Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Tsuchikage

+9
Ryuu Hiroshi
Uzumaki Allii
Rokuro
Crystal Takaishi
Yogi
Yomi Hikikomori
Sarutobi Sen
Hebi
Hokori Mai
13 posters

Strana 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Jul 20, 2013 7:25 am



Kancelář Tsuchikage Z
V samotném centru vesnice se nacházi obzvlášť vysoká budova. Je to samotná kancelář Tsuchikageho.
Kancelář není ničím zvláštní až na ty schody, které se k ní musí vyšlapat. Sídlo je jedná z mála budov, které jsou původní, takže nebyli přestavěny aby odpovídali Jurovým požadavkům.
Říka se, ale že Juro chce v budoucnu přestavět i tuto stavbu, a však žádné bližší informace nejsou k dispozici.

EDIT: Postupem času se začala přestavět i tato budova, aby vyhovovala Tsuchikageho (Juro Hokori) požadavkům. Výsledek je následující-> Ve vrchním patře se rozléha obrovská kancelář Tsuchikageho... kde se uprostřed místnosti nachází kageho pracovní stůl a v každém rohu místnosti jeho portréty po všech stěnách. V patře pod Tsuchikageho kanceláří má kancelář jeho student a zástupce (momentálně Higure), který ve své kanceláři skladuje všechny plány bitev... jak budoucí tak minulé a většinu spisů Iwagakure no Sato. V patře pod se nachází Centrála Anbu, a dále pod se nachází vstup do budovy ke kterému vede 328 schodů XD a to nepočítám schody, které vedou až ke kanceláří Tsuchikageho... těch je dohromady s těmi 328 1000, a tak není divu, že někteří shinobi přicházejí do kanceláře unavení XD.


Naposledy upravil Juro Hokori dne Sun Sep 29, 2013 2:11 pm, celkově upraveno 1 krát
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hebi Sat Jul 20, 2013 1:11 pm

Dorazil jsem s obětí do kanceláře Tsuchikage. Zaklepal jsem, vešel a Sarutobiho hodil na zem. Jeden had ho pevně svázal a zakousl se do jeho těla.
"Tsuchikage, mise byla neúspěšná..Kyuubiho jsem nezískal, ale mám tohohle špeha.."
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Jul 20, 2013 1:20 pm

Seděl jsem za stolem, prohlížejíc si záznamy o finanční stránce vesnice. "Velmi dobře." Pomyslel jsem si, když jsem spatřil, že se Iwa dostala s výdajemi do ohomného plusu. "Tolik jsem ani já nečekal."
Najednou někdo zaklepal a vešel dovnitř. Když se ukázalo že to je Hebi na tváři se mi objevil úsměv, který však i hned zmizel po tom co mi řekl, že neuspěl. "No nedá se nic dělat." Promluvil jsem, vstal a přišel ke ležícímu na zemi Anbu. "Že by Konoha?" Otázal jsem se spíše sám sebe a pokrčil se k ležícímu Anbu. Mé tělo nebylo to co zamlada, a tak jsem sebou mírně bolestí škubl.
"Bude potřeba zjistit co vše ví... je to ale Anbu, takže na sebe může mít nějakou pečet, která by nám situaci zkomplikovala... předpokládám, že si se o tuhle stránku již postaral."
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Sarutobi Sen Sat Jul 20, 2013 1:25 pm

Sen Sarutobi

Aj keď som mal znížený zorný uhol vďaka opičej maske na tvári, všímal som si všetko čo sa okolo dialo, až keď sme vošli do kancelárie som pochopil, o čo s tu všetko jedná. Únos Kyuubiho, Hebi jeho prechod cez bránu akoby bol doma, a to zbrojenie, bol som možno dosť ľahkovážny ale hlupák som určite nebol. Po dopade na zem som sa trochu pookrial, a aj keď som bol zviazaný, dokázal som sa dostať aspoň na kolená, nie ale kvôli rešpektu ale kvôli mojim slovám adresovaným Tsuchikágemu. „Už je mi to jasné, Tsuchikage~sama, týmto vás v mene Konohy a našej viery zatýkam. Poučím vás o vašich právach, máte jediné právo, držať hubu, a ešte právo na telefonát a vlastného právnika. Ak vlastného nemáte, bude vám pridelený a ja vám prisahám že vám nájdeme toho najhoršieho aký len môže byť.. Dokončil som svoju reč, úprimne vážne, bez stopy po srande, akoby som slová adresujúce Kágemu naozaj myslel vážne.
Sarutobi Sen
Sarutobi Sen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hebi Sat Jul 20, 2013 1:29 pm

"Konoha a měla spojence. Byla tam Mizukage a její ANBU," zavrčel jsem a pak se Sen vzepřel. Omotal jsem ho hadím ocasem a přimáčkl k zemi. "Buď na zemi, tam také patří Konoha.." pak jsem se otočil k Tsuchikagemu.
"Použil bych Nagata a jeho rinnegan na výslech, ale to bych ho zabil, může se nám hodit. Nemáš tady nějaké ninji ovládající výslechové genjutsu?"
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Jul 20, 2013 1:35 pm

Na Senovu větu jsem se zase zlomyslně usmál. "Nebut ukvapený... i můj čas příjde, ale nejdřív musím něco vykonat."
Řekl jsem, a pak se zase postavil. Stáváni mi dělalo taky menší problém. Nechtěl jsem to však dat znát, a tak jsem se tvářil jako by se nic nestalo. Když se mě Hebi otázal na vyslech přikývl jsem mu. "Daisuke!!!" Zakřičel jsem z plných plic. Tu se za chvíli otevřeli dveře a v nich stál malý, maskovaný shinobi. "Přeber si ho." Řekl jsem k němu a přešel zpět ke svému stolu. Následně jsem si usedl zpět do svého křesla. Shinobi si přidřepl a natáhl pravou ruku k čele Senovi, a pak se začal soustředit.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hebi Sat Jul 20, 2013 1:39 pm

"Našel jsem lék na tvé potíže," připlazil jsem se blíž k Jurovi. "A také jsem se chtěl zeptat, jak pokračuje zbrojení, nebudeme se moci spolehnout na edo tensei, po čase se rozpadnou.."
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Sarutobi Sen Sat Jul 20, 2013 1:42 pm

Sen Sarutobi

Skôr ale ako sa Shinobi dotkol môjho čela, ruku som si stihol ešte silnejšie, aby som napol povrazy v podobe hadov, ale netrhli sa. Nezničil som ich, namiesto toho som pohľadom prešiel na Daisukeho, ktorý ma mal vypočúvať. „Ešte stále máš šancu sa vzdať, ak to urobíš, obviníme ťa len z násilnej spoluúčasti a tvoj trest bude takmer nulový. Premysli si to skôr ako kvôli tvojmu rozhodnutiu bude tento starý muž za tebou nútený zomrieť..“ Dokončil som, ale keďže tento tuhý korienok sa nemienil vzdať, ruky som spojil do jednej jedinej pečate ktorú som okamžite zmenil na.. „Kuchyiose no jutsu!“ Ozvalo sa kanceláriou, rana ktorú som si pred Hebim porezal sa otvorila, a len trošku krvi stačilo na spätné povolanie Takera, ktorý tentoraz dlhým nožom prerezal hada, chytil ma a prehodil ma cez okno, kvôli úteku. Hneď nato zamával a zmizol v obláčiku dymu.

-presun-
Sarutobi Sen
Sarutobi Sen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Jul 20, 2013 1:51 pm

"Ach.. ano." Řekl jsem a začal hledat na stole nějaké papíry. Po chvíli jsem pod hromádkou jiných papíru našel to co jsem hledal. Následně jsem přihmouřil oči a něco zrakem ve textu hledal. "Medické zásoby připraveny, jednotky připraveny, výzbroje připraveny... podle všeho by byl nejvyšší čas začít."
Odpověděl jsem mu s hrdostí. Hrdostí na to jak jsme se dostali daleko. Mezitím shinobi z Iwy dále pečlivě prohledával Senovy vzpomínky. Ne však na dlouho, proto že se pak Senovi podařilo uprchnout. Ja na celou akci jen přihlížel s pozvednutým pravým obočím. Když se ho však Daisuke hodlal jít hledat, poručil jsem mu. "Nech ho jít!!! Anbu z Konohy bude skvělý posel, který oznámi po dlouhé době co se zde dělo. Posel o válce, která nastoupí." Jakmile jsem to dořekl, svůj zrak jsem přesunul na Hebiho. "Měli bychom začít s našim plánem... dokud se nedozví ostatní vesnice o tom co se tu dělo."

Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hebi Sat Jul 20, 2013 2:00 pm

Kancelář Tsuchikage Tumblr_m891wnOKOf1robctgo1_r1_500
Prohlédl jsem si všechny papíry. Vesnice nebudou mít žádnou naději.
"Nemají žádnou šanci se vzepřít takovým jednotkám, i kdyby věděli o našem plánu. Tsuchikage, jste pravý muž činu." mohl si všimnout, že jsem mu začal vykat. "Zasloužíte si mou důvěru, proto Vám řeknu o jedné technice. Můj mistr ji daroval tehdejšímu Daimyo Sora no kuni, je to technika obnovy těla - Nikutai Saisei no jutsu. Tato technika je však v Sora no Kuni, mám pro ní zajít s týmem ninjů z Iwy?"
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Jul 20, 2013 2:08 pm

Jeho slova mi zvedla o něco mé ego. Pravý muž činu-> to se dalo poslouchat. Když mi řekl o technice, která by mi mohla pomoci, potěšilo mě to a navíc ke Sora no Kuni jsem choval určitý druh nenávisti. Nelíbil se mi její styl vedení.  "Jdi ve jménu Iwy. Tohle je způsob jak ukázat shinobim z Sora no Kuni, že již dávno nejsme k nim loajálni a k jejich vesnici. Vesnice, která ze všemi uzavíra neutralitu a snaží se jim pomáhat. Hnusí se mi!!!" Poslední větu jsem dořekl z opravdovým rozčílením. 
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hebi Sat Jul 20, 2013 5:24 pm

Ušklíbl jsem se. "Jak si Tsuchikage přeje," udělal jsem několik pečetí a zmizel.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Yomi Hikikomori Sat Jul 20, 2013 5:30 pm

Vyběhla jsem schody jako blesk. Několikrát jsem předtím sice zabloudila a nedivila bych se, kdyby mě za ty zmatky dole už honilo nejméně deset ANBU, ale byla jsem tady. A přesně sem jsem, ostatně, chtěla. Usmívala jsem se jako sluníčko.
Doufám, že ten Kage bude alespoň sexy.
Ani mě samozřejmě nenapadlo zaklepat a prostě jsem vrazila do nejbližší místnosti.
"Konban..." zarazila jsem se. Prázdný sklad.
Se sklopenou hlavou a mírně v depresi jsem zavřela a zamířila výš, kde jsem zaklepala na dveře kanceláře Tsuchikageho.
Yomi Hikikomori
Yomi Hikikomori
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 95
Registrován : 16. 07. 13
Age : 29
Location : Suna/Oto

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Jul 21, 2013 5:51 pm

Když někdo zaklepal na dveře, automaticky jsem vyslovil slovo: "Dále." Má rozčílená nálada z návštěvy Hebiho nevypyrchávala, a tak jsem se rozhodl uklidnovat se slovy: "Hebi příkaz splní, Sora no Kuni dostane co se ji patří a mě se dostane potěšení techniky Nikutai Saisei no jutsu." Řekl jsem, čtouc poslední spisy vojenských úprav Iwagakure no sato.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Yomi Hikikomori Sun Jul 21, 2013 7:09 pm

Vešla jsem a zůstala jsem na něj zklamaně hledět. 
Tak ten není moc sexy.
Alespoň ne pro mě, vždyť jsem byla tak mladá! Okamžitě jsem však změnila plán. Starší lidé mohou mnoho naučit. Šíleně jsem se usmála a vysekla jsem mu velmi hlubokou poklonu, při které jsem k němu natáhla dlaň se s návrhem mírové smlouvy.
"Drahý vůdce Kamenné vesnice," začala jsem. "Jménem své nadřízené Tsukikage Ayame Takahashi a své vesnice Tsukigakure no Sato vám přináším mírovou smlouvu, kterou bychom rádi s Iwagakure uzavřeli."
Stále jsem zůstávala v předklonu a čekala, zda svitek z natažené dlaně převezme.
Yomi Hikikomori
Yomi Hikikomori
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 95
Registrován : 16. 07. 13
Age : 29
Location : Suna/Oto

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Jul 21, 2013 7:24 pm

Jakmile vešla dovnitř, prohlédl jsem si ji. Podle její čelenky jsem usoudil, že se jedná o kunoichi z Tsukigakure no sato. "Taky Vás vítám." Pozdravil jsem ji, přemýšlejíc nad vychováním shinobi z jiných vesnic. Pozdrav mi přece při vstupu do mé kanceláře mohla věnovat. Po chvíli mi podala mírovou smlouvu v naději, že ji příjmu.
Já si na to mírně odkašlal, vstal ze své židle, obešel svůj stůl a šel směrem ke dveřím, hovoříc: "Mír je věc o které mluvíte docela nerozvážně mladá slečno. Není ho lehké nastolit a už vůbec ne udržet, i když se jedná třeba jen o mír mezi dvěma vesnicemi." Když jsem to domluvil byl jsem již u dveří na které jsem následně zaklepal.
Do místnosti po chvíli pak vlítla přes okno a dveře pěti členná skupina Anbu. "Nejsem typ člověka co uzavírá smlouvy slečno."
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Yomi Hikikomori Sun Jul 21, 2013 7:42 pm

Považovala jsem za dostatečný pozdrav úklonu, ale zřejmě ji bral jako nedostatečnou. Zadívala jsem se na ANBU a naklonila hlavu na stranu.
Wau, v Iwě se na slušné vychování opravdu dbá.
"A na co jste typ?" zeptala jsem se naprosto nevinně. "Měla jsem za to, že typ, co uzavírá smlouvy, nemůže být Kage."
Nehledě na přítomnost jiných shinobi jsem zastrčila svitek zpět do své tašky. Když o něj nestojí, tak jim ho tu nenechám, škoda papíru.
Vzápětí jsem si všimla, že zdejší ANBU nemají zcela identické masky s těmi našimi. Rozšířili se mi oči a okamžitě jsem se k jednomu přitočila.
"Jů, mohu si ji zkusit?"
Když neuzavřu smlouvu s ním, můžu alespoň s jedním z jeho lidí. 
"Ale jsem to nezdvořák," šibalsky jsem mrkla. "Mé jméno je Yoko, drazí přátelé, Yoko Uzumaki!"
Yomi Hikikomori
Yomi Hikikomori
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 95
Registrován : 16. 07. 13
Age : 29
Location : Suna/Oto

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Jul 21, 2013 8:17 pm

Její chování jsem pozoroval s kamenným výrazem na tváři, a když navázala konverzaci s jedním Anbu, byl jsem přinucen zapřemýšlet se nad jejím příjměním: "Uzumaki?" Po chvíli přemýšlení jsem konečně přišel na to z kud toto příjmení znám. I když ve spojení s Narutem by mě to mělo napadnout i hned. Já však už měl taky svá léta a nepomatoval jsem si vše. Kývl jsem na Anbu z kterým se snažila navázat konverzaci.
Byl to pokyn, že si ji již můžou přebrat. "Neměla jste sem chodit sama." Byla poslední slova, která slyšela před tím než ji Anbu omráčil. "Přeneste ji do sektoru archivu E." Někomu mohlo přijít zvláštni proč zrovna do archivu. Důvod proč zrovna tam byl jednoduchý. Nacházela se tam menší cela o které nikdo až na některé výjimky nevěděl.


 
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Yomi Hikikomori Sun Jul 21, 2013 8:27 pm

Ten ANBU byl docela nezdvořák, vůbec mi neodpovídal! Zamračila jsem se na něj odhodlaná mu tu masku sebrat. Reakce Tsuchikageho mě však zarazila a já jsem mírně zbledla. Zemřít nemohu, co naplat, to bych nezískala slávu. Překvapeně jsem se na něj otočila a snad poprvé v životě mi došla slova. V té chvíli jsem však ucítila jen tvrdou ránu, která mě omráčila, a mé tělo se stalo zcela bezvládným.
Yomi Hikikomori
Yomi Hikikomori
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 95
Registrován : 16. 07. 13
Age : 29
Location : Suna/Oto

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hebi Mon Jul 22, 2013 8:14 pm

Kazetsuchi se vydal svou cestou, já jsem šel do kanceláře sám. Zaklepal jsem a vešel bez vyzvání. "Tsuchikage, zdravím," ušklíbl jsem se. "Sora no Daimyo chce za tu techniku smlouvu o neútočení a osobní kontakt. Mě ji nedala. Taky jsme s Ogim zabili dva jouniny," Kancelář Tsuchikage Tumblr_m59kpzWE1K1r95qxxo1_500
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Jul 22, 2013 8:28 pm

Když Hebi vešel do kanceláře, postával jsem u okna, dívajíc se na Iwu. "Velmi dobře. Jen at mi techniku přinese. Jestli však příjde sama bez podpory, stihne ji nemilá událost." Řekl jsem s neutrálním tonem, a pak se otočil směrem na Hebiho a namířil si to ke mému stolu. "Když si tu nebyl měli jsme návštěvu. Dívka, která by tě mohla zajímat. Pochází z klanu Uzumaki." Jakmile jsem domluvil, sedl jsem si ke stolu a začal se po něm rozhlížet.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hebi Mon Jul 22, 2013 8:34 pm

Uzumaki!? "Subarashii!"
Kancelář Tsuchikage Tumblr_mbn6yhOQSk1rggm6ko1_500
"Mají vyjímečnou čakru a vyjímečnou výdrž. Myslím, že bychom jí mohli využít k rozpoutání války, z jaké je vesnice?" zeptal jsem se dychtivě.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Jul 22, 2013 8:40 pm

"Podle její ochranné čelenky pochází z Tsukigakure no sato." Řekl jsem, hledajíc na stole u toho jeden papír. Díky tomu, že jsem to tam měl hezky seřazené, jsem téměř okamžitě našel to co jsem hledal. "Pokud máš nějaký nápad, poslouchám." Řekl jsem a následně jsem se pustil do čtění toho papíru, poslouchajíc při tom Hebiho. 
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hebi Mon Jul 22, 2013 8:54 pm

"Tsukigakure? Tak to je ještě lepší," pousmál jsem se, můj hadí ocas se ke mě stočil a já ho rukou pohladil po jeho šupinaté hlavě.
"Pokud si dobře pamatuji, tak Yonbi stále nemá hostitele. Což znamená, že toho můžeme dobře využít. Můžem zapečetit do Yoko Yonbiho a vypustit ho v Tsuki. S tím, že použijeme čtyřhranou pečeť a časovanou pečeť. Tu načasujeme a aktivujeme sami. Pak, co bude Yonbi běsnit, bychom mohli do Tsuki vtrhnout," sdělil jsem mu svůj nápad. Byl jsem prostě hlava.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Jul 22, 2013 9:10 pm

Čím déle jsem ho poslouchal, tím větší úsměv jsem měl na tváři. "Nelituji Hebi dne kdy jsem potkal Kabuta, a pak i tebe." Řekl jsem, a pak položil papír zpátky na stůl. "Ta kunoichi se nachází v sektoru E archivu. Momentálně by u ní měl být někdo, kdo by ji měl prozkoumat vzpomínky, a tak zjistit co vše o Nás ví." Zprávy o komlikacích jménem Iwagakure no sato se do světa již určitě díky tomu Anbu z konohy dostali, a když ne tak alespon do Konohy, a tak mohlo být považováno toto opatření za zbytečné. Ta dívka však mohla vědět něco co Anbu z konohy nezjistil a já jsem se vždy raději pojistil, že to tak je, než jsem s něčím počítal. "Pokud chceš můžeš se té dívce věnnovat i hned. Já se mezitím přichystám na návštěvu Daimyo Sora no Kuni. Přece jen pochybuji, že mrtví shinobi z Sory v ní nevyvolali zlost a touhu něco takového vrátit." 
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Tsuchikage Empty Re: Kancelář Tsuchikage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru