Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brána

+26
Kiseki Mirakuru
Hyūga Fū
Ken Uchiha
Kisuke Uchiha
Hirin
Keigo Nakagami
Hine Kureta
Gats Terumi
Kataro Terumi
Kashike
Faito Dansaku
Shinobi
Kigiro
Itama Senju
Kuro & Shiro
Ayumi Mayu
Bakuton no Jin
Higure
Goku
Uzumaki Allii
Rokuro
Crystal Takaishi
Yogi
Yomi Hikikomori
Hebi
Hokori Mai
30 posters

Strana 8 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Brána - Stránka 8 Empty Brána

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Jul 20, 2013 7:19 am

First topic message reminder :

Brána - Stránka 8 9k=

Brána se kdysi skládala z jedné části, a však po tom co se moci ujal Juro nechal vystavět další dvě části, aby se do vesnice bylo těžké dostat. Tohle vše bylo potřebné z jediného důvodu: Juro si totiž nepřál aby o jeho plánech věděl každý, a tak se veškeré tajosti snaží uchovat ve vesnici.


První část je složená z obrovských příkopů přes které se je možné dostat mostem, který vede až k bráně.
Druhá část je složena s dřevených palisád, které jsou vybudovány okolo celé vesnice. Tam kde vede most palisády nebyli vystavěny, ale dřevěná brána. Po nějaké době se však zjistilo, že tato brána tu je jen na obtíž a zdržuje provoz, a tak dřevená brána byla zbourána, ale dřevěnné palisády okolo vesnice zůstali.
Třetí část je obří brána s kamennými hradbami, které tu stali ještě před tím než se Juro ujal moci.


Okolo celého areálu hlídkuji po 15 minutách ANBU, kteří se střídají pokaždé v 8:00 a 15:00. 
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Brána - Stránka 8 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hine Kureta Sat Oct 11, 2014 5:59 pm

Mladík, který trpěl dojmem, že svým střevům rozumí lépe než já mi do značné míry zpěnil krev. Tohle je válka a není čas na hrdiny z románů. Přistoupil jsem k raněnému a věnoval mu dobře mířenou ránu do brady. Díky tomu přestal dělat kraviny a věnoval se něčemu užitečnějšímu. Bezvědomí.
"Hm, tohle sem nepatří." zamumlal jsem a vyhodil neidentifikovatelný bordel za svá záda. Léčivá chakra zahojila drobné trhlinky na střevech a ty větší urychleně sešila má pavučina. Kritická zranění jsem tedy negoval a ohledně sterility a vedlejších účinků si popovídáme až bude troška klidu.

Má pasivní schopnost komunikace s pavouky mi dala tušit, že něco není tak docela v pořádku. Ne že by mě varoval pohyb jako takový, to bylo v tomhle zmatku téměř nemožné, ale přesto mě přítomnost záškodníků na skále před námi nemohla uniknout. To už jsem však zaslechl křik a následné chroptění nebohé medičky. Jak se opovažují?
"Kdo má volné ruce, ať odnese raněné pod Amandu, okamžitě!" stihl jsem vydat stručný rozkaz předtím, než jsem se ocitl jak správně někdo poznamenal - v hajzlu.

"Díky, tohle postačí. Vezmi tohohle nešťastníka k Amandě. O ty ostatní se zvládnu postarat sám." zamumlal jsem směrem ke Kangaemu, když jsem si konečně troufl nechat svých netradičních lékařských metod a svěřit zbytek do rukou osudu.

I když jsem byl chráněn vodní clonou, nelenil jsem. Pavouci rozptýlení po okolí náhle přestali zdánlivě bez cíle pobíhat tam a zpátky. Nabrali jasný směr. Hurá na skálu! Mohlo jich být kolem třiceti, ale nutno dodat, že já bych takových třicet jedovatých a nasraných pavouků viděl spěchat ke své osobě tuze nerad. Další skupinka osminohých potvůrek vyrazila za těmi, co měli tu drzost ukrást život naší medičce.

Pavouci dokázali mým spolubojovníkům připravit vhodné prostředí pro útok. Rozptylovali nepřítele, lechtali jej na nohavicích a tu a tam hodili smyčku mezi nohy iwagakurských shinobi natolik zručně, že se podávala dršťková. Nebo držková?
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 8 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hisa Kaguya Sat Oct 11, 2014 6:33 pm

Musela jsem jednat rychle, jelikož Hine byl zřejmě hlavní medik moje cesta směřovala rovnou k němu, protože skupině mediků již nešlo pomoci, vyhýbala jsem se bombičkám a stoupla si před Hineho a nastavila tak své vlastní tělo, pak se objevila vodní clona a já kývla na toho, který ji udělal. Hine šel bojovat dále a já se najednou dívala té skupince, co zavraždila naše mediky přímo do očí. Doufala jsem, že má ten genin vedle mě větší zkušenosti než já. Připravila jsem se k boji. Z obou zápěstí mi vylezly dvě ostré kosti, a ty samé se objevily ještě na předloktí. Dokonalé zbraně.
"Jsi připravený?" zeptala jsem se Mizutshiho
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 8 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sat Oct 11, 2014 10:42 pm

Kangae Mizutsuchi

Chvíli jsem zajistil Hinemu klid, on mezitím obstaral toho mladíka za námi, když mi řekl, že už to stačí, byl jsem docela rád. Udržování mého Kekkei Genkai stojí hodně chakry a právě proto jsem techniku uvolnil. Poraněného jsem vzal, jak mi Hine nařídil a nesl jsem ho pomalu k Amandě. "Sakra, nemám rád pavouky" Zasměji se a raněného tam položím. Budeš v pořádku, neboj se. Uklidním ho a poté se otočím směrem na Hisu, které z ruk vyjedou kosti. "Stejné schopnosti jako Kashike? Bude určitě silná." Probleskne mi v hlavě a poté jen kývnu na její dotaz, zda-li jsem připraven. Mé jméno je Kangae, kdyby náhodou. Doufám, že tohle přežijeme oba. Usměji se a pomalu se kolem mě objeví opět voda. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 8 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Oct 13, 2014 2:33 pm

Faito

Situace nebyla dobrá. Věděli, co jsem zač. A já věděl, že stačí jedna chybička, jeden mizerný pohyb, a do odpečetění jsem naprosto závislý na ostatních. A to jsem z celého srdce nesnášel. Ne, že bych jim nevěřil, ale rád bych si svůj život pos*al sám.
Trochu mě štval ten křik. Rozhodně jsem se nechtěl zabývat přibíhajícími posilami. Bylo jedno, jaký měl Toujou plán, teď jsme potřebovali alespoň část jejich posil zarazit.
Jedním shunshinem jsem se dostal k Toujouovi a zykryl jsem mu oči.
Z nebe se začaly snášet bílá peříčka, která jouniny ani jejich klony nemohla ohrozit, ale na blázny by měla mít prakticky okamžitý efekt. Konečně by mělo nastat ticho a já se mohl soustředit na důležité cíle. Pustil jsem Toujoua a postavil jsem se k němu zády tak, abychom každý kryli 180 stupňů.
Jedním pohybem jsem odšvihl z katany zbytky posledního shinobiho, který byl tak pošetilý a postavil se mi do cesty, a usmál jsem se na klony.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 8 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hisa Kaguya Mon Oct 13, 2014 4:00 pm

"Já jsem Hisa. Určitě ano, budu tě chránit vlastním tělem." mrknu na něj a postavím se trochu před něj, já se zregeneruji hned, ale on by mohl mít problém.
Dali jsme té skupince jasně najevo, že se jich nebojíme
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 8 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Akuma Saito Mon Oct 13, 2014 7:25 pm

Akuma Saito




Běžel jsem jak nejrychleji to šlo. Jediné, co mě navádělo byli netopýři, jež svými vysoko-frekvenčními zvuky dokázali doslova sonovat prostředí pod sebou, když jsem se blížil, dostal jsem od nich ego o situaci, ve které se Kataro nachází, běželi na něj kamení zubři. 
Iwagakure no Shinobi však nyní byli v nevýhodě. Ačkoliv nejspíše neznali schopnosti netopýrů, nevěděli, že i v neviditelnosti jsem schopen je vidět. Proč? Protože technika, kterou používají dokáže odrážet pomocí chakry světlo tak, aby působili neviditelní. Věděl jsem to, tuto techniku jsem ovládal taktéž. Zvuky se však odrážel od všech pevných těles, včetně člověka. Pokud zde tedy byl někdo, kdo byl zneviditelněný, díky netopýrům jsem mohl určit jeho polohu.




Konečně jsem byl tu, u Katara a ještě nějaké slečny. Stádo kamenných zubrů se řítilo na jednoho z našich dalších balistů. Nebylo moc času na to, abych se domlouval na strategii s ostatními, bylo třeba zachránit balistu. Proběhl jsem mezi nimi, mezi Katarou a Yoko.




Co budeme dělat, Akumo?! Zakřičel mi skoro do ucha Balgash lidským hlasem, což mohlo vzbudit překvapení, jistě první netopýr, kterého kdy kdo viděl mluvit, ale i to se stává. Hleděl jsem na stádo běžící proti nám. Hlavou se mi honily desítky nápadů, jak tuto situaci vyřešit. Najednou mě něco napadlo, ušklíbl jsem se, ale díky masce to jisto jistě nikdo neviděl.
Genjutsu, které by je dokázalo zastavit jsem měl, avšak by to bylo zbytečné plýtvání chakrou. Navíc tu existovala snadnější možnost, jak protivníka zastavit a přitom neutratit tolik chakry. Mělo to však háček, alespoň Katarovi nebo Yoko muselo dojít, že budu potřebovat, aby využili svých schopností se zesmahli tyto obludy z povrchu zemského.
Technika, kterou jsem plánoval použít nebyla náročná, avšak ani nikterak silná, nedokázal bych s ní zastavit celé stádo, na to jsem nebyl tak zkušeným uživatelem této techniky. Rychle jsem začal skládat pečetě, zubry doslova dělilo od balistů jen několik metrů.
Kanashibari no Jutsu!
Ozvalo se z mých úst, a první dvě řady zubrů by měly popadat k zemi a o jejich těla by se měla srazit i ta další chodící masa kamení za nimi. Tato technika je však nemohla zadržet na dlouho, neboť jsem jí udržel doslova ani ne pět vteřin, poté jsem již nemohl tak velkou sílu udržet paralyzovanou, navíc takové množství. Bylo třeba je pohřbít, nejlépe pod hustou vrstvu lávy. Jelikož vážili opravdu velmi mnoho, nepočítal jsem ani, že by dokázaly ty dvě řady zubrů přeskočit. Nyní to zůstávalo na klanu Terumi, jak si poradí s hrozbou.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 8 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kashike Tue Oct 14, 2014 4:41 am

Nesahej na stěnu. Drž se jen mě a ničeho jiného. Na zdi je něco jako detekční síť z chakry... rozkážu kolegovi a pomalu vykročím vpřed. Toho chlápka musíme dostat na první dobrou, souboj za těchto podmínek je krajně nebezpečný. Pokusím se toho člověka nějak obejít a dorazit k němu z jiné strany, než by nás čekal na základě detekce. Když se přiblížíme, znovu si ho pořádně prohlédnu, abych odhadl jak silný soupeř to může být.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 8 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Tue Oct 14, 2014 10:37 am

Pokračoval som za Kashikem a pri tom som sa pridržiaval steny, predsa len ja som si nemohol uvedomiť, že tam je niečo, ako dotekčná sieť chakry, lebo som bol rád, že som si vôbec videl pod nohy. Hneď, ako mi Kashike povedal, že to nemám robiť, tak som dal ruky k telu a dúfal som, že nezakopnem a nespadnem na ústa. "Kto vie, kde je ten, kto ju vytvoril." Prehovoril som k Kashikemu, ktorý ma viedol v pred týmto priestorom.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 8 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Shinobi Wed Oct 15, 2014 5:11 am

Faito a Toujou

Mizukage použil své genjutsu a všude bylo po chvíli skutečně ticho. Oba si mohli ale všimnout jednoho blázna, který neusnul a stále se na ně díval zvídavým pohledem. Byl ale zticha. Volil taktiku "když jsem zticha, jsem neviditelný".
Jounini zatím neváhali - dva klony se rozeběhli na Faita (byly to dva klony "bakutonu"), jeden útočil ze skoku a druhý se snažil zablokovat kunaiem Faitovu katanu, aby ji nemohl použít ke krytu.
Na Toujoua se také rozeběhly dva klony.
"Doton: Kengan no Jutsu!" Každému se na ruce objevila kamenná krusta, a bylo jasné, že zásah touhle pěstí bude zatraceně bolet.
Ostatní nepřátelé mezitím začali skládat pečetě.

Kashike a Kiseki

Kashike prováděl Kisekiho opravdu opatrně. Na protivníkovi bylo vidět, že už tu žije docela dlouho. Jeho sítí byly prolezlé celé katakomby, svá chakrová vlákna měl maskovaná za kameny, na stropě, ve žlábcích, prostě všude kromě vody. Ta by ho nejspíš rušila, očividně používal techniku podobnou pavoukům.
Byť se Kashike snažil sebevíc, v jednu chvíli jeho "slepý" přítel stejěn o jedno vlákno zavadil a muž sebou trhl. Byli od něj jen několik uliček, i přesto Kashike mohl vidět, jak se chakrová vlákna proplétají mezi sebou a zacelují chodby před a za nimi. Teď už je naprosto jasné, že vlákna přetrhají, když půjdou jakýmkoli směrem.

Hine


Shinobi na skále očividně dokázal používat mozek - věděl, že když jsou pavouci najednou jedním směrem, někdo je ovládá. Proto se s nimi raději nepouštěl do křížku a skočil dolů. To ale Hine přes vodní clonu nemohl vidět. Proto byl celkem překvapen, když proud vody ustal a ozvalo se:
"Doton: Kajūgan no Jutsu!"
Hine si mohl všimnout, že na něj padá shinobi obalený kamením, jeho váhu odhadoval tak na tři sta kilo a své tělo v tu chvíli odhadoval tak na několikanásobné fraktury a nové kůstky v páteři.
Má asi dvě vteřiny na reakci.

Hisa, Kangae

Skupinka vyrazila proti Hise a Kangaemu. Dva vepředu se jasně napřahovali k útoku, ale bylojasně vidět, že ti dvě vzadu se je budou snažit obejít a nesjpíš i zaútočit na další skupinu mediků. Mají jasné rozkazy a hodlají je splnit. Jeden z útočících sekal na Kangaeho pravé rameno krátkým wakizashi, ten druhý šel beze zbraně, protože kunai nechal zaražený v medičce. Teď ale hodlal zneškodnit Hisu dobře mířeným kopem do břicha. Oba vypadali v taijutsu celkem schopně.

Kataro, Akuma

Akuma Kanashibari skutečně použil a několika zubrům se zamotaly nohy. Ovšem vzhledem k síle jutsu a úrovni kuchyiose zdaleka neparalyzoval všechny. Problém byl i v tom, že zubři jsou příliš tupí a pokud jsou v rozzuřeném stádu, většinou se drží alfa samce a jdou za ním bez ohledu na situace. Najít tak alfa samce. Možná by to mohl  být ten nejmohutnější. Nebo ten s černou skvrnou na hlavě? Nebo ten s největšími rohy? Zubři rozdupali další obléhací stroj a hnali se dál. Stádo se dá zastavit, ale jak? Vyber toho správného zubra a zachráníš desítky životů.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 8 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Goku Wed Oct 15, 2014 6:28 am

Proti tomuto genjutsu som sa ešte obrániť dokázal. Pochopil som však, že tu pravdepodobne práve ja Mizukagemu trocha zavadzám. Aspoň z jeho schopností som usudzoval, že to bol tiež skôr typ sólového shinobi ktorého schopnosti ovplyvňujú okolie. Rozbehli sa proti nám nepriatelia. Typoval som to na klonov no istý som si byť nemohol. Každopádne práve vo vzduchu, sa do oboch, ako aj do celého okolia oprela hustá hmla. Spolu s dažďom im pravdepodobne úplne obmedzila ich schopnosti orientácie. Aj keby boli užívatelia Kanchi, Kirigakure no jutsu bola predsa len vytvorená zo sekundárneho zdroja, ale aj chakry. Takže aj senzibilom by sa zdalo, že je nepriateľ všade okolo nás. Tento krát sa však nejednalo o dymovú guličku, hmla nezačala opadávať. 
Nepriateľ ktorý zaútočil na mňa, dopadol na prázdnu zem. Spoćiatku pravdpeodobne necítil nič, no ak sa mi technika podarila, musel o malú chvíľku pocítiť aspoň dve rezné rany takej úrovne, ktoré by rozsekli aj dotonové techniky ranku B.
Shinotsuku ame... Stále to však nebola perfektná technika. Mal by som byť schopný vytvoriť priebehu zlomku sekundy štyri rezné rany na nepriateľovi s doprevádzaním Štyroch vodných stĺpcov, schopných odtrhnúť končatinu. Tento efekt sa však nedostavil. Nezúfal som, bolo tu stále dosť ľudí či klonov k môjmu pokusu. 
Samozrejme som sa už pri mojom súperovi nenachádzal. Považoval som ho za mŕtveho, spravil chybu, že na mňa zaútočil bezhlavo. Kráčal som k nepriateľom skladajúcim pečate. Ak by sa jednalo o spoločnú dotonovú techniku, tak by to mohol byť problém. Predsa len som bol slabší v uzavretých priestoroch. Jutari pre to jednal tiež a pokúsil sa zraziť nepriateľa, ktorý sa nachádzal v strede. Cez hmlu a dážď ho vôbec nebolo vidieť (lastovička), pri čom bol jeho priamy úder rozhodne nepríjemný. Nedokázal ním zabiť, no minimálne zlomiť pokojne aj kosti hrudného koša.


Naposledy upravil Toujou Tanaki dne Wed Oct 15, 2014 7:22 am, celkově upraveno 1 krát
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 8 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hisa Kaguya Wed Oct 15, 2014 6:51 am

Tohle bylo docela zajímavé takové sebevědomí jsem naposledy viděla u otce,když se ten jeden ohnal po Kangaem zkřížila jsem mu cestu wakizashim kostí a odrazila jej od nás. Pak jsem jen koutkem oka zahlédla ten dobře mířený kop na mě, nestačila jsem mu uhnout, ale z břicha mi vyjela ostrá kost a ten mladík zřejmě též nestihne uhnou před napíchnutím. Jeho rána mě nijak nebolela bolest prakticky hned zmizela a já se opět soukala na nohy.
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 8 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu Oct 16, 2014 8:38 pm

Dal jsem se taktéž do práce, přeci jsem nemohl vše nechat na ty mladší. Ještě nepatřím do starého železa, takže bych se měl taktéž nějak předvést. Když jsem byl ve vzduchu tak jsem složil několik pečetí pro Lava Release: Lava Globs. Zmapoval jsem nepřátelskou linii zubrů a prohlédl si každého jedince. Ti jenž vyzařovali jiným dojmem než zbytek jsem si zvolil jako svůj cíl a vystřelil několik lávových koulí na své cíle. Některý z nich musel být vůdce. Jak se říká, bez vůdce nejsou vojáci. Sejmu vůdce a vojáci se rozutečou. To byl můj cíl a doufal jsem, že mi také vyjde. Samozřejmě jsem pak dopadl před další válečný stroj a bránil ho vlastním tělem. Kdyby to nezabralo, tak jsem si připravil další pečetě na něco speciálního co by zastavilo na 100% všechny. Ale i tak jsem doufal, že to nebudu muset použít. Chudáci zvířata, jen jsou zmatená.

//Moc se omlouvám za spoždění, měl jsem toho moc.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 8 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Fri Oct 17, 2014 9:03 am

Kangae Mizutsuchi

Krátce po té co jsem se přidal k Hise se mi i představila. Chtěl jsem mít spoustu přátel, ale pořád jsem nezapomínal jak dopadla má poslední spolupráce ve válce, takže jsem odmítal ohrozit Hisu a ostatní na životech, ačkoliv podle všeho ona byla plně odhodlaná mě chránit. Prvního útočníka který šel na mě zablokovala a sama se vypořádala i s tím druhým. V té chvíli co je odrážela jsem do těch dvou hodil dva shurikeny a hned na to složil pečetě. Hiso-chan, nesmíme ztratit další mediky, prosím postarej se o tyto dva. Po složení pečetí jsem se ještě usmál. Shusin no jutsu. Ihned jsem zmizel a objevil se u těch zbylých dvou shinobi, kteří se chystali zabít naše mediky. Tady vaše cesta končí, ochráním je, jakožto člen Kirigakure! Mám sen stát se nejsilnějším shinobim a právě proto musím chránit všechny! Když tohle říkám je v mém hlase slyšet vztek a odhodlání chránit. Následně se kolem mě zvedne voda, jsem plně připravený použít na maximum své Kekkei Genkai. Vytáhnu si katanu a uvědomím si, že proti dvěma naráz bych neobstál, takže pomocí svého KG vytvořím kolem sebe bariéru z vody do které zavřu mě a pouze jednoho nepřítele. Bariéra je ve tvaru kruhu a spočívá v neustále rotujícím pohybu vody, kterou ovládám. Čas skončit to, nemyslíš? Usměji se na svého nepřítele a poté na něj ze všech stran začnu střílet vodní oštěpy. Tohle je však jen začátek, ve skutečnosti ho to má zdržet a poranit. Následně zaútočím svojí katanou a snažím se ho zatlačit, zatím co za ním formuji další vodní oštěpy. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 8 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hine Kureta Sat Oct 18, 2014 9:10 am

Můj ty smutku!

To co se na mně řítilo nebylo dobré, nebylo to nic, s čím bych se rád setkal v takové rychlosti a se svým aktuálně velmi křehkým tělem. Jistě, byly tu možnosti jak se celkově zpevnit, nebo jak vytvořit štít, který dokáže náraz alespoň ztlumit. Jenže... Co z toho stihnete za dvě vteřiny?
Správná odpověď zní: Do prdele nic!

Ozval se náraz. Nepřátelský shinobi dopadl na zem a cokoliv by mu stálo v cestě by zcela jistě rozmačkal na neidentifikovatelné kašovité skupenství. Možná si dokonce pochvaloval jak rychle mě dokázal vyřídit a převést do instantní podoby. Ovšem i když bych měl být teoreticky rozmačkán, nebo alespoň pořádně polámán, mé tělo tu nebylo. Ani památky po něm, ani maličký úlomek. Záhada je vyřešena pouhopouhou znalostí faktu, že i já na nějaké úrovni dokáži manipulovat s dotonem. Moguragakure no jutsu bylo elegantním způsobem, jak se okamžitě do hlíny doslova propadnout a vyhnout se fatálním následkům možného nárazu.

Tlak zeminy jsem přesto velmi dobře pocítil. Stejně ta pár křupnutí ve svém těle, ale nebylo to nic, s čím jsem si chtěl aktuálně lámat hlavu. Jsou to shinobi z Iwy. Není moudré zůstávat v jejich teritoriu. Vylezl jsem ze země o pár metrů dál, za zády toho hulváta, co se mě pokusil doslova inhumovat. Mé tělo pokrývala zlatá látka, ne nepodobná jeho hliněnému brnění. Tento materiál byl však modifikovanou pavučinou. Něco podobného právě opravovalo mé poškozené kosti. Tu a tam jsem se protáhl, či se pokusil o nějaký pohyb, abych zkontroloval, zda je vše na svém místě a jestli mohu očekávat případný handicap.

Odplivnul jsem si. Asi dva metry čtvereční pavučinové sítě.

Chytej zmetku...
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 8 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kashike Sun Oct 19, 2014 9:21 am

Zarazím se chvilku si tu síť prohlížím. A jsme v hajzlu... zakleju pro sebe ale rychle se znovu vzpamatuji ze zklamání. Před námi, asi 60 metrů, sedí v uličce muž. Má nataženou chakrovou síť všude po chodbách a už o nás ví. Musíme ho vyřídit rychle, než nám stihne na hlavu shodit strop nebo něco podobného. Nápady?
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 8 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Oct 20, 2014 9:26 am

Faito

Skupinka klonů se dala do pohybu. Za sebou jsem jen slyšel, jak se proud vody zbavil jednoho. Toujou očividně vypadal velice schopně, což jsem musel ocenit. To už tu ale byl útok na mě. Klon, který mi zablokoval katanu, dostal jednu čenichovku jako odměnu za to, že mi maká na zbraň. Krýt jsem ale už nestíhal, proto jediný pohyb, který mi zbýval, byl úkrok doleva.
Pokud se mi obrana podařila, nebylo nic jednoduššího, než chytit útočníka "ze vzduchu" za zápěstí a jedním dlouhým řezem (katana se sice nedala zvednout, ale dala se "vytáhnout") mu vysypat vnitřnosti z těla. Druhý klon měl ale mezitím dost času na nějakou svou akci. Vlastně jsem se o moc nebál, byly jen dvě věci, které jsem si hlídal - Toujouova záda, neboť já kryju jeho a on mě, a kunaise s pečetícími lístky, které jsou asi jediným nebezpečím.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 8 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Akuma Saito Mon Oct 20, 2014 1:53 pm

Akuma Saito


Tak, o zubry se postaral Kataro poměrně slušně, mě u toho již potřeba nebylo. Spíš jsem se zaměřil na lokalizaci nepřátel v našem okolí, a to se týkalo i těch, kteří byli neviditelní. Jak jsem již zmínil, moji netopýři byli schopní vystopovat i neviditelné jednotky, což jsem měl také v plánu.
Balgashi, lokalizace!
Zavelel jsem a Balgash na to jen s chechotem přikývl svojí malou chlupatou hlavou, načež z jeho úst vyšel jakýsi skřek, byl však o vysoké frekvenci, takže šel hůře zaslechnout někým jiným, kromě mě a netopýrů. Můj klan s nimi dokázal i takto komunikovat, jednalo se však jen o přijímání informací, nikoliv zadávání rozkazů, od toho tu byl Balgash.
Dával jsem si bedlivý pozor, zda-li se někdo neblíží nebo mě nechce ohrozit. V ruce jsem třímal kunai a čekal, než netopýři svými zvukovými vlny prosonují dění pod nimi.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 8 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Mon Oct 20, 2014 2:30 pm

Vypočul som si to, čo povedal Kashike. Nevyzeralo to pre nás vôbec dobre a ja, ako genin som toho nemohol veľa spraviť ale niečo ma predsa len napadlo. "Nó, hneď ako ho bude možné vidieť, môžem naňho zaútočiť všetkým, čo bude okolo neho. Šutrom, pieskom a podobne, proste u čoho sedí. To ho snáď zamestná na to, aby sme sa k nemu stihli dostať. Strop nedokážem nejako ubrzdiť, takže to je asi jediné, čo môžem urobiť a vy by ste sa k nemu museli nejako preblesknúť a v rýchlosti ho dostať." Predniesol som mu svoj nápad, ktorý som mohol skonštruovať spolu s mojimi schopnosťami. Viac som toho asi nemohol urobiť ale možno on sám mal nejaký lepší nápad a chcel počuť ten môj, len pre istotu.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 8 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Shinobi Tue Oct 21, 2014 5:45 pm

Faito a Toujou

Toujouovi se se štěstím povedlo zasáhnout oba nepřátele. Jeden z nich však ale nebyl klon a Toujou si za svou namyšlenost vysloužil nepěkný šoulec kamennou pěstí pod žebra. Raněný nepřítel ale pak zajel pod zem, takže mu Toujou nemohl úder vrátit. Dva klony skládajcí pečetě zmizely.
Stejně tak dva klony u Faita. Ty ale byly doprovázeny bakutonovým výbuchem, který Toujoua odhodil docela daleko a Faitovi potrhal tvář.
"Doton: Otoshibuta!" Ozvalo se a na Mizukageho padla ohromná skořápka v podobě prasete. Než se stihl vzpamatovat, cosi ho stáhlo pod zem... ale co? To musíte zjistit.

Kashike a Kiseki

Muž s sebou trhl a najednou zmizel. Kashike si mohl všimnout, že chakrová lanka zůstala stále na stěnách a jakoby pulzují. Z přemýšlení ty dva vytrhl až zvuk sypajících se kamínků. Když se podívali do strany, vyrazil "ochránce katakomb" proti nim. Bylo vidět (a po úderu i cítit), že jednu ruku má větší a tvrdou, jakoby kamennou, a druhou menší a rychlejší, na té měl také speciální rukavici (nebo to nebyla rukavice) s pěti dlouhými ostny (na každém prstu jeden). Ostou se ohnal po Kisekim a tupou po Kashikem. Zvláštní bylo, že doslova vyrazil ze stěny, jako kdyby jí prošel.

Hine

Shinobi se přikrčil a dal si pečeť před ústa. Musel ocenit Hineho schopnost rychle reagovat, ale tuhle techniku Hine viděl poprvé: Z úst nepřítele začaly vystřelovat kamenné hroty vysokou rychlostí. Dá se jim uhnout (a to je také doporučováno, jejich energii totiž moc věcí nezastaví). Hroty protrhaly síť a dál se řítily na Hineho. Vypadá to, že je ten muž dokáže chrlit celkem ve velkém množství a celkem dlouho. Hine se bude muset dostat blíž přes tuhle záplavu "štěrku".

Hisa a Kangae

Hise se obrana skutečně povedla. Mohla si ale všimnout jednoho detailu - když její kost projela nohou útočníka, na zem odkáplo cosi, co vypadalo jako sádra nebo lepidlo, prostě bílá hustá hmota. Moc to ale neměla čas zkoumat, protože první útočník se vrátil a tentokráte to zkoušel hezky odspodu kunaiem do břicha.
Kangae se přemístil před ty dva a začal cosi žvatlat.
"Drž hubu" řekl mu jeden a rozmáchl se, takže Kangae buď přestane mluvit a bude krýt útok wakizashim na hlavu, nebo s patriotickou hláškou na jazyku hrdinně, leč hloupě zemře.

Kataro a Akuma

Akumův netopýr nenašel žádnou postavu, která by měla zubry na svědomí. Když ale začal Kataro sypat na stádo lávové koule, došlo jim, proč nikoho neviděli. Jeden zubr udělal... cože? Shunshin? No ano! Přemístil se přímo před Katara a vší silou ho srazil k zemi. Kataro měl v místech kontaktu hustou, bílou látku, která páchla jako vápno, sádra nebo tak něco.  To už byl ale zubr u něj (ostatní stádo se rozpadlo). Měl těď už jen zubří hlavu, ale tělo bylo lidské. Začal do Katara bušit hlava nehlava a snažil se ho umlátit k smrti, nehledě na nic okolo.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 8 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Tue Oct 21, 2014 6:13 pm

Kangae Mizutsuchi 

"Víc konej a nemluv blbče!" Proběhlo mi v hlavě, když na mě jeden z nepřátel zaútočil. Naštěstí pro mě jsem měl v ruce katanu, již jsem nemluvil, ale pouze konal. Katanou jsem zablokoval útok wakizashim na mojí hlavu a následovně si ve druhé ruce vytáhl kunai, který jsem hodil přímo na nepřítele přede mnou, kterému jsem blokoval útok. Voda byla nyní všude kolem mě, byli jsme uzavřeni v kruhu, který obklopovala voda. Náš prostor byl ani ne metr čtvereční, on prostě útočil a já bránil. Následně jsem trochu zatlačil a vzhledem k tomu, že přímo za ním byla již voda, kterou jsem ovládal, vytvořil jsem na ní vodní oštěp, na který jsem ho narazil. Následně jsem ho obalil vodou a snažil jsem se mu jí dostat do těla všemi otvory, které neměl uzavřené. Vodu kterou jsem dostal do jeho těla jsem ovládal prudkými pohyby, aby to narušilo jeho zdravotní stav a snad trochu poškodilo orgány. Aby toho nebylo málo tlačím na něj vší vodou co mám a z vody vytvořím něco jako lanko, kterou mu upevním obě ruce. Nedělám to jen proto, abych mu zamezil pohyb, ale i proto, abych mohl jednoduše zaútočit. Další tah je totiž velice rychlí a katanu mu zabodávám do oblasti srdce. 

"To by byl jeden, budu muset pokračovat rychle, aby Hisa neměla problémy. Budu jí muset rychle pomoct "  Proběhne mi v myšlenkách, ale v té chvíli již stahuji svojí vodní bariéru a koušu se do prstu. Ruku poté položím na zem a použiji svoji novou techniku. Kuchiyose no jutsu: Sanshoo! Ihned se objeví maličký salamandr, který je pro něčí oko skoro neviditelný. Proběhne až k mému druhému nepříteli a lehce ho kousne do nohy. Toto kousnutí způsobuje časem paralýzu, tudíž si chvíli počkám, než se nepřítel přestane úplně pohybovat. Časem začne zpomalovat, než se úplně zastaví. "Ještě chvíli to vydrž Hiso" Pevně uchopím svojí katanu a začnu vydechovat, přeci jen trochu chakry to stojí. Následně si druhou rukou utřu pot z čela a usměji se na nepřítele. Přímo pod ním vytvořím kaluž vody z které vytrysknou kořeny z vody a obmotají mu nohy. "Sakra tohle je velice namáhavé. Následně odvolám svého salamandra a katanou seknu na krk druhého nepřítele. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 8 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hisa Kaguya Tue Oct 21, 2014 8:02 pm

Dost mě šokovalo, jak jsem si pamatovala úhybové manévry. Co jsem si to nalhávala to že jsem byla jedno století mimo neznamená, že jsem to zapomněla. Pro mě to bylo jako prospat jednu noc. Nemohla jsem ani nic zapomenout. Odkopla jsem jednoho útočníka stranou a dalšímu, který útočil na břicho jsem zatarasila cestu ostřím na svém lokti. Nadále jsem ho odrazila od sebe a vytáhla shurikeny a hodila je po něm a hned jsem si to mířila na pomoc ostatním mediků, aniž bych si zkontrolovala jestli ho to zasáhlo nebo ne. Koutkem oka kontroluju stav Mizutshiho, jak na tom je
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 8 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kashike Fri Oct 24, 2014 5:16 am

Prudce se otočím za zvukem, vezmu Kisekiho za rameno a smýknu s ním stranou, aby ho nezasáhl ten člověk co vylezl ze zdi. Kdybych tu byl sám, bylo by to snazší, nemusel bych se starat o toho slepého. Rána tou velkou pěstí mi přerazí kosti v levém rameni, bolí to jako sto čertů a chvilku potrvá než se to dá dohromady. Zkusím tedy pravačkou toho muže chytnout za šaty v oblasti hrudníku a naordinovat mu kostěné bodce po stylu Wolverina.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 8 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Goku Fri Oct 24, 2014 8:02 am

Zlomené rebrá od úderu kamennou päsťou, som nemal asi len vďaka Mizu no Tate ktorý síce nezabránil útoku, keďže sa jednalo o doton, ale na druhú stranu to útoku zobralo zo sily. Každopádne to stále bolelo, dosť.. a to čo nasledovalo, tomu nijak nepomohlo. Následný bakutonový výbuch som však nečakal a keďže sa jednalo o tlakovú vlnu, voda ma ani nemala ako ochrániť. Len sa presunula podo mňa pri páde a ja som aspoň neutrpel ďalšie zranenia, ktorým by som sa pravdepodobne nevyhol.  Na moju obranu som bol celkom hrdý, aj keď to bola úplná kopírka istého legendárneho shinobi a určite nie na úrovni, akou sa on dokázal obraňovať pomocou svojho piesku.
Shinobi, ku ktorým som pôvodne mieril, zmizli. Rovnako aj shinobi ktorý na mňa neútočil proste zmizol pod zem. Celkom ma fascinovalo, ako dokážu bojovať aj v takýchto podmienkach. Mali by to dokázať len shinobi z Kirigakure predsa len, Sairento Kiringu bola naša technika. Nerozmýšľal som však dva krát a obranu som prenechal čisto na Mizu no Tate, katanu som zabodol do zeme a poskladal som jednoduchú pečať pri ktorej sa vedľa mňa objavil z dažďovej vody vodný klon. Všimol som si, aj vďaka Jutarimu a aj vďaka výbuchom ktorý na nejaký čas hmlu tlakovou vlnou utlmili, že je Mizukage v celkom nepeknej situácii. Nevedel som, či odo mňa pomoc bude chcieť no nemienil som riskovať, že by Kirigakure prišla o ďalšieho "Kageho", to by sme potom na tom boli pomaly horšie než Kumo. 
Mojou výhodou bola práve voda, ktorá sa dažďom len hromadila a hromadila, takže mi vôbec nerobilo problém vytvoriť pomocou techniky Suiton:Suiben vodné lano. Pôvodne by mi asi robilo problémi Mizukageho nejakým takýmto lanom chytiť, keďže bol v zemi až pomaly po krk (asi?), ale zem už bola natoľko premočená, že som proste z veľkej časti využil vodnu práve v nej. Lanko samo o sebe malo skôr podobu špinavej vody či blata a zatiaľ čo jeden koniec som držal v rukách ja, druhý bol obmotaný okolo Mizukageho hrude.  Pokúsili sme sa ho aj s klonom čo najrýchlejšie vytiahnuť. Teda ešte skôr než by na neho dopadla tá dotonová prasacia skořábka.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 8 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sun Oct 26, 2014 10:15 am

Nestihol som si ani poriadne uvedomiť, že je u nás a Kashike ma odhodil na stranu, čo spôsobilo, že ho asi zasiahol. Ja som tu príliš nevidel, takže som nemal takú výhodu, ako tí dvaja ale zapojiť som sa chcel. Popravde by ma odhadzovať asi ani nemusel, lebo moja obrana by to ostrie neprepustila, predsa len do toho som ju mal. Vedel som teraz, kde približne je ten nepriateľ, lebo ho Kashike chytil a obrys som dokázal rozoznať, preto, ako sa on snažil ordinovať na štýl marvelu ja som sa snažil nepriateľa prebodnúť katanou tak, aby som nemal šancu trafiť Kashikeho.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 8 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hine Kureta Sun Oct 26, 2014 5:36 pm

Síť se blížila na mého protivníka a já nelenil. Původní plán byl přilepit jej k zemi a snadno dorazit. Nicméně se stalo něco nečekaného. Pavučinu nasáklou chakrou sice nemohl roztrhat, ale svou technikou ji vychýlil z dráhy natolik, že jej nemohla ohrozit. V okamžiku kdy se k mé maličkosti rozletěl onen rozkošný "štěrk" jsem sesílal své jutsu, jak jsem měl v plánu původně. Sakra. Chtělo by to zase zmizet pod zem. Urychleně... Ale...

"Katon: Benijigumo."


Brána - Stránka 8 Cervenypav

V tom samém okamžiku jsem ucítil bolest na několika místech ve svém těle. Kamenné hroty se mi zařezávaly do masa a já padl k zemi jak podťatý. No super. Takže já si tu budu válet šunky a vesele krvácet. Přesto se mi z nějakého důvodu objevil na tváři úsměv. Pavouk se sice pohyboval zatím po přímce, přesto však mohl svého protivníka pronásledovat ať už by se pokusil kličkovat sebevíc.
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 8 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru