Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ken Hiashi [JŌNIN]

4 posters

Goto down

Ken Hiashi [JŌNIN]   Empty Ken Hiashi [JŌNIN]

Příspěvek pro Ken Hiashi Thu Jul 25, 2013 8:02 pm


Meno
Ken Hiashi

Vek
22 26

Pohlavie
Muž

Hodnosť
Tokubetsu Jounin Jounin

Podstata
Raiton , Suiton, Ranton

Aktuálne bydlisko
Kumogakure no Sato

Výbava
Katana,
Základná výbava ninjov,
Rukavice.

Kekkei Genkai
Jeho Kekkei genkai je Ranton. Vytvára sa spojením Suitonu a Raitonu. Je veľmi silný a dosť ťažký na ovládanie. Ranton spáli priam všetko čo mu stojí v ceste. Je nabitý toľkou energiou, že len tak ľahko ho nezastavíte. Moc techník však tohto elementu nenájdete.

Charakteristika
Vnútorná
Ken je veľmi pokojný človek. Vie si v krízových situáciách poradiť. Snaží sa udržať chladnú hlavu. Je to ale tak trošku nervák. Niekedy je veľmi nervózny a niekedy pokojný a niekedy proste normálny. On má každý kus pocitu v sebe. Aj tie zlé aj tie dobré. Je to taká zmes všetkého a vždy reaguje inak. Ken dosť číta knihy, to by ste o ňom nepovedali. Ken nemá rád zbytočné krviprelievanie, ale na druhú stranu mu to nevadí, keď musí zabiť svojho nepriateľa s týmto sa už proste nejako vyrovnal. Nikdy netúžil po pomste ani nechcel byť nejak extra silný, jeho matka ho učila skromnosti a tak ho aj vychovávala. Má dobré spôsoby. Občas však býva aj náladový a dalo by sa povedať, že ak naňho príde náladovosť, tak to je hrozné. Niekedy býva trošku arogantný a namyslený, no toho po chvíľke prejde. Nikdy si po hlave skákať nenechá a vždy proti tomu zakročí, buď slovne alebo fyzicky.
Vonkajšia
Je urastený a aj dosť silný. Veľa trénuje a tak sa to aj na ňom prejavuje v podobe svalov. Má modré oči a má celkom mužské rysy v tvári. Dlhé vlasy sú dvoj farebné. Jeden kúsok je tmavý čierny a druhý je blonďavý. Ken ich tak mal od začiatku. Nosieva väčšinou tielka, rukavice, tričká nohavice kraťase, plášť a to je v podstate skoro všetko. Na tele nemá žiadné ozdoby v podobe tetovania alebo piersingu. Má na tele pár malých jaziev, hlavne v oblasti hrude a chrbta.

Životopis
Časť I. Z malého roľníka genin!
Narodil sa v šiestom dni šiesteho mesiaca. Od malička nemal otca, len matku. Býval s matkou niekoľko desiatok kilometrov od Kumogakure no Sato v malej roľníckej osade. Jeho matka bola samozrejme shinobi, len že ten život ju omrzel a začala s prácou na poli, čo ju celkom bavilo. Vlastnila celkom veľké pozemky a mala pod sebou aj niekoľkých ľudí, ktorý jej pomáhali. Ken vyrastal v pokojnej osade, bola to roľnícka osada, poblízku bolo veľa polí, ktoré sa obrábali každý deň. Táto osada dodávala obilie aj Kumogakure no Sato, odkiaľ pochádzala Kenová matka. Kena takýto roľnícky život moc nebavil, vôbec ho takýto život nebavil. Radšej by bol shinobi ako jeho matka. Ken sa rozhodol, že nastúpi do akadémie. Matka ho v tom podporovala a nevadilo jej to. Zozačiatku jej to trošku vadilo, no Ken ju presvedčil. Jeho matka mu kúpila malý podnájom a mesačne zaňho platila ten byt. Nebolo to nič veľkolepé, lebo ho vychovávala skromne. Tak keď mal Ken 12 rokov šiel do akadémie. Prvý deň bol hrozný. Pri zoznámení sa všetci z triedy naňho čumeli, že kto to je, Ken bol nový v dedine. Pri vchode do triedy ho trafila krieda, učiteľ to nevidel. A keď ju hádzal Ken naspäť trafil učiteľa, keď sa to snažil vysvetliť všetci zatĺkali. Proste to bol deň blbec. Aj také dni mal a bolo ich veľa. Ken sa naučil mnoho veci na akadémií, veľa ľahkých techník a hlavne bojovaniu.  V poslednom roku akadémie mu matka kúpila katanu. Ken bol z toho celý šťastný. Chodieval každý týždeň navštevovať svoju matku minimálne na víkend a pomáhal jej. Vo svojim malom útulnom byte mal vždy neporiadok. Raz keď robil poriadky našiel pod posteľou knihu. No kniha mala názov v preklade proste len kniha. Keď ju Ken otvoril, boli tam hentai príbehy. Či už od slabého bozkávania až po vášnivé milovanie. Bolo to všetko písane formou príbehov. Bolo tam aj mnoho rád. Kenovi sa tá kniha zozačiatku nepáčila, ale asi po roku ju začal čítať proste zo zvedavosti. Ken začal naberať na sile, ako študent akadémie a už sa mu dosť darilo. Po čase prišli skúšky, v ktorých Ken obstál. Stál sa geninom, konečne. To už mal 15 rokov. Ešte bol na pár ľahkých misiách, ale sám bez týmu. Peniaze si samozrejme šetril, na potrebné veci a aj na nájom. Jeho matka začala mať problémy s poľnohospodárstvom, nebola dobrá úroda a zisky boli minimálne. Nejaký čas si musel Ken platiť sám svoj byt. Samozrejme, že to zvládol. Konečne ho zaradili do týmu a mohol chodiť na rôzne misie, ktoré boli celkom ľahulinké. No jeho to bavilo aj tak. Matku naďalej navštevoval cez víkendy. Zas sa jej začalo dariť. Ken so svojim senseiom Kouheiom trénoval veľmi rád. Naučil sa nové jutsu a získal nové skúsenosti. Tak isto rád trénoval s Mizuki a s Yoshirom. Boli veľmi priateľský a dalo sa s nimi trénovať. Mizuki a Yoshiro boli v týme kde bol Ken. Mizuki bolo veľmi milé dievča s červenými vlasmi a Yoshiro, ten mal zas modré vlasy. Obaja sa zameriavali na ninjutsu. S týmto týmom Ken toho veľa preskákal.

Časť II. Chunninské skúšky!
Čoskoro mali prísť chunninské skúšky. Senseiovia pripravovali svojich študentov, len ten Kenov, Kouhei sa flákal. Kouhei bol presvedčený, že si poradia aj sami a nebude im potreba zas milión rád. No i tak Yoshiro, Mizuki a Ken ho žiadali o tréningy neustále. Chceli mať istotu, že prejdú. Keď začali Kumogakurské chunninské skúšky, tak všetci boli napätý čo môžu čakať. Ken mal jeden veľký problém, nikdy mu to nejak moc nepálilo, a preto nemal moc nápadov. Pri bojoch to bol dosť veľký problém. No vždy sa do bojov vrhal bez taktiky, snažil sa tento problém aj nejako vyriešiť ale nikdy mu to moc nešlo s taktikami. Yoshiro bol vždy mozog celého týmu. Vždy všetko podrobne študoval a vedel vymýšľať geniálne taktiky. Mizuki tiež na tom nebola tak zle, ale Ken proste nebol taktik. Ako tým prešli prvé dve skúšky celých skúšok, ale záverečná boli boje v aréne. Tam bol Ken sám proti jednému protivníkovi. Veľmi náročná skúsenosť ho tu počkala. Aj keď nakoniec vyhral. Jeho nepriateľ v aréne ovládal mocné genjutsu a dal ho do genjutsu. Aj tam Ken odolával, ale postupne bol unavenejší a unavenejší. Nevedel ako sa dostať z genjutsu. Nakoniec si zlomil prst a podarilo sa mu kriticky zasiahnuť nepriateľa. Takto zvládol chunninské skúšky. Celý jeho tým postúpil.
Ken mal už 17 rokov, keď mu umrela matka. Stalo sa mierne nešťastie, keď šla s dodávkou obilia do Kumo, prepadli ich banditi a všetkých ich pozabíjali. Ken bol nešťastný, veľmi. Jeho tým dostal neskôr misiu túto cestu strážiť a vtedy sa mu podarilo vykonať svoju pomstu, po ktorej však netúžil. Jeho matka by si to nepriala. Ken pochoval svoju matku a žil naďalej taký istý život. Bojoval na misiách. Podarilo sa mu odhaliť svoje Kekkei genkai, ranton. Prišlo mu to čudné, lebo jeho matka ho neovládala. Zdedil po nej aj pozemky a roľníctvo, ale to okamžite daroval a z časti aj predal tomu zástupcovi, jeho matky. Ten sa o to vedel postarať. Zdedil po nej aj osobné veci, ktoré si nechal. Bol tam aj jej denník, ktorý si občas Ken čítaval. Myslel si že nájde stopu po svojom otcovi. Túžil ho poznať, keď že teraz už nemal matku. No málo kedy si našiel čas na čítanie denníku. Mal veľa starostí, hlavne šlo o to, že musel chodievať na dosť misií. Platil si už ten byt sám. Misie boli ťažšie a ťažšie, to však Kenovi neprekážalo bol šikovný a strašne aktívny. Neustále trénoval a snažil sa byť silnejším aby ochránil svojich blízkych a dedinu. Parkrát sa mu stalo, že si pri tréningu minul priveľa chakry alebo že si niečo narazil a nemohol trénovať, potom to dobiehal ako to len šlo. To sa mu vlastne stávalo od dectva. Teraz sa mu to stávalo našťastie menej, než predtým. Hlavne s tými narazeninami. Takto naďalej pokračoval život Kena.

Časť III. Zaujímavé zistenie a povýšenie na Tokubetsu Jounina
Tým sa rozpadol o rok, Yoshiro sa chcel stať hneď aj ANBU a Mizuki chcela mať vlastný tým. Ken ešte nemal žiadne ciele, ale už chodieval na misie pre jedného a nejakou chybou sa dostal na nebezpečnú misiu aj so senseiom. Mala to byť obyčajná výmenná misie, ale nepriatelia ich napadli. Po tejto misií ho sensei odporúčil na Tokubetsu Jounina. Po dlhšom čase, čo to Raikage zvažoval, nakoniec povolil. Ken sa stal Tokubetsu Jouninom. Mal trošku viacej času potom, čo sa rozpadol tým. Sem tam si samozrejme zašiel na misiu, ale inak pátral po svojom otcovi alebo robil niečo pre zábavu. V denníku bola jedna vytrhnutá strana. Ken ju naŠiel v tej krabici s jej súkromnými vecmi na samom dne.
*Z dennika Kenovej matky:
Volá sa Hiashi Arata a veľmi sa mi páči, lenže už pred týždňom som zistila, že on už svoju lásku našiel. No aj tak medzi nami bola nejaká iskra, ktorá prebehla veľmi rýchlo. Napriek tomu ho milujem, tak ako on mňa nikdy nebude milovať. Zistila som, že budem mať dieťa, som tehotná a jediný kto mi vychádza je on. On Arata Hiashi bude otcom môjho dieťaťa, ak to bude chlapec bude to Ken, ak dievča tak Airis. Čo by som však mala urobiť? Odísť alebo ostať, čo bude lepšie? Stále neviem či som rozhodla správne, ale odídem preč z dediny a skončím s prácou Shinobi. Nechcem Arata zbytočne zaťažovať. V tomto období má toho veľa a toto rozhodnutie je určite správne. Arata ma nikdy nebude milovať z celého srdca.
Keď to Ken dočítal, zostal v celkom úžase. Nevedel či má byť šťastný alebo smutný. No proste ho to dostalo do kolien. Vedel kto je jeho otec, bol to samotný Raikage. Ken dosiahol 19 rokov a rozhodol sa, že povie to Aratovi. Stále nevedel či to je správne a či to nemá nechať tak. Nakoniec to však urobil. Chcel spoznať otca. Šiel za Raikagem a povedal mu narovinu, že on je jeho syn. Raikage nechce veriť, a tak si Arata dal urobiť otcovský test. Nakoniec to tak bolo, Ken bol jeho syn. To dokazovalo aj Kenové kekkei genkai. Nasledujúce roky sa Arata a Ken spoznávali. Arata naučil svojho syna aj nové jutsu, spoločne boli len na jednej misií.Keď že je Arata Raikage, nemá moc času na Kena, ale niekedy si ho nájde. Arata a Ken si spolu nacvičili aj dvojité laso. Ken je šťastný, že má ešte otca a že nie je sám. Snaží sa pomáhať Aratovi, ale niekedy ani nie. Rešpektuje ho, keď že je to Raikage a podľa toho sa aj správa. Je k nemu zdvorili ako k otcovi a zároveň aj k Raikagemu. Prebehli ďalšie tri roky a Ken už má 23 rokov. Konečne odhalil kto je jeho otec a je z toho celkom nadšený aj napriek tomu, že Arata býva veľmi čudný niekedy a psycho.
Pokračovanie (timeskip)
"Tak kde by som začal. Asi tam kde som skončil minule. Spoznal som svojho pravého otca. Naučil ma nové dosť extrémne techniky a bol to naozaj dobrý chlap... Tak rýchlo ako som svoje šťastie odhalil aj zaniklo. Veľký Arata Hiashi. Nanadaime Raikage zomrel. Väčšina by si myslela, že v boji kde zabil nespočet nepriateľov. Blbosť, môj otec dostal infekciu krvi. Pochabá smrť na tak silného muža... Vtedy som povedzme tomu dospel. Prestal som byť ten bláznivý Ken, akého ma poznali... Avšak spoznal som Rin Kagayaki. Žena ktorá ma vytiahla z toho dosť smutného obdobia. Tak nejak sme sa do seba zamilovali. Trvalo to nejakú dobu. Pod jej velením som bol aj na pár misiách. Bojoval som dokonca proti Hachibimu. Za ten čas sa stalo toho veľa, keď som bol zamilovaný do Rin Kagayaki. No i to pominulo. Rin zmizla z môjho života, celkovo zmizla zo života všetkých. Netuším kde je, ako sa má... Jednoducho zmizla z Kumogakure a z celej krajiny. Tiež ma to ranilo, no nebola to hlboká rana... Tá sa však časom zahojila...
Na post Raikageho sa dostal Hachibi no Jinchuuriky. Nový Raikage nebol moc zlý, ale predsa len to bola zmena. a boli tu aj takí, čo ho práve nemuseli. V tom období som spoznal ďalšiu ženu. S ktorou som mal popreplietaný osud už predtým je to Seishin Yuna. Ani neviem ako, ale zamiloval som sa do nej. Vyplnila moju prázdnotu v srdci. Vlastne ju vyplňuje stále. Je to naozaj milá osoba, teda pokiaľ sa s ňou nehádate, potom dostanete do zubov ... pokiaľ ich máte na mieste, môžete tvrdiť, že ste mali šťastie. Yuna však nebola jediná osoba, ktorá mi zmenila život na trvalo. V tom období sa objavil v Kumo aj Nao Okumura. Ako by som ho nazval.. proste Bro... To je ten človek, s ktorým robíte najväčšie kraviny, keď ste napitý.. a tých zážitkov nebolo málo a poznáte ho ako vlastne boty... V tom čase bol trocha zmenený, správal sa viac Emo.. No i to sa zmenilo ... Z jeho Emo módu ho dostala Mikasa Aomine... Našťastie...  No a taktiež majú deti.. Ani neviem Kedy to Nao stihol ...
Už neviem kedy presne odstúpil Hachibi no Jinchuuriky z postu Raikageho ale na ten post prišla ta mála na pohľad roztomilá osôbka.. Atsuka... Nenechajte sa oje*ať jej výškou .. Tá len stále niekoho ženie do práce, človek si pri nej ani nevydýchne. Voľne sa prejavuje ako milá osoba, ale večne sa jej niečo nepáči, alebo jednoducho vam dá viac práce .. No to je jedno pokračujem k príbehu ..
Vojna s Oto.. Vždy tu boli vojny, ale táto sa mi vryla do pamäti. Nao na jednej misií takmer prišiel o život, našťastie som tam ja, Yuna a Mik dobehli skôr ako bolo neskoro. Toho parchanta som si jednoducho znova obľúbil... Vojna s Oto ako taká  bola dosť namahavá a nedopadla práve najlepšie. Často sme chodili na misie či už ja alebo Yuna. Popravde som mal o ňu strach, taký ten strach, že som nevedel či sa vráti... Mám pocit, že dokonca chodievala na misie viac ako len ja... Nikdy som však od nej nepožadoval aby odišla od ANBU, je to jej rozhodnutie a ja ho akceptujem. No v našom vzťahu máme voľnosť, teda občas to vypadá, že mnou manipuluje .. ale nebudeme sa akože klamať, niekedy mnou naozaj manipuluje. Lenže ak s ňou ležím, trávim čas, tak viem, že je to tá pravá osoba. Sme spolu už niekoľko rokov a vždy keď ju vidím sa mi na tvári objaví ten spokojný úsmev.
Aby som to nejako ukončil .. V Kumogakure no Sato sme jedná veľká rodina, ktorá si navzájom kryje chrbát, ale nie sme dokonalí, niekedy sa aj pohádame. Jedno však je isté, bojujeme a umierame bok po boku pre našu rodinu a našu dedinu... Takže sa vlastne nič nezmenilo, akurát mi pribudlo do života zopár osôb a osoba, s ktorou žijem ^^"
Body
Taijutsu:4,5
Genjutsu:1
Ninjutsu:5
Síla:4,5
Rychlost:5
Inteligence:3
RP:3
Chakra:4

Techniky
5x základné E-rank
Shunshin no Jutsu
Kanashibari no Jutsu
Rariatto
Ranton: Raiunkuha
Raiton: Gian
Ranton: Reiza Sakasu
Raiton: Kangekiha
Suiton:Suijinheki
Raiton no Yoroi
Jigokuzuki


Naposledy upravil Ken Hiashi dne Mon Mar 14, 2016 5:26 pm, celkově upraveno 7 krát
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ken Hiashi [JŌNIN]   Empty Re: Ken Hiashi [JŌNIN]

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Jul 25, 2013 9:06 pm

Sumimasen, ale Raiton no Yoroi povolit nemohu, tuto techniku má jen Raikage. A navíc na to nemáš body - především čakru.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Ken Hiashi [JŌNIN]   Empty Re: Ken Hiashi [JŌNIN]

Příspěvek pro Ken Hiashi Thu Jul 25, 2013 9:22 pm

Techniky sú upravené Smile
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ken Hiashi [JŌNIN]   Empty Re: Ken Hiashi [JŌNIN]

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Jul 25, 2013 9:26 pm

OK, teď to jde Very Happy
POVOLENO
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Ken Hiashi [JŌNIN]   Empty Re: Ken Hiashi [JŌNIN]

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat Apr 12, 2014 10:14 am

Mohol by mi niekto z Adminov presunúť túto postavu do aktívnych ? Neviem čo tu robí  lol! lol! 
Ďakujem ^^
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ken Hiashi [JŌNIN]   Empty Re: Ken Hiashi [JŌNIN]

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Apr 12, 2014 8:05 pm

Rádo se stalo... XD
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ken Hiashi [JŌNIN]   Empty Re: Ken Hiashi [JŌNIN]

Příspěvek pro Ken Hiashi Sun Nov 08, 2015 12:42 pm

Pokračujem Smile
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ken Hiashi [JŌNIN]   Empty Re: Ken Hiashi [JŌNIN]

Příspěvek pro Hideo Hatake Mon Mar 14, 2016 5:27 pm

Povolené.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Ken Hiashi [JŌNIN]   Empty Re: Ken Hiashi [JŌNIN]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru