Hyūga Fū [CHŪNIN]

Goto down

Hyūga Fū [CHŪNIN]

Příspěvek pro Hyūga Fū za Thu Jul 18, 2013 9:28 amMeno a priezvisko : Hyūga Fū
Prezývka : Fuufinka
Pohlavie : ženské


Dátum narodenia : 17. februára
Vek : 15 rokov
Krvná skupina : A
Výška : 169 cm
Váha : 49 kg

 Hodnosť : Genin
Miesto narodenia : Konohagakure no Sato
Súčasný pobyt : Konohagakure no Sato

 Klan : Hyuuga (vedľajšia vetva)
Podstata : Fuuton (neobjavený)
Kekkei Genkai : Byakugan

Povaha : Fuu sa dá považovať za úplne normálneho, slušne vychovaného človeka. Samozrejme, slušne sa správa len v prítomnosti dospelých, najmä vyššie postavených členov Hyuuga klanu, ku ktorým chová rešpekt. Svoju pečať na čele, ktorú skrýva pod čelenkou so znakom Konohy, nepovažuje za prekliatie. Už dávno pochopila, že je to potrebné...Aby sa Byakugan nedostal do zlých rúk.
Fuu býva milá a priateľská. Takto to je aspoň dovtedy, dokým ju niekto nenaštve. Tých, ktorým sa ozaj podarí nasrať ju, často trestá juukenom. Miluje boje, to je pre ňu špecifické. Nenechá si ujsť žiadnu príležitosť na poriadny boj. Keďže jej vôľa je pevná ako oceľ, nevzdáva sa len tak ľahko. Až keď je úplne na pokraji síl, keď jej telo proste vypovedá službu a odmieta sa pohnúť, až vtedy to pre ňu znamená prehru. Je to optimista. Vždy všetko berie s humorom a úsmev z tváre jej snáď nezmizne nikdy. Ani keď má zlú náladu.  
Nesmiem zabudnúť i na to, že je tak trochu...Šiši. Často máva takú náladu, že trepe dve na tri...Také somariny, čo absolútne nedávajú zmysel. Alebo sa začne smiať ako nenormálna...Alebo začne robiť somariny. Plus sa k tomu čudne xichtí.
 

Vzhľad : Fuu sa okrem priezračne bielych očí od ostatných nijako nelíši. Vyzerá ako typické dievča. Výška 169 cm pre ňu nie je bohviečo. Vždy chcela patriť k tým trochu vyšším dievčatám. So svojou váhou je však spokojná. Tak akurát. Jej vlasy majú taký tmavomodrý až čierny odtieň a siahajú jej viac menej po kolená. Aby jej však nezavádzali, uviaže si ich do chvostíka alebo si urobí drdol.
Pleť má trochu svetlejšiu, než to býva normálne. Nemá veľmi v láske slnečné lúče, páč stále dostane úpal (zabúda sa totiž stále natrieť opaľovacím krémom), radšej sa skrýva niekde v tieni pod stromom. Na čele nosí čelenku, aby nikto nevidel jej prekliatu pečať. Nie že by sa hanbila, to nie. Proste si zvykla na to, tak čelenku nosiť. 
Bežne nosieva len obyčajné kraťasy a nejaké to čierne tričko, so znakom klanu Hyuuga na zadnej strane. Okrem toho má občas na sebe navlečenú jouninskú vestu, ktorú si požičiava od mamy. 
 

Zbraň a vybavenie : Fuu nepoužíva takmer nič, okrem kunaiov, shurikenov, dymových bômb či výbušných lístkov. Nosí síce pri sebe katanu, ktorú má po ockovi, ale nevyužíva ju. Tak podobne je to i s inými druhmi zbraní. Skôr sa spolieha na svoj bojový štýl a juuken. To jej úplne stačí.
Bodové hodnotenie schopností :
Ninjutsu – 1
Taijutsu – 3,5
Genjutsu – 0,5
Sila – 1,5
Rýchlosť – 3
Chakra – 3
Inteligencia – 2
RP – 0,5


Techniky :
Kawarimi no Jutsu
Kakuremino no Jutsu
Nawanuke no Jutsu
Henge no Jutsu
Bunshin no Jutsu
Juuken                                                                                                                   
Chakura Senbon no Jutsu
Hakke Sanjuni Shō
Shōtei
Shugohakke Rokujūyon Shō
 

Životopis :


Fuu sa v jeden krásny jarný deň narodila do Hyuuga klanu, presnejšie do vedľajšej vetvy. Takže jej bola na čelo umiestnená pečať, ktorá mala zabrániť tomu, aby sa Byakugan dostal do nesprávnych rúk. Otec bol sklamaný, že sa mu narodila dcéra. Túžil totiž po synovi. Fuu na svoje detstvo veľmi rada spomína, i keď jedna spomienka nie je práve najšťastnejšia. Otec Fuu začaltrénovať už v jej štyroch rokoch. Chcel docieliť to, aby sa naučila využívať Juuken a stala sa tak právoplatným členom klanu. Fuu deň čo deň trénovala, avšak nikdy sa jej to nepodarilo. Nech sa už akokoľvek snažila.Jej matka len nad tým krútila hlavou. Fuu sa príliš namáhala a domov ledva prišla. Otec si ju za ten čas celkom obľúbil. Zažili spolu šťastné chvíle, nasmiali sa spolu až až. 
Všetko sa to skončilo jednou udalosťou. Udalosťou, ktorá Fuu poznačila. Jedného dňa si jej rodičia zmysleli, že pôjdu na piknik na jednu čistinku v lese asi pár kilometrov od Konohy. Že vraj tam za svojej mladosti chodievali často a...Randili tam. No, čo mala naša Fuu urobiť, než ísť s nimi. Neľutovala svoje rozhodnutie. Bolo tam prekrásne. Rozložili sa na zemi, vybrali si jedlo, začali živo o čomsi debatovať a spomínať na staré dobre časy, k tomu sa napchávali žrádlom. V tom sa však spomedzi stromov vynorila skupinka shinobi. Fuu nevedela, kto to sú a tak sa pritisla k mamke, ktorá aktivovala svoj Byakugan. To isté urobil i otec a postavil sa pred nás v bojovom postoji.
Vravel mamke, aby Fuu vzala späť do Konohy. Že tých shinobi zdrží. Fuu nevedela, o čo sa jedná, kto sú ti shinobi...A už vôbec nevedela, že svojho otca vidí posledný krát vo svojom živote. Matka so slzami v očiach protestovala, ale nakoniec Fuu vzala do náručia a utiekla. Shinobi im samozrejme chceli zatarasiť cestu, ale otec ich zastavil...Mamka i s Fuu sa v poriadku vrátili do Konohy. Len čo sa členovia Hlavnej rodiny dozvedeli tú správu, okamžite aktivovali pečať, ktorú mal otec umiestnenú na čele. Bolo viac než isté, že to neprežil.
Až keď sa konal pohreb Fuu pochopila, čo sa stalo. Otec sa ich snažil ochrániť a obetoval pre nich život. A tí shinobi...To boli členovia akejsi zločineckej organizácie...
[center]Fuu sa do seba po tejto udalosti uzavrela. Matka, ktorá na tom tiež nebola práve najlepšie, sa jej snažila byť
 oporou. Nepomohlo to. Fuu otcovu smrť znášala veľmi ťažko. Už nikdy ho predsa neobjíme, už ju nikdy nebude trénovať a nikdy sa nebudú spolu smiať. Skončilo to. Mala pocit, že už nedokáže vnímať šťastie, usmievať sa a ani nič podobné.
Mesiace ubiehali. Fuu bola stále taká uzavretá, ale vrátila sa k svojej obľúbenej činnosti – trénovaniu. Tentoraz ju trénovala mamka, s pomocou ktorej sa už v siedmych rokoch naučila využívať juuken a hneď na to i nastúpila na akadémiu. Bola normálnou žiačkou, ktorá vynikala pochopiteľne v Taijutsu. Vo svojich ôsmych rokoch ju mama naučila používať techniku Hakke Sanjuni Shō. Fuu bola na svoj výkon samozrejme hrdá. Smútok z otcovej smrti sa začal pomaly vytrácať, a Fuu sa znova vrátil široký úsmev na perách. Tentoraz sa upla na svoju matku...Fuu úspešne ukončila akadémiu vo svojich jedenástich rokoch a stala sa geninom. Do tímu ešte nebola priradená, ďalšie štyri roky skôr trénovala so svojou matkou. Ktorú sa teraz snaží dobehnúť. Dalo by sa povedať, že je vlastne ženský Neji. Ovláda i techniky, ktoré sa učia výlučne v Hlavnej vetve. Fuu len dúfa, že jedného dňa tieto techniky naučí aj ju...
avatar
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 20

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Hyūga Fū [CHŪNIN]

Příspěvek pro Assasin Senju za Thu Jul 18, 2013 11:46 am

POVOLENO

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru