Mukotushi Ururu

Goto down

Mukotushi Ururu

Příspěvek pro Mukotushi Ururu za Sun Jul 14, 2013 12:30 pm

.:Meno Priezvisko:.
Mukotushi Ururu
.Razzrezívka:.
Muky
.:Hodnosť:.
Jounin
.:Vek:. 
23
.:Narodenie:.
17. 2. Vodnár, Opica 
.Razzhlavie:.
Muž
.:Klan:. 
Ururu
.:Vesnica:. 
Kumogakure
.:Element, podstata:.
Doton
.:Vlastnosti:.
Sila, napätie
.:Dedičné:.
Inšiprácia
.:Túžba:.
Túžba presadzovať originálne, výnimočné plány.
.:Život:.
Vytvára rozsiahle a ctižiadostivé plány; prejavuje veľké tvorcovské schopnosti.
.:Obľúbené:.
Farba: Zelená
Zveira: Sova
Ročné obdobie: Zima
Jedlo: Morské exotické tvory
.:Výzor:.
Čierno vlasý mladík, s ostrými črtami tváre. Stredného vzrastu, s vypracovanou postavou a silou väčšou ako by sa na prvý pohlad zdalo. Vlasy nosí, ostrihané do krátkeho padavého strihu s bielim farebným pásom po celej dĺžke hlavy. Na to že má nos taký dlhý je celkom malý. Ústa má tenké a jeho úsmev vraj široký. Modré jasné oči zakrýva čierne husté obočie tesne nad nimi. Oblečený je väčšinou v jouninskej veste s čelenkou priviazanou na krku. No občas sa vonku objaví aj v jeho bežnom oblečení: Tričku a krátkych kraťasoch.
.:Chrakter:.
Predstavuje lásku, harmóniu a tvorivosť, ale jeho vibrácia v sebe nesie aj pokrok pokušenia. Obsahuje možnosť voľby ako uplatniť vlastné znalosti a schopnosti či už v negatívnom smere k využívaniu druhých a v pozitívnom smere k prospechu ľudstva. Kladie dôraz na materiálnu stránku života. Je pre neho veľmi dôležité, aby si dokonale ujasnili, čo je dobré a čo špatné aj v súvislosti medzi príčinou a následkom. Vo veľkej miere potrebuje lásku, náklonnosť a uznanie, to mu pomáha rozvíjať sebadôveru. Ak túto dôveru získa, tak dospeje k prirodzenej rovnováhe a harmónii, ktorá mu umožní uplatniť jeho nesmierny potenciál.
 
.:Hijutsu:.
Jobuku- kamenné nite
Ide o to, že užívateľ môže predĺžiť voje prsty ako na rukách tak na nohách. Prsty sú vtedy ako keby z kameňa a je ťažké sa im vyhnúť. dajú sa využiť ako na obranu tak aj na útok. Patrí medzi Doton hijutsu a pochádza pôvodne z Kumogakure.
 
.:Sensei:.
Anbi Huchu- mŕtvy
 
.:Zamerianie:.
Ninjutsu: Tento obor samozrejme Muky využíva, no neovláda moc Ninjutsu techník, ktoré by tvorili základ jeho bojovania. Samozrejme pri každom boji vždy využije však aspoň jedno Ninjutsu.
Taijutsu: V tomto obore, je asi najschopnejší. Teda okrem Hijutsu, ktoré využíva najviac. No taijutsu útoky podporuje hlavne svojimi technikami na ich podporu a lepší účinok úderov.
Genjutsu: V tomto obore sa Muky vôbec ani nenachádza. Samozrejme klan poskytuje zopár genjutsu techník, no on nikdy nebol schopný a predurčený na to aby ich ovládal.
Nintaijutsu: Najvyužívanejší spôsob boja aký Muky využíva. A to hlavne kvôli Hijutsu, ktoré ovláda. Vďaka nemu teda podporuje silu svojho tela, ktorý následne bojuje s protivníkom. Najzaujímavejšie na tom celom asi je, že jeho Hijutsu dokáže bojovať aj na dlhšie vzdialenosti a pritom je to stále Nintaijutsu.
 
 
.:Body:.
V podpise

V malej dedinke celkom ďaleko od okolného sveta, žil jeden veľmi starý klan. Ururu. Tento klan pretrvával na mieste zvanom Kakadichi už niekoľko tisíc rokov. Prekonal všetky 3 Shniobi vojny a rozvíjal sa v období, kedy sa svet shinobi práve rodil. V tejto malej dedinke si preto zanechal svoju úctu a postavenie. Samozrejme ako väčšina veľkých klanov, objavil sa v rodine jedného dňa človek, ktorý sa rozhodol stať sa shinobi. A tak aj spravil. Klan bol od vtedy vedení do učenia shinobi a čoskoro bol schopný vyvinúť vlastnú schopnosť, Jobuku, a stať sa tak jedným zo slávnych klanov v krajine Blesku.
Bolo asi 5 hodín ráno, keď sa po celom sídle započal rozruch.  Všade sa rozsvietili svetlá a ľudia začali vykrikovať kvôli hluku, ktorý prichádzal zo spálne z vrchného poschodia. Práve tam sa nachádzal Atashi brat Hlavy klanu s jeho manželkou, ktorá práve rodila. Pri posteli sa zoskupilo niekoľko ľudí vrátane pôrodnej babice a viacerých, ktorý pri ňom pomáhali. Žena tlačila z plných síl, až nakoniec porodila zdravého chlapca z čiernymi vlasmi a celkom chudou postavou.
Mukotushi. Tak ho pomenovali po tom ako zistili, že budú mať dieťa. Prvé zo svojich mesiacov života prežil spolu s matkou v pomerne kludných a bezproblémových situáciách. Mukotushi bol jedno z tých poslušnejších detí, ktoré potrebovalo iba spánok, jesť, piť a kakať. Dieťa však dospievalo a tak sa stávalo aj živším. Zisťovalo, čo všetko mu môže svet ponúknuť. Prvé korky, prvé slová. Všetko toto sa zdalo maličkému Mukymu ako zázračné veci, ktoré si treba užiť pokým je čas. Prešli 3 roky a on stihol povyvádzať azda všetko čo sa dalo. Rozbiť drahý porcelán, poodierať všetky končatiny, hrať sa v záchodovej mise, ba dokonca vymknúť svoju mamu v izbe, aj keď len nechtiac. Áno, všetko toto sa stalo.  No bol len dieťa, tak čo sním mali robiť. Otec však čoskoro nastolil tvrdý režim, keďže z práce sa vracal teraz skôr a častejšie. Teraz si už Muky nemohol dovoliť to, čo pri svojej matke. Už to nebolo len svet gombíček parazol. Nastali pre neho drsné časy, ktoré tu nebudeme teraz radšej ani spomínať.
Po dovŕšení 6 rokov otec rozhodol, že sa Muky musí zúčastniť výcviku geninov v ich dedine. Samozrejme s osobným trénerom, keďže ich dedina nebola natoľko veľká, že by mala vlastnú ninja akademiu. Takto sa začalo obdobie, na ktoré nikdy nezabudne. Po nástupe do školy si ho na paškál zobral celkom priateľský a milý starší pán. Ale to bolo len zo začiatku. Po prvých hodinách začal viac a viac pritvrdzovať a Muky nejeden raz odišiel domov z plačom. Nakoniec sa jeho učiteľ rozhodol a presvedčil jeho otca, že ho zoberie zo sebou do Kumogakure. Chcel pokračovať v jeho tréningu, no z vážnych dôvodov, musel opustiť na dlhší čas vesnicu, a preto navrhol aby poslali Mukyho s ním. Rodičia síce z počiatku mali námietky, no na príkaz Hlavy klanu ho ponechali v rukách jeho učiteľa.

Muky našiel domov v jednej z ubytovní pre shinobi v Kumogakure. Učiteľ si ho zobral na paškál znova, no keďže kvôli tej veci, pre ktorú sem prišiel ,už na neho nemal toľko času, ich tréningy boli omnoho kratšie ako bývali v Kakadichi. Muky si tak mohol užívať viac voľného času. Samozrejme, že chodil do školy, no tá bola pre neho nepodstatná. Keďže nemal nikoho, kto by na neho dával pozor flákal to s ňou a chodil poza ňu. Našiel si však veľa nových kamarátov, ako v škole tak mimo nej a spolu s nimi začal vyvádzať rôzne veci, ktoré deti v jeho veku zvyknú robiť. 
Prešli dva roky a jeho sensei povedal, že s vzdáva jeho výcviku. Bolo to strašné pre Mukyho. Nevedel, čo si má počať sám v skoro cudzom meste. To nebol dobré. Nevedel, čo má robiť vrátiť sa domov, by pre neho znamenalo, že už nikdy neuvidí svojich priateľov, no ostať tu zase jeho koniec. Jeho sensei ho však ubezpečil, že sa nemá čoho báť. Rodičom poslal list v ktorom sa ospravedlňuje a žiada o poslanie pestúnky, pokým vyštuduje akadémiu tu v Kumogakure. Muky tomu nemohol veriť. Konečne niečo pre neho. Pôjde na akadémiu a bude sa učiť s ostatnými deťmi. Bolo to úžasné. Pestúnka sa objavila v Kumogakure 2 dni po tom ako sensei poslal list a spolu Mukyho boli prihlásiť do akadémie. Jeho nástup bol fajn. Dokonca niektorý z jeho kamarátov sa boli prihlásiť a niektorých aj prijali. Keď nastal jeho prvý deň na akadémii bol to pre neho jeden z najkrajších okamihov v jeho živote. Nie len v tom, že vôbec na akadémiu išiel, ale aj kvôli jeden ďalšej veci. Keď sa objavila v dverách učiteľka, všetci sa od Mukyho rozpŕchli a posadali si na svoje miesta. Začala hodina, no ešte pred tým než stihla učiteľka povedať jedno jediné slovo, vo dverách učebne sa objavilo divča s krásnymi dlhými fialovými vlasmi. Fall in love. Doslova a dopísmena. Presne tak sa Muky cítil, keď ju pozoroval ako si sadá na jedno z voľných miest. Muky ešte niekoľko hodín počas školy sledoval len na ňu nevynímajú svet okolo. A pritom to bolo to, čo ho najviac zaujímalo. 
Muky už teraz ako dospelý žiak ninja akadémie bol podrobený Genínskymi skúškami a prešiel na známky výborné, až na zopár nepodstatných vínimiek. Nastal, čas kedy sa mal zapojiť do týmu. A najväčším prekvapením pre neho bolo to, že sa nedostal do týmu s Nany, jeho platonickou najväčšiou a jedinou láskou. Áno už boli nejaký tí priateľia, síce ešte spolu nechodili, ale poznali sa celkom dobre. Bol z toho naozaj sklamaný. Až tak, že sa rozhodol, že sa rozbehol z miesta, kde mu oznámil jeho tým preč. Bez toho aby si vypočul s kým bude Nany v týme. Nevedel ani sám kam beži, no nohy ho zaviedli do malého parku v dedine. Nevládal a tak sa posadil pri veľký kameň aby si to všetko urovnal. Nemohol tomu uveriť. Prečo? Prečo sato muselo stať takto? Pýtal sa sám seba. No odpoveď nenašiel. Všetko v tej chvíli mu pripadal ako najhorší sen v jeho živote. Chvíľu nato sa pri ňom objavila aj Nany. Asi bežala za ním prebehol mu hlavou. Ticho si len sadla vedľa neho a zapozeral sa na neho. Nič nehovorila, ani muky sám nevedel, prečo. Vždy sa ho snažila upokojiť a ubezpečiť ho, že je to v poriadku. No tento krát nie. Po chvíli keď sa Muky práve na ňu nepozeral, ale zalomil svoju hlavu medzi kolená zacítil nežný dotyk na ruke. Pootočil hlavu aby sa pozrel. Bola to Nanyina ruka a teraz mu ju už chytila celkom. Muky pozdvihol hlavu a pozrel sa na Nany, tá sa teraz k nemu ľahko pritisla so zavretými očami. Muky plný vzrušenia na okamih zaváhal, no potom bez pochýb naklonila sa k Nanya pobozkal ju. Trvalo to celkom krátko, no po prvom bozku nasledoval ďalší, už dlhší a po ňom ďalší. 
Život Genina bol nádherný, aj keď nie s Nany v týme, ale o to viac pri svojom boku. Spolu trávili veľa času. Samozrejme nie ten, ktorý boli na misiách, ale všetko ten, čo im zostal. Misie sa stali každodennou rutinou, a prácou no čas strávený s Nany bol vzácnejší než čokoľvek iné. 
Čoskoro nadišiel čas, kedy sa mal Muky vrátiť späť domov. No predsa nemohol opustiť svoju Nany. Nemal však na výber. Nany by aj chcela odísť sním, no jej rodičia s tým nesúhlasili. Preto Muky odišiel domov bez nej. Samozrejme po celý čas spolu zostávali v kontakte. Dopisovali si a posielali ľúbostné listy plné smútku a prázdnych slov o tom ako jeden druhému chýbajú. Verili však, že keď raz dospejú budú znova spolu. A čoskoro sa tak aj stalo. Po dovŕšení  14 rokov bol Muky bol pozvaný na chunninske skúšky. Muky sa tak znova dostal do Kmogakure za sovojou láskou. Hneď ako prišiel, strávil s Nany celý deň, dokonca aj noc a takto to bolo po celý jeho voľný čas, ktorý strávil v Kumogakure počas Chuninskych skúšok. Samotné skúšky vôbec neboli náročné. Teda nie natoľko aby ich Muky nezvládol. A to hlavne vďaka Hijutsu technikám svojho klanu, ktoré sa po príchode domov naučil. Nebolo ich síce veľa, ale pomohli mu k tomu aby prešiel skúškami a stal sa tak oficiálne chunninom. Potom ako skúšky spravil mala prsť tá chvíľa kedy mal znova opustiť svoju Nany a vrátiť sa späť domov. No nemohol jej to urobiť. Tento krát nie. Preto napísal dopis svojim rodičom, kde ich poprosil, aby mohol zostať bývať v Kumogakure. Rodičia dlho neodpisovali, ale Mukymu to bolo jedno, keďže celý čas len myslel na to, čo bude s Nany robiť ďalší deň. Keď však prišiel Mukymu odľahlo srdce. Keď si prečítal, že môže v Kumogakure zostať sám a bez dozoru. Takto sa začala jeho Chunninska kariéra v Kumo spolu s Nany, ktorá skúšky zvládla najlepšie zo všetkých zúčastnených. Tým teraz tvorili spolu, aj keď ani netušili preč. Muky však mal tušenie, že niečo za tým bude, no sám nevedel, čo.
 
Takto si teda spolu krásny dvojica nažívala, všetko svoj čas bok po boku. Jedného dňa však nečakane dostali misiu, ktorá spočívala v infiltrovaní sa do cudzej vesnice pre získanie vzácnych informácii. Keď sa tam objavili v prestrojení, neoblo niekomu nič divné, pretože ich nik nepoznal. Až na jedného človeka. Raz v bare, keď spolu Muky s Nany popíjali svoje nápoje, zazreli ich človek, ktorého by tu čakali najmenej.  Mukyho senseia z detstva. Bolo to veľmi divné, že ho tu našli. Čo by tu predsa robil? Nevedeli čo robiť, no on k nim prišiel, prisadol si a privítal ich. Bolo to pekné stretnúť sa po rokoch so svojim senseiom. Ale zároveň aj divné a pochybné. Čoskoro však keď sensei prehovoril, čo tu robí a čo sa deje, Mukymu odľahlo a zakeckal sa spolu s Nany so svojim senseiom. Takto sa stal sensei ich informátorom o tom, čo sa deje vo vesnici a oni tak mohli ľahko nazbierať informácie, ktoré potrebovali. Vyzeralo to všetko tak jednoducho, no nebolo to také ako sa na prvý pohľad zdalo. V jeden deň po tom ako dostali dôležitú informáciu od svojho senseia zabehli do jednej z chalúp v dedine, tam ich však nečakane čakali ľudia, ktorý ich mali zabiť. Spustili sa boje a po tom ako sa skončili, obaja Muky aj Nany bezvládne čupeli nad mŕtvymi telami svojich protivníkov. Bolo koniec. Alebo nie? Vo dverách sa objavil ich sensei. S úsmevom na tvári podišiel k nim. Vyrozprával im pravdu o tom ako zradil vesnicu a o tom ako sa stal jedným z vodcov nukeninskej organizácie v zemi blesku. Muky neveril, jeho vlastný sensei. Nedalo sa tomu vôbec veriť. Sensei podišiel k nim presnejšie k Nany s kuanim v ruke. Chytil ju za hlavu a kunaim zamieril pri jej krk. Muky vška nazbieral síl a svojimi technikami znehybnil svojho senseia. Nany nakoniec zobrala jeho kunai a zabila ho. Pri svojich posledných chvíľach, im poprial veľa lásky ale hlavne šťastia, ktoré budú v nasledujúcom období potrebovať.  Bol rád z toho, že vidí svojho študenta ako silného muža po boku svojej lásky. To vďaka nemu, uvedomil si sensei na koniec. On predsa požiadal Raikageho aby ich dal spolu do týmu.
 
Po tomto incidente sa Muky spolu s Nany vrátili domov. No keď sa objavili pred vesnicou nad skalný upätím, videli to čo nečakali. Celá Kumogakure zničená a všetko čo po nej zostalo len trosky. Prešli dolu a snažili sa nájsť ľudí, ktorý prežili. Nakoniec aj niektorých našli, no väčšina bola mŕtva. Všetci jeho priatelia, známi, jeho obľúbené miesta, všetko bolo preč. Nakoniec sa pridružili k skupine, ktorá sa usídlila v troskách Kumo, zistili, čo sa stalo a po tom ako vyrozprávali oni zase svoj príbeh Raikagemu, boli obaja povýšený do hodnosti Jounin
avatar
Mukotushi Ururu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Mukotushi Ururu

Příspěvek pro Assasin Senju za Sun Jul 14, 2013 7:56 pm

Chybí ti techniky a body ^^

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Mukotushi Ururu

Příspěvek pro Assasin Senju za Thu Jul 25, 2013 10:48 pm

Tak budeš hrát nebo ne?

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Mukotushi Ururu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru