Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo klanu Sarutobi

5 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Sídlo klanu Sarutobi - Stránka 2 Empty Sídlo klanu Sarutobi

Příspěvek pro Yume Sarutobi Sun Jul 21, 2013 2:17 pm

First topic message reminder :

Průměrně velké sídlo tohohle kdysi velmi početného klanu. Dnes už z něj zbylo pár jedinců, kteří se nacházejí zrovna v tomhle sídle. Sídlo vypadá na první pohled nenápadně, ležící někde na hranicích Konohy, v té odlehlejší a klidnější části obehnané přírodou. V sídle se nachází spousta místností, volné pokoje i obývané. Dominuje jí obrovská zahrada sloužící pro tréninkové účely a učení Kuchiyose.


Sídlo klanu Sarutobi - Stránka 2 Anime-beautiful-ghibli-green-house-Favim.com-331221


Nachází se zde dvě významné místnosti. První je pokoj Yume, strohý, hezky uklizený, skoro vždy čistý hrající v hezkých neurážlivých barvách.

pokoj Yume:

Druhý je pokoj Sena. Ten vypadá jako naproostý opak pokoje Yume. Neuklizený, přesně svědčící o jeho povaze a spjatosti s opicemi. Jeho pokoj je přezdíván "opičí pokoj!". Protože přesně takhle vypadá i prostředí v něm!
pokoj Sena:


A poslední je obrovská zahrada. Zde se trénuje, učí nové věci nebo prostě relaxuje.

Sídlo klanu Sarutobi - Stránka 2 Garden%20scenic%201280x1024%20wallpaper_www.wallpaperfo.com_13
Yume Sarutobi
Yume Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 48
Registrován : 17. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down


Sídlo klanu Sarutobi - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Sarutobi

Příspěvek pro Yuri Sarutobi Sun Feb 08, 2015 2:52 pm

S tým že som nemala ďaleko od toho, aby z mojich uší znova začala vychádzať para, som na seba mikinu radšej znova nahodila, zapla a tvár som schovala do vysokého golieru. Znova mi vytŕčalo len od očí vyššie.
Ruky som strčila od vreciek a aj keď to asi nevidela, usmievala som sa ako malé dieťa na vianoce.
"Zvládneš to. Ak by si potrebovala k niečomu,dajme tomu prístup, stačí mi povedať." Samozrejme som myslela trebárs techniky ktoré bežňe Kage nerozdáva ap osobne. Mala som svoje kontakty... 
"Hmmm, môźem ti.. pokojne pomôcť v podstate s hocićím.. aj tak sa poslednú dobu hrozne nudím. Pustili ma z nemocnice len prednedávnom a tak mám no, zakázané sa nejak zapájať do niečoho uhm.. zložitejšieho." Navrhla som jej, aj keď to bolo v podstate to isté, čo som povedala pred tým, len inak formulované.
Yuri Sarutobi
Yuri Sarutobi

Počet příspěvků : 83
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Sarutobi - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Sarutobi

Příspěvek pro Hyūga Fū Sun Feb 08, 2015 5:04 pm

Nechápala som, prečo sa tak stále schováva do tej svojej bundy. Hanbila sa snáď? Alebo čím to vlastne bolo? Kvôli tomu som nevidela, či sa usmieva alebo sa tvári vážne. Možno keby som aktivovala Byakugan...To by bolo ale veľmi nefér odo mňa, navyše, som si povedala, že aspoň dnes svoje oči od takejto námahy ušetrím.
Jasné, beriem na vedomie, díky. Nemala som zatiaľ síce nejaké plány s technikami, informácie a podobne, ku ktorým sa bežný shinobi nedostane, ale možno to budem potrebovať v budúcnosti, a teda sa mi to v budúcnosti bude hodiť.
Iste, keď sa budem pokúšať vyvíjať nejaké techniky, pokojne ťa zavolám. Ako skúsenejšia osoba by si mi tak mohla radiť a tak. Naklonila som hlavu na stranu a usmiala sa. Takéto niečo by sa mi tiež mohlo hodiť, pretože sa sem tam môže stať, že sa dostanem do zdánlivo bezvýchodiskovej situácie a trebárs ona nejaké riešenie nájde. Ďakujem, že si ochotná mi pomôcť. Dodala som na záver.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Sarutobi - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Sarutobi

Příspěvek pro Yuri Sarutobi Sun Feb 08, 2015 5:08 pm

V očiach sa mi z nejakého neznámeho dôvodu zablesklo. Môj úsmev sa zmenil až na tajomný a "podivný" no stále to nemohla vidieť, takže som bola v suchu. Aj keď pri podobných predstavách to bolo vidiet napríklad ako nahrnutá krv v tvári.
"Uhm v pohode, nebude ma to nijak.. obťažovať neboj." Zazubila som sa, na čo som si sadla do pohovky vedľa nej.
Nastal moment trápneho ticha, pri ktorom som zbierala odvahu na .. kto vie čo.
"Uhm.. Fū? Onoo.. už je celkom neskoro taak.. ma napadlo, nechcela by si dnes ostať tu?" V momente, ako som dopovedala túto vetu, som po nej strelila pohľadom... bol to vážny pohľad ? prísny ? prosebný ? Kto vie. Kaźdopádne bol upretý a tak intenzívny, že to mohlo niekomu prísť až nepríjemné.
Yuri Sarutobi
Yuri Sarutobi

Počet příspěvků : 83
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Sarutobi - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Sarutobi

Příspěvek pro Hyūga Fū Sun Feb 08, 2015 5:19 pm

Keď nastalo to ticho, tak som zase začala pozorovať svoje...no, nie príliš pekné dlane, priznajme si, že na ne nebol až taký pekný pohľad, ale bolo vidno tak, že som tvrdo drela! Dôležité podotknúť, že kedysi. Ak by chcela nejaká veštica mi vyveštiť budúcnosť z dlane, asi by z tých všetkých čiar a jaziev nevyšla a radšej to vzdala.
Pri jej otázke som sa na chvíľku zarazila. Mohlo to snáď vyzerať, že mi to vadí, ale hneď na to som Yuri vyviedla z omylu a doširoka sa usmiala. Samozrejme, že hej! Odvetila som nadšeným tónom, môj výraz tvári by sa dal nazvať takým detským. Viete, ako keď decku dáte hračku, po ktorej dlho túžil. Prečo som sa ale tak z toho radovala? No, priznám sa, že som ešte u nikoho neprespala, pretože mám viac kamarátov ako kamarátky, no, a u chlapcov prespávať teda nechcem veľmi. Sklopila som pohľad a priblbo sa usmievala na svoje stehná, ako keby som tam snáď videla niečo vtipné alebo čo.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Sarutobi - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Sarutobi

Příspěvek pro Yuri Sarutobi Sun Feb 08, 2015 5:41 pm

Znova si začala obzerať svoje dlane. Aspoň si však mohla byť istá, že to sú dlane Shinobiho a nie nejakej predavačky kvetín.
Bolo ťažké uhádnuť, na čo asi myslí. Niekedy som moju inteligenciu preháňala. S mojou podivnou povahou to pri takýchto rozhovoroch vždy dopadlo tak, že som si zle vyložila dvojzmyselné narážky, alebo som videla podobné narážky tam, kde ani byť nemali. Usmiala som sa, keď povedala že hej ! Ešte takým samozrejmým hlasom. každopádne jej ďalšie slová ma uviedli do stavu zamyslenia sa. Ako to myslela? Nerada spáva u chalanov kvôli tomu, že sú to chalani, pretože má radšej dievčatá? Alebo u nich nespáva pretože zatiaľ nemala príležitosť a len sa vyhovára ? Zamyslene som sa na Fū pozerala, tá sa pozerala a usmievala na svoje stehná. Aký druh úsmevu to bol? Snažila sa mi tým úsmevom na jej stehná niečo naznačiť?
Z hlavy sa mi takmer parilo od toho, na koľko otáčok som ju teraz využívala, až mi ukapla kvapka potu z čela, ktorú som si však rýchlo utrela.
Vykĺzla som bradou spopod goliera mikiny a nadýchla sa viac menej čerstvého vzduchu. V tom som si uvedomila jednu .. no skutočnosť.
"Heh.. to sme dve. Nikdy na to nejak nebol čas..." Trocha mnou hrklo, pretože som narazila na ďalší dvojzmysel, ktorý vyšiel tento krát z mojich úst.
"Uhm, len.. len donesiem niečo na pitie hehe." Rýchlo som vstala a s poškrabaním vo vlasoch, som zmizla v najbližších dverách. 
Yuri Sarutobi
Yuri Sarutobi

Počet příspěvků : 83
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Sarutobi - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Sarutobi

Příspěvek pro Hyūga Fū Sun Feb 08, 2015 6:47 pm

No, tak aspoň nie som sama! Juchú! Ona vlastne to, čo povedala, možno brala ako dvojzmysel, ale ja som si ho teraz akosi nevšimla, inokedy som však videla dvojzmysly všade, aj tam, kde si niekto myslel, že ho nie je možné nájsť.
Och, jasné! Osobne som smädná nebola, ale tak, možno ona hej. Yuri teda zmizla v nejakých dverách a ja som sa zadívala pred seba, čakajúc kedy sa vráti. Ale tak viete, je to dosť nepríjemný pocit, keď si len tak sedíte v cudzom dome, v tichu, niekde v diaľke tykajú nástenné hodiny. Začne to liezť na mozog. Presne to sa udialo u mňa, práve preto som sa postavila a vykročila opäť k presklenenej stene, kde som si začala pohmkávať nejakú melódiu a pozorovala nočnú Konohu. Čo iné mi aj ostávalo. Sama som sa túlať po dome nechcela, hlavne keď som sa tu absolútne nevyznala a kto vie, na koho by som mohla natrafiť. Nie každý by možno súhlasil s tým, aby som tu ostala na noc.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Sarutobi - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Sarutobi

Příspěvek pro Yuri Sarutobi Sun Feb 08, 2015 7:11 pm

Netrvalo mi dlho, kým sa mi nejakým podivným zázrakom podarilo nohou otvoriť dvere, zatiaľ čo som dokonca ani nerozliala veci, čo som nosila na tácke. Vlastne som toho zobrala naozaj veľa. Dva poháre plné vody, rovnako ako aj dve prázdne šálky, čajovú konvicu v ktorej bola zovriata voda, niekoľko čajových sáčkov na výber... v mikine som vo vreckách mala napchané vrecká čipsov a iných podobných vecí. Všetko som to začala ukladať na stôl v trocha chaotickom slede.
"Uhm uhm, prepáč že mi to tak dlho trvalo heh." Hovorila som, že idem po vodu no.. nakoniec som sem doniesla pomaly celú komoru čo sa slaného-sladkého týka. Naozaj som nevedela čo by si Fū rada dala.
"Tadá !" Rozhodila som rukami nad plným stolom ... vecí a pitia. Keď som sa teraz na to tak pozerala, ak by sme to všetko obe zjedli, trvalo by týždeň to stráviť.
Yuri Sarutobi
Yuri Sarutobi

Počet příspěvků : 83
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Sarutobi - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Sarutobi

Příspěvek pro Hyūga Fū Sun Feb 08, 2015 7:35 pm

No, to čakanie sa trochu pretiahlo, ale to mi až tak nevadilo, teda ak som odmyslela to, že mi z toho ticha začalo tak trochu...preskakovať. Preto pre mňa bolo doslova záchranou, keď sa tu objavila Yuri aj s toľkým občerstvením, že mi skoro vypadli oči z jamôk. Čakala som, že sem donesie čaj alebo Colu, miesto toho tu priniesla rôzne druhy nápojov, sladkostí, chipsov a podobne. Ale to si nemusela... Mysľou mi prebehla myšlienka, že ak toto do seba narvem, tak s menej než desať kilami a dvojcentimetrovou vrstvou tuku na bokoch naviac odtiaľ asi neodídem.
Ale nevadí. Aspoň si budem môcť vybrať. Zaškerila som sa a zvedavo všetko, čo priniesla, som si prezerala. Bolo tu toho vážne dosť, momentálne som ale nebola hladná, pred odchodom som totižto doma jedla, alebo skôr, rýchlo som do seba narvala a zožrala to skôr, než som vôbec pozemok Hyuuga klanu opustila. Predstavte si to tak, že som s rožkom v hube behala po vonku.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Sarutobi - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Sarutobi

Příspěvek pro Yuri Sarutobi Sun Feb 08, 2015 7:56 pm

Sadla som si za stôl a rukami som sa oprela za seba o zem. Ako keby ma to vyčerpalo, to nosenie a rýchle hľadanie všetkého, čo sa dalo skonzumovať.
"Whuef..." Vyšlo z mojich úst. Tento krát som zo seba dala dole mikinu len kvôli tomu, že mi bolo neskutočné teplo. Už mi to však nerobilo taký problém, keďže Fu o mojich jazvách vedela.
"Hai hai, pokojne to zjedz všetko." Podpichla som ju zo smiechom a sama som sa nalogala čistej vody. 
"Povedz, čo by si chcela robiť? Mám tu.. v podstate ... dosť veľa uhm spoločenskýh hier... telku, ehm.. " Pozrela som sa smerom na gauč. Kde vlastne bude spať? Gauč by sa mal dať roztiahnuť. Len sem potom dojsť s perinami. Tie by tiež mali byť len v miestnosti vedľa. Cajk!
Yuri Sarutobi
Yuri Sarutobi

Počet příspěvků : 83
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Sarutobi - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Sarutobi

Příspěvek pro Hyūga Fū Mon Feb 09, 2015 12:31 pm

Keď si vyzliekla bundu, prehliadla som si ju od hlavy po päty a hneď na to uhla pohľadom, pretože som sa hanbila. Bol by asi prúser, ak by si to všimla. Ehm, je ti dúfam jasné, že toto všetko sama nezjem. Rada sa síce napchávam, ale nie až tak. Podotkla som a zaškerila sa, opäť na svoje stehná, ako keby som tam niečo videla. Stále som sa hanbila, tak preto. Ani som sa len na ňu nepozrela, radšej, lebo ak si to vážne všimla...Ešte by ma považovala za nejakého úchyla.
Len čo spomenula spoločenské hry, vyskočila som na nohy. Milujem hrať spoločenské hry! Kde ich máš? Vlastne mi to ani nemusela hovoriť, pretože som si ich hneď potom všimla, rozbehla sa k nim, div sa za mnou neprášilo a začala sa v nich prehrabovať. Trvalo to hodnú chvíľu, než som vyhrabala nejakú podivnú hru. Francúzska hra lásky. Prečítala som nahlas jej názov. Na jej obale bol nejaký pár, ktorý si dával francuzáka a ten chlap tú ženskú chytal za riť. Eh... Nevedela som čo povedať, keby sme boli v nejakej rozprávke, asi by sa mi nad hlavou zjavilo zo desať otáznikov. No teda... Zaškerila som sa a kukla na Yuri. Možno to patrilo jej rodičom, ale aj tak. Mala to tu. Otvorila som tú krabičku zvedavá, čo dnu nájdem...
Naskytol sa mi pohľad na hernú podložku, na ktorej boli políčka a v pozadí boli zobrazený ten pár čo i na obale, ale priamo v akcii. Vyvalila som oči a čučala na to ako teľa na nové vráta.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Sarutobi - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Sarutobi

Příspěvek pro Yuri Sarutobi Mon Feb 09, 2015 12:51 pm

Znova mi preblesklo v očiach. Bolo mi jasné, že je nad ľudské schopnosti všetko toto zožrať. Ani jedna z nás predsa len nebola z klanu Akimichi. Možno to bol nejaký môj tajomný plán. Nevšimla som si jej podivnéhou hýbania pohľadov, keďže som jedlo začala doslova očami žrať. Nahaha.. všetko je moje.. všetko !!
Prebrala som sa až pri jej slovách o nejakej francúzskej... what? Zorničky mi z očí takmer zmizli a ja som sa začala neprirodzene potiť. Hlavu som pootočila k posteli, teda na druhú stranu od Fū.
Matka kriste pane na nebi.... čo si mi dala do izby? Prebehlo mi hlavou. Ako som to teraz mala vysvetliť? Keď Fū vyvalila ústa po tom, ako tú hru otvorila, som ja vyvalila ústa, aby som mohla dať voľný priestor pre moju opúšťajúcu sa dušu. Nenašla som žiadnych slov. Toľko skúseností v teréne, toľko vychvalvoania v tom ako som bola inteligentná.. ale nie, na túto situáciu ma nemohlo pripraviť nič.
Nakoniec som spravila celkom neočakávanú vec. Roztrasenou rukou som do rúk zobrala balíček čipsov, ktorého obsah som do seba začala hádzať.
"Aká je dnes krásna obloha." Poznamenala som, akoby nič. Ako keby žiadna hra neexistovala... ako keby si Fū nič nevšimla. 
Yuri Sarutobi
Yuri Sarutobi

Počet příspěvků : 83
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Sarutobi - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Sarutobi

Příspěvek pro Hyūga Fū Mon Feb 09, 2015 1:08 pm

Odkašľala som si a rýchlo tú krabičku zavrela, napchala som ju späť na svoje miesto a tváriac sa akože som nič nenašla, som si sadla späť na gauč. Hej, tiež si myslím. Hviezdy žiaria viac ako inokedy. Zapojila som sa do tej jej hry - Ja nič, ja muzikant. Rozhostilo sa medzi nami ticho a ja som sa len tak rozhliadala. Pohľadom som si premerala snáď všetko okrem miesta, kde sa nachádzali tie spoločenské hry a Yuri.
Určite to patrilo tvojim rodičom. Poznamenala som nakoniec. Moja mama má tiež takéto hry, len ich už nemá s kým hrať. Dodala som, nech sa necíti až tak trápne za toto. Síce mne ich do mojej zbierky spoločenských hier nedáva, ale aj tak. Často som sa jej hrabala vo veciach a neraz som na takéto ero veci natrafila. Na aké presne, to radšej spomínať nebudem, ale každý si vie asi predstaviť, o čo ide, pretože si som stopercentne istá, že nie som jediné decko, ktoré sa hrabe vo veciach svojich rodičov.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Sarutobi - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Sarutobi

Příspěvek pro Yuri Sarutobi Mon Feb 09, 2015 1:14 pm

"Hai hai, presne tak to musí byť." Začala som prikyvovať. Aj keď som v duchu nadávala na matku. Predsa len to nebola ona, ktorá to tam schovala. Môj nevinný pohľad však musel každého presvedčiť o opaku. 
Jedným okom som strelila pod gauč... nesmie sa tam pozrieť, nesmie. V rýchlosti som sa znova zapozerala na čipsy a ponúkla som jej. Stále som bola značne nervózna. Nemohla som si byť istá, kam Fu vybehne tento krát. Predsa len som bola ako každý iný zdravý týnedžer vybavená rôznymi... časopismi a mangami, ktoré by v mojich rukách zatiaľ ani nemali čo robiť.
Yuri Sarutobi
Yuri Sarutobi

Počet příspěvků : 83
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Sarutobi - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Sarutobi

Příspěvek pro Hyūga Fū Mon Feb 09, 2015 1:25 pm

Musí? Udivene som sa na ňu pozrela. Tým chceš povedať, že si nie si istá, či to vôbec tvojim rodičom patrí? Ak by to tak nebolo, súhlasila by trochu iným spôsobom, teda tým istejším a nie s pomocou slovesa "musí". Opäť som si odkašľala a nabrala si plnú ruku tých chipsov s tichým poďakovaním, ktoré som hneď aj začala vyjedať.
Začalo ma dokonca napadať to, že to vážne patrí...jej a schovala si to tak, aby to nikto nenašiel. Pretože, priznajme si, kto by sa prehrabával v kope spoločenských hier, teda okrem takých fanatikov ako ja, že? Yuri? Nepatrí tá hra tebe? Opýtala som sa jej trochu nervóznym tónom. Nie že by mi to vadilo, každý je nejaký, aj keď, zaujímalo ma, s kým to vlastne hrala. Že by mala priateľa?
Prepichovala som ju prenikavým pohľadom. Snáď mi nebude klamať, ale aj keby, tak ju pochopím. Ale ako som už spomínala skôr, predsa len, neprekážalo by mi to, navyše som dievča, takže..je to v cajku.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Sarutobi - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Sarutobi

Příspěvek pro Yuri Sarutobi Mon Feb 09, 2015 4:26 pm

Pozrela som sa na Fū trocha podivným pohľadom. Ako keby som stále bola mimo a ani ju nepoćula. Chvíľu som len mlčala a naďalej sa napchávala čipsami. Predsa len, čo som jej na to mala odpovedať? Mala som proste svoje koníčky, nie že by som niekedy mala s kým tú hru hrať. Preto som ani neodpovedala a len som nám obom naliala horúcu vodu do šálok.
"Aký čas si dáš? Mám tu biely, zelený, ovocný aaa podobne." Usmiala som sa na Fū. Prepichovala ma pohľadom.. aký to príjemný pocit. Dostala ma však do úzkych. Nemala som jej ako odpovedať. Keby že jej poviem áno, tak by si myslela že mám rada chalanov, keby že jej poviem že som od toho očakávala aj holka-holka verziu, tak pravdepodobne odtiaľto do troch sekúnd zdrhne... celkom zaujímavá situácia.
Yuri Sarutobi
Yuri Sarutobi

Počet příspěvků : 83
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Sarutobi - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Sarutobi

Příspěvek pro Hyūga Fū Mon Feb 09, 2015 10:06 pm

Neodpovedala mi na moju otázku. Neodporovala. Čiže som to brala tak, že vážne to patrí jej. Nevadilo mi to. Možno mala takéto veci rada a trebárs to hrávala so svojim priateľom, ak nejakého mala, prípadne s kamarátmi.
Ako správna kamarátka som jej to ale nemienila zazlievať. Každý má nejaké koníčky. A ja som mala tiež. Nechcem tým povedať, že som rada hrávala také hry, preboha, to nie, aj keď som mala viac kamarátov než kamarátiek.
Ovocný. Opätovala som jej úsmev, čím som jej chcela naznačiť, že to je úplne v poriadku a neberiem to nijako tragicky. Snáď to aj pochopila. Pozri, nechcela som ťa priviesť do tejto situácie. Sľubujem, že sa už do toho starať nebudem, je to tvoja vec. Dodala som ešte pre istotu a zazubila sa.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Sarutobi - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Sarutobi

Příspěvek pro Yuri Sarutobi Mon Feb 09, 2015 10:11 pm

"Hneď to bude..." Dala som sáčok do čaju, pri čom som jej ho podstrčila. Pri jej ďalších slovách mi však.. prdla poistka.
"Whuaaa dobre !! DOBRE! JE to moje, ale je to úplne na nič! Nemajú ani ženskú x ženkú verziu !! Cápeš To ? Kde to sme ? Čo mám z toho mať? Rasistický negramotný bastardi!" Rukami som pri každom slove rozhadzovala do strany, až som si nimi nakoniec prikrila oči a .. odkvecla som na zem.
"Taký shit... taká strata peňazí... chcem vrátiť peniaze.. ten magor mi nedal ani účtenku... smrk." Potiahla som nosom a začala som si šúchať trocha vlhké oči. Život bol tak krutý.. hnusný a škaredý. "Rozhodne ho mieniť zmeniť. Raz spravím vlastnú spoločenskú hru na daný žáner ! Yuri hru na daný žáner muhehe! Bude to super a cool a prinesie mi to moc peňazí!"
Yuri Sarutobi
Yuri Sarutobi

Počet příspěvků : 83
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Sarutobi - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Sarutobi

Příspěvek pro Hyūga Fū Mon Feb 09, 2015 10:41 pm

Usmiala som sa a vzala som si od nej ten pohár. Ani som nečakala, že sa tu odrazu začne takto rozkrikovať a rozhadzovať rukami, preto som ju len pozorovala takým divným pohľadom. Nevedela som, ako to mám komentovať, len som pchala do huby chipsy neviem ani odkiaľ, aj keby som jedla nejaké pováľané po zemi, momentálne by ma to trápilo asi minimálne a dívala sa na ňu doširoka otvorenými očami.
Takže...ona...je...lesba? Až som vypľula pri tejto myšlienke čaj, ktorého som sa práve napila, späť do pohára.
Nevedela som, ako sa mám tváriť. Nemala som ešte kamarátku, ktorá by bola na ženy, no, preto som zaryto mlčala a začala popíjať čajík. Čo ak si brúsi zuby na mňa? Eh... Vyšlo zo mňa. Netušila som kam sa dívať, čo robiť. Preto sa medzi nami rozhostilo také ticho. Opäť som sledovala svoje stehná a hrýzla si dolnú peru, bola som viditeľne nervózna.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Sarutobi - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Sarutobi

Příspěvek pro Yuri Sarutobi Mon Feb 09, 2015 10:48 pm

S ďalším povzdychom, som zrazu ostala ticho. Ruky som si zložila z tváre a pozerala som sa na strop, ako nejaký malý boh hnevu.
"Koľko som toho povedala na hlas?" Šepla som otázku, skôr pre seba. Po tvári mi znova stiekla kvapka potu. Prstami som si radšej znova zakryla oči.
"Aký je čaj?" Spýtala som sa spomedzi rúk, čo znelo trocha zamumlane no, mala by mi rozumieť. 
Možno keby že ju klepnem po hlave ... tak si na nič nebude pamätať.. alebo.. alkohol, mehehe.. alkohol! Kde som ho však mala zohnať, bola uź druhá vec. Mohla som sa vyhovoriť, že pôjde na wc a doniesť pri tom napríklad nejaké pitie v ktorom by bol primiešaný.. alebo nejaké drogy.. nadrogovať ju to by.. bolo. 
Yuri Sarutobi
Yuri Sarutobi

Počet příspěvků : 83
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Sarutobi - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Sarutobi

Příspěvek pro Hyūga Fū Mon Feb 09, 2015 11:00 pm

Ehm...asi všetko. Odvetila som trochu tišším tónom a dívala sa na hladinu čaju. Ako keby som nad niečím rozmýšľala. Asi sa cítila trochu trápne, vlastne som sa jej ani nedivila.
Výborný. Odpovedala som na jej druhú otázku a i naďalej nad čímsi rozmýšľala, až som si napokon povzdychla a prisunula sa k nej bližšie. Čaj som položila na stôl a následne chytila jej ruky, ktoré som jej oddialila od tváre a pozrela sa jej priamo do očí. Je mi to ľúto, nechcela som ťa k tomuto dohnať. Prepáč, je to moja vina. Myslela som to vážne. Mierne som si povzdychla. Ruky som jej nepúšťala, vlastne som si ani neuvedomovala, že ich ešte stále držím.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Sarutobi - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Sarutobi

Příspěvek pro Yuri Sarutobi Mon Feb 09, 2015 11:07 pm

Slabo som sa na Fū pousmiala.
To je v poriadku, zopár gramov koksu to spraví. Prípadne nejaká absolut vodka lebo tak... Samozrejme som nič z toho nepovedala nahlas. 
"Nie je to tvoja vina. Nemáš sa za čo ospravedlňovať heh... raz by si si toho tak či tak všimla." Zachichotala som sa. Prečo som sa chichotala ? Očividne som mala oveľa lepšiu náladu než pred chvíľkou.
"Počuj Fū, máš už nejaké skúsenosti s alkoholom?" Zablísklo sa mi v očiach. Naozaj som vyzerala nebezpečne, ako keby som do seba už niečo stihla kopnúť.
Yuri Sarutobi
Yuri Sarutobi

Počet příspěvků : 83
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Sarutobi - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Sarutobi

Příspěvek pro Hyūga Fū Tue Feb 10, 2015 12:17 pm

Raz by som si to všimla? Eh? Akosi som nevedela, ako tomu mám rozumieť. Či ozaj mala so mnou nejaké plány alebo už niekoho mala, a teda by som ich mohla niekedy vidieť. Yuri teda vedela, ako ma dostať do rozpakov a ja som sa jej začala čoraz viac báť, hlavne keď sa ma opýtala na ten alkohol a pritom sa tvárila tak...tak...ani som to nevedela opísať. Jednoducho mi naháňala hrôzu.
Nooooo, pár krát som už alkohol pila, ale že by som bola na mol, tak to nie. Väčšinou to boli len také rodinné príležitosti, ako svadby, rôzne oslavy narodenín a podobne. To som si len pripila s ostatnými symbolicky a potom do seba kopla len pár panákov, trochu mi z toho šiblo v hlave, ale inak som bola úplne normálna. Prečo sa ma to pýtaš? Snáď...chceš...aby sme sa dnes...ožrali? Opýtala som sa pre zmenu ja s úškrnom na perách.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Sarutobi - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Sarutobi

Příspěvek pro Yuri Sarutobi Tue Feb 10, 2015 12:22 pm

"Hmm tak.. no..." Na chvíľku som sa zapozerala na strop a zatvárila sa "akoby nič", po čom sa aj mne na perách znova usadil úsmev.
"Dobrého priateľa spoznáš dvoma spôsobmi, v boji, alebo počas hádzanej." Samozrejme som nemyslela hádzanú ako šport, skôr ako takú alkoholovú zábavu. Sama som v pití alkoholu nebola moc dobrá predsa len, nikdy som sa tomu nejak nevenovala. Len som dnes mala chuť.. naozaj chuť.. sa nehorázne opiť a robiť úplné kraviny.
Yuri Sarutobi
Yuri Sarutobi

Počet příspěvků : 83
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Sarutobi - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Sarutobi

Příspěvek pro Hyūga Fū Tue Feb 10, 2015 1:02 pm

Doplo mi, že asi nemyslí hádzanú ako šport, to by bola čo za hovadina. Tento výraz pre pitie alkoholu som nepoznala, ale keďže som už boli pri tejto téme, tak mi samozrejme došlo, že to niečo bude s ním mať spoločné.
J-jasné. Až som sa pri tom zakoktala, za čo som sa preklínala ešte polhodiny po tom. Čo je vlastne tá hádzaná? Opýtala som sa radšej, nech potom nevyzerám jak debil, keď nebudem mať ani tušenia, čo vlastne robiť.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Sarutobi - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Sarutobi

Příspěvek pro Yuri Sarutobi Tue Feb 10, 2015 7:20 pm

Uškŕňala som sa ako malá a len som nadšene prikyvovala. Bol to však pre mňa šok, keď sa ma spýtala, čo to je vlastne hádzaná. Na chvíľku som na ňu civela s otvorenými ústami do korán. Taká nevinná... a .. neskúsená. Na chvíľku som vyzerala, ako pojašený manipulátor ktorý našiel svoju novú hračku. Ten úsmev ma však prešiel a znova som sa zatvárila normálne.
"Uhm no, ako máš panáka.. tak ho do seba .. hádžeš.. chápeš?" 
Yuri Sarutobi
Yuri Sarutobi

Počet příspěvků : 83
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Sarutobi - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Sarutobi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru