Atsukine techniky /staré techniky

Goto down

Atsukine techniky /staré techniky

Příspěvek pro Atsuka za Thu Jul 25, 2013 12:09 pm

Meno: Jujutsu: Domu
Rank: S
Popis: Táto technika je priamo spojená s telom Atsuki, jediné čo na ňu treba je kúsok jej vlastnej krvi ktorú "obetuje" Jashinovi, (ano jej vlastnej), tým že ju znova prehltne.. to ju privedie do jej Jujutsu podoby, koža jej sčernie a po tele sa jej objavia biele pásiky. to však nie je všetko, musí sa na techniku aspoň chvíľku sústrediť. .stačí však len zlomok sekundy, v momente ju obalí taká doslova "zkazená" aura ktorá vlastne slúži ako taký "štít" proti technikám, no len proti technikám páč pohlcuje ich chakru a tým tá aura sama seba posilňuje.. proti fyzickým útokom, útokom zbraňami alebo podobne je však úplne neúčinná..
Nevýhoda: proti fyzickým útokom nemá žiadnu odolnosť, vlastne cez ňu len prejdu ako keby tam ani nebola


Meno: Jujutsu: Jashin no genjutsu
Element: Yin-Yang / Jujutsu
Rank: S
Popis: Vytvorí extrémne silnú ilúziu ktorá obklopuje Atsuku v podstate ako Susano.. až na to že je to podoba Jashina. Vo svete "genjutsu" však aj ako Susano pôsobí, cez toho "Jashina" totiž neprenikne žiadny útok ktorý je založený na Genjutsu, pri čom ak už Atsuku chytili do Genjutsu tak sa vie pomocou tejto technike z neho dokonale vymámiť.. Jashina však dokáže Atsuka ovládať, teda jeho ruky a tak, v jednej má ohromnú kosu ktorá plápolá bielym plameňom čo je vlastne odkaz na jej kekkei tota.. ak s ňou zasiahne nepriateľa tak mu spôsobuje dosť silné zranenia ktoré sú viditeľné aj mimo genjutsu práve vďaka tomu že je to vytvorené pomocou elementu Yin-Yang a pomocou jej spojenia s Jashinom.. je to v podstate jej unikátna zbraň ako aj obrana v a proti genjutsu (aj mimo neho)... môže ju využívať aj čiastočne.. teda napríklad takto vyvolať len jednu Jashinovu ruku ktorou paralizuje nepriateľa alebo tak, vtedy to má menšiu spotrebu chakry.. Toto genjutsu je natoľko silné že sa stáva doslova "hmotným" teda.. že sa prenáša do reality celá Jashinova podoba, (niečo ako u Izanagi keď sa genjutsu stáva realitou)
Nevýhoda: Spotreba chakry je veľká ako pri Susane.. ako aj vedľašie účinky (okrem straty zraku), proste ju pri dlhšom užívaní začne bolieť úplne celé telo, aj mimo genjutsu takže sa jej tá bolesť prenesie aj do reality.. je to naozaj hrozná bolesť O.o.. často sa kvôli nej nemôže ani hýbať..

Meno: Jujutsu: Kuchiyosen no jutsu
Rank: C
Popis: K tejto technike nepotrebuje svoju Jujutsu podobu aj cez jej názov, je to Kuchiyosen ktorý v pdostate nevedomky podpísala po tom čo svoje telo zasvätila Jashinovi, vyvoláva tvorov rôznych druho a veľkostí ktorý však aj ako podobizne Jashina vyerajú. .teda majú na sebe biele pásiky ktoré pripomínajú tvarom zobrazené kosti a podobne, unikátnosť tohto Kuchiyosenu je však to že sú tvori týmto vyvolané doslova nesmrtelné..
 
Názov: táto technika nemá názov, nie je to ani technika ako skôr doplnková schopnosť ktorú nemá a nikdy ani mať nebude pod kontrolou, vďaka nej je jej psychika labilnejšia než jinchuuriky !, teda sama nevie kedy to na ňu príde a podobne
Rank: ---
Typ: ---
Popis: Keď to na Atsuku príde /zväčša keď je vo veeeeeeľmi silnom citovom rozpoložení čo tak často nebýva/, tak sa na nej začnú vytvárať dosť razantné zmeny, doslova ju ovládne technika ktorá na ňu bola uvrhnutá a ktorú na ňu uvrhol vlastný klan, technika vďaka ktorej dostala prezívku Kumogakure no Akuma. Zmluva s Jashinom sa vtedy trocha "pouvoľní", a následne sa okolo Atsuki doslova začne mihať "realita" alebo ako to povedať, začne cítiť hroznú bolesť, krv sa jej pustí z očí, úst, uší a jej oči naberú čierno červenú farbu. Následne ju doslova uchvátia bielo-čierne plamene. Keď z nich vijde, tak to už v podstate nie je Atsuka, nie je to ani baba alebo človek, naberie podobu "Jashina" a preberie celú jeho vôľu, a malú čiastočku jeho sily. Ibaže Jashin je boh, a aj malá čiastočka jeho sily je vo svete shinobi niečím čo sa dokáže vyrovnať aj sile Bijuu.. niečo čo ju dokáže prekonať, jej staty, sa zvýšia na abnormálnu úroveň a všetko v jej okolí sa v podstate dostane do genjutsu pri ktorom má všetko pod kontrolou, dá sa povedať že sa stane neporaziteľnou, celá realita sa zariadi jej no, má to dosť zásadnú nevýhodu.. trvá to len 10 sekúnd, počas nich však vie vyvolávať prízraky, duchov.. dokonca aj oživovať mŕtve telá a podriadiť si ich, stane sa abnormálne rýchlou, dokáže sa premiestňovať z miesta na miesto ohromnou rýchlosťou a zároveň dokáže využívať všetky schopnosti svojho kekkei genkai aj Jashinizmu neobmedzene, tiež mnoho iných, dokáže doslvoa ohýbať realitu, ak na ňu letí technika tak ju dokáže bez problémov odraziť späť na toho kto ju vyslal..
Nevýhoda: Trvá desať sekúnd, pri tom však nie je bohom, niekto kto sa dokáže počas desaitich sekúnd pred Atsukou v tomto stave ubrániť má už v podstate vyhraté (predsa len je to desať sekúnd čo je dosť málo). Po uplinutí sa totiž Atsuka vráti späť do svojej normálnej podoby a upadne do bezvedomia. Tiež sa táto schopnosť neaktivuje každý deň, vlastne ak sa aktivuje raz tak trvá ďalších 4-5 dní kým sa u nej aktivuje znova, aj to však nie je povinnosť páč k tomu potrebuje naozaj silný citový šok.

Meno: Inton: Sakura Bushin no jutsu
Rank: A
Typ: Genjutsu/ Inton (neskôr aj Ying-Yang)
Popis: vytvorí klon zo "sakurových lístkov".. teda z intonu ktorý vytvára ilúziu sakurových lístkoch.. tento klon je "nehmotný" ak ho niekto zasiahne tak sa proste rozpadne na sakurové lístky a zhmotní sa niekde inde.. sám však nemôže vytvoriť žiadne fyzické zranenia.. teda nemôže používať Taijutsu, za to však ovláda Genjutsu a vďaka kekkei genkai Atsuki ovláda aj jej kekkei genkai Itami.. sám klon je dosť náročný na vytvorenie takže užívateľ nemôže vytvoriť viac než tri klony a je úplne jedno či je to Bijuu alebo má nejakú ohromnú zásobu chakry či naopak..
Nevýhody: najviac tri klony, nedokážu fyzicky ublížiť..


Naposledy upravil Atsuka dne Sat Apr 19, 2014 12:02 pm, celkově upraveno 1 krát
avatar
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Atsukine techniky /staré techniky

Příspěvek pro Sabaku no Aiko za Fri Jul 26, 2013 2:43 pm

Z moci mi dočasně svěřené POVOLENO ^^

_________________
Nin: 5 ~ Tai: 4 ~ Gen: 2,5 ~ Int: 2,5 ~ Síla: 4 ~ Rych: 4 ~ Chakra: 5 ~ RP: 3
~Suna Arare - A
~Saiko Zettai Kōgeki: Shukaku no Hoko - A
~Sabaku Sōsō - A
~Suna no Tate - B
~Sand Binding Prison - B
~Futon: Mugen Sajin - Daitoppa - C
~Prison Sand Burial - C
~Suna no Yoroi - D
~Sabaku Fuyu - D
~Third Eye - D
~Shunshin no jutsu - D
avatar
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru