Oga Takakui (Tooya)

Goto down

Oga Takakui (Tooya)

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) za Mon Jul 15, 2013 1:49 pm

Meno: Tatsumaki (Oga Tooya)
Prezývka: Šéfe (v jeho bare), rád sa však necháva prezývať všetkým, čo na neho hodia.
Hodnosť: A rank
Vek: 21
Narodenie: 1. Januára
Kekkei Genkai: Chiton – element krvi
Sensei: Mal veľa senseiov no ich mená si už nespomenie


Charakter: Oga je v zásade iný, než býval v minulosti. Je to uź vlastne približne tretia fáza toho, čo sa v ňom dlhé roky vyvíjalo. V prvej fázi bol obyčajným shinobim z Iwagakure no sato. Tak trocha neschopný malý a naivný hlupák, ktorý sa radśej flákal, než robil veci poriadne. Ako však na svojej ceste shinobiho spoznával ľudí, začala sa aj formovať jeho osobnosť viac do hĺbky. Po chuninskych skúškach sa v podstate dostal do druhej fázi, kde skôr pripomínal stroj než shinobiho. Malo to za následok veľa vecí, hlavne jedna misia a k tomu množstvo maličkostí. Počas tohto svojho emocionálneho, dalo by sa povedať zrútenia, sa dostal do jednotiek Anbu v Iwagakure a jeho osobnosť sa začala zo stroja, vyvíjať na ešte horší stroj, no aspoň verný. Každopádne vśetko nabralo po ďalších udalostiach, ďalší spád a jeho myseľ utrpela ďalší emocionálny šok. Dostávame sa do tretej fázi, v ktorej sa nachádza teraz a už dlhé roky mu je v nej celkom pohodlne.
Ako však popísať Ogu teraz? Určite by sa dal istým spôsobom nazvať narcistickým. Je to človek, ktorý má veľmi rád samého seba. Upol sa na samého seba a verí len samému sebe. Trpí tak trocha napoleónskym komplexom, ktorý však vie ovládať, do istej miery. Vyžíva sa v bolesti a utrepní druhých, nenazívajte ho však bláznom, nie je to blázon. Zo psychologického hladiska, by sa dalo povedať, že sa snaží vcíťiť do bolesti druhých a tým nejakým spôsobom utlmiť svoju vlastnú. Nikdy by si to však nepriznal.
Na prvý pohľa vystupuje ako gentleman.  Slušne odetý človek s dobrými mravmi a slušným vystupovaním. Jedinú zlú stránku by ste u neho našli vo fajčení cigariet jeho vlastnej výroby. Vo vnútri by však ľudia videli niečo temného a zhnitého, čo voľakedy mohlo byť veľmi dobrou a starajúcou sa dušou. Ako sa hovorí, hrdina buď zomrie hrdinskou smrťou, alebo bude žiť dosť dlho na to, aby sa z neho stal zločinec. Ťažko povedať, či toto pravidlo aplikovať aj na len dvadsať-ročného Toujoua, no áno… niekedy v minulosti sa jednalo o naozaj dobrého, usmievavého chlapca ktorý rád pomáhal ostatným.


Vzhľad: Jeho vzhľad sa nedá tak úplne popísať. Dokáže totiž veľmi efektívne "vymieňať" svoje telá.. Jeho základná podoba je však pomerne vyšší, vyšportovaný a elegantný muž, ktorý rozhodne vyzerá zvláštne. Môžu za to ejho krvavo červené vlasy a oči, dokonca ešte aj cigarety majú červenú farbu, čo sa dymu týka. Je to beloch a chodieva oblečený no, niekedy nie príliš ako shinobi. Špecifickým znakom sú práve jeho oči, ktoré má krvavo červené a namiesto bielka má tmavé ako tá najtemnejšia noc.

Štýl boja: Oga v minulosti patril k ľuďom, ktorý vedeli geniálne využívať všetky shinobi zložky a prevažne ninjutsu v prevedení s Dotonom. To sa však zmenilo. Kekkei Genkai ktoré “dostal” v podstate prebralo nadvládu nad jeho DNA a začalo ju meniť. Momentálne nie je schopný využívať Doton a preto sa aj štýl jeho techník a boja úplne zmenil. Z voľakedy veľmi defenzívneho, pasívneho štýlu boja pri ktorom využíval prevažne taktiku, využíva agresívny a útočný štýl boja s nemalými sebadeštruktívnymi sklonmi. Jeho taktika spočíva vo vytvorení si dokonalého prostredia (veľa čerstvých mŕtvol) ktoré mu zabezpečuje sekundárny zdroj krvi, kde sa vie na nohách udržať až neprirodzene dlho práve kvôli jeho schopnostiam. Krv sa preto stala jeho primárnou zbraňou na obranu aj útok, jeho primárnou taktikou.


Špeciálne schopnosti:
Krvný senzibil
Chakura sensing /+ schopnosť potláčať vlastnú chakruŽivotopis:
Ogov život bol celkom normálny. Narodený do normálnej rodiny bývajúcej v Iwagakure no sato, približne pred dvadsiatimi rokmi. Ako dieťa patril k tým kypernejším, s ktorými bolo veľmi veľa zábavi. Každopádne to, čo im vtedy prišlo vtipné, by teraz samozrejme považoval každý za choré a nevychované. Bol však len dieťa, ako každý iný. Bol clekom nevinný, robil blbosti ako každý iný a nikdy sa nesnažil robiť moc problémov. Oga nemal moc rád zápletky, ktoré skončili bitkou. Snažil sa tomu vyhýbať, čo sa mu aj celkom darilo. Ako sa to teda vezme. Nájdete len málo ľudí, ktorý by tak dobre vedeli kryť svoje partie pred dievčatami rovnakého veku, rovnako ako zdrhať keď ho niekto naháňal. Pre Ogu tu nikdy neexistovalo slovo ako česť. Čestný vojak je mŕtvy vojak. Je to snáď jediná myšlienka, ktorá mu v hlave vydržala od detstva a ktorou sa stále riadi. Taktiež sa nikdy nenechal uraziť, čo už nie je také ťažké v prítomnosti predviesť.
Každopádne áno, aj takýto človek sa dokázal stať shinobim. Jeho roky na akadémií prebiehali ako každého iného. Bol priemerný, keď to však spojíte s jeho lenivosťou, známky a výsledky mal naozaj hrozné. Často si z toho robieval srandu a často si taktiež kvôli tomu, na ňom robili srandu. Uspel však, nejakým zázrakom. Sám by vám nepovedal meno svojho prvého týmu. Ak sa dobre pamätá, niečo ako prvý tým na hodnosti genin ani nemal. V Iwagakure bola vtedy zložitá situácia a nedostatok senseiov. To zapríčinilo, že aj Oga bol v podstate len sám za seba. Splnil len minimum misií a sám sa ostýchal ísť aj na chuuninske skúšky. Keby že vtedy vedel, ako mu zmenia život, nikdy by ich neskúsil spraviť.
Táto kopa trosiek sa dostala cez vstupný test, po ktorom následovali boje jeden proti jednému. Vtedy stretol shinobiho, ktorého meno si bude pamätať doteraz. Akasuna no Ruki. Prvý krát sa stretol v boji s reálnymi zbraňami a tak si viete predstaviť, ako to dopadlo. Každopádne boli chvíľe, kedy mladého Akasunu (jemu skôr pripadal ako Uchiha kvôli sharinganu) hnal do kúta no.. boli len veľmi malé a kvôli jeho nedostatku skúseností a dalo by sa aj povedať techník, prehral. Nie každá prehra je však prehra. Vďaka jeho výkonu, ktorý bol ževraj dosť.. dobrý, dostal hodnosť Chunina a tak sa šťastný mohol vrátiť domov. Počas chuninskych však tiež spoznal jedno dievča, ktorej meno vám už teraz tiež nepovie. Vie len, že sa s ňou pred svojim odchodom do Iwagakure no sato hrozne pohádal a doteraz ho kvôli tomu zožierajú nočné mori. Chuninske ho zmenili, trocha. Začal trénovať v podstate ako blázon a prvý krát spoznal, čo to je ochutnať podtatu slova shinobi.
Jeho tréningy sa vyplatili. Stal sa silnejším.. rozhodne silnejším. Dokonca dostal týmového partnera no.. nastal prvý šok ktorý si musel preskákať. Nebola to tak úplne sólová misia. Nebol však na nej ani zo svojim týmovým kolegom.
Misia zahŕňala potlačiť vzburu v jednej menśej dedine. Na misiu išiel s členom klanu Tooya, žena ktorá bola jouninom a veliteľom misie. Nedalo sa povedať, že by misia išla pra´ve podľap lánu. Zistili, kto vzburu podnecuje no na jeho odstránenie nestačili. Rozpútal sa boj, pri ktorom sa Oga snažil ako nikdy v živote… bol to predsa len boj na život a na smrť. Niekoľko výbuchov však rozhodlo o tom, že Oga zomrie.
Vďaka aj jeho obäti bola žena z klanu Tooya schopná poraziť nepriateľa, keď však prišla k Ogovmu telu, ktoré malo nespočet rezných rán z ktorých hrozne rýchlo vytekala krv, vedela, že to chlapec nemá šancu prežiť.
Oga do dnes nezabudne na jej tvár, stále ho strašia sny, ktoré odzrkadlujú jeho terajśie svedomie. Žena použila kinjutsu techniky, ktorou vyliečila jeho telo, vymenila jeho krv za svoju no sama pri tom zomrela. Nedala mu však len život, ale aj istý druhp rekliatia, kekkei genkai klanu Tooya.

Oka po regenerácií a po tom, čo jeho telo prijalo kekkei genkai, začal pociťovať isté zmeny. Za prvé bol emočne na dne. Pripisoval si vinu svojej veliteľky a jeho psychika nemala ďaleko od zrútenia. O to horšie znášal ďalšiu ranu, ktorú mu uštedril únos jeho týmového partnera. Maniak s Chimera no Jutsu, ktorý iśiel po kekkei genkai jeho partnera si ho samého odchytil a no.. začal sa s ním hrať. Oga sa ho pokúsil zastaviť. Popravde sa boj po celý čas vyvíjal v Ogov prospech, aj cez to že bol jeho útočník vysoko-orankovaný nunkenin. Nakoniec však existujú isté hranice, ktoré za chunina nedokázal pokoriť a preto nebol schopný svojho kolegu ochrániť. Ďalšia rana, ktorá ho v podstate už úplne zlomila a on sa snažil od svojich emócií odpútať.
Nastúpil do Anbu špeciálnych jednotiek, kde zapoćal jeho ďalší výcvik. Presne to bol čas, kedy všetci o Ogovi stratili prehľad. Nikto o ňom od tých čias nič nepočul. Vtedy mal mimochodom okolo trinásť až štrnásť rokov.

Iwagakure ako ju poznal padla, znova vzkvitla pod vládou Hokoriho a … znova padla. Oga v Anbu jednotkách však neostal do jej konca. Vytratil sa počas vymenovávanie nového Tsuchikageho, pretože jeho vernosť stále patrila bývalému, no zosnulému. Nedokázal prijať nového vodcu. Nikdy ho však nikto nenaháňal, vtedy si to Iwa nemohla dovoliť. Čo robil Oga vo svete ? Pripravoval sa.
Za istý čas dokázal nahrabať nemalý majetok, otvoriť si vlastný nelegálny podnik a začať ho využívať na svoje premyslenejšie akcie. Sám Oga sa znova “zmenil”. Zmenili ho peniaze ? Kto vie. Každopádne nie je bezcitný a bezcitnými ľuďmi opovrhuje, aj keď sám vie, aké to je.
Oga má na rukách veľa únosov, otrokov, výrobu drog, krádeží a vrážd. Jeho najväčšie dielo však zapoćalo len teraz. Sám si je vedomí toho, že nemá príliš šancí ho uskutočniť no, život bez risku by pre neho nebol zaujímavý. Jeho oči sa upriamili na Kumogakure no sato a na 45 miliónovú odmenu v knihe mŕtvych, za hlavu Raikageho.

BOS:
Ninjutsu: 5, Taijutsu: 4.5,  Genjutsu: 2.5, Inteligencia: 4, Rýchlosť: 5, Sila:  5, Chakra: 3.5, RP: 0.5,
 


Naposledy upravil Tatsumaki (Oga) dne Tue Aug 11, 2015 7:59 am, celkově upraveno 10 krát
avatar
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Oga Takakui (Tooya)

Příspěvek pro Assasin Senju za Mon Jul 15, 2013 2:19 pm

Hmm..pokud vím, tak klan Tooya má jen Suiton xD

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Oga Takakui (Tooya)

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) za Mon Jul 15, 2013 2:25 pm

Oga nieje pôvodom z klanu Tooya, on to KG dostal.

_________________
Ninjutsu: 5, Taijutsu: 4.5,  Genjutsu: 2.5, Inteligencia: 4, Rýchlosť: 5, Sila:  5, Chakra: 3.5, RP: 0.5,

Inv: množstvo dymovníc a desiatka kunaiov + ocelové lanko a + krvné pilulky
avatar
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Oga Takakui (Tooya)

Příspěvek pro Assasin Senju za Mon Jul 15, 2013 2:29 pm

Aha, už to vidím, asi jsem to přehlédl xD Povoleno

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Oga Takakui (Tooya)

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) za Fri Sep 19, 2014 9:44 am

Môžem sa spýtať, či môžem znova hrať za túto postavu ? Len by som prirobil nejakú kapitolu príbehu a podobne

_________________
Ninjutsu: 5, Taijutsu: 4.5,  Genjutsu: 2.5, Inteligencia: 4, Rýchlosť: 5, Sila:  5, Chakra: 3.5, RP: 0.5,

Inv: množstvo dymovníc a desiatka kunaiov + ocelové lanko a + krvné pilulky
avatar
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Oga Takakui (Tooya)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru