Junka Faia

Goto down

Junka Faia

Příspěvek pro Junka za Sun Jul 21, 2013 4:28 pm


Jméno a příjmení: Junka Faia
Hodnost: Jounin
Vesnice: Tsukigakure no Sato
Věk: 18
Pohlaví: Žena
Klan: Faia
Klan, který se specializuje na ovládání Katonu a proto je Katon jejich jedinou podstatou

Podstata: Katon
Sensei: Taoru Faia


Charakter: Junka je bláznivá a společenská. Ovšem před ostatníma se snaží vypadat vážně a cool. Někdy jí to ovšem nevychází, jelikož je tak trochu nemehlo. Pokud jde do tuhého její povaha se změní a dokáže ubránit vesnici ať se děje cokoliv.  Dokáže mít radost i z těch nejmenších věcí a užívá si života jak jen může. Dokáže se ale naštvat a pokud už to nezvládá s úsměvem na tváři je dost agresivní.  Pokud se jí člověk dostane pod kůži je zábavná a pro každou legraci. Navenek ale bohužel působí někdy chladně nebo jako dítě.
Zlozvyky:  Kouše...ano Junka kouše. Ať už jsme přítel nebo nepřítel Junka vás v nestřeženém okamžiku kousne.  Většinou se to děje když je nervózní nebo až moc šťastná..prostě raf a kousne. Dokázala to ale vypilovat tak, že kouše už jen známé osoby od kterých má povolení.
Oblíbené: Junka miluje jahody a vše co má jahodovou příchuť. Kvůli nim je schopná je i ukrást strašně "nenáápadně" rovnou z talíře či misky.
Neoblíbené: Nemá ráda pavouky...nějakého uvidí a nejdříve začne ječet. Poté se jako vrahoun rozeběhne proti oběti, v tomto případě proti pavoukovi a zadupe ho, připlácne ho nebo probodne.

Životopis:
23.3 se ozval křik čerstvě narozeného děvčátka. Původně si mysleli že to bude chlapeček ale byla to dívka, dostala jméno po své matce, Junka. Každý večer ve stejnou dobu se probudila a křičela, její rodiče z toho byly nevyspalí a zralý na blázinec. Občas jim připadalo, že ten malý uzlíček to dělá vědomě a schválně. Když jí začaly růst první zoubky, začala ožužlávat ruce svých rodičů. Později když jí zoubky narostly, je kousala dál, ale to už se jim moc nelíbilo. Jednou se dokonce stalo, že když ležela v postýlce a její otec jí tam dával plyšáka, zakousla se mu do ruky a on jí automaticky zvedl. Tím pádem vysela ve vzduchu zakousnutá do jeho ruky, vypadalo to velmi komicky, ale už jim to začínalo být divné. Doktorka jim na to ale nic neřekla, prý to děti občas dělají, ale časem je to přejde. Junka to bohužel nepřešlo...Když jí bylo pět let vypadala vážně jako kluk, nikdo by si nepomyslel že z ní vyroste celkem hezká dívka. To že takto vypadala, ale bylo způsobeno tím, že si hrála většinou jen s opačným pohlavím. Přece jen to pro ní bylo zajímavější než sedět u stolečku a pořádat čajové dýchánky. Spolu s klukama dělala neplechu ve vesnici a užívala si mnohem více zábavy. Jednou se jí lezení po stromech vymstilo, větev pod ní křupla a ona si zlomila nohu. Strávila hodně času doma v posteli a čekala, až se to vyléčí. A tak se stalo, že za Junkou začali každý den chodit holky, aby jí nebylo smutno a ona musela poslouchat jejich brebentění. Když noha byla konečně v pořádku, došlo jí, že se její zájmy změnily. Měla nový sen, chtěla se stát PRINCEZNOU.

Junka začala nosit víc dívčí oblečení a v sedmi letech si přála k narozeninám šaty, aby mohla chodit po ulici a tvářit se nadmíru vznešeně. No kupodivu je dostala, v to nedoufala ani ona sama. Byly růžovočerné, dlouhé až na zem. Prostě jak pro princeznu. Když se v nich Junka poprvé vydala ven, byla středem pozornosti. Většina lidí se tvářila šokovaně, Junka si vznešeně kráčela kolem nich s cool výrazem. Cestou potkala chlapce, s kterým si kdysi hrála, nabídl jí ať jsem s ním vystrašit kage ale ona odmítla. Řekla, že je na takové hlouposti moc královská, chlapec jí dál přemlouval a nabídl jí za to jahody. V tu chvíli se Junka zazubila, šaty si roztrhla tak aby se jí lépe běhalo a utíkala spolu s ním k budově. Domů se vrátila ve špinavých a roztrhaných šatech a princeznou už být nechtěla. Rodiče byly na jednu stranu rádi, ale mrzelo je, že ty šaty zničila. Junka začala opět trávit svůj čas dělaní problémů a celý dny se poflakovala.
Čas šel dál a Junka se nezbavila svého zlozvyku, a to kousání lidí. Mnohokrát kousla i kageho když ho potkala. Prostě šla a najednou raf a už jste od ní měli kousanec. Vždy na to se začala v záchvatu smíchu válet na zem, tudíž nemohla utéct pryč do bezpečí a dostala vynadáno. V deseti letech nastoupila na akademii.

Akademie Junce celkem šla, jelikož jí bavilo se učit a trénovat. Zjistila, že vydrží většinou déle než ostatní a doma se učila klanové techniky. Junka se začala přecpávat jahodami až jí jednou bylo tak špatně, že je na dva měsíce přestala jíst, protože kdykoliv je uviděla, udělalo se jí zle. Za 2 roky si stačila zlomit několikrát ruku, ale vždy jí to srostlo bez problému. Ale ani to, že se poměrně často zranila jí nezabránilo v tom aby byla dál šílená a jednala bez uvážení. Když jí bylo třináct let, zemřela jí maminka a Junku to strašně ranilo. Na nějaký čas se uzavřela a venku už moc času netrávila. Stal se z ní zombík, chodila jako duch a sotva promluvila dvě slova. Jednou jí byla navštívit kamarádka, po její návštěvě Junka se smíchem vyskočila z okna a běžela jak blázen po ulici. Nikomu nikdy neřekla, co jí kamarádka poradila nebo řekla a v plánu to nemá. Je to její malé tajemství, které jí vždy drží nad vodou. Junka dospěla a přestala dělat problémy, její vysmátá a veselá povaha jí ale zůstala.

Podařilo se jí stát chuuninem a to bylo na její mladý věk vážně pozoruhodné. Všechno se zdálo nějak moc dokonalé…až na to, že její zlozvyk, a to kousání lidí jí zůstal ačkoliv se snažila své choutky držet na uzdě. Občas se jí to ale nepovedlo a vypadalo to dost divně když někoho takový puberťák kousl a pak dostal záchvat smíchu. Její oběti ji měli prostě za cvoka. A ona možná cvok byla a pořád je.
Od 16-ti začala vystupovat jako cool osůbka, jenže díky její nešikovnosti spíš dál vypadala jako pako. Většina lidí si zvykla na to jak byla náladová a bláznivá, takže už nebyl problém v tom, když někoho sem tam kousla. Dokázala se ovládat tak, že kousala už jen známé lidi, kteří jí to dovolili. A to by nebyla ona aby si během roku nezlomila další končetinu. V nemocnici jí už znal, protože tam byla od mala pečená vařená. S doktory i sestřičkami si v pohodě tyká a občas jim vypráví vtipy.
V 18-ti letech se stala Jouninem a doteď se úspěšně vyhýbá týmu.


Techniky a body:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 4
Genjutsu - 3
Inteligence - 2
Síla - 3
Rychlost - 3
Chakra - 4
Ruční pečetě - 2
Celkem - 30 body

S
Katon: Gōka Tenrō
A
Katon: Tenrō
B
Tenrō Kaken
Katon: Onidōrō
C
Fire Release: Hiding in Fire Technique
Fire Release: Fire Stream
D
Shunshin no Jutsu
Kageshuriken no jutsu
avatar
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Junka Faia

Příspěvek pro Assasin Senju za Sun Jul 21, 2013 6:38 pm

Ok, to by šlo. POVOLENO

_________________
Techniky:



Body:

Učím se:


Theme FightingSong:



HokageTheme Song:




Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru