Yogi

Goto down

Yogi

Příspěvek pro Yogi za Sun Jul 21, 2013 11:13 am


Všetky možné útržky o neznámom nukeninovi z Konohy, boli špeciálne zozbierané samotným Hokágem. Posledný žijúci človek, ktorý by si spomínal na jeho meno však už dávno umrel, za naozaj zvláštnych okolností. Za všetky informácie čo sa charakterových vlastností týka, tiež čo sa týka pôvodu a minulosti, vďačíme už takmer spáleným spisom nachádzajúcich sa v tajných zložkách Anbu, ktorý už roky pátrajú po neznámom. Tie však niekto úmyselne zapálil, máme podozrenie že sa jedná o tú istú osobu, ktorá sa v papieroch nachádza. Čo sa terajšieho vzhľadu a schopností týka, zato musíme poďakovať už zosnulému jouninovi z Konohy, ktorý tesne pred tým než naposledy vydýchol, vďaka príliš veľkým popáleninám a otvoreným zraneniam, a tiež chýbajúcej končatine, vypovedal všetky informácie ktoré si vo svojom poslednom boji všimol.

Pre nových a dostatočne informovaných ľudí bola identita tohto muža už dávno odhalená a nie je pochýb, že sa jedná o jedného z najväčích záporákov aký chodili po tejto zemi v súčasnej dobe, v ktorej sa NSko nachádza. Jeho plány ale nikdy neboli jasné, spolupráca z Iwou vyšla najavo ako zneužívanie jeho podoby na rozpútanie ďalšej Shinobi vojny ktorá kto vie ako skončí. S istotou sa dá ale povedať o tomto mužovi, že sa jedná o takmer nezabiteľného chlapa schopného konkurovať 5tim Kágom bez väčších problémov, práve kvôli tomuto faktu patrí neznámy k tým najnebezpečnejším. V tejto dobe ale o tom že sa jedná o Yoshira, priameho potomka klanu Uchíha a bývalého žiaka samotného Hokágeho, vie iba zopár vyvolených. Avšak znova skryl svoju tvár za podivnú masku, za novú identitu a dokonca aj schopností. Cieľe neznáme.

Osobné Informácie...

~Meno a priezvisko~ ?
~Prezývka~ Ōgi Yogi
~Vek~ Odhaduje sa na 21
~Dátum narodenia~ ?
~Krvná skupina~ 0
~Pohlavie~ Muž
~Klan~ ?
~KG~ Sharingan, Mangekyou Sharingan
~Sensei~ Assasin Senju
~Dedina~ Konohagakure
~Rank~ Nukenin S rank
~Výška~ 175 cm
~Váha~ 63 kg

Vonkajšie a vnútorné črty...
Podľa informácií, je strednej postavy, nie príliš vypracovanej. Jeho váha by sa dala odhadnúť na takých 63 kilogramov, čo pri jeho 175 centimetrovej výške je naozaj abnormálny jav, obvykle spojovaný s anorexiou. Napriek týmto mieram je naozaj schopný Shinobi, ktorý dosiahol veľa len vďaka vytrvalosti, ktorá sa istotne od neho nikdy neočakávala. Vo väčšine času má obvykle nasadenú masku a dlhý plášť, kedy kryje svoje telo, a masku, kde ma vyrezanú len jednu dierku, jeden jediný otvor, cez ktorý na svet hľadí veľké a okrúhle čierne oko, tmavé ako nočná obloha bez jedinej hviezdy. Čo väčšinou ľudia nechápu je prečo sa tak maskuje, nevediac o jeho tajnej zbrani skrytej pod rúškom tajomnosti a detinstva. Bez masky ho ešte nikdy nikto nezahliadol. Čo je na pohľad jasné z tohto vysokého muža, sú jeho vlasy, ktoré až nenápadne pripomínajú aj vďaka jeho oku charakteristiku klanu Uchiha. Čierne, stredne dlhé špicaté vlasy, obvykle vôbec nečesané ale len voľne rozstrapatené. Je odetý do dlhého, tmavého plášťa s červenými mrakmi vyobrazenými po celom obleku, na spôsob bývalej Akatsuki z ktorej si doteraz berie príklad.

Tvár pod maskou: Yoshirova tvár sa až nesmierne podobá Madarovej, ale po bitke kde utrpel nespočetné zranenia bola jeho tvár zdeformovaná a úplne bunkami Zetsua zmenená. Terajšia identita tváre muža je neznáma.

Jeho charakter je neopísateľný. Jediné čo je nám známe je starý charakter ktorý nám bol podaný po jeho úspešných Chunínskych skúškach, po ktorých sa jeho prítomnosť v dedine stratila. Totižto, nikto nevie, čo sa skrýva pod maskou tajomstiev, pretože vyvádzanie, ktoré preukazuje v skutočnosti sa dá priradiť k bláznovstvu, napriek tomu však dosiahol príliš vysokého ranku. Nie je možné, aby bolo jeho správanie až takto narušené, predsa len, počas boja sa hádať zo sebou samým, aké pečate treba vytvoriť na techniku, je prinajmenšom samovražedný sklon totálne vygumovaného blázna. Vopred však musím poukázať na desivú minulosť, avšak, napriek bolesti a zloby ktorú už v útlom rannom veku zažil, si vždy dokáže vyčarovať na tvári úsmev, je ojedinelá. Vždy nabitý optimizmom, a vždy kráčajúci vpred za svojimi hlúpymi a niekedy až totálne nezmyselnými cieľmi, takto ide ľahko opísať tvár, ktorú ukazuje svetu. Nikdy nejde poznať čo urobí, je nepredvídateľný, na čom sa zakladá aj jeho trochu narušená psychika za ktorú sa vydáva. Blázon ktorý sa stále snaží smiať a smiať, vždy rozveseliť akékoľvek pochmúrne miesto v ktorom sa obvykle ocitá, vďaka jeho špecializácii a postaveniu medzi záporákmi, ktoré si tak dlho vydobýjal, a naveky robiť ľudí šťastnými pri pohľade na hlúposti ktorých je schopný dopustiť sa na hocikom, hocikde, aj počas dôležitých súbojov na život a na smrť. Možno to znie hlúpo, ale rád navštevuje osamotené miesta, napriek jeho spoločenskej povahe. Ale čo nadovšetko miluje svoj sen, pre ktorý by urobil čokoľvek, len aby ho dosiahol. Nikto tomu nechápe, vždy veselý a spoločnosť vyhľadávajúci, ticho a samotu neznášajúci blázon navštevuje tak pochmúrne a tiché miesta, najlepšie sám, kde aj keď sa vám podarí zahliadnuť čo robí, obvykle vám to nedá zmysel, pretože to obvykle vyzerá tak nepravdepodobne, že máte pocit, že sa vám sníva naozaj čudný sen. A strach? Neznáša pavúky, neznáša príliš uzavreté priestory.. Nie, poviem vám to inak. Čo je z prvého dojmu po dni strávenom so s ním jasné, je že si svoje fóbie asi vymýšľa za behu. Raz sa bojí toho, na druhý deň sa bojí toho, niekedy sa aj bojí strachu. Je to hrčka prírody, takto sa dá o ňom zmýšľať.

Charakter pod maskou: Neznámy  

Schopnosti...

Vopred je nutné poukázať, že ak sa jedná o zločinca , je nutné si na neho dávať príliš veľký pozor. Jedná sa o vysokokvalifikovaného a Rankovaného Shinobiho, ktorý aj napriek honu, ktorý bol na neho usporiadaný nie len dedinou Konoha, ale aj inými dedinami kde za života narobil dosť problémov, dokonca aj mnohý Nukeninovia bažia po jeho hlave, nie len z osobných dôvodov, ale aj vďaka sume, ktorá je vypísaná na jeho hlavu a pohybuje sa v extrémne veľkých číslach, za ktoré by sme mohli stavať novú dedinu, stále uniká. Už mnoho Anbu jednotiek, Elitných Jouninov či skupinových Shinobi nie len z jednej dediny zahynuli pod jeho rukou, nevediac prečo, pretože doteraz sa nikto živý nenašiel. Doteraz. Tento článok nás o čo viac priblíži k jeho poskytnutým informáciám, o nebezpečnom Nukeninovi z Konohy.

Čo vieme naisto, je že ovláda Sharingan. Podarilo sa však mladému Seitovi zahliadnuť len jedno oko, preto nemôžeme s určitosťou tvrdiť že sa jedná o Uchíhu, pretože druhé oko maskovala oranžová maska potiahnutá celou jeho tvárou. Predsa ale, keďže sa jedná o istý druh mocného Doujutsu, niečo vám spíšeme. Jedno z troch veľkých dōjutsu, kopírovacie oko, ktoré dáva majiteľovi viac než jednu schopnosť. Sharingan, ktorý je tiež známy ako „Cit prejavený v očiach“. Toto Kekei Genkai, nie je prejavované už od narodenia, ako iné Dōjutsu. Sharingan sa aktivuje vo chvíli, keď sa Uchiha nachádza v naozaj stresovej situácii, alebo je veľmi citovo vypätý. Sharingan mu prepožičiava mnohé schopnosti, ktoré sa triedia do takzvaných stupňov. Základný a tiež „obyčajný“ Sharingan sa delí na tri stupne, pričom každý sa vyznačuje rovnakým počtom tomoe, ako má aj hodnotu stupňa. Tomoe pripomína malú guľku s chvostíkom, no v „neobyčajnom“ Sharingane sa stráca. Mangekyou Sharingan, temné oči. Oči ktoré berú zrak. Vraždou najlepšieho priateľa sa Uchihom sprístupňuje nový druh očí, ktoré sú omnoho viac silnejšia, ale za veľkú obetu. Vďaka Sharinganu dokáže Uchiha vidieť súperove pohyby skôr ako ich urobí, dokáže nájsť aj skrytého nepriateľa, aj keď oči nie sú silné ako Byakugan, dokážu vidieť malú stopu čakry. Tiež zosilňujú Genjutsu schopnosti, načo sa aj oko špecializuje, a v neposlednej rade dokáže vďaka nemu Uchiha skopírovať a prisvojiť si akúkoľvek elementárnu techniku, až na Kekei Genkai alebo Hidden techniky.

Ninjutsu (5) „Jeho oheň bol až príliš silný. Bol taký obrovský, a mocný, že aj vodné techniky strácali pod páliacou silou svoj význam. Zem sa menila na čierny uhoľ, naozaj som mal veľké problémy aby som sa dokázal im vyhýbať, za prežitie musím vďačiť mnohým technikám..“ Úryvok zo slov, ktoré nám po sebe zanechal jasne poukazujú na ohnivý element, ktorému vládne na najvyššej úrovni, čo nás odkazuje, že patrí asi k jeho jediným. Čo však z určitosťou môžeme ešte povedať, vyhýbal sa až príliš jednoducho technikám, čo tiež môže napovedať o elemente zeme. Bezpochýb ide o Shinobiho zameraného na strednú vzdialenosť, čo poukazuje aj na jeho silnejšie postavené zameranie na Ninjutsu techniky..

Taijutsu (?) „K boju na blízko som sa vďaka jeho plameňom takmer vôbec nedokázal dostať. Vždy keď som sa o to pokúsil, naozaj podivuhodne sa dokázal vyhnúť, stiahol sa a znova po mne vypálil ďalšiu z techník..“ Tieto slová nás odkazujú, že nech sú jeho schopnosti na boj zblízka akékoľvek, nejedná sa o Shinobiho, ktorý by riskoval otvorený boj telo na telo. Stále sa však majte na pozore, vďaka jeho Kekei Genkai obsiahnutého v jeho očiach, je aj boj na blízko nebezpečný!

Genjutsu (?) „Nemyslím že dokáže vytvárať nejaké tie techniky spojené s Genjutsu, popravde za celý boj som nebol nútený dostať sa zo žiadnej ilúzie, napriek tomu že som na ne dlho zameraný. Nevie ich podľa všetkého ani vytvoriť..“ Aj tieto slová padli z jeho úst, napriek tomu je príliš ťažké povedať, že neovláda Genjutsu, čo je podľa nás blbosť. Je samozrejmé že má isté nadanie, a znova odkazujeme na mocné Doujutsu v jeho očiach, ktoré má už ako prioritnú schopnosť techniky Genjutsu: Sharingan. Nesledujte jeho oči, pri boji s ním buďte opatrný!

Inteligencia (4) „Ide o vysoko inteligentne zameraného človeka, je jasné že vytvárať stratégie behom krátkych chvíľ mu ide dosť ľahko. Pri boji s ním som si určite všimol jeho schopnosti vymýšľať extrémne taktické manévre za pochodu, a len naozaj s ťažkosťami som sa dokázal od neho nenechať nachytať..“ Podľa člena Konohy, ktorý patril k naozaj inteligentným ľuďom schopným konkurovať aj klanu Nara, ide tiež o veľmi inteligentného človeka, pričom jeho múdrosť šlo spozorovať aj z jeho slov. „Rozprával naozaj múdro, o svete a bolesti ktoré prináša vojna.. Už ani neviem povedať, či je naozaj tak zlý..“ Preto si na jeho reči treba dávať pozor, vďaka tomuto daru reči dokáže človeka naozaj rozhodiť. Jeho filozofovanie, analýza, taktizovanie a manipulácia, je jasné že v týchto oblastiach exceluje na A možno väčšej úrovne.

Čakra (4) „Je na pohľad jasné, že jeho čakra je impozantná. Neviem či je to klanom z ktorého údajne pochádzať môže, ale tým že som vycvičeným Senzibilom, som takúto obrovskú zásobu čakry videl aj len niektorých potomkoch klanu Uzumaki..“ Zároveň tieto slová poukazujú na extrému výdrž a nevyčerpateľnosť tohto Nukenina počas súboja, kedy si naozaj treba deliť perfektne čakru, aby ste s ním viedli kroky. Musíme poukázať aj na jeho zameranie na Ninjutsu a Inteligenciu, tak naozaj vážte či sa necháte uplatiť na jeho hon.

Ručné pečate (3) „Jeho rýchlosť pečatí je naozaj úctyhodná, ale nie je nemožné ich sledovať. Problém my vždy robila séria pečatí, ale poslednú pečať ktorá jasne určovala podstatu som zahliadol vždy a presne, preto si dovolím tvrdiť že ide o prostý priemer, jednu z mála informácií ktoré po sebe Shinobi zanechal..“ Je jasné, že na súboj s ním nie je potrebná extrémna citlivosť očí, aby ste zahliadli jeho sériu pečatí. Ale je to naozaj prekvapivé, človek zamerajúci sa na Ninjutsu, nevyužíva práve schopnosť rýchlej tvorby pečatí.

Rýchlosť (?) „Jeho rýchlosť nedokážem dostatočne popísať... Napriek dlhému boju ktorý som s ním mal, rýchlosť ani silu nedokážem poriadne určiť, keďže sa stále vyhýbal priamej konfrontácii. Asi sa jedná o dosť pomalého a nie príliš na silu sa zameriavajúceho Shinobiho, napriek tomu sa dokázal vyhnúť väčšine mojich útokov, aj takým, ktorým nebola šanca na úhyb..“ Podľa týchto slov musíme predpokladať, že väčšinu boja nestrávite jeho naháňaním, keďže sa nejedná o príliš rýchleho Shinobiho. Nemôžeme vám však zaručiť pravosť tejto informácie, pretože sa boju vyhýbal, paradoxne sa dokázal každej techniky vyhnúť, napriek fyzikálnym a chemickým zákonom.

Sila (?) „To isté spozorované ako u rýchlosti. Neviem aký je mocný, k boji na blízko sme sa vôbec nedostali, a je mi jasné že sa tejto kategórie boja bojí. Nemôžem to z určitosťou povedať, ale pri boji som nevidel žiadne silné vibrácie, ktoré by úderom dokázal vyvolať. Ide teda o nie príliš silovo zdatného Shinobiho..“ Je jasné že sa jeho hranica určuje na priemer, ktorý boj jasne zaznamenaný počas Chunínskych skúšok.

Minulosť...

„Sloboda je vzácna vec, ktorú by si ľudstvo malo vážiť. Neprestajné vojny, všetky tie boje, kedy sa prelieva zbytočná a čistá Shinobi krv, a ich delenie.. Pche! Deliť niečo, čo sa nedá deliť! Rozdelili nás, rozdelili nás do dedín a označili nás čelenkami. Tým spečatili náš kolobeh nenávisti, a vojna sa začne nanovo. Nech už to skončí akokoľvek, tieto kolobehy, kým sme rozdelený pod vlajky nikdy neprestanú. A nie len tieto skupiny, skupiny ľudí v dedinách. Naše hodnostné rozdelenie, ľudia ktorý sú hore, ľudia ktorý sú dole. Neprestajne je to vidieť v každom v nás, všetci sme si rovný, ale tí čo majú moc, ju využijú aby boli vyššie. Túžba po moci, to uchvátila tento svet..“
Slová ktoré rozprával mladému Shinobimu sa mu vryli do pamäte, a tie následne predal všetkým, ktorý stáli nad jeho telom. V nemom úžase počúvali, že sa to znova vrátilo. „Jediný spôsob ako prinavrátiť staré časy, a vybudovať lepší a svetlejší svet kde si bude každý rovný, je ten, že vyhladíme všetko, čo má moc, aj to čo by ju niekedy mohlo získať. Zničiť svet a následne ho vytvoriť. Takto nikdy neprestanú vojny, kým bude čo i len jeden Shinobi držať v rukách meč. Je to dané genetikou, v každom zákutí človeka sa skrýva chamtivosť, nech už je akokoľvek dobrý, vždy sa pokúsi získať moc. Nech povie že je to pre iných, práve myšlienka že bude silný ho poháňa vpred. A čo nastane ak bude takýchto ľudí príliš? Znova nastane konkurenčná vojna. Musí sa to zastaviť, Shinobi svetu sa musí odobrať ich moc, naveky!“ Po odrecitovaní týchto slov mladý Shinobi umrel. Posledný krát sa zavreli jeho oči, a naveky vyhasol oheň planúci v jeho očiach, kedy hrdinky predniesol všetko o novej sa rodiacej hrozbe.

Mnohé z dokumentov boli spálené, ale pár z nich sa Anbu jednotkám podarilo zachrániť. V minulosti bol zaradený priamo pod Hokágeho, ako jeho jeden z mála študentov, a len Hokáge približne tuí o koho sa tentoraz jedná. Figuroval v dedine pod istým menom, ktoré sa však nepodarilo odhaliť, až do obdobia kým sa nedostal do Chunínskych skúšok. Nevedno čo sa udialo práve na nich, spôsobený chaos ktorý vyvolal tento nádejný Shinobi vyvolal takmer vojnu medzi jednotlivými dedinami. Sila a moc ktorá prúdila v jeho „očiach“ zhrozila dav a obyvateľov, tak isto ako zúčastnených Kágov, ktorý napriek moci ktorú oplývali, o krok ustúpili keď videli temnosť jeho očí. „Sledovať jeho oči bolo príšerné, bál som sa že ma zabije len pohľad. Pohľad plný nenávisti a chladu, v očiach mu bojovala láska a zloba. Ľudia sa zhrozili keď vytiahol katanu zo svojho priateľa a jeho oči nabrali inú, tmavú farbu. K oblohe vyletel hrozný rev, ktorý okamžite utíchol a zasial do našich srdcí nehorázny strach. Keby nebolo Kágov, a ochranky, nespútali by ho a nezavreli do väzenia, kde ho dlhé hodiny podľa povestí vypočúvali, doteraz by tam stál a držal nás v zajatí strachu a bolesti, ktorú vyvolal v našich predstavách..“ Slová obyčajného občana, ktorý sa zúčastnil Chunínskych skúšok. Pár dní nato sa ozvalo v Konohe niečo nezvyčajné, obrovský výbuch, ktorý vytvoril hustý dym, zahaľujúc celú Konohu do tmy. Hovorí sa že ten chlapec tam zahynul, tak ako všetci ostatný, telá sa totiž nedali identifikovať, a predsa len našli telo aj malého chlapca, jediného ktorý sa tam nachádzal. Kto ale vie?

Techniky...
~S~
Amaterasu
Tsukiyomi
Susanoo

?
?
~A~
Katon - Gōka Messhitsu
?
?
Genjutsu: Sharingan
~B~
?
?
?
Katon: Gōryūka no Jutsu
~C~
Katon: Gōkakyū no Jutsu
Katon: Hōsenka no Jutsu
?
?  


Naposledy upravil Yogi dne Sat Sep 14, 2013 6:13 pm, celkově upraveno 3 krát
avatar
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Yogi

Příspěvek pro Assasin Senju za Sun Jul 21, 2013 1:57 pm

Moc pěkné..POVOLENO

A jak jsme se domluvili, postupně odkrývat schopnosti a informace ^^

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics
» Yogi

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru