Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brána

+26
Kiseki Mirakuru
Hyūga Fū
Ken Uchiha
Kisuke Uchiha
Hirin
Keigo Nakagami
Hine Kureta
Gats Terumi
Kataro Terumi
Kashike
Faito Dansaku
Shinobi
Kigiro
Itama Senju
Kuro & Shiro
Ayumi Mayu
Bakuton no Jin
Higure
Goku
Uzumaki Allii
Rokuro
Crystal Takaishi
Yogi
Yomi Hikikomori
Hebi
Hokori Mai
30 posters

Strana 3 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Brána - Stránka 3 Empty Brána

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Jul 20, 2013 7:19 am

First topic message reminder :

Brána - Stránka 3 9k=

Brána se kdysi skládala z jedné části, a však po tom co se moci ujal Juro nechal vystavět další dvě části, aby se do vesnice bylo těžké dostat. Tohle vše bylo potřebné z jediného důvodu: Juro si totiž nepřál aby o jeho plánech věděl každý, a tak se veškeré tajosti snaží uchovat ve vesnici.


První část je složená z obrovských příkopů přes které se je možné dostat mostem, který vede až k bráně.
Druhá část je složena s dřevených palisád, které jsou vybudovány okolo celé vesnice. Tam kde vede most palisády nebyli vystavěny, ale dřevěná brána. Po nějaké době se však zjistilo, že tato brána tu je jen na obtíž a zdržuje provoz, a tak dřevená brána byla zbourána, ale dřevěnné palisády okolo vesnice zůstali.
Třetí část je obří brána s kamennými hradbami, které tu stali ještě před tím než se Juro ujal moci.


Okolo celého areálu hlídkuji po 15 minutách ANBU, kteří se střídají pokaždé v 8:00 a 15:00. 
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Brána - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hokori Mai Thu Oct 10, 2013 8:04 pm

Shinobi, kterého zaslechla Ayumi, však nebyl nadohled, a tak když se pár krát ohlédla kolem sebe, nezahlédla nikoho. Proč pak? Kdo na ní promluvil? Ayumi se snažila čim jak nejrychleji dostat skrze bránu, a to v přestrojení za obchodnici. Pomůže ji to nějak? Bude čekat na místě zda-li se ukáže shinobi, který na ní promluvil? Kdyby počkala rozhodně by na shinobiho narazila, a však co kdyby se rozhodla kráčet svévolně dál? Byla by to zcela určitě riskantní metoda. Kdyby šla dál na hradbách by mohla zahlédnout shinobi, kteří si mezi sebou něco šuškali. Co pak asi? Že by vedli konverzaci na téma jejího obsáhlého košíku, ve kterém byly všelijaké věci, které Ayumi našla na ulici? Že by se shinobim doneslo o této sprosté zlodějně? XD
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Ayumi Mayu Thu Oct 10, 2013 8:11 pm

Něměla jsem přece čas takže jsem šla dál. "Doufám, že si mě někdo nevšimne" pomyslela jsem.
Ayumi Mayu
Ayumi Mayu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 27
Registrován : 23. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hokori Mai Thu Oct 10, 2013 8:23 pm

Doufat, že si vetřelce, který byl na výzvědách, nikdo u brány nevšimne, bylo hloupé. Přece jen... byla to brána ne? A to hlavní a jediná brána Iwagakure no Sato, takže kdyby nebyl hlídána dostatečným množstvím shinobi, bylo by to zlé. Čím více shinobi, tim větší pravděpodobnost, že si ji někdo všimne. Ayumi však i přes to se dostala neuvěřitelně daleko. Když byla již pouze pár centimetrů od svého cíle, skočil před ní jeden z shinobi Iwagakure no Sato, dalších pár ji obklíčilo. Že by ji prokoukli? V Ayuminim zájmu bylo hlavně to, aby ji nezajali nebo nezabili... to že s ní poklábosí by ji nemělo příliš vadit, a však neandrtálec nikdy neví. "Dobrý den madam. Kam pak a bez ohlášení odchodu z Iwagakure no Sato?" Tato otázka rozhodně nebyla příjemná. jak na ní bude reagovat Ayumi? Počítala s touto variantou? Pokud ne, bude muset neuvěřitelně improvizovat XD.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Ayumi Mayu Thu Oct 10, 2013 8:30 pm

No tak to je zlí "Zdravím, ja se zrovna chystám do různých malých městeček prodát moje zboží víte, nemám čas se zdržovat ve vesnici tak dlouho....takže kdybyste mě prosím pustit....protože - čas jsou peníze víte.....a musím si vyďelat na jídlo víte ja mam syna....a nemužu se dlouho zdrťovat".
Ayumi Mayu
Ayumi Mayu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 27
Registrován : 23. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hokori Mai Thu Oct 10, 2013 8:41 pm

Ayumi mluvila tak vážně, že bych ji dokonce uvěřil i já natož shinobi u brány, a však bylo nutno v tom to případě uvést z bezpečnostních důvodů, což situaci ještě více zkomplikovalo. Ayumi by byla schopna si vymyslet zkud, kam, kde cestuje, ale něco jako osobní údaje, které se uvádí vždy při vstupu a odchodu z vesnice? Přece jen nějak ten pořádek ve vesnici je potřeba udržet, což by nešlo kdyby si stráže u brány nevedli spisy kdo do vesnice vešel a kdo vyšel. "Ano jistě... omlouváme se. Ale musíme vyřídit ještě jednu drobnou formalitku: Jméno a příjmení? Plus datum, kdy jste navštívila Iwagakure no Sato?" Ten mohutný nával stresu, který ted Ayumi mohla pocítit... co když selže? Co jim má povědět? Navíc zde byl další nebezpečný faktor, a to ten, že co když Ayumi zahlédne nějaký shinobi, který zde byl jak ji vedla stráž do výslechového centra? Co když se stráž u brány již o těch mrtvých dozvěděla a ted musí pokračovat z toho to důvodu ještě opatrněji při tom, koho vpouští a vypouští z vesnice?
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Ayumi Mayu Fri Oct 11, 2013 8:04 pm

Tak teďka to bylo dost napjaté "Umm tak dobře, jmenuji se Juan No chuji a přišla jsem včera....doufám, že vám to postačí a kdybych mohla už jít tak bych býla ráda" tedka jsem soufala, že mě pustí a snad mě tu  nebudou dlouho držet.
Ayumi Mayu
Ayumi Mayu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 27
Registrován : 23. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hokori Mai Thu Oct 17, 2013 7:40 pm

Zcela nečekaně stráže u brány na tento Ayumin pokus o proniknutí bránou neskočili XD. Což se dalo samozřéjmě čekat. Přece jen stráže u brány si vedli databázi návštěv Iwagakure no Sato právě proto, aby takovýmto pokusům o proniknutí bránou v kteroukoliv stranu zabránili. "Prominte madam, ale nejspíš budete s Námi muset jít." Tahle věta, kterou právě vyslovil jeden ze strážcu, neznamenala nic dobrého. Co bude dále následovat? Ayumi nedisponovala dostatečnou sílou, aby prorazila bránu, nebo se snad pletu? Jak se rozhodne Ayumi dál jednat? Bude se spoléhat na tvrzení risk je zisk a zkusí se přes bránu probojovat, nebo bude volit jistější cestu a doufát, že to vše nějak dobře dopadne? Stráže se následně okolo Ayumi rozmístili, čím ji znemožnili útěk... ted je jen na NÍ jak se situace bude dál vyvíjet.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Ayumi Mayu Thu Oct 17, 2013 8:02 pm

Teďka to bylo už opravdu vážné....neměla jsem šanci se probojovat protože pak by na mně vlitla celá vesnice a i kdybych se probojovala tak bych byla určitě zraněná a oni by mě tak či onak dohnali "takže co bych měla teď dělat?" naštestí jsem měla pár triku v rukávu kdyby to nekplaplo takže jsem začala rychle plánovat. "Tak dobře půjdu s váma" nechala jsem tam ten vozík a šla s nima....jenže tá která šla s nima byl jen obyčejný klon... ta pravá byla schovaná pod vozíkem a když odešli pryč tak použila shunshi no jutsu a byla fuč.

(přesun)
Ayumi Mayu
Ayumi Mayu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 27
Registrován : 23. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kuro & Shiro Tue Feb 25, 2014 8:46 pm

https://www.youtube.com/watch?v=HKWDYmSH830

Kuro a Shiro

Na shromaždišti už byl pěkný mumraj. Vojáci přišli ze všech koutů vesnice, sešikovali se a čekali na svého velitele. Sestřičky stály na skále a pozorovaly ten ohromný dav vycvičený na zabíjení a plenění.
"Pozor!" zařvala Kuro a země se zachvěla, když všichni poslechli a jako jeden muž srovnali formaci.
"Dnes přišel ten čas!" křičela Kuro. "Dnes přepíšeme dějiny. Během následujících dní srovnáme ostatní vesnice se zemí! Během následujících dní bude Iwa postrachem všech, kteří jí opovrhovali!"
Armáda zahalekala a Kuro poodstoupila, aby pustila ke slovu svou sestru.
"Všichni jste byli vycvičeni k tomu bránit svou vesnici! Všichni jste připraveni položit své životy za ochranu svých blízkých! A každý jeden z vás přísahal věrnost Tsuchikagemu!
Dnes máte možnost splnit své sliby a dokázat, že jste ti nejlepší!"
Opět se údolím rozezněl až strach nahánějící křik stovek mužů.
Dívky viděly přicházet velitele, proto rychle ztichly a poklekly v respektu. Tak učinila i celá armáda. Už jen pár slov od velitele a celý svět pozná sílu Iwagakure...
Kuro & Shiro
Kuro & Shiro
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 20
Registrován : 11. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Itama Senju Tue Feb 25, 2014 8:54 pm

Objevil jsem se nedaleko brány a uviděl ten zástup. Chvíli jsem poslouchal ty dvě holky a pod maskou se usmíval. Měl jsem zrovna dobrou náladu, protože pro mě dopadl můj předešlý souboj se Seitem výborně. Vyhlížel jsem zde Jura, že se jako Tsuchikage ukáže. Měl jsem totiž pocit, že s ním teď spolupracuji. No, spíše jsem neměl nic na práci, tak jsem se rozhodl, že budu spolupracovat zrovna s ním. Možná se i toho šílenství zúčastním.
Itama Senju
Itama Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 76
Registrován : 19. 07. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Higure Tue Feb 25, 2014 9:01 pm

https://www.youtube.com/watch?v=o1Qkzj5bStU

Když vstoupím na shromaždiště a můj pohled spočine na celé armádě, cítím v hloubi duše radost a pýchu, jakou jsem již dlouho nezažil. Místo abych si stoupal na kámen a začal řečnit, sestoupím dolů mezi ty muže a ženy. Procházím jejich řadami a promlouvám k těm, které znám osobně nebo o nich něco vím. Pompézní řeči jsou krásné, ale já ze zkušenosti věděl že tyhle lidi není třeba motivovat velkými slovy. Místo toho nahlas vyzdvihnu kvality těch, s nimiž jsem sloužil a těch, o kterých vím že o sobě pochybují. Na závěr se postavím do čela a promluvím jasným, pronikavým hlasem. Naším prvním cílem je Sunagakure. Mnoho z vás ví že je nám trnem v oku už dlouho. Brání jí spousta statečných mužů... poďme je zabít! Na následný ohlušující řev už reaguji jen gestem ruky. Gestem které všichni dobře znají. Vpřed!
Higure
Higure
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hokori Mai Tue Feb 25, 2014 9:04 pm

Když tak Itama vyčkával, najednou šli za nim zaslechnout pomalé kroky, blížící se směrem k němu. Kdyby se Itama ohlédl pomocí sharinganu by spatřil, že se jedená o nim vyhlíženého Jura. Zkud mohl vědět, že by se zde samotný Tsuchikage mohl ukázat? Že by intuice? Juro by si rozhodně něco takového nenechal ujít... "Senju Itama..." Promluvil Juro chladným hlasem, blížíc se k němu. Chtěl snad i Juro taktéž jak Itama s tím druhým něco prořešit? Nebo se zde objevil samotný Tsuchikage, jen proto aby se pokochal finálním úderem na Sunagakure no Sato? "... Neměl si jít po Kyuubim?" Otázal se Juro, jakmile vyšel ze stínu stromu na otevřené prostranství v okolí brány. Juro položil otázku, kterou Itama když se zde nyní ukázal a očividně bez Kyuubiho, musel čekat, a tak jak odpoví? Výmluvou? Přiznáním? Každý na jeho místě by si něco takového prvně důkladně promyslel... a tak na již nezbývá nic víc než jen čekat na Itamovo vyjádření. 
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Itama Senju Tue Feb 25, 2014 9:11 pm

Cítil jsem Jura, jak se blíží. Na světě bylo jen pár senzibilů, jako jsem já. Otočil jsem se na něj a pořádně si ho prohlédl. ,,Vidím, že masky jsou celkem v módě." udělal jsem pár kroků k němu, aby nás nikdo zbytečně neposlouchal. ,,A vypadá to snad, jako bych ho měl s sebou? Na chvíli jsem se odmlčel a zapřemýšlel o dalších slovech. ,,V mém úkolu mi bránili moji drazí bratránkové."
Itama Senju
Itama Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 76
Registrován : 19. 07. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hokori Mai Tue Feb 25, 2014 9:25 pm

"To byla řečnická otázka..." Odpověděl Juro monotonním chladným tonem. Že by Juro vážně položil Itamovi řečnickou otázku nebo za tím stojí něco víc? Přece jen Juro nebyl nějak postižený, že by nedokázal rozeznat co daný dotyčný sebou má, a co ne. Chování Jura bylo vždy nepředvídatelné a nesrozumitelné, a tak Itama nemusel ani příliš přemýšlet nad otázkou, která zazněla. Měl by to tzv. nechat plavat, a však Juro tuhle otázku at už rečnickou nebo ne, neřekl bezdůvodně... "Tys nebyl schopen porazit svého bratránka, i když v souboji se mnou přišel o svůj sharingan?" Otázal se Juro Itamy opět chladným hlasem... Juro kdysi v bitvě Nanadaime Hokageho u Tsukigakure no Sato, zákeřně zabil, a však ten použil Izanagi, aby odvrátil svůj osud od smrti a utrpení a byl schopen ukončit tento konflikt jednou pro vždy zabitím Tsuchikageho, a však jak se ukázalo nebyl v tom úspěšný. "Nejspíš jsme tvého bratránka poddcenili..." Jak se zdálo... Juro smýšlel pouze o volbě Assasina, že by mohl Itamu zastavit, nějak na Itamova druhého bratránka zapoměl....
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Itama Senju Wed Feb 26, 2014 4:03 pm

,,Je mi jedno jaká to byla otázka. Byla to prostě otázka a já na ni odpověděl otázkou." pohlédl jsem na něho a zkoumal jeho masku. Byla docela odlišná než má, ale pak se zmínil o Assasinovi. ,,Nemyslím Assasina. Byl to můj druhý drahocenný bratránek..." Pod maskou jsem se pousmál a v rychlosti si vybavil boj. ,,Porazil jsem ho, ale nezabil. A než se zeptáš proč, tak mám k tomu své důvody."
Itama Senju
Itama Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 76
Registrován : 19. 07. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Feb 26, 2014 4:13 pm

"Tvé důvody mě nezajímají Itamo, konec konců to na výsledku nic nemění." Promluvil Juro výhružně, a pak pohlédl směrem, kde se vydali vojska Iwagakure no Sato. "Dám Ti však šanci svou chybu napravit..." Jak se zdálo Juro Hokori opět jak u členů Shuuketsu ukázal svou milosrdnou stránku i Itamovi, nebo ne? "... Tvým úkolem bude dohlížet na jednu kunoichi, která byla v utajení vyslána aby se vypořádala s jistým Uchihou. V případě jejího selhání a ohrožení tak jejího odkrytí bys ji zabil." Když Juro tuhle větu domluvil, pohlédl zpátky na Itamu, čekajíc na jeho reakci. Nemělo by to přece jen význam dál pokračovat pokud by Itama nějak nesouhlasil. Na jeho místě by však nesouhlasil pouze blázen. Nesouhlasit s Jurovým smilováním nad nim z důvodu nesplnění mise... bláznovství...
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Itama Senju Wed Feb 26, 2014 4:46 pm

,,A když odmítnu? měl jsem zrovna dobrou náladu, tak jsem byl zvědavý, co by mi zrovna od něho hrozilo. ,,Myslel jsem si, že pracuji s tebou a ne pod tebou. Nebo mi to chceš vysvětlit jinak?" Na dlouhou chvíli jsem se odmlčel a čekal na jeho reakci. Moc jsem ho prudit nechtěl, ale někdy bylo potřeba, aby mu někdo připomenul, že není na světe jen on. ,,Dobrá budu na ni dohlížet, ale pokud se po cestě vyskytne něco, z čeho by plynul větší zisk tak za sebe neručím." Přeci jen vidina peněz pro mě byla o něco lákavější, než dohlížet na nějakou holku, která se má navíc utkat s Uchihou. ,,Pokud ta holka není nějaká extra úroveň, tak je s ní stejně ámen."
Itama Senju
Itama Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 76
Registrován : 19. 07. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Feb 26, 2014 5:31 pm

"Zisk pro Tebe?" Otázal se Juro docela pobaveně. Jak se zdálo Itama měl nesjpíš dnes smysl pro humor. Co se Itamovy touhy stát se rovnocenným s Jurem týče. Všichni věděli jak to bylo, a jak tomu je... Itama za rovnocenného nebyl brán už od počátku, čehož si vědom byl. Připojil se k Jurovi a Hebimu z důvodu, aby získal náhradní azyl. Pokud se mu však nelíbí a chtěl by to změnit, nebyl by problém a Itama by si mohl dát volno od všeho a napořád, protože by již nebyl schopen pohybu. Rozdíl v naších sílách se mu nejspíš mohl zdát obrovský, ale Já jsem měl na své straně něco s čím by se ani Itama z jeho sharinganem měřit nemohl... nesmrtelnost!!! (Vážně bez přehánění XD Pokud si to chceš vyzkoušet menším bojem... nebyl by problém... XD PS: Neplést pojem nesmrtelnost s neporazitelností.) "Jako zisk pro Tebe si vem třeba sharingan toho Uchihy, ovšem to bys se musel na to cítit a nemít z něj strach..." No jo Itama nebyl jediný, kdo se uměl do druhého navážet... Tahle Jurova narážka byla hlavně mířena na Itamovu poslední větu, která zazněla jakoby se Uchihy bál i On. "Ta kunoichi se nachází v okolí Otogakure no Sato, a co se týče poznávací značky... poznáš ji, jsi přece jen ten výborný senzibil." S těmito slovy jsem se odebral pryč. Nač zde déle setrvávat? Nebyl k tomu důvod... leda že by si Itama zde chtěl ujasnit to, kdo zde velí...
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Itama Senju Wed Feb 26, 2014 8:50 pm

Juro dneska oplýval vysokým sebevědomím, o tom nebylo pochyb. Pod maskou jsem se stále usmíval. Věděl jsem něco o jeho schopnostech a uvědomoval si jeho sílu. Ale bojovat se mi s ním nechtělo. Přeci jen, díky Kamui se k němu můžu kdykoliv dostat a třeba ve spánku ho uspat...xD I když pochybuji, že ten blázen někdy spí. Hlasitě jsem si tedy oddechl a promluvil. ,,Juro, Juro, pokud nikdy nebudeš mít ze žádného soupeře strach a respekt, tak jednou tvrdě narazíš. Ano, respekt a strach jsou sice odlišné věci, ale pokud v boji máš strach, tak to beru, že k danému soupeři chováš jistý respekt. Dokonce i já tuhle možnost beru na vědomí. Stačí se ohlédnout zpátky do historie a myslím, že z klanu Uchiha jistý strach vyřazuje." Myslel jsem ta slova vážně. Jenomže jsem se nezmínil o tom, že když z někoho strach mám, tak pak přecházím na nečestný boj, díky kterému už jsem mockrát vyhrál. Při té vzpomínce jsem se opět pousmál a začal pomalu mizet. ,,Jsem výborný senzibil. Děkuji za pochvalu. Nazdar." S těmihle slovy jsem zmizel.
/přesun
Itama Senju
Itama Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 76
Registrován : 19. 07. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kigiro Sun Jun 08, 2014 8:44 pm

Došiel som blízko k Iwagakure presne som bol 5 km pred nou kde som začal rozmýšlať ako to presne s organizujem v tom ma napadla technika ktorú by som mal domysliet aby som ju dokázal používať. Medzitým som si v hlave robil presný plán infiltrácie.
Kigiro
Kigiro

Počet příspěvků : 20
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kigiro Sun Jun 08, 2014 9:31 pm

PO chvíli som to mal všetko premyslené poskládal som pečate a použil techniku Dark Camouflage pomali som splynul s tmou a nebolo ma možne vôbec vidno rozbehol som sa teda priamo do dediny. (presun)
Kigiro
Kigiro

Počet příspěvků : 20
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kigiro Sun Jun 08, 2014 9:47 pm

Došiel som k bráne a ukryl som tak aby som mal výhľad na bránu.


Naposledy upravil Kigiro dne Sun Jun 08, 2014 10:23 pm, celkově upraveno 1 krát
Kigiro
Kigiro

Počet příspěvků : 20
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Shinobi Sun Jun 08, 2014 10:21 pm

Armáda Iwagakure no Sato právě chystala své řady před branou své vesnice a připravovala se na válečný pochod. Kdokoliv se proti ní postaví zhyne jejich rukama a spálí jejich vesnice. V armádě se nacházelo pár silných shinobi, které by mezi nimi nikdo z nepřátel nečekal. Jak armáda byla připravena k výpravě tak začali vyřvávat jméno svého vůdce a započal tak dlouhý pochod napříč zemí. Zapálili se i louče aby viděli na cestu v noci. (přesun)
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kigiro Sun Jun 08, 2014 10:25 pm

Hneď som videl celu armádu ako sa pripravuje bolo ich veľa dokonca toľko že som nevedel určiť ich presný počet. Začali kričať meno Tsuchikageho a zapálili si pochoďne. Tym pádom mi uľahčili ich sledovanie. Len som sa pousmial a začal ich sledovať. (presun)
Kigiro
Kigiro

Počet příspěvků : 20
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Bakuton no Jin Thu Jun 19, 2014 7:17 pm

Dorazil jsem k bráně kde jsem se rozloučil s hlídkou, která měla zrovna teď směnu a šel jsem dál přes bránu. Tentokrát už ale rovnou k mostu jenž mám hlídat. (přesun)
Bakuton no Jin
Bakuton no Jin
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 60
Registrován : 23. 09. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 3 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru