Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Budova vedení vesnice

+16
Kagayaki Rin
Hitomi Yamada
Arata Hiashi
Rokuro
Lucy Shiro
Akasuna no Sasori
Assasin Senju
Hokori Mai
Shaky
Zvery
Senji Kamiuru
Yogi
Hebi
Jenova Tatsumaki
Akira Hitsumi
Crystal Takaishi
20 posters

Strana 5 z 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 5 Empty Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Jul 13, 2013 7:05 pm

First topic message reminder :

V centru vesnice se postavila nová budova, která měla pojmout úřední zaměstnance a archiv. Pracuje zde v jednom kolem personální tým, který zajišťuje posílání lékařské péče do okolních vesnic a na jejich výslovné žádosti a koho poslat kam. Každou žádost musí schválit osobně feudální pán vesnice to jest Crystal Takaishi. Do její kanceláře pouští jen velice důležité osoby, ostatních se ujímá buď její sestra a nebo asistentka.

Budova vedení vesnice - Stránka 5 JB33d228_profimedia_0024797881
po vstupu do budovy jím dominuje velké a široké schodiště na jejímž konci jsou dubové dveře. Za nimi se nachází zasedací místnost, zde se konají konference, porady, srazy důležitých osobností třeba kage a další. 
Budova vedení vesnice - Stránka 5 Km1s1
 
Kromě archivu, který se nachází pár metrů pod budovou, je celý objekt nestřežený. Je to riziko, ale tady je útok na budovu možný 1:1 000. Budova je přístupna všem, kdo potřebují nebo chtějí zdělit informace nebo si nechat poradit. O všem se dá mluvit, stačí jen se nebát.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Budova vedení vesnice - Stránka 5 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Wed Aug 21, 2013 6:56 pm

"Děkuji za přivítání," kývl jsem a sedl si na své místo. Hleděl jsem před sebe, hlavu jsem si podložil rukou a očekával, co se bude dít dál. Hokageho jsem si ještě pamatoval, ale Tsuchikage byl nový. Starý a nevrlý dědek. Pche.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 5 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Rokuro Wed Aug 21, 2013 6:56 pm

Došiel som pred budovu. Assasin si chcel zobrať dnu Lucy, nijako ma to neprekvapovalo. Ja som si teda stúpol pred budovu a čakal. Celkom ma zarazilo, že Hokage-sama začal baliť Daimyo-sama. Vlastne som sa nad tým pousmial. Bol tu aj Tsuchikage. Doniesli sa mi o ňom zaujímavé informácie. Vlastne jeho muži proti nám bojovali. Takže predsa sa tu niečo udeje.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 5 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Arata Hiashi Wed Aug 21, 2013 6:57 pm

Vzal jsem Rin kolem ramen.
"Nasáváte tu hustou atmosféru? Miluji tyhle akce, to pak stačí málo a vechny můžu zamordovat, vy se nebavíte?" uchechtl jsem se a zamířil přímo za Daimyo.
"ZDravím Vás, Vy jste musela za těch pár dní zkrásnět, Daimyo-dono." uchopil jsem její ruku a políbil ji.
Arata Hiashi
Arata Hiashi
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 87
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 5 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Zvery Wed Aug 21, 2013 7:00 pm

Nasledne jsem se ze zbytkem dostal az sem sel jsem do budovy a pristoupil k e Crystal a pozoroval vse co by mohlo nasledovat. I pripadne problemy.
Zvery
Zvery
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 22. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 5 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Crystal Takaishi Wed Aug 21, 2013 7:01 pm

"Och no děkuji Raikage-dono, také vás ráda vidím, posiloval jste, že?" vymyslela jsem honem kompliment a ukázala mu ať se posadí vedle Kazekageho.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 5 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Aug 21, 2013 7:02 pm

Vystoupili jsme létacího vozu (O.o) a pokračovali k budově. Zde se kupilo tolik lidí a jen málo z nich jsem si pamatovala.
,,Tak to bude něco." pousmála jsem se. Pak jsem se otočila na Meiza i Daisukeho.
,,Počkejte kdyžtak tady. Kdyby se něco dělo, dozvíte se to." usmála jsem se. Daisukeho jsem políbila a oběma pak zamávala. Následně jsem vešla dovnitř a posadila se tam, kde mi bylo určeno.


Naposledy upravil Hitomi Yamada dne Wed Aug 21, 2013 7:03 pm, celkově upraveno 1 krát
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 29
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 5 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Kagayaki Rin Wed Aug 21, 2013 7:03 pm

Přeběhl mi mráz po zádech, ale vzhledem k tomu, jak jsem byla lechtivá, mi zároveň koutky úst na pár vteřin přetvořily nicneříkající výraz k úsměvu.
"Daimyo-dono, Kage," uklonila jsem se postupně každému z nich.
U Daimyo a Hokageho se tomu dalo doopravdy říkat "úklona." U ostatních spíše prosté kývnutí. Mohla jsem si toto uctivé oslovení místo tradiční koncovky "-sama" dovolit. Koneckonců jsem byla ex-Raikage, ačkoli dnes pouze doprovod Hachidaimeho. A jako doprovod jsem si vzápětí našla místo, které doprovodu náleží.
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 5 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Assasin Senju Wed Aug 21, 2013 7:08 pm

Nenechal jsem se vykolejit. Ten zmetek nějak přežil, to ale nebylo podstatné.
"O tom byste mohl sám vyprávět, Tsuchikage-sama," také jsem se ušklíbl a v mém oku blízklo. Položil jsem si hokage klobouk před sebe a věřil, že to udělají také ostatní Kage.
Budova vedení vesnice - Stránka 5 Tumblr_m1wqqnRAJj1qb6m0to1_500 To už je snad pátý sraz Kage, co absolvuji, jsem opravdu starý..
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 5 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Crystal Takaishi Wed Aug 21, 2013 7:10 pm

Kývla jsem na Rin a i na Mizukage a rozhlédla se po ostatních. Zhluboka jsem se nadechla.
"Znovu Vás tu vítám, jsem ráda, že jste všichni přišli i když ne zrovna včas." usmála jsem se. 
"Ale pozdní příchody jsou výsadami králů, což jsem od vás mohla čekat. Vyskytli se tu menší problémy, každá země byla jistě spravena o menších sporech mezi Konohou a Iwou. Ale jsme tu také proto, aby jsme vyřešili alianci po válce. Teto sraz jak už řekl Tsuchikage-dono na začátku bude jiný.  Máte prostor k tomu promluvit si, říct svůj názor a řešit co máte na srdci s ostatními. Já jako nestranný pozorovatel Vám mohu poradit nebo rozseknout vaše spory. Jde čistě o komunikaci. Takže Vás vyzývám, je tu někdo kdo by chtěl začít jako první a vyřešit nějaký problém?" připadala jsem si jako když jsem jednala s dětmi na dětském oddělení, ale na některé typy to ani jinak nešlo. CHtěla jsem, aby se rozmluvili sami.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 5 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Wed Aug 21, 2013 7:10 pm

Ne zrovna nadšen jsem se posadil před vchodem budovy na zem a opřel se o stěnu. Kubikiri jsem si položil na nohy a vytáhl si hadřík, kterým jsem ho začal leštit. "Z jedné hlídky na druhou.. začíná mě to nudit." řekl jsem tiše pro sebe.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 5 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Lucy Shiro Wed Aug 21, 2013 7:11 pm

Zaujmula jsem taky své místo (jako stráž xD) a koukala na všechny okolo. Všimla jsem si i toho zmetka z Iwy. Jak moc ráda bych mu teď řekla, aby si své shinobi víc trénoval. Jo...to byla fakt zábava. Pousmála jsem se, dala nohu přes nohu a dávala pozor.


Naposledy upravil Lucy Shiro dne Wed Aug 21, 2013 7:13 pm, celkově upraveno 1 krát
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 5 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Wed Aug 21, 2013 7:12 pm

Tady to nějak vře, mezi Hokagem a tím starým páprdou. Potměšile jsem se usmál a také si sundal Kazekage klobouk a dal před sebe. Opřel jsem se. V minulosti bych je nejradši všechny zabil, ale teď jsem tu za Sunu jako její Kazekage. Suna žádný problém neměla, tak jsem tedy čekal, až se vyjádří ostatní.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 5 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Wed Aug 21, 2013 7:13 pm

Posadil som sa vedľa Daisukeho, so zmenou toho, že Samehadu som len oprel o zem, keďže ju leštiť pochopiteľne netrebalo xD.
"Byť tebou, doma kašlem na nejaké hliadky." Pokýval som hlavou pri tejto pripomienke, aby tu aspoň nezostalo ticho. Pritom Samehada zas zavrčala, načo som do nej mal slabšiu chuť kopnúť, už ma to otravovalo. Ale ako som na ňu tak kukol, všimol som si diery na obväze. Povzdychol som si.
"Také hovädo, že už ani obväz nestačí." Zašomral som a skúsil som to nejako zakryť...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 5 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Ayame Takahashi Wed Aug 21, 2013 7:14 pm

„Reii, půjdeš se mnou. Shi, zůstaň tady,“ rozhodla jsem, vešla jsem dovnitř a usadila se na své místo. Na ostatní Kage a Crystal jsem kývla, na některé s úsměvem, na jiné s kamennou tváří.
Tygřice se mezitím venku mohla zbláznit, ale všechny komentáře si pro jednou nechávala pro sebe, takže se ostatní hlídky museli divit, co za šílené zvíře tam pobíhá.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 5 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Aug 21, 2013 7:16 pm

Assasinova reakce mě nepřekvapovala. Já se nad ní jen mírně pousmál, a pak se zatvařil zcela vážně. Zase ten můj kamenný výraz. Klobouk kage jsem si pomalu sundal a položil před sebe, takže mi nyní mohli zahlédnout tvář. Když Crystal začala kývl jsem na Shurado, aby se zařadila na své místo kde patří. Neměla na sobě masku, takže ostatní kage mohli zahlédnout rinnegan v jejích očích. Bylo tu však i něco více podezřelého... kdo s tím již měl zkušenosti mohl rozpoznat, že se jednalo o Edo Tensei.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 5 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Anonymní Wed Aug 21, 2013 7:18 pm

"Hai."
Odpovedal som Tsukikage-sama a šiel som dnu. Postavil som sa na svoje miesto a už len počúval. Odohrávať sa tu toho mohlo ešte veľa. Pozrel som sa na ľudí, čo tu boli. Nahodil som svoj znudený výraz a už len čakal na rozkazy od Tsukikage-sama. Nemal som pri sebe zbrane, ale to mi neprekážalo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 5 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Arata Hiashi Wed Aug 21, 2013 7:19 pm

Trochu jsem ignoroval co Daimyo říkala, víc mě zajímal můj sedící kolega. Nemohl jsem se zbavit toho pocitu, že si fakt musím prověřit jestli říkal u brány pravdu. Opravdu je ze dřeva? Nenápadně jsem ho po očku sledoval a v jednu chvíli, jsem mu zaklepal na paži. Vážně se ozval zvuk dřeva. V tu chvíli ale Daimyo domluvila, takže vše bylo slyšet.
"Ehm...moje vesnice je v pořádku. My nemáme žádný problém." narovnal jsem se a tvářil se stejně jako Tsuchikage.
Arata Hiashi
Arata Hiashi
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 87
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 5 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Kagayaki Rin Wed Aug 21, 2013 7:25 pm

S hrůzou jsem sledovala, co Raikage dělá. A neměla jsem možnost mu v tom zabránit. Zaklepal na Kazekageho.
Je někdo doma?!
Stiskla jsem ruce v pěst a v duchu přerušila nadávky jen proto, abych viděla, jak na to bude Sasori reagovat.
Z toho bude válka...
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 5 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Aug 21, 2013 7:26 pm

Svůj Kage klobou jsem měla stále připlý u pasu, takže ho stačilo jen dát na stůl. Spojila jsem prsty a opřela se loktama o stůl. Porozhlédla jsem se po Kage. Nějak jsem z tohoto srazu neměla moc dobrý pocit. Sraz nikdy nevěstil nic dobrého. Při proslovu Crystal jsem se usmála a čekala, kdo začne první. Byl to Raikage, u ktrého jsem se ušklíbla. Jo, o pejska se nyní starali ANBU, když jsem tam nebyla já.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 29
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 5 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Assasin Senju Wed Aug 21, 2013 7:27 pm

Zhluboka jsem se nadechl a pohlédl na všechny. Neušel mi pohled nad Tsuchikageho ochrankou. Tak se přeci jen něco chystá. Ostatní si také mohli všimnout, že nemám čelenkou překryté oko. Žádné tam nebylo.
"Já promluvím, vyslyšte mě." řekl jsem již po několikáté. "Unesli našeho Kyuubiho jinchuurikiho, Hidea Namikaze. Zachránili jsme ho společně s Mizukage-sama. Problém je v tom, že únosce se prokázal jako Hebi, uživatel hadích technik, Edo tensei a senjutsu. A také se ukázalo, že patří k Iwagakure no sato," namířil jsem rukou na Tsuchikageho. Mluvil jsem klidně, vyrovnaně, ale za to pohled v mých očích byl velmi chladný. "To byla první věc, druhá věc, Konohagakure měla také problém s Hlavním městem ohnivé země. Povstání, které se nám podařilo potlačit. Velmi překvapivá byla podpora jednotek Tsuchikage-sama. A to nemluvím o Tsukigakure, kde jste byl osobně.."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 5 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Anonymní Wed Aug 21, 2013 7:29 pm

Ešte že som stal v tieni a čo najďalej, aby ma nikto len tak nevidel. Na hlave som mal kapucňu a keď Raikage zaklopal na Kazekageho. Nejako som nemohol zabrániť smiechu. Vlastne som skoro vybuchol. Našťastie som si krutoprísne zahryzol do jazyka a snažil som sa naďalej hrať, že tu nie som. Dúfal som, že si to nikto nevšimne, ale nemal by, nikto nemal na mňa priamy výhľad. Toto všetko sa vlastne dialo, medzi tým rozprával Hokage. Mal celkom zaujímavé správy.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 5 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Aug 21, 2013 7:43 pm

Začala hrát hudba a já se chystal zaregovat na Hokageho větu. "Drazí Kagové nynější svět se říti bezhlavě do záhuby. Mladí neznají význam slova bolest a válka, což vede k tomu, že ve vesnicích, která žije v míru, se započne koloběh korupce, gangů... všeli co... co se chystá nahradit tu bojovou nečinnost ve světě. Takové to zlo je mnoho horší než valka ba utrpení, proto že se šíří venvitř a ne napovrchu. Přiznávam vše až na tu poslední věc a zároven Vám kladu otákzu drazí Kagové? Nemyslíte si, že vznik každé občanské války vypovída něco o Kagem? Já byl připraven podpořit "tento" krát tu druhou stranu... nebot jsem byl přesvědčen, že to bude lepší. Co se týče Tsuki... navykládate řeči, a však je nepodložíte fakty. Kdo drahý Hokage-sama mě viděl v Tsuki krom Vás? A pokud se chystáte zde posuzovat mé počínáni-> Rád bych se zeptal na různá fakta? Jak odůvodníte Kazekage-sama Váš nástup k moci? Spadáte taky pod záhadu tohoto srazu... nebyl jste snad S rankovým nukenínem? Nerad to říkám, ale podobných případů zde je více... doneslo se mi taky o útoku Suny na kiri v podobě bijuu... mám pravdu Mizukage-sama?" Celou dobu jsem mluvil chladným tonem s kamenným výrazem na tváři. Jak se zdálo... tohle bude ještě zajímavé.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 5 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Aug 21, 2013 8:02 pm

Vyslechla jsem si nejdříve Assasina a následně reakci Tsuchikage. Docela jsem se při jejich slovech bavila. Doslova. Odkašlala jsem si a doširoka se usmála.
,,No...První problémy jsem zahlédla v Konoze, když mě Hokage-dono požádal o pomoc. Unesli Kyuubi no Jinchuurikiho. Setkala jsem se s několika Edo Tensei, která ale Hebi neudržel moc dlouho. Setkala jsem se také s Nagatem, přesněji s jeho Edo Tensei. On byl ten, kdo mi řekl o Hebim." mírně jsem nakrčila obočí a pokračovala.
,,Krátce na to přišel vyslanec ze Suny a pověděl mi o útoku na Bijuu v Konoze, Kumo a v Suně." pousmála jsem se. ,,Raikage nyní řekl, že problém neměl žádný. Kazekage-dono jistě poví sám, zda se něco odehrálo i v Suně. Ovšem v Kiri nám napadli Nanabi no Jinchuurikiho." otočila jsem pohled na Tsuchikageho. ,,Máte pravdu. Nanabi řádil a já se stala jeho Jinchuurikim. Jenomže se objevil někdo, kdo měl být...mrtvý." tentokrát jsem se rozhlédla po všech. ,,Odhalil se nám legendární shinobi. Madara Uchiha...Netuším, zda to byl opravdu on, ale..v tomto světě je možné vše." ušklíbla jsem se. Zakončila jsem svůj monolog a čekala na reakci.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 29
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 5 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Wed Aug 21, 2013 8:04 pm

Byl jsem v pohodě, poslouchal jsem debatu ostatních, když v tom na mě někdo zaklepal. Nani?!
Budova vedení vesnice - Stránka 5 Tumblr_mn9te1odrc1sqo08to1_500 Vrhl jsem na něj tento pohled a pak zamračeně čekal, co bude následovat. Ano, i Suna pomohla Konoze v tomto problému. Ten starý lyšák, se opovážil obout i do mě? Ty stará papriko.
"Můj nástup k moci je z cela legitimní Tsuchikage-sama. Veškeré zločiny mi byly odpuštěny, když jsem se před dvěma lety spojil s Shinobi aliancí a pomohl porazit Reinu. Suna byla zničena, ztratila svou drahou Kazekage a spoustu dalších silných shinobi a tak mě rada odprosila, abych se do vesnice vrátil a stal se Kazekagem. Za ty dva roky jsem dal vesnici dohromady. Sice máme taky menší vnitřní problém, ale to nestojí za řeč Což se nedá říct o vás Tsuchikage-sama. Udržet si tvář, prestiž, jak staromódní názory...Navíc se snažíte hodit své vlastní manýry na ostatní vesnice. Sunagakure na Kiri nezaútočila v podobě žádného bijuu, pro vaše tvrzení Vám také chybí důkaz." pak jsem zmlkl. Kdybych nebyl loutka, určitě bych se zpotil. "Uchiha Madara!?"
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 5 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Arata Hiashi Wed Aug 21, 2013 8:15 pm

Opřel jsem se o židli a díval se na ty čtyři jak mají problém, Kazekageho obličej mě uspokojil. Obrátil jsem oči v sloup. Chtěl bych mít jejich problémy... u nás je nuda. Spočinul jsem pohledem na Rin. Musím si pak se synem promluvit, Rin je dobrá partie. Pak jsem uslyšel své jméno tak jsem zbystřil.
"Naše vesnice byla netknutá. Upřímně jsem se i já sám divil, proč se koná sraz, když u nás se nic neděje. U nás démoni ani jiné jednotky nebyli, naopak pátráme po pokladech, které nám jistá blonďatá dáma odcizila. Ale o Madarovi slyším teď poprvé od vás."
Arata Hiashi
Arata Hiashi
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 87
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 5 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru