Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hospoda - U Kulhavého poníka

+23
Taiga Uzumaki
Tatsumaki (Oga)
Goku
Akasuna no Ruki
Hideo Hatake
Hyuuga Mikomi
Yaeko Uzumaki
Azurashi Shiniko
Rino Hatake
Airis Shiroyaki
Hana Ichiro
Uzumaki Allii
Killunia
Raiki Senju
Kisuke Uchiha
Hoozuki Meizu
Ryuuk
Seito Senju
Kyuchi Uchiha
Hikaru Hyuuga
Lucy Shiro
Rokuro
Assasin Senju
27 posters

Strana 4 z 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 4 Empty Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 20, 2013 6:43 pm

First topic message reminder :

U Kulhavého poníka je lacinný lokál, který přitahuje všechny vrstvy obyvatel. Scházejí se zde, aby projednali městské záležitosti u saké, piva nebo různých alkoholových destilátů ze západu.
Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 4 Pub_chachamaru_animeHospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 4 Bar-pub_det

Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 4 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Wed Aug 14, 2013 9:01 pm

Pousmál jsem se nad její reakcí "Pročpak se červenáte ?" Zahrál jsem na ní nevynnej úsměv jak jsem to dělal jako malý když sem něco rozbil a svedl to na bráchu. "Snad vás můj pohled neuvedl do rozpaků, jestli ano omlouvám se. Přijala by jste pozvání na drink jako omluvu ?" Znovu jsem se jen nevinně pousmál.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 4 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Lucy Shiro Wed Aug 14, 2013 9:34 pm

"Já? Nečervenám se! Jen takto blízko hned na začátek...grrr...muži..." Povzdechla jsem si a červeň ze mě opadla, zase jsem si sedla na původní místo a jeho pozvání rozmýšlela. No přeci neodmítnu pití zadarmo!
"Om...Okey, ale tamto už nedělej." Znovu lehká červeň pod očima a podívala jsem se na něj, jen tak letmo. Kdo kdy viděl se ke mě přiblížit takto rázem! A takto blízko s takovým kukučem. Nebýt toho že mám dobrou náladu, už by ležel na zemi udupanej!
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 4 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Wed Aug 14, 2013 9:38 pm

Pousmál jsem se "Copak myslíte tím "tam to" ? . Zeptal jsem se a opět ji sjel už né tak dokonalým ale stále svůdným pohledem a podal jí ruku "Jiro Kano, těší mě. A vaše jméno krásná slečno ?" Culil jsem se jako nikdy. Byla to hezká mladá žena, bonus k tomu všemu kolem.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 4 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Lucy Shiro Wed Aug 14, 2013 9:51 pm

Šlehla jsem po něm pohledem co jen vyzařoval...*Zeptej se znovu a nepřežiješ.* On moc věděl co a proto jsem mu ani neodpovídala a čekala na ten drink.
Taky když mi podal ruku, chvilku jsem zaváhala, ale i tak jsem mu jí lehce stiskla.
"Lucy...Lucy Shiro, taky mě...těší." Usmála jsem se na něj, ten jeho pohled...nějak mi to připomnělo staré časy a proto se mi srdce nenápadně rozbušilo. No tak, je to jen muž...přiživší v tomto světě! Uklidňovala jsem se v duchu...bylo to v pohodě...v pohodě!
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 4 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Wed Aug 14, 2013 9:55 pm

Pokýval jsem hlavou na znamení souhlasu "těší mě"Koukl jsem směrem k číšníkovy a objednal si svůj oblíbený drink a pak se koukl na Lucy A vy..teda ty, si dáš co ?" Opravil jsem přeřek. Jména jsem si řekli, podali si ruce-je to přece jasné že si už máme tykat, i když ona mi tykala už na začátku a to se mi zrovna třikrát nezamlouvalo, ale co už, v tomhle byla stejná jako já - taky tykám všem kromě těch na které chci, nebo potřebuji udělat dojem.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 4 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Lucy Shiro Wed Aug 14, 2013 10:06 pm

"Om...dám si střik...stačí kola s rumem." Pousmála jsem se a překřížila nohy. Znovu jsem se cítila jako před tím, tak nějak unuděně. Podívala jsem se na něj, nikdy jsem ho tu neviděla a proto mě zajímal o něco víc.
"A ty jsi odkud? Nikdy jsem tě tu neviděla." Opřela jsem si rukou hlavu s upřeným pohledem na něj.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 4 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Wed Aug 14, 2013 10:22 pm

Zamyslel jsem se co ji říct, nakonec jsem zvolil cestu polopravd. "Víš pocházím z Konohy" udělal jsem menší pomlku při které jsem se pousmál "Ale bohužel kvůli jistým problémům jsme se s rodinou odstěhovali a žili jsme jako farmáři, otec jakožto Shinobi mě naučil všemu co znal a já při sbých osmnáctinách se vydal do světa. A co ty ? Nikdy jsem neslišel o klanu Shiro, je z konohy ?"
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 4 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Seito Senju Thu Aug 15, 2013 11:56 am

Seděl jsem a v klidu si popíjel sake. Když najednou vtrhla Lucy. ,,Ahoj." podíval jsem se na ni a trochu se pousmál. ,,Těším se na dobu, kdy se setkáme i někde jinde, než jen tady." to už jsem si řekl spíše pro sebe, protože už se dala do řeči s tím druhým.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 4 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Raiki Senju Thu Aug 15, 2013 12:04 pm

Jediná hospoda/restaurace kterou jsem našel byla U Kulhavého poníka. Na první pohled mi nevypadala, že by v ní měli nějaké jídlo, ale pro jisotu jsem se šel podívat dovnitř. Vypadalo to, že tam opravdu žádné jídlo neprodávají. Když už jsem ale tady, mohl bych se alespoň napít , řekl jsem si a přišel k baru. Nedaleko jsem uviděl druhýho strejdu Seita. Na něco jsem se ho potřeboval zeptat. "Prosím jednu colu." řekl jsem a podíval se na strejdu. "Ahoj, Streito." pozdravil jsem ho. Streito mě napadlo jako nova přezdívka pro něj. Je to totiž strejda a Seito, tak jsem to zmutoval a vzniklo Streito. "Potřeboval bych se tě na něco zeptat." řekl jsem a barman mi zatím přinesl moji colu.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 4 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Seito Senju Thu Aug 15, 2013 12:07 pm

Otočil jsem se na Raikiho a pousmál se. ,,Ahoj. A Streito? Co to jako je?" dolil jsem si sake a lehce se napil. ,,O co jde?"
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 4 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Raiki Senju Thu Aug 15, 2013 12:13 pm

Usmál jsem se a odpověděl na jeho první otázku: "To je moje nova přezdívka pro tebe. Je to mutace slov strejdo a Seito." Chvíli jsem se odmlčel a přemýšlel jsem, jak se ho mám zeptat na svou otázku. "Chtěl jsem se tě zeptat jestli náhodou neumíš Kuchiyose no Jutsu. Rád bych se tu techniku naučil. Od druhého strejdy Assasina se ji učit nechci, protože nemám rád hady." zeptal jsem se ho a napil se coly.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 4 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Seito Senju Thu Aug 15, 2013 12:17 pm

,,Jo to dává smysl." pousmál jsem se a na chvíli se zamyslel. ,,No Kuchiyose no Jutsu umím. Předpokládám, že ten základ techniky znáš. Najít zvíře, podepsat smlouvu a tak dále." na chvíli jsem se odmlčel. ,,Co by jsi chtěl přivolávat?"
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 4 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Raiki Senju Thu Aug 15, 2013 12:27 pm

Chvíli jsem se zamyslel. "No...nejlépe nějakého savce nebo plaza. Cokoliv kromě obojživelníků,ryb,ptáků a hadů." řekl jsem svůj návrh. "Co přivoláváš ty?" zeptal jsem se ještě a vypil svou colu.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 4 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Seito Senju Thu Aug 15, 2013 12:43 pm

,,Já mám varany, takže to je plaz." zamyslel jsem se. ,,Jsou docela velicí a umí i létat, no někteří. Záleží na tobě, co by jsi chtěl. Smlouva už pak není problém, neměl by být tedy."
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 4 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Thu Aug 15, 2013 1:17 pm

Presedel som tu ani neviem ako dlho. Po jednej objednávke saké som už potom frčal ale iba na cole, pretože som nechcel nejako extra piť. Nebol k tomu práve dôvod. Prišla sem síce nejaká baba, ale tá sa stala korisťou zjavne pre iného, ako som si to tak letmo všimol. Musel som sa tomu usmiať, nakoniec som zaplatil a pomaly som sa rovno vybral preč.
~Presun~
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 4 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Raiki Senju Thu Aug 15, 2013 4:08 pm

"Varany?" otázal jsem se. O těm jsem nikdy neslyšel. To nezní zas tak špatně. "Nevím. Co bys mi doporučoval?"
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 4 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Seito Senju Thu Aug 15, 2013 5:21 pm

,,No, a co třeba pejsky co měl Hatake Kakashi." na chvíli jsem si vzpomněl na svůj boj s edo tensei, boj zrovna proti Kakashimu. Lehce jsem si povzdechl a pokračoval. ,,Ti by mohli být tak užiteční, ale záleží na tobě. Jaký styl boje s nimi pak budeš praktikovat."
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 4 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Raiki Senju Thu Aug 15, 2013 5:39 pm

Zamyslel jsem se. Představoval jsem si jak bojuju po boku psům a takové věci. Třeba by nebyli zas tak špatní. Otočil jsem se na Streita. Chvíli jsem mlčel a ještě přemýšlel. Pak jsem přivřel oči a kývl. "Tak jo. Beru ty pejsky." Opět jsem se zazubeně usmál. Už se těším až budu mít své vlastní summony.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 4 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Seito Senju Thu Aug 15, 2013 5:46 pm

,,Dobrá." usmál jsem se a podíval se na něj. ,,Smlouvy by pak měl mít Assasin v kanceláři, tak se tam někdy stav." napil jsem se svého sake, které už pomalu docházelo.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 4 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Lucy Shiro Thu Aug 15, 2013 5:46 pm

To že je z Konohy mě docela překvapilo, protože se mi na pohled zdál o něco mladší než já, ale asi ne tak moc. Jen jsem nad tím chvilku popřemýšlela a pak si povzdechla. "Ne...Já nepocházím z klanu, jen z rodiny...no, co má jakousi čest a já se tam vlastně nehodila." Pousmála jsem se a napila se střiku co mi barman dal před sebe. I když jsem ale nepocházela z klanu, byla pravda že nějaký talent na taijutsu se u nás dědil, ale o tom nikdo nic nevěděl. "Na druhou stranu...nějak ti v tomto závidím, že jsi se stal takovým způsobem shinobim a lítáš po světě..." Tak nějak jsem se zamyslela, že jsem možná i nějakou minutu byla úplně mimo, to se mi často nestávalo.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 4 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Raiki Senju Thu Aug 15, 2013 5:54 pm

"Dobře a díky za radu. Stavím se tam rovnou, stejně nemám nic na práci." řekl jsem a pak se otočil zase k barmanovi, abych mu zaplatil. Když jsem mu zaplatil, sesedl jsem ze židle a rozeběhl se ke dveřím. Ve dveřích jsem se zastavil, protože jsem ještě na něco zapomněl. Otočil jsem se na strejdu a ještě se ho na něco zeptal:"Jo a až budu mít ten svitek, mohl bys mě tu techniku naučit? Strejda Assasin má pořád moc práce a nevím jestli by měl čas mě to naučit."
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 4 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Seito Senju Thu Aug 15, 2013 5:58 pm

Pousmál jsem se a otočil se na něj. ,,Klidně, ale bude to drahé." usmál jsem a pak mu zamával na rozloučenou a dále se věnoval mé skleničce.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 4 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Raiki Senju Thu Aug 15, 2013 6:13 pm

"Nani?!" řekl jsem až my dolní čelist sletěla úplně na zem. Pak jsem sklopil hlavu a se sklopenou hlavou jsem pomalu odešel z hospody. "Dobře. Pokusím se teda ještě zeptat strejdy Assasina a případně za tebou příjdu. Tak zatím ahoj." rozloučil jsem se a vztyčil hlavu zase do normálu. Pak jsem mu mávl na rozloučenou a rozeběhl se směren do Hokageho kanceláře.
/Přesun
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 4 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Thu Aug 15, 2013 7:06 pm

Uchechtl jsem se. Cestování po světe..je to opravdu lepší než být stále na jednom místě, a co se týče tebe..určitě by se dalo nějak zařídit abys mohla putovat taky, není je více cest, snazší i těžší. Já měl to štěstí že jsem si nemohl vybrat. Má to ale stinné stránky a to třeba vztah, je těžké najít někoho kdo by byl ochoten vzdát se vesnice, přátel kvůli tomu aby mohl cestovat s tebou." Opět jsem se dál jen pousmál a napil se.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 4 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Lucy Shiro Thu Aug 15, 2013 8:23 pm

Poslouchala jsem ho celou dobu a když zmínil vztah, vybavila se mi minulost s Naem. Nějak jsem se zasekla a pak se na něj pousmála. "To ano...Nebylo by to vůbec špatné...Můj problém je v tom, že své city k nikomu nechovám od doby co...od jisté doby." Byla to pravda. Mé city k někomu jsem dávno uzavřela pro to, abych znovu netrpěla jako kdysi. Přeci jen jsem na něj ale vyloudila úsměv. "Muž jako ty se nemusí bát o nějaký vztah, stačí si po cestě jen užít..." Řekla jsem to, jakoby to byla samozřejmnost.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 4 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru