Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

+33
Hirin
Kashike
Seina Akane
Mai
Sasuke Tobirama
Michie Ai
Nefrit
Soshi
Tetsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Nao Okumura
Mizuki Netsu
Yomi Hikikomori
Nizashi Shiroi
Faito Dansaku
Maya Kurimuzon
Tetsuya
Shinobi
Takeshi Kenpachi
Mareo Renjiro
Goku
Kirin Yakushi
Killunia
Sadao
Tatsuo Reigi
Itama Senju
Airis Tooya
Hikari Taoreta
Kisuke Uchiha
Rei Casius
Hana Ichiro
Reina Kana
Uchiha Madara
37 posters

Strana 15 z 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 15 Empty VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Uchiha Madara Sat Jul 20, 2013 10:32 pm

First topic message reminder :

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 15 Jade_Crystal_Labyrinth

Od tejto noci (21.7.2013) sa okolo celej Otogakure (teda okolo úplne všetkého v tejto téme) rozprestiera obrovský Reinin kryštál, cez ktorý je takmer nemožné prejsť. Dokonca aj tým najmocnejším a najdeštruktívnejším technikám zaberie vytvorenie diery v ňom pomerne veľa času. Každopádne je naň aktivovaná ešte jedna špeciálna pasca v podobe techniky Kyōmen Shūja no Jutsu: http://naruto.wikia.com/wiki/Mirrored_Sudden_Attacker_Technique Tá sa aktivuje na každého, kto do dediny vstúpi násilnou cestou. Jediná možnosť, ako sa teda bez akýchkoľvek problémov dostať dovnútra a von, je prejsť touto bránou, kde však stráži obrovský počet mocných ANBU na čele s ich veliteľom.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down


VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 15 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Fri Aug 07, 2015 2:20 pm

" Tady se někdo vyzná. " Pověděl jsem když začal hlasitě zpívat. Byla to celkem sranda něco takového náhodně zažít. Bylo mi ale zvláštní co zde dělala Kirigakure, když toto je území Otogakure. Projistotu jsem se rozhodl zde zůstat a počkat co se to semele. V té vesnici přeci žiju a byl jsem dlouho mimo dění, třeba se náhodou něco nového o vesnici dovím když budu bedlivě poslouchat.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 15 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Keigo Nakagami Sat Aug 08, 2015 10:18 am

Na chvíli jsem se zamyslel. Akuma měl na jednu stranu pravdu, co bychom tu zevlovali, když máme možná poslední možnost poznat krásy jiné vesnice? Popravdě řečeno, nikdy jsem nebyl jinde než v Kirigakure.
"Máš pravdu devítko. Průzkum nám ukázal, že nepřátelé už jsou dávno v trapu, útok je zažehnán a naše pomoc už tu není třeba. Tak asi jdem..."
Kývl jsem na pana Muzikanta i na slečnu Kaori a počkal jsem, kam se Akuma rozhodne vyrazit a následoval jsem ho.
Napadlo mě, jestli by Kaori, jakožto člen našeho provizorního týmu nechtěla s námi, ale Akuma byl "vedoucí zájezdů do centra Otogakure", takže mi přišlo správné, nechat případné pozvání na něm.
\\Poté přesun s Akumou, až vyrazí
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 15 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Aug 08, 2015 10:48 am

Akuma Saito


Fidlák promluvil, no já ho radši neřešil. Už od pohledu mi připomínal ten vysírací typ lidí, jako jsem byl já a jeden vysírač v partě vždycky stačil.  Otočil jsem pohled na Kaori a gestem ruky jsem naznačil, ať jde s námi, pokud nechce jít domů. Mohla si vybrat, buď jít domů a nebo jít s námi do města. Nějak jsem neměl hlad, ale když ho Keigo měl, rozhodl jsem se obětovat a jít si alespoň na skleničku.. džusu... s brčkem.
Mohli jsme poklábosit, což se asi nám oběma vzhledem k našemu povolání málokdy podaří. Společně s Keigem jsme zamířili tedy do města, do jednoho občerstvení... zajímavého občerstvení.


// Přesun -> https://nsgo.forumczech.com/t869p20-u-shuuketsu


P.S.- Kashike rychle nebo Ti  to okno fakt vysklím. -.-
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 15 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Kashike Tue Aug 11, 2015 5:48 am

Dorazím i se svým "nákladem" k bráně, kde na nás už čeká drak, aby nás odvezl zpátky domů. Zbývá jen počkat na ostatní. Posadím se u brány a pomocí Kiriganu si prohlédnu celou Oto. Vůbec se to tu nezměnilo. 

// Sry že to trvalo tak dlouho...
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 15 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Aug 11, 2015 3:49 pm

Stála som pri bráne snáď hodiny a ani som sa nepohla. Trpezlivosť som mala a Michie neprichádzala, preto som sa rozhodla ísť na misiu sama. Bolo dosť podivné, čo sa za ten čas stihlo udiať pred bránou Oto. Teda nestihla som sa tomu ani len diviť.
Pozrela som sa naokolo seba a vybrala som sa odtiaľto preč.
Presun
________
Nechcem doublepost O.o
_________________________
Yo tak konečne som dorazila až k bráne z misie, nebola tak náročná, predsa len som rátala nejaké zbrane a bolo to dosť nudné, ale nič sa nedalo robiť. Ešte toto však nebol koniec mojej misie, musela som ísť do ulíc niečo zistiť.
(Presun)

Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 15 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Akuma Saito Wed Aug 12, 2015 12:31 pm

Společně s Keigem dorazíme k bráně, kde již stojí Kashike s nějakou osobou. Asi kvůli tomu to trvalo tak dlouho, asi s ním měl ještě nějakou práci. No jen jsem zakroutil hlavou, šel na draka, kterým jsme sem přiletěli a čekal jsem na ostatní, tak stejně jako náš náklad a Kashike.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 15 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Keigo Nakagami Thu Aug 13, 2015 7:03 pm

Nepříslušelo mi se ptát na zbytečné detaily. I když jsem byl zvědavý, co to Kashike ukořistil, nezeptal jsem se. Pokud bude chtít, řekne nám to po cestě.
"Držíme zasedací pořádek." Řekl jsem, abych nepřišel o svoje místo vzadu a rychle jsem se posadil na draka. Automaticky už jsem tahal luk a zakládal šíp do tětivy.
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 15 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Kashike Fri Aug 14, 2015 8:31 am

Když dorazí ostatní, gestem jim dám povel k nasednutí na draka a uklidím tam i Sasukeho. Pak už jen stačí draka pobídnout a vzlétli jsme. 


/ přesun všichni  - Kirigakure
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 15 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sat Aug 15, 2015 11:59 pm

Nakonec jsem došel k závěru, že bych po takové době neměl přijít s prázdnou, a proto jsem se rozhodl, že budou ještě v Oto muset počkat. Otočil jsem se a vydal jsem se kamsi pryč od Oto. Navštívit nějakou z větších vesnic. Něco tam zahrát, zjistit zvyky, poznat lidi a tak dále. Zase jsem zmizel v mlze a pokračoval ve své cestě.
/přesun
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 15 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Mizuki Netsu Wed Aug 26, 2015 7:01 pm

Prišla som s Tatsuyom až k bráne. Bola som naprosto pokojná aj keď tá nová zástupkyňa nebola práve najmilšia avšak mňa dokázalo málo čo vytočiť, teda nerátam Tatsuyu, ten vedel ako ma vytočiť. Našťastie to nezneužíval. "Spravíme si výlet do Konohy. Má to byť skôr diplomatická misia, tak prosím pekne, už len kvôli tomuto.." Správila som prestávku a znova som zdvihla ruku s tým nádherným prsteňom. ".. kvôli tomuto sa budeme správať diplomaticky a ak by sa niečo pokašľalo, vieš čo máš robiť." Mrkla som na Tatsuyu. Na chvíľku som ešte zastavila. "Jo a prepáč, že som neodmietla tú misiu... to proste nešlo." Nahodila som naňho psie oči a dúfala, že on to pochopí. Dála som mu chvíľku čas a vybrala som sa smerom do Konohy.
Presun
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 15 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Wed Aug 26, 2015 8:27 pm

Došel jsem přímo za Mizuki a jen si jí vyslechl. Docela jsem se bál cokoliv říct, protože v tom kanclu byla docela ostrá, když to zrovna nebyla Reina. Což se mi vážně zamlouvalo. Ženský hádky já rád poslouchal, bylo to fascinující. Jen jsem se přihloupě usmál nad tím prstýnkem, který zvedla. "Mizuki-chan! Jen proto, že si tě chci vzít přeci nebudu jinej, no ne? Budu mlčet, to je jediný, co ti můžu tak nějak slíbit." Zazubil jsem se do široka, i když se mi to dvakrát nelíbilo, pro ní jsem to hodlal udělat. I když, mohla by být sranda se chovat vážně a seriozně, o tom žádná. Nad tou poznámkou o misi jsem jen hodil rukou. Bylo mi to jasný, že nebude mít dostatečné slova, které bych použil já na odmítnutí, které by se stalo jako splněné, že by jsme nikam nešli. Ona byla v tomto jiná, plnila rozkazy a mise, narozdíl ode mě. Jen jsem jí políbil na tvář a mile se usmál a taky vyrazil směr Konoha.

Přesun
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 15 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Thu Aug 27, 2015 12:05 pm

Chvíli po jejich odchodu jsem došla i já. Vydala jsem pokyny pro obranu vesnice. Dvě sféry se mocně tyčily na střeše budovy naproti bráně. Jedna z nich spouštěla onu bariéru z krystalu.
"Až odejdu dávejte pozor, Seina je mou zástupkyní, ihned mi hlašte kdyby se cokoli stalo." dořeknu a s lístky k bariérové pečeti odcházím z vesnice. Než však odejdu na daná místa nalepím lístek s technikou a v neposlední řadě aktivuji techniku znovu. kdokoli překročí hranice spadne do téhle techniky a bude se tak potýkat se sebou samotným

(přesun 7 hodin)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 15 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Thu Sep 17, 2015 10:15 am

Konečně jsem byl u bran Otogakure no Sato a měl jsem namířeno skrz bránu rovnou do centra ke kanceláři Reiny. Byl jsem poměrně dlouhou dobu pryč, takže už je na čase, abych se taky ukázal. Snad nebude chtít vysvětlení, jelikož polovinu věcí si už nepamatuju kde jsem všude byl. Pozdravil jsem pak stráže a prošel přes bránu. Jak to teď bude vypadat nvm ani já sám.
/přesun
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 15 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Mizuki Netsu Fri Oct 16, 2015 11:58 am

Prišla som do Oto, bola som celkom spokojná. Cesta nebola dlhá, bola pokojná a nerušená. Už z diaľky som zazrela Otogakure no Sato. "Konečne ..." Pousmiala som sa sama pre seba. "Tak, ako ? Pôjdeme si kúpiť nejaké jedlo? Mám celkom hlad." Ešte sme neboli ani v Oto a ja som sa ho pýtala, čo si dáme. Asi si mohol všimnúť, že mám hlad. Ani netušil, ako som sa tešila do postele. Teda samozrejme si odpočinúť. Bola som dosť unavená. chytila som ho za ruku a preplietla som prsty pomedzi tie jeho. Prešli sme cez bránu a šli sme smerom k môjmu bytu. Cestou som plánovala kupiť nejaké to jedlo.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 15 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Fri Oct 16, 2015 2:40 pm

Propletl jsem své prsty s těmi Mizuki a šel klidně dál, přímo do vesnice. Usmál jsem se, taky jsem byl rád, že jsem zase doma. Při její otázce jsem se musel trošku zasmát. "Očividně už máš opravdu dlouhou dobu hlad. Něco koupíme, copak by sis dala, hm?" Usmál jsem se na ní a pomalu šel dál, kolem stánků s jídlem a čekal, kdy mě zastaví. Já moc hlad neměl, spíš bylo docela chladno, mě moc ne, ale to počasí se začínalo zhoršovat. Kdyby to byl někdo jiný, nikdy bych to neudělal, ale sundal jsem si tak svou teplou mikinu a oblékl jí Mizuki. Znovu jsem jí chytl za ruku a nevině se usmál. "Tse,žádné komentáře, hledej jídlo." Zazubil jsem se do široka a celou dobu se usmíval. Měl jsem ten pocit...štěstí, který jsem měl, když jsem byl po jejím boku.

Přesun +Mizuki
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 15 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Misha Haybushi Thu Jun 02, 2016 3:22 pm

Po mnoho měsíců cestovaní, experimentovaní a mnoho dalších aktivitách jsem zase jednou na území vesnice. Upřímně do Otagakure jsem měl v plánu cestu už opravdu dlouho. Přesněji cesta byla za Reinou Kanou. Časová vytíženost mi to ale zcela nedovolila. Proč jsem zrovna přišel v tuto dobu. Moje experimenty stojí opravdu velké finance a já si je zrovna nemohu dovolit financovat sám. Pokud nebude mít zájem tak to nevadí. Určitě se tu najde ne zrovna čistá práce na slušný peníze. Když se blížím k vesnici tam si všimnu věci, která se odlišuje od všech ostatních vesnicí. Na první pohled mě uchvátila krystalová kopule. Dost zajímavá ochrana, proti všem nepřátelům. Možná bych si trochu krystalu vzal na prozkoumání. Projdu bránou do půlky, kde se nachází stráž. Chtěl bych vstoupit do vesnice a následně mluvit s vůdkyní. Neznám bezpečnostní opatření a proto pouze čekám co bude stráž chtít. Na to že tohle není tak významná a velká vesnice jako Konoha tak tu mají opravdu dost shinobi na stráži. Jde vidět že je to tu opravdu založené na vojenské síle. Moc cizinců tu asi často nemají, pokud nepočítám dezertéry kteří tady dost často hledají útočiště. Já bych o dezertérech neměl moc mluvit. Vlastním dokonce pravý průkaz že patřím ke Tsukigakure. Myslím si že to ale nebude nutné prokazovat. Každopádně jsem tu kvůli spolupráci kterou bych mohl nabídnout. Ehm obchod bych to nazval asi nejvýstižněji.
Misha Haybushi
Misha Haybushi
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 111
Registrován : 05. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 15 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Sun Jun 19, 2016 7:26 pm

Stráž

Strážní si ho prohlédly.
"Za jakým účelem, pane?" zeptali se ze zvědavosti, musejí přeci něco nahlásit. Jen tak k vůdkynini pustit někoho nemohou.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 15 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Misha Haybushi Sun Jun 26, 2016 8:12 pm

Zvědavost vždy patřila k vlastnosti, jenž jsem neměl příliš rád. Každopádně to byla tradiční otázka, kterou jsem mohl čekat. Jsem tu kvůli práci. Vskutku jsem mluvil pravdu ale podrobnosti jsem si nechal pro sebe. alespoň pro zatím. Jsou to pouze strážnici a nic víc vědět snad nemusí. Také si mohli všimnou co mám na sobě. Takový pláště nenosí většina lidí co se chtějí nějak dostat do vesnice. To mohlo trochu vzbudit zájem, ale s tím jsem si hlavu moc nelámal.
Misha Haybushi
Misha Haybushi
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 111
Registrován : 05. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 15 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Mon Jun 27, 2016 4:40 pm

Stráž

Moc dobře nevypadal, ale momentálně byla vesnice přístupná, takže jsme s tím nic neudělali.
"Běžte stále rovně ulicí hlavní budovu poznáte." řekl ten jeden a ukázal na hlavní ulici.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 15 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Misha Haybushi Fri Jul 01, 2016 11:19 am

Nevypadali příliš šťastně ale vstup byl povolen. Docela mě překvapilo že mi nezvali zbraně, což u takové vesnice je celkem zajímavé. Dobrá půjdu tam hned. Vstoupím do vesnice a jdu přímo podle instrukce, kterou mi strážci dali. //přesun
Misha Haybushi
Misha Haybushi
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 111
Registrován : 05. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 15 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 15 z 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru