Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brána

+26
Kiseki Mirakuru
Hyūga Fū
Ken Uchiha
Kisuke Uchiha
Hirin
Keigo Nakagami
Hine Kureta
Gats Terumi
Kataro Terumi
Kashike
Faito Dansaku
Shinobi
Kigiro
Itama Senju
Kuro & Shiro
Ayumi Mayu
Bakuton no Jin
Higure
Goku
Uzumaki Allii
Rokuro
Crystal Takaishi
Yogi
Yomi Hikikomori
Hebi
Hokori Mai
30 posters

Strana 6 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Brána - Stránka 6 Empty Brána

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Jul 20, 2013 7:19 am

First topic message reminder :

Brána - Stránka 6 9k=

Brána se kdysi skládala z jedné části, a však po tom co se moci ujal Juro nechal vystavět další dvě části, aby se do vesnice bylo těžké dostat. Tohle vše bylo potřebné z jediného důvodu: Juro si totiž nepřál aby o jeho plánech věděl každý, a tak se veškeré tajosti snaží uchovat ve vesnici.


První část je složená z obrovských příkopů přes které se je možné dostat mostem, který vede až k bráně.
Druhá část je složena s dřevených palisád, které jsou vybudovány okolo celé vesnice. Tam kde vede most palisády nebyli vystavěny, ale dřevěná brána. Po nějaké době se však zjistilo, že tato brána tu je jen na obtíž a zdržuje provoz, a tak dřevená brána byla zbourána, ale dřevěnné palisády okolo vesnice zůstali.
Třetí část je obří brána s kamennými hradbami, které tu stali ještě před tím než se Juro ujal moci.


Okolo celého areálu hlídkuji po 15 minutách ANBU, kteří se střídají pokaždé v 8:00 a 15:00. 
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Brána - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hyūga Fū Fri Aug 22, 2014 8:38 pm

Povzdychla som si a prehrabla si rukou vlasy. Chcela som niečo povedať, ale zaryto som mlčala. Moja výchova mi nedovoľovala postaviť sa proti Kisukeho rozhodnutiu. Musela som sa podvoliť a robiť to, čo sa odo mňa očakávalo, hlavne som nesmela robiť hanbu môjmu klanu.
Vyrazila som hneď za nimi, pričom som nepovoľovala na pozornosti. Predsa len, mohli nás kedykoľvek napadnúť. Cesta k mostu určite nebude jednoduchá, a ak áno, najskôr by som to brala ako pascu. Prižmúrila som oči a rozhliadla sa. Ukázala som hneď na niekoľko miest. Tam, prosím vás, nestúpajte, skončíte v povetrí. Prehovorila som pomaly. Čo sa týka prípadného ďalšieho ohrozenia v podobe nejakých shinobi, z tohto uhla pohľadu ma rušia tieto karavany. Takto medzi toľkými chakrovými obehmi nenájdem nič podozrivé. Dodala som ešte.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat Aug 23, 2014 9:59 pm

Přikývl jsem když jsem si vyslechl Fuininu zprávu. "Takže pokračujeme" Udělal jsem pár kroků a pak mi hlavou projela myšlenka. Určitě o misi nebudu podávat zprávu sám a jak bych vypadal kdybych nařídil zabíjet civilisty ? Přece jen jsem zde byl abych si získal důvěru. Zastavil jsem se tedy a opět promluvil. "Všiml jsem si že nejste zrovna nadšení z mého rozkazu. Dávám vám teď možnost rozhodnout. Je na vás dvou kdy to provedeme." Já byl pro útok teď hned. Přece jen jsem byl agresivní.... chtěl jsem zabíjet a proto jsem se přidal k Sabisu, ale vidět Assasina na dně, nejlíp po smrti, to bylo neco za co stálo držet se na uzdě.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Ken Uchiha Sun Aug 24, 2014 11:15 am

Vyzeralo to tak, žeby sme sa mohli už dostať v pred a zaútočiť, lenže Kisuke sa nás potom niečo opýtal. V tom ma ale niečo napadlo, takže som sa opýtal. "Fu, nemohla by si prosím zistiť, čo prevážajú? Ak to budú zbrane bude lepšie ich zastaviť tak či tak." Predsa len, ak podporujú vojnu a dedinu Iwagakure, tak by bolo lepšie ich zastaviť a tým nepriateľov takýmto štýlom oslabiť.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Aug 24, 2014 6:02 pm

Karavana převáží hlavně věci ze sýpek a skladů - obilí, jiné jídlo, železo, drahé kovy, drahé kamení a jiné. Už je jí polovina na mostě a je vidět, že je doprovázena několika shinobi s maskami a čelenkami, jejichž vzory nejsou viditelné odsud.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hyūga Fū Mon Aug 25, 2014 1:44 pm

Kývla som na Kenovu otázku. Mohla by som. Že ma to nenapadlo hneď. Trochu som sa prikrčila a prižmúrila oči, sústrediac sa na to, aby som dovidela čo najďalej a to, čo prevážali, čo najostrejšie. Že by som určila, čo sú to za predmety.
Nevidela som však nič podozrivé, žiadne zbrane, len nejaké obilie, kovy a čo ja viem čo ešte. Nemohla som si ale nevšimnúť tie postavy, zrejme shinobi, páč mali masky, ale kto to bol, som presne určiť nevedela. Nejaké znaky som na tých čelenkách videla, ale nemohla som ich rozoznať, nevidela som ich jasne. Kisuke, neprevážajú žiadne zbrane ani nič, len obilniny a podobné veci, ale popri nich kráčajú nejakí shinobi. Ak chceš zistiť, čo sú zač, musíme sa priblížiť. Prehovorila som.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Tue Aug 26, 2014 12:53 pm

Přikývl jsem a chýlí přemýšlel. "Pokračujte v misi a průběžně mi podávejte hlášení, já zjistím kdo to je... něco mi tu nehraje. Neodpalujte dokud vám to nerozkážu" Byla visoká šance že je to nepřítel, ale proč by odvážel suroviny ? To byla otázka na kterou sem musel přijít. "Dohlédněte na sebe.. jeden na druhého" A s těmito slovy jsem se vydal přímo k mostu a na něj vešel tak, abych kráčel přímo na proti karavany aby byla nucena zastavit
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Aug 26, 2014 1:29 pm

Shinobi uviděli osamocenou postavu na mostě a karavana se zastavila.
Čtyři shinobi vystoupili dopředu. Měli masky ANBu a na pažích pásky se znakem Kirigakure. Každý z nich měl před sebou ruku v defenzivním gestu a druhou měl na rukojeti wakizashi nebo prostě jen za zády, připravenou okamžitě vyrazit proti protivníkovi.
"Jméno a vesnice!" řekl jeden. Očividně se jim nelíbilo, že jim někdo stojí v cestě.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Tue Aug 26, 2014 3:01 pm

Kirigakure ? Co ta tady chtěla ? A proč odvážejí suroviny ? Tolik otázek, jen jestli mi odpoví. "Stejně jako vy, tak i já vám jméno říct nesmím. Jsem člen jednotek zvaných Sabisu které jsou z Konohy. Mohl bych se zeptat proč jednotky Kirigakure vyváží proviant z Iwy ?" O tom že bylq dobita se ke mně ještě nedostala žádná zpráva a proto jim má otázka mohla přijít nesmyslná.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kashike Tue Aug 26, 2014 8:24 pm

Zepředu karavany se ozval nějaký ruch a najednou všechno stálo. Přejdu tedy na čelo a uvidím 4 naše muže jak se baví s kýmsi z Konohy. Tak co se to tady děje? Konoha konečně dorazila na scénu? Můj tón je podrážděný a značně pohrdavý, měl jsem k tomu pádný důvod. Aliance která nectí úmluvy a plány je aliance na pendrek.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hyūga Fū Tue Aug 26, 2014 8:59 pm

Kisuke, mali by sme sa na chvíľu stiahnuť. Yaeko nám predsa spomínala, že Tsuchikage je mŕtvy, nediv sa im, že si tu po tie veci prišli. Prehovorila som ku Kisukemu, keď si predstavím, koľko málo chýbalo k tomu, aby sme rovno vyhodili most do vzduchu aj s týmito ľuďmi, ktorí boli, pokiaľ sa nemýlim, súčasťou Aliancie, takmer ma šmahlo o zem.
Len čo sa tu objavil nejaký chlap, netuším, kto to bol, zaujala som miesto vedľa Kisukeho a jemne sa uklonila. Volám sa Hyūga Fū. Predstavila som a neutrálnym hlasom, v mojej tvári sa neodzrkadľovali žiadne pocity, inokedy by som sa bola milo usmiala, ale ten jeho pohŕdavý tón...No, nepatrila som síce k nafúkaným Hyūgom, ale tento tón ma istým spôsobom urážal. Nechápem síce, prečo k nám rozprávate takýmto tónom, my sme sa tu ale neprišli hádať, ale plniť si misiu. Pokiaľ dovolíte, radi by sme ju už dokončili, preto vás musím požiadať, aby ste tento most urýchlene opustili. Vravela som to pomerne zdvorilým tónom. Opäť som sa uklonila na znak úcty a uhla na stranu, aby mohli pokračovať.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Tue Aug 26, 2014 9:44 pm

Dost nehezky jsem se na fu podíval. "Řekl jsem pokračujte v misi... cos na tom nepochopila ?" Šla za mnou i přes rozkaz obalit most lístky ? Ah ta morálka Konožských shinobi. A to vše byla chyba Assasina. "A nebuď tak otevřená k lidem které neznáš, hlavně když se k tobe začnou chovat s náznakem nepřátelství" Pak můj chladný pohled skončil na nově příchozím. "Nevím sice jaké mate zvyky v Kirigakure ale já v konoze od nižších ranků čekám slušnější chování. Teď když dovoliš rešíme něco s tvým nadřízeným a je velice neslušné skákat nám do reči." Pokáral jsem ho stejně jako předtím Fu
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kashike Tue Aug 26, 2014 9:52 pm

Když se vynořila ta Hyuuga, přenesu krátkodobě pozornost na ni. Už už se nadechuji, že jí odpovím když v tom jí ten frajírek zjebe na 3 doby. A pak hned mě. Myslím že tohle by stačilo. Jmenuji se Kashike a velím téhle karavaně. Pokud zde vykonáváte jakoukoliv misi v rámci války s Iwou, musím vás upozornit, že nepřítel dnes ráno složil zbraně k nohám lorda Mizukageho, tudíž je válka u konce a platnost vaší mise vypršela. Vraťte se domů k rodinám, tady už nemáme nikdo co pohledávat.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hyūga Fū Tue Aug 26, 2014 10:04 pm

Prižmúrila som oči na Kisukeho. Neviem, na čo sa tu hráš, je mi totálne jedno, či si veliteľ alebo nie. Viem, čo robím, a nebudem tu riskovať bezpečnosť týchto ľudí, ak by sme tie lístky nalepili, mohla by sa stať nejaká nehoda. Napríklad. Moja výchova síce bola prísna, ale ako som už spomínala skôr, Uchihov som v láske nemala a žiadným z nich som sa nikdy nenechala komandovať. O tomto ma poučovať nemusíš. Viem, komu veriť, a komu nie, toto sú naši spojenci, aj keď trochu drzejší, než by bolo vhodné, ale sú. Prevrátila som očami a zavrtela jemne hlavou. Kisuke sa mi zdal ako typický Uchiha, namyslený, s egom vyšším než Mount Everest. Uprela som prekvapený pohľad na toho shinobiho. Takže to znamenalo, že žiadny most odpaľovať nemusíme. Tak, to aby sme sa vrátili späť do Konohy. Pokrčila som jemne ramenami.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Tue Aug 26, 2014 10:05 pm

On že velel jednotce ANBU ? Tak tentokrát jsem se šeredně sekl. "Omlouvám se, ale já ani můj tým nebyl o ukončení války informován." Zase se nic nedělo, nebylo možné aby to nějakému poslu trvalo tak dlouho. První co mě napadlo bylo že je v kanceláři zase Assasin. To proto tak zabržděně. Určitě jsme teď ale předešli konfliktu mezi Kiri a Konohou. "Kene, mise se ruší. Dostav se na most, odcházíme" Sdělil jsem mu přes vysílačku. Štvalo mě že sme zde šli celkem zbytečně a já opet neumyl svou katanu v krvi, ale co se dá dělat. Ještě jeden pohled jsem věnoval Kashikemu, ne moc hezký pohled abych prevdu řekl. Ten člověk se mi prostě nelíbil.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kashike Tue Aug 26, 2014 10:11 pm

Vypadá to, že dneska se zabíjet nebude. Trošku se uvolním a kdybych neměl na obličeji masku, určitě by bylo vidět jak strašně je mi ukradený že se na mě zle koukají. Šťastnou cestu domů... popřeji jim neutrálně, pak počkám až vyklidí pole a dám povel k pokračování cesty.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Ken Uchiha Wed Aug 27, 2014 1:46 am

Aj keď je pravda, že som tam nemal ísť, neurobil som to tak okato a sledoval som ich spoblízka. Po tom, čo sa tu stalo som bol nakoniec zavolaný na most, kde som sa behom chvíle dostavil. "Takže je v podstate koniec vojny, ak je Iwagakure konečne dole." Prehovoril som k nim a čakal som, kým sa dáme na cestu. Títo tu s Kiri nevyzerali príliš prívetivo aj keď to mali byť naši potencionálny spojenci. Popravde som sa len divil, kde sa v Fu zobral toľký odpor a odvahu na to vzdorovať Kisukemu aj keď pravda bola to situácia, pri ktorej si to mohla dovoliť. Ja som sa o tom vôbec nezmiňoval nerád som sa hádal, radšej som sa tomu popravde vyhýbal.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Thu Aug 28, 2014 10:18 am

Byl jsem rád že Ken dorazil tak rychle. "Dobrá. Vracíme se do Konohy." Promluvil jsem a vykročil směrem ke Konoze. Nemohl jsem si však odpustit další větu. "A Fu o tvém chování se budu muset zmínit, je nepřipustné aby si za válečného stavu neuposlechla rozkaz nadřízeného" Opravdu mě tímto nehorázně vytočila, nemluvě o tom jak po mně vyjela. Dál už jsem to nechtěl řešit a vyrazil jsem. (přesun)
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hyūga Fū Fri Aug 29, 2014 10:04 am

Prevrátila som očami. Akosi som cítila vtedy potrebu ozvať sa, navyše som nechcela riskovať nejakú nehodu, čo ak by sa to čírou náhodou odpálilo samo a tak by sme narušili mier medzi Kiri a Konohou? To by bola hotová katastrofa! Vrav im, čo chceš, mne je to jedno. Pokrčila som ramenami. Bežne som sa k vyšším hodnostiam takto nesprávala, ale moja drzosť bola skôr znásobená tou miernou nenávisťou voči Uchiha klanu, s ktorým som nemala dobré skúsenosti.
Založila som si ruky na hrudi a vybrala sa za nimi, späť do Konohy. (presun)
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Ken Uchiha Sun Aug 31, 2014 1:39 am

Ja som sa k tomu nevyjadroval. Asi by som im v tom veľmi nepomohol aj keď chovanie oboch som popravde plne chápal, lebo na to svoje mali dôvody. K tomu našťastie som nemusel povedať ku ktorému názoru som mal bližšie, preto som sa v tichosti vybral do dediny aj ja sám. Teraz tak trocha neviem, či tá misia nakoniec vyšla alebo nie. S takotou myšlienkou som mieril domov.
(presun)
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Oct 05, 2014 6:21 am

Faito

Armáda Kirigakure opět pod rouškou mlhy dorazila před Iwu. A tentokrát nás nebylo jen pár. Vzal jsem 70% shinobi, kteří jsou v aktivní službě. Rozhodně to nebylo nic malého, a jestli teď jsou na hradbách Iwy shinobi se schopnostmi vycítění chakry, budou asi nemile překvapeni.
"Za chvíli jsem zde..." řeknu a vyrazím k bráně.
"Chci mluvit s generálem Higurem!" řekl jsem strážím.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hine Kureta Sun Oct 05, 2014 6:43 am

Dokonale jsem splynul s davem. Byla pravda, že jsem měl za sebou dlouhé zotavování. Michiko mi dala skutečně zabrat a můj nápad s ohnivou show a barely kyseliny mi byl do značné míry osudným. Pod oblečením jsem schovával pár jizev, které mi už nikdy nezmizí. Ušklíbl jsem se. Jiní by rozhodili bačkorky a jizvy by byly to poslední, co je trápí.

Michiko stále spokojeně žila v jedné velmi pěkné skleněné karafě, zdobené cínem. Zásoba její chakry narůstala pomaličku, ale i to málo stačilo abych pochopil, že se zapojí. Hakuei mě asi zabijí. Zkusit to můžou. Pokolikáté už?

Myšlenky na Michiko jsem nechal být, jakmile jsem spatřil Iwagakure před sebou. Doufal jsem, že se vyhnu nějakým barbarským útokům a akci "urvi co můžeš". Poklidné přemisťování vybraných předmětů do jiné vesnice, to mi bylo mnohem milejší.
"Co to tady leze za fujtajbl?" ozvalo se za mými zády.
"Narozdíl od vás, spolehlivý voják." spražil jsem pohledem drzého mládence a okázale si zapálil cigaretu, abych dal svým slovům důraz. A abych mu mohl pouštět kouř pod nos.

Potřebuju místo herdek.

Když jsem vytáhl flašku rumu, mocně si přihnul, dvakrát škytnul a začal manipulovat s kunai a výbušnými lístky, kupodivu se to okolo mně docela vylidnilo. Kdyby začaly potíže, potřebuju místečko na Amandu neasi.
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Goku Sun Oct 05, 2014 10:28 am

Zatiaľ som bol pokojný, nie že by som mal byť niečím zastrašený alebo podobne. Nebol som ten typ človeka. Pôsobil som ako každý iný radový shinobi, čím som vlastne momentálne aj bol. Zastavili sme na svojich pozíciách, pri čom som si trocha zívol. Bolo tu dosť ľudí ešte z prvého útoku.. pravdepodobne. Niektorým z nich som videl na tvári strach, iným ľahostajnosť. Predsa len by mala byť Iwa bezbranná proti našim jednotkám. Vždy sa však mohlo niečo pokašlať a ja som nemienil niečo nechať na náhode. Pozrel som sa k oblohe, na ktorej sa začali zaťahovať mračná. Nemienil som však spustiť dážď skôr, než by Iwa nezačala nejaký prvý krok. Vytvorenie dažďu pri podobných záležitostiach mohlo byť celkom výhodné nie len pre mňa, ale aj pre ostatných členov tejto armády. Predsa len sme boli Kirigakre, väčšina pravdepodobne ovládala suiton a tak by som im tým vytvoril sekundárny zdroj vody.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kataro Terumi Sun Oct 05, 2014 10:55 am

Kráčel jsem s armádou společně až k branám Iwagakure. Na minulé výpravě do Iwagakure jsem nebyl, jelikož jsem měl na starosti trochu jinačí záležitosti. Tentokrát tu však jsem, takže dám do toho vše abych ukázal, že jsem hoden i svého postavení. Jak dlouho ale tohle bude trvat nikdo neví. Trpělivě jsem šel s ostatními a vyčkával na svou chvíli. Zahlédl jsem tu pár lidí co znám, pár co jsem rád viděl a i ty co moc ne, ale to jsem musel překousnout.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sun Oct 05, 2014 2:57 pm

Medzi tými toľkými shinobi ma nebolo takmer ani vidieť. Aj keď je pravda, že som sa sem dostal medzi poslednými aj tak som sa predral naschváľ do prednejších línií. Možno je to šialené takto riskovať svoj život ale to snílkovi, ako som bol ja aj tak nevyhovorí. Minule sa im ma podarilo omráčiť a nemohol som byť užitočný ale dúfal som, že tentoraz už nenechám nič na náhode a podarí sa mi vybojovať čo najviac, pre Kirigakure. Aj keď je pravda, ak sa rovnováha zmení, nebudem môcť stáť na ich strane. To ale na tom teraz nemenilo nič,  bol som na tomto mieste a to bolo teraz to hlavné.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Higure Mon Oct 06, 2014 2:27 pm

Jelikož mezi strážemi na hradbách bylo i několik senzibilů, kteří vycítili rozsah blížících se potíží, v celé vesnici zazněl poplach a hradby ožily aktivitou. Obránců bylo co do počtu méně než útočníků, ale to ještě nic neznamená. 

Když zazněl poplach, vyběhl jsem ven z kanceláře a už za běhu jsem začal rozdávat rozkazy pro přesunutí civilistů podle evakuačního plánu a k přípravě kruhové obrany kolem středu vesnice. Nakonec dojdu až k bráně, kde kdesi pode mnou zaslechnu žádost o rozhovor. Tady je generál Higure. Řekni co chceš, musíš li. 
Higure
Higure
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 6 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru