Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

+33
Hirin
Kashike
Seina Akane
Mai
Sasuke Tobirama
Michie Ai
Nefrit
Soshi
Tetsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Nao Okumura
Mizuki Netsu
Yomi Hikikomori
Nizashi Shiroi
Faito Dansaku
Maya Kurimuzon
Tetsuya
Shinobi
Takeshi Kenpachi
Mareo Renjiro
Goku
Kirin Yakushi
Killunia
Sadao
Tatsuo Reigi
Itama Senju
Airis Tooya
Hikari Taoreta
Kisuke Uchiha
Rei Casius
Hana Ichiro
Reina Kana
Uchiha Madara
37 posters

Strana 7 z 15 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next

Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 7 Empty VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Uchiha Madara Sat Jul 20, 2013 10:32 pm

First topic message reminder :

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 7 Jade_Crystal_Labyrinth

Od tejto noci (21.7.2013) sa okolo celej Otogakure (teda okolo úplne všetkého v tejto téme) rozprestiera obrovský Reinin kryštál, cez ktorý je takmer nemožné prejsť. Dokonca aj tým najmocnejším a najdeštruktívnejším technikám zaberie vytvorenie diery v ňom pomerne veľa času. Každopádne je naň aktivovaná ešte jedna špeciálna pasca v podobe techniky Kyōmen Shūja no Jutsu: http://naruto.wikia.com/wiki/Mirrored_Sudden_Attacker_Technique Tá sa aktivuje na každého, kto do dediny vstúpi násilnou cestou. Jediná možnosť, ako sa teda bez akýchkoľvek problémov dostať dovnútra a von, je prejsť touto bránou, kde však stráži obrovský počet mocných ANBU na čele s ich veliteľom.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down


VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 7 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Thu May 22, 2014 7:27 pm

Samozřejmě trénink byl jen jako náhradní výmluva za menší výlet do světa. Měla jsem v plánu navštívit starou dobrou Amegakure. Takže hurá na průzkum

(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 7 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Kirin Yakushi Sun May 25, 2014 9:10 am

Dorazili jsme s Mareem k bráně. Naposledy jsem se na ni zadívala, než jsme mohli odejít. Na rodnou vesnici, na její ticho a posmutnělou depresi. Zjevně se jí nelíbilo, že ji opouštíme. Ale bylo to pro její dobro. Nadhodila jsem úsměv a po pokynu k odchodu jsem se rozběhla směrem ke Kumogakure no Sato. Alespoň jsem si to myslela - nikdy jsem nikde nebyla ani jsem nepoužívala mapu a tak bych se bez senseie orientovala jen těžko.

//Přesun
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 7 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Killunia Fri May 30, 2014 6:16 pm

Když jsem se přiblížila k bráně, snesla jsem se k zemi a přistoupila jsem ke strážím. Už jsem skoro i cítila ty jejich pohledy, jak zkoumají má křídla i mou nezvyklou ruku. Ne, že by se v Otogakure nenacházeli žádní mutanti, když to bývala vesnice Orochimara a jeho pokusů. Přesto však na těch mých neobvyklých kusech bylo něco zvláštního. Skoro jako by to ke mně patřilo. Jako bych se s tím již narodila.
Ukázala jsem jim propustku od Otokageho. Když mě pak již konečně pustili ven, rozeběhla jsem se a máchla jsem křídly, až se zvedl poměrně silný závan větru, a vznesla jsem se do volného prostoru. Poprvé jsem létala v jeskyni, kde jsem bojovala spolu s Katarem proti drakovi. Pak jsem je párkrát použila v Oto, jenže ta je zakryta tím velkým krystalem. Až nyní se mi naskytla příležitost naprosto svobodného letu.
Nahlédla jsem do mapy a vydala jsem se směrem k vesnici a mému cíli. S větrem v zádech a ohněm v duši.


(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 7 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Sat May 31, 2014 9:15 pm

Celou cestu jsem přemýšlela nad tím co jsem právě prožila. Nejen, že ten muž byl velice přitažlivý, ale věděl co dělá. Věděl co na mě platí. Věděl co potřebuji. Moc dobře jsem si uvědomovala, že v rukou Madary jsem jen nástroj k destrukci jiných i když mě samotné to dělalo dobře. Najednou jsem si tím ale nebyla až tak jistá. Nikdy jsem se vlastně nepídila potom, jestli Sho skutečně zemřel. Možná je na čase to změnit.
Přistáli jsme s Dagem před bránou. Seskočila jsem z něj a podívala se do jeho očí.
Ať s tebou udělali cokoli, věř svému srdci, tomu jedinému můžeš důvěřovat. Promluvil ke mě. Manipuluje s tebou moc lidí a ty se jim nemůžeš bránit. Následuj hlas svého srdce a bude vše tak jak má být, budeš takovou jakou jsem tě poznal. Šťouchl do mě čumákem a pak se vypařil. Odhodlaně jsem kývla. I Dag už to vidí. Prošla jsem bránou a mířila si to přímo do kanceláře.

(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 7 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Sun Jun 01, 2014 8:16 pm

Momentálně mě vidina sehnání svobody zajímala nejvíc. Až mě zbaví toho spojení stejně se k Madarovi vrátím, mám ráda Otogakure a on nebyl zas tak špatný vůdce. Potřebovala jsem zázemí, ale kvůli sobě jsem potřebovala svobodnou vůli a mysl. Vyšla jsem před brány vesnice. Tak jdem na to.
Objevil se vedle mě Dag.
"Letíme do Konohy navštívit rodinu."

(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 7 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Mon Jun 09, 2014 6:31 pm

Po třech dnech jsem se vrátila přesně jak jsem slíbila. ANBU se na mě dívali jako vždy s respektem a úctou aspoň někdo. Vydala jsem se zpět do kanceláře Madary.

(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 7 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Wed Jun 18, 2014 6:04 pm

Přiletěli jsme na drakovi k Otogakure. Velká krystalická kopule zářila na sto honů. Seskočila jsem z draka.
"Běžte podat hlášení Otokagemu, já vás dohoním." řekla jsem ostře a dívala se na Daga. Ten je zafuněl a čekal až ostatní odejdou.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 7 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Mareo Renjiro Thu Jun 19, 2014 6:22 pm

"Hai Reina-sama." Přikývl jsem na příjmutí rozkazu a vydal se pryč. Kdo by to byl řekl, že tahle mise skončí takhle? Navzdory tomu, že jsem neměl příliš příležitostí získat nějaké informace, jsem požadované minimum zjistil. Příště pdobná mise skončí jinak, a to přísahám na samotného Lorda Otokageho. V Kumogakure jsme měli tu smůlu, že byla právě ve stavu ohrožení, takže nikoho za normálních okolností nevpouštěli dovnitř. Společně s Kirin jsme tohle ale vyřešili. Vybral jsem si však špatnou podobu, a to Reie Caisuse, kvůli kterému byla právě vesnice v kritickém stavu. Netuším co provedl, ale nikdo nesměl dovnitř, a ani ven. Co se týče Kirin. Byli jsme vyslání na dlouhodobou misi, takže její mise ještě trvala. Tak trochu jsem doufal, že ji nic neprozradí. Nebylo to tím, že by mi přirostla k srdci, ale vyvolávalo ve mě tento pocit doufat senseiovské svědomí, o kterém jsem doposud příliš nevěděl a popíral jeho existenci. Jsme nástroje, které nemůžou mít žádné city, a proto jsem byl přesvědčen, že senseiovské svědomí neexistuje, protože každý sensei by měl být vzorný nástroj. Kdo ví, čím to bylo ale způsobeno? Pravděpodobně to mohlo být kvůli lepšímu uspokojení z mise. Pokud by Kirin uspěla, prospěli by jsme jako tým s vyznamenáním.

Přesun
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 7 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Rei Casius Sun Jun 22, 2014 8:18 am

Čekal až odejde Mareo a pak promluvil na Reinu. "Má paní já pracuju pro Vás. Tudíž se budu zodpovídat jen Vám ne Otolagemu." A to byla další kravina, co plácnul.  Potom se dál utápěl ve svojí depresi.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 7 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Mon Jun 23, 2014 5:19 pm

Podívala jsem se na něj přísně.
"Zjistil si vůbec něco v té vesnici? Kromě toho, že si na sebe strhnul pozornost?" zavrčela jsem na něj
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 7 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Rei Casius Mon Jun 23, 2014 7:21 pm

Podívala se na něho přisně a jemu lezl mráz po zádech a hned se začal omlouvat. "Omlouvám se, nic jsem nezjistil trochu víc se to zkomplikovalo. Vstoupil jsem do Kumo s jedním z Ame chtěl pomstít bývalého Amekageho a pak někoho prý zabil a mě šoupli do vězení."  A začal očekávat nějaký trest za selhaní.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 7 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Mon Jun 23, 2014 8:36 pm

"Dobře, tím že si ztratil jednu část těla..." ohradila jsem se trošku dotčeně. "tě vlastně už jako špiona nepotřebuju. Krystalu tě ale nezbavím to si pamatuj. Pokud se jen dozvím, že si jen cekl o mé spolupráci s tebou, zabiju tě mrknutím oka. Vrátíš se do Amegakure a budeš mi jednou za měsíc podávat zprávu je to jasné?" hodím mu váček s penězi.
"Jsem štědrá a umím si vážit práce. Teď jdi!"
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 7 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Rei Casius Mon Jun 23, 2014 8:53 pm

Chytil váček s penězi. Povzdechl si a odpověděl Reině. "Rozumím."  A pomalu se vydal do Ame. Při cestě taky přemýšlel, co bude dělat, až se vrátí do Ame.


/Přesun
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 7 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Mon Jun 23, 2014 9:05 pm

Ještě chvíli jsem se za ním dívala a přemýšlela jestli to byl dobrý nápad propustit ho. Pak jsem se podívala na Daga.
"Snad jsem se rozhodla správně." Dag odfrkl.
Kdyby ne stále tě přijmeme u nás. Své místo sis tam vybojovala. pronesl Dag pyšně a pak se napřímil a zmizel. Alespoň něco pozitivního. Vydala jsem se tedy k Otokagemu.

/přesun/
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 7 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Killunia Mon Jul 07, 2014 5:53 pm

K obrovskému krystalu, který obklopoval vesnici, se začalo přibližovat něco, co mohlo některým znalým ANBU připomínat Reinina draka. I když se to přiblížilo a skutečně to nabralo tvar mýtického teplokrevného plaza, stále měli pocit, že se jedná o Daga díky černé barvě kůže. Avšak když se přiblížil k přistání, nabral tvarů poměrně elegantních, i když stále ještě děsivých. Na jeho hřbetě seděla asi metr šedesát vysoká postava dívky, jejíž dlouhé vlasy nyní vlály ve vzduchu, a vedle ní leželo něco malého a chlupatého nazelenalé barvy.


Seskočila jsem dolů a přitiskla jsem ruku na rukojeť meče či delší dýky, která mi koukala z boku. Brzy se zahřála pod vlivem mého ohně tolik, že se při jejím vytahování rána sama připalovala a tím pádem i zacelovala. Prozatím to bylo pro mě lepší a rychlejší než jít do nemocnice. Navíc jsem se stihla za těch pár hodin i prospat, takže ze mě opadla všechna únava.
Nesnáším nemocnice, proběhlo mi hlavou, když jsem odhazovala zakrvácenou horkou čepel k zemi. Podívala jsem se na ANBU u brány. Vypadá to, že stále nedokázali spustit zrak ze Sarthase. Zamračila jsem se. Copak nikdy neviděli draka? Reina Kana snad své mocné spojence nikdy nepoužívala? Nebo je jen zaskočilo právě to, že se s tím mocným zvířetem objevil i někdo jiný nežli právě ona? Ono to je tak trochu jedno... Povzdechla jsem si a otočila jsem se na svého černého draka.
"Děkuji ti, že jsi mě přenesl zpět domů. Tak zase někdy," usmála jsem se na něj. I když to z dračí mimiky příliš poznat nešlo, přesto jsem viděla, jak mi úsměv opětoval.
"Pro tebe všechno, má zlatá spojenkyně," opáčil. Pak se otočil a vydal se na cestu domů. Makiho si nechal na hřbetě, nehodlal je budit. Až dorazí do země draků, předá jej tam rodičům toho malého chlupáče.
"Tady máte to povolení od Otokageho, co jsem vám ukazovala, když jsem mířila na misi..." Podala jsem maskovaným svou stvrzenku. Byla trochu zakrvácená, ale to bylo jedno. Jelikož tedy věděli, že patřím sem, přestože ani nenosím čelenku (stále jsem tu z Amegakure nechávala doma), pustili mě a já zamířila přímo do vesnice. Kam? To nechám na svých krocích.

(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 7 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Kirin Yakushi Tue Jul 08, 2014 7:14 am

Nemocniční plášť nebyl dobrý přítel na cesty. Lehce se rozdíral o stromy, nedalo se s ním běžet a jediné štěstí bylo, že mi přesně padl a nebyl mi velký. Jinak bych na sobě asi už měla jen cáry bílé látky. "Vstupenku" už jsem dávno neměla, ale pro ANBU nebyl problém zkontrolovat si mě se záznamem, včetně mojí chakry a když usoudili, že není problém, poslali mě odevzdat hlášení. Cítila jsem se ale zahanbeně. Byla jsem doma, to ano, ale nepřineslo to žádný užitek. Nemohla jsem se takhle ukázat před Kagem. A tak jsem poprvé v životě dala přednost jinému člověku než Otokagemu a se strachem o něj i o svůj osud jsem se ho vydala hledat.

//Přesun
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 7 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Tue Jul 08, 2014 9:25 pm

https://www.youtube.com/watch?v=5uFreS5O7Hk

Takeshi

A opět. Pouze s krátkou přestávkou v Zemi Železa, čekala mě cesta přes půl kontinentu. Na sobě plná zbroj, na zádech krosna, na krosně praporce našeho klanu. Pochod dnem i nocí za cílem, který jsem si s pomocí senseie vytyčil.
Opět mám sloužit vesnici. Vesnici, o které nic nevím, do které jdu, aniž bych tušil, zda mne přivítají s otevřenou náručí nebo na místě zabijí. Samurajové pomalu mizí. Naše kultura, naše hrdost, naše síla zaniká pod písky času a zanechává po sobě jen malé důkazy toho, jak silní jsme byli...

Došel jsem až před vesnici. Ohromný krystal, který ve slunci temně zářil, vzbuzoval pocit obrany, ale i určitého typu vězení. Vypadalo to, že se nedá dostat dovnitř, ale ani ven...

Dorazil jsem až k bráně a poklonil se před strážemi.
"Takeshi Kenpachi, samuraj Země Železa. Chodím po světě a nabízím své služby za protislužbu azylu a jídla. Pokud by to šlo, rád bych mluvil s vaším kage nebo jeho zástupcem."
Stráže mohlo napadnout, že mám u sebe tolik zbraní, že by je jeden nespočítal, ale můj klidný, vyrovnaný výraz nenasvědčoval tomu, že bych je chtěl tasit.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 7 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Shinobi Tue Jul 08, 2014 10:09 pm

Takeshi byl až podezřele vřele uvítán. Ono i když Otokgakure no sato byla většinou vesnicí nukenínu, našli se zde i někteří s vychováním a porozuměním tradicím. Jeden ze stráží u brány nechtěl odepírat samurajovi to co je jeho, a tak si neodvážil požádat o jeho meč. Kdyby zde však byl někdo jiný, zcela určitě by Takeshi prošel pořádnou kontrolou. "Nechlubte se tím, ale mám jistou slabost pro samuraje a Vaše umění." Shinobi s kterým Takeshi debatoval byl něco jako velitel brány, a proto by od něj bylo možné čekat jistá preventivní opatření. Místo toho se ale Takeshi dočkal bezproblémového vstupu do vesnice. Velitel věděl, že samurajové se řídí pravidly, a to co řeknou, jednoduše platí. Takeshi si mohl pomyslet, že tohle je spíše slabina těchto shinobi, ale velitel nenechal nic náhodě. Takeshiho sledovali dva anbu třídy A, výborní senzibilové, a o to lepší bojovnící. Pokud by něco chtěl zkusit, padl by dřív, než by tak učinil. 
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 7 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Wed Jul 09, 2014 7:45 am

Takeshi

Ani netušil, jak mě to potěšilo. Nebylo moc takových, kteří by samuraje respektovali. A ještě míň bylo těch, kteří nás obdivovali. Snad Otokage také ocení sílu, kterou mu nabízím.
Uctivě jsem se uklonil, poděkoval a vešel směrem do centra.

//přesun
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 7 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Wed Jul 09, 2014 10:09 am

Moje nervy už silně přetékaly pohár mé trpělivosti. Na co tady potom teda jsem, když ani ANBU neberou  mé rozkazy vážně? Došla jsem až k nim a všechny si přeměřila vražedně pohledem.
"Kdo z vás neuposlechl příkazy a pustil toho samuraje do vesnice? Příkaz, že se do vesnice nepouští nikdo bez souhlasu Otokageho stále platí!"  zeptala jsem se hrozivě. Měla jsem sto chutí pozabíjet všechny, ale moje svědomí to nedovolovalo. Alespoň prozatím.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 7 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Tetsuya Wed Jul 09, 2014 12:08 pm


V Otogakure sa zaručene schyľovalo k prekvapivo obrovskej búrke.
Aspoň tomu tak nasvedčovalo vskutku premenlivé počasie. Mohutný vietor odniekiaľ prihnal temné mračná, ktoré sťa opona zakryli zlatisté slnečné lúče a ponorili krajinu do chladného smútku. Za sprievodu svišťania vzduchu mohli byť všetci prítomní svedkami toho, ako sa pod tlakom ohýbajú konáre stromov, pričom kde tu na zem dopadla kvapka osviežujúceho dažďa.

Reina však z neznámych príčin pocítila ešte niečo iné. Bola to akási zlovestná aura, ktorá by dostala do pozoru nejedného shinobiho. Blíži sa snáď nejaká nebezpečná osoba, alebo horšie, obrovská armáda?
"Naaaaaaazdaaaaaaaaaaar!" tento prostý zvuk rozbil všetky zbytočné ilúzie. Patril totiž jedinému návštevníkovi, ktorý práve nadšene vykračoval pred bránu. Tým samozrejme nebol nikto iný, ako ja. Na znak mieru som mával ako zmyslov zbavený.
Tetsuya
Tetsuya
Velitel Hoshizora *MOD
Velitel Hoshizora *MOD

Počet příspěvků : 54
Registrován : 01. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 7 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Wed Jul 09, 2014 12:15 pm

Už jsem se chystala, že je zbiju všechny, ale to jak se všichni ošili, a pak se dívali k bráně mě málem srazilo na kolena a dala mi facku.
Podívala jsem se vzhůru k nebi: Ach Bože za co mě trestáš tentokrát? pomyslela jsem si a podívala se znovu k bráně na toho mladíka.
"Člověk si myslí, že se někoho takového po smrti zbaví a ono chyba, ono to přežije s ním." pronesu uštěpačně a dojdu k němu a opřu se o bránu.
"Docela mě šokuje, že si přišel až sem a kvůli mě to jistě nebude, že Tetsuyo?"
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 7 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Tetsuya Wed Jul 09, 2014 12:32 pm


Z pochopiteľných dôvodov som sa tesne pred bránou zastavil.
Bol by som vskutku len veľmi nerád, keby to pôsobilo ako nejaké násilné vniknutie.
"Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?! To od teba bolo chladné! Bol som si takmer istý, že budeš pri pohľade do mojej jasnej tváre plnej života jasať od radosti," poznamenal som sarkasticky, zastrčiac si ruky do vrecka, ako sa pri usporiadanom rozhovore (ne)patrí.
"Ale technicky som z nás dvoch naozaj živý len ja," neodpustil som si ešte poznámku.

"No páni, ja žasnem! Deduktívne schopnosti sa ti s tvojou smrťou nebodaj zlepšili," reagoval som cynicky na jej poznámku ohľadom toho, že som sem neprišiel kvôli nej.
"Ehm, asi máte pravdu, ct-cti-ctihodná predstaviteľka klanu Kana," vnútil som do našej doposiaľ nie práve prívetivej konverzácie trochu tej očividne násilnej slušnosti.
"Vlastne som prišiel za tvojim krotite- partnerom... prejednať nejaké voj- medzinárodné vzťahy," opravoval som sa len tak tak. Mal som z toho zjavne dobrú zábavu.
Tetsuya
Tetsuya
Velitel Hoshizora *MOD
Velitel Hoshizora *MOD

Počet příspěvků : 54
Registrován : 01. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 7 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Wed Jul 09, 2014 12:37 pm

Založila jsem si ruce na prsou a sledovala jak mluvil.
"Z nás dvou můžeš zemřít taky jen ty. A poslední dobou nejsem zrovna dobře naladěná, takže mi řekni pravdu nebo tě o ten krásný život, který si měl a máš připravím." usmála jsem se líbezně. "I já toho na tebe vím dost." mrkla jsem na něj
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 7 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Tetsuya Wed Jul 09, 2014 1:05 pm


Nebol by som to hádam ani ja, keby som opäť neoponoval.
"To je mi ale odvážne tvrdenie. Márne máš automaticky regenerujúce sa telo, tvoja duša je skutočná. Kiežby existoval spôsob, ako ti ju vytiahnuť," zamyslel som sa nahlas. Bolo však očividné, že odpoveď už dávno poznám, akurát Reiničku tak trochu naťahujem.
"Hm? A to som si myslel, že zombie nemajú krámy," reagoval som na jej zlú náladu.
"Skutočne túžiš po tom zistiť, kto z nás dvoch ovláda "Kagamiho dedičstvo" lepšie? Keby som si chcel zabojovať, vstúpil by som násilnou cestou," dodal som a prešiel k veci.

"Hm, vlastne som ti aj povedal pravdu," odkašľal som si, nahodil čo najserióznejšiu tvár a dal nad svoje pery prst s úmyslom hrať sa na to, že mám nebodaj fúzy. Imitoval som Kentara.
"Iwagakure no sato už robí priveľké problémy. Konohagakure nemá dostatok vojenských síl na to, aby jej však čelne konkurovala, preto žiada o spoluprácu. Plán je prostý - zlikvidovať ich generálov a pripraviť dedinu o ich najschopnejších ninjov. Podporte nás s vašou armádou pri ich eliminácii. Smrť spomínaných osôb je i vo vašom záujme," prehovoril som stareckým chraptivým hlasom. Následne som však už hovoril sám za seba.

"Dočasne som si podmanil Konohu, a to len na to, aby som sa zbavil svojich bývalých kolegov. Dúfam, že si v rámci našich úžasných vzťahov vezmeš nejaké sexy prádielko a presvedčíš Madyho, aby nám v shinobi svete pomohol trochu upratať. Ak sa na to necítiš a bolí ťa hlava, vezmi len nejakú jednotku a podpor nás osobne..."
Tetsuya
Tetsuya
Velitel Hoshizora *MOD
Velitel Hoshizora *MOD

Počet příspěvků : 54
Registrován : 01. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 7 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 15 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru