Reina Kana ET

Goto down

Reina Kana ET

Příspěvek pro Reina Kana za Fri Jul 26, 2013 10:50 pm

 Jméno a příjmení:   Reina Kana
„Anděl ze Sněžné“

Věk: 29 let
 
Pohlaví: žena
váha: 59 kg
výška: 165,5 cm
Hodnost:  S rank
Otokage
 
Vesnice: pochází ze Sněžné, bydlela v zemi Železa a  nyní Otogakure
  
Klan: Kana
 
Historie klanu
Do tohoto klanu patřila i první uživatelka Shotonu Guren, která patřila pod Orochimara 
Klan Kana:
Klan Kana
 
znak klanu

 
Úděl klanu Kana
 
Klan Kana byl a je považován za nájemné vrahy a akce na zakázku. Nikdy se neodsuzovalo pro koho pracují, klan měl identitu všech. Pracoval pro ty, kteří na to měli. Bylo jedno s čím měli pomoci - vraždy, krádeže, vzpoura, ochranka kage.... bylo možné cokoli, pokud jim dobře zaplatili. V tu chvíli byli oddaní své misi. Kdysi dávno, když klan Kana ještě nikdo neznal a ve světě začali záhadně mizet lidé a později třeba jen nacházela mrtvá těla, společnost tento incident nazývala "čistá smrt", bez jediné kapky krve, nebo stopy vraždy. Zabíjení krystalem bylo rychle ať už rozmnožující se krystaly uvnitř těla nebo na povrchu. Snadno jim každý podlehl, protože uměli velmi dobře obchodovat a zacházet se svým jménem, vzhledem, silou a přesvědčivostí. 

Bohatství

Hlavní rodina vlastní v přepočtu tři sídla, dva jsou neznámo kde. Hlavní sídlo je v Zemi Železa. Říká se, že další sídlo se skrývá někde v horách, kde se těží drahé kameny a to třetí ve Sněžné vesnici. Většinou na neutrálních místech, aby za nimi mohl kdykoliv a kdokoliv zajít a požádat o pomoc.
Jejich trezory jsou nabity k prasknutí, i když si nechávali za mise platit poměrně tučnou sumu, nikdy pracovat nemuseli. Jejich úžasní kg jim dovolovalo vyvolat za většího úsilí i malé diamanty a drahé kamení. 
Mezi bohatství se však musí zařadit i poměrně ďábelská krása.

Historie klanu
Klan Kana vznikl ve Sněžné vesnici sídlo měl ale v Zemi Železa, bylo jedno z nejváženějších a ochotných pomáhat všem, když si o pomoc řekli. Hlavní vůdce klanu byl Kenaro a jeho žena Akemi. O Akemi bylo známé, že byla nejkrásnější v celé zemi, o Kenarovi, bylo známo, že je mrzutý a potrpí si na pořádku a síle. Tak bylo vychováváno i jeho 8 dětí. Větší pozornost se však věnovala chlapcům než dívkám, které byli odsuzovány. Znali jen tvrdý trénink a nic jiného, dívky trénovala tajně sama Akemi. Pod klan Kana patřili i vedlejší rodiny, které byli (možná i jsou) v různých oblastech a spravují to samé co hlavní rodina. Kenaro si vyjednal velký respekt, ikdyž se ho všichni báli věděli, že když přijdou pomůže jim. Jednoho osudového dne, kdy se nejstarší syn Takeru rozhodl dál netolerovat chování svého otce odešel do světa. Ten večer se pustil Kenaro do peskování nejmladší dcery (Reina), ta při večeři odešla do kuchyně, kde z tajné skříňky vzala organický jed a přidala ho do omáčky na rýži, stihla u toho zabít ještě kuchaře, který ji v tom chtěl zabránit, schovala ho do komory a když se vrátila zpět omáčka již v kuchyni nebyla. Reina se vrátila tedy do jídelny, kde se hlavní rodina dusila až nakonec otravě všichni podlehli. Z Hlavní rodiny zbyli pouze dva členové a to nejstarší syn Takeru,v pořadí 8. dítě Reina.

Do tohoto klanu patřila i první uživatelka Shotonu Guren, která patřila pod Orochimara a i samotný Kenaro jednu dobu pracoval pro zločinecké organizace a Akemi vedla jednotky samurají v zemi železa. Reina se ale dozvěděla o moci, které je svěřena v rukou nástupce rodiny Kana i s titulem a Takera se ošklivě zbavila a tak titul Lady Kana přešlo na ní stejně jako veškerá síla, tajemnství i majetek.

Kekkei genkai Shoton /? ?/ - je vzácné elementární ninjutsu, které může vyvolat krystal a jiné vzácné kameny tomu podobné a dokonce již s existujícími manipulovat. Pro vytvoření krystalu je předpoklad zemského elementu, může skrystalizovat Suiton, mokuton a doton, a ti proti němu nemají ani šanci, pokud se ale navýší struktura krystalu třeba na třínásobnou vydrží to na chvíli i útok Raitonu, Katonu a fuutonu, kterým se normálně neubrání a nemůže je krystalizovat, krystalu také vadí zvukové techniky, zprávné zvukové vlny naruší strukturu molekul. Shoton je zajímavý tím, že okamžitě mění věci na zbraně, jedna z nějtěžších technik je Legendární 8.formace, která je silná a velká natolik, že se do ní může chytit i celá vesnice. Nejnebezpečnější je však technika Gokkakuro, vězení, do kterého když se někdo chytí tak se po lusknutí rozpráší na prach. POtom kombinace poryvu světla a tlakových bodů smrti, kdy její uživatel je nedobytný, ale zároveň to ubližuje jemu samotnému. Velkou zajímavostí jsou stopovací 'radarové' krystaly, které reagují na chakru shotonu, nebo na vlastní strukturu u někoho jiného. Shoton nemůže skrystalizovat čistou energii a chakru, ale naopak může zkrystalizovat třeba vlhkost ve vzduchu a udělat z toho zbraně. 
Zajímavostí i Shotonu je barva používaných krystalů: pastelové barvy krystalu jako růžová, fialová jsou barvy obyčejného krystalu. Oproti tomu barva rudá znamená krev a krve prolití rudý krystal se používá u labyrintu, vězení nebo 8. formace, kdy je možné pouhým lusknutím krystal zničit. Velkou vzácností je ovšem černý krystal. Je silnější jak všechny ostatní jeho struktura je dána temperamentem a intenzity chakry uživatele. Černý krystal vydrží rozhodně větší útok a pokud se do něj vlije chakra je prakticky nezničitelný. Naposledy se černý krystal objevil u jednoho uživatele klanu Kana a to Gurenina otce. (Ukazuje čisté zlo a nenávist)
- Hlavní rodina měla na zápěstí vytetováno logo klanu a to malý diamant, aby se odlišili od vedlejších a taky pro přivolávací techniku Shouton Kuchiyose: Hiji Choushou 
- ve znaku mají též diamant stejný jako na ruce

černý krystal - kurai shoton
- má pevnější strukturu než normální shoton krystal. 
- proudí v něm chakra uživatele a reaguje na jeho emoce
- odolá všem útokům třídy E, D, C včetně zvukových vln, pokud je uživatel ve formě tak černý krystal ze začátku vydrží i útoky typu B u katonu a fuutonu. (cca 2 - 3 posty)
- pokud černý krystal někde zůstane uživatel cítí z jeho okolí chakru, tím jak vypouští menší vibrace 
- jelikož reaguje na uživatelovi reakci stačí pouhé rozzuření a člověk chycený v černém krystalu je zničen
- objeví se jen u uživatelů, který mají černou a poskvrněnou duši a většinou u hlavní větve rodiny

Rinnegan - jedno oko (levé)
Tím, že Reina má jen jedno oko, má omezené ovládání technik:
Kuchyiose no jutsu ( přivolání tvorů)
Shinra tensei ( přitažlivá a odpudivá síla)
Kyūkon no Jutsu (absorbční technika chakry)
3 sféry 


 
 
Senseiové: Kabuto, Naomi Hyuga, Orochimaru (jen pár technik), Kagami Uchiha
 
Charakter: málo předvídatelná, nikdo neví jak zrovna zareaguje, milá je jen v soukromí
neváže se na druhé, spíš samotářka, má ráda, když je vše jak má být, jinak se umí velmi dobře naštvat a vybuchnout, svým chování působí v lidech strach a obavy, je chladná, temperamentní a jak jinak než zlá, pokud jí někdo naštve nebo nedělá co by měl, rozdává facky, pěstí a jakékoli jiné fyzické tresty.
cílevědomá, sklony k vůdcovství, snadno výbušná, velkým bitkám se vyhýbá, ale ráda je vyprovokuje. Umí se ale chovat i jako dáma, což může překvapit a dokáže odhodit i city stranou pokud přijde na věc. Je prostě nepředvídatelná.
Za výbuchy její osobnosti mohla Nibi, která přidávala Reině na brutalitě a i když o ní přišla stále se v ní projevují sklony, které měla i Nibi.
 
Fóbie: Jsou, ale nikdo je nezná
 
Schopnosti: Reina umí velmi dobře koncentrovat chakru a má velmi dobrou paměť, zapamatuje si vše, i když to viděla či slyšela jednou. Vyniká v rychlosti používání technik, avšak nerada provádí boj z blízka, svou osobností a krásou byla schopná dobře manipulovat s muži
 
Sen: Pomstít se společnosti za vše co jí vzala a o co jí připravila!
 
Zbraně a vybavení: Všeho čeho se Reina dotýká se mění v krystalové zbraně!
 
Příběh:

Jak to všechno začalo?


Patří ke klanu Kana, který sídlil v Zemi Železa poblíž hlavního sídla setkání kágů. Její rodina hrála na obě strany a pomáhala těm, kteří přišli s větší sumou peněz., Rei byla od mala trénovaná, ale taky citově vydíraná a fyzicky občas týraná především otcem, pokud se mu něco nelíbilo, proto se ani nedalo divit tomu, co udělala po jedné maximální hádce s otcem. Pak se spekuluje o tom že došlo k nešťastným náhodám a její klan byl záhadně vyvražděn. Reina je všechny otrávila a sama říká, že to byla jen "Nehoda" , přidala do polévky organický jed. Jediný kdo zůstal, byl její bratr, kterého od té doby neviděla. PO této několikanásobné vraždě se vydala za každým členem její skupiny/týmu, jestli by jí pomohl, každý ji ale chtěl odvést  za feudálním pánem a oznámit ho, nikdo jí neposlouchal a nehodlal vyslechnout, co se stalo. Prostě se její tým najednou obrátil proti ní. Tak je Reina jednoduše zabila taky. V přepočtu měla na svém kontě již 19 vražd svých nejbližších. Devatenáctá vražda byla její nejlepší kamarádky, která se proti ní postavila v boji a tam se Reině podařilo na zlomek sekundy vyvolat černý krystal, po její užití, ale Reina ztratila na pár minut vědomí, jak moc ji ohromila její vlastní síla. Jejím životním vzorem byla prapraprateta Guren, která spadala pod Orochimara. Proto i ona hodlala najít jeho a přidat se k němu. Moc informací se k ní nedostávalo, proto když narazila na vesnici Tsukigakure, kde ji přijal Kabuto ani na chvíli neváhala.  Kabuto jí nevydával, ani když si o Reinu zažádala Sněžná vesnice, aby jí stihl trest. Viděl v Reině potenciál, kterého hodlal využít. Reině bylo jen 17 a tak se stávala prozatím vhodnou kandidátkou na jinchuurikiho. To byla první věc, kterou Kabuto hodlal s Reinou udělat.  Jakmile totiž Sasuke Uchiha, který též spadal pod Kabuta přinesl démona Nibi no nekomaty dvou ocasného démona, byla Reina zavolaná k němu. Byla u toho i Naomi Hyuga tehdejší zástupkyně Kabuta. Reina si už od začátku se Sasuke nepadla do oka, předtím jen náhodné setkávání dokázalo, že oba dva jsou natolik temperamentní a egoističtí, že nejdou k sobě. 

Nibi no Nekomata, Sasuke Uchiha a Naomi Hyuga


Nastal ten čas, kdy se Reiny nikdo neptal a jen jí postavili před hotovou věc. Kabuto Reině udělal nabídku, kterou bohužel nemohla  a ani nesměla odmítnou, ale ona sama v té době ani odmítnout nechtěla, v démonovi uvnitř těla viděla výhodu s chakrou a dalším elementem navíc, který se normálně neměla šanci se naučit. Její tělo ale nátlak Nibi nevydrželo a ona se hroutila k zemi. 
Sasuke sám nevěděl co se v něm v tu dobu zlomilo, ale mladá plavovláska ho přímo okouzlila svou odvážností vzít na sebe takové břemeno ač neměla na výběr. Od té doby si jí začal všímat víc, ale jí odrazovala Nibi. Spřátelit se s démonem nebylo nikdy nic jednoduchého, sama jí to dokázala až při první vraždě s ní. Následující období po Nibi Reinu trénovala Naomi, která jí i na post jinchuurikiho navrhla Kabutovi. Dotáhla Reinu až na jounina a trénovala ji ve stopování, koncentraci chakry a splynutí s Nibi tak, aby jí nedostávala z těla, aby ji Nibi neovládala. Ta si to ale nenechala líbit a tak Reinu naváděla k různým špatnostem, ale také k tomu jak by se měla chovat, pokud s ní chce vycházet. Právě Nibi Reinu navedla na její styl oblečení nebo spravování k mužům. Sasukemu se Reinina nová osobnost líbila víc než předtím. Nebylo divu, že i Reina v něm postupně začala nacházet zalíbení a chodili spolu na mise. Po misích se většinou scházeli na cvičišti a trénovali spolu. Reina o Sasukem smýšlela jako o její první lásce. Samozřejmě, že spolu začali i chodit. Naomi ale v té době odcházela a  ona se nemohla zbavit pocitu, že jí to je proti srsti, buď Naomi zůstane, nebo …. V Naomi viděla svou druhou matku. Neexistovala možnost, že by odešla. A už jen kvůli tomu jaké schopnosti Reina už dokázala vytrénovat se rozhodla Naomi postavit jako studentka proti učiteli. Naomi byla její první krystalická vražda za pomocí Nibi. Nejen, že si touhle vraždou Nibi získala na svou stranu, ale ještě se u ní začal probouzet Kurai shoton, který ona neuměla ovládat. A jelikož ten reagoval na emoce, tak to byl celkem problém.  Hned po té vraždě se Reina sebrala a i s tělem Naomi letěla do Konohy, v noci, kdy nebyl nikdo venku , aby jí zaregistroval. Dostala totiž výčitky svědomí, Naomi měla právo dostat se domů k rodině ať už udělala co jim udělala. Její bezvládné tělo nechala u hlavní budovy a zase zmizela.  Tu noc Naominu smrt obrečela.

 
Tsukigakure a Akatsuki

Ale v té dobře se také handrkovalo o ne moc dobré funkci Tsukikageho Ichiga. Kabuto založil občanskou válku, kterou ale prohrál. Reina samozřejmě bojovala po boku s ním a i přesto potom Reina šla a dovršila Kabutovu myšlenku zabít Tsukikageho. Každý viděl spolupráci Sasukeho a Reiny na střeše hlavní budovy, kde Reina Tsukikage zabila. Ve vzduchu. Krátce na to se ona stala Tsukikagem a přišla další práce respektive Kabuta mise, která odrazila Reininu cestu zločince.
Reina Tsukikageho také zabila pomocí meče Blesků. Ukradla ho přímo z Kumogakure a přímo Raikagemu. Everest Hiashi. Zamiloval se do ní a to byla jeho osudová chyba. Nechal jí totiž po ukrutném boji odejít i s mečem. Už tehdá měl svět možnost zbavit se Reiny. Tady zapracovala Reinina krása a osobnost. S mečem Blesků zabila Tsukikageho a její jméno se pak začalo rozšiřovat do světa. Kabuto hodlal využít toho, jak je Reina nastartovaná a požadoval po ní, aby převzala Akatsuki.  Reina jako velitelka Akatsuki si sice veda dobře, ale edo tensei byli holt edo tensei. 


Sasuke v tu dobu Reinu opouští a jí to láme srdce, tady byl okamžik kdy se začal Kurai shoton opět projevovat. Potlačovat ho dokázala jen se svou kamarádkou Ayame Takaishi. To ona byla vždycky ta která jí pomohla potlačit hněv aniž by o tom věděla. Reininu zálibu v kočkách využívala velice slušně. Akatsuki jak už sám název vypovídá páchali zlo . Reině se naskytla možnost zabíjet víc lidí a tím získával kurai shoton na síle. Málokdo dokázal odhadnout Reininu slabinu, do toho než začala ovládat kurai shoton to byl zaručeně Raiton a láva. O další slabině se spekulovalo, že Reina byla navštívit Hanza Salamandra, chtěla po něm spojenectví, ale on ji odmítal. Vědělo se, že Reinu otrávil, jen co se objevila za jeho zády. Tady byla druhá možnost, kdy se mohl Reiny někdo zbavit. Ale ani Hanzo neměl to srdce, aby to udělal, protože se mu líbila Reinina síla.  Ale i tak se Reině nepodařilo Hanza Salamandra ovlivnit natolik, aby se přidal k ní. Spolu s Akatsuki prováděli pravidelné útoky na vesnice, aby se jich báli. Záliba byla obzvláště v Kirigakure, kde byla tehdejší a dnešní Mizukage Hitomi Yamada. Podle Reiny byla Hitomi citově velice slabí člověk a proto na ní dělala pravidelné útoky hlavně po psychické stránce. 

Sho Kanetsu, Takeru Kana, Sasuke Uchiha, Neuro Uchiha, Ruki no Akasuna


Orochimaru se činil dále a dále, domáhal se své přítomnosti ve světě. Reina měla na jedné misi menší okouzlení jednoho příjemného muže jménem Dom. Orochimaru byl tak prohnaný, že Doma ovládl a vzal si jeho tělo. Za to ho Reina nesnášela. Orochimaru se snažil v Suně unést Rukiho, syna Pilikky no Akasuni, ale to se mu nepodařilo, ale dal světu jasně najevo, že je zpátky a šel Reinu ovlivňoval, oživil jí Karin, protože v té době měla trochu problémy s koncentrací Nibi v těle. Psychicky se jí začalo přitěžovat a ona pravidelně odcházela z Akatsuki, aby byla chvíli sama. Nikde neměla přítele, kterému by mohla stoprocentně důvěřovat. A právě v ten nejhorší okamžik se objevil Sho. Sho Kanetsu.  
                                               

  Důležitý okamžik Reininýho života. Sho Reině otevíral oči ačkoli ho odmítala pro jeho lehkomyslnost. Sho byl naprostý opak Reiny, zatímco ona byla akční on byl líný. Právě jeho lenost Reinu očarovala, s ním přicházela o stresy z okolního světa. Viděla v něm budoucnost, společnou budoucnost. Co ale nečekala bylo to, že se do jejího života připlete její vlastní bratr. Jelikož se Orochimaru vrátil, aby obnovil Otogakure, tak s ním i Takeru Kana. Měla chuť ho zabít, ale prozatím to neudělala. Se Shoem si totiž velice dobře rozuměli – sdíleli stejný smysl pro humor co se týče pošťuchování Reiny. Tohle období Reina byla nejšťastnější na světě, bylo jí jedno, že je už nejobávanějším zločincem, ale byla šťastná. Přirozeně se tohle jednání nelíbilo Nibi a proto se začala znovu míchat do Reinina života. Bohužel neovlivnila Shoovu žádost o ruku. Reina a Sho měli svatbu. Každý normální shinobi by si řekl, že taková zločinecká svatba, je něco super tajného a hlavně úplně jiného než obyčejné svatby. Reina však měla ráda pozornost a proto se svatba neobešla bez řádného obřadu, který se konal ve Slunečním chrámu v Otogakure. Oddávající? Orochimaru. Svědek? Takeru Kana. Hosti? Akatsuki, obyvatelé Tsuki, známější zločinci jako Tetsuya. Nezvaní hosté? Sasuke Uchiha. Reinu dokonale vykolejil, když před chrámem požádat Takera, aby ji mohl odvést k oltáři on. Dokonale zmatená Reina se tedy řítila do náruče muže, se kterým plánovala budoucnost, ale muž po jejím boku….city k němu dost nezmizeli.
 

Ačkoli se o Reině vědělo, že velice ráda flirtovala, po svatbě se Shoem odmítala jakéhokoli muže, který se k ní přiblížil pod záminkou chtíče po ní. Karin se opět bezmezně zamilovala do Sasukeho a Reinu odmítala, později ale zjistila, že Reina má oči jen pro Shoa. Ty dvě se velice spřátelily. Proto se ani nedalo divit tomu, když Karin přišla s tou novinkou, že je Reina těhotná. Karin v té době ještě jako bonus pomáhala transplantovat Orochimarovi rinegan, který si vzal od uneseného Nagata. Nikdo neměl větší radost než Sho. Reina s Nibi už tak rády nebyly. Sho se však postaral o Reinu samotnou tak, že nakonec ona se na svého potomka těšila nejvíce. Jenže s tím přišli problémy. Jelikož Orochimaru stále řádil stejně jako Akatsuki a vesnice se bránily, Reina nesměla vycházet na akce s ostatními. Orochimaru napadl Konohu, ale Tsunade ho zabila a jeho sféry našli konec u Assasina. Předtím však Orochimaru stihnul oživit znovu Naomi, Hanzou a Danzou.  Zkráceno a podtrženo Sasuke si prostě musel dokázat, že půjde na nebezpečnou misi do Kiri a Karin s ním. Jenže Karin stihla Reinu varovat, co se dělo. A Reina? Okamžitě šla za ním. Nemohla dovolit, aby o Sasukeho přišla. Stále k němu chovala city. Okolnosti v Kiri byly ale až na tolik silné, že Karin Reinu neudržela dál od boje, sama přitom zahynula a Reina vypouštěla k boji Nibi. Nibi ale od počátku nesouhlasila s dítětem v tělem. Nehodlala se o Reinino tělo dělit s někým jiným. Dokázala to, že Reinina chakra uvnitř ní v mírném množství explodovala a Reina začala ztrácet vědomí s obrovskými bolestmi. Probrala se až po týdnu ve skrýši Akatsuki v očekávání všech. Z této nemilé akce jí vyprostil Sho osobně. Sasukemu bohužel už nepomohl. Sám viděl jak Sasukemu byla useknuta hlava ninjou z Kirigakure. Jakmile se to Reina dozvěděla, nejen že začala chovat nenávist ke Kiri, ale také se znovu psychicky zhroutila po zjištění, že potratila. Kdo jiný než Nibi se postarala o to, aby to Reina věděla. Nikdo s Reinou nemohl nic dělat ona odmítala veškerou aktivitu co se týče Akatsuki a svého života. Sho to s ní měl velice těžké, nevěděl jak jí má udělat radost nefungovalo na ní skoro nic, přestože byl i on sám smutný a naštvaný. Někdo musel na Reinu trošku tvrději a ten někdo byli, Takeru a Reinin bratranec,který se hlásil do Akatsuki. Reina se tedy sebrala a hodlala se pomstít. Za své  dítě a za Sasukeho. Bohužel Reinin bratranec byl natolik vypočítavý, že hodlal Reinu svádět, aby pošramotil vztah jí a Shoa. Což se mu podařilo, a jakmile se tak stalo tak zase zmizel stejně rychle jako když přišel. Sho se s Reinou často hádal a ona začínala být nesnesitelnou. Její zlost se zvětšovala a zabíjela skoro každého na potkání za své oběti si většinou vybírala již oživené edo tensei včetně Akatsuki. Reina si šla opět vyčistit hlavu pryč na místo, kde se potkala se Shoem poprvé. Teď tam ale nebyl Sho, ale Neuro Uchiha. Reina ho znala jen z vyprávění. Neměla náladu na svádění, ani Neuro neměl. Spojoval si Reinu s Orochimarem. Zmínil se jen na okamžik o svém synovi, o čemž Reina neměla ani potuchy. Jakmile projevila menší zájem o  Neurova syna, on na ní hodil svou pečeť. Jestli se pokusí jen vynaložit chakru na Rukiho, pečeť jí zabije. Ani to Reinu neodradilo. Neura zabila a potom se vydala přímo do Suny pro Rukiho. Jeho bylo velice snadné zmanipulovat, hádal se totiž se svou matkou Pilikou a sestrou. Dobrovolně s Reinou odešel s vidinou větší síly, kterou mu Reina nabízela. Proč to udělala? Sama nevěděla, chtěla snad své nenarozené dítě nahradit Rukim? Nebo se pomstít rodině Neura? Nic méně, jen co se vrátila zpět, Shoa ve skrýši již nenašla. Zůstal tam jen dopis, že odchází a ať je bez něj šťastná. I když byla Reina obávaný zločince, i když pravidelně zabíjela lidi a páchala zlo, především byla jen člověk a žena. Znovu propadla svému žalu. Na jiné myšlenky jí přiváděl jen Ruki. Rukiho brala jako svého syna on jí částečně jako svou matku. Začala ho učit úplným základům, aby se jednou mohl pomstít i on
 
Nástup Kagamiho Uchihy, Faito Dansaku

Reina se s Rukim odebrala do svých sídel v horách, kde nabírala energii a sílu z Diamantových skal. Později se přesunula do Sněžné vesnice, kde se zbavila Feudálního pána a sama tuto funkci přebrala a tím si smazala zločin, který zde spáchala jako malá. Zmocňovali se jí i nadále deprese z toho co se jí stalo, ale Ruki jí to usnadňoval, protože pak se rozčilovala nad ním a ne nad sebou. Jenže další zlo přišlo o chvíli později. Kromě Tetsuyi, který Reině pravidelně poskytoval informace se tu objevil někdo, koho nečekala. Kagami Uchiha spolu se Zetsu. Dědeček Sasukeho. Ten jí chtěl jak jinak než využít ve svůj prospěch. Doslechl se o její síle o jejích úspěších a bylo jasné, že právě ona je jeho rovnocennou partnerkou pro vyhlášení války. K tomu aby se tak stalo, Reině chyběla jedna jediná konkrétní věc. Jelikož ze začátku vykazovala známky odporu proti jeho rozkazům, často jí trestal a ona nakonec souhlasila, že mu půjde po boku. Sehnal si sobě i jí Rinnegan. Nejdřív hodně dlouho uvažoval, zda-li ho Reině dá, ale uznal, že jedině tak se Reiny budou bát úplně všichni. A ona? Toužila po pomstě takže Rinnegan uvítala. Po týdenní rekonvalescenci vyráželi na první misi a ta byla celkem jednoduchá, jak Reina celkem trefně řekla. Zničení Kirigakure no sato, vykonaná první část pomsty. Pak ale přišla ta ne příliš dobrá zpráva. Konoha se Otogakure zmínila, že jednotky mají tělo Shoa Kanetsu. Reina nečekala, vrátila se do Oto, aby se připravila na setkání a předání těl. Věděla, že se budou snažit na ní zaútočit netušila však, že na setkání byl jeden jediný člověk odhodlaný Reinu přebrat na stranu dobra. Itachi Uchiha. Reinu pomocí scharinganu chytil do genjutsu a zbavil jí svévole bránit se. Unesl jí do Konohy. Pár dní byla Reina úplně mimo, tím že ještě neuměla plně využívat rinnegan se neuměla genjutsu bránit. Otogakure mělo však Reinu jako svou Otokage ráda, takže si její obyvatelé pro ní došli až do Konohy v čele s Kagamim. Dostal Reinu zpět a tím završil přípravy na válku. Reina měla už při první válce dost na kahánku, jak dlouho nevysávala žádnou duši začala se jí vytrácet vitalita. Po nečekaně dlouhé prohře se dostala zpět do Diamantových skal, kde se o její tělo postarala Reinina babička. Ta se mezitím vzpamatovala a vracela se do Otogakure, Nutno dodat, že Reina po první válce upadla do komatu na celý rok (zde byli nějaké posuny). Tam se stala další událost a to sice v podobě Faita Dansaka, další důležitá osobnost v jejím životě. Třetí muž do kterého se zamilovala, tenhle ale jako jediný měl tu odvahu ji zradit. Nejdříve Reinu uchlácholil lichotkami a sladkými řeči, potom co mu odevzdaně padla do náruče a hledala u něj útěchu se Faito rozhodl zakročit.  Probodl ji krk. Stále však ji udržoval v umělém spánku a vědomí, vesnici však dal najevo, co udělal a nejdříve z toho obvinil Konohu. Vesnice mu věřila  a šla za ním. Osud tomu však nedal a Ruki se vrátil zpět za Reinou, novince od Faita nevěřil a tak se vydal Reinu hledat. Když jí našel polomrtvou v jejím vlastním krystalu, dopravil jí do Sora no kuni, kde jí dali znovu do pořádku včetně hlasivek, které měla poškozené. Jakmile totiž řekla co se stalo, Faita dala okamžitě vsadit do vězení a víc se o něj nestarat. Na muže v tu chvíli zanevřela a zase se vracela do svého sídla ve Sněžné vesnici a dobrovolně se vzdala funkce Otokageho.


Tsukiko Tooya a Naruto Uzumaki


Na čas se ztratila z dohledu lidí, potřebovala si vše urovnat Ruki šel zprvu s ní a jeho přítelem Tatsuem a dělali Reině společnost. Zetsu ale Reině oznámil o nadcházející válce a o dívce jménem Tsukiko Tooya. Již po druhé se vracela do Otogakure , kde již byla nový kage Tsukiko Tooya, studentka a přítelkyně Orochimara. S Tsukiko se velmi rychle spřátelily. Padly si do oka a Reina poprvé našla svou přítelkyni.  Opravdovou přítelkyni. Následovala ji kamkoli a proto, když Tsukiko navrhla vrátit se k pomstě Reiny i své, nebyla proti a pomůže jim Sasori, ten se ale během války přidal na stranu dobra. Započala další válka. Reina začala ničit jednou technikou většinu vesnic. Tsukiko jí kryla záda. Poslední měla být Konoha. To ale ani jedna z nich netušila, že Konoha si na pomoc zavolala Naruta Uzumakiho. Naruto již seznámený s charakterem Reininy osobnosti se rozhodl, že Reinu zkusí ještě přesvědčit. Ona se ale nedala. Snažila se ho polibkem vysát tak jak to dělala s ostatními muži. Nenáviděla je za to co jí provedli.  Naruto měl skončit stejně, jenže Naruto se nedal jen tak zastrašit. Jao edo tensei nemohl zemřít a Reině se svou silou vyrovnal. Avšak Naruto, když viděl, že Reinu samotnou nepřesvědčí rozhodl se jí zbavit jejího pouta a břemene, které jí samotnou neustále tížilo. Zbaví ji Nibi no nekomaty. Zrušil pečeť, která Nibi kontrolovala a držela zpátky, bohužel ta vycítila dostat se ven z těla a tak Reinu okamžitě opustila. Naruto ji stačil chytit, ale Reině už pomoci nedokázal umírala. V tento poslední okamžik Reina vzpomínala na vše co se v jejím životě stalo a nejvíc litovala dne, kdy přišla o Sasukeho, Shoa a své dítě. Naruto jí kolébal v náručí a snažil se jí odchod usnadnit, ona mu však řekla jasně: „Já si tvou dobrotu nezasloužím.“ A s tímhle zemřela…

 
Edo tensei – návrat Legendárního nukenina


Kdo by řekl, že se po dlouhé době a míru objeví někdo, komu se po Reině bude stýskat. Nemilá událost Konohu a nynějšího Hokageho Assasina Senju donutila, aby použil techniku Edo tensei, která měla zajistit návrat Legendární nejobávanější nukeninky Reiny Kany přezdívanou Anděla ze Sněžné. Otokage se rozhodl, že Reina musí být nezbytnou součástí jeho ochranky. Po vyvolání dostala Reina hodnost velitele ANBU střežíc bránu Oto s jasným rozkazem: „Poslouchej Otokageho a využívej svoji sílu jen za účelem ochrany Otogakure. Skrývej svou identitu a odteď, jsi ANBU Otogakure." A tak se Reina dostala zpět na svět mezi živé, ačkoli se vrátit už nechtěla. Jak ale Tetsuya trefně naznačil: Nezáleží na tom jaký rozkaz Reina dostala. Udělali jednu zásadní chybu:nezměnili její charakter osobnosti…
Což se Reině náramně hodilo, vypočítavostí a hereckým výkonem si nechala odstranit tento rozkaz přímo od toho, kdo jí ho dal. Jediné, s čím Reina nepočítala bylo, že Assasin stihl Reině aplikovat jiný rozkaz a to ten, že nesmí zaútočit na Konohu ani ublížit jejich obyvatelům. Po tom všem se tedy Reina začala obloukem Konoze vyhýbat. Vrátila se zpět do Otogakure a vydobyla si zpět svůj post Otokage. Rozhodla se složit vše co kdy pro vedla hluboko do sklepení, kde i teď schovávala své sféry a plno tajemství, které nehodlala nikomu ukázat.
Ovšem ani poklidný život ji dlouho nikdo nedopřál. Kumogakure se rozhodla Reině stále mstít. Začalo to jedním útokem na Otogakure, vzhledem k tomu, že Reina celou vesnici chránila bariérou se nic moc nestalo, ovšem její podvědomí začalo panikařit a tak se dala dohromady s Kirigakure. Dohoda s Faitem Dansaku o pomoci v krizových situacích ji náramně pomohla. Kiri i po odchodu Faita z postu Mizukageho dodržela s novým Mizukagem slib a v druhé vlně útoků ze stran Kumogakure ji přišla i tak na pomoc.
Na chvíli se vše ztratilo a Reina měla klid. Čas ovšem ukázal, že klid nebude jen tak. Do Oto začali přicházet její úhlavní nepřátelé a co jiného, než že se snažili ji vystrkat pryč. Nebylo snadné jim ukázat, že za Oto se bude prát pořád a i přes nové systémy, Reina i nadále zůstala Otokage. Byla ji však sebrána reputace se kterou Otokage vládl. Rozhodla se na chvíli podvolit, ale měla svou hlavu a své plány, přece se nenechá jen tak vyšachovat ze hry no ne? Nakonec spolupracovat s nepřáteli nebude tak na škodu.


Těžko uvěřit, že Reina začínala před čtyřma rokama jako genin, že? J
"Nedej na první dojem!" - Anděl ze Sněžné
©Reina Kana


Naposledy upravil Reina Kana dne Sun Mar 20, 2016 8:42 pm, celkově upraveno 3 krát

_________________
Shoton:

kuchyiose-drak 
vzhledem k tomu, že technik shotonu je moc a nevejdou se sem, tak je psát nebudu. Všechny techniky krystalu jsou využité z wikipedie tak se na ně podívejte žádné nové kromě jedné nejsou: techniky shotonu wiki
shoton shunshin
KURAI SHOTON-aktivován
Kurai S.:Gomon no gurippu
Kurai S.:Kurisutarushirudo
Kurai S.:Kessho mugen no kurushimi
+golem
nový odolnější vzorec krystalu (tři strany)

Rinnegan:

Kyōmen Shuja no Jutsu
Shoten no Jutsu
Chakra Propulsion
sféry (6)
Golem
...etc

"Nedej na první dojem." - Anděl ze Sněžné
 
avatar
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Reina Kana ET

Příspěvek pro Assasin Senju za Sat Jul 27, 2013 5:38 am

Velmi, velmi pěkné...ale mas tam historicke Chyby!!! :-D
1. Jsi te nasel kabuto, dal ti Nibi a trenoval te
2. Ozivil a znovu zalozil akatsuki, mezitim jsi potkala Doma
3. Vyvolal valku ve ktere jsi bojovala v Tsukigakure, kterou spojenecke jednotky napadly.
4. Kabuto valku prohral
5. Zabila jsi Naomi, Ichiga, prevzala jsi Akatsuki. Objevil se Orochimaru, unesl Nagata a vzal mu rinnegan
6. Orochimaru obnovil Oto, ty jsi mela Shoa, bla bla
7. Oro napadl Konohu a znicil ji, Tsunade ho zabila, ja zabil sfery
8. Oro ozivil Naomi, Hanzoua a Danzoua
9. Zacala jsi zabijet edo tensei a vytvorila nove akatsuki, Kakuzu mel samehadu a chtel te zabit
10. Radila jsi,prisla o dite, byla tam Karin, potkala Tsukiko, Sasoriho, Kagamiho, Neura, Rukiho bla bla
11. Zacala Valka, pred tim ses spojila s Tsukiko, Sasorim bla bla
12. Znicila jsi vesnice, pak te v konoze zradil Faito a zabil Naruto
13. A to s tou krvi od Himi se vlastne nestalo :-D protoze jsme se vratili vcase pred tim, nez te ozivila.
a to je asi vse xD

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Reina Kana ET

Příspěvek pro Reina Kana za Sat Jul 27, 2013 7:30 am

Kdo si to má všechno pamatovat? Very Happy ale evidentně jsem byla akčnější než jsem si myslela Very Happy ale některé položky tam máš stejné jako já Very Happy

_________________
Shoton:

kuchyiose-drak 
vzhledem k tomu, že technik shotonu je moc a nevejdou se sem, tak je psát nebudu. Všechny techniky krystalu jsou využité z wikipedie tak se na ně podívejte žádné nové kromě jedné nejsou: techniky shotonu wiki
shoton shunshin
KURAI SHOTON-aktivován
Kurai S.:Gomon no gurippu
Kurai S.:Kurisutarushirudo
Kurai S.:Kessho mugen no kurushimi
+golem
nový odolnější vzorec krystalu (tři strany)

Rinnegan:

Kyōmen Shuja no Jutsu
Shoten no Jutsu
Chakra Propulsion
sféry (6)
Golem
...etc

"Nedej na první dojem." - Anděl ze Sněžné
 
avatar
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Reina Kana ET

Příspěvek pro Guren za Sat Jul 27, 2013 7:46 am

No ja si to pamatuju Razz ale ano, byla jsi hodne akcni, vic nez ja, mozna :-D tak to prosim uprav :-D
avatar
Guren
Guvernér/ka (Hi no Kuni)
Guvernér/ka (Hi no Kuni)

Počet příspěvků : 10
Registrován : 25. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Reina Kana ET

Příspěvek pro Faito Dansaku za Sat Jul 27, 2013 8:20 am

I já se přidám. Myslím, že se admini usnesli, že moje zabití a udržování tě v umělém spánku, se vlastně nestalo. Ale je hezké si zavzpomínat.

_________________
Spoiler:

Edo Tensei
Body:
- Taijutsu: 5
- Genjutsu: 5
- Ninjutsu: 0 (0,5, prostě minimum)
- Ruční pečetě: 0 (0,5)
- Síla: 3
- Rychlost: 4
- Inteligence: 4
- Chakra: 4
 
Techniky:
Genjutsu: Nake (rank C)
Genjutsu: Kansei messhii (rank B)
Genjutsu: Kettai ibuki (rank D)
Genjutsu: Assaiki (rank A)
Genjutsu: Kagami (rank E-S)
Genjutsu Shibari (rank S)

Technika tichého zabíjení na velmi vysoké úrovni

Techniky akademie

Veškeré informace: http://nsgo.forumczech.com/t167-faito-dansaku


"I Never die, but when I do, I don't..."
avatar
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Reina Kana ET

Příspěvek pro Reina Kana za Sat Jul 27, 2013 8:47 am

je to vše upraveno ale malý dodatek k prvnímu bodu. Kabuto si Reinu nenašel Reina si našla Kabuta a Nibi jí dal až po doporučení Naomi, která Reinu předtím trénovala. Co si pamatuju Kabuto se Reině věnoval jen chvíli o vše se starala jinak Naomi. Pleteš si to s Najkem tam to bylo podobné. 
A Faito já tu naší akcičku beru jako součástí Reinina života Wink

_________________
Shoton:

kuchyiose-drak 
vzhledem k tomu, že technik shotonu je moc a nevejdou se sem, tak je psát nebudu. Všechny techniky krystalu jsou využité z wikipedie tak se na ně podívejte žádné nové kromě jedné nejsou: techniky shotonu wiki
shoton shunshin
KURAI SHOTON-aktivován
Kurai S.:Gomon no gurippu
Kurai S.:Kurisutarushirudo
Kurai S.:Kessho mugen no kurushimi
+golem
nový odolnější vzorec krystalu (tři strany)

Rinnegan:

Kyōmen Shuja no Jutsu
Shoten no Jutsu
Chakra Propulsion
sféry (6)
Golem
...etc

"Nedej na první dojem." - Anděl ze Sněžné
 
avatar
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Reina Kana ET

Příspěvek pro Assasin Senju za Sat Jul 27, 2013 9:15 am

Ja myslim, ze ted by to slo :-D ale jeste jedna vec, Kagami byl Sasukeho syn. Proto si implantoval jeho vecny sharingan protoze o sve oci prisel diky me :-D

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Reina Kana ET

Příspěvek pro Reina Kana za Sat Nov 14, 2015 2:41 pm

k radosti všech pokračuji

_________________
Shoton:

kuchyiose-drak 
vzhledem k tomu, že technik shotonu je moc a nevejdou se sem, tak je psát nebudu. Všechny techniky krystalu jsou využité z wikipedie tak se na ně podívejte žádné nové kromě jedné nejsou: techniky shotonu wiki
shoton shunshin
KURAI SHOTON-aktivován
Kurai S.:Gomon no gurippu
Kurai S.:Kurisutarushirudo
Kurai S.:Kessho mugen no kurushimi
+golem
nový odolnější vzorec krystalu (tři strany)

Rinnegan:

Kyōmen Shuja no Jutsu
Shoten no Jutsu
Chakra Propulsion
sféry (6)
Golem
...etc

"Nedej na první dojem." - Anděl ze Sněžné
 
avatar
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Reina Kana ET

Příspěvek pro Reina Kana za Sun Mar 20, 2016 2:16 pm

Editnut příběh (poslední tři odstavce byly přidány, nic jiného změněno nebylo. )

_________________
Shoton:

kuchyiose-drak 
vzhledem k tomu, že technik shotonu je moc a nevejdou se sem, tak je psát nebudu. Všechny techniky krystalu jsou využité z wikipedie tak se na ně podívejte žádné nové kromě jedné nejsou: techniky shotonu wiki
shoton shunshin
KURAI SHOTON-aktivován
Kurai S.:Gomon no gurippu
Kurai S.:Kurisutarushirudo
Kurai S.:Kessho mugen no kurushimi
+golem
nový odolnější vzorec krystalu (tři strany)

Rinnegan:

Kyōmen Shuja no Jutsu
Shoten no Jutsu
Chakra Propulsion
sféry (6)
Golem
...etc

"Nedej na první dojem." - Anděl ze Sněžné
 
avatar
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Reina Kana ET

Příspěvek pro Hideo Hatake za Mon Mar 21, 2016 1:02 pm

Chýbajú ti body. 

_________________
avatar
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Reina Kana ET

Příspěvek pro Reina Kana za Mon Mar 21, 2016 4:28 pm

Ninjutsu - 5
Taijutsu -3
Genjutsu - 2,5
Inteligence - 3,5
Síla - 4,5
Rychlost - 4,5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 4
Celkem - 32 bodů

_________________
Shoton:

kuchyiose-drak 
vzhledem k tomu, že technik shotonu je moc a nevejdou se sem, tak je psát nebudu. Všechny techniky krystalu jsou využité z wikipedie tak se na ně podívejte žádné nové kromě jedné nejsou: techniky shotonu wiki
shoton shunshin
KURAI SHOTON-aktivován
Kurai S.:Gomon no gurippu
Kurai S.:Kurisutarushirudo
Kurai S.:Kessho mugen no kurushimi
+golem
nový odolnější vzorec krystalu (tři strany)

Rinnegan:

Kyōmen Shuja no Jutsu
Shoten no Jutsu
Chakra Propulsion
sféry (6)
Golem
...etc

"Nedej na první dojem." - Anděl ze Sněžné
 
avatar
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Reina Kana ET

Příspěvek pro Hideo Hatake za Sat Mar 26, 2016 10:07 am

No.. ok, povolené. xD

_________________
avatar
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Reina Kana ET

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru