš.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Uchiha Madara Fri Jul 19, 2013 8:03 pm

OTOKAGE

A bolo po všetkom. Assasin použil svoje Kotoamatsukami a vydal presne ten rozkaz, na ktorom sme sa dohodli. Tetsuya navyše ani nezaznamenal, že by sa Assasin nebodaj pokúšal o nejaký podvod. Všetko bolo v tom najlepšom poriadku.
"Ďakujem za pomoc, Hokage-dono. Týmto ste dokázali, že ste ochotní pomôcť Otogakure dostať sa z ťažkých časov. Vašu pomoc si nesmierne cením, preto už viac nemám dôvod obávať sa toho, že by ste sa pokúsili zneužiť informácie, ktoré vaša kunoichi nazbierala," prehovoril som už len na záver a opatrne ju položil na zem. Následne som vydal Reine rozkaz, aby nič nehovorila a okamžite odtiaľto zmizla do centra Otogakure.
"Dovidenia," rozlúčil som sa a rovnako ako aj Reina a Tetsuya odišiel.

=) SPOLOČNÝ PRESUN (=
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Fri Jul 19, 2013 8:05 pm

Než někdo stačil říct jediné slovo, klečela jsem u své sestry. Nějak jsem nevěděla, co teď. Potřebovala jsem ji pořádně prohlédnout, i když jsem věděla, že to mi umožní až doma. A především - už ji nikdy nikomu nedám.
S němou otázkou na rtech jsem zvedla pohled k Hokagemu. Mohl si to vyložit, jak chtěl. Já jen chtěla vědět, co přesně bude dál. Jestli se k jejímu přenosu využije rychlých kunaiů, či zda má v plánu něco jiného.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Uzumaki Allii Fri Jul 19, 2013 8:11 pm

Když byl Otokage pryč a vypadalo to, že je konec představení, přikročil jsem k nim blíž. Tedy blíž k Shijin a vzal Mikomi do náručí se slovy směřovanými k Shijin: "Bude v pořádku, nemusíš se bát." Opravdu byla jen unavená, chtělo to odpočinek.. chvilku si poležet a doplnit živiny. Dále jsem se s tázavým pohledem zahleděl na Assasina.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Jul 19, 2013 8:12 pm

"Musím se vrátit do Konohy, je v nebezpečí. Stalo se toho hodně, když jste byli pryč.." překryl jsem si čelenkou sharingan.
"Všichni, jak tu jste.." otočil jsem se kolem své vlastní osy a pohlédl na všechny přítomné. Na každého zvlášť. "To, co se stalo, se nikdo nedozví, nikdo..." řekl jsem obzvlášť přísně a autoritativně. "Dnes to oznámím Mizukage a poté Itachimu, to budou poslední lidé, kteří se o tom dozvědí. Odpočiňte si a vraťte se do Konohy a Allii, postarej se o Mikomi a přenes ji na Katsuyu..." dodal jsem. "Ať Vás provází síla," zaznělo naposledy z mých úst a už jsem byl pryč.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Fri Jul 19, 2013 8:19 pm

Zamrazilo mě.
"Děkuji," usmála jsem se na Alliiho, aniž bych se dále vyjadřovala ke slovům Hokageho.
Najednou jsem byla klidnější.
"Opravdu ráda už bych odtud zmizela."
I přesto, že zněl můj hlas klidněji, jsem ze sestry nespouštěla pohled ani ne vteřinu. "A pokud je Konoha v nebezpečí, máme o důvod víc, nezůstávat tu ani o minutu déle, než je nutné."
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Uzumaki Allii Fri Jul 19, 2013 8:32 pm

S úsměvem jsem mrkl na Shijin. Sám jsem nebyl zrovna nadšen z výsledků naší mise, ale jedna věc mě momentálně hřála na srdci. Fakt, že Mikomi už byla v bezpečí. Pokýval jsem na pokyny Hokageho trochu zamračeně, když upozornil na nebezpečí v Konoze. Než jsem se ale stihl na cokoliv optat, byl pryč. Znovu jsem tedy opatrně položil Mikomi na zem...


Říčka v okolí Otogakure - Stránka 4 Katsuya


Mikomi se ocitla bezpečně na slimáskovi, jen v patřičně zmenšené podobě. Dlouho jsme se neviděli, krasavice. Vyčkal jsem na ostatní (Seita a Lizzy) a potom vyrazil. "Nebudeme tedy zahálet," pronesl jsem spíše do větru, když už moje kroky mířily domů. V hlavě se mi zrovna mísily různé myšlenky.

Přesun.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Fri Jul 19, 2013 8:37 pm

Úsměv jsem samozřejmě věnovala i zbylým dvěma účastníkům mise. A pak už jsem zase nehnula pohled od sestry.
Moje. Moje. Moje! Jenom moje.
Zahnala jsem majetnickou část své povahy někam do háje a následovala je na cestě zpět do Konohy.

//Přesun
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Goku Fri Jul 19, 2013 9:06 pm

Bola som už po zvyšok rozhovoru a dohadu ticho. Keď som znova uvidela Reinu, mala som menšiu chuť prerazi´t jej lebkou jednu z mojich kíb. Následne sa však všetci let otočili a odiśli. Ja som odkráčala tiež. Pozerala som sa na chrbát Shijin a po ceste som dokonca začala trocha nespokojne vrčať. Konoha mala problémy.. he?.. a to sme chceli aspoň jeden blbý deň stráviť v pokoji. Čo sa dalo robiť..
(presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Seito Senju Sat Jul 20, 2013 9:28 am

Celou dobu jsem jen nečinně stál na místě a nic neříkal. To co se odehrálo pak, tak tomu jen z těží uvěřím. Opravdu se to stalo? Takže ona vyprovokuje válku a pak ji zase přivedeme zpět? Byl jsem plný vzteku, ale raději nic neříkal. Naštěstí máme Mikomi zpátky. Pak zavelel Assasin, abychom se vrátili do Konohy. Skočil jsem na nejbližší vodu a poskládal pár pečetí. Mizu no jikuukan. V ten moment jsem byl pryč.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Tue Aug 19, 2014 9:45 am

Bylo to snad poprvé, co bych misi nejraději odmítla. Ale rozkaz byl rozkaz. Vytvořila jsem malého draka, kterého jsem nasměrovala na místo, kde byla Killunia, věděla jsem, že drak ji najde celkem rychle. Měl ji přivézt zpět. Pak přišla ta druhá fáze. Klon. vytvořila jsem krystalického klona.
" Údolí konce. Bude tam Mizukage." původně jsem chtěla použít projekci, ale na to bych potřebovala čas, který nemám. Klon se pomalým tempem tedy vydal do Údolí konce.
Teď už jen sehnat lidi na útok Kumo. Přemýšlela jsem jak se skryju. Napadlo mě vzít na sebe podobu Kisukeho Uchihy. Všude je známí, ale aby potom neútočil by bylo divné. No uvidíme, co se dá dělat. Vydala jsem se zpět ke cvičišti.

(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Nessai Wed Feb 04, 2015 8:22 pm

Sám už ani neviem, ako som sa ocitol zrovna tu. Ja osobne by som sa skôr čakal niekde.. no.. úplne inde! Tiché, kľudné miesta, riečka povedľa, skalky, kroviny. To fakt nebol zrovna opis, ktorý by ku mne sedel. Ale čo už! Musel som byť asi mysľou niekde totál inde, keď som si až priamo tu, na tomto mieste uvedomil, kde som to vlastne došiel. Mlčky som sa začal obzerať a akoby hľadať nejaký zaujímavý bod, ktorého by som sa mohol chytiť a aspoň niečo robiť, ale bohužiaľ tu nič také nebolo. Až sklamane som si povzdychol, ruky vopchal do vreciek a začal som iba znudene ďalej kráčať ďalej, už sám ani neviem kam, ale jednoducho dopredu. Len som tak dúfal, že ak už tu nikoho nenájdem, tak aspoň nech ta cesta vedie niekde.. ja neviem, do baru!
Nessai
Nessai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 01. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Nefrit Wed Feb 04, 2015 8:33 pm

Očami som sledovala mladého muža, ktorý sa prechádzal popri rieke. Vyzeral.... utrápene ? Pravdepodobne to bola len nuda. Vlastne som ho typla na ten typ osobnosti, ktorý mal radšej zatuhnuté podniky, než podobnú prírodnú panorámu. Reine som povedala, že si zo sebou niekoho zoberiem... a už som v hladáčiku niekoho mala, jeho !
Prestala som potlačovať moju chakru a vystúpila som z tieňov, pri čom som kráčala smerom k nemu. Na ústach mi pohrával ľahký úškrn a v očiach sa mihotali malinké ohníky. Pravdepodobne nevedel, kto som, keďže som ho pred tým nejak nepostrehla. Kvôli tomuto som mala rada Otogakure. Každý rok tu pribudlo toľko nových ľudí, s koľkatími som ešte nič nemala. Možno som ho chcela do svojej vlastnej osobnej zbierky pod záštitou "bábky". Mávla som ku chlapíkovi rukou na pozdrav... stále som sa však približovala, nie že by som sa mienila zastaviť... ani som nič nehovorila.
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Nessai Wed Feb 04, 2015 8:43 pm

Ak mám pravdu povedať, bol som si takmer na 100% istý, že tu nájdem maximálne tak ďalšie kroviny a iné blbosti, než nejakú osobu na otravovanie, a že sa jednoducho čoskoro vyparím odtiaľto a noc strávim zase raz v bare, prípadne i niekde inde, ak by sa mi.. um, nazvem to "pošťastilo". Všetky tieto myšlienky mi však vytratilo jediné - príchod akejsi osoby. Vôbec som jej chakru doteraz necítil, ale popravde mi bolo ukradnuté, prečo ju potlačovala, ak sa tu teda nezjavila len tak. Možno vystúpila z tej vody, ktovie! To, odkiaľ je a čo tu robí či ako sa sem dostala už pre mňa ale nehralo rolu. Akonáhle sa len trošku priblížila, nahodil som svoj typický úškrn a ostal som pomalšie kráčať naproti nej. Ako inak, už teraz som ju prebehával pohľadom, akoby o nič nešlo a v mojom prípade to vlastne fakt nebolo nič zvláštne. Dokonca mi aj mávla, ja som však len zľahka podvihol bradu a nič viac, ako zostať sa približovať chôdzou ku nej, som ani nespravil. Tak predsa len sa tu podarilo čosi nájsť! Už som mohol iba hádať, či to bude i príjemný nález alebo nepríjemný.
Nessai
Nessai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 01. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Nefrit Wed Feb 04, 2015 8:55 pm

Premeriaval si ma pohľadom. Doslova ma ním vyzliekal ah.. s ním bude ešte sranda. Ľahký úškrn na tvári sa zmenil do mierneho úsmevu. Keby že takto pokračujeme ďalej, pravdepodobne sa zrazíme, alebo sa proste prejdeme a každý si pôjde vlastnou cestou. Nechcela som ale, aby to tak dopadlo. Potrebovala som predsa len ochranku do Kirigakure no sato.
Zastavila som sa preto tesne pred ním a ruka mi mimovoľnezašla k jeho tvári, po ktorej som prešla bruškami prstov.
"Povedz chlapče, ako sa voláš ?" Žiadne ahoj.. žiadne zdravím, načo ? Koho zaujímavo blbé ahoj ? Zbytočne to zdržovalo konverzáciu.
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Nessai Wed Feb 04, 2015 9:04 pm

Pri tom, čo mala moja protiidúca oblečené, som toho pravdu povediac nemusel až tak v mysli zhadzovať. Ale predsa len som bol chorá myseľ, ktorej vadil aj ten posledný kus odevu, takže jej odhad bol až príliš na mieste. Aké potešujúce, že jej to očividne nevadilo! Zastavil som, keď už by ďalší krok mal znamenať našu zrážku a nadvihol som obočie v momente, ako podvihla ruku a hneď mi prešla po tvári prstami. Môj úškrn som si ponechal a ostal som iba tak uvoľnene stáť. Niežeby som ju prestal očami študovať, pf, to by bol hlúpy nápad..
"Myslím, že Nessai bolo to pomenovanie." Poznamenal som, tak isto som si nepotrpel na spôsoby zdravenia a.. všetkého ostatného, ehm. Očividne sme na to mali obaja ten istý názor, hoc pre mňa to viac ako zdržovanie bolo skôr.. iba.. nepotrebné, nezaujímavé a tak podobne.
"Dozviem sa na oplátku tvoje meno? Či je treba ho z teba vytiahnuť?" Spýtal som sa so svojským pobavením v hlase, pričom som si neodpustil aspoň podvihnúť ruku a ukazovákom prejsť po časti jej ruky, ktorú mi podvihla k tvári. Hry, akékoľvek.. jop, tie som zbožňoval.
Nessai
Nessai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 01. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Nefrit Wed Feb 04, 2015 9:16 pm

"Vytiahnuť?" Spýtala som sa ho pobavene a takmer som sa pri tom rozosmiala. Možno nebol až tak vtipný, skôr ma pobavil fakt, že som pravdepodobne tušila ako to s tým vytiahnutím myslí. Najprv som však neodpovedala. Len som zložila ruku a prstom śtuchla do jeho brucha.
"Ako by si ho zo mňa chcel vytiahnuť, Nessai?" Dodala som s ďalšou otázkou v očiach. Bola vyzívavá... ako keby som na podobné veci mala čas no.. fuck it. Keď sa nejaký somár nedokáže dostať do Kiri a z Kiri, tak je pravdepodobne dávno mŕtvy.
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Nessai Wed Feb 04, 2015 9:27 pm

Očividne som si našiel spoločnosť rovnakej či minimálne aspoň podobnej povahy, akej som bol i ja. Usudzoval som to z  jej reakcie. Zjavne som tu nebol jediná chorá myseľ, čo bolo po dlhšom čase potešujúce zistenie. Nakoniec táto.. riečka, či čo to tu bolo, nebol až taký zlý nápad! Po jej druhej otázke som sa na chvíľu zasmial, fakt milý dvojzmysel.
"No, tých možností sa núka veľa. Ale koniec-koncov, nebola by si prvou 'známosťou', od ktorej som meno jaksi ani nepotreboval." Poznamenal som až hrdo, čo vlastne nebolo pri mojej povahe nič nové. Na svoje veci som bol namyslený ako nikto. V tejto chvíli ma znova mohla chápať mnohými smermi. Či už v prvej časti vety alebo i druhej. A kým by sa aj rozhodla mi odpovedať, zatiaľ som si bez okolkov podvihol ruku, dal jej frčku do odstávajúceho prameňa vlasov, čím som pochopiteľne na chvíľu musel pohľad stiahnuť z jej tváre.. nuž a kto by takúto nevinnú a určite nenápadnú šancu nevyužil k ďalšiemu obzretiu?
Nessai
Nessai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 01. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Nefrit Wed Feb 04, 2015 9:32 pm

Spočiatku som len stála a založila som si ruky na svoje boky, tie som trocha naklonila do strany a sama som sa tvárou naklonila bližšie k tomuto mužovi. Znova som si ho premeriala. Odkedy som sa u neho ocitla, cítila som z neho niečo.. divné. Čo bol zač? Mala som samozrejme pocit, že som podobný pach či "pocit" pri niekom dostala aj v minulosti. Prečo to teda nevyskúšať?
Nijak som ho nevarovala, po jeho frčke do mojich vlasov a otočení pohľadu na moje vnady, dostal celkom slušnú ranu päsťou priamo do tváre. Na jeho slová som pri tom nijak neodpovedala.
"Tak sa poďme troška pohrať." Zazubila som sa a začala si šúchať hánky na rukách.
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Nessai Wed Feb 04, 2015 9:44 pm

Po tom, čo som dostal bombu do tváre po tom velice nevinnom pohľade, som spravil len krôčik dozadu a napriek tomu, že to nebola žiadna slabá rana, som sa len priblblo uškrnul a podvihol si ruku k perám, aby som si otrel mierne odretú časť. Nebola to prvá a ani posledná pecka do tváre. Ale mne to bolo tak jedno. Nebol som ten typ, čo by z jednej rany robil cirkus. Obzvlášť táto situácia by mi to ani nedovoľovala. Jednak ma vyzvala a tiež.. kua, pozrel som sa jej na hruď! To by každá žena tak reagovala.
"Aké sklamanie, že týmto spôsobom." Poznamenal som stále s tým priblblým úsmevom, pričom som spravil ešte jeden krôčik dozadšie a naklonil som hlavu až extrémne ku ramenu, chvíľu som mohol pripomínať aj blázna. Takto som ju sledoval nejaký moment, než som sa rozhodol prosto a veľmi rýchlo k odrazeniu od miesta. Samozrejme som nemieril nikam inam, ako ku nej a to na prvý pohľad útočiac iba veľmi jednoducho, len päsťou k jej pravému boku. No ešte skôr, či by mi to aj vyšlo či ne, sa mi veľmi rýchlo odrazu z ruky vytvorila pomerne veľká čepeľ zo sekery, ktorá už mohla môjmu i tak stále jednoduchému útoku dodať aspoň trošku špeciálnosti, keď už sa chcela pohrať. Šlo u mňa síce o jednoduchú techniku, ale popravde som ani nemal v pláne jej, zatiaľ, ukazovať veľa. Mal som pocit, že to má byť test a ak to znamenalo, že budem mať dlhší čas spoločnosť, bolo mi fuk, čo ten test bude všetko obnášať!
Nessai
Nessai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 01. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Říčka v okolí Otogakure - Stránka 4 Empty Re: Říčka v okolí Otogakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru