Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

+33
Hirin
Kashike
Seina Akane
Mai
Sasuke Tobirama
Michie Ai
Nefrit
Soshi
Tetsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Nao Okumura
Mizuki Netsu
Yomi Hikikomori
Nizashi Shiroi
Faito Dansaku
Maya Kurimuzon
Tetsuya
Shinobi
Takeshi Kenpachi
Mareo Renjiro
Goku
Kirin Yakushi
Killunia
Sadao
Tatsuo Reigi
Itama Senju
Airis Tooya
Hikari Taoreta
Kisuke Uchiha
Rei Casius
Hana Ichiro
Reina Kana
Uchiha Madara
37 posters

Strana 13 z 15 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 13 Empty VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Uchiha Madara Sat Jul 20, 2013 10:32 pm

First topic message reminder :

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 13 Jade_Crystal_Labyrinth

Od tejto noci (21.7.2013) sa okolo celej Otogakure (teda okolo úplne všetkého v tejto téme) rozprestiera obrovský Reinin kryštál, cez ktorý je takmer nemožné prejsť. Dokonca aj tým najmocnejším a najdeštruktívnejším technikám zaberie vytvorenie diery v ňom pomerne veľa času. Každopádne je naň aktivovaná ešte jedna špeciálna pasca v podobe techniky Kyōmen Shūja no Jutsu: http://naruto.wikia.com/wiki/Mirrored_Sudden_Attacker_Technique Tá sa aktivuje na každého, kto do dediny vstúpi násilnou cestou. Jediná možnosť, ako sa teda bez akýchkoľvek problémov dostať dovnútra a von, je prejsť touto bránou, kde však stráži obrovský počet mocných ANBU na čele s ich veliteľom.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down


VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 13 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Mon Jun 15, 2015 7:59 am

O pár hodin později, byla ještě tma, jsme se dostali přes hranice Otogakure a přistáli před bránou. Ujistili jsme tak jednotky, že je vše v pořádku.
"Vyspěte se, máte den volna, pak vás potřebuji na mise. Střízlivý." prohodila jsem přes rameno. Draky jsem tentokrát neodvolávala, nechala jsem je, aby létali nad vesnicí a hlídkovali jako vždy. Sférám jsem naznačila, aby šli se mnou. Bylo třeba vyřídit pár věcí ohledně vesnice, když jsem tu tak dlouho nebyla.

(přesun )
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 13 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Mon Jun 15, 2015 8:40 am

Jen co jsme doleteli, Reina nam hned na to rekla, ze nas potrebuje na mise. Jen jsem pootevrel pusu a smutne se zatvaril. "Jenom den?! A strizlivy?! Why!" Zarval jsem na celou vesnici a vytahl si krabicku cigaret a zapalil si. Potreboval jsem to vstrebat. Podival jsem se na Mizuki, na ktere se mi pohled zakotvil a neustale jsem se mirne usmival, tak nejak...happy. S cigaretou v puse jsem se obratil na brachu s Michie. "Mas v planu jit i s Michie k nam domu? Nebo pujdes k ni, hm?" Nadzvedl jsem zvidave oboci. Potreboval jsem to vedet, protoze Mizuki u nas zatim nebyla a kdyby si tam brachs dotahl nejakou holku, pujdem na uuuuplne opacnou stranu baraku, protoze mi byli jasne, jak to dopada, kdyz se neco v novi v jeho pripade semele. I kdyz...Michie byla slusne na mol, tak kdo vi.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 13 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Mon Jun 15, 2015 10:41 am

Dost možná jsem si cestou z Michie udělal polštář, protože když jsme konečně přistáli, div jsem z toho draka neslítnul na hlavu. No, samozřejmě jsem situaci zachránil a s hnědovláskou pořád v náručí se postavil na pevnou zem. Ta holka se bude muset teda hodně snažit, aby si odpracovala všechno to, co pro ní dělám! Mimoděk jsem si vzpomněl na její vlastní slova, že mám být vlastně ještě rád, že jí můžu nést.. pche, ta si fakt koleduje!
Reina oznámila, že máme jen den volna a já na ní zůstal nevraživě koukal jako na vraha malejch koťátek. Nicméně už byla dávno v tahu, takže to jaksi postrádalo ten efekt.
Toužebně jsem se mrknul na cigaretu v bráchově puse a pak si vzdychl, ta bude muset počkat. "Sorry bro, víš, že bych ti plány nikdy nezkazil.." mrkl jsem na Mizuki a věnoval mu úsměv, který mohl pochopit jen on. "Ale kromě toho, že jsem namyšlenej hajzl, mi toho vlastně moc neřekla, takže nemám šajna, kde bydlí. Takže k nám." pokrčil jsem omluvně rameny, v každý jiný situaci bych se sbalil a šel si to dospat třeba k blondie před kancl. Takhle jsem neměl na výběr.
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 13 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Mizuki Netsu Mon Jun 15, 2015 2:42 pm

Let bol pohodlný, celý som ho strávila v príjemnom náručí Tatsuyu. Vlastne mi to spríjemnílo celú cestu. Zosadla som z toho draka, keď sme prišli a Reina nám oznámila, že máme deň voľna. Len som na ňu kývla hlavou, že rozumiem. "Takže ideme k vám?" Opýtala som sa a pomaly som sa priblížila k Tatsuyovi, stále len fajčil, vždy keď som sa naňho pozrela. Zatiaľ som mu to tolerovala, nechcela som mu niečo prikazovať. Tetsuya mimo to na mňa mrkol, a na Tatsuyu sa usmial. Vedela som si domyslieť, čo myslel namiesto tých plánoch. Popravde sama som nevedela, aké mám plány na noc... Do široka som sa nad tým usmiala. "Máte aj sluhov?" Opýtala som sa s úškrnom. Tatsuya si mohol spomenúť ako som si priala ich vidieť, dávnejšie, keď som nebola tak moc pri zmysloch.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 13 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Mon Jun 15, 2015 6:56 pm

"Pff, no jasné, že se vůbec ptám." Potichu jsem se zasmál a vypustil kouř z úst. Přemýšlel jsem, jak to vykoumat. Doma jsem nebyl už dlouhou dobu a popravdě se mi tam moc nechtělo, ale Mizuki si to přála nejspíš vidět, takže jsem neměl na výběr a s povzdechem kývnul. "Dobře, půjdem asi všichni k nám. A ano, spíš než sluhy, tak úklidovou četu." Zasmál jsem se ironicky. Na jednu stranu bylo fajn mít nějaké zázemí, ale já byl typ, který se klidně vyspal i na lavičce, ale co už. Podíval jsem se na Mizuky a zahodil nedopalek na zem, který jsem následně zašlápl. "Máme i vanu, pokud by jsi měla zájem o bublinkovou koupel, my lady." Usmál jsem se andělsky a podíval se na hodinky. Možná by jsme ještě mohli koupit něco malého na zub, protože jsem tak nějak tušil, že tam jako vždy bude poloprázdná lednička.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 13 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Mizuki Netsu Mon Jun 15, 2015 8:42 pm

Bola som zvedavá, ako to u nich vyzerá. "Náááh, ste už tak leniví, že si ani nedokážete upratať.. Tsech.." Povedala som kriticky, ja som si doma zvládla upratovať, ale ako som poznala Tatsuyu, tak jemu sa určite nechcelo. No a Tetsuya vypadal úplne rovnako. Našťastie spomenul bublinkovú kúpel. Znova som sa usmiala a priblížila sa nebezpečne k jeho perám a dala som mu menší bozk. "Bola by som vďačná, ak by si mi ho spravil." Povedala som o čosi potichšie. Tešila som sa na bublinkový kúpeľ. Doma som mala len sprchu, no mala som malý byt, takže asi len preto. Bubliknovú kúpeľ som nemala už vážne dlho.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 13 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Tue Jun 16, 2015 10:59 am

Nasadil jsem výraz "alá uražený. Založil jsem si ruce do sebe a vystrčil bradu vzhůru. "Pff, to dějí ženský, když už vařím, někdo jinej poklidí, je to normální, no ne?" Nadzvedl jsem na ní obočí a když se přibližovala blíž ke mě s tím svým pohledem, pomalu mě tato nálada přecházela. Měl jsem motýlky v břiše, když mi dala pusu. Ale pořád jsem se tvářil uraženě!
Po pár vteřinách jsem se jenom zasmál a chytnul jí kolem pasu a políbil jí na čelo. Podíval jsem se na bráchu a cuknul obočím nahoru. "Yosh bro, hodně štěstí s opilou Michie. Sraz doma, maybe." Bylo to už dlouho, co jsem řekl, že se setkáme doma. Nebyl jsem tam už ani nepamatuju, ale docela jsem se i těšil. Chytl jsem Mizuki za ruku a pomalu se s ní rozešel k nám domů.

Přesun
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 13 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Jun 16, 2015 1:38 pm

Tatsu sa snažil tváriť urazene, ale ako zvyčajne jeden krátky bozk a už mu to dlho nevydržalo. Mala som rada, ako ma vždy chytil okolo pásu a dal mi pusu na čelo. Cítila som sa bezpečne a šťastne. Bolo to od neho naozaj milé gesto, ktoré robieval často. Ja som si to však vždy užila.
"Veľa šťastia." Popriala som Tetsuyovi tak isto ako Tatsu... Potom som ho chytila za ruku ako on mňa a pomaly som sa vydala s ním do toho ich sídla, nechaal som sa skôr viesť, keďže som netušila, kde je to sídlo.
Presun
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 13 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Michie Ai Thu Jun 18, 2015 9:58 am

Je pravda, že cestou z Kiri do Oto jsem se krásně prospala. Zdálo se mi, že letíme na drakovi. Fakt blbej sen! To, že už bych možná zvládla chodit jsem si uvědomila až ve chvíli, kdy jsem kolem sebe viděla další lidi, které jsem mlhavým pohledem přejela. Ne, že by se mi v Tetsuyově náručí nelíbilo, ale už jsem měla té nemohoucnosti plné zuby. Ještě pár hodin navíc a budu to mít před očima den co den, tu jeho ochotu a obětavost! Znala jsem toho kluka ani ne pár hodin a už mi lezl na nervy a zároveň jsem se ho nechtěla zbavit, což je v mém případě vážně k zamyšlení!
"Hej pane, asi už to zvládnu po svých" Už jsem i mluvila celkem normálně, až na tu bolest hlavy, to už celkem šlo. "Myslím, že už to zvládnu sama.." Pronesla jsem hrdě, co, musím si něco ještě schovat!
"Byl to opravdu, zajímavý večer.." Dívala jsem se všude jinde než na něj a nafoukla tváře, bože to byl trapas! A zároveň prohra! Co jsem si vůbec myslela? To nejlepší seznámení vůbec! Sesbírala jsem kousíčky svého roztříštěného ega, usmála se a konečně se na něj podívala.
"Super odvoz domů, když budu potřebovat, vim komu volat.." Kousavě jsem poznamenala, přitom bych vůbec mohla být ještě ráda, že mě tam nenechal! Nakonec jsem si jen povzdychla.
"Ne, dělam si srandu, chtěla jsem říct no, že.." Nějak mi to nešlo přes rty, jak se to slovíčko sakra jmenovalo? "No, že.. Prostě.." Krátce jsem se nadechla. "Děkuju.." Michie Ai právě někomu poděkovala a ještě ke všemu klukovi! Jeden den mi až moc zamotal hlavu, doslova!
Michie Ai
Michie Ai
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 19
Registrován : 27. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 13 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Thu Jun 18, 2015 3:09 pm

Sledoval jsem, jak Mizuki s bráchou odchází a musel jsem se tomu smát, přemýšlel jsem, jestli ho Mizuki třeba nevzala pánvičkou po hlavě nebo mu nevyhrožuje, protože jsem jeho chování zkrátka vůbec nepobíral. Nestěžoval jsem si, z mýho bráchy nikdo slušnýho občana neudělá, tím jsem si byl jist, takže jsem se na tom alespoň dobře bavil.
Ze zamyšlení mě pak vytrhla až Mich. Shlédl jsem na ní a ušklíbl se. Ah, ráno opilcovo, nechtěl bych! Bavilo mě, jak její oči bloudily všude jinde, jen ne aby mi náhodou pohled neopětovala. Vidět u ní nejistotu bylo přece jen mírné rozčarování.
Postavil jsem jí na zem, ale jednou rukou jí pořád podpíral, když už jsem jí ve zdraví dopravil až sem, bylo by celkem smutný, kdyby sebou sekla před bránou. Konečně se na mě podívala a mě došlo, že zase našla svoje ztracené ego. "Na někoho, kdo ještě před pěti minutama nemohl chodit, sršíš vtipem o sto šest." ironie k ní seděla stejně jako ke mě. Jenže ona pokračovala a čím víc se do toho zamotávala, tím zálibnější úsměv jsem měl. Založil jsem ruce na prsa a tvářil se povýšeně. Konečně to zaznělo a já pokýval hlavou. "Řekl bych, že tě to stálo hodně úsilí.. takže nemáš zač." poznamenal jsem, ale nakonec se naklonil k ní a zašeptal jí do ucha: "Z tvého děkuju ale nic nemám.. budeš se muset snažit víc, lásko.."  
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 13 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Michie Ai Wed Jun 24, 2015 12:48 pm

Musím říct, že i když mě štval, vážně mě to bavilo. Bavilo mě se s ním ironicky bavit, vědět, že mé uštěpačné poznámky nějak snese stejně, jako já ty jeho. Evidentně mezi námi něco bylo, ale já na něco jako je láska na první pohled nevěřila. Bavilo mě ho provokovat a tak, jak jsem byla vychovávaná, taková jsem se snažila i být. Omotávat si lidi kolem prstu, schovávat se za princeznovskou tvářičku a sledovat jejich překvapené výrazy. Už několikrát se mi to vyplatilo. Ale on, během jediného dne pokořil moje ego a prolezl skrz přetvářku. Dostával se mi pod kůži, ačkoliv jsem si to odmítala přiznat.
Lásko, div mi na čele nevyskočila žilka. Ještě jednou, ještě jednou to řekne! Když se naklonil, namísto abych tam stála jako přikovaná jsem si prsty hrála s okrajem jeho trička a potutelně se usmála.
"A jakou snahu si představuješ?" Potom jsem prsty z jeho trička stáhla a porozhlédla se kolem sebe.
"Nemyslíš, že je čas někam vypadnout? Mám docela hlad a kuchařka nejsem špatná" Samochvála smrdí, já vím.
Michie Ai
Michie Ai
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 19
Registrován : 27. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 13 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Wed Jun 24, 2015 3:37 pm

S pozvednutým obočím jsem se díval na její prsty zaháklé o mé tričko. Fakt bych se asi divil, kdyby reagovala překvapeně nebo stydlivě. Taková ona nebyla. Pobaveně jsem se usmál.
"Takže ty umíš vařit? Tak to bych vážně nečekal." mírně jsem zavrtěl hlavou, spíš jsem z ní byl teda překvapenej já. "Ale víš co, mám hlad, že skoro nevidím. To by pro začátek mohlo stačit." zamyšleně jsem pokýval hlavou. Že já neohřeju ani vodu, jsem jí sdělit nehodlal, ale pořádné jídlo jsem neměl ani nepamatuju, takže jsem tuhle úžasnou nabídku nemínil odmítnout.
"Tak pojď, už se nemůžu dočkat, až se pro změnu budu válet já a ty budeš makat." ušklíbl jsem se provokativně a rozešel se směrem do vesnice. Nejspíš jsem měl namířeno k nám, brácha s Mizuki tam sice nejspíš dělali něco pro dospělé, ale říkal jsem si, že až uvidí večeři, odpustí nám to vyrušení. A kdyby ne, pořád budu mít to jídlo..
-Přesun-
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 13 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Michie Ai Wed Jun 24, 2015 7:04 pm

"Pro tebe uvařím něco speciálního" Usmála jsem se na něj jako andílek, ale pokud mě znal tak dobře, jak si myslel, tak by mohl počítat s něčím jako je chilli nebo něco ještě horšího. Ale ne, nemohla jsem být tak zlá nebo ano? Uvidíme.
"Ještě mě budeš s radostí obskakovat" Poslala jsem mu vzdušnou pusu a pak už se jen s potutelným úsměvem hrajícím mi na rtech vydala za ním. Kam? Neměla jsem páru, ale ráda jsem měla dobrodružství a věděla jsem, že s tím modrovláskem si ho užiju až až. A to jsem přesně chtěla. Prožít svůj život jinak než ostatní. Prožít ho po svém.
Přesun.
Michie Ai
Michie Ai
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 19
Registrován : 27. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 13 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Mizuki Netsu Mon Jul 06, 2015 9:13 pm

Prišla som podľa dohody s Michie pred bránu ako mi teda povedala. Prišla som skôr možno o 5 minút. Mala som pri sebe klasickú jouninskú výbavu, viac mi ani nebolo potrebné na takúto misiu, predsa len žiaden odpor by nemal nastať, pokiaľ sa nemýlim, jednoducho to mala byť úplne jednoduchá misia, ktorú by zvládli aj genini. To ma vlastne privádzalo k tomu, načo idem na tu misiu, ktorú by zvládli aj genini? No nedalo sa s tým nič robiť. Rozkaz bol rozkaz a ja som mala za úlohu plniť tieto rozkazy. Pri bráne som teda stála a čakala na tu dievčinu z kancelárie.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 13 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Seina Akane Mon Jul 13, 2015 4:02 pm

Nezbývalo mi nic jiného, než dojít před bránu. Přeci jen, v diplomacii jsem taky nestála za starou belu. Vlastně mi to možná někdo šlo i líp, než souboj. Ale to bych se zase musela podceňovat. No, bylo to jedno. Stoupla jsem si před bránu a čekala, než si mě všimnou nějací strážní, přeci jen mi bylo jasné, že zrovna v Oto budou kontroly a já tady ani momentálně nebyla za špatným úmyslem. Měla jsem i tak nějak vlastní plány. "Yosh! Je tu někdo?!" Sedla jsem si na kámen vedle brány a čekala.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 13 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Mon Jul 13, 2015 10:26 pm

Strážní

Velitel hlídky se otočil na příchozí.
"Ano jsme tady, přejete si?" zeptal se vstřícně.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 13 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Tue Jul 14, 2015 1:02 am

Ako sa .. ľudovo hovorí.. fck the plan... Niekedy sa musí jednať.. rýchlo.. zostra... Nebol som si tak úplne istý akým spôsobom budú reagovať Mai, ten jej prívesný vozík a kumogakurčan, no v jednom som mal jasno. Brána nevydrží ani pár sekúnd.. veď tu predsa len už ani žiadna bariéra nebola. 
Mňa samého pravdepodobne nijakým spôsobom nezaregistroval. Predsa len sa tu nachádzalo pomerne veľké množstvo ľudí, na to aby aj senzibil dokázal vycítiť presne jedného, ktorý sa skrýval pomocou istej nemenovanej techniky z Iwagakure no sato, by sa musel na moju pozíciu najprv naozaj.. veľmi.. dobre.. sústrediť. Zarátajme do toho ďalśí faktor času, ktorý by bol ptorebný na prevedenie nejakého signálu ku svojmu kapitánovi, u ktorého hrdla sa objavil nôž, ktorý držala moja ruka. Stačilo len naozaj milimeter na to, aby sa shinobimu pustilo pomerne smrteľné krvácanie z krčnej tepny.
"Ah.. vlastne ser na to.. nič od teba nechcem.." Zamrmlal som po chvíľke ticha a nožom som cukol, čím som chcel pánovi veliteľovi hliadky podrezať hrdlo a odpraviť ho z tohto sveta.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 13 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Tue Jul 14, 2015 7:56 am

Stráž

Velitel stráže byl celkem pohotoví, takže jakmile ucítil na svém krku nůž, nečekal než se neznámí vyzpovídá a pomocí techniky shunshin se přesunul ke svým lidem, kteří už byli připravení k boji. Nic méně nůž byl tak blízko, že menší ranka na krku zbyla, ale medik, který byl u brány si s tím rychle poradil.
"Zavřete bránu a dejte echo!" zazněl jasně velitelův rozkaz. Chunnin který byl z nich nejmenšího vzrůstu sáhl pro něco do kapsy. Ostatní ANBU, kteří hlídkovali u brány se postavili do střehu. Z oblohy se snesl velký zelený drak, který dotyčného útočícího poměrně velkou rychlostí svými pařáty uchopil za nohu a nechal viset hlavou dolů.
Velitel, když se po chvíli vzpamatoval, opět zopakoval onu otázku: "Co si přejete?" už to neřekl tím vlídným hlasem jak na začátku k té ženě, která teď byla pouze jen obklíčená.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 13 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Seina Akane Tue Jul 14, 2015 5:41 pm

Doufala jsem, že všechno proběhne v klidu, taky jsem to měla v plánu, zkusit to ze začátku diplomaticky a možná si z této mise vzít i něco pro sebe, pro svůj vlastní plán. Jenže mi to jaksi pokazil Tobiru. Sledovala jsem tuto situaci a nehla ani brvou, až ve chvíli, kdy ho vzal ten drak, jsem zaregistrovala okolní svět. Stále jsem však nijak nezasahovala. Jen jsem přivřela oči a senzorovala všechnu chakru okolo. Zaútočit ve chvíli, kdy jsou ve vesnici Kaguyové, Reina ukrytá, stráže všude a my jsme zatím jen dva? Hmm...zajímavý plán. Povzdechla jsem si a podívala se okolo sebe. Byla jsem jaksi obklíčená. Zvedla jsem své ruce a sundala jsem si kapuci z hlavy.

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 13 Smile
Měla jsem sklopenou hlavu dolů a mohl jít vidět pouze můj úsměv. Pokud by na mě někdo z nich zaútočil, mohl si být jistý, že to zaregistruji. Snímala jsem všechnu chakru v okolí. "Prosím..." Dala jsem ruce od sebe a usmála se na všechny okolo. "Nikdo nemusí přijít o život, pokud pro nás uděláte jednu věc." Můj úsměv přešel do milého, až mírně strašidelného úšklebku. Tady diplomacie nejspíš nepomůže, ale co už. Ruce jsem sepla k sobě a mírně kývla hlavou na toho Velitele strážných. Doufala jsem, že poslechne a nechá tuto událost plynout.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 13 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Wed Jul 15, 2015 9:38 am

Stráž

Rozhodně nikdo nepolevoval v obraně. Velitel však projevil zájem o tu dívku, která původně přišla v klidu. Je třeba možné, že ani nepatří k tomu klukovi, ale to by se ho takto nezastávala.
"Proč by jsme my pro vás měli něco dělat? Zaútočili jste na nás jako první." namítl velitel, nic méně ho zajímalo co chce.
"Co by to mělo být?"
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 13 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Seina Akane Wed Jul 15, 2015 11:46 am

"Omluvte prosím chování toho chlapce, shinobi jsou občas zbrklí, no ne?" Podívala jsem se okolo sebe, stále kolem mě stály. Ruce jsem měla stále sepnuté k sobě. Na znak omluvy a zároveň případnou obranu.
"Potřebovala bych si promluvit s Vaší Otokage. Ve světě se říká, že Oto má být v nejbližší době napadena. Myslím, že by se jí nějaké informace mohly hodit, když už se jedná o její vesnici." Lhát jsem uměla skvěle, dokonce i můj výraz byl velmi přesvědčivý. Taky aby ne, když to, co jsem říkala, vlastně pravda byla!
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 13 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Wed Jul 15, 2015 12:50 pm

Stráž

Velitel se zakabonil. Celá vesnice tušila, že něco přijde. Samotná Otokage vydala rozkazy nejvyšší opatrnosti a všude byly hlídky. Otočil se k mužům a chvíli s nimi rozmlouval.
Pak se otočil zpět.
"Dobrá, vezmu vás k Otokage, slečno." řekl velitel. Mohla poznat, že mluvil pouze a jen na ní. Pokynul ji rukou, aby ho následovala.
Hoch si ještě nějakou dobu počká ve vzduchu, než co s ním provede samotná Otokage. S velitelem a tou ženou šli další dva ANBU až k hlavní budově.

(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 13 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Seina Akane Wed Jul 15, 2015 1:27 pm

Po mé větě jsem zaregistrovala, jak všichni zvážněli a brali tuto situaci velmi vážně. Bylo mi jasné, že důvěra k v někom je lepší než rychlá sebevražedná akce a ať už to chtěl Tobiru udělat jakkoliv, já se držela svého plánu, který mě napadl po cestě před brany. Velitel udělal to co jsem chtěla, což mi vyhovovalo. Vlastně jsem byla tak trošku mrcha na obě strany, ale co už, nikdo to nikdy nepozná.
Jen jsem se letmo podívala na Tobira a s úsměvem na něj mrkla. "Dobře, děkuji." Věta byla mířena na Velitele, kterého jsem začala následovat.

Přesun
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 13 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Mai Wed Jul 15, 2015 7:18 pm

Seinu jsem mlčky následovala už od začátku, kdy se naše skupina rozpadla, ale ona si mě nejspíš nevšímala, ba dokonce po čase na mě zapomněla. Nedošla jsem přímo k bráně, ale zůstala opodál. Plán jsme sice vymysleli, ale nezrealizujeme ho, když počítal s tím, že Seina v Oto ještě nebude. Měli jsme se na ní připravit. Teď se bude jednat o improvizaci. Seina se chovala u brány jakoby měla situaci pod kontrolou, jakoby měla nějaký záludný plán. Nesvěřila se s ním ostatním, takže mi nezbývá nic jiného než počkat, co se bude dít, a ve vhodnou chvíli zakročit.

Na scéně se objevil i Tobiru, který se dostal hned do potíží. Seině se podařilo situaci uklidnit a dostat se dovnitř. "Copak má ta ženská v plánu?" Tobirův stav před bránu byl nejasný. Vnímali jej stráže jako útočníka? Před bránou se neválčilo, takže asi ne. To bylo ale podezřelé, protože před chvíli málem zabil velitele stráže. To se rozhodli na to pro jednou zapomenout? Snad Seina v případě neúspěchu nic neprozradí. Její strana v této misi ale není jasná, takže jsem si vědoma toho, že si budu muset dávat pozor. Chakru jsem nedokázala skrýt, takže ji senzibilé u brány dokázali vycítit, taktéž i Tsukimarovu.
Mai
Mai
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 95
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 13 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Seina Akane Wed Jul 15, 2015 8:38 pm

Těsně před branou, mezi ochrankami, které tu v Oto byli, jsem vylezla pomalu ze země. Na hlavě jsem měla stále kapuci. Jako skvělý senzibil jsem samozřejmě zaregistrovala dalšího člena našeho týmu. Pod kapucí jsem se jen do široka usmála. Když jsem vylezla celá, kapuci jsem ze sebe sundala. Sasuke se někde vznášel a Mai byla několik metrů od brány. Já jsem však nehla ani brvou, jen jsem tam tak stála s blbým úsměvem a ruce jsem měla sepnuté k sobě. Neřekla jsem jim ani slovo, jen jsem stála mezi ochrankou a sledovala situaci okolo.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 13 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 13 z 15 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru