Yuu Denshi

Goto down

Yuu Denshi

Příspěvek pro Yuu za Tue Jul 16, 2013 11:38 am

Meno a Priezvisko : Yuu Denshi
Hodnosť : Jounin
Vek : 23
Narodenie:  31.12
Pohlavie : Muž
Klan : Denshi
Dedina : Sunagakure
KG : Jiton / Magnet Release - 
Sensei :-
Charakteristika 
Vonkajšia : Yuu ma krátke hnedé vlasy. Oči má hnedé (to jedno červené na obrázku neplatí xD) Okuliare nosí skôr preto lebo sa mu hodia nie že by nevidel. Červeno-hnedá košeľa napovedá , že je Yuu slušne vychovaný a elegantný (aj keď podľa nových výskumov slovo elegantný znamená niečo úplne iné xD ale držme sa významnu vkusný xD) 
Vnútorná : Na vonok vyzerá Yuu ako nejaký namyslený človek no pod jeho "slupkou" sa schováva celkom vtipný a sympatický (xD) človek. Rád sa smeje , zabáva sa či dokonca zabáva ostatných ľudí. Aj cez to všetko čo si za celý život prešiel sa z neho stal spoločenský typ človeka. 

Životopis
Narodil som sa v piesočnej dedine Sunagakure. Pochádzam s významného klanu . Od narodenia ma vychovávali veľmi slušne. Ako malý som nemohol mať žiadnych kamarátov. Na zábavu že vraj nebol čas a tak som sa učil. Nevynikal som nejakou extrémnou inteligenciou a všetko čo som sa ako malý učil som buď zabudol alebo som nepochopil. Keď som nastúpil do akadémie , rodičia na mňa kládli veľké nároky. Všetko som musel vedieť. Našiel som si tam nových kamarátov , s ktorými som sa mohol hrať asi len keď som bol v akadémii. Ináč som nemohol chodiť ani von a v podstate  nikam. Svoj život som bral celkom dobre. Bol som od narodenia optimistické dieťa. Akadémia prebehla hladko a stal som sa geninom. Zadelili nás do týmu. V týme som bol s dvoma chalanmi. Boli to moji kamaráti. Keď som prišiel domov a povedal som , že som sa stal geninom nikoho to nezaujímalo pre nich to bola klasika. Ďalej som žil normálny život chodil som trénovať , trošku sa situácia zmenila a ja som sa mohol chodiť hrávať s ostanými deťmi. No najmä som chodil trénovať s mojim týmom. Trénovanie mi celkom nešlo , v stratégii som bol veľmi hrozný. Podľa mňa vtrhnúť tam je najlepšia stratégia (xD). Nemohol som sa rovnať členom môjho týmu. No nenechali ma len tak , vysvetľovali mi všetky tie veci , učili ma lepšiť sa v taijutsu a ninjutsu. V klane som ani nechcel hovoriť , že mi to nejde lebo by mi všetci nadávali , že sem nepatrím a tak ďalej a to som zrovna nepotreboval. Začal som sa učiť kg nášho klanu a to magnetizmus. Vôbec mi to nešlo ako všetko ostatné. Skúšal som to stále no každý pokus dopadol zle. 

Blížil sa čas chuninskych skúšok a ja som okrem vecí z akadémie nič nové nevedel. Skúšky pozostávali s toho , že sme mali na púšti nájsť tajnú vec , ktorá bolo ukrytá hlboko pod pieskom. Nevedel som v podstate nič , žiadnu techniku , ktorá by mi nejako pomohla. Našťastie som mal svoj tým a zvitok sme nejako našli. Keď sme sa vrátili aj so zvitkom potešil som sa a na druhý deň mal začať súboj jedného na jedného. Celý zbytok času , ktorý sme mali sme využili na trénovanie atď. Večer sme sa rozišli a vrátili sme sa domov. Skúšal som ešte pár nejakých techník no nič sa nedialo. Bral som to celkom optimisticky no moji rodičia čakali , že uspejem a budem najlepší. V deň keď začala druhá časť mal som stresy. Bál som sa ale musel som sa zúčastniť. A tak sme sa stretli s týmom a vydali sa smerom tam kde sa budú skúšky konať. Môj tým skúšky zvládol a teraz som bol na rade ja. Proti mne stál nejaký „týpek“ , ktorý vyzeral celkom nebezpečne. Hneď na začiatku sa mi zdal strašidelný. Pustili sme sa do seba. Bojovali sme s kunaimi. Potom spravil nejakú techniku a ja som odletel preč. Ďalej sa to takto vyvíjalo a ja som nakoniec prehral. Rodičia boli sklamaný , nadávali mi , že čo budem robiť , čo som to za ninju keď ani len chuninske skúšky nespravím. Rodičia boli sklamaný a po tejto hádke sa so mnou ani nebavili. Začal som sa viac snažiť . 

Do ďalších  skúšok bol čas a už teraz som mal pomaly 13 rokov. Začal som trénovať svoje kg. Prvé ale čo som sa naučil , teda aspoň čo som sa chcel naučiť bolo kuchiyose no justu aby som mohol zo zvitkov vyvolávať železný piesok . Najskôr som potreboval zistiť si niečo o tej technike a potom mi nič iné nebránilo. Zobral som pár zvitkov s klanu a vybral sa preč.  Technika sa nezdala byť ľahká ale tak pre mňa nebolo nič ľahké . Začal som nič sa nedialo . Robil som to asi tak do večera a hneď ráno a takto asi týždeň než sa mi to prvý krát podarilo. Začal som teda s mojim magnetizmom. Zo začiatku som vedel ovládať asi len pár zrniek železa ale nakoniec toho bolo aj viac. Povzbudený úspechom sa učil aj techniky inej podstaty. Nakoniec nastal čas chuninskych skúšok , tieto už mojich rodičov absolútne nezaujímali. Mysleli si , že ich zase pokazím ale to nevedeli , že som začal viac trénovať. A tak pri súboji som použil kuchiyose no jutsu a vyvolal veľkú kopu železného piesku , ktoré som vedel už „ako tak“  ovládať . Môj súper nemal šancu a skončil. Konečne som bol chuninom a konečne som mohol začať robiť veci s mojím týmom. 

Začali sme misie väčšieho ranku a snažili sme sa dostať na hodnosť jouninov. Misie boli ľahké . Na jednej z misii sme sa vybrali na územie inej zeme. Boli sme v lese , bola strašná zima , mali sme malé táborisko. Išiel som sa poobzerať okolo či nás niekto nešpehuje. Prišiel až k veľkému jazeru a videl ako tam už bola nejaká skupinka ľudí , dostať sa bližšie by znamenalo značné riziko odhalenia. Nedalo mi to a tak som prišiel bližšie , zasmial som sa , boli to len nejaký roľnícky ľudia. Všetko čo som videl som nahlásil a mi sme sa vrátili naspäť do dediny , misia ani neviem či prebehla úspešne boli sme proste odvolaný. Začala sa vojna. Na jednej misie sme zaútočili na jeden tábor nepriateľských jednotiek inej dediny. Vojna trvala veľmi dlho a obidve strany boli unavené  a nevládali bojovať. Čakali sme na posily od Kazekageho .Posily stále nechodili a druhej strane začala prichádzať posili. Dali sme sa na útek , keďže sme už nedokázali odraziť nepriateľský útok. Pár z nás bolo zabitých. Druhá strana sa nás držala mi sme sa ich nedokázali zbaviť . Striasli sme ich až na hranici zo Sunou. 

Avšak vojna stále neprestávala shinobi umierali a bolo cítiť že Suna upadá. Bojovalo sa na viacerých miestach odkiaľ nebolo úniku. Nepriateľov bolo viac než nás a posily nám nemohli poskytnúť pretože neboli aké posily. Každá dedina mala dosť svojich problémov. Práve sme so skupinou bojovali keď sa k nám doniesla správa , že Kazekage zomrel. Vyzeralo to tak , že Suna upadne do úplnej anarchie. Nastala posledná vojna. Bojoval som v Konohe a zabíjal proti tým odporným bielym potvorám. Keď sa nám ich konečne podarilo zabiť všetkých dúfali sme , že táto vojna konečne skončila. Bol som strašne unavený , že som nedokázal používať už ani svoje kg a keby nás teraz povolali do boja asi by som nebol moc nápomocný. Našťastie oživený Naruto sa o všetko postaral a Reinu nakoniec zabil. Po tomto sme sa mohli opäť vrátiť domov. Už pri ceste domov bolo vidieť následky vojny a Suna bola zničená. Nič čo by sa ale nedalo opraviť. A tak sme spolu z obyvateľmi (tými živými xD) začali Sunu obnovovať a po dvoch rokoch sa konečne zvolil nástupca na post Kazekageho. Novým Kazekagom sa stal Sasori. Tak som fakt zvedavý čo bude ďalej. 
Body:
Nin : 5
Tai :  3
Gen : 1
Int : 3
Sila : 3
Rchlosť : 4,5
Chakra : 4,5
RP : 5
Spolu : 30


Techniky : 

Jiton – aktívne ovládanie železného piesku
5x E rank
2x D rank
Body Flicker Technique – D
Generic Sealing Technique - D
2x C rank
Summoning Technique – C (piliny zo zvitku)
Technika železného mraku - C*
2x B rank
Iron barrier / Tetsu no shōheki / železná bariera - B* 
Technika železného klonu - B*
1x A rank
Iron Sand World Method - A
1x S rank
Iron Prison / Tetsu no keimusho / Technika železného väzenia - S*
*-vlastné techniky (ale je to aj vidieť xD)

Výbava

Zvitky zo železným pieskom - 3x. 
V tele mám železný piesok a preto so sebou nosievam aj bandážihluniťou 

Yuu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 15. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Yuu Denshi

Příspěvek pro Assasin Senju za Tue Jul 16, 2013 12:03 pm

Ty vlastní techniky dopsat do vlastních technik Smile
POVOLENO

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru