Naomi Hyuuga

Goto down

Naomi Hyuuga

Příspěvek pro Naomi Hyuuga za Sun Jul 14, 2013 9:12 pm

HYUUGA NAOMI


Naomi má středně dlouhé hnědé vlasy svázané do culíku.
Je vcelku vysoké postavy a váží přibližně 80 kg.
Charakteristickým znakem jsou na Hyuugu neobvykle černé oči, které při aktivaci KG zbělají.

Osobní údaje • Jméno: Naomi Hyuuga

 • Klan: Hyuuga

 • Pohlaví: Žena

 • Věk: 23

 • Datum narození: 25.8.

 • Kekkei Genkai: Byakugan

 • Element: Raiton

 • Hodnost: Jounin

Povaha

Naomin charakter jde popsat pár slovy.
Je zodpovědná, ctižádostivá a především fyzicky i psychicky silná osoba.

ŽIVOTOPIS


Naomin život začal v sobotu 25.8 v konožské porodnici.
Narodila se do hlavní větve Hyuuga klanu, takže jí čekalo bezstarostné dětství. Až na problémy s vedlejší rodovou linií. Když bylo Naomi asi čtrnáct let, vedlejší větev se vzbouřila proti hlavní. Byla to vcelku krutá bitva, o kterou se Konoha nechtěla starat. Nechala Hyuugy zabíjet se mezi sebou. Naomi měla štěstí a přežila ale dost jí trápilo, co se stalo a proto se začala cvičit. Hlavou klanu Hyuuga se mezi tím stal Naoto Hyuuga a jeho následníky jeho děti. Zkrátka řečeno dokonalý převrat a změna pojmů "hlavní" a "vedlejší" rodina. Dost ji to zasáhlo po psychické stránce, ale nakonec to zní udělalo silného člověka.


Když byla na Akademii seznámila se s Assasinem Senju.
Byli dobří přátelé a měli toho spolu hodně společného. Slíbili si že budou navždy nejlepší přátelé a tak ještě jako malé děti vzali kunai, řízli se do rukou a pak je spojily. Jako ve starých příbězích. Byli pokrevní bratři. Teda spíše bratr a sestra. I to jí dodalo sílu a když Naomi rostla získavala v klanu čím dál tím více respektu.


Na chuuninských zkouškách opravdu zazářila s technikou, kterou u ní nikdo předtím neviděl.
128 úderů, mistrovská technika jejího klanu. Překvapila všechny, ale nejvíc svého otce, bývalého vůdce klanu. Byl na ní tak hrdý jako nikdy. Prošla zkouškami napoprvé. Ostatně jak bývá v hlavní rodině zvykem, ač k ní už po změně vůdců klanu patřila jen nepřímo.


Tým, který měla jako Genin, se rozpadl.
Naomi měla potenciál. Šanci stát se úspěšným členem Hyuuga policie Listové. A proto ji kvůli menší zkoušce jako Chuunina přidělili do speciálního týmu složeného jen z Huugů. Zpočátku to vypadalo klidně. Až jednou, byla deštivá noc a její tým poslali na smrtelně nebezpečnou misi. Úkolem bylo zajistit velký náklad trhaviny se znakem Konohy, který to ráno ukradeli ze skladu. Nikdo jiný nebyl lepší. Konoha nemohla vyslat velké množství shinobi a jediní Hyuugové teď měli dostatečnou kvalifikaci i možnost vystopovat zloděje. Mohlo to rozpoutat válku mezi vesnicemi, takže to navíc byla velmi důležitá mise. Nemohli si dovolit selhat. Pro úspěch mise se Naomin sensei obětoval. Jako Jounin skvěle odhadl situaci. Jelikož již nebylo možné zastavit zloděje, rozhodl se, že musí trhavinu odpálit. A to samozřejmě tak, aby se nikomu z jeho milovaného týmu nic nestalo. Tak, že to odpálí on. Bohužel to byl sebevražedný úkol. Ani shinobi s jeho schopnostmi jej nemohl přežít. Nemohl utéct, nemohl se zachránit. Riziko povolání. I proto byl její sensei tajně už v té době Naominým vzorem.


Když se vrátili do vesnice dostali vyznamenání za odvahu.
Ale k čemu? Senseie jim to vrátit nemohlo. Jejich tým plnil nadále mise ve třech. Jeden z nich byl dokonce jmenovaný Tokubetsu Jouninem za to, že dokázal nahradit vůdce. I tak už to ale nemohlo být jako dřív. Cítili to všichni. Uběhl rok, druhý. Naomi zůstávala v týmu snad kvůli nostalgii.


Netrvalo dlouho a díky snaze vypracovat se na mistrovu úroveň dosáhla Naomi hranice svých schopností.
Rozhodla stát se Jouninem, chtěla dostat na starosti vlastní tým. A podařilo se jí to. Samozřejmě jako čerstvě jmenovaný Jounin nemohla dostat tým hned a tak při dlouhém čekání na pár studentů Akademii, kteří dostanou své první ochranné čelenky, vyvíjela své vlastní techniky.


Nakonec svůj tým přece jen dostala.
Úspěch bylo už to, že byla Jouninem v sedmnácti, ale ona ještě k tomu učila jen o rok mladší slečnu a jednu dokonce stejně starou. Dcery hlavy klanu, Mikomi a Shijin Hyuugy. Obě dosáhly stejného titulu, jaký měla Naomi, stejně brzy jako ona a i když se tím jejich tým rozpadl, zůstaly si blízké.


TECHNIKY
 • D-rank


Shunshin no jutsu
Sōshuriken no Jutsu
Kanashibari no jutsu


 • C-rank

Shugohakke Rokujūyon Shō
Chakura Senbon no Jutsu


 • B-rank


Hakke Rokujūyon Shō
Hakkeshō Kaiten


 • A-rank

Raiton: Rakurai
Hakke Hyaku Nijūhachi Shō
Hakke KūshōKekkei GenkaiOvládání Ohně
Vznešená Pěst
Ohnivá Pěst
Body
Ninjutsu – 4
Taijutsu – 5
Genjutsu – 3
Sila – 4
Rýchlosť – 4
Chakra – 4
Inteligencia – 3
RP – 3

Naomi Hyuuga

Počet příspěvků : 4
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Naomi Hyuuga

Příspěvek pro Assasin Senju za Sun Jul 14, 2013 9:41 pm

POVOLENO

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru