Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

+33
Hirin
Kashike
Seina Akane
Mai
Sasuke Tobirama
Michie Ai
Nefrit
Soshi
Tetsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Nao Okumura
Mizuki Netsu
Yomi Hikikomori
Nizashi Shiroi
Faito Dansaku
Maya Kurimuzon
Tetsuya
Shinobi
Takeshi Kenpachi
Mareo Renjiro
Goku
Kirin Yakushi
Killunia
Sadao
Tatsuo Reigi
Itama Senju
Airis Tooya
Hikari Taoreta
Kisuke Uchiha
Rei Casius
Hana Ichiro
Reina Kana
Uchiha Madara
37 posters

Strana 5 z 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next

Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 5 Empty VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Uchiha Madara Sat Jul 20, 2013 10:32 pm

First topic message reminder :

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 5 Jade_Crystal_Labyrinth

Od tejto noci (21.7.2013) sa okolo celej Otogakure (teda okolo úplne všetkého v tejto téme) rozprestiera obrovský Reinin kryštál, cez ktorý je takmer nemožné prejsť. Dokonca aj tým najmocnejším a najdeštruktívnejším technikám zaberie vytvorenie diery v ňom pomerne veľa času. Každopádne je naň aktivovaná ešte jedna špeciálna pasca v podobe techniky Kyōmen Shūja no Jutsu: http://naruto.wikia.com/wiki/Mirrored_Sudden_Attacker_Technique Tá sa aktivuje na každého, kto do dediny vstúpi násilnou cestou. Jediná možnosť, ako sa teda bez akýchkoľvek problémov dostať dovnútra a von, je prejsť touto bránou, kde však stráži obrovský počet mocných ANBU na čele s ich veliteľom.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down


VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 5 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Fri Apr 11, 2014 4:19 pm

Než mi stačila něco říct přiletělo sem spousta dalších lidí a začali za krystalem dělat rozruch."Vidím že máte na pilno" řekl jsem pobaveně potom jsem si kunai zastrčil zpět do vesty a odskočil jsem kousek od krystalu kde sem se posadil na menší pařez na kterém sem seděl předtím. z ruky mi vyjelo několik stříbrných hrotů s kterými jsem si začal pohazovat a koukal jsem se na ně."Kdyby jste někdo potřeboval pomoc stačí říct, ale dopředu varuji. Pomůžu jenom těm kteří se mi budou víc líbit." Opět jsem se pod maskou usmál a pobaveně sledoval show.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet příspěvků : 31
Registrován : 08. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 5 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Airis Tooya Fri Apr 11, 2014 4:28 pm

Najednou se přede mnou objevila kamenná stěna. Zamračila jsem se a změnila směr mého běhu. Byli tu dokonce i ANBU, takže jsem věděla, že to nebude lehké. Najednou mě i moje klony obklíčili. Pousmála jsem se. Toto bude ještě zábava. S povzdechem jsem zaujala bojový postoj. Madary byl ode mě stále daleko a tak jsem měla čas se zbavit alespoň těch ANBU. Jeden z mých klonů, ten s bičem mávnul a začal jím točit velkou rychlostí stále dokolečka. Vypadalo to jak nějaká cirkulárka. Jediné dotknutí se biče který byl velkou rychlostí roztočen byl smrtící, nebo alespoň mohl ublížit. Když jsem viděla, že jsem takto prozatím chráněna, můj druhý klon s krvavými kuličkami zareagovat a zamířil na ANBU, kteří museli být zaneprázdněni uhýbání bičem. Jednoduše, každá poslaná krvavá kulička se asi rovnala rychlosti výstřelu z pistole. Proto někdo, kdo nemá doujutsu by asi těžko uhýbal. Já jsem vyskočila nahoru a trošku se oddálila od mých klonů, které si hráli s ANBU jednotkou a doufali, že s nimi bude brzo konec.
Když se ke mě dostal Kisuke, koukala jsem na něj jak na cvoka. Sakra! Vždyť já tu ani netušila, kdo je s kým! Když mi ale řekl, že je otcem, trošku to ve mě otřáslo. Moje...dcerka. Zamyslela jsem se. Bylo to zvláštní, chtěla jsem aby přežil, protože jsem věděla jaké to je, když rodič příjde o dítě, nebo naopak. S povzdechem jsem si stoupla do bojového postoje, opět a koukala na Reinu a Madaru.
"Tak jo, kdo koho bude krýt, Uchiho?" Řekla jsem s povzdechem, chtěla jsem ven a pak si vzít jedno jeho oko, to byl můj cíl a bylo super, když se ke mě teď přidal. Každopádně, opět jsem složila lehké pečetě a čepele kosy jsem stále měla na svých pažích.
Airis Tooya
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 5 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Sadao Fri Apr 11, 2014 5:34 pm

Tatsuo ale nepocítil kľud ani po tom čo si sadol na strom, pokúšajúc sa sledovať divadielko za obrovskou hradbou kryštálu. Hroty, s ktorými sa hral sa zrazu začali zdať ťažšie a ťažšie, a až po chvíli si dokázal uvedomiť že sa na nich niečo stalo. Povrch pokrývalo viac ako len striebro, ale podivná hmota na dotyk strašne ostrá, ale pri údere extrémne slabá. Bolo to sklo. A to sklo začalo snežiť. V hustom chucmalci sa pred ním začala formovať guľa zo skla, až sa začala tvarovať do podoby muža. Vysokého muža, v plášti podivnej farby a s podivnými znakmi.
"Užívaš si pohľad?" Spýtal som sa tichým hlasom, a prejavil obojstrannú dôveru voči nemu, tým že som sa otočil jemu chrbtom a zahľadel sa na dole prebiehajúci súboj. Nebol som nepriateľ ale bol som priateľ? Prečo inak by som sa tu objavil, nezaútočil ale len sledoval čo sa tam deje. BOlo jasné, že sa potrebujem dostať dnu.
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 5 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Fri Apr 11, 2014 5:40 pm

Za svůj život jsem viděl spoustu podivností. Ale ještě se mi nestalo že by se přede mnou objevil někdo ze skla. Přiznávám že mě to trochu zaskočilo ale udržel jsem si klid. "Taky jste se přišel podívat na show a nebo jste mě přišel zabavit?"
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet příspěvků : 31
Registrován : 08. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 5 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri Apr 11, 2014 5:54 pm

Pozornost jsem přenesl na týpečka sedícího za bariérou.. co to bylo za trotla ? ..jen jsem si nad ním povzdechl a pozornost přesunul na Airis. "Já jsem hlavní postava.. kryjeme se navzájem.. ale ty umíráš první.. neber si to k srdci, jen máme stejného nepřítele. To z nás však taky nedělá přátele, jsi osoba co se doslechla o nejmocnějším Uchihovy co ? Nenapadá mě jiné vysvětlení co po mě chceš než to že nechceš mě, ale mé oči" Uchechtl jsem se. "Umřu, budou ti k ničemu a umřeš taky, takže at tě nenapadne vrazit mi kudlu do zad.. umřela by si taky. Co sis sakra myslela ?..Máš Uchihy za hlupáky ?" Úsměv se mi rozšiřoval a čekal jsem nějaký útok madary, pak jsem si však uvědomil, proč čekat až se mrtvolka pohne ? Bránit se ? To nebyl můj styl. Nemohl jsem Madaru podcenovat, i když byl mrtvý.. několikrát, byl to stále jeden z nejmocnějších Uchihů. VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 5 Tumblr_n1mln6qDqE1t3jjq1o1_500 Pečet mi pokryla celé tělo. "Ted zemřeš" Ukázal jsem na něj rukou. V ruce se mi vytvořilo chidori které se pak roztáhlo směrem k němu, vzniklo z něho Kopí. Věděl jsem že ho to nezabije, že ho to snad ani nezraní, šlo o to ho rozptýlit.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 5 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Sadao Fri Apr 11, 2014 5:57 pm

Neodtrhol som pohľad od bariéry. Nezareagoval som na Tatsuovu otázku, už len z môjho postoja a toho ako som hľadel na tú vec pred nami bolo jasné že som sa pozerať len neprišiel. Potreboval som oveľa viac ako len sledovať. Mal som tu úlohu a taktiež som ju mienil splniť na najvyššiu úroveň.
"Potrebujem sa dostať dnu.." Sledoval som Airis, ale predovšetkým som sa mienil dostať ku Kisukemu. Mal niečo čo som potreboval a taky som mal niečo pre neho ja. Preto sa na jeho hrotoch objavilo sklo. Bolo to niečo, čo zabráni bariére sa
obnovovať.
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 5 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Itama Senju Fri Apr 11, 2014 6:06 pm

Seděl jsem si v pohodě na stromě a čekal hodně dlouho. Nikdo si mě ani nevšiml, že už tu nějaký ten čas jsem, ale konečně se začalo něco dít. Pozoroval jsem situaci za krystalem, ale obraz byl celkem rozmazaný. No mohl jsem se tam přemístit a dívat se na to v HD rozlišení, ale nechtělo se mi vstávat. Cítil jsem chakru Airis a vzpomněl si na misi od Jura. Jelikož jsem však za tu misi nedostal předem zaplaceno, tak jsem ji nechtěl ani plnit. Někdy jsem si připadal jako náročný člověk.
Itama Senju
Itama Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 76
Registrován : 19. 07. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 5 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Fri Apr 11, 2014 6:20 pm

"Dovnitř? Proč dovnitř? Odsud je to lepší podívaná." Na chvíli jsem se zarazil když jsem ucítil čakru někoho jiného v okolí. Doteď nebyl nijak aktivní tak jsem ho nechal na pokoji. "Kdyby jste se chtěl zabavit tak támhle je ještě jeden host který pozoruje.Možná bude vědět jak se dostat dovnitř."
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet příspěvků : 31
Registrován : 08. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 5 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Sadao Fri Apr 11, 2014 6:27 pm

Ja sám som cítil že sa niečo v okolí pohybuje. Ale nereagoval som moc na to. Ak ten chlap bude mať problém so mnou, nebudem mať jediný dôvod prečo ho nenapadnúť. V tomto som bol príliš kľudný človek, flegmatik ktorý vôbec nepreukazoval žiadne city ani pocity. Ak by chcel podívanú, musel Tatsuo alebo Itami zaútočiť prvý.
"Je tam niekto, kto mi leží v žalúdku. Uchíha. Potom ale ďalší Uchíha, ktorého potrebujem odtiaľ dostať živého.." Prehovoril som o svojom pláne potichu, bolo mi to jedno či to vie alebo nevie. V túto chvíľu to vôbec nebolo podstatné keď som vedel ako zle som na tom ja. Na malý okamih som sa pozrel smerom k Itamimu a potom zase stiahol pohľad k bariére, a hneď nato Tatsuovi odpovedal.
"Nezdá sa že by nás chcel napadnúť.." Prehovoril som. Ak chcel šou, ja prvý krok neurobím.
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 5 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Fri Apr 11, 2014 6:53 pm

Věděla jsem, že je to ode mě velice ošklivé, ale co čekat od zhrzené ženy, že? Diváci za zdí si dali prozatím volno, což mi nesmírně pomohlo. Prostě jsem se jen otočila čelem k té hliněné zdi co stála za mnou a oddělovala jen pár centimetrů ode mě Airisiny klony, Airis i Kisukeho.
"Je na čase okusit novou techniku." šeptla jsem a vyťukala poprvé za dlouho dobu ruční pečeť  a zabořila prudce ruce do hlíny. Ze stěny na druhé straně   vyšli černé ostré krystaly, které přišpendlili Airis i Kisukeho ke zdi (pro představu je to jako kdyby kolem vašeho těla byli poházené nože jako v cirkuse). Černý krystal se pomaličku začal roztahovat... To byla jedna akce. Vyskočila jsem na vršek té zdi a sledovala jak mí lidé tupě uhýbají místo toho, aby zaútočili.  Myslím, že přitvrdím výcvik armády, jsou to bačkory. Pomyslela jsem si a sledovala útok na Madaru a zároveň ty dva, kteří mají být přišpendleni podemnou dělajíc  složitou ruční pečeť.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 5 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Uchiha Madara Sat Apr 12, 2014 6:04 am

Poslouchám Kisukeho monolog a neubráním se úsměvu. Nejmocnější Uchiha? Ale co, každý máme své iluze... pokrčím rameny a decentně ustoupím z dosahu kopí. Složím pečeť a ... v té chvíli zaútočí Reina, takže jen pozměním směr techniky. Po jejich bocích se vysunou hliněné stěny. Můžu krystalu uhnout jen dozadu, kde je jejich ostré hroty stejně dostihnou, nebo nahoru kde už není od čeho se odrazit a udělají ze sebe snadný terč.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 5 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Sat Apr 12, 2014 9:53 am

Týpka co byl na stromě jsem si už nevšímal nejspíš to byl jenom nějaký pozér co se pohne jednou za desetiletí. Všímal jsem si spíš toho co vylezl ze skla. "Takže pane skleněný. Mohl bych vám nabídnout že vám pomůžu se dostat dovnitř. Protože jak vidíte tak to tam začíná být velice zajímavé, ale co bych z toho vlastně měl?" Zase se mi objevil na rtech úšklebek. Poslední dobou to bylo tak často že jsem měl pocit že už mi to zůstane.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet příspěvků : 31
Registrován : 08. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 5 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat Apr 12, 2014 10:16 am

Pousmál jsem se, všiml jsem si okolí.. nebylo kam ustoupit, jen do zadu a nahoru. Rly ? Jaký to mělo smysl ? Sotva jsem pootočil hlavu abych zjistil kolik máme místa k ústupu všiml jsem si letících hrotů, fajn musel jsem do vzduchu. Chytil jsem Airis za rameno a pomocí mých křídel, KTERÉ MI DOVOLOVALI MANÉVROVAT VE VZDUCHU. Podíval jsem se na Airis s plánem v očích.. můj plán byl aby na ní zaútočila. Víc jsem zatím neprozradil. Sharinganem jsem zkoumal její ruční pečetě. Madarovy jsem ted nedával moc velkou pozornost (né však nulovou) očividně, čím více mu je let tím větší je pako.. ach ta senilita. Reininy pečetě... něco nebylo v pořádku. Nebyla zase tak daleko.. viděl jem její oči, pozorovala mě.. Pustil jsem Airis na hliněnou stěnu a já se dál vznášel pár metrů od Reiny.. očividně jí to nedocházelo.. je konec. Sharingan se mi začal zběsile točit, v tu dobu už Reina byla pod mým genjutsu.. ne jen tak ledajakým, byla v Tsukiyomi. Ztráty chakry sem se nebál.. díky pečeti jsem jí měl víc než dost v plusu. Zjevila se jí vize kde měla rodinu, byla štastná matka dvou dětí, holčiček. Její muž byl můj děd, Sasuke .. žili krásnou domácí idylku. Pak jsem se tam oběvil já a před jejíma očima jsem popravil obě děti, pak už stárnoucího Sasukeho.. jí jsem nechal ží. Byla bezmocná.. opakovalo se to pořád dokola a dokola.. uběhlo v genjutsu už několik měsíců tohohle trápení. Pak jsem jí propustil. Snesl jsem se na zed kde stála Airis, tak tak protože mi pečet zmizela.. celá jeji chakra byla pryč. "Tahle.. už nám problémy dělat nebude." Nahlas sem dýchal.. tato technika byla namáhavá, víc než kterákoli jiná.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 5 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Uchiha Madara Sat Apr 12, 2014 10:35 am

Vypadá to, že se oba soustředí jen na Reinu, což byla moje velká výhoda. Nemohla umřít a pochybuji že alespoň jeden z nich umí pečetit lidi. Když Kisuke dopadne, vypadá dost zdrchaně. Seberu ze země meč jednoho z Anbu a pomocí Tendo (Deva Path- Rinnegan) si Kisukeho bez milosti přitáhnu přímo na čepel. Pro případ, že by zkusil nějaké nemilé překvapení jsem připraven nahodit Susanoo jako obranu.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 5 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Sadao Sat Apr 12, 2014 10:38 am

Nakoniec som aj ja svoj pohľad premiestnil z chlapíka sediaceho neďaleko na podobnom strome ako my na bariériu pred nami. Rozmýšľal som, pretože podľa diania dole sa to začalo len zhoršovať a zhoršovať. Predovšetkým som odtiaľ potreboval dostať ako prioritu Uchíhu. Avšak zarazila ma Tatsuova otázka na ktorú som chvíľku nereagoval. Nakoniec som len flegmaticky pokýval rukou dole, ukazujúc na Madaru.
"Jeho oči.." Prehovoril som potichu, ja som potreboval Kisukeho, on si môže nechať čokoľvek čo potrebuje, ak mi pomôže dostať sa dnu. Avšak niečo tu nehralo, a to silná čakra ktorá sa blížila. Žeby sa vracial on?
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 5 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat Apr 12, 2014 10:45 am

Když si mě Madara přitahoval k sobě.. věděl jsem že jsem na tom zle.. nebylo proti tomu obrany.. kso. Věděl jsem že s Madarou nebude žádná sranda.. ale přece jenom, používat Susanoo hned na začátku boje se mi nechtělo.. fajn. Donutil mě k tomu. VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 5 Tumblr_m1ltmtjHnt1r7bmo8o1_500 "Nedostaneš mě tak lehce." Jeho meč se o mé Susanoo roztříštil a já narazil do něj. Muselo ho to bolet, z toho jsem si ale Problém nedělal. "Jsi slabý.. už nemáš místo na tomhle světě... porazili tě už několikrát, o co se pořád snažíš ?" Na tváři se mi oběvil dábělský úsměv. "Aktivuj své susanoo.. ale je to k ničemu, je to nekonečná bitva.. vzdej se, dám ti možnost odejít z tohohle světa rychle."
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 5 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Uchiha Madara Sat Apr 12, 2014 10:55 am

Když do mě se svým Susanem narazil, akorát se srazil s tím mým. Jen ruka a žebra, víc jsem na zastavení toho cucáčka nepotřeboval. Zvětším Susanoo na své ruce, chytnu ho a začnu ho pomalu drtit. Může si říkat co chce, ale i když jsem byl už párkrát poražený, ta doba a množství zkušeností mě staví vysoko nad něj. Musí to vnímat, že pokud proti mě bude stát jen hrubou silou, nikdy nemůže uspět...
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 5 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Sat Apr 12, 2014 10:59 am

Jeho oči? Chvíli jsem nad tím přemýšlel a potom jsem se rozhodl." Dobře ale ručíš mi za to že budou použitelné."Jakmile jsem domluvil natáhl jsem obě ruce směrem ke krystalové bariéře."Chakura Kengeki" bylo jediné co mi vyšlo z úst než se z mích rukou začali vystřelovat stříbrné hroty napuštěné raiton čakrou. všechny se zabodávaly do krystalu jako nůž do másla. Jakmile jsem vytvořil kruh velký natolik aby prošli dva lidé. Soustředil jsem svoji čakru do ruky a namířil jsem přímo na hroty nabité raitonem."Kaminari no Mari" z ruky mi vyletěla menší raitonová koule která směřovala přímo na hroty zabořené v krystalové bariéře. Nebyla sice moc silná ale stačilo to na to aby udělala svoji práci. Při kontaktu s hroty to vytvořilo výbuch a jeliko raiton je slabinou krystalu tak se nám v barieře vytvořila nádherná cesta.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet příspěvků : 31
Registrován : 08. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 5 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Sat Apr 12, 2014 11:04 am

Je pravda, že jsem si mohla všimnout, že se o něco pokusí, naštěstí jsem svěsila ruce v dokončené technice, moje tělo se rozzářilo a kolem něho se objevil bělostný jehlan jehož špička uprostřed mého těla se třpytila jako diamant. Hned na to jsem se objevila v jeho světě. Nemohla jsem uvěřit tomu co vidím, opět jsem viděla Sasukeho. Děti...i přes to všechno bych měla cítit emoce. Stála jsem a dívala se z očích mi tekly slzy, ale necítila jsem je.  Čím víc jsem prožívala imaginární rodinu tím víc se na povrchu blyštivé světlo rozzařovalo, vypadalo to jako kdyby se nabíjelo. O to horší se pak stalo, když mě Kisuke o mou rodinu připravil. Blyštivá věc zmizela a zní se vynořil tlustý laserový paprsek a mířil přímo na Madaru jelikož proti němu jsem paralyzovaně stála. Technika se spustila na základě prožitých  emocí. Bariéra kolem vesnice, přestala být kontrolovaná a černý krystal ještě více zčernal.  Útoky Tatsua osmá formace reagovala špatně, ale černý krystal ho nepouštěl dál. Jakmile se vytvořila díra v  krystalu černý krystal ji okamžitě zacelil
VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 5 300px-Guren_using_the_Arrow_of_Light


*editován obrázek pro lepší fantazii je to přímo tato technika


Naposledy upravil Reina Kana dne Sat Apr 12, 2014 11:10 am, celkově upraveno 1 krát
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 5 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Airis Tooya Sat Apr 12, 2014 11:04 am

Kdyz Reina pouzila svou techniku cernych krystalu, zacala jsem uhybat. Pohled na to co za tu dobu udelal Kisuke byl fascinujici. V moment kdy me vzal za rameno a vynesl do vduchu jsem slozila pecete: Chiton: Tsubasa Jōmyaku. Na mych zadech se vytvorili krid, a z mnoha zilev a cev v mem tele. Oci mi zacinali rudnout z chuti po krvi.
"Tak to trosku roztocime." Usmala jsem se. Me klony se vyporadalis otravnymi ANBU a zustali u Reiny a kontrolovali, aby se uz o nic nepokusila. Pohled jsem opet stocila na Kisukeho a Madaru. Toto neni moc dobre jednat na vlastni pest...Pohled jak ho Madada drzel ve me moc necukl, ale i tak jsem mela potrebu mu pomoc. Je cas na me eso. Doufam mlady Uchiho, ze si jako otec povedes dobre. Slozila jsem ve vzduchu pecete .Chiton no Tensei...Moje lidska podoba se zacala menit na vicemene demonicmou. Chakra mi rapidne klesla, ale mohli si povsimnout, ze naval chakry v mem tele opet vzrostl. Byl to pozustatech Hachibiho a proto jsem byla v plne sile.
Sletla jsem obrovskou rychlosti k Madarovy a chranila se krvavim bicem. Jeho susana jsem se nedotkla, na to mirilo nekolik krvavych kulicek. Mela jsem ho zamestnat, aby pustil Kisukeho. Ja byla pripravena udslat maximum a proto jsem utoky nezpomalovala a stale vic a vic do nej utocila. Dalo by se rict, ze moje rychlost red byla zvysena o nekolik procent. Mozna i pro nej jsem mohla byt vic rychla a vyhodu jsem mela tu, ze jsem mohla letat. O co jsem se ale snazila? Snazila jsem se ho klidne jen skrabnout a bylo mnoho situaci, kdy se mi to skoro povedlo. Jeho Susano mu mozna delalo obranu, ale kdo vi na jak dlouho pod takovymto natlakem a udery...
Airis Tooya
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 5 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Uchiha Madara Sat Apr 12, 2014 11:16 am

Tak a dost... Jelikož Airis letí vzduchem, je ve značně nestabilním postavení. Shinra Tensei... šeptnu a odpálím jí zpátky odkud přišla. Hned na to smýknu Kisukem přímo do cesty Reinině laseru tak abych se kryl. Na zdraví... Ať už ten laser Kisukemu udělá cokoliv, odstoupím od něj a dotvořím Susanoo na celou kostlivou formu.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 5 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Sat Apr 12, 2014 11:32 am

Jakmile se krystal rozbil vůbec jsem se toho skleněnýho týpka na nic neptal a chytl jsem ho za ruku.Udělal jsem pečeť a potichu jsem si pro sebe řekl "Rai no Hokou." V mžiku jsme se oba objevili za barierou která se přímo za námi zase uzavřela.Pustil jsem ho a podíval jsem se na něj "Tak a teď dodrž svoji část dohody. Já svoji splnil." Porozhlédl jsem se okolo a viděl jsem že tady začčíná být docela horko.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet příspěvků : 31
Registrován : 08. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 5 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Sadao Sat Apr 12, 2014 11:54 am

Stalo sa toho veľa, ale ja som dokázal v chladnom móde aký som stále používal, kamennej tváre ktoré mi ostala, v poslednej sekunde stihol použiť techniku, pred tým než nás dostal za bariéru Tatsuo. A to sklo ktoré obalilo čierny kryštál a pod náporom mojej čakry mu doslova zakázalo sa ďalej tak jednoducho zoceľovať a obnovovať. Pristáli sme tvrdo, ja som mal dôvod prečo nechať priechod otvorený. A presne v tom okamihu som zahliadol ako sa Madara mláti s Kisukem, ktorý mal trochu problémy. Postavil som sa oprášujúc si plášť, a kamenným výrazom som sa zahľadel na Madaru.
"Viem že ti niečo dlhujem, ale tým že si na Airis zaútočil si to zničil. Napriek tomu ja sa zachovám čestne, predsa si dlhy plním. Máš právo .. sa vzdať dobrovolne a my tvoju zmrzačenú dušu už nadobro pošleme na odpočinok.." Prehovoril som konečne pevne, bez rozladenia priamo pred ním, tak istý svojou predpoveďou ako nikdy. A ak by aj náhodou to prestalo vychádzať, mal som plán B. Tatsuo a Kisuke museli prežiť, teda predovšetkým Kisuke sa odtiaľ musel dostať. A zaplatím zato aj životom!
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 5 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Airis Tooya Sat Apr 12, 2014 12:38 pm

Kdyz me Madara odhodil jako bych byla vec, skoro to semnou ani nehlo. Ano odletela jsem, ale diky kridlam jsem se dokazala ukocirovat ve vzduchu. Takze on na me takto? Pomyslela jsem si a na vsech mych prstech se objevila krvava lana. Vsech deset se obmotalo kolem jeho Susanoo. Nemohla shoret, byla to ma krev, ciste vse vytvorene z ms krve a chakry. Bice (lana) obvazaly jeho Susano a stale vic utahovaly objeti. V tento moment byl Kisuke volny, musel povolit a pustit ho. Kdyby tl nevyslo, tak mam plan B, kdy se za Madarem objevi jeden z mych dvou klonu co se premistol od Reiny sunshimpnem a rizne ho do litka kosou na pazich. Jedno jedine skrabnuti a ma jen dve minuty na to, aby prezil.
Airis Tooya
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 5 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Uchiha Madara Sat Apr 12, 2014 12:56 pm

Uvolním Kisukeho a zaměřím se na ta krvavá lana. Jednoduše z nich vysaju Airininu chakru, čímž je oslabím dost na to, abych je mohl zpřetrhat. Pak udělám několik úkroků do strany abych se dostal blíž k Reině a udělal si trošku prostoru. Složím pečeť a vyvolám 3x Mokuton Bunshin.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 5 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru