Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Myoboku-zan

4 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Myoboku-zan Empty Myoboku-zan

Příspěvek pro Tobiru Senju Fri Jul 19, 2013 11:02 pm

Myoboku-zan je nejpodivnější země na světě. Žijí zde žáby a málokdo má přístup do této úchvatné země.
Myoboku-zan Myouboku_Mountain_by_Ari_Mashou Myoboku-zan Image Myoboku-zan 5568924702_251048f0fe_z
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Tobiru Senju Sat Jul 20, 2013 5:11 pm

Dopadl jsem přímo na hlavu k domku Fukusakua.
"A sakra.." posadil jsem se s připitomnělým výrazem. Vzpomněl jsem si na Sakuru a na to, jak zuřila. Musel jsem se zachechtat a radši jsem nemyslel na to, co udělá, až mě zas uvidí. "ŽABÍ DĚDOO!" zahulákal jsem a čekal, až vyjde ven.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Fukasaku Sat Jul 20, 2013 5:19 pm

,,Kdo mě ruší zrovna při večeři?!" Podíval jsem se na Shimu. ,,Očekáváme někoho?" Zakroutil jsem hlavou a šel neochotně ke dveřím. Pomalu je otevřel a podíval se na Tobira. ,,Ale to už je nějaká doba, co jsi se naposledy ukázal. Docela jsi vyrostl." Zasmál jsem se a ještě jednou ho přeměřil pohledem. ,,Jdeš zrovna včas, máme výživnou večeři. Nedáš si? Minule ti to chutnalo."
Fukasaku
Fukasaku
Gama Sennin
Gama Sennin

Počet příspěvků : 16
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Tobiru Senju Sat Jul 20, 2013 5:22 pm

Myoboku-zan Anti_SN_by_Naruto_Kun_Uzumaki
"Děkuji Žabí dědo, ale právě jsem jedl," při těchto slovech mi zakručelo v žaludku. "Chci se konečně naučit zase další techniku! Bojoval jsem s Hoozukim a bylo to dost drsný, byl jsem slaboch."
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Fukasaku Sat Jul 20, 2013 5:33 pm

Hlasitě jsem se zasmál. ,,Ano také jsem právě jedl, dokud jsi mě nevyrušil, takže pěkně půjdeš se mnou." Počkal jsem až vejde dovnitř a zavřel dveře. Hned na to jsem zamířil zase do kuchyně a zavolal na Shimu. ,,Hádej kdo se vrátil. Náš velký Tobiru, který zase nemá hlad." Sedl jsem si ke stolu a začal jíst. ,,Mhm to je lahoda. Takže s Hoozukim říkáš? Ano to bývají velmi dobří bojovníci a je těžké s nimi bojovat. A nejsi slaboch, jen musíš dále trénovat. V čem ti samozřejmě pomůžu." Pousmál jsem se a stále jedl.
Fukasaku
Fukasaku
Gama Sennin
Gama Sennin

Počet příspěvků : 16
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Tobiru Senju Sat Jul 20, 2013 5:38 pm

Bylo mi špatně z toho, co jedl. Na tom talíři se to ještě hýbalo. "To vypadá tak dobře," řekl jsem s podivným výrazem. "Dědo sennine, nauč mě prosím něco!"
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Fukasaku Sat Jul 20, 2013 5:53 pm

Dojedl jsem poslední soustu a podíval se na něj. ,,A taky to dobře chutnalo." Na chvíli jsem zauvažoval a pak mě napadla jedna technika. ,,Jistě pojď za mnou. Něco mě napadlo." Přešel jsem do vedlejšího pokoje a začal se hrabat v truhlici, až jsem nakonec vytáhl jeden svitek. ,,Kekkai: Gama Hyōrō. Velmi užitečná technika, když chceš zastavit nepřítele. Je to A-ranková technika, takže by jsi ji měl zvládnout. Jinak všechno je popsané ve svitku, ale pokud by jsi měl problém tak mě vyhledej. Pousmál jsem se na něho a přešel blíž. ,,Za chvíli už budeš připraven na Sennin mód."
Fukasaku
Fukasaku
Gama Sennin
Gama Sennin

Počet příspěvků : 16
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Tobiru Senju Mon Jul 22, 2013 7:46 pm

"Hm, bariéra? Zajímavé," spojil jsem ruce dohromady a poklonil se. "Děkuji Dědo Sennine," pak jsem pokračoval ve svých všetečných otázkách.
"Myslíš si, že bych se mohl naučit Rasengan? Můj fotr ho umí, ale v nějaké speciální podobě. Já bych ho chtěl taky umět..Myslím, že na to mám," v očích mi zahořel bojovný plamen.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Fukasaku Tue Jul 23, 2013 6:29 pm

Holí, kterou nosím u sebe, jsem ho pořádně šivhl po hlavě a hned ho napomenul. ,,Není to fotr, ale tvůj otec. Hokage a správný ninja, který by udělal vše pro svou vesnici. Pokud mě paměť neklame, tak ho vytvořil v nějaké suiton podobě." na chvíli jsem se odmlčel a zauvažoval, jestli je tomu opravdu tak. ,,Viděl jsem, jak se Rasengan učil Naruto i Jiraiya. Svitek zde k tomu bohužel nemám, ten bude v Konoze, ale každopádně je třeba soustředit chakru do ruky a poprvé to trénovali tak, že se snažili roztočit vodu v balónku tak, až balónek praskl. Jak se dívám na tvé vlasty, tak by jsi měl být pravotočivý, takže zkus vodu natáčet doprava, až to budeš zkoušet. Až se ti to podaří s vodou, tak můžeš přejít na chakru. Na další informace si sežeň svitek v Konoze." Mile jsem se pousmál a doufal, že jsem řekl vše potřebné.
Fukasaku
Fukasaku
Gama Sennin
Gama Sennin

Počet příspěvků : 16
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Tobiru Senju Tue Jul 23, 2013 8:10 pm

"Au!" vyjekl jsem a chytl se za hlavu.
"Dobře dědo sennine," zamumlal jsem. "Děkuji dědo sennine, doufám, že mi Strýček Seito tu techniku podaří obstarat. Teď mě prosím pošlete do Konohy. Přijdu, až se to naučím. "
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Fukasaku Tue Jul 23, 2013 8:16 pm

,,Není zač." Podíval jsem se pořádně na něho a díval se do jeho očí. ,,Nevím, co se stalo mezi tebou a otcem, ale zkuste jsi to co nejdříve urovnat, protože rodičovské pouto může být i to nejsilnější na světě, za které stojí bojovat." Složil jsem pár pečetí a položil ruku na něho. ,,Brzy se zase uvidíme." Naposledy jsem se usmál a Tobiru zmizel.
Fukasaku
Fukasaku
Gama Sennin
Gama Sennin

Počet příspěvků : 16
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Tobiru Senju Tue Jul 23, 2013 8:21 pm

PŘESUN
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Tobiru Senju Fri Aug 23, 2013 7:32 pm

Dopadli jsme přesně tam, kam jsem nechtěl. Opět před domkem Žabího dědy. Dopadl jsem na hlavu, při pádu jsem se zachytil o nějaký ostrý kámen a potrhal jsem si kalhoty. Bylo to trapné!
"Au Au au.." držel jsem se za hlavu. Vyrostla mi boule velikosti celé Konohy.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Killunia Fri Aug 23, 2013 7:46 pm

Pro mě dopad dopadl mnohem lépe. Stihla jsem se za letu otočit na nohy, takže jsem dopadla skoro jako kočka. Proč skoro? Protože z té výšky se mi málem zatočila hlava a já si nejspíš zlomila páteř. Nesnášela jsem výšky. Jsou fuj a ble. Trošku jsem se oprášila, promnula jsem si chodila po nepříliš příjemném dopadu. Pak můj pohled spadl na chuunina přede mnou. Začala jsem se hlasitě smát a válet se na zemi. Všechno to působilo teď tak komicky!
"Zklidni hormon," zavrčel Killuni. Něco se mu zjevně nelíbilo. Pohnuly se snad váhy? "Ještě ne, ale cítím problémy... Hezky se klepou, nejspíš se brzy zase pohnou..." V tu chvíli veškerá zábava přestala. Já se uklidnila a do tváře se mi vrátil chladný a vážný výraz. Sedla jsem si a podívala jsem se na Tobiru-a.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Fukasaku Fri Aug 23, 2013 7:52 pm

V klidu jsem sledoval večerní přírodu, bafal dýmku míru když v tom jsem uslyšel křik. "Mamko, co to zase dusíš v tom hrnci!?" zaječel jsem a Shima zaječela něco neslušného. Přestal jsem remcat a šel se podívat ven. "Tobiru-chaan, co to tady děláš? A jak to vypadáš, Baka!" chtěl jsem ho praštit holí, pak jsem se zastavil. Všiml jsem si dívky. "Mamko, Tobiru-chan tu má holku!"
Fukasaku
Fukasaku
Gama Sennin
Gama Sennin

Počet příspěvků : 16
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Tobiru Senju Fri Aug 23, 2013 7:58 pm

Ach žabí děda.. "Naniiii!?" zaječel jsem a okamžitě vstal. "To není moje holka dědo sennine!" ukazoval jsem na něj prstem. Ach. Uklidnil jsem se.
"Dědo Sennine, potřebujeme mluvit s velkým stařešinou, Madara asi zaútočil na Sraz Kage. Tohle je Killunia má v sobě draka," řekl jsem tajemně a vytřeštil oči.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Killunia Fri Aug 23, 2013 8:05 pm

Podívala jsem se na žabího staříka. Nevypadal zrovna příjemně.
A já myslela, že jsou žáby roztomilé... Asi jsem se dost spletla... Má sestra měla ráda žáby, ale určitě ne takovéhle. Tenhle dědula byl úplně něco jiného. Hlavně byl... divný. A považoval mě za Tobirovu holku. No to určitě, ušklíbla jsem se uvnitř. Když došlo na představení, zdvořile jsem se uklonila.
"Těší mě, mé jméno je Killunia Nekotatsu," představila jsem se sama se vším, co k tomu náleží. "Jsem nositelka Draka Ohně Killuniho, jednoho ze stvořitelů živlů... a strážců rovnováhy ve světě." To bylo snad vše, co jsem mohla zařídit sama, více už jsem nechala na svém společníkovi.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Fukasaku Fri Aug 23, 2013 8:29 pm

Do skákal jsem přímo až k ní a pořádně si ji prohlédl.
"Ach ano, těší mě mladá dámo, je nám ctí že někdo z draků navštívil Myoboku-zan," pak jsem se rozhodl věnovat Tobiru.
"Říkal jsi Uchiha Madara!? Ten už je přece dávno mrtvý!" je to vážné, ale opravdu. "Dobře, zavedu Vás tam." šel jsem tedy cestou k velkému Senninovi. Cesta nebyla dlouhá, ale byl jsem již hodně starýýý a skákal jsem pomalu.
Fukasaku
Fukasaku
Gama Sennin
Gama Sennin

Počet příspěvků : 16
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Tobiru Senju Fri Aug 23, 2013 8:42 pm

Pokrčil jsem rameny a usmál se. Ruce v kapsách a vykračoval jsem si to za Žabím dědou. Už by mě taky mohl naučit něco nového.
"Dědo, už umím rasengan," prostě jsem se musel pochlubit.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Killunia Sat Aug 24, 2013 9:14 am

Zdá se, že i oni ví něco málo o Dracích Živlů. Třeba nejsou tak zapomenutí, jak se zdá. Když jsem následovala žabáka i Tobiru-a, nesoustředila jsem se skoro vůbec na cestu - proto jsem možná párkrát zakopla a málem spadla, kdybych neměla dobrou rovnováhu. Soustředila jsem se na jakýkoli signál, jakýkoli pohyb vah...
"Něco nového?" zeptala jsem se draka uvnitř svého těla.
"Ty váhy... udělaly pohyb směrem ke "zlu", ale pak se zase trochu přetočily zpět. To znamená, že došlo k něčemu hodně zlému, nějakému mocnému boji, přičemž padlo, nebo se vážně zranilo několik silných lidí... A zároveň se zbavili soupeře. Něco takového neumím přesně definovat, nejsem si jistý, jestli se to třeba za pár minut či hodin nezmění..."
"Díky..." opáčila jsem rychle. Za každou informaci od něj jsem byla vděčná. Podívala jsem se krátce na Tobiru-a. Chtěla jsem mu přetlumočit, co mi právě sdělil Killuni, nakonec jsem se však rozhodla mlčet. Pohledem jsem sjela k zemi a tiše jsem je následovala ke stařešinovi. Jen tiše, bez jediného slovíčka, bez jediné hlásky.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Fukasaku Sat Aug 24, 2013 7:57 pm

Na Rasengan jsem jen uznale přikývl. Bylo to ale vážné. "Chovejte se uctivě. Velký stařešina je opravdu moc starý a vážený." Konečně jsme se dostali k velkému stařešinovi.
"Ōjiji-sama! Odpusťe, že Vás rušíme, nastala velká bitva ve světě Shinobi. Uchiha Madara se objevil a zaútočil na pět kage. Tobiru-chan a tato mladá dívka Vás prosí o pomoc!"

Myoboku-zan Great_Toad_Sage
Ospale jsem se podíval na Tobiru a Killunii. promluvil jsem velmi třaskavým hlasem. "Ano ano, už je po velké bitvě. Sleduji to celou dobu." v rukách měl nafialovělou kouli ve které sledoval různé osoby.
"Já měl vidění, opravdu velké vidění. Možná ještě větší než u Jiraiyi-chan," začal sebou pohupovat a pak znovu promluvil. "Jira-chan je zpátky?" byl už starý a velmi senilní.
"Ojiji-sama! To je Tobiru-chan!"
Fukasaku
Fukasaku
Gama Sennin
Gama Sennin

Počet příspěvků : 16
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Tobiru Senju Sat Aug 24, 2013 8:28 pm

Vyjekl jsem úžasem. "Deka-jiichan Sennin!" oslovil jsem ho. On byl vážně starý a zároveň úžasný. Poklekl jsem před ním a sklopil hlavu. Takže už je po bitvě..
"Povězte nám vaše proroctví Deka-jiichan Sennin!"
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Killunia Sun Aug 25, 2013 10:21 am

Když jsme dorazili na místo, mou pozornost upoutala fialová koule. Nic jsem v ní nespatřila, nejspíš v ní něco viděl jen ten starý žabák, co seděl před ní. Pohledem jsem se tedy pohybovala mezi žabím prorokem, tím menším starým žabákem a Tobirem. Netušila jsem, jak se mám ke starému věštci chovat, tak jsem se na pozdrav uklonila. Dále jsem pak nic nedělala, jen jsem tiše čekala na proroctví.
Co by to asi mohlo být? Snad to nebude něco... stupidního... To by totiž znamenalo, že jsme sem chodili zbytečně. A že bych si omlátila chodidla zbytečně...
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Fukasaku Sun Aug 25, 2013 12:46 pm

Velký Žabí sennin

"Budete svědky velkých světových změn. Svět se schyluje k velkému boji, který stvoří nový svět. Srazem velkých vůdců to všechno začalo. Maskovaný muž se silou v očích čekal na svůj okamžik, jeho hlas utichl, ale srdce bije dál. Někde, v údolí zvuku se skrývá ohromná síla, síla začne konečnou válku a hýbe celým světem. Stín hada je ten, kdo zapálí oheň, konce světa. Je to revolucionář nebo jen průvodce zkázou? Je tu také dítě, nevinné dítě, kterého zahalí stín hada, to on bude pravý světa pán.."
Fukasaku
Fukasaku
Gama Sennin
Gama Sennin

Počet příspěvků : 16
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Tobiru Senju Sun Aug 25, 2013 12:48 pm

Pozorně jsem poslouchal, snažil jsem se zapamatovat si každé slovo a přemýšlel jsem. Ale vůbec mi to nedávalo žádný smysl! Pohlédl jsem na Killunii, ta tomu bude možná více rozumět.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru