Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tréninkové prostory

+6
Maya Kurimuzon
Rei Casius
Mareo Renjiro
Kirin Yakushi
Shinobi
Killunia
10 posters

Strana 10 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 10 Empty Tréninkové prostory

Příspěvek pro Killunia Wed Jul 17, 2013 10:19 pm

First topic message reminder :

Tréninkové prostory - Stránka 10 Geonosis_arena

 
Tréninkové prostory ukryté v podzemí, aby je nikdo nemohl narušit. Zde probíhá veškerý trénink všech schopných shinobi z Otogakure no Sato. Kromě volného prostoru a místa na odpočinek se tu nachází také tréninkoví panáci a nějaké jeskynní skrýše pro obohacení bojového tréninku.
Aréna byla kdysi plně krytá, dnes připomíná spíše koloseum zapuštěné do země díky velkému otvoru v oblasti střechy.


Naposledy upravil Killunia dne Tue Jul 29, 2014 9:50 pm, celkově upraveno 2 krát
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down


Tréninkové prostory - Stránka 10 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mizuki Netsu Wed Jul 30, 2014 10:26 am

Boj prebiehal naozaj dobre. Po niekoľkých kopov, ktoré odrazil alebo sa im uhol som odskočila mierne dozadu. Vyskočila kúsok do vzduchu a zaútočila kopom zhora, ak sa vyhol znova som zaútočila kopom zhora. Bola som rýchla a naozaj ohybná, ako si to mohol Mareo všimnúť už skôr.
Tréninkové prostory - Stránka 10 Tumblr_mhhy5tTcWK1rugr66o1_500
Boj sa mi naozaj páčil, mohla som si konečne trošku ponaťahovať svaly a otestovať či som sa náhodou nezhoršila. Stále som diabolsky plánovala, že porazím Marea. Ostávalo mi len použiť Kekkei Genkai v správnej chvíli, keď to bude najmenej čakať a dám mu zásadný úder, ale stále som neodhalila jeho slabinu, len som niečo tušila, kedy by som mola zaútočiť.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 10 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mareo Renjiro Thu Jul 31, 2014 5:32 pm

Ono někdy mi osobnost roztříštěná do tisíc samostatných na sebe nesouvisejících kousků dělávala problémy. Stejný problém se dostavil i nyní. V průběhu boje jsem se jednoduše zastavil, a nechal Mizuki mě sejmout nohou. Zda-li to bylo naschvál, o tom lze vést dlouhou diskuzi. Nečekal jsem na nic a zpátky se postavil ze země, i když v doprovodu nepříjemných bolestí. "Mizuki zadrž! Dostal jsem nápad... co když se v tomto světě nehýbeme z vlastní vůle, ale existuje někdo, kdo Nás ovládá? Přišlo mi na mysl, že to možné je. Jsme pouze virtuální schránkou a plníme nějakou funkci v jejich hře. Nepřemýšlela si někdy nad tím?" Nyní se do popředí dostala osobnost, která je trochu mimo a absolutně se do tohoto světa nehodí, ale ve někdy dobře slouží svým účelům. Možná, že mě Mizuki nyní začne považovat za blázna, ale Já za tohle nemohl. Někdy mívám své slabší chvilky. (Nepostovat! Počkat na post NPC xD Půjdu na týden pryč, a zařídím to tak, abych tě nezdržoval Smile Jelikož mě máš na starosti a nemůžeš se ode mě hnout to je trochu těžší, ale mám plán  Twisted Evil )
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 10 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Shinobi Thu Jul 31, 2014 5:43 pm

Krátce po Mareových slovech se za ním objevil  jeden z lékařských shinobi Otogakure no sato. Tento měl však speciální odznak, který dával najevo, že náleží do lékařů zaměřených spíše na tou psychickou stránku člověka, psycholog. "Promiňte madam, ale již dlouho tohoto mladíka hledáme. Před několika lety utekl z ústavu. Má velmi vzácnou vrozenou psychickou poruchu. Určitě jste si sama ráčila všimnout. Pokud jej budete chtít navštívit, bude to možné až za týden v nemocnici na oddělení psychiatrie." Ano. V Otogakure no sato měli v nemocnici i oddělení psychiatrie, nebyla to soukromá budova, ale spíše než nad nemocnicí by někdo přemýšlel nad Mareem. Proč jsme ho tak dlouho hledali, a našli ho teprve nyní? Bylo jednoduché vysvětlení. Svou skutečnou podobu ukázal teprve nedávno. Díky jeho dokonalé přeměně jej bylo těžké najít, když tekl z ústavu. Mareo však nebyl nějaký psychopat. Přišel navíc do ústavu sám, ale s tím, že kdyby v budoucnu utekl a nebo chtěl odejít, lékaři ho nemají pustit dřív než si všimnou nějaké pozitivní změny v jeho chování. Stalo se, že Mareo utekl... a jak bylo v dohodě, kterou Mareo na začátku odsouhlasil.... psychiatři jej začali odhodlaně hledat. Psychiatr Marea následně vzal a odešel z ním. Neřekl nic na rozloučenou, že by protože zapomněl? Kdo ví?
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 10 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Fri Aug 01, 2014 5:15 pm

Takeshi

Jeden by řekl, že příchod shinobi byl mnohem zajímavější než celý souboj. Já ne. Viděl jsem spoustu technik, které ovládali i slabí shinobi, použitých v úžasných taktických manévrech. Hodně jsem se z toho souboje naučil. Když ale musel mareo na nějaký čas odejít, pokrčil jsem rameny, posmutněl nad tím, že souboj nebude dokončen, a znovu vyrazil trénovat, tentokrát v plné polní.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 10 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Mon Aug 04, 2014 10:39 pm

https://www.youtube.com/watch?v=d1MijkVrf50

Trénink techniky: Bakushin (C-rank)

Takeshi

Poodstoupil jsem stranou a shodil batoh. Odepnul jsem zbroj, sundal oblečení a zůstal jsem jen v kalhotech. Sundal sjem si dokonce i boty, přestože drsná půda podzemních prostor byla velice nepříjemná. Vytáhl jsem svitek a začal číst.

Po dlouhém studování umění shinobi jsem dospěl k názoru, že útočí nejradši nespatřeni nebo z bezpečné vzdálenosti. Mají jen lehkou zbroj (jestli vůbec) a v rukou kunaie, wakizashi, maximálně katany. Jejich zbraně a techniky na dálku jsou ale velice efektivní a nedostatek zbroje zčásti vyrovnává jejich ohebnost a rychlost. Proto jsme začal sepisovat svitek a nyní jsem se jej rozhodl aplikovat...

Pozval jsem si jednoho genina, aby mi ukázal, jak praktikují shunshin. Pečlivě jsme ho sledoval v provádění rychlých přesunů a pomalu ale jistě je analyzoval.
Pak jsem vstal a snažil se dělat první krůčky. Musel na mě být opravdu legrační pohled. Věci, které se učí první týdny na akademii desetileté děti, jako chůze po vodě a po stromech, koncentrování chakry v chodidlech, to vše pro mě bylo nové. Uměl jsem koncentrovat chakru, ale jiným způsobem a také jinak vypadala ve finálním provedení.
Samurajská chakra je totiž v momentě koncentrování mnohem chaotičtější, trhaná, má různé výstupky a "okolní plamínky", trochu se podobá neúplnému senjutsu. Te´d jsem ale potřeboval získat onu harmonickou chakru, nasměrovat ji do chodidel a vyrazit vpřed.
Vzal jsem vrhací dýku a hodil ji několik metrů před sebe. Plně jsem se soustředil, cítil jsem, jak mi pod nohama zapraskala zem, nahlédl jsem do svitku, abych si ověřil poslední poznámku a dupl jsem...

Svět byl zabarven do ruda, těžce jsem oddechoval a cítil jsem nepříjemné mravenčení v lýtkách.
Podíval jsem se pod sebe a uviděl vrhací nůž. Spokojeně jsem se usmál a otřel pot z čela. Vrátil jsem se na místo a zjistil ještě jednu věc - zatímco ve stopách mého pomocníka byl jasně zřetelný pohyb (byly "rozfoukané" směrem k místu dopadu), ty mé tuto věc postrádaly.
Natáhl jsem proto lano mezi dvěma kameny a připravil lékárničku.
Znovu to trvalo dost dlouho, ale když jsem se zorientoval, zjistil jsem, že se jedná spíše o přemístění, než o rychlý pohyb vpřed. To je velká výhoda...ale jen, když ji budu ovládat rychle a pohotově. Tak hurá do toho...
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 10 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Aug 05, 2014 8:56 pm

Mareo schytal poriadny kop, tak som vyhrala a potom z neho vyšla celkom šialená úvaha. V tom došli shinobi a zobrali ho, nechcela som veriť tomu, že je to blázon. No to bol fakt prúser, prvý človek s ktorým som sa dala do rečí a bol celkom fajn a on je blázon. To som mala teda šťastie. Všimla som si toho Takeshiho, samurai bol pre mňa celkom zaujímavý, v živote som ich moc nevidela, preto som si ho obhliadala hodnu chvíľku, ale nenabrala som odvahu sa s ním rozprávať. Nakoniec som sa otočila a odišla odtiaľto preč.
//Presun
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 10 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Tue Aug 19, 2014 9:24 am

Přišel jsem na cvičiště a hledal samuraje o kterém se zmínila Reina. Naštěstí mi to dlouho netrvalo a já ho našel. Jaké to štěstí jsem to dnes měl, tedy až na potkání se s Madarou. Povzdechnul jsem si a šel blíže k samurajovi. " Zdravím, mám pro vás práci. Šel by jste se mnou a Reinou na jednu misi. Nějaké otázky? " nechal jsem mu radši prostor kdyby chtěl něco vědět.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 10 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Reina Kana Tue Aug 19, 2014 2:17 pm

Po těch pár věcech, co jsem si byla zařídit jsem přišla na cvičiště a za mnou šla ještě tří členná jednotka ANBU.
Rozhlédla jsem se po lidech co již byly. Samuraj, Nizashi a tamty dvě ještě měly dorazit. Tento počet dle mého stačil.
"Je sice ještě odpoledne ale nikdy není pozdě se připravit dřív." každému jsem podala čelenku se znakem Konohy.
"Základem této mise je henge. Všichni si určíte vlastní identitu shinobiho z Konohy." začala jsem. Moc nadšená jsem z toho ale nebyla.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 10 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Tue Aug 19, 2014 3:05 pm

" Dobře, tak já se tedy rovnou přěměním. Vím jednu dobrou podobu. " Udělal jsem pečetě pro henge  a objevil se oblak kouře a prachu. Z ní vylezl úplně jiný muž s viditelným raitonem kolem své ruky.  Později jsem vystoupil před Reinu se slovy. " Tak jak vypadám? " Možná to mohlo znít trochu nafoukaně, ale záleželo na určitém člověku jak si to přebere. Každopádně jsem očekával po přeměně další instrukce abych věděl kdy vyrazit a akce mohla začít.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 10 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Killunia Tue Aug 19, 2014 4:02 pm

Objevila jsem se na cvičišti. Konečně. Už tam čekala Reina, ten muzikantský ninja, který se právě přeměnil na Konožana, a samuraj, s nímž jsem se setkala již někdy dříve. Zdá se, že my půjdeme na tu misi. Všichni.
Zajímalo by mě, jak se rozhodla Ayame... Půjde s námi, nebo se na o vykašle? přemýšlela jsem, když jsem pomalu přistupovala ke skupince.
"Takže přeměna na ninji z Konohy, jo?" zeptala jsem se a usmála jsem se. Mé kroky se zastavily, mé ruce se přesunuly, aby se zkřížily na prsou. "Tak dobrá..." Začala jsem skládat pečetě a brzy jsem vyslovila název techniky:
"Henge no Jutsu."
Mé tělo zmizelo v oblaku prachu. Jakmile ustoupil, objevila se zrzavá dívka se zdravou barvou pleti, ne jako ta moje skoro nemrtvá. Její oči byly hnědé a zářily životem. Její rty byly zkroucené do úsměvu, její výraz byl nevinný. Výškou postavy mé původní já převyšovala, i když ne o tolik.

"Tak, jaké máme instrukce?" zeptala jsem se. Překvapilo, jak jinak můj hlas zní - jako by patřil osobě, která věří v dobro a lidi. Optimistický člověk.
Myslím, že se mi tahle podoba nelíbí, ale co nadělám... ozvalo se v mysli.
"Vypadáš dobře," snažil se mě utišit Killuni. "A když se budeš snažit, nikdo ani nepozná, že bys měla mít s touto osobou cokoli do činění."
"To je fakt," přikývla jsem a lehce jsem zavrčela. Nikdo z nich to nemohl slyšet, jednalo se jen o takové to zamručení, které značilo, že se ještě necítím dost pohodlně.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 10 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Reina Kana Tue Aug 19, 2014 4:44 pm

"Vypadáš skvěle." kývnu na něj.
"Já s vámi půjdu jako Benjiro Uchiha. Nebudu moc bojovat, tudíž se na mě nespoléhejte, budu vám maximálně dělat brnění. Mise je taková, že jako jednotka Konohy vlítneme do Kumogakure a rozpoutáme tam peklo. Vypálení, ničení cokoli vás napadne. Co možná největší. Nikdo se nesmí dozvědět kdo ve skutečnosti jsme. Snažte se, aby co nejvíce byly vidět čelenky se znakem Konohy. Máte nějaké otázky?"
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 10 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Tue Aug 19, 2014 6:23 pm

" Tak prostě tam vlítnem a uděláme čurbes, ale co stráže? Jistě bude Kumo po předchozím útoku více hlídaná. Abychom vůbec měli šanci se do vesnice dostat. " Docela mě zajímalo jak se dostaneme dovnitř, a proto jsem se i zeptal. Samuraj vša prozatím nereagoval. Buď ho to nezajímalo a nebo byl jen mlčenlivý typ co čekal až budou všichni hotovi. My už každopádně připraveni byli. Stačilo jen vyrazit.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 10 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Killunia Tue Aug 19, 2014 6:37 pm

Vyslechla jsem si veškeré informace o misi, které nám Reina právě sdělila. Jen jsem na to přikývla a zamračila jsem se. Takže budeme ničit a u toho si budeme hrát na ninji z Konohy. No, to by ani nemusel být velký problém, jelikož něco málo této vesničce dlužím. Třeba jim vrátím to, že mě ti hloupí radní vykopli. Na tváři se mi usadil zlomyslný úsměv, i když tak děsivě nevypadal, když jsem nyní na sobě měla tu nevinnou tvářičku.
"Pokud někdo nezná legendu o dracích a nemá informace o osobě, která v sobě ohniváka má, tak si myslím, že bych možná mohla podpálit i celou tu jejich vesničku..." pronesla jsem naprosto klidným hlasem, který k tomu temnému výrazu skoro nesedl. "Pokud by se nám to podařilo, chtěla bych vidět výraz Hokageho i těch jeho radních... Všech těch hloupých, naivních lidí..." Raději jsem se zastavila. Postupně se ze mě všechno zlo vytratilo a já získala zpět svou chladnou pózu. Upravila jsem si čelenku, kterou jsem měla uvázanou na hlavě. Nikdy jsem ji takto nenosila, tak to pro mě bylo dost nepohodlné.
Na tomhle místě je asi nejnápadnější, podotkla jsem v mysli. Ale zase se mi bude příšerně potit čelo... No, co nadělám... Povzdechla jsem si a poklepala jsem si levou rukou na hrudník. Ozval se zvuk kovu, přestože jsem byla pokryta koženou zbrojí.
"No, vypadá to, že je moje ruka pořád stejně silná... A taky mi pořád bude fungovat moje zbroj, která přežila i náraz síly Killuniho... Hm, moje Henge asi neskryje to, co je pod ním..." poznamenala jsem. Má přeměna tedy skrývala nemalá překvapení, obzvlášť, co se síly a obrany bude týkat. "Každopádně.... Já jsem připravena vyrazit."
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 10 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Reina Kana Tue Aug 19, 2014 6:50 pm

"Správná otázka Nizashi. Řekněme, že o ty se postarám já. A až uvidíte, že jsou stráži v bezvědomí můžete dovnitř." použiju chameleoní jutsu, nikdo mě neuvidí a nezabiju je. Při poznámce od Killunie jsem se trochu zakabonila. Co se stane až se to Konoha dozví....
"Pokud máte ohnivé a zemské techniky, používejte hlavně ty. Ty zvučné jen opravdu málo. Což mě přivádí na myšlenku, Killu, žádní draci. Kumogakure ví, že jediný kdo pevně ovládá draky jsem já. Tudíž by si nás dvě jistě spojili dohromady. Můžete si to užívat, jak chcete v noci vyrazíme a zítra ráno bude útok."

/vzhledem k tomu že zítra v půl 11 odcházím do práce a vracím se až v 9 večer, povedete útok Nizashi a dělejte jako bych ta normálně byla smíte s mou postavou herně manipulovat pokud se něco bude dít v devět hodin vám začnu útok na bránu, pak je to na vás Wink a v půl 10 vás v kumo vyzvednu a zase vás odvedu domů Very Happy /
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 10 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Tue Aug 19, 2014 7:08 pm

" Tak dobře, žádné další otázky nemám " Uposlechl jsem rozkazy a vyrazil jsem napřed. Každopádně jsem pořád vnímal kdyby náhodou někdo chtěl něco říct. Tohle by mohla být i zajímavá mise, ale víc zajímavá by byla kdybych mohl používat zvuk, ale ten jsem musel tentokrát vynechat, jaká to škoda. Nezbývalo mi nic jiného než se s tím smířit a pokračovat v misi. Zamířil jsem k bráně, zatímco mi byla Reina v patách.
/PŘESUN JÁ + REINA
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 10 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Killunia Tue Aug 19, 2014 8:35 pm

Takže o stráže se postará Reina. Zbytek zařídíme my. No, vypadá to na malý požár v Kumo. Uvidíme, jak se jim to bude líbit. Plameny všude kolem nich, nemají cestu úniku... V nyní hnědých očích se mi zaleskly krátce plamínky. Oheň byl nádherný živel, ale tak ničivý... Nikdo by si jej nedokázal spojit s jakoukoli jinou činností, než je ničení a zabíjení.
Poslední instrukce od Reiny, na které jsem přikývla. Nesměla jsem přivolávat draky. To bylo pochopitelné, i když nevím, jaký efekt by to mělo mít. Makiho by si nikdo s tou rasou nespojoval, navíc by byl v boji úplně zbytečný. Sarthase přivolat nemůžu a ani nemám v plánu jej do světa lidí znovu posílat. Je to až příliš složité a náročné.
"Dobře, tak jdeme." A s těmito slovy jsem vyrazila k bráně. Neměla jsem ani důvod říkat sestře, že se nějakou chvíli nevrátím. Věděla, že jdu na misi. A taky mohla tušit, že se nebude jednat o nic lehkého, když si náš návrat vyžádali.




(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 10 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Mon Aug 25, 2014 8:25 pm

Takeshi

Poslouchal jsem lidi okolo. Když ale přišla na řadu zmínka o henge a jutsu, vysvětlil jsem svým nadřízeným, že na infiltrace a sabotáže opravdu stavěný nejsem, byť bych se chvíli dokázal skrývat pomocí šminek a změny oblečení.
Bylo ale načase udělat něco pro vesnici, tak jsem se zvedl a vyrazil do kanceláře.

//přesun
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové prostory - Stránka 10 Empty Re: Tréninkové prostory

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 10 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru