Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo Yuuki Botan

2 posters

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Sídlo Yuuki Botan Empty Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Yuuki Botan Wed Jul 17, 2013 7:07 pm

Sídlo bolo schované hlboko v lesoch okolo Kirigakure ale stále dostatočne blízko obytných oblastí.
Ukážky sídla:
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Yuuki Botan Wed Jul 17, 2013 7:13 pm

Šťastie~ Našla som dedka ktorý toto menšie sídlo predával a dal mi ho len kvôli tomu že som pôsobila dôveryhodne! Síce som mu zaplatila ale aj tak! Pôsobím dôveryhodne! Skákala som smerom k sídlu a potom som sa zarazila. Nuž, budem ho musieť poopravovať a tak... ale to nevadí! Dnes sa vyspím vo svojom! Tešila som sa, otvorila som neveľkú bránu ktorú som za sebou potom zamkla a vošla som do sídla. Voňalo to v ňom a ja som mala naozaj dokonalú radosť.
Sadla som si na terasu ale medzi tým som si stihla uchmatnúť svietnik a zapálila som na ňom sviečku. Začala som si do notesa kresliť návrhy na záhradu ktorú mienim postaviť za dom, oh, a určite sa mi v budúcnosti bude hodiť aj tréningový priestor! Kreslila som ďalej a tešila som sa z ticha naokolo.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Yuuki Botan Thu Jul 18, 2013 11:04 am

Zobudila som sa pomerne neskoro, slnko už bolo dávno na oblohe a bolo príjemne horúco. Natiahla som si stuhnuté svaly a pomaličky som vstávala z terasy na ktorej som zaspala. Sviečka zhorela úplne no plány prežili! Už len stačí pobehať po obchodoch, dokúpiť nábytok a všetko bude fajn!
Odkráčala som do kúpelne ktorá mi vyrazila dych. Takže spolu z kuchyňou ktorá je plne vybavená tu zostala aj kúpelňa? Waah~~~! Zajásala som v duchu a hneď nato som skočila do sprchy. Až keď som sa zabalila do čistého uteráka mi došlo že nemám žiadne iné oblečenie okrem toho čo mám na sebe.
Kso.
Prezliekla som sa teda do ANBU uniformy, vyvolala som troch Bunshinov, rozdelila som im peniaze a poslala som ich postupne nakupovať veci do môjho nového obydlia. Všetci traja sa vytratili. Ja sama som sa pobrala kúpiť si nejaké nové oblečenie.
Ach, zdá sa že dnes miniem snáď všetky ryou čo mám. Povzdychla som si a odišla som preč.

(Presun)
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Yuuki Botan Thu Jul 18, 2013 11:22 am

Znova som sa dostala domou, poukladala som všetky veci na správne miesta a oblečenie som nechala ležať vo svojej budúcej spálni z nádejou že sa o to bunshiny postarajú.
Šla som do tréningových priestorov.


(Presun)
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Yuuki Botan Thu Aug 01, 2013 6:33 pm

Pomaličky a zo smiechom som dokráčala spolu z mojim spolubývajúcim k sídlu ktoré bolo teraz už viac než schované v tme.
Vitaj v mojom skromnom sídle! Povedala som mu keď som otvorila veľkú drevenú bránu a počkala som kým cez ňu panáčik prejde.
Keď sme sa ocitli v chodbe, vyzula som si čižmy a smerovala som do kuchyne.
Chceš niečo? Kávu, čaj, vodu? Oh... aspirín? Spýtala som sa a ukázala som mu na gauč ktorý bol neďaleko, kuchyňa bola totiž len pár krokov od obývačky.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Anonymní Thu Aug 01, 2013 6:42 pm

Cesta bola pomalá samozrejme, len pre náš stav. Keď sme konečne došli prešiel som cez bránku.
"Máš to tu celkom pekné. Ja bývam tiež v sídle klanu a vlastne som tam len ja sám občas nejaký člen klanu."
Povedal som a potom som sa vyzul. Ocitol som sa v chodbe, potreboval som si ľahnúť na niečo veľmi mäkké. Nejakým spôsobom som zablúdil do Yuukinej izby a skočil som na kraj postele. Dal som si dole tričko. Tam som sa schúlil do klbka a zatvoril som si oči.
"Né nič nechcem, ale díky."
Ešte som bol opitý, takže som si z časti ani neuvedomoval čo robím.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Yuuki Botan Thu Aug 01, 2013 6:54 pm

Keď sa zrazu vzal a vošiel mi do izby tak som si bola istá že moje obočie vyskočilo až po strop. Zasmiala som sa ale a naliala som do pohára studenú vodu, natiahla som sa a vybrala som krabičku aspirínu a odkráčala som teda do svojej izby ktorá bola teraz obývaná Reiom.
Takže vyzerá to tak že dnes sa pekne vyspím na gauči čo? Povedala som ale nie veľmi nahlas, zajtra bude mať brutálnu opicu a tak som mu nechcela robiť zle už teraz. Na nočný stolík som položila pohár z vodou a vedľa neho som dala aspirín. Keďže bolo moje sídlo už dosť staré, bolo robené tak že skoro všetky vonkajšie steny boli akoby veľké papierové dvere. Preto som jedny otvorila, čerstvý vzduch sa bude hodiť. A možno aj skôr zaspí... pomyslela som si. Potom som si povšimla tričko na zemi a vzala som ho do rúk.
Nuž, si prvý chlap ktorý mi skončil v posteli... ale pokiaľ sa pozvraciaš tak mi kupuješ novú posteľ a upraceš si to za sebou! Povedala som zo smiechom, tričko som poskladala a položila na kreslo neďaleko, vzala som si vankúš z postele položila som ho na zem a oprela som sa o stenu. Idem ťa vydierať! Dám ti pokoj pokiaľ mi povieš odkiaľ máš túto jazvu! Ukázala som na jeho peru a dala som si dolu ANBU vestu pod ktorou som mala čierne tričko.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Anonymní Thu Aug 01, 2013 7:35 pm

K jej prvej poznámke alebo otázke, som povedal.
"Ak chceš pokojne si ľahni hneď vedľa mňa, ja sa otočím do strany od teba. Perinu si môžeš nechať. Vďaka mojej supr dupr hustej schopnosti a Kekkei Genkai.. mi nikdy nemôže byť zima. Moja chakra ma zahrieva, takže mi je vždy teplo. Teplotu tela môžem aj meniť.. "
Hovoril som čistú pravdu. Možno som robil chybu, čo keď bude Tsuki bojovať proti Kiri? No i tak som bol trošku opitý, ale pri vedomí a vedel som aj logicky odpovedať, ale nemal som žiadne zábrany v podobe utajenosti.
"Etooo ..... mne moc nebýva zle, ale čo ak sa stane, tak ti to umyjem a kúpim novú posteľ."
Následne som sa urobil, akože mi je zle. Dal som si ruku na ústa a vydával zvuky, že mi je fakt blbo. Sledoval som Yuuki ako sa zachová a po chvíľke som sa začal smiať. Potom ako prešla k tej jazve. Normálne by som jej nepovedal ani slovíčko, ale teraz som bol schopný jej vyrozprávať všetko.
"Moja sexy ex-priateľka mi to spravila. Zo začiatku sme spolu aj trénovali a nejakým spôsobom mi tadiaľ prešla katanou. No nevyčítal som jej to, bol to tréning. Volala sa Mao a bola super... ale doteraz neviem prečo odo mňa odišla a kam. Nedávno som však zistil pár detailov o jej odchode. Šla za svojou matkou ďáleko preč. A ako viem, že nemala rada rozchody, tak radšej takto odišla."
Povedal som smutne, teraz keď som mal vypité som svoje city vypúšťal a neskrýval, ako keď som bol normálny.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Yuuki Botan Thu Aug 01, 2013 7:47 pm

Keďže budeš po celú noc horúci tak mi perina veľmi nebude chýbať, zasmiala som sa a dodala so, nuž ale neručím za seba! Je možné že sa počas noci vyparím alebo rozpustím. Žmurkla som naňho no zasmiala som sa znova.
Potom ako si zo mňa robil srandu tak som prekonávala túžbu hodiť doňho ten vankúš ktorý som pri sebe mala. BAKA TRALALA-san! Povedala som potom a šťuchla som doňho, presadla som si tak aby som bola opretá chrbtom o postel. Keďže verím že mu bude blbo, nechcela som aby sa naťahoval a sledoval ma. Takto mohol pohodlne ležať na boku.
Oh, takže láska? No pokiaľ mala takýto dôvod tak jej nemôžeš veľa vecí zazlievať Tralala-san... niektorý ľudia si rodinu vážia viac než svoje emocionálne zväzky z inými. V dobe keď som bola ešte viac naivná než teraz som verila že pokiaľ budeme zo všetkými za dobre tak sa nič zlého nemôže stať. Zeme budú prosperovať, všetci budú šťastný... až potom mi došlo že v ANBU ROOT to takto nefunguje. Usmiala som sa a čakala som na nejakú reakciu, väčšinu času to bolo znechutenie.
Pracovala som v skupine ktorá sa snažila odstrániť terajšiu Mizukage-sama... a ako si si mohol všimnúť, dnes sa k sebe správame úplne inak. Ako rodina... aj keď ona má už vlastnú rodinu a ja mám len seba.. a to som stihla zomrieť LEN tri krát! Zasmiala som sa a oprela som o posteľ aj hlavu.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Anonymní Thu Aug 01, 2013 8:02 pm

"Ja horúci? a prečo, že vedľa mňa spí žena?.... Tsss Ako hovorím, viem si svoju teplotu udržať na takom stupni, že mi nebude teplo ani zima. "
Povedal som a zasmial som sa trošku, hlavne ten jej výraz, keď som sa robil, že mi je zle. Proste som sa dobre zasmial.
"No určite to všetko nebolo, prečo odišla. Ale je mi to už jedno. Proste musela odísť....
Tss .. aspoň máš Mizukage... je celkom priateľská a pohodová. Počkať, ty už si 3krát zomrela? Heh, tak to musíš byť teda fakt pekné drevo v bitke. "

Uškrnul som sa, asi ju nejako oživili. Neriešil som to, ako mohla sa zas oživiť.
"Napríklad ja som minule bojoval proti niekomu s čiernymi ohňami. Nakoniec zasiahla Tsukikage-sama a on ušiel. Možno mi zachránila život, lebo toho by som asi neporazil, ale ide o to, že ja som prežil."
Povedal som a smial som sa. Potom som ju štuchol prstom do líca a dodal som.
"Ja to tak nemyslím, neboj. Ako ja tvrdím, vždy sa nájde niekto silnejší než si ty sám... Ak tvrdíš .... a počkať ďalej si to nepamätám."
Pousmial som sa a pohodovo som si tam ležal. Bolo mi celkom fajn, nehýbal som sa a ani som nechcel.


Naposledy upravil Yoton no Rei dne Thu Aug 01, 2013 8:17 pm, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Yuuki Botan Thu Aug 01, 2013 8:11 pm

Hmm... si ako jašterica! Vyhlásila som potom a zasmiala som sa.
D-drevo v bitke! Nuž, nehovorím že som úžasná ale... po prvý krát čo ma zabili tak sme bojovali proti Bijuu... ale nepoviem ti čo to bolo.. mala som niečo podobné zapečatené v sebe a keďže som s tým bojovala dlho tak ma jeho chakra otrávila, do pľúc sa mi naliala krv a udusila som sa... oživila ma Lady Chiyo-sama... Povedala som smutným hlasom, hladkajúc si dlhé skoro neviditelné jazvy na ruke.
Druhý krát som bojovala proti Reine Kane, predtým než mi stihla skryštalizovať srdce som sa zmenila na vodu a po pár dňoch som sa našla na operačnom stole... super že? A tretí krát... to som sa už chcela zabiť sama, dá sa povedať... všetko v dedine bolo zničené, Lady Mizukage mala niekoho kto sa o ňu mohol starať a ja som sa cítila... osamelá... nuž nepodarilo sa mi to a tak som sa po pár rokoch vrátila do novoopravenej dediny... a som ANBU na voľnej nohe! Dodala som zo smiechom a šťuchla som doňho znova. Hej! Vylievam si tu srdce, nie že zaspíš!
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Anonymní Thu Aug 01, 2013 8:23 pm

"Je to fakt nuda!"
Povedal som a zívol som si. Nuda to nebola, ale chcel som ju trochu poškriepiť.
Bolesť hlavy na mňa zas dopadla, ale nedával som to najavo.
"Zabiť sa sama? Tseeeh to by si ma moc nepotešila. Teraz by som bol na hoteli a bez peňazí totálne na švorc. Samozrejme by som tam spal a nudil sa! Síce neviem čo je lepšie."
Poznamenal som trošku hlasnejšie, ale nie moc nahlas, aby som tu nerobil nejaký mega humbuk.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Yuuki Botan Thu Aug 01, 2013 8:27 pm

Nuda? JA ŤA-!? Hodila som doňho ten vankúš a smiala som sa na jeho reakcií.
A čo chceš robiť ooo veľký, preveľký Lord Yoton no Rei-sama? Prosím, povedz mi čo si želáš a ja ti to splním z velikým úsmevom na tvári. Nafúkla som sa a hodila som naňho unudený pohľad. To mi ale nebránilo posadiť sa na posteľ a šťuchnúť ho do čela. Zasmiala som sa znova.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Anonymní Thu Aug 01, 2013 8:36 pm

Celkom som sa smial a ten jej vankúš som potom ako do mňa narazil dal vedľa mojej hlavy.
"Ooooo veľký Lord Yoton no Rei z klanu Antatchaburu zrodený za bleskov v noci si praje aby ho ooooo malá Yuu-chan odvliekla do sprchy, tam ho osprchovala, potom ho aspoň prezliekla a odvliekla naspäť na posteľ. Samozrejme ráno mu doniesla do postele super raňajký. To si praje óóóó sam veľký Lord Yoton no Rei z klanu Antatchaburu zrodený za bleskov v noci pri búrke."
Urobil som si z toho žart. Samozrejme sa mi ani len nechcelo vstať a ísť do sprchy, na to som bol veľmi lenivý. Keď ma štuchla do čela oplatil som jej to tak, že som ju šťuchol do boku a nahodil som taký milý úsmev.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Yuuki Botan Thu Aug 01, 2013 8:42 pm

Oooo, tak do sprchy by sa lordovy chcelo? Nuž ukážem ti cestu ako sa do toho začarovaného miesta dostať ale nesprchujem ťa! To by som prišla o svoju nevinnosť! Smiala som sa ale nie veľmi nahlas. Antatšalalala klan.. To už som smiechom vybuchla a hodila som sa na voľnú stranu postele, Reia som znova šťuchla a smiala som sa ďalej. 
Tie raňajky... to ti splním, lebo budem hladná tiež... ale nesprchujem ťa a ani neprezliekam!
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Anonymní Thu Aug 01, 2013 8:49 pm

"Tsss ráno to snáď zvládnem, ak nie tak mi do tej sprchy pomôžeš a zapneš ju. Ostatok už musím zvládnuť sám."
Povedal som a celkom som sa smial.
Zas ma štuchla a ja som si to nemohol odpustiť, proste som ju štuchol znovu a tentokrát do brucha, ale slabo.
"Tááákže Yuu-san.. -chan..-sama... Momentálne nemáš žiadneho priateľa???"
Opýtal som sa, keď som bol proste opitý ja som nemal takéto zábrany, všetko som sa pýtal na rovinu a aj hovoril.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Yuuki Botan Thu Aug 01, 2013 8:57 pm

Ľahla som si na bok a uškrnula som sa. No už si veľký chlapec, už by si to sám zvládnuť teda mohol. Zasmiala som sa.
Vieš, ono... prezradím ti tajomstvo dobre...? Pošepkala som. Všetci muži sa ma boja, určite si myslia že som silnejšia než oni a tak odomňa radšej utečú než by sa so mnou vôbec pozhovárali. V tom bare som mala pocit že utečieš tiež! Hmm, to mi pripomína že ten barman je asi jediný ktorý chlap ktorý neušiel, no a ešte ujko v Ichiraku no Rámen z Konohy.. oh a samozrejme samotný Hokage! Aj keď tu sú aké menšie pocity týkajúce sa Uchihu Itachiho-sama, to sa ale skôr dá zaradiť medzi obdiv. Smiala som sa. Takže, jednoducho a jasne... nie žiadneho priateľa nemám... Šťuchla som ho do čela a uškrnula som sa. Čo ty? Verím tomu že tam u teba doma máš gigantickú kopu fanaticky pobláznených žien!
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Anonymní Thu Aug 01, 2013 9:11 pm

"Ako by som pred takou zlatou osobou ako si ty utekal. Aj keď piješ ako diabol! Odo dnes sa ťa bojím. "
Zasmial som sa celkom na mojej poznámke.
"Itachiho nepoznám osobne, ale počul som o ňom veľa, veľmi veľa dobrého, ale aj zlého. "
Poznamenal som a potom na jej otázku som aj odpovedal.
"Momentálne nemám nikoho. Málo s kým sa rozprávam, som radšej sám. No a keď si vypijem ako teraz, tak svoje city vyjadruje a tak ďalej blááá bláa blááá ... veď vieš. "
Povedal som a bola to pravda. Už sa mi celkom chcelo spať, tak som ju štuchol ešte, tentokrát do ramena a postavil som sa, nejako som sa dotackal na záchod, ktorý som samozrejme hľadal chvíľku. Záchod som použil prišiel naspäť do postele a povedal.
"Už idem pekne spať, tak krásne sny a dobrú noc."
Povedal som, otočil som sa na tú stranu od Yuuki a zatvoril som oči. Zaspával som a dúfal som, že aj ona. Nechcel som sa ráno zobudiť s vulgárnymi nápismi na tvári a byť celý počmáraný centro fixkou.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Yuuki Botan Fri Aug 02, 2013 6:31 am

Pootvorila som oči a zívla som si, ah zas dlhý deň. Ugh, prečo ma tak bolí hlava? Posadila som sa na posteli a keď som si povšimla neidentifikovateľný predmet vedľa seba musela som sa nahnúť aby som presne vedela čo to je.
Z tváre mi zdrhla všetka farba. Oh Jashin-sama, takže včera to bolo všetko skutočné? Oh, oh Jashin-sama.
Pomaličky som sa zdvihla z postele aby to nepočul, viac som otvorila papierové dvere aby do izby vletelo viac čerstvého vzduchu a prešla som na opačnú stranu postele. Z nočného stolíka som vzala odstatú vodu a pobrala som sa do kuchyne. Napustila som čerstvejšiu vodu do toho istého pohára, vrátila som sa do svojej izby a pohár som znova položila na nočný stolík.
Ugh, Jashin-sama čo som spravila že som si toto zaslúžila? Nepovedal náhodou že je samotár? Kso... Premýšľala som a kusla som si do pery, nuž nič sa nedá robiť.
Vzala som si čisté oblečenie zo skrine a pobrala som sa do kúpelne kde som sa rýchlo osprchovala, špinavé oblečenie som hodila do práčky a odkráčala som do kuchyne kde som začala robiť raňajky.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 02, 2013 7:07 am

Pootvoril som oči, bolesť hlavy bola na svojom mieste.
Oči som zas zatvoril. Nechcel som sa prebúdzať. Proste som nechcel vstať z postele!
Nejaká žena bola vedľa mňa na posteli, vlastne už vstávala a ja som si začal spomínať na včerajší deň.
*Uhm, Uhm, Uhm, Uhm... dajte mi niekto zbraň nech sa zabijem.
Prešlo mi hlavou a potom prišla ešte väčšia bolesť hlavy.
Ja som sa ako tak postavil z postele. Mal som na sebe nohavice, tričko s plášťom bolo vedľa postele.
Postavil som sa na nohy a šiel do kuchyne, trafil som tam na prvýkrát. A ticho som hovoril.
"Dobre ráno, Yuu"
Keď som dorozprával pozrel som sa na tú ženu v kuchyni. Potom som už pochopil, prečo som si s ňou vypil. Trochu som sa usmial a jednu ruku som si držal na hlave, bolela ma celkom dosť.
*Pfuuuu ... zase som si u ďalšieho človeka spravil dlh.
Pomyslel som si a ešte som dodal.
"Aspirín a vodu prosím"
Fakt som to potreboval.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Yuuki Botan Fri Aug 02, 2013 7:19 am

Pri miešaní vajíčok na panvici som si poriadne ani neuvedomila že sa niekto dostal do kuchyne. Potom som sa otočila a pousmiala som sa. Bré ráno aj tebe Tralala-san. Povedala som, ale nie príliš nahlas aby som mu neprivodila ešte väčšiu bolesť hlavy. Stíšila som oheň na sporáku a natiahla som sa pre ďalšiu krabičku aspirínu, vybrala som pohár a naliala som doň vodu. Oboje som mu podala a ešte predtým než som sa vrátila k vajíčkam tak som mu povedala. V chladničke je toho dosť, kľudne sa ponúkni alebo ti môžem dať niečo z toho čo robím teraz. Ukázala som na praženicu ktorá už bola skoro hotová. Oh, kúpelňu si včera našiel takže dúfam že nebudeš mať problém nájsť ju aj dnes. Usmiala som sa.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 02, 2013 8:09 am

"Uhm."
Povedal som a dal som do seba aspirín s vodou.
"Nie jedlo teraz nechcem, ale ďakujem."
Poznamenal som a potom som sa vybral naspäť do jej izby. Mal som pri sebe aj takú malú tašku, pri plášti. Našiel som ju a otvoril. Bolo tam pár vecí na prezlečenie.
Bol som rád, že som ju nestratil. Ona bývala v plášti, z vnútra som v ňom mal aj nejaké kapse.
Prešiel som do kúpelne. Naozaj som si pamätal kde bola. Hlava ma ešte neprestala bolieť.
Vyzliekol som sa, potom som vošiel do sprchy a samozrejme som sa fajne osprchoval.
"Požičiam si ručník."
Zvolal som z kúpelne, jeden tam visel. Keď som sa osprchoval, tak som sa vyutieral a ručník si obmotal okolo pása, tak aby zakrýval všetko od pása nadol.
Prešiel som do izby, tam som sa behom sekundy obliekol do nových vecí, vlastne som mal nové trenky a nohavice som si dal tie zo včera. Tričko ani plášť som si nedával, bolo mi celkom teplo.
Prišiel som za ňou do kuchyne a pozeral som sa na ňu.
"Etooo... diky, že si ma tu zobrala, lebo by som asi nocoval na lavičke. Niekedy, ak prídeš do Tsuki, tak ťa pozvem taktiež do baru. Máš to u mňa a ja svoje dlhy platím. "
Začal som, ale chcel som ešte niečo povedať.
"A prepáč, ak som ťa včera zahŕňal mojimi nudnými blábolami a podobne, keď som opitý, tak viem rozprávať aj nudné veci. Zo včera si toho dosť pamätám, ale nie úplne všetko.. tak preto sa ospravedlňujem. Gomene."
Uškrnul som sa, nechcel som byť s ňou za zlé. Predsa to bola sestrenica samotnej Mizukage, nebolo by dobre si robiť takých nepriateľov.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Yuuki Botan Fri Aug 02, 2013 8:57 am

Ugh, tak to šlo dobre. Pousmiala som sa pre seba a hotové vajíčka som dala do misky neďaleko, vytiahla som vidličku a chlieb a začala som jesť.
Samozrejme, jedla som tak že som sedela na kuchynskej linke. Ah, vážne musím zmeniť svoje nároky na pohodlie, pomyslela som si no jedla som ďalej. A potom sa zrazu v kuchyni objavil Rei a ja som mala pocit že mi zamrzol mozog, no počkať toto všetko budem musieť vyrozprávať Hitomi! Do tváre sa mi nahrnula červeň a dúfala som že si pomyslí že to je z niečoho iného. 
Prázdnu misku som dala do dresu a napila som sa vody aby som sa upokojila. Nuž, a kde inde by som ťa dala? Nemohla som ťa tam nechať, ešte by si prepil všetky svoje úspory. Zasmiala som sa, nemyslela som to vôbec zle. 
A tvoje bláboli neboli nudné, skôr poučné. A to tvoje kekkei genkai je úžasná vec! Je to akoby som mala vedľa seba radiátor ktorý sa sám reguluje. Uškrnula som sa a zoskočila som z kuchynskej linky.
Neospravedlňuj sa, nemáš dôvod. Moje sídlo je tvoje sídlo. Uistila som ho ešte a prehrábla som si rukou vlasy.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 02, 2013 9:27 am

Tú červeň v líciach som si vysvetlil po svojom, no nemohol som si odpustiť k tomu poznámku.
"Si tak kawai s tými červenými líčkami. To si si dala chilli do jedla, že si tak sčervenala?"
Pousmial som sa, nevedel som, kam sa podelo moje samotárske ja. Vlastne som bol teraz taký, len preto, lebo ma nenechala v tom bare, aby som si fakticky všetko prepil a že ma tu ubytovala, bolo to od nej veľmi pekné. Preto som bol taký aký som bol. A však sľuboval som si, že keď prídem do Tsuki zas budem samotár.
"Moje Kekkei Genkai nie je len na to aby som si svoju teplotu reguloval."
Pousmial som sa, bolo to tu celkom fajn a potešil som sa, že som mohol byť v Kiri ešte aspoň dva dni.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Yuuki Botan Fri Aug 02, 2013 9:58 am

Ch-chilli? Č- hej, presne to to bolo... mám rada... ostré jedlá... Povedala som potom a kusla som si do pery. A nie len na regulovanie teploty? Nuž, voláš sa Yoton no Rei a Yoton znamená... láva že? Žeby malo tvoje kekkei genkai niečo spoločné z lávou? Založila som si ruky v bok a sledovala som ho. Kto vie či mi prezradí ešte niečo viac, ale no... veď uvidíme. Mám v pláne ísť trénovať, ak chceš tak môžeš ísť so mnou alebo sa môžeš potuľovať po dedine... ako len chceš. Usmiala som sa.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru