Sajin Yatoshi

Goto down

Sajin Yatoshi

Příspěvek pro Assasin Senju za Thu Jul 25, 2013 11:51 pm

Sajin Yatoshi


- Vesnice: Sunagakure
- Věk postavy: čerstvých 20
- Pohlaví: určitě muž
- Hodnost: Tokubetsu jounin
- Klan: Yatoshi
- Kekkei genkai/Kekkei tōta, hijutsu: Jiton (Sakin - zlatý písek)
- Podstaty - doton

______________________________________________________________________________________

Oblíbené/Neoblíbené

Sajin má rád spoustu věcí a spoustu věcí rád nemá. Nejradši má procházky v přírodě, cestování, knihy a dychtí po vědění. Nesnáší lži, nespravedlnost, nemožnost volby, poušť a války.

Charakter postavy

Sajin Yatoshi je zvláštní typ člověka. Je ochotný, veselý, milý, nebojí se riskovat život nejen za své přátelé, ale klidně i neznámé lidi. Je inteligentní a má dobrou paměť.
Je zbrklý, jeho mozek nekoresponduje s jeho ústy. Říká, že ninjové musí plnit všechny rozkazy, ale někdy musí udělat to, co považuje za správné. Proto většinou plní mise po svém. Nikdy by nenechal nikoho obětovat, když vede tým, tak se musí vrátit celý. Sajin je idealista, sní o tom, že se dostane do vrcholné politiky, zastaví války, sjednotí národy a vytvoří svobodnou demokracii. Věří, že založí hnutí, které spojí lidi se stejným cílem napříč celým světem Shinobi.

Schopnosti

Sajin je skvělý řečník. Umí skvěle tančit. Ne, teď vážně...Sajin je tokubetsu jounin, to znamená, že se specializuje na jednu určitou činnost, patří mezi elitní bodyguardy. Ať už chrání geniny, kage, vysoce postavenou osobu, vždy dokáže všechny ochránit.
S tímto povoláním má vybroušené ninjutsu na střední a velkou vzdálenost a na blízko kenjutsu.

Vybavení

Jeho vlastní katana ze zlatého prachu, kterou si vytvořil. Je pevná, ostrá a přitom neuvěřitelně lehká. Pokud mu ji někdo vyrazí z ruky, dokáže si ji zpět přivolat. (Díky magnetické síle jitonu.)
Dále vlastní tykev, stejnou jako má Gaara. Nosí ji na zádech a je plná zlatého písku.

Životopis


Kapitola 1. A jsem tady!

Sajin se narodil v Sunagakure no sato, v dobách kdy prosperovala a nemusela se skrývat v podzemí. Narodil se do bohatého klanu Yatoshi, ze kterého také pocházel velký Yondaime Kazekage. Jeho dětství bylo poklidné, měl milující rodiče a své přátelé. Nebyl a nikdy nebude psychicky labilní. Ve svých pěti letech objevil své kekkei genkai a rodiče jej přihlásili do akademie. Byl skvělý student, pozorně poslouchal, s nikým moc nemluvil, jen se snažil dozvědět, co nejvíc. Jednou si jej na akademii dobíral student vyššího ročníku. Sajin o tom mlčel, zařekl se, že nikomu nic neřekne, ale bude trénovat dál a dál, dokud se mu nepostaví sám, bez pomoci. Jednou náš tyran - šikanátor obtěžoval malého, brýlatého chlapce. Sajin byl poblíž, hrdinsky se za malého chlapce postavil a tyran - šikanátor dostal, co proto. Líbil se mu pocit, někoho zachránit. Tato událost pomohla formovat Sajinův charakter. Od té doby se v akademii nestalo nic, co by stálo za pár slov. Sajin úspěšně odmaturoval v 7 letech.

Kapitola 2. Tragédie na obzoru

Sajin byl přidělen do čistě dívčího týmu, a proto, že je pohledný, tak se stal hlavním miláčkem. Byl jejich ochránce a sensei pro něj byla jako druhá máma. Bojovali, trénovali, plnili mise a měli potenciál. Proto jejich sensei rozhodla, že je přihlásí do chuuninské zkoušky. Vše bylo perfektní!...Ne, tohle neměli říkat...Ve druhém kole chuuninské zkoušky  do lesa Smrti vtrhli nukeninové...Znásilnili a zabili Sajinovi týmové partnerky a Sajina mučili. Dřív než je odhalili ANBU jednotky, tak přišla na pomoc jejich sensei. Nemohla je porazit, tak je vzala do záhrobí spolu s ní. Sajin byl zoufalý, zesláblý, zbitý...Cítil se hrozně, nevěděl, co teď...Jedno, ale věděl jistě, musí stát a udělat, co je správné. Nenechal se odvést do nemocnice a splnil zkoušku chuuninu. Musel to udělat, pro své milované, pro padlé kamarádky a senseie.
Sajin přísahal u jejich hrobů, že už nikdy nebude tak slabý, aby nedokázal ochránit své milované.  Přísahal, že to bylo naposledy..

Kapitola 3. Nový cíl
Sajin si určil svůj sen, neříkal tomu sen, ale cíl. Chtěl mír, věčné spojenectví, toužil po svobodě. Věděl, že mír, který panuje je velice křehký. Snažil se najít odpovědi v knihách. Přečetl spoustu moudrých knih...Usoudil, že nejlepší bude, stát se kazekagem, jen tak měl možnost něco měnit.
Čas plynul dál, Sajinovi bylo 13 a byl chuuninem. Skamarádil se s bývalým jinchuurikim a společně trénovali. Vytvořil nové techniky, které odkoukal od něj. Svým zlatým pískem mohl kdykoliv zkrotit Shukaku. To dělal dost často, neměl jinou možnost než zesílit ještě víc. Jeho slabinou byl boj na blízko, tak se rozhodl začít trénovat kenjutsu, rychlost a reflexy. Na to že byl mladý chuunin, tak byl na úrovni dospělého jounina. Plnil mise, byl přiřazen do jiného týmu, získal si nové přátelé. Získal nové zkušenosti a už mu bylo 15 let. Neustále usiloval o povýšení..Jeho schopnosti byli vyhlášené..

Kapitola 4. Povýšení

Kazekage si všiml jeho schopnosti a přátelství, které měl k jinchuurikimu. Po zvážení a konzultacích s radou a jouniny jej povýšili na ochranku Jinchuurikiho - tokubetsu jounin! Sajin byl o krok blíž ke splnění jeho snu. Jednou měl misi, musel ochraňovat feudálního pána, se kterým se poté sblížil. Sice to bylo na úkor jinchuuriki, ale povinnost, je povinnost. On to chápal.
Sajin neustále feudálního pána pobízel k vytvoření pevného spojenectví, demokracie. Sajinovi poskytoval moudré rady, Sajin si feudálního pána vážil a neustále se přeli o správnosti války. Jednoho dne v Sunagakure jeho kamarád Jinchuuriki podlehl Shukaku a začal řádit. Okamžitě vyrazil, ale přišel pozdě. Nová Kazekage, Akasuna no PiliKKa začala s pečetěním do nového hostitele, respektive hostitelky..Yoko Ayme...Sajin si v srdci uchoval vzpomínku na svého kamaráda a jeho objektem ochrany se stala nová jinchuuriki. Nejlepší na tom bylo to, že ji musel ochraňovat, aniž by o tom věděla. Jeho mise však netrvala dlouho, Yoko odjela do Konohy a Sajin byl bez práce. Sajin se mezitím stal vůdcem klanu.

Kapitola 5. Nový řád


Sajin chtěl tým, strašně moc chtěl vychovávat další generaci, která by měla stejně radikální názory jako on. Dával dohromady lidi, kteří by byli za ním a snažili se, aby je někdo bral vážně. V jeho 18 letech nastal zlom ve světě. Světová válka která zapřičinila Reina. Sajin se do ní aktivně zapojil a Aliance zvítězila.


Kapitola 6. Tajná mise
Jednoho dne Sajinovi dorazila tajná zpráva...V horách se ukrýval, teď už bývalý, feudální pán. Sajin neváhal, sbalil si své věci a s povolením jeho Kazekage - sama odešel do hor. Na jeho cestě potkal spoustu nebezpečí...Nukeninové byli všude..Sajin se přes den skrýval a v noci cestoval, porážel své nepřátelé a jednou byl i na pokraji smrti. Zranění jeho cestu prodloužilo. Chtěl to už vzdát a vrátit se do Suny, ale věděl, že na něj feudální pán spoléhá.
FLASHBACK
Je jich hodně..Pomyslel jsem si a tiše vyčkával ve svém úkrytu. Nesmím se vzdát, když prohraju, jsme ztraceni...Proto musím udělat jedno... poskládal jsem pečetě a položil ruce na zem. Soustřeďoval jsem svým kekkei genkai zlatý písek, ten jsem míchal se zeminou. Chystal jsem se použít techniku, která dokáže zkrotit i Shukaku. Jen, nesmím zanechat stopy...Je jich tu 10..
"Ryuusa kinryuu!" vše bylo připraveno, velký mohutný strom, za kterým jsem se skrýval padl a přede mnou se objevila mohutná vlna ze zlatého písku. Nepřátelé byli zmateni, začali pálit do vlny své ohnivé techniky a to jim jen přitížilo. Rozžhavený písek padl na mé nepřátelé a byli zaživa  pohřbeni. Usmál jsem se. Moc jednoduché..
Ano, bylo to moc jednoduché..Za mnou se objevil vůdce skupiny a zaútočil na mě svým mečem. Útok jsem nečekal, meč našel svůj cíl a zařezal se mi do boku. Zareagoval jsem však ihned a bok si kryl vrstvou zlatého písku, takže mě nemohl rozseknout. Ihned se mi ze zad přesunula má zlatá katana a dali jsme se do souboje. Utržil jsem několik zranění, souboj byl dlouhý a já byl na pokraji svých sil. Ještě trochu...
Odskočil jsem a oddechoval jsem. Rukou jsem si kryl ránu na boku, ze které odkapávala krev. Soustředil jsem čakru do nohou a vyskočil jsem k poslednímu úderu, který rozhodne. Já jsem stál a oddechoval, můj nepřítel padl na kolena, mrtvý...
Já jsem byl zraněný a vyčerpaný, odpotácel jsem se k řece. Omdlel jsem a voda mě odnesla.
...
kap...kap...kap..
Jsem mrtvý? Znovu následoval ten otravný zvuk..Ne, nejsem.. Nechal jsem úvah a prudce jsem se probudil. Všechno mě bolelo. Ležel jsem v nějaké chatrči a u mě seděla stará paní.
"Lež panáčku, utrpěl si těžká zranění, našla jsem tě a pomohla ti.." k neuvěření, že existují ještě dobří lidé. Lehl jsem si tedy a uzdravil se. Tato stará paní byla moc milá  a hodná, nastal čas loučení, které nesnáším.
KONEC FLASHBACKU
Jednoho dne našel, co hledal..V horách se nachází tajný komplex, velký skoro jako město. Feudální pán na něj čekal...Ležel na smrtelné posteli a ještě jednou chtěl vidět mladého Yatoshiho. Jeho poslední přání bylo, ať Sajin vede revoluci a sjednotí svět. Dal mu svůj náhrdelník, který Yatoshi nosí.
Sajin se vrátil v den svých 20 narozenin do vesnice a byl připraven splnit svou povinnost...


- Vzhled postavy

Bodové hodnocení schopností
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 4
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 3
Rychlost - 4
Chakra - 4
Ruční pečetě - 3
Celkem: 25 bodů

Techniky

E-rank
Základní techniky

D-rank
Shunshin no jutsu
Sakin shuriken (vytvoření shurikenu ze zlatého písku, opět stejné jako písečná technika Suna shuriken)

C-rank
Sakin bunshin (Stejný jako Suna bunshin)
Daisan no me

B-rank
Sakin no tate - technika existuje ZDE
Sakin kyuu (stejné jako Sabaku kyuu, akorát ze zlatého písku)

A-rank
Ryuusa kinryuu - technika existuje ZDE

S-rank
Sakin Sōtaisō (stejné jako Sabaku Soutaisou, ale ze zlatého písku)


Naposledy upravil Assasin Senju dne Fri May 30, 2014 11:08 pm, celkově upraveno 1 krát

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Sajin Yatoshi

Příspěvek pro Assasin Senju za Thu Jul 25, 2013 11:52 pm

Tuto postavu jsem vytvořil dříve a nechtěl jsem, aby přišla na zmar. Pokud někdo chce, napište mi ^^

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru