Yuuki Botan

Goto down

Yuuki Botan

Příspěvek pro Yuuki Botan za Mon Jul 15, 2013 2:32 pm

Jméno a příjmení: Yuuki Botan
Hodnost: ANBU (ROOT)
Vesnice: Kirigakure
Věk: 17
Narození: 17.08.
Pohlaví: žena
Klan: Yamada/Botan
Kekei genkai: Suitongun
Sensei: Manzou Kirisame
Charakter:
Postupom dlhých rokov počas ktorých bola Yuuki na slobode sa jej charakter zmenil, aj keď len trošku. Je stále také kĺbko zamotaných emócií ale väčšinu času je milá a priateľská, občas ale až príliš obetavá a majetnícka. Pokiaľ vo vás zbadá niekoho koho by mala chrániť tak to urobí, charakter sa jej pokrivil aj vďaka životu strávenému v ROOT. Snaží sa ale prísť nato ako rozoznávať emócie.

Životopis:
Na hraniciach Kirigakure stálo kedysi dávno jedno obrovské sídlo v ktorom žil mocný klan Botan. Klan Botan bol zaujímavý v tom že bol príbuzný klanu Yamada - bol to akoby bočný klan.
Členovia klanu Botan boli teda ochrancovia klanu Yamada, takto to šlo už niekoľko storočí, aj v dobe kedy boli oba klany kočovné. Pri ochrane hlavnej vetvy klanu padlo nespočetne veľa členov klanu Botan ale to im nikdy nezabránilo v tom plniť si svoju úlohu - chrániť a sprevádzať. Postupom času sa stala ale veľká tragédia, tragédia menom Haku. Haku bol chlapec ktorý zabil posledných členov klanu Yamada a sám ušiel preč. Klan Botan sa rozpŕchol po zemi  v nádeji že Hakua nájde ale nedarilo sa. Vymierali členovia a tí ktorý ešte žili sa schovávali za maskami ANBU a čakali na vhodnú príležitosť zaútočiť na tých ktorý ubližovali ľuďom z Kekkei genkai. Niekoľko rokov po Hakuovom úteku sa Haku usadil a zamiloval sa. Klan Botan - aj keď už obsahoval málo členov - Hakua a jeho rodinu chránil z diaľky a staral sa o to aby im nik neubližoval.
Pravidlá sa znovu obnovili a znovu započal zlatý vek klanu Botan. Rozrastali sa a nevedomky ovládli ranky ANBU.

~°~

Niekoľko rokov po narodení ďalších členov klanu Yamada ale nastal zvrat. V klane Botan sa objavili špióni ktorý zistili o čo sa klan po celú dobu snažil. Nastali krvavé časy. Členovia klanu sa buď strácali alebo ich nachádzali mŕtvych na uliciach či v lesoch. V istú temnú noc sa skupine ANBU z krycím názvom ROOT podarilo vyzabíjať všetkých členov klanu - až na jedného. Yuuki mala v tedy len pár mesiacov keď o jej živote rozhodovali úplne cudzí ľudia. Našiel ju Manzou Kirisame a rozhodol sa že si ju nechá, vďaka nej mal totiž prístup k mocnému kekkei genkai - Suitongunu.
V piatich rokoch splnila skúšky na genina, v siedmich na chunnina a v desiatich bola plnohodnotným jouninom. Všetko to sa ale dialo za hradbami ROOTu pod dohľadom samotného Manzoua. Keď v dvanástich začala plniť úlohu ANBU povšimla si dievča. Bolo to zvláštne pretože nikdy predtým sa len tak nezastavila no niečo ju na nej zaujalo. Jej Kekkei genkai - Hyouton. Pod záštitou falošnej identity hľadala v knižniciach informácie o tom kekkei genkai no pri skúmaní ju prichytili a dotiahli ju späť do ANBU. Yuuki už ale vedela akú úlohu bude v živote hrať.

~°~

V pätnástich rokoch jej život nachystal veľkú skúšku. Prejavila sa u nej jej kekkei genkai, to bolo to dobré, nečakala však že za to že ukáže nové vedomosti dostane katanu do chrbta. Nabodnutú na strome ju nechali tri dni ale vďaka novo nadobudnutému kekkei genkai dokázala prežiť. Rescue team ju našiel a odvliekol späť. Manzou medzitým potrestal tých ktorý jej to spravili ale o tom Yuuki nikdy nevedela. V jeden večer za ňou prišiel člen ANBU ktorý ju priniesol späť a prezradil jej jedno tajomstvo.
"Každý kto chce zapadať do ANBU ROOT musí ukradnúť jeden špeciálny zvitok zo značkou Suitonu"
Yuuki tak naivne urobila, vlámala sa do Manzouovej kancelárie a zvitok vzala, nešťastnou náhodou na ňom ale povolila pečať a roztvoril sa. Yuuki sa takto dozvedela o svojej minulosti a horko sa rozplakala. Manzou ju našiel schúlenú v klbku vo svojej pracovni. Síce sa v ňom pohlo svedomie ale... nemohol ukázať že je slabí veliteľ a tak ju pred všetkými potrestal. Bičom.

~°~

V sedemnástich dostala za úlohu chrániť Mizukage, jej sesternicu Hitomi Yamada. Yuuki sa ale za jej chrbtom snažila pretvoriť Kirigakure na Manzouov obraz. ROOT sa spojil z Akatsuki a Assasin Senju oživil Naruta Uzumakiho. Yuuki ale vycítila veľké problémy a tak prezradila kde je Kyuubi ukrytí. To ale stálo Manzoua život. Po čase sa Yuuki rozhodla cestovať a spolu zo svojim summonom, čiernym tigrom sa vydala na cesty svetom. Do Kirigakure sa vrátila len nedávno, takže netuší koľko sa toho zmenilo. Ale aj tak sa ešte stále drží motta Nan kuru nai sa.. všetko nejak dopadne.

 
Zaujímavé informácie:

-> Yuukiním veľkým idolom bol prekvapivo Orochimaru, páčilo sa jej na ňom to ako premýšľal a aký mal pohľad na dobro a zlo
-> Yuuki Manzoua považovala dlhé roky za svojho otca a občas sa stávalo že ho oslovila 'otec', vždy ale dúfala že to nevnímal
-> Prvým mužom v Yuukinom živote bol Itachi Uchiha, bola to ale len platonická/jednostranná láska, alebo láska k idolovi
-> Yuuki je schopná liečiteľka a dokáže vyrábať aj silné jedy či protijedy, nie je ale na úrovni Tsunade Senju
-> Pokiaľ by bola šanca oživiť niekoho z minulosti priala by si aby to bol Manzou, aj keď sama vie žeby to bolo nesprávne voči iným ľuďom
-> Yuuki nepocituje/nevie cítiť lásku voči rodine keďže nikdy žiadnu nemala
-> Nevie dobre ukazovať emócie a tak je ťažké povedať čo si skutočne myslí

Body:

Ninjutsu - 4
Taijutsu - 4
Genjutsu - 3
Inteligence - 3
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 3
Ručné pečate - 3
Spolu - 30 bodov

Techniky pridám do popisu Smile


Naposledy upravil Yuuki Botan dne Mon Jul 15, 2013 2:51 pm, celkově upraveno 1 krát
avatar
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 22

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Yuuki Botan

Příspěvek pro Assasin Senju za Mon Jul 15, 2013 2:35 pm

POVOLENO
PS: Akatsuki neoživili Naruta, ale já xD

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Yuuki Botan

Příspěvek pro Assasin Senju za Mon Jul 15, 2013 2:54 pm

POVOLENOOOOOO!!! Very Happy

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Yuuki Botan

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru