Rin Kagayaki [RAIKAGE]

Goto down

Rin Kagayaki [RAIKAGE]

Příspěvek pro Kagayaki Rin za Sun Jul 14, 2013 5:04 pm

Jméno a příjmení: Rin Kagayaki
Hodnost: Chuunin, Asistentka Raikageho, Jounin, Nanadaime Raikage
Věk: 23
Sensei: ---
Klan: Kagayaki
Kekkei genkai: ----
Vesnice: Kumogakure no Sato
Podstata chakry: Katon, Raiton

Charakter:
Rin vyrůstala v Kumogakure a zamilovala si ji celým srdcem. Ráda pozoruje oheň a měsíc. Ten ji doslova hypnotizuje. Mnohdy se dokáže dívat na oblohu celé noci. Mise plní s nadšením a elánem jí vlastním, ale pokud něco nechce, musíte ji k tomu nutit všemi možnými prostředky a většina lidí to raději vzdá. Pokud to nakonec musí udělat, propadá se do apatie. Výhodou je, že poté je schopná udělat téměř cokoli. Ráda působí tajemně, ale je věrnou společnicí, která by za přátele nasadila život, i když by to nikdy nepřiznala. Věci, které se týkají citů se snaží převrátit v žert. Bohužel, většinou to skončí fiaskem, protože Rin byla vychovávaná ve vysoko postavené rodině uprostřed světa potlačování citů, důstojnosti a vážnosti. Mimo to miluje kafe, hady a dobrodružství. Má ráda i svou práci Raikageho asistentky a mimo to svou katanu. Právě tu si brzy "zamilovala" většina obchodníků z Kumo, protože Rinina povaha má i svou temnou stránku. Není krvelačná, ale když jde za svým cílem, neohlíží se. Vzdala by se ho jen kvůli lidem, které má ráda nebo kterých si váží.

Životopis:
Rin se narodila do klanu Kagayaki v Kumogakure no Sato, vesnici v Oblacích, kde žila jako členka vysoko postavené rodiny, pro niž byla všechno čest. Rin tak má způsoby a vysoké sociální cítění. Naučila se vidět do lidí už jako malá. Její rodiče? Možná, že ji poznamenali nedostatečným množstvím lásky, ale Rin je měla ráda. Nikdy jí nic nevyčetli, všechny chyby na sobě musela hledat sama a nebyla to lehká zkouška. Dalo by se i říct, že ji poznamenali tím, že ji ničím pořádným nepoznamenali. Odmala Rin sama cvičila, aby se stala shinobi jako její rodiče. Žádné Kekkei Genkai k jejímu klanu nepatřilo, ani neměla na výběr mnoho technik z ostatních, protože jí rodiče nemohli žádné naučit - jen málo lidí z jejího klanu se dostalo dál, než k úrovni Geninů. O to větší překvapení bylo, když se Rin narodila s obdivuhodně velkým množstvím chakry a předpokladem hned dobře využít dva elementy. A také s rudými vlasy, které rozhodně nebyly pro její klan charakteristické. Možná je ale měl jeden shinobi, který se občas točil kolem její matky. Pamatovala si ho jen velmi málo, jelikož prý později zemřel či se ztratil na misi a už se doma neobjevil.

Geninská léta byla vlastně nepodstatná, nezajímavá a nudná. Nebyla nikým z nijakého klanu. Navíc byla velice konzervativní a "rozdovádět" se dokázala vždy až když se dostala do společnosti lidí, které měla ráda. A těch bylo málo. Smysl pro povinnost, čest a pravidla zkrátka už tenkrát u malé patnáctileté Rin vyhrával. A i díky tomu se po Chuuninských zkouškách nestala jen Chuuninem, ale i asistentkou Raikageho. Everest byl zajímavý člověk, ale smysl pro povinnost měla větší Rin a tak začala zařizovat vše, co mohla. Od rovnání papírů až po shánění bílého vína pro Reinu Kanu, která byla častou Everestovou návštěvou. Rin ji obdivovala. Ale nechtěla být ta zlá, chtěla jen bezpečí pro jejich vesnici. Proto se bála o to, co se dál bude dít s Raikagem. Když ho pak měla doprovázet na sraz Kage a málem to skončilo jeho smrtí, měla co dělat, aby se nesesypala. Tohle byla jedna z mála věcí, které Rin dokázaly posílit natolik, aby se v pozdějších dobách udržela nad vodou.

Nějakou dobu pak Rin schválila u Reiny. Everest tam byl také. Měla pocit, že si s ním hraje, byla to impozantní žena. Ale upřímně - Rin si myslela, že tu válku prohraje. A pak se začalo říkat, že je Everest mrtvý, tak Rin utekla. Reina měla starosti s prohráváním války, zřejmě proto ji nechala. A také jí pomohl Zuku, bývalý Tsukikage. Možná byl do ní i blázen, Rin s ním strávila dost času. Tedy než se stala Nanadaime Raikage a dala přednost před Zukem své práci a povinnosti. Ostatně jako vždy. Nezasloužil si to, ale nebylo jí to líto. Musela se starat o vesnici, ne o city. Přesto se jí ještě jednou povedlo se zamilovat. Byla přece jen velice mladá, teprve dvacetiletá, Raikage! 

Jeden z jejích Jouninů, ANBU, či co vlastně byl, se jí velice zalíbil. A choval se k ní mile, i když odtažitě. Možná právě to ji přitahovalo, jelikož málokdo vyjma jí byl odtažitý. Isas Michio přivolával orli a uměl skvěle bojovat, už dřív s ní několikrát trénoval. Měla ho ráda. Nakonec se rozešli - snad i v dobrém - když na vztahy nebyla doba. Reina na nějakou dobu přestala prohrávat velkou šestou válku ninjů a našla si čas na výlet do Kumogakure. Ale nebyla by to Rin, aby přistoupila na její hru, vždyť to prý Everesta stálo život! A tak Isas viděl, jak ji Reina zabila. V krystalu, nemohl se k Raikage dostat. Pak se zhroutil. Jenže Rin ten den doopravdy nezemřela. V černém krystalu Reina nemohla vidět, jak se klon uzavřený uvnitř něj rozpadl. Zatímco klon Rin o kus dál upadl do bezvědomí.

Hledala Isase a nemohla ho nikde objevit. Místo něj se však vrátil Everest. Rin byla několik měsíců v komatu, takže místo Raikageho připadlo někomu novému. Trvalo ještě necelý rok, než se znovu naučila chodit a v některých pohybech si stále není jistá. Bylo to těžké, víc než těžké, ale teď se vrací domů. A může začít hledat svého starého přítele. Jediný, kdo jí zůstal z těch, kterým věřila, je její malá démonka. V záležitostech okolo jména "Atsuka" je Rin stále velice majetnická. Tu dívku, kterou kdysi našli osamělou v jeskyni, když byla Raikage, vroucně miluje. Jako mladší sestru, přítelkyni, těžko říct, ale rozhodně nenechá nikoho, aby jí ublížil. Atsuka se pro ni stala jediným opěrným bodem ve světě, ve kterém se jí zdálo, že je zase nikým. Bylo by možná bývalo lepší, kdyby zemřela jako Nanadaime Raikage, než aby žila ve světě, kde nemá za co bojovat.

Její nejtajnější přání se ale po několika měsících na cestách v Konoze a ve službách Jounina Kumogakure vyplnilo a ona se po tragické smrti osmého Raikage stala znovu vůdčí osobností své vesnice. Jako Nanadaime znovu nastoupila na své jméno a kráčí vstříc válce s Iwagakure s přesvědčením, že tentokrát svou vesnici dokáže ochránit. Za každou cenu.

Bodové ohodnocení schopností:
Ninjutsu: 5
Taijutsu: 5
Genjutsu: 2

Rychlost: 4
Síla: 3
Chakra: 4

Inteligence: 4
Ruční pečetě: 5

Celkem: 32
avatar
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Rin Kagayaki [RAIKAGE]

Příspěvek pro Assasin Senju za Sun Jul 14, 2013 7:49 pm

POVOLENO

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru