Klan Senfaiů

Goto down

Klan Senfaiů

Příspěvek pro Sato Keiko za Fri Jul 26, 2013 7:54 pm

Rodokmen: Taishi Senfai (zakladatel klanu a otec Tishimotta a Kishimotta) stav-mrtvý
Kishimotto Senfai (syn Taishiho a bratr Tishimotta, otec Yamamota a jeho sourozenců) stav-mrtvý
Tishimotto Senfai (bratr Kishimotta a strýc Yamamota a jeho sourozenců) stav-mrtvý
Minami Senfai (matka Yamamota a jeho sourozenců) stav-mrtvá
Naoto Senfai (nejstarší bratr Yamamota,syn Kishimotta a Minami)  stav-mrtvý
Satoshi Senfai (starší bratr Yamamota, syn Kishimotta a Minami) stav- živý (pravděpodobně je na straně nukeninů)
Aloi Senfai (dívčí dvojče Yamamota, dcera Kishimotta a Minami) stav- nezvěstná (nikdo neví jestli vůbec žije nebo kde je)
Yamamoto Senfai ( syn Kishimotta a Minami) stav-živý genin z Kumo
Historie klanu: Klan založil Taishi Senfai z Kumo. Kvůli jeho manželce o které se nic neví, se musel přejmenovat na Akisimu. Ta ale při porodu dvojčat Kishimotta a Tishimotta zemřela a Taishi byl na výchovu dvou chlapců sám. Mělo to i své výhody- přejmenoval sebe i oba syny na Senfaie a tak tento klan založil. Oba kluci se pořád hádali a snažili se být lepší než ten druhý.Taishi chtěl aby se stali Shinobi a poslal je na akademii, kde si nevedli vůbec špatně. Odmaturovali bez problémů a čirou náhodou se dostali oba do stejného týmu ještě s jednou dívkou jménem Minami. Později se stali Chuuniny a měli za úkol donést tajný svitek z Kumo do Suny. Cestou narazili na velký příkop a kluci chtěli překonat jeden druhého. Těsně před skokem však Minami zaječela a Kishimotto zastavil. Tishimotto to nestihl a málem spadl do velkého příkopu,ale naštěstí se zachytil o trčící větev-. Za Minami stál velký medvěd. Kishimotto nevěděl komu pomoc dřív.Minami mu řekla že to zvládne. Kishimotto si vyndal provaz z batohu a ovázal ho kolem blízkého stromu.Potom si druhý konec ovázal kolem pasu a pomalu se spouštěl za Tishimottem.Těsně před tím než byl u něj,větev praskla.Tishimotto si myslel že je konec ale pak ho cosi chytlo za ruku.Byl to Kishimotto který se pustil provazu a držel se za kus ostrého kamene který vyčuhoval ze skály.Tishimotto si vzpomněl co ho učil mistr.Lézt pomocí chakry po stěnách a stromech.Rychle nahromadil chakru do nohou a pak vzal Kishimotta a vylezl nahoru z příkopu..Oba pohlédli na Minami a nevěřili vlastním očím.Před ní ležel medvěd jako by ho právě přelej kamion.Oboum z toho lezl mráz po zádech.Pak se vydali cestou dál. .Kishimota cestou napadl ďábelský plán:Když si získá Minami,může se stát nejmocnějším ninjou na světě.
Kishimotto poté začal s Minami chodit a oba se do sebe zamilovali.Po pár letech už přestali plnit mise a začali žít nový život v Kumo (Tishimotto žil s nima).O pár let později se jim narodil první syn: Naoto.V ten den si Kishimotto vzpomněl na svůj plán a napadlo ho ještě něco: On sám mít ten KG mít nemůže ale jeho potomci ano.Rozhodl se že si pořádně vycvičí Naota a potom ho bude využívat jako svůj nástroj.Když bylo Naotovi 7 let,vzal si ho na starost.Kishimottův trénink byl krutý.Trénoval ho jak nejvíc mohl a když se mu něco nepovedlo dostal rákoskou.Kishimotto jednoho dne požádal svého bratra jestli by pro Naota neukradl Svitek pečetí. Tishimotto váhal.Nakonec se ale opovážil a jedné noci se vkradl do domu Hokageho v Konoze a svitek ukradl. Kishimotto ho pak využil aby Naota naučil ty nejlepší techniky.Pak se rozhodl že se nějaké naučí také a Tishimotto se pak také nějaké naučil.Když se všechny naučili,Tishimotto potají svitek vrátil zpátky,protože Shinobi už začínali mít podezření že by právě oni svitek vzali.Z Naota vyrostl velký,silný a bezcitný Shinobi.Ještě když bylo Naotovi 12 let,narodil se Minami a Kishimottovi další syn: Satoshi.Kishimotto však už Satoshiho netrénoval tak jako Naota.Satoshi si někdy chtěl s Naotem hrát ale ten ho ignoroval a když ho Satoshi nepřestával otravovat tak mu dal klidně i pěstí.Satoshi se tak stal tichým a tajemným chlapce,podobným jeho bratrovi ale ještě v něm nějaké city zbyli.Oba synové měli KG jako jejich matka.
Kishimotto si říkal co by s takovou velkou sílou mohl dělat.Tu pohlédl na mapu.Všiml si malé vesničky jménem Dragongakure (omlouvám se že to neni v jpn ale nenašlo mi to).Pak ho něco napadlo-Mohl by tu vesnici zničit.A poté zničit i ostatní vesnice a stál se pánem celého světa.Vše řekl Minami,Naotovi a Tishimottovi.Minami váhala,Tishimotto souhlasil a Naoto také.Nakonec souhlasila i Minami. Pár dní než se měli vypravit do Dragongakure se Minami narodili poslední děti-dvojčata Yamamoto a Aloi.Kishimotto se rozhodl k horznému činu: Obě mimina nechají v Kumo.Minami odporovala že je to šílenství.Kishimotto trval na svém.Hádali se asi půl hodiny a pak se rozhodlo že najdou nějakou chůvu která se zatím o děti postará.Hledali ale nikdo se nechtěl starat o ty děti.Nakonec se našla jedna dobrá žena.Senfaiové jí ale neřekli kam jdou.Když konečně došli do Dragongakure v noci zaútočili.Minami,Naoto a Satoshi aktivovali své KG a Tishimotto s Kishomottem využili svých dobrých ninjovských shopností (měli hodnost Jouninů).Jejich sen se opravdu povedl.Vesnici celou zničili.Kishimottovi vlezla ta moc do hlavy a jako další vesnici chtěl vypálit Konohu.Minami ho ještě přemluvila ať se vrátí pro dvojčata.Když však vkročili do domu té pani,nikdo tam nebyl.Obrátili celý byt vzhůru nohama.Satoshi si všiml malé deky.Odkryl ji a uvnitř byl Yamamotto.Aloi bohužel nenašli.Pro Minami to byl velký šok. Už museli jít dál. Minami celou cestu nesla Yamamota sebou.Den před útokem na Konohu řekla Satoshimu: ať brášku pohlídá.  Satoshi kývl a když byl osudný boj,neúčastnil se ho.Ten den viděl Satoshi(s Yamamotem) tu nejhorší věc,co kdy zažil.Bohužel pro Senfaie byl tento boj poslední.Všichni v té bitvě zahynuli.Satoshimu se podařilo uniknout.Yamamota nechal v Kumo a sám poté utekl co nejdál to šlo.
Yamamoto vyrůstal v Kumo.Rozhodl se že se stane Shinobim. Začal chodit do školy.Kvůli jeho povaze se s ním nikdo moc nekámošil.Yamamoto zvládl školu dobře.Všechny základní techniky uměl na jedničku takže se mu podařilo odmaturovat.Druhý den od maturity konečně nastal den kdy se měli rozdělit do týmů. Yamamota zařadili do týmu 4 s Kasumi-holkou která se mu líbila, a s Shinjim-neviditelného kluka který se moc neprojevoval takže o něm moc Satoshi nevěděl.Dostali Jounina jménem Takeshi.Společně plnili mise a zvykli si na sebe.Stali se z nich nerozluční přátelé.Shinji se začal víc projevovat.Byl dost dobrý v bojích a také toho hodně věděl.Kasumi se naučila dobře bojovat a měla celkem šanci stát se nejlepší Kuniochi. Yamamoto se také hodně zlepšil a cesta k jeho cíli se blížila.
Jednou dostal Yamamotův tým misi najít v jednom malém lese Sluneční kámen.Takeshi řekl:,,Myslím že jestli budeme hledat pohormadě,bude to trvat dlouho.Radši se rozdělíme,bude to rychlejší.Pokud nic do 2 hodin nenajdete,vraťte se sem".Yamamoto šel k malé jeskyni.Měl divný pocit že ho někdo sleduje.Najednou před jeskyní na něj někdo hodil shurikeny. Yamamoto tomu šikovně uhnul.Stál tam tak 19ti letý mladík,který se trochu podobal Yamamotovi.,,Mé jméno je Satoshi Senfai,tvůj bratr.Tuším že ty jsi Yamamoto.Už pár dní tě sleduju a mám pro tobe nabídku.Mým cílem je dokončit co naši rodiče začali a potřebuju k tomu tebe a ještě tvoje dvojče Aloi,i když myslím že tu už nenajdu.Měl bys tu nabídku přijmout,jako můj bratr a potomek Senfaiů." řekl ten kluk.Yamamoto nemohl uvěřit tomu že je potomek Senfaiů.Věděl o nich,učili se o nich ve škole ale v životě by ho nenapadlo že zrovna on bude jejich potomek.Yamamoto si vzpomněl na slova Takeshiho: každý Shinobi by měl být věrný své vesnici. ,,NIKDY!!!Já nejsem jako ostatní z mého rodu.Vím že mým cílem je být nejslanvější ninja ale ne záporák!" zařval odvážně Yamamoto,když se konečně vzpamatoval z toho co se dozvěděl.Satoshi se na něj podíval a pak řekl: ,,Pak tedy nemám na výběr.Náš otec by nikdy nesnesl kdyby někdo z nás byl proti svému vlastnímu klanu.Budu tě muset zabít." řekl.Yamamoto začal utíkat.Satoshi na něj použil svoje Ranton.Yamamoto nestihl utéct a černý blesk ho zasáhl.Yamamoto se pomalu zvedal a odvážně říkal,,Ne,jestli se chci stát nejslavnějším ninjou,tak tu nemůžu umřít" .Zničeho nic použil Yamamoto svoje KG a zasáhl bratra.To v něm vzneslo sebevědomí a začal bojovat ze všech sil.Oba bratři proti sobě bojovali do posledních sil.Satoshi věděl že jestli v tom budou pokračovat,zemřou oba.Proto použil svoji tajnou,neznámou shopnost která Yamamota omráčila.Poté Satoshi utekl.Jeho tým ho pak našel a odvedli ho do nemocnice.Když se Yamamoto vyléčil,Shinji a Kasumi se ho ptali co se mu stalo.Yamamoto jim nechtěl říct pravdu,tak zalhal: ,,No,padl sem únavou." řekl a usmál se.Po roce se celý tým rozdělil.Každý šel za svým snem.Kasumi a Shinji odešli z Kumo,jediný Yamamoto tam zůstal
Zaměření klanu: Všechny děti MInami po ní podědili KG Ranton. Kishimotto, Tishimotto a Taishi toto KG bohužel neměli, ale uměli všechny zakázané techniky.
Jiné zajímavosti: Všichni z klanu kromě Minami mají hnědé vlasy a modré oči. Nikdo neví proč tomu tak je, ale asi to mají v genech.

PS: Hledám někoho kdo by chtěl hrát Aloi. Jestli by někdo měl  zájem, ať mi napíše PM a nějak se dohodneme
.
avatar
Sato Keiko
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 07. 13
Location : Kumogakure no Sato

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru