Masao

Goto down

Masao

Příspěvek pro Masao za Thu Jul 18, 2013 5:17 pm

~Jméno a příjmení~ Masao / příjmení nepoužívá
~ Hodnost~ Chuunin
~ Vesnice~ Kumogakure no Sato
~ Věk~ 17
~Krevní skupina~ 0
~Výška~ 172 cm
~Narození~ 10.3
~Pohlaví~ Muž / homosexuál
~Podstata~ Ranton~Charakter~

Masao je často považován za dvě osoby v jedné. Na jednu stranu je neodolatelný, má kouzlo a šarm, ale jsou zároveň je těžko popsatelný. Podvojná povaha je jeho neoddělitelným rysem.
Masao v sobě ukrývá spoustu vitality a nadšení, má hodně velký smysl pro humor. Život bere z té veselejší stránky, je velký optimista a nadšenec života. Hledí stále vpřed a nenechá se nikým a ničím omezovat. Žije ve světě idejí a ideálů…Teda aspoň ta vystupuje ve skutečnosti je to ale jinak. Je to muž akce, který často jedná z náhlého popudu, aniž by stihl domyslet následky svého chování. Dovede být v okamžiku popuzenej a vybuchnout, ale stejně rychle na vše zapomene a ani v nejmenším netuší, že někomu zanechal šrám na jeho nitru. On to přece tak zle nemyslel!
Nesnáší pocit jakéhokoli omezování a předsudky. Je schopný hodně pracovat, ale nesmí mít dojem, že to je nevyhnutelná povinnost a že je nad nim dozor.
Také není příliš svědomitý a nehlídá si své peníze.
Díky jeho orientaci byl často odsuzovaný a tak se rozhodl to dávat ještě víc najevo, tím si vytvořil spoustu nepřátel a nikdy nepotkal tu pravou lásku. Ve vztahu je většinou uzavřený, protože ho jeho dosavadní partneři chtěli jen na hraní.


~Vzhled~

Masao vypadá jako nakrátko ostříhaná dívka, jeho tvář má dívčí rysy nebít občasných modřin a oděrek z rvaček vážně by se dal považovat za holku. Ačkoliv je jeho tvář nevinná dokáže  to být i pěkný ďábel, který Vám udělá ze života peklo. Stačí mu nahodit svůj extra svůdný pohled a je to.
Oblečení nosí všelijaké, většinou to jsou trička s potisky a přes to nějakou košili, plus džíny či kraťasy.
Pokud okolo něj zrovna jsou dívky má ve vlasech sponku, čelenku nebo něco podobného.
I když na to nevypadá má středně vypracovanou postavu a prát se dokáže stejně dobře jako každý druhý kluk!


~Oblíbené a neoblíbené~

Masao miluje sladké a hlavně lízátka, dál miluje ochucené mléko v krabičkách, které si často kupuje. Musí ho mít aspoň dvakrát denně. Jeho nejoblíbenější činností je svádět potencionální biseuxuály nebo tak. Jelikož již vystřídal dost „partnerů“ je si vědom toho, že se dá svést i heterosexuál a tak mu přijdou nadávky a posměšky od ostatních směšné. Věří, že kdyby chtěl dostane každého.
Nesnáší když ho někdo omezuje nebo se na něj upne, párkrát se mu stalo, že musel utíkat před chlápkem který ho po noci pronásledoval protože chtěl něco víc než jen jednu noc.


~Životopis~

  Masao se narodil do normální rodiny v normální vesnici…teda snad ta vesnice normální byla. Už od mala vypadal spíše jako dívka a jelikož jeho matka chtěla holčičku nosil holčičí oblečení. Pravidelně měl culíčky a tak si chodil hrát s ostatními ven. Děti ho vážně považovaly za holčičku a Masao v pěti letech dostal první dětskou pusu od chlapce. Možná už tehdy přišel na to, že má rád chlapce. Masao rostl a začal nosit klučičí oblečení, a díky jeho tváři si o něm dívky myslely, že je roztomilý. Masao se tedy stal obětí jejich zlounského plánu, dívky mu dávaly sponky do vlasů, čelenky a dělaly mu culíky jako kdysi jeho matka. Ostatní chlapci se mu posmívali ale zato byl oblíbený u holek…aspoň jako živá panenka na hraní. Na akademii si začal plně uvědomovat, že ho to prostě táhne ke kluků. Ano s holkama prokecal skoro celý den ale žádná se mu nelíbila.. to se ale nedalo říct o jeho spolužákovi. Tmavé vlasy, skoro černé oči a bledá pleť. Masao ho sledoval celou dobu kdy byl v akademii a znal jeho tvář lépe než tu svou. Jednou když už všichni byli pryč a ve třídě zůstal jen chlapec který se mi líbil se Masao odhodlal. Nahodil extra výhružný výraz a přišel k jeho stolu, jedním pohybem ruky shodil jeho sešit na zem. Chlapec na to nic neřekl, dřepl si aby sešit zvedl, Masao si dřepl naproti němu a políbil ho.
Jaký hrozný pocit to byl když ho jeho první láska šokovaně odstrčila a naštvaně mu začala nadávat. Masao jen seděl na zemi a se zklamaným pohledem čuměl do země. Druhý den to věděl skoro každý, protože je čirou náhodou zahlédla jedna holka, která se vracela do jiné třídy pro tašku. Holkám přišel Masao ještě roztomilejší když zjistily, že je na holky a klukům přišel ještě víc odpornější.
Když dokončil akademii přišel do týmu chlapců, kteří se ho štítili. Nejvíce jeden blonďák, který na něj měl keců snad nejvíc. Plnit mise s tímhle týmem byl vážně oříšek ale Masao si zvykl a nic si z nich nedělal. Jednou se s tím blonďákem dostal do bitky, během ní si rozsekl ret a obdržel pár ran. Když se zdálo, že mu ten chlapec dá poslední ránu políbil ho. To bylo poprvé kdy Masaa někdo jako první políbil, a ještě k tomu to byl ten neřád co ho nejvíce nesnášel!
Masao a ten chlapec spolu dva roky tajně chodili, další láska…taková nečekaná.  Když mu bylo 15 let stal se chuuninem. Jaká radostná událost ale zároveň ho ten chlapec opustil.

Masao nevěděl co má dělat, bloudil po ulicích sem a tam a vždy se ho ujal jiný „hodný strýček“. Neměl to lehké ale nedával to znát a holkám ukazoval svou veselou tvář. Později se změnil a z naivního hlupáka byl někdo jiný. To on začal ovládat druhé muže a díky tomu se měl dobře. Nemusel ani plnit mise aby dostal nějaké peníze, stačilo párkrát zamrkat a pronést pár slibů. Kdekdo tohle odsuzoval ale Masaoo si na jejich pohrdání zvykl a žil dál tak jak uměl.~Techniky a body~


Ninjutsu - 4,5
Taijutsu - 3
Genjutsu - 3
Inteligence - 2,5
Síla - 3,5
Rychlost - 2
Chakra - 2,5
Ruční pečetě - 1
Celkem - 21 body

A
Ranton: Reizā Sākasu
B
Suiton: Suijinheki
Raiton: Kuropansa
C
Raiton: Kangekiha
Raigen Raikōchū
D
Shunshin no Jutsu
avatar
Masao
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 22
Registrován : 16. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Masao

Příspěvek pro Assasin Senju za Thu Jul 18, 2013 5:40 pm

Dám si na Vás pozor Very Happy
Povoleno

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru