Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uchiha Rokuro [JŌNIN]

3 posters

Goto down

Uchiha Rokuro [JŌNIN] Empty Uchiha Rokuro [JŌNIN]

Příspěvek pro Rokuro Sun Jul 14, 2013 9:53 pm


Meno
Rokuro

Priezvisko
Uchiha

Pohlavie
Muž

Vek
21 27

Hodnosť
Anbu Jounin

Klan
Uchiha / Vodca klanu

Výška
191cm

Elementy
Katon, Raiton,

Váha
81kg

Dedina
Konohagakure no Sato

Kekkei genkai
Sharingan, Mangekyō Sharingan

Sen
Tak Rokuro ma veľa snov. V prvom rade by chcel hlavne očistiť česť a klan uchihov. V druhom rade by si chcel založiť rodinu. A rád by bol keby že je vo svete mier. Ochrana svojich priateľov a čo najmenšie straty na životoch v dedine by chcel taktiež veľmi rád zariadiť a je to jeho sen.

Povaha
Rokuro je presný opak uchihov z histórie. Netúži po pomste, neprepadá sa do temnoty a nesnaží sa uzatvotiť pred ľuďmi. Rokuro je priateľský typ človeka, ktorý i napriek svojmu klanu je taký aký je. Nerobí mu problém niekoho zabiť, ale nerobí to, lebo si váži ľudský život. On je priateľský, pohodový, vtipný, možno trochu flegmatický, náladový niekedy až depresívny. V každej situácií najprv premýšľa až potom koná. Nikdy mu však jeho emócie nezatemnia myseľ, vždy si ich vie udržať na uzde. V boji si dáva pozor na každé detaily a snaží sa kontrolovať. Nikdy sa mu našťastie nestalo, že by vybuchol emóciami v nejakom boji. On sa vie kontrolovať. Vždy však dosiahne to čo si zaumieni a nikdy mu nikto nezabráni aby sa jeho ciele nesplnili. Je veľmi dobre vychovaný a správa sa vždy čo najslušnejšie. Úctu ma k väčším hodnostiam, ale nerobí nejaké obrovské rozdiely medzi ľuďmi. Preňho je každý život dôležitý aj keď niektoré životy sú preňho dôležitejšie. Celkovo vie s ľuďmi vychádzať a jeho bonusom je, že nikdy po nikom nekričí len tak pre nič za nič. Maximálne tak trochu zdvihne hlas. Celkom rád bojuje. No jeho klan to ma v krvi a on túto vlastnosť zdedil. Čo nemusí sú arogantné povahy. Strašne ich neznáša. Namyslených ľudí a tých ohovarajúcich taktiež nemá rád.

Strach
Jeho strachom sú jeho oči a príklady minulých uchihou. Má strach z toho, že upadne do temnoty a už nebude ako je teraz. Z tohto ma veľký strach a snaží sa tomu zabrániť.

Vzhľad
Rokuro má celkom dlhé vlasy, jeho oči sú dosť prenikavé. Bradu ma celkom malú, nos taký normálny. Na tele má pár jaziev, ktoré vznikli pri boji. Jeho telo je dosť vypracované . Je dosť vysoký a váhu ma primeranú k výške. Na sebe nosieva všeličo možné. Nejako si nedáva záležať na tom čo si oblieka. Vlastne mu je to jedno.

Príbeh
Tento príbeh sa začína dvadsiateho siedmeho dňa v desiatom mesiaci. V ten deň sa narodilo jedno malé nevinné dieťa. Dieťaťu dali meno Rokuro, bol to malý chlapec, ktorý sa narodil do normálnej rodiny. Mal staršieho brata. Jeho brat sa volal Hiro. Korene tejto rodiny smerovali k uchihom. Bola to vlastne rodina uchihov, ktorý nikdy nebojovali. Bývali v malej dedine na území Hi no Kuni. Mali väčšie sídlo, keď že Rokurov otec bol kováč a matka úspešná krajčírka. Rokurov otec dokázal vyrábať tie najefektívnejšie zbrane, ktoré dovážal aj do Konohagakure no Sato. Bola to utajená rodina Uchihov,  nikto nevedel, že Rokurov otec mal otca, ktorý bol Uchiha. Ten to proste zatajil, lebo nechcel žiť život Shinobiho, ale chce žiť normálny život, a tak i Hiro a Rokuro mali v tele krv uchihov. Hiro bol od Rokura o dva roky starší. Oni dvaja pomaly rástli Rokuro mal 6 rokov. Bol to veľmi hravý malý chlapec, ktorý mal dosť veľa kamarátov. Hrával sa s autíčkami a podobnými vecami pre chlapcov.  Všetko šlo pekne v poriadku rodina dosahovala úspechy a bola stále lepšie zariadená. No až na jeden deň, keď sa to zmenilo. Rodičia Hira a Rokura zomreli. Zomreli na pád z útesu. Šli v koči a ich kone sa vyplašili z neznámych príčin. Koč a uvoľnil a pokračoval ďalej v ceste nakoniec spadol z útesu. Rodičia Rokura zomreli presne takto. Nebola to moc bolestivá smrť. Rokuro bývaval veľmi smutný. Peniaze s Hirom dali na pohreb. O pohreb a postaral jeden starý známy z Konohy. Menom Daichi. V poslednom liste bolo odovzdané všetko Daichimu. Daichi mal asi 27 rokov, keď si zobral k sebe Hira a Rokura. Bol celkom milý a vedel sa o nich postarať aj keď nevýhodou bolo to, že bol shinobi a chodieval na niekoľko dňové misie. Dosť ťažké misie. Ani on sám nevedel že Rokuro a Hiro majú vo svojich žilách krv uchihov. Rokuro mal 7 rokov a chodil už aj do normálnej školy aby mal aspoň nejaké to základné vzdelanie. Po základnom vzdelaní sa dostal Rokuro vo svojich 12 rokov na akadémiu. Na akadémií sa veľa naučil. Prvé súboje v taijutsu na akadémií mu šli a s ovládaním chakry na tom nebol zas tak zle. On sa celkom rýchlo učil. Predsa to bol uchiha. Rokuro prešiel cez akadémiu a dostal sa do týmu, v ktorom mu to šlo. Hiro už bol v týme rok aj dva mesiace. Rokuro chodieval na tie základné geninské misie. Nebol to žiaden problém chytiť nejakú mačku alebo pomôcť niekde a s niečim. Hiro odhalil svoj pôvod, keď bol na misií, tak bojoval Hirov tým proti presile a to dosť značnej. Keď hrozilo, že to Hiro neprežije prebudil sa mu sharingan, našťastie to nikdo nezistil. Aspoň takto to povedal Rokurovi a dohodli sa, že si svoj pôvod nechajú len pre seba. O rok na to sa podarilo Rokurovi vyvolať sharingan taktiež. Bola to misia typu C-rank. Rokuro s týmom a senseiom doprevádzal nejaku karavanu z Konohy do Kumogakure no Sato. Misia nevypadala moc obtiažne, počas tejto misie si šiel ich sensei na chvíľku odskočiť. Najskôr šiel na záchod. Priamo vtedy asi minútku na to čo odišiel nabehlo na karavan asi 10 banditov. Rokurov tým sa rozdelil a každý bojoval minimálne proti trom. Oni boli neskúsení geninovia. Neboli to zas tak nebezpečný banditi, ale ohrozovali životy aj civilistov, ktorý tam vtedy boli. V tejto situácií sa Rokurovi prebudil sharingan. Keď že bol oddelený od ostatných z týmu, tak to nikto nevidel ako prebudil sharingan a civilisti v panike utekali. Rokuro získal nové schopnosti so sharinganom. Dokázal poraziť všetkych troch banditov. Keď Rokura našiel sensei, ktorý pomohol už aj ďalším členom týmu, bol celkom prekvapený. Rokuro sam zvládol troch banditov. Hiro sa stal chunninom o rok skôr ako Rokuro. Rokuro prešiel o rok na to cez chunninské skúšky. Cez ktoré odhalil svoj pôvod. Musel proste použiť sharingan na to, aby vyhral. V dedine moc nemusel uchihov. Hiro a Rokuro boli zavolaní pred Kage, aby to vysvetlili. Oni to všetko povedali nakoniec sa presťahovali do sídla klanu uchihov. Rokuro sa učil používať zároveň s Hirom svoj sharingan. Hiro sa dostal na úroveň Jounina. Rokuro sa odpojil z týmu a začal pracovať so svojím bratom. Chodievali spolu na misie a mali veľmi dobré výsledky.  Rokuro sa stal Jouninom a s bratom trénovali svoje sharingany. Pomaly ich mali lepšie a lepšie. Spoločné misie zvládali veľmi ľahko. Hiro sa zameriaval na genjutsu a ninjutsu. Rokuro zas na taijutsu a ninjutsu. Spolu im šlo všetko lepšie. Časom sa Rokuro stal Anbu, chcel nabrať väčšie skúsenosti. Odpojil sa tak od brata, ktorý bol stále ako jounin, ale už bol aj veliteľom klanu. Rokuro získaval stále viac a viac skúseností. Vždy bojoval na najťažších misiách. Nastalo ťažšie obdobie Rokura. To kvôli Hirovi, niekam odišiel na misiu, ale nevrátil sa. Jasné, vyhlásilo sa pátranie a všetko okolo toho, ale Hira a ani jeho telo sa nenašlo. Rokuro si to nevedel vysvetliť, lebo jeho brat ho vždy učil, že má ostať s Konohou a nikdy nebojovať proti nej. Pokiaľ by utiekol, tak by oporoval sám sebe a to sa Rokurovi nezdalo. Mal domienku, že sa ho niekto pokúsil uniesť. Hira vyhlásili čoskoro za mŕtveho, lebo sa neukazoval aspoň rok. Rokuro si naďalej myslí, že Hiro žije a možno je to od neho arogantné, ale neverí, že by ho zradil. Rokuro teraz v Konohe nemal v podstate nikoho, vlastne je v klane sám a v dedine ho väčšina ľudí odsudzuje za jeho pôvod. Jemu to neprekáža, pracuje proste ako Anbu a naozaj sa mu v tom darí...

Práca Anbu bola pre mňa ideálna, pokiaľ som nezabil vlastného brata, pokiaľ mám pravdu povedať zabil sa sám. Upálil sa vlastným Amaterasu. Neviem presne prečo to spravil, teda.. áno, bojovali sme a mohol ma zabiť, ale namiesto toho to nespravil. Vlastne ani neviem ako presne Hiro prebudil Mangekyō Sharingan, ale nechcel aby som to spravil tiež. Jeho smrťou mi to však privodil, poznal som ho od mala, vyrastali sme spolu... Čo čakal od toho, že sa zabije pred mojimi očami? Tak som prebudil Mangekyō Sharingan, môj dar a zároveň prekliatie. Udialo sa toho naozaj veľa...
Spoznal som Hanu, ženu z Amegakure no Sato, pôvabná žena. Bolo to ešte pred agresívnym útokom Assasína na Amegakure no Sato., asi mu došla trpezlivosť, ale kto som ja, aby som ho súdil. Na ten útok mám celkom žive spomienky, zrútila sa na mňa budova, detaily si nechám radšej pre seba... Vlastne pri tom útoku som sa trošku lepšie zoznámil so Sakurou, teda s Edo Tensei Sakury Haruno. Jej spoločnosť bola vždy celkom vtipná... bola.
Ďalším zaujímavým momentom bol súboj, pri ktorom som stratil takmer svoj zrak. V ten istý deň som spoznal dvoch Senju, teda poznal som ich dovtedy len z videnia, ale teraz som ich spoznal už osobne. Neviem či by ste tomu verili, bojoval som proti Kaguyi Ootsuki. Po boku Hany a aj po boku Seita Senju a Sarutobi Sasukeho. Pre naše štastie a štastie všetkých sa nám podarilo zastaviť toto povstanie Kaguyi... Vlastne nie mne ale Sarutobi Sasukemu, obetoval svoj život aby ju zapečatil, svoj vlastný život. Zomrel čestne... V ten deň som takmer prišiel o zrak, lenźe ma zachranila znova Sakura Haruno... Zachranila mi zrak a Senju Maro je ten, ktorého bunky sú vo mne. Jeho bunky mi predĺžili používanie Mangekyō Sharingan. No a v ten deň som nakoniec spoznal jednu ženu, Airis Shiroyaki. Airis sa učila od Sakury a je to snáď najkrajšia žena akú som kedy videl. Preto som k nej mal sympatie už od prvého stretnutia. No tak ako je krásna je aj tvrdá. Nas*ať ju naozaj, ale naozaj nechcete.. a pokiaľ by ste to náhodou spravili tak sa odsťahujte, najlepšie do inej dediny.. Sám neviem čo ma k nej priťahuje... Po zákroku sa mi oči nejako spravili, Mangekyō Sharingan som mohol používať, stále som si dával pozor, aby som to nepreháňal a snažil som sa to obmedzovať. Taktiež som v tom čase požiadal o prepustenie od Anbu, nebol som schopný ďalej medzi ANBU pokračovať.
Následovali mnohé ďalšie udalosti, pre mňa neboli moc podstatné, dokonca som spravil jednu prácu pre Shuuketsu, pokiaľ sa nemýlim... Bolo toho dosť Konohe hrozili Shuuketsu, vplyv mala organizácia Sabisu, potom tu bola skupina Hakuei a samozrejme aj ostatné dediny. Sabisu sa našťastie rozpadla, to bolo šťastie. No všetko sa začalo rúcať, keď sa Assasím niekam stratil a Hana sa dostala na post Hokageho, To nebolo zle, teda pokiaľ sa niečo nestalo a Hana už nebola tou Hanou, ktorú sme poznali. Zabila nejakých členov rady a vytratila sa. Sám neviem čo sa vtedy stalo. Satsuki sa dostala k moci a mne sa na tom niečo nezdalo, mala však všetko detailne premyslené. Itachi bol vtedy jediná naša nádej, ale zomrel pre Konohu teda bol tiež Edo Tensei ale obetoval sa. Myslel som si, že nie je nádej, ale bol tu ešte jeden muž, ktorý mal vplyv a Satsuki sa ho snažila zbaviť. Bol to Hideo Hatake. ktorý spolupracoval so Senju Seitom, s ktorým som mal tú česť už predtým. Takto som spoznal Hidea osobne. Predtým som väčšinou o ňom len počul chvály alebo ho videl niekde.... Ešte aby som nezabudol Natsuki, Kyuubi no Jinchuuriky dopomohla k tomu, aby vznikol v Konohe prevrat. Hideovi sa podarilo presvedčiť Kyuubiho. Ten sa prihovoril k ľudu a začala táto revolúcia. Niekto sa pridal na stranu Satsuki a niekto nie. Utvorili sa dve strany v Konohe. Začala sa bitka, nehovorí sa to ťažko ale Konožania sa navzájom zabíjali, v živote by som si nemyslel, že by sa niečo takého stalo, ale už to tak bolo. Konoha si to od nás vyžiadala. Hideo mal plán, Sora no Sena chcel zneškodniť osobne... Plán to nebol zlý. Neviem ani ako sa to stalo, ak by mi niekto povedal, že videl ležať Hidea Hatakeho v kalúži krvi, asi by som tomu neveril. Tentokrát som to však videl. Videl som Hidea ako leží v kaluži krvi a Sora no Sen bol nad ním. Rino Hatake a Senju Seito sa v zlosti rozbehli po Sora no Senovi, následovali ďalší. Odohnali sme Sora no Sena od polomŕtbeho Hidea Hatakeho. Nikdy by som neveril, že ho uvidím takto. Hideo bol silnejší než väčšina shinobi v Konohe, preto to prekvapenie...
Hideo bol menovaný novým Hokage, za Konohu sa obetoval, vlastne aj svoju ľavú ruku. Je to pravý vodca, má na to všetky predpoklady a naozaj Konohu viedol a vedie pozoruhodne. Začalo blbé obdobie Konohy. Boli sme oslabení, Hideo postavil Konohu znova na nohy, pomaly postupne, ale podarilo sa mu to. Vlastne nám všetkým, každý sa snažil niečim prispieť. Diali sa rôzne veci. Hana sa vrátila späť, zistilo sa prečo spravila to, čo spravila. Hidea navštívil stratený syn. Čo sa stalo so mnou za posledné dva roky? Stal som sa novým vodcom klanu Uchiha. Tak nejak som sa snažil dať dokopy aspoň ulicu. Môj klan už je celkom rozbitý, neostalo tu veľa Uchihov, preto som skôr vodcom ničoho, ale to sa budem snažiť zmeniť... Inak si žijem svoj obyčajný život ako doteraz. Občas chodím na misie, ak sa niečo nájde. Stále sú tu predsa krušné časy, jedna bitka za druhou, ďalšia vojna za ďalšou ... Ale žijem a nie len prežívam, mám za čo bojovať..

Body
Ninjutsu :5
Taijutsu :4
Genjutsu :4
Inteligence : 3
Síla : 3
Rychlost : 4
Chakra : 4
Ruční pečetě : 3

Techniky
S-rank
Susano'o
Jīsa (Vlastná technika)
Yasaka no Magatama
Shiru (Vlastná technika)

A-rank
Chidori
Chidori Eisō
Chidori: Senbon
Chidori Nagashi
Sharingan Genjutsu

B-rank
Katon: Gōryūka no Jutsu
Kage Bushin no Jutsu

C-rank
Kuchiyose no Jutsu
Katon: Hōsenka no Jutsu
Katon: Goukakyuu no Jutsu


D-rank
Kanashibari no Jutsu
Shunshin no Jutsu
Narakumi no Jutsu

E-rank
Všetky



Naposledy upravil Rokuro dne Sat Mar 12, 2016 11:41 pm, celkově upraveno 6 krát
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Uchiha Rokuro [JŌNIN] Empty Re: Uchiha Rokuro [JŌNIN]

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Jul 15, 2013 2:15 pm

Nejsi v klanu sám, mimo jiné žije Uchiha Itachi, který je velitelem klanu xD Takže POVOLENO
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Uchiha Rokuro [JŌNIN] Empty Re: Uchiha Rokuro [JŌNIN]

Příspěvek pro Rokuro Sun Nov 08, 2015 12:40 pm

Pokračujem Smile
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Uchiha Rokuro [JŌNIN] Empty Re: Uchiha Rokuro [JŌNIN]

Příspěvek pro Goku Sun Mar 13, 2016 12:13 am

Povolené
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Uchiha Rokuro [JŌNIN] Empty Re: Uchiha Rokuro [JŌNIN]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru