Klan Botan

Goto down

Klan Botan

Příspěvek pro Yuuki Botan za Mon Jul 15, 2013 5:46 pm

Rodokmen: (Ďakujem ti Lady Mizukage! Very Happy )
Rodokmen:
Symbol:
Historie klanu: Klan Botan je vedlajšia vetva klanu Yamada. Je inak známy ako aj obranný klan či vodný klan. Klanu vždy vládol hlavnú klan ale aj vedľajšia vetva mala svoju 'radu'. Tá sa skladala z vysoko postavených členov klanu. Muži a ženy si v klane boli rovný no každý z nich si musel do veku 20 rokov nájsť vhodného partnera/partnerku a založiť si rodinu. Klan bol ale úzko spätý zo svojimi členmi preto sa len zriedka stávalo že si členovia našli niekoho 'mimo' klan. Taktiež, jedine tak sa dala zachovať kekkei genkai (aj keď postupom času Kekkei genkai silnelo). Klan bol vyvraždený a prežila len jedna členka - Yuuki Botan.
Zaměření klanu: Vodné techniky, tvorba vody z 'ničoho', štúdium vody
Jiné zajímavosti (není povinné): všetci členovia boli trénovaný ako jednotky ANBU; pri nadmernom používaní KG sa im slzné kanáliky naplnia krvou; trpia nespavosťou či ľahkým spánkom; 

Název KG: Suitongun
Popis Kekkei Genkai: Suitongun umožňuje užívateľovi doslovné splynutie z vodným živlom, aj keď sa jedná o očnú techniku. Ninja ktorý ho ovláda nemusí teda používať žiadne pečate pokiaľ sa jedná o vodné jutsu. Umožňuje to užívateľovi meniť svoje telo na vodu. Nadanejší užívatelia môžu dokonca využiť aj vlastné telové tekutiny ako zdroj pre toto kekkei genkai. Suitongun ale patrí medzi KG úplnej obrany, pokiaľ ju má užívateľ aktivovanú nie je možné ho zabiť jedine ak by bol porazený zemnou technikou aspoň ranku B.
Nevýhody Kekkei Genkai: Nevýhodou tejto techniky je že odoberá príliš veľké množstvo chakry a užívateľovi sťažuje dýchanie, ak sa to stane, užívateľ začne pľuť krv. Ďalšia zvláštnosť sú slzy, krvavé slzy ( tie sa zväčša objavia kvôli nadmernému používaniu KG)Je príliš veľké nebezpečenstvo používať bleskové techniky ale dá sa to prekonať. Spôsobuje to ale bolesť.


Naposledy upravil Yuuki Botan dne Thu Aug 01, 2013 3:07 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Dopísané detaily o klane+Symbol)
avatar
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 23

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru