Kairi Utsushi

Goto down

Kairi Utsushi

Příspěvek pro Kairi Utsushi za Sun Jul 14, 2013 7:53 pm

Jméno a příjmení: Kairi Utsushi
Hodnost: Chuunin
Vesnice: Kirigakure
Věk: 11
Narození: 1.11.
Pohlaví: dívka
Klan: Utsushi (Yamada)
Kekkei genkai: Hyouton 
Sensei: Daisuke Utsushi / Hitomi Yamada - momentálne bez senseia -


Charakter: Kairi si zo svojej staršej osobnosti zanechala takmer všetky aspekty, len trocha utlmené. Stále je usmiata a najradšej by nadšením skákala od jedného konca kirigakure k druhému. Len to už nedáva tak najavo. Je o niečo tichšia, no v porovnaní s ostatnými stále ukecaná, hlavne keď sa rozkecá a keď má s kým. Jej otázky stále nemajú konca kraja. Každopádne čo sa týka jej predošlej lenivosti, vymizla spolu s jej rozhodnutím, spraviť zo seba silnú kunoichi. Je teda odhodlaná, aj keď by si sama nedokázala predstaviť, ako by niekedy niekomu ublížila. To je vlastne aj jej najväčším defektom, ktorý musí nejakým spôsobom prekonať. Nedokázala by však niekoho zabiť, bez výnimky. jendoducho si nevie predstaviť, že by niekoho trebárs podrezala alebo že by niekomu bodla kunai do srdca. Je to pre ňu dosť veľké Tabu.

Výzor: Kairi je malinká, no celkom priemerná na dievča jej veku. Má dlhšie čierne vlasy a jasne červené oči. Často nosieva oblečenie typu mikín, či niekedy dokonca pohodlných šiat. Zväčša však máva opasok, na ktorom sa húpe brašňa so ZVN. Nosieva klasické shinobi sandále a pásku máva zväčša na čele. Nenosieva žiadne chrániče, keďže jej veľkosti zatiaľ chrániče nevyrábajú. Za opaskom ešte nosieva tanto, ktoré je pre ňu asi tak veľké, ako pre obyčajných ľudí katana. taktiež má obväzy, alebo skôr fače na rukách a prstoch.Životopis: Kairi se narodila téměř omylem, kdy její maminka Hitomi podvedla Daie, dvojče Kairinina tatínka Daisukeho. Podařilo se jim zplodit Kairi. Od té doby jsou Hitomi s Daisukem spolu. Rodiče ji milují a ochraňují jako ten nejdražší drahokam.
Během války byla Kairi u Daisukeho rodičů, kteří se o ni starali, zatímco Hitomi s Daisukem bojovali v 5. válce shinobi. Zatím pobývali kvůli válce v Konoze, ovšem hned po válce se všichni přestěhovali zpět do Kirigakure. Hitomi hned zařídila přestavbu Kirigakure, která byla ve válce zničena. Stejně tak bylo nově postaveno sídlo klanu Utsushi, kde Kairi se svou rodinou bydlí.
Momentálně se zajímá o svět kolem sebe a přestože jí jsou jen 4 roky, čeká, kdy ji rodiče začnou učit, jak být kunoichi.

Prešli dva roky, počas ktorých sa stalo veľmi veľa vecí, ktoré na Kairi istým spôsobom dopadli. Zmenilo to jej osobnosť, jej správanie a celkový pohľad na s svet. Jedna z tých vecí, akou je napríklad klamná smrť jej matky, jej život zmenili v podstate od základov. Spočiatku si naozaj myslela, že pri istom incidente jej mama zomrela no tá ju ešte pár krát navštívila, posledne to však bolo naozaj "posledne". Kvôli jej vlastnému bezpečiu svoju mamu už nikdy nebude môcť vidieť. Svojho otca rovnako, keďže ten sa rozhodol ostať zo svojou manželkou a tak na všetko Kairi zostala, no v podstate sama. Navyše incidenty a vojny ktorých sa Kirigakure účastnila, jej príliš k veselej nálade nepridali. Aspoň sa však poćas nich vedela pevne sústrediť na jej tréning, a pod dohľadom osobných trénerov a učiteľov, zložiť geninsku skúšku v pomerne mladom veku. Momentálne Kairi žije v jednom z bytov, ktoré jej zaobstaral Daisuke - teda jej otec. 

Počas trojročného posunu sa Kairi takmer celý čas nachádzala spolu zo sovjou novou kamarátkou a senseikou - Hirin, v Yukigakure no sato. Celý prevrat ju trocha minul, keďže je Yukigakure nezávislá a nikto sa jej nesnažil robiť problémy. Učila sa tam využívať svoje kekkei genkai aj vo forme snehu, nie len ľadu, čo sa jej do väčšieho mieritka podarilo. Momentálne je v snehu pomaly zbehľejšia než v ľade ako takom. Tiež zosilnela a dalo by sa povedať, že sa z nej stal veľmi schopný chuunin.Vybavenie:
ZVN (pod obväzmi na rukách schováva kovové dráty, inak má množstvo malých verzií výbušných lístkov. Špecializuje sa skôr na kunaie, preto u nej nenájdete moc shurikenov či ihlíc)
Tanto


Body: 
Nin: 4.5, Tai: 1, Gen: 1, Int: 3.5, Sila: 1, Rýchlosť: 4, Chakra: 2, RP: 4

Techniky:

B
Hyōton: Kokuryū Bōfūsetsu
Hyōken no Jutsu

C
Hyouton: Yuki bunshin no jutsu  
Yuōrō no jutsu
Hyōrō no Jutsu 
Kuchiyosen no jutsuD
Hyouton: Sōzō
Oboro bunshin 
Shoushuriken no jutsu 
Yukigakure no jutsu


Naposledy upravil Kairi Utsushi dne Wed Mar 16, 2016 12:25 am, celkově upraveno 11 krát
avatar
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kairi Utsushi

Příspěvek pro Assasin Senju za Sun Jul 14, 2013 7:57 pm

POVOLENO

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 38
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Kairi Utsushi

Příspěvek pro Kairi Utsushi za Sat Nov 07, 2015 11:28 pm

Pokračujem

_________________
Kairi má po novom 11 nie 9 xD fakka you pedofckingbears!
avatar
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kairi Utsushi

Příspěvek pro Hideo Hatake za Tue Mar 15, 2016 10:22 pm

Povolené. 

_________________
avatar
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kairi Utsushi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru