Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

+33
Hirin
Kashike
Seina Akane
Mai
Sasuke Tobirama
Michie Ai
Nefrit
Soshi
Tetsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Nao Okumura
Mizuki Netsu
Yomi Hikikomori
Nizashi Shiroi
Faito Dansaku
Maya Kurimuzon
Tetsuya
Shinobi
Takeshi Kenpachi
Mareo Renjiro
Goku
Kirin Yakushi
Killunia
Sadao
Tatsuo Reigi
Itama Senju
Airis Tooya
Hikari Taoreta
Kisuke Uchiha
Rei Casius
Hana Ichiro
Reina Kana
Uchiha Madara
37 posters

Strana 1 z 15 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) Empty VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Uchiha Madara Sat Jul 20, 2013 10:32 pm

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) Jade_Crystal_Labyrinth

Od tejto noci (21.7.2013) sa okolo celej Otogakure (teda okolo úplne všetkého v tejto téme) rozprestiera obrovský Reinin kryštál, cez ktorý je takmer nemožné prejsť. Dokonca aj tým najmocnejším a najdeštruktívnejším technikám zaberie vytvorenie diery v ňom pomerne veľa času. Každopádne je naň aktivovaná ešte jedna špeciálna pasca v podobe techniky Kyōmen Shūja no Jutsu: http://naruto.wikia.com/wiki/Mirrored_Sudden_Attacker_Technique Tá sa aktivuje na každého, kto do dediny vstúpi násilnou cestou. Jediná možnosť, ako sa teda bez akýchkoľvek problémov dostať dovnútra a von, je prejsť touto bránou, kde však stráži obrovský počet mocných ANBU na čele s ich veliteľom.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Sat Jul 20, 2013 11:01 pm

Po dost velkém šoku, kdy jsem se viděla v zrcadle jsem dostala přímé rozkazy. Nevěděla jsem proč, ale měla jsem tu tendenci je vyplnit. Nikdy jsem rozkazy od nikoho moc nepřijímala. Ale ....musela jsem. Procházela jsem svou starou vesnicí. Naštěstí jsem nemusela mít ten trapný oblek ANBU. Takže být hlavně nenápadná a chránit Otogakure? Vesnice byla trochu zpustošená, ale jako bych tu byla doma. Došla jsem k bráně. Čekalo tam pár shinobi. Dívali se na mě tak nějak vražedně, ale zároveň se strachem a respektem. Držela jsem v ruce masku, kterou mi dali. Ach... být zahalená. Prošla jsem kolem nich před bránu. 
"Tak snad si to ještě pamatuju." vyťukala jsem pečetě. V tu chvíli se kolem celé vesnice začaly objevovat krystalické květy a z nich postupně začal vyrůstat červený krystal do výšky skoro dvou kilometrů. Pak jsem se otočila za sebe a lusknutím prstů se vytvořil velký otvor, kde se rýsovala původní brána do Oto. Otočila jsem se zpět a dvakrát zamrkala. Uvědomění rinneganu v pravém oku, bylo trochu těžší. Sevřela jsem ruce v pěst a soustředila se na další techniku. Bude sranda pozorovat nepřátelé, až se budou snažit dostat se dovnitř. Po čtvrt hodině byla technika hotová. Otočila jsem se zpět k bráně. V otvoru byli nasáčkovaní všichni ANBU a sledovali mě.
"Nemáte snad co na práci? Běžte na svá místa." zvýšila jsem hlas. Ještě jednou jsem se otočila do okolí a pak zašla zpět do vesnice a vyskočila jsem zeď podél níž byl krystal vytvořen. Posadila jsem se na ní a zády se opřela o stříšku brány a pozorovala svou masku. Nelíbila se mi. Kočka? Vážně? Nechala jsem si ji v klíně rozhodně jsem neměla v plánu si ji ve vesnici dávat na obličej, i když bych možná měla. Můj obličej byl hrozný. Tohle asi make-up nespraví. Sáhla jsem si na praskliny na bradě a pak vzhlédla vzhůru. Co mě tu asi ještě čeká?
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Uchiha Madara Sun Jul 21, 2013 9:50 pm

TETSUYA - Jigokudō

Reina bola s výnimkou ANBU pomerne dlhú dobu na onom mieste sama, preto som sa rozhodol, že ju pôjdem navštíviť osobne. Nemal som však pred sebou dlhú cestu, keďže práve ja som bol jedným zo spomínaných ANBU, a to konkrétne ten, ktorý predtým čítal Assasinove myšlienky popri oživovaní Reiny. Konečne až teraz som si definitívne dal dole masku a plášť a odhalil aj samotnej Kane svoju skutočnú identitu.
"Dovoľ mi, aby som ťa privítal medzi nami," ozval som sa k nej zatiaľ čo som jej kráčal rovno naproti.
"Už je to nejaká doba, čo si naposledy navštívila Otogakure. Vyše dva roky chodníky tohoto očarujúceho miesta nepohladila tvoja jemná, hodvábna noha!" pokúsil som sa o na prvý pohľad možno aj celkom podarenú metaforu, ktorá však zjavne prekypovala podstatne výraznou dávkou cynizmom.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Sun Jul 21, 2013 9:55 pm

Líně jsem se podívala dolů k bráně. Jak se tenhle týpek jenom jmenoval, ten mě taky jednou vydíral. 
"Hmm... Tetsuya? Tys mi tu vážně chyběl. Proč mě to nepřekvapuje, že někdo jako ty přežil válku." utrousila jsem druhou větu poněkud tišeji, ale hlavně otráveně. Kvůli němu jsem rozhodně neměla v plánu skákat dolů a tak jsem si dál přejížděla po hranách své masky a nějak ne a ne si ji nasadit.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Uchiha Madara Sun Jul 21, 2013 10:06 pm

TETSUYA - Jigokudō

"Bravó," odpovedal som takmer ihneď s úsmevom na tvári, ktorý na mne v poslednom čase nebolo možné vídať často.
"Pamätáš si moje meno! Budem to brať ako česť," vysvetlil som už len následne, kvôli čomu bolo to "bravó", a rozhodol sa nenechať ju dlho čakať na reakciu aj k zvyšným dvom vetám, ktorými ma Reina Kana privítala.
"To sa bohužiaľ nedá povedať o tebe. Od začiatku mi bolo jasné, že vojnu prehraješ a že sa to skončí tvojou smrťou," vrátil som jej to ako obvykle po svojom.
"Ale na tom nezáleží. Môžeš byť vďačná za to, že sa ešte stále nájdu ľudia, ktorým záleží na tom, aby tvoja sila nevyšla na zmar."
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Sun Jul 21, 2013 10:09 pm

 "Neříkám, že těm lidem nejsem vděčná, ale neměla bych tu být. Radši jsem měla zůstat na onom světě, než se tady ponižovat." odsekla jsem, ale byla jsem ráda, že to řekl. Nechtěla jsem se k němu otáčet, dala jsem si raději masku na obličej, nemusí mě ještě on vidět jak vypadám. 
"A teď si mi přišel dělat společnost?" 
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Uchiha Madara Sun Jul 21, 2013 10:17 pm

TETSUYA - Jigokudō

"S tým nemôžem súhlasiť," odpovedal som ihneď.
"Narozdiel od teba mám pocit, že tomuto svetu ešte pred svojim definitívnym odchodom máš čo povedať. Nezáleží na tom, či si v role pána alebo sluhu... z oboch pozícií je možné robiť veľké veci. Vezmi si príklad zo mňa!" pousmial som sa sám nad sebou, no nenechal sa rušiť.
"Neprišiel som sem o nič neskôr ako ty. Bol som tu už od začiatku ako jeden z ANBU. Jednalo sa síce iba prestrojenie, no svoju úlohu som si predsa plnil zodpovedne. Momentálne tu už ale z mojej strany nemá veľmi zmysel ostávať... jedine že by si nebodaj sama bažila po mojej prítomnosti," rozhodol som sa pred blížiacim sa odchodom malinko Reinu ponaťahovať.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Sun Jul 21, 2013 10:20 pm

 "No pravda po tvých slizkých technikách a poznámkách se mi fakt stýskalo." seskočila jsem dolů ze zdi přímo před něj. 
"Otokagemu snad nevyhovuješ?" musela jsem si rýpnout i já.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Uchiha Madara Sun Jul 21, 2013 10:33 pm

TETSUYA - Jigokudō

Pravdou je, že som týmto rozhovorom predsa len nejaké tie postranné úmysly mal. Chcel som si v prvom rade overiť, že Kotoamatsukami nijak neovplyvnilo samotný jej charakter, a to sa napokon skutočne ukázalo byť pravdou.
"Nevyhovujem? Na to nie je dôvod... narozdiel od teba sa ním totiž nepodraďujem. Aby bolo jasné, momentálne už hodne dlhý čas nie som sluhom, ale pánom," odpovedal som do značnej miery pravdivo, hoci by sa o mojich slovách predsa len dalo malinko pochybovať. Celé to v skutočnosti bolo o dosť zložitejšie ako sa to na prvý pohľad zdalo byť.
"Ozaj, to mi pripomína," vzhľadom na to, že stála rovno predo mnou, som ju nemusel nijak naháňať. Doslova som sa po nej natiahol a moja ruka z ničoho nič spočinula na jej hrudníku. Bolo zjavné, že sa nejednalo o nehodu.
"Nemôžeš svoju silu používať na nič iné než na ochranu Otogakure, nie je to tak? Momentálne si dokonca aj predo mnou v pozícii obyčajnej bezbrannej ženy," moja provokácia zašla ďalej než si ju možno samotná Reina predstavovala.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Sun Jul 21, 2013 10:43 pm

Hned jsem si v duchu nafackovala, že jsem lezla za ním dolů, jak je možný, že mu vždycky naletím, ale nicméně musela jsem mu vyvrátit co řekl. Uchopila jsem jeho ruku do jedné mé a druhou jsem mu vrazila facku a následně se celým tělem přetočila pod jeho rukou, kterou měl na mém hrudníku a tím mu jí zkroutila. 
"To možná ne, ale jakmile jsem oblíkla tenhle mundúr jsem občan Otogakure no sato a právě v téhle chvíli je její občan v ohrožení." pronesla jsem chladně. Mohl být rád, že jsem hned nepoužila krystal.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Uchiha Madara Sun Jul 21, 2013 10:54 pm

TETSUYA - Jigokudō

Nemal som žiadne problémy s tým nechať si vlepiť facku. Neprerušoval som dokonca ani jej manéver, pri ktorom mi skrútila ruku. Bolo milé, že pred ostatnými ANBU ukazovala svoju silu. Aspoň bude mať rešpekt. To však nebolo to, čo ma tešilo zo všetkého najviac. Za normálnych okolností by sa osobám v mojom stave na tvári objavil výraz prezrádzajúci bolesť. To sa však nekonalo. Naopak - Reina mala možnosť spozorovať široký úsmev od ucha k uchu.
"Takže si ten rozkaz skutočne podľa svojho charakteru dokážeš prebrať po svojom. To je pochopiteľné, to je presne to, čo som chcel!" áno. Rozhodne sa nejednalo o nejaký výstrel mojich hormónov, iba som si svojou drzosťou voľačo testoval. Nezáleží na tom, aký rozkaz Reine hokage dal. Urobil jednu zásadnú chybu - nezmenil jej charakter. V takom prípade si tú "ochranu Otogakure" Reina bude môcť vysvetliť po svojom, podobne ako aj teraz. Jej poistka preto v moci tak schopného manipulátora, akým som bol napríklad i ja a samozrejme i sám Otokage, nemala prakticky žiadny zmysel.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Sun Jul 21, 2013 10:59 pm

Pustila jsem ho a zůstala stát za ním.
"Jistěže, jen tu nějakou dobu pobudu, dokud se svět neuklidní a já nevymyslím, jak se z tohohle dostanu, nebo přinejmenším, jak toho využiju." pronesla jsem chladně a pak jsem zase pookřála a zhoupla se na jednu nohu. 
"Takže odsud odcházíš?"
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Uchiha Madara Sun Jul 21, 2013 11:07 pm

TETSUYA - Jigokudō

Teraz, keď som sa presvedčil o tom, čo som už po pravde sám tušil, skutočne som nemal nijak zvlášť veľký dôvod tu ostávať. Rozhodol som sa ale predsa ešte na chvíľu urobiť Reine spoločnosť, aby som nebol za sebca.
"Iba dočasne. Chystám sa navštíviť istú legendu," prehovoril som v hádanke, no neobťažoval som sa jej ani len naznačiť, koho som tým mal namysli.
"A čo sa teba týka... ak už nič iné, môžem ti s istotou povedať, že dostaneš svoju pomstu," dodal som sebavedomo. Moje budúce plány ju totiž samozrejme zahrňovali.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Sun Jul 21, 2013 11:14 pm

 "Ano? Vrátíš Narutovy život, abych ho mohla znova zabít a pak najdeš toho proklatýho Dansaka, abych mu mohla vyrvat srdce z těla?a ve finále mi dovolíš, abych zničila celou společnost?.....to vážně pochybuju." založila jsem si ruce na prsou a pomalu ho obešla.
"Je ti jasné, že když teď odejdeš nemusíš se taky vrátit zpět do vesnice? Mohlo by se stát, že by tě velitelka ANBU prostě nepustila." usmála jsem se pod maskou. Začínám se dostávat do kondice
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Uchiha Madara Sun Jul 21, 2013 11:24 pm

TETSUYA - Jigokudō

"Nemyslím si, že by si mala hľadať pomstu u Naruta. Osobne som toho názoru, že by si si svoju zlosť mala vybiť na tom, kto ho vyvolal... na všetko ale príde čas. Hokage, Dansaku, dokonca i samotná spoločnosť... shinobi nášho sveta ešte tvoj hnev pocítia, o to sa báť nemusíš," veľmi dobre som vedel, o čom hovorím. Otogakure vonkoncom nebola moja posledná zastávka. Následne ma však svojimi poslednými dvomi vetami pomerne zaskočila, čo som však nedal najavo nijak inak než len tým, že som sa prestal usmievať.
"V najhoršom prípade ti priamo Otokage rozkáže pustiť ma. Navyše... možno ťa prekvapím, ale dokážem sa dostať cez bariéru aj iným spôsobom," neklamal som. Predsa len som mal ešte zopár trikov v rukáve.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Sun Jul 21, 2013 11:29 pm

"Přes bariéru možná ano, uvidíme jestli i přese mě." pravila jsem pobaveně a přistoupila jsem znovu k němu blíž a prsty jsem mu začala jezdit po plášti na hrudi.
"Víš, ještě si něco pamatuji o edo tensei a na Hokage si rozhodně svou postu vybíjet nebudu. Ono není špatný být nesmrtelná, jestli po Hokagem někdy půjdu, tak jedině abych ho zajala a ukryla někam, kde ho jen tak někdo nenajde. Pojistka se hodí vždycky. Ale tomu jistě rozumíš." pověděla jsem tajemně a podívala se mu do očí.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Uchiha Madara Sun Jul 21, 2013 11:36 pm

TETSUYA - Jigokudō

Za normálnych okolností by som sa i naďalej držal svojho klasického provokovania. Moje chovanie sa však z ničoho nič úplne zmenilo. Na mojej tvári už viac nebolo možné vidieť žiadny úsmev, ba čo viac, môj pohľad ochladol. Bolo to skoro ako keby sa Reina z ničoho nič začala rozprávať s úplne inou osobou. Dôvod bol pomerne jednoduchý. V momente, ako som stratil záujem a už som viac nemal nič u nej na testovanie, som prišiel i o odhodlanie hrať sa na starého dobrého Tetsuyu. Boli to možno iba dva roky, ale v mojom prípade sa mi od istej udalosti zmenil celý život.
"Hm. To od teba znie až prekvapivo rozumne. Každopádne mám na práci niečo dôležitejšie," bez znaku záujmu o jej flirtovanie som začal miznúť v zemi.
"Ešte sa uvidíme, no na teraz mi dovoľ rozlúčiť sa s tebou a oboznámiť ťa s istým faktom. Netrpím nekrofíliou," tak zneli moje posledné slová predtým ako som na teraz definitívne odišiel. Čakalo ma zábavné stretnutie. =) PRESUN (=
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Sun Jul 21, 2013 11:44 pm

 Nekrofilie jasně. Tohle jestli někdo ještě jednou řekne přísahám, že se neznám. Pomyslela jsem si a zase si vyskočila na zeď, kde jsem se opět opřela o stěnu a dívala se skrz červený krystal na oblohu.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Hana Ichiro Tue Aug 06, 2013 2:48 pm

Prižmúrila som oči, keď som už z diaľky zahliadla obrovský kryštál. Ani zďaleka som netušila, že sa Otogakure niečím takým chráni.
Pár krát som nad tým kryštálom zakrúžila. Zrejme sa tam nijak inak než bránou nedostanem, smola. Prevrátila som očami a pristála pred bránou. Chladným pohľadom som si všetkých premeriala, pričom som si rukou upravovala svoj plášť. Papierové krídla sa medzitým pomaly rozpadávali, zatiaľ ich potrebovať nebudem. Nesiem správu Otokagemu od Amekageho. Prehovorila som k nim chladne a prstom ukázala na čelenku so znakom Amegakure.
Predpokladala som, že ma budú prehľadávať, či tu náhodou nemám nejaké nebezpečné zbrane. Okrem výbušných lístkov som tu nemala ozaj nič, a predstava, že by ma o ne ozaj obrali, sa mi nanajvýš nepáčila.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Tue Aug 06, 2013 3:05 pm

Hlídka

Došla k té ženě a samozřejmě ji prohledala. Zůstali však i nadále u ní a šli informovat mě. 

"Veliteli, je tu posel z Amegakure, má zprávu pro Otokageho." řekl jeden. Usmála jsem se vycítila jsem první možnost něco se dozvědět, nasadila jsem si masku kočky a přes hlavu přetáhla kapuci a skočila dolů. Pomalým krokem jsem šla k té ženě. 
"Podejte mi tu zprávu, doručím ji Otokagemu osobně." natáhla jsem k ní ruku. Znělo to spíš jako rozkaz než jako milé žádání.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Hana Ichiro Tue Aug 06, 2013 4:00 pm

Nadvihla som jedno obočie, keď sa oná kunoichi ponúkla, že ten list Otokagemu odnesie. Rázne som zavrtela hlavou, nemala som jediný dôvod dôverovať jej. Radšej by som mu odkaz zaniesla ja sama, navyše Amekage očakáva i okamžitú odpoveď. Nebudem tu predsa stáť ako soľný stĺp a čakať nie? K tomu som nemala žiadnu istotu, že tá kunoichi odolá pokušeniu si tú obálku otvoriť a odkaz prečítať. Nechcela som to riskovať.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Tue Aug 06, 2013 5:25 pm

 "Nerada biji posli z jiných vesnic. A nemám moc velkou trpělivost, ... Kahi?" promluvila jsem a ke mě přišel jeden chuunin. Natáhla jsem k němu ruku a z pod velkého rukávu se na něm usídlil malý dráček známí pod jménem Leiko. 
"Leiko, informuj Otokageho." pronesla jsem k Leiko a ta vzlétla a letěla směrem do vesnice. Nespouštěla jsem oči z té ženy. Kývla jsem na strážce a ti jí šli odzbrojit.
" Kahi tě odvede za Otokagem." řekla jsem a vrátila se zpět za krystalickou bariéru vyskočila na její zeď a tam se zase uvelebila. Masku jsem nesundavala. Chuunin ji pokynul, aby ho následovala

 (běž rovnou do centra)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Hana Ichiro Tue Aug 06, 2013 8:11 pm

(presun xD)
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Sun Aug 11, 2013 9:42 am

Po dlouhém nic nedělání jsem se rozhodla se konečně jít podívat po světě. Mezi Hokageho ani Otokageho rozkazy nepatřilo toulání se po světě na určitý čas. A aby nevzniklo u Otokageho podezření vyvolala jsem jednoho klona a zanechala jsem ho na místě, kde jsem seděla já. Pak jsem seskočila k jednotce.
"Jdu se projít, nahoře je můj klon, budete poslouchat jeho a jestli zjistím, že jste se ho zbavili nebo neposlouchali, zabiju vás. Vyjádřila jsem se dost jasně?" němě na mě kývli a já se vydala pomalým krokem pryč z vesnice. Okouknout svět respektive Konohu (přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Tue Aug 20, 2013 4:16 pm

Návrat do Oto byl pro mě v dost špatné náladě. Štvalo mě všechno, co říkal Itachi. Měl pravdu, to bylo nejhorší, ale on si neprožil to co já. Hlídky mi zasalutovali a klon zmizel. Prozradil mi, že se zde nic nestalo. Jako by mě to nějak mělo překvapit. Doufala jsem, že se Otokage nedozvěděl, že jsem byla pryč. Sehnala jsem si informace, co se děje kolem, takže jsem byla v obraze, ale budu si muset na Itachiho dát pozor
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 15 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru