Sabaku no Aiko

Goto down

Sabaku no Aiko

Příspěvek pro Sabaku no Aiko za Tue Jul 16, 2013 5:03 pm

Jméno a příjmení: Sabaku no Aiko
Hodnost: Anbu - Jinchuuriki (Shukaku)
Vesnice: Sunagakure no Sato
Věk: 20
Narození: 13.6
Pohlaví: žena
Klan: Sabaku
Sensei: Sabaku no Zeiro
Co má ráda: Ai má ráda svůj klid a situace ve kterých má jasně navrch. Neupíná se na zbytečnosti a jde si za svým. Miluje jídlo, cpe se čímkoliv a kdekoliv, často sebou nosí třeba pytlík brambůrek nebo něco podobného. Pokud víc jak hodinu něco nesní začíná být nesnesitelná, dokonce se běhen noci budí aby se mohla najíst. Díky bohu, že se to díky jejímu rychlému spalovaní neprojevuje na postavě.
Co nemá ráda: Je doslova alergická na osoby které křičí do světa jak jsou dokonalý a silní a skutek utekl. Její osobnost je složitá a proto se věci které nemá ráda nebo má ráda často mění. Je to podle situace. Nesnáší kočky a jiná zvířata, nemá ráda když se k ní nějaké zvíře lísá a nebo se opováží dokonce i zavrčet.
Charakter:
Ai je náladová a chová se vždy jinak, je to prostě nepředvídatelné tornádo. Kope pro toho kdo nabídne víc ale svým způsobem je samozřejmě věrná vesnici a Kazekagemu. Je drzá a nebojí se říct svůj názor i když by jí to jako Anbu mohlo dostat do problému. Je hodně urážlivá ale rychle jí to přejde. Nedokáže se snížit k tomu aby někoho poprosila o pomoc nebo projevila bolest. Její sebedůvěra ji žene do rizika. Většinou na okolí působí jako samotářská potížistka, které někdo šlápne na botu a stráví pak měsíc v nemocnici. Na druhou stranu dokáže být ale milá a zábavná, své přátele si drží blízko a nepřátele ještě blíž.

Životopis:
Ai se narodila do známého a silného klanu a již od malička jí bylo vtloukáno, že se musí chovat jako správná dáma. Narodila se totiž hlavě klanu a tak se měla stát dobrou ženou budoucímu vůdci. Ačkoliv jí její matka neprojevovala žádnou mateřskou lásku nijak jí to nepoznamenalo. Trávila svůj čas s babičkou která jí učila nové věci a svěřila jí, že její Summon je drak. To jí fascinovalo a rozhodla se, že chce mít později také draka...dětský sen.

Ai nikdy neměla nastoupit na akademii, měla být prostě puťkou v domácnosti a běda jestli projevila svůj názor. Její babička ale byla proti, využila své postavení v klanu a Ai nastoupila na akademii kterou dodělala v devíti letech. Začala být označovaná za zázračné dítě, musela čelit posměchu starších dětí a ty se jí snažily uškodit. Dostala se do týmu a zjistila, že se jí bojuje lépe když je sama. Nebyla ten typ který je rád ve společnosti ale to muselo jít stranou. Plně se soustředila na trénink a primitivní skoro až směšné mise které dostávali. Po velké snaze se stala chuuninem..
Právě v ten den bylo zasedání klanu spolu s Kazekage, bylo potřeba opět zapečetit Shukaka a nádobou neměl být nikdo jiný než jediná dcera Zeira..Aiko.

Ve svých patnácti letech se stala nádobou pro démona, i když ona to nebrala jako prokletí...aspoň si mohla s někým povídat. Ze začátku jim to ale moc neklapalo i když Shukaku nebyl tak temperamentní a vzpurný jako kdysi stále to bylo těžké. Aiko se soustředila na to aby Shukaka pochopila, že propásla možnost postoupit na Jounina i když byla svými dovednostmi dávno napřed.
Uběhlo pár let a Shukaku s ní občas prohodil nějaké to slovo, podle jejích slov si ale stále hrál na uraženého.
Rada se rozhodla Shukaka ukrýt do řad Anbu, no kdo by ho tu hledal že? Aiko udělala zkoušky na Jounina a poté se ocitla v Anbu jednotkách.
Aiko dávala najevo svou nelibost, že je ukrytá v Anbu řadách a taky se jako Anbu nikdy nechovala. Maska jí nevadila ale klidně reptala a odmlouvala

Přišla válka, válka ve které zemřela spousta lidí z jejího klanu. Válka, díky které začala plně spolupracovat se svým nájemníkem.
Válka skončila a trvalo dva roky než se vesnice obnovila, nový Kazekage, nová vesnice. Ai se od zbytku klanu odtrhla a dělá, že neexistují i když by se jednou ráda stala novým vůdcem.


Body:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 4
Genjutsu - 2,5
Inteligence - 2,5
Síla - 4
Rychlost - 4
Chakra - 5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 30 body

Techniky:

A
Suna Arare
Saiko Zettai Kōgeki: Shukaku no Hoko
Sabaku Sōsō
B
Suna no Tate
Sand Binding Prison
C
Futon: Mugen Sajin - Daitoppa
Prison Sand Burial
D
Suna no Yoroi
Sabaku Fuyu
Third Eye
avatar
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sabaku no Aiko

Příspěvek pro Assasin Senju za Tue Jul 16, 2013 5:24 pm

POVOLENO

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru