Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tréninkové prostory

+6
Maya Kurimuzon
Rei Casius
Mareo Renjiro
Kirin Yakushi
Shinobi
Killunia
10 posters

Strana 8 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 8 Empty Tréninkové prostory

Příspěvek pro Killunia Wed Jul 17, 2013 10:19 pm

First topic message reminder :

Tréninkové prostory - Stránka 8 Geonosis_arena

 
Tréninkové prostory ukryté v podzemí, aby je nikdo nemohl narušit. Zde probíhá veškerý trénink všech schopných shinobi z Otogakure no Sato. Kromě volného prostoru a místa na odpočinek se tu nachází také tréninkoví panáci a nějaké jeskynní skrýše pro obohacení bojového tréninku.
Aréna byla kdysi plně krytá, dnes připomíná spíše koloseum zapuštěné do země díky velkému otvoru v oblasti střechy.


Naposledy upravil Killunia dne Tue Jul 29, 2014 9:50 pm, celkově upraveno 2 krát
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down


Tréninkové prostory - Stránka 8 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Thu Jul 10, 2014 8:40 am

Takeshi

Zajímavé, co s vámi udělá jedna krásná slečna. Až poté, co mi "utekla" jsem pochopil, jak to vzala. Trochu jsem posmutněl. Byla škoda, že vzala moji pomoc jako něco víc...
Ale bylo to logické. Pokud se k ní doteď nikdo takhle nechoval, jistě byla zmatená. Navíc, když jsem se na to díval zpětně, došlo mi, že jsem to asi trochu přepískl.
Zůstal jsem opřený o skálu o něco pohodlněji, než bych seděl s ní, ještě chvíli jsem se díval na hvězdy a pak jsem usnul.

Ráno mě probrala zima. Zajímavé, jak podzemní proudy, ač nejsou vidět, ovlivňují teplotu v jeskyních. Vstal jsem a vida, že jsem tu sám a nebudu tudíž nikoho budit, jsem si udělal několik koleček, trochu jsem si zacvičil, zakončil to relaxačními kroky tai-chi a nalil do sebe trochu saké, které, ač studené, příjemně hřálo.
Pak jsem zašel ven, nachytat trochu slunečního svitu. ANBu tam stále ještě stáli.
"Omlouvám se za vaše utrpení. Vím, že je to vaše práce, ale i tak, hlídat mě celou noc. Je mi to skutečně líto..."
Když jsem se vracel zpátky, povšiml jsem si, že na židli leží balíček a na něm zbytek ryo.
V balíčku bylo rudobílé kimono, boty, jídlo, pití a účet. Ryo pochopitelně chybělo víc. Už se obsloužil... taky dobře.
Potichu jsem došel na cvičiště. Tam jsem pomalu obcházel skály, na které jsem viděl odcházet Kirin, a po chvilce jsem našel i ji.
Položil jsem vedle ní balíček (účet tam pochopitelně už nebyl) a vzkaz "Gomenasai...Snad Vám budou..."
Podíval jsem se na ni a opět mě zaplavil ten pocit, který jsem znal jen z vyprávění a některých meditačních cvičení, ale tenhle byl daleko silnější. Cítil jsem, jak červenám, proto jsem raději potichu odešel a dal si jídlo, které jsem vyčlenil pro sebe. Dango mi stejně nikdy nechutnalo a třeba má ráda sladké. Kdo ví...
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 8 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kirin Yakushi Thu Jul 10, 2014 12:12 pm

Zamžourala jsem do světla. Spala jsem dlouho, byla jsem unavená. Pohled mi padl na věci, které určitě nebyly moje. Doteď. Nové kimono bylo více méně nevšední. Mimo všechno, co jsem dosud měla na sobě. Ale líbilo se mi. Bylo velice moderní, dá se říct. Plášť jsem nechala na místě s tím, že se pro něj později vrátím a zbavím se ho. Nazula jsem si boty a začala jsem objevovat, co tu bylo dál. Pití. Vrhla jsem se po něm jako drak. Měla jsem nebetyčnou žízeň. Dango mi pak příjemně osladilo život. Ještě jsem ale nechtěla ven. Prohlížela jsem si lístek, četla si ta slova pořád dokola a přebírala jsem si je v hlavě. Udělala jsem pečetě a vyléčila jsem si zbylá zranění. Sebemenší známky popálenin a čehokoli dalšího byly pryč. Ukradené brýle jsem nechala tam a rozhodla jsem se smířit s rozmazaným viděním. Na střední vzdálenost to nebylo tak strašné, dalo se to snést. Prsty jsem si pročesávala vlasy. Sem tam byly slepené krví, ale taková nedokonalost už se dala snést. Teprve poté jsem se rozhodla, že už jsem tu strávila dost času a mohla bych vylézt.
"Dobré ráno," prohlásila jsem, sotva jsem vykoukla zpoza svého soukromého království. "A znovu... děkuji."
Vyhledala jsem Takeshiho pohledem. 
"Tu částku vám vrátím." 
Takhle se asi musí cítit gejši. Dělají někomu společnost a on jim za to zaplatí. Ale já nejsem gejša. Ani kurtizána. A nesnáším dluhy. Navíc jsem měla stále na paměti to, jak sensei včera odešel. Byla jsem ráda, že jsem mu neviděla do očí, určitě v nich měl zklamání.
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 8 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Thu Jul 10, 2014 12:47 pm

Takeshi

Zhluboka jsem se nadechl a otevřel oči, když mě pozdravila. Zajímavé, že při meditaci, kdy by se měl co nejvíc prokrvovat mozek, se naopak skoro zadrží dech a člověk v momentě procitnutí vypadá, jako by se topil.
Usmál jsem se. Vypadala nádherně, byť rukávy jí byly trochu delší, ale což, neměl jsem metr.
"Vypadáte nádherně. Berte to jako dárek a odškodnění za to, že jsem Vás nechal v Kumo bez dozoru a Vy jste dopadla poněkud...nelichotivě. Jak ale vidím, Vaše rány jsou už zcela pryč. Ovládáte léčivé techniky? Jedna z věcí, kterou u nás také máme, ale spíše na urychlení regenerace a bojové drogy, než na instantní zatahování ran."
Kdybych jí nechtěl dát dárek, nechám ji dojít domů a převléknout se, ne?
Naznačil jsem jí, ať se posadí. "Doufám, že jste se dobře vyspala..."
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 8 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kirin Yakushi Thu Jul 10, 2014 1:53 pm

Zamyšleně jsem se posadila kousek od něj. 
"Samurajové jsou jiní než shinobi," zamručela jsem spíš pro sebe než pro něj. 
Nechápala jsem jeho pohnutky. Celá jeho osobnost pro mě byla dokonalou záhadou a já měla všechno ráda přečtené. Záhady znamenaly problém. Hádanky jsem neměla ráda, protože jsem je často řešila špatně. 
"Každý spánek po tak dlouhém dobrodružství je dobrý, i kdyby nebyl," pokrčila jsem rameny. "A lékařské techniky jsou specialita mého klanu, ačkoli já jsem spíš mizerný senzibil."
Nemohla jsem si vzpomenout, jestli viděl celý můj souboj s Killunií. Použila jsem v něm naštěstí jen jednu techniku. Měla jsem jich žalostně málo. Prakticky vzato dvě útočné techniky na střední vzdálenost, možná v krajní nouzi na dálku, s tím, že jednu jsem nemohla použít bez kovových obručí nebo v nouzi alespoň drátů. A jedna útočná technika na blízko, na kterou jsem se spoléhala ve dne v noci. Byla jsem na tom skutečně mizerně.
"Instatní zatahování ran," pousmála jsem se. "To je dobrý popis pro moji techniku."
Nebo lépe řečeno pro techniku mého klanu.
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 8 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Thu Jul 10, 2014 2:13 pm

Takeshi

"Já dávám přednost vyhýbání se ranám - méně to bolí." řekl jsem s úsměvem. Skutečnost byla taková, že když mě zasáhnou, prostě vykrvácím jako prase na porážce.
"Takže medic a senzibil. Ale proti tomu, když se lidé chtějí zabít nebo proti násilí očividně nic nemáte, to je ojedinělé myšlení u lidí Vašeho zaměření..."
Vypadalo to, že se vyspala ze včerejšího šoku a trochu se odtáhla. Byl to ale možná jen můj pocit... Dál jsem se usmíval a pozoroval paprsek slunce, který sem prosvítal dírou ve stropě.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 8 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kirin Yakushi Thu Jul 10, 2014 2:22 pm

Pozorně jsem ho sledovala. Měla jsem pocit, že toho o mě najednou ví podivně moc a ani jsem nevěděla, jak je to možné.
"Mám, ale není to nic moc," pokrčila jsem neurčitě rameny. "Možná proto sensei..."
Zarazila jsem se. Už zase. Byla jsem příliš dlouho sama. V tichu. Bezmocná. A předtím to vlastně taky byla jen samota, ale nevadila mi. Zvolila jsem si ji. Často to bylo jednodušší, měla jsem čas na studium a na čtení. Mohla jsem dělat, co jsem chtěla. Byla jsem závislá jen sama na sobě, na vlastním úsudku. Můj život patřil jen mě. A teď jsem najednou nevěděla, kdo jsem.
"Já jsem senzibil, špión," povzdechla jsem. "Zabíjet není moje priorita."
Není to moje cesta ninji. Ačkoli naposledy jsem prokázala jen to, že spíš než abych někoho zabila nechám někoho zabít sebe. Nebyli k tomu daleko. A já k tomu byla velmi blízko.
"Jste rád, že nejste shinobi?"
Těžko říct, jak mě ta otázka napadla.
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 8 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Thu Jul 10, 2014 2:50 pm

Takeshi

"Je dobře, že nechcete zabíjet. Nikdo nemá právo na to odejmout život sobě nebo druhým..." řekl jsem. když se ale zeptala na poslední otázku, mlčel jsem. Dlouho.
"Ano, jsem. Ale je to samozřejmě zkreslené cestou, kterou jsem prošel a tím, čím jsem.

Váš svět je založen na přetvářce, lži, zradě, krycích technikách, vraždách a politických hrách... Chápal jsem, proč byla ta dívka tak nešťastná a chtěla si vzít život. Mohl jsem jí pomoci, mohl jsem ji odvést k nám a tam by se o ni někdo postaral...

Víte, samuraj má svou čest. Je to jeho síla i jeho slabina. My...moc nelžeme. Když máme lhát, mlčíme a přebírání území a likvidace rodů se vždy dělala přímo: Jeden vyzval druhého na souboj a ten, jenž prohrál, měl tolik cti, aby se zabil nebo aby už dál nešířil jméno svého rodu. Jsme jiní...a jsem za to rád. Když jsem viděl zničenou Sunu a pak útok na Kumogakure... Nevěřil jsem, že jsou toho lidé schopni..."
Bylo vidět, že mě to moc mrzí. V ty dny jsem ztratil víru v shinobi.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 8 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kirin Yakushi Thu Jul 10, 2014 3:04 pm

A přesto byl tady. Střídal vesnice v boji za shinobi.
"Není pravda, že nechci zabíjet," zareagovala jsem rychle. "Pouze to není mojí prioritou, takže nemusím. Kdybych ale měla pro vesnici zabít tisíc lidí a měla na to sílu, udělala bych to. Kdyby mi to Otokage-sama přikázal, pokusila bych se zabíjet. Ostatně už jsem zabíjela."
Hodila jsem po něm zvláštním pohledem. Bylo nezvyklé se takhle svěřovat. Naposledy jsem se svěřovala svému prvnímu senseii. Každý večer, každý den. Každým pohledem. Bylo to pro mě skutečně důležité. A sama jsem nevěřila, že jsem na to mohla zapomenout.
"Lidé se liší tím, jak vnímají. A já vnímám svoji čest jako něco, co mi nepatří. Protože já celá patřím své vesnici, jsem prostředek k tomu, jak ochránit lidi v ní a čím lepší budu, tím víc si budu moci být jistá, že ji ochráním. Jsem jeden z pilířů moci Otokageho-sama, chráním hodnoty, které určí, protože ho obdivuji a je mým vzorem. Moje čest tedy patří jemu a on o ní rozhoduje. Dokonce i kdyby tady nebyla vesnice, pokud by tu byl on, šla bych za ním. Budovat lepší svět. I kdyby toho chtěl docílit cestou, která se mi nelíbí."
Nevěděla jsem, jestli to, co říkám, dává smysl někomu jinému než mě.
"Vzít život sobě nebo druhým... To jsou pro mě jen slova," lehla jsem si na zem vedle něj, ruce dala za hlavu. "Vždycky tu bude něco, co vás může zabít. Přírodní katastrofy, divoká zvířata, vlastní nepozornost nebo nehoda. Vždycky můžete ztratit to, na čem nejvíce záleží. Ať už je to samuraj nebo shinobi, stejně každého čeká jen smrt. Proto chci svůj život prožít beze strachu ze smrti, bojovat za ty, které mám ráda. Bez omezení. Bez váhání. Nerozhoduji to, jen poslouchám rozkazy."
Byla to vlastně ta jednodušší cesta, kterou jsem šla.
"A budoucnost je černočerná chodba. A dveře na jejím konci jsou zatím pevně uzamčeny."
Není nebo ani peklo. Není nic, čeho bych se měla bát. A i kdyby ano, za uznání mi to stojí. Rozesmála jsem se. Opravdu to nedávalo smysl. Ani mně ne.
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 8 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Thu Jul 10, 2014 3:39 pm

Takeshi

Ach, staré učení o tom, že jsme jen zbraně, jen stroje na zabíjení. Několik prvních let výcviku samuraje. A pak, když se dokážeme odprostit od myšlenek, pocitů a snů, začnou ám je pomalu servírovat zpátky.
"Je rozdíl mezi ctí a životem. Můj život bude zanedlouho také patřit Otokagemu. Stejně jako patřil Kazekagemu a jako patřil Raikage.
Ale konkrétně u té třetí jsem si utvrdil, že čest je to, co mě z této přísahy může vyjmout. Není to strach, není to postavení, není to žádný kus papíru. Pokud z hloubi duše člověk cítí, že někam nepatří, to, co mu velí odejít, je čest..."
Podíval jsem se na ni. Tady se rozcházíme. Ona je vázána k vesnici, vše, co ji provázelo životem, je tahle vesnice a lidé s ní spojení. Já byl svobodný a sám jsem se rozhodoval, kam půjdu a co budu dělat. Dokonce i teď, když jsme byl za senseiem, jsem dostal pouze radu a nikoli rozkaz.
Zajímavé, jak nepravdivé jsou předsudky o samurajích a rozdíly mezi nimi a shinobi.
"Ano, nepopírám, že smrt si přijde pro každého. Ale kdybych teď vytáhl nůž a zarazil Vám ho do břicha, tou poslední věcí, na kterou budete myslet, bude: proč to udělal. Také nezabíjím, pokud mne o to dotyčný nepožádá nebo mi nedá záminku. Protože mrtvý se nikdy nepoučí ze svých chyb a už nikdy neudělá to, co udělat chtěl..."

Byla to zajímavá rozmluva, ale stejně bylo vidět, že jsme rozdílní a že to jsou právě naše světy a naše přesvědčení, které nás dělá tak rozdílnými. Zajímalo by mě, jaký bych byl já člověk, kdyby mě vychovávali shinobi a ne samurajové...
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 8 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kirin Yakushi Thu Jul 10, 2014 4:29 pm

To byla pravda.
"Ale u mrtvého také máte jistotu, že už nikdy nespáchá zločin."
Dvě stránky mince, dvě možnosti pochopení situace. Ale už jsem to říkala dříve. To, že se lidé liší tím, jak vnímají. 
"Pokud mohu mít osobní otázku," změnila jsem téma. "Proč jste si vybral Otogakure no Sato?"
Většinou si lidé vybírali Konohu. Byla největší a poskytovala tak nejvíc zdánlivého bezpečí. Také měla nejdelší tradici. Málokdo se přidal k vesnici, která byla založena jen proto, aby pak jejím jménem byly prováděny zločiny a výzkumy na lidech. A dobrovolně. Pokud hledal čest, nebyla jsem si jistá, jestli tady ji může najít. Svou vesnici jsem milovala, ale neměla jsem iluze. Ne tak velké.
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 8 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Maya Kurimuzon Thu Jul 10, 2014 8:38 pm

Zvedla jsem svůj zadek, a namířila si to ladným krokem až k tomu Samuraiovi. V hlavě se mi totiž usadila myšlenka na něco co se mu asi nebude líbit.
Když už jsem stála před ním, vytáhla jsem meč i s pochvou. Levou rukou, jsem držela meč za pochvu, mezitím co pravá byla na rukojeti meče. Pane Samuráj. Vycenila jsem zuby (tzv. Zakřenit se). Co by ste chtěl za to že mě naučíte Techniku Rychlého Tasení? Uměl to přeci jen každý Samurai. Po téhle Technice jsem docela dlouho toužila. Podle mích slov jsem také doufala jestli mu došlo že na něj nehodlám útočit.
Maya Kurimuzon
Maya Kurimuzon
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 21
Registrován : 12. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 8 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Thu Jul 10, 2014 9:23 pm

Takeshi

"Protože ač je to absurdní, myslím, že Konoha je mnohem horší vesnice než Otogakure. Možná je to tím, že mám k dispozici jen obecné informace. Vím, že Otogakure je nebo bývala plná nukeninů. Neznám jejich jména a nezajímají mě, jen vím, že nukenin, o kterém se často mluví, už není jen tak nějaký bezmocný floutek.
Druhá věc je klan Hyuuga. Nemyslím, že bych se s kenjutsu uchytil mezi lidmi, kteří zvládají fyzický boj na jedničku, v Otogakure je větší škála lidí a kultur, protože zde jsou lidé z různých vesnic. Více možností, jak se něčemu přiučit.
A nakonec mám podezření, že Konoha se již brzy rozpadne pod svou vlastní vahou. Když nečtete "oficiální zprávy", zjistíte, že Konoha je velice nesnášenou vesnicí..."
Usmál jsem se s tím, že tohle by jí mohlo stačit, když přišla ta sprostá žena a chtěla naučit něco, v čem jsem byl mistr.
"Pravidlo číslo jedna. Teď tu techniku nezkoušejte..." řekl jsem s úsměvem. přeci jen, kdyby tasila, měl bych hlavu na dvě půlky.
"Ale zklamu Vás. I kdybych Vás naučil techniku rychlého tasení jak nejlépe bych dovedl, nikdy byste se nedokázala vyrovnat nám samurajům. I přesto, že máte dostatečně vypracovanou pravačku a drobné detaily na levé ruce nasvědčují tomu, že bojujete jeden a půlruč, katanu tudíž používáte celkem často, vypadala by technika rychlého tasení možná efektně, ale každý se stejným tréninkem a zaměřením by ji snadno vyblokoval... Je mi líto..."
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 8 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kirin Yakushi Thu Jul 10, 2014 9:30 pm

Takže neměl rád Konohu. Tahle informace se mi líbila. Osobně jsem proti ní nic neměla, ale líbilo se mi, že o něm konečně vím něco, co z něj nevyčte každý na první tři pohledy. Než jsem stačila odpovědět, přerušila nás neznámá. Nebyla jsem si jistá, jestli tu s námi strávila noc nebo odešla a teď se vrátila.
"Slyšela jste naše jména, když jsme se představovali, že ano?" zadívala jsem se na ní.
Nezůstávala jsem ležet, posadila jsem se a rukama jsem objala kolena.
"Jaké je vaše?"
Nedávala jsem si záležet na vzletných formulacích, neocenila by to. Ale její jméno mě zajímalo. Do toho, co bylo mezi ní a Takeshim jsem se nepletla, ale zvědavě jsem to poslouchala. Tahle odpověď ji asi nenadchne.
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 8 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Killunia Thu Jul 10, 2014 10:14 pm

Zůstala jsem mlčet a tiše jsem zadržovala slzy. Všichni kolem, až na toho samuraje, se tvářili vůči mně tak apaticky... Shinobi opravdu mají být jen bezcitnými zbraněmi. A tak to všechno kolem mě tolik otupělo, že se všechny postavy kolem změnily pouze v mlhu a veškerá slova v nesrozumitelné výrazy. Lidé... Mohla bych si tu lehnout a jen tiše sledovat, jak přicházejí a odcházejí, každý den o něco starší. Oni mě považují za hloupé dítě. A zatímco oni dospějí, zestárnou, zmoudří, já zůstanu pořád stejná.
Stejně jako Killuni.
Ten drak tu žije miliony, miliardy let. Byl zrozen ještě dřív, než se začaly formovat první galaxie, planety, hvězdy. A přesto, přesto se neustále chová jako děcko. Rád se hádá, rád dělá hlouposti. Ale jemu to každý vezme, protože se jej všichni bojí.
A já jsem jen malá holka, kterou nikdy nikdo vážně nevezme.
Když samuraj vysvobodil mé nohy z krystalu, zašeptala jsem mu jen tiché "díky". Zvedla jsem se a protáhla jsem svá křídla. Nejlepší by bylo, kdybych teď odešla. Někam daleko, kde o mně nebudou vědět. Kde mě nenajdou. A tak jsem se vznesla do vzduchu a vyletěla jsem ven otvorem ve střeše, který jsem sama udělala.
Ale než jsem stihla někam odbočit, uchvátil mě pohled na noční oblohu. Přistála jsem tedy na kraji stropu, nejblíže u stěn, a lehla jsem si. Sledovala jsem vše, co si Killuni pamatuje. U mnoha z těch hvězd a planet on byl, viděl, jak se formují z na první pohled beztvaré hmoty. Zažehl tisíce sluncí, která teď vidím jako bílé tečky.
"Jak dlouho bude trvat, než to všechno ve mně vybuchne ještě víc? Tohle byl jen malý kousek toho, co jsem chtěla vyjádřit..."
"Až se to stane, někoho připravíš o život, tím si buď jistá. Nosíš v sobě stejnou sopku, jakou mám ve svém srdci já. Někdy si pokládám otázku, zda jsem tě nezměnil až moc na draka..." Povzdechla jsem si roztřeseným hlasem. Po mé tváři pomalu začaly stékat slzy. Nikdo nebude vědět, že brečím, že mě bolí celé tělo. Ne fyzicky, ale psychicky. Trpěla jsem tím, co jsem si sama způsobila.
Vždycky jsem si všechno způsobila sama. A ještě jsem nedokázala najít jinou cestu, nějakou neškodnou. Stále netuším, jak se vyvarovat všech těch chyb, které neustále opakuji.
"Proč tohle všechno tolik bolí...?" Kvíkla jsem. Až několik desítek minut poté, co se ze mě draly jen tiché vzlyky, jsem dokázala usnout. Ale kdoví, jestli se ještě někdy budu chtít probudit...
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 8 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Maya Kurimuzon Fri Jul 11, 2014 2:42 am

Maya

V pořádku. Odvětila jsem Samuraiovi. Bylo mi už ze začátku jasné že neprozradí zrovna todle. To je jako bych chtěla po nějakém klanu jeho Hijutsu. Poslali by mě pryč s hromadou sprostých slov.
Poté jsem se otočila na Kirin. Maya Kurimuzon. Zašklebyla sem se na ní jak na malé dítě. Poražený Ninja. Jedna věc u mě byla jistá. Nikdy se nebudu chovat jako blázen, pokud jde o slova které obnáší můj titul. Mezitím jsem usadila meč zpět k pasu.
Killunia! Křikla jsem na dívku. Mám pocit že procházíš existenční krizí. Můj obličej zvážněl. Ačkoli moje povaha byla totální Idiot bez soudnosti a respektu, hloupá sem nebyla. Víc než zvláštní pomyšlení že můžu i normálně přemýšlet. No, hodnost Jounin se nedává jen tak z legrace. Pokud chceš, znám jedno řešení. Tvoje trápení tě přejde, ale je to riskatní. A hlavně... Odmlčela jsem se. Nepůjde to vrátit zpět. Potom mi ještě v jela do hlavy jedna myšlenka. Zase to ale přežiješ. Tím si buď jistá.
Maya Kurimuzon
Maya Kurimuzon
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 21
Registrován : 12. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 8 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kirin Yakushi Sat Jul 12, 2014 11:07 am

Něco mi káplo na nos. Zarazila jsem se a zvedla pohled nahoru. Nic. A znovu. Tentokrát se mi podařilo kapku slíznout. Slaná. Překvapeně jsem zamrkala. Cizí slzy jsem opravdu ještě nechutnala. Omluvila jsem se svým společníkům, kteří v té chvíli stejně byli zaměstnáni sami sebou a během chvíle jsem byla nahoře nad cvičištěm. U nově vytvořené díry jsem zahlédla spící postavu. Musela být neskutečně unavená, když tady dokázala usnout. Spala až do dlouhého poledne, zatímco její slzy si hledaly cestu mezi kameny, až spadly dolů společně s vodou usazenou od posledního včerejšího deště mezi kameny. (Logic trolling forever!) Bylo to zvláštní, že tady dole si člověk ani nevšimne, kdy prší. Zamyšleně jsem se přesunula nad Killuniino tělo. Vypadala docela roztomile, když spala. Posadila jsem se jí za hlavu a sklonila se níž, abych si ji mohla lépe prohlédnout. Jenže jsem zapomněla, že nemám spletené vlasy a tak jí pár dlouhých, bílých pramenů polechtalo na nose. Jen o chvíli poté nás tu zřejmě díky mému stínu objevila Maya a její křik dolehl až sem. Pokud jsem Killuniu neprobudila už já, tak tohle ji vzbudilo určitě. Trochu jsem se od ní odtáhla.
"Dobré ráno," naklonila jsem pak hlavu na stranu a čekala, až se trochu vzpamatuje ze šoku, který právě musela utrpět.
Takovéhle probuzení bych nepřála ani nejhoršímu nepříteli.
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 8 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Sat Jul 12, 2014 7:05 pm

Takeshi

Když jsem viděl, jak se všichni začali věnovat té dívce ze včerejška, napil jsem se ještě trochu saké a vstal jsem, abych se ustrojil. Přeci jen zbroj je bez prošívanice velice hrubá a kůži to neprospívá.
Opět jsem se pousmál nad faktem, že Kirin jsem musel pomáhat zrovna já, jehož svlékání svršku bylo nejzdlouhavější a nejtěžší.
Akorát jsem připásal zbraně, když za mnou přišli ANBu s tím, že Otokage už je zase ve své pracovně. Všem jsem se tedy uklonil a vyrazil do hlavní budovy.

//přesun
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 8 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Kirin Yakushi Sun Jul 13, 2014 3:53 pm

A měla jsem smůlu. Odstoupila jsem od Killunie a otvorem ve skále jsem zahlédla odcházet Takeshiho. Sliby, že mi řekne a fakt, že mě tu nechal, ačkoli věděl, že jsem tu stále jen kvůli němu, to vše bylo falešné. Sensei mě tu nechal včera. Takeshi mě tu nechal dnes. To vše mě začínalo přesvědčovat, že lidé jsou jen zlí, zbyteční tvorové, o které bych se neměla zajímat. Nemůžu jim věřit, že se mnou zůstanou jak se říká v dobrém i zlém. Nebyla jsem už smutná. Nechtělo se mi plakat a necítila jsem vinu. Cloumali mnou vztek a bezmocnost. Nečekala jsem, až se Killunia vzbudí, i když jsem měla věci, které bych jí chtěla říct a jen jsem kývla na Mayu místo pozdravu, abych dostála alespoň já svému slušnému vychování, otočila jsem se a v tom okamžiku mé tělo vzplálo a já byla pryč.

//Přesun
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 8 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Killunia Sun Jul 13, 2014 8:12 pm

Otevřela jsem své zelené oči. Pomalu jsem se začala probírat ze svého spánku, dokud jsem nezjistila, že se nacházím ve vesmíru. Všude kolem svítily hvězdy, galaxie. A na mém těle ležel balvan, velký balvan. Nějakým zvláštním způsobem mě sice nedokázal rozdrtit, ale i tak mi způsoboval obtíže při dýchání. Můj ospalý výraz se pomalu, ale jistě měnil ve zmatený. Začala jsem se se široce otevřenýma zelenýma očima dívat kolem sebe. Brzy můj pohled spočinul na postavě. Měla jasně bílé vlasy, rudé oči a šibalský úsměv. Muž. Obě jeho ruce byly pokryté srstí bílého tygra, prsty byly zakončené černými drápy. Až po chvíli jsem si uvědomila, o koho se jedná.
Killuni.
Podíval se na mě a jeho úsměv se rozšířil. Pomalu ke mně přistoupil.
"Myslel jsem si, že když tolik trpíš, budeš potřebovat trošku pomoct..." řekl. Několik sekund jsem nechápala, o čem mluví. Až pak jsem si všimla, že jeho levá ruka něco drží. Další ruka, tentokrát celá černá, avšak také připomínala dračí. Pomalu jsem svůj zrak přesunula k majiteli té držené ruky a spatřila jsem nádhernou ženu. Její postava byla téměř dokonalá, stejně tak jemná tvář. Pleť jí v tomto tmavém prostředí skoro svítila, stejně tak její modré oči lemované hustými černými řasami. Lehce zakulacený obličej lemovaly černé vlasy s náznakem tmavě modrého melíru. Jakmile jsem si všimla jejích mocných křídel, která jako by postupně splývala s vesmírem kolem, došlo mi, kdo to je.
Asha. Dračí strážkyně rovnováhy, řádu, spravedlnosti, moudrosti a smrti. Killuniho partnerka. Jedna z mála draků, kteří byli požehnáni darem nesmrtelnosti, stejně jako Draci živlů. Zatím nikdy nenavštívila náš svět, pohybovala se v jiných dimenzích a krajinách, avšak vyprávění od mého draka mi stačilo.
"Ach, co ti to udělali, dítě..." povzdechla si dračice. Její hlas byl jemný a skoro mateřský. Už dávno jsem věděla, že jsem pro tygřího draka jako jeho dcera, netušila jsem však, že by něco takového mohl sdílet s ním i tvor, který se nachází na jiném konci univerza. "To zapříčinili všichni ti lidé tam?" Krátce pohlédla na svého druha, jako by čekala na jeho odpověď.
"Má ho tam už déle, Asho. Ale nyní jsem již usoudil, že je to až příliš. Ovlivnil jsem ji natolik, že ji lidské chování ničí..." Z jeho hlasu jsem dokázala vyčíst smutek, přestože stále zněl hrubě. "Kdybych ji z toho dokázal nějak dostat sám... už dávno bych to udělal." Sklopil hlavu a nechal své krátké sněhobílé vlasy spadnout do bledého obličeje.
"No, tak to s tím budeme muset něco udělat..." Dračice se pousmála a přistoupila k balvanu, jenž zavaloval mé tělo. Vzala i Killuniho ruce a položila je na kamenný povrch. Stejně pak udělala i se svýma černýma rukama. Společně pak zatlačili. I když jim to dalo dost práce, nakonec ze mě ten šutrák spadl a zmizel v nekonečné černotě okolí. Konečně jsem se mohla pořádně nadechnout, jako bych toho celou dobu nebyla schopná. Lapala jsem po dechu, nabírala jsem kyslík plnými plícemi. Nemohla jsem se toho svobodného pocitu nabažit.
Můj drak mi pomohl vstát. A jakmile jsem vyskočila na nohy, cítila jsem se, jako bych se dokázala každou dobou vznést a uletět někam pryč. Místo toho mě však přidržely černé pařáty, mocné, avšak zároveň neskutečně něžné. Pravou dlaň mi přiložila k srdci, druhou mě chytila za rameno. Celou dobu se usmívala, tak příjemně, že jsem se tam málem roztekla. Cítila jsem obrovskou úlevu.
"Nenech se ničit tím, co vidíš kolem sebe. Musíš být silná, vím, že to v sobě máš. Nenechávej se ovlivňovat těmi, kteří ti za to ani nestojí. Udržuj v sobě svou vlastní rovnováhu..." Přiložila své rty k mému čelu a jemně jej políbila. Brzy nás zaplavilo obrovský proud bílého světla a já cítila, jak letím.
Netušila jsem, kam mě vede.


Cukla jsem sebou. A pak jsem otevřela oči. Okamžitě se do nich vbodly tisíce a tisíce jehliček. Musela jsem chvíli počkat, než to přešlo. Do zorného pole se mi pak dostalo okolí arény v Otogakure no Sato. Uvědomila jsem si, že ten sen, který jsem právě prožila, asi nebyl tak úplně obyčejný. Cítila jsem se tak klidná, tak uvolněná... A také mé zranění na hrudníku zmizelo, jako by tam snad nikdy nebylo. I tílko se spravilo!
Asha asi vládne takovou mocí, že se mnou dokáže mluvit pomocí snů, napadlo mě. Nenazývají ji Dračí strážkyní jen tak pro nic za nic. Postavila jsem se. Uvědomila jsem si, že se stále nacházím na střeše, na které jsem minulou noc usnula. Při pohledu na otvor jsem si povzdechla. Tohle bylo tím katalyzátorem, jenž vedl až k tomu snu. Nyní mě to však netrápilo, spíše naopak. Rozhodla jsem se, že střechu, která byla tvořená složitým zazděním přirozeného otvoru, který se tu nacházel již po staletí, zničím celou. Nechám jen to, co skutečně zanechaly skály - všechny ty převisy. Vytvořím tak něco podobné koloseu.
"Myslím, že už to pak horší být nemůže..." Upřímně řečeno, už mi bylo fuk, jak na to pak zareagují ostatní. Nechala jsem si tedy narůst křídla a dala jsem se do práce.
Jednala jsem rychle. Během hodiny bylo vše hotové. Z lidmi vytvořené střechy nezbylo nic. Teď už aréna vypadala jako skutečné koloseum, takové, jaká měli ve starověku. Pousmála jsem se nad svým výtvorem, spokojená, že jsem opět místo vrátila (alespoň částečně) přírodě, a pak jsem se vydala k Otokageho kanceláři. Ještě pořád totiž musím odevzdat tu misi, pokud vím.


(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 8 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Maya Kurimuzon Wed Jul 16, 2014 7:22 pm

Maya

Den se s nocí sešel, a Já opravdu neměla náladu na lidi kteří mě otrávili tady na cvičišti. Nechápu jak se můžou takhle chovat. Každý je tu buď uražený a nebo zase moc namyšlený. Totální blbci. Sebrala sem se a mířila si to pryč. Potřebuji procházku, provětrat se. (přesun)
Maya Kurimuzon
Maya Kurimuzon
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 21
Registrován : 12. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 8 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Thu Jul 17, 2014 7:33 pm

Takeshi

Došel jsem na cvičiště a odložil věci někde v rohu. Vypadá to, že se tady v podzemí bude bez problémů spát. Je tu dost balvanů a cvičiště je opravdu velké, takže ani hluk by neměl být tak rušící.
Sedl jsem si a vyndal zbraně z pouzder. Taktéž jsem vyndal nádobku a několik přírodních prostředků na cídění. Smíchal jsem trochu husího sádla, saze a drobný písek, vzal do ruky jednu z katan a začal ji čistit právě vyrobenou mastí.
Nakonec přišel na řadu brousek a suchý hadr. Výsledkem byla katana ostrá jako břitva a čistá jako slovo boží.
Usmál jsem se a přešel k další zbrani... Jestli mě mají ostatní vidět trénovat, tak ať to stojí za to.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 8 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mizuki Netsu Thu Jul 24, 2014 10:19 pm

Spoločne s Mareom sme prišli na cvičisko, prechádzali sme cez rôzne tunely. Naozaj ma prekvapilo, že mi ukázal jeho pravú podobu, taký ružovlások. "Nečakala som, že tvoja originálna podoba bude taká... " Nevedela som nájsť správne slovo, pre ten výraz, ktorý som mala na mysli. Rozhodne to bol vzhľad muža, čo priťahoval väčšinu tých sprostých žien, ktoré sa okamžite takým, ako vypadal Mareo obmotali okolo krku... Tseh, taká som ja nebola. Chvíľku som premýšľala, čo presne tam doplniť. "...originálna." I tak to nebol presne ten výraz, ktorý som hľadala. Dorazili sme dole k aréne a tam som sa naňho pozrela. "Tak začneme ? Chceš nejaké pravidlá?" Opýtala som sa ho, mňa nič nenapadalo, rozhodne som mu však chcela ukázať, že ho dokážem poraziť, lebo jeho slová predtým ma urazili.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 8 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mareo Renjiro Thu Jul 24, 2014 10:37 pm

"Ono má své důvody, proč se takhle neukazuji často na veřejnosti." Tím často jsem myslel, že za posledních pár hezkých let shinobiho s touto podobiznou nikdo neviděl, a však byla zaznamenána u Otokageho, takže jsem se nemohl spolehnout na to, že bych v této podobě nemusel zaplatit tu kauci. Kdybych se proměnil do jiné podoby a tedy to vyzkoušel, nebylo by to platné, protože Mizuki ze mě nespustí oči, a kdyby viděli jakýkoli podezřelý cizí kontakt s ní… byl by to problém. Nepochyboval jsem totiž o tom, že na Nás někoho nasadili, ale ten musel postupovat velmi opatrně, protože Mizuki je, jak jsem již zjistil, vskutku dobrý senzibil. Někomu takovému se dává všechny informace ohledně někoho, koho má sledovat, a tak jsem před nim nemusel skrývat svou pravou podobu, když se jí již pravděpodobně dozvěděl. "Tak dáme jen jedno. Ten, který prohraje, má zakázáno na konci bulit, takže ne že začneš bulit." Tak byla to taková trochu pod pásovka. Mizuki se ale uměla sama verbálně bránit, takže jsem nepochyboval o tom, že mi to vrátí něčím jiným, ne-li přímo kopancem někde, kde bych to nerad. Proto jsem již nyní byl naprosto ve střehu. Pokud se o něco pokusí… nepůjde to přesně podle jejich plánu, doufám. "Jinak ještě jedna informace o mě. Jsem milovník, ne boxer." Tak nebyla to známka slabosti. Ono láskou jde mnohé zvítězit. Jednalo se o další negativum roztříštěné osobnosti na tisíc dalších. 
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 8 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mizuki Netsu Fri Jul 25, 2014 10:32 am

Zas to jeho podpichovanie a podceňovanie! Nebola som zvyknutá, že mi toto niekto robil, pri ANBU jednotkách tak nikdy nikto s vami nekomunikuje! Miešali sa vo mne pocity, že mu jednu vrazím a zároveň aj nejaké ďalšie. Vedela som sa ovládať, a tak som všetky tie pocity vypustila von z hlavy a nič nerobila. "Pridám ešte ďalšie, ten kto na konci prehrá, musí splniť príkaz toho kto vyhral." S týmto som ten náš boj trošku spravila atraktívnejším. Už som sa tešila, ako ponížim Mareovú osobu, pokiaľ vyhrám.. Nesmelo sa stať, že prehrám. Dokonca som bola pripravená použiť aj Kekkei Genkai, aby som ho dostala na zem a on sa vzdal... Aspoň ma už nikdy nebude škádliť! Keď som na to myslela, ako ho zrazím na zem a neviem ako zmlátim sa vo mne objavila tá milá osobnosť a bolo mi ho ľúto, potom sa pridal pocit toho, ako som bola nahnevaná, že ma škádlil. Pocity som znova odignorovala a neriadila sa podľa nich. Odskočila som pár metrov dozadu a bola pripravená na boj proti Mareovi.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 8 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Fri Jul 25, 2014 12:35 pm

Takeshi

Když přišli ti dva, cvičil jsem seky dřevěným bokenem na cvičném panákovi. Jejich rozmluva a příprava k boji mě ale zaujala. Odložil jsem tedy boken, uklonil se panákovi a usmál se an ty dva. Nehodlal jsem je rušit. Jen mě zajímal souboj jiných hodností, než geninů. Opřel jsem se o zeď, založil ruce křížem a sledoval jsem, co se z toho vyvine.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 8 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru