Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Budova vedení vesnice

+16
Kagayaki Rin
Hitomi Yamada
Arata Hiashi
Rokuro
Lucy Shiro
Akasuna no Sasori
Assasin Senju
Hokori Mai
Shaky
Zvery
Senji Kamiuru
Yogi
Hebi
Jenova Tatsumaki
Akira Hitsumi
Crystal Takaishi
20 posters

Strana 11 z 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 11 Empty Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Jul 13, 2013 7:05 pm

First topic message reminder :

V centru vesnice se postavila nová budova, která měla pojmout úřední zaměstnance a archiv. Pracuje zde v jednom kolem personální tým, který zajišťuje posílání lékařské péče do okolních vesnic a na jejich výslovné žádosti a koho poslat kam. Každou žádost musí schválit osobně feudální pán vesnice to jest Crystal Takaishi. Do její kanceláře pouští jen velice důležité osoby, ostatních se ujímá buď její sestra a nebo asistentka.

Budova vedení vesnice - Stránka 11 JB33d228_profimedia_0024797881
po vstupu do budovy jím dominuje velké a široké schodiště na jejímž konci jsou dubové dveře. Za nimi se nachází zasedací místnost, zde se konají konference, porady, srazy důležitých osobností třeba kage a další. 
Budova vedení vesnice - Stránka 11 Km1s1
 
Kromě archivu, který se nachází pár metrů pod budovou, je celý objekt nestřežený. Je to riziko, ale tady je útok na budovu možný 1:1 000. Budova je přístupna všem, kdo potřebují nebo chtějí zdělit informace nebo si nechat poradit. O všem se dá mluvit, stačí jen se nebát.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Budova vedení vesnice - Stránka 11 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sat Aug 24, 2013 12:24 pm

Uškrnul som sa a otočil. Napodobnil som ho v tom, že som si spravil aspoň niekoľko klonov, ktorý šli pomáhať. Ja sám som ešte nejako skontroloval Reia, či ešte dýcha, načo som sa ale aj ja pustil do hľadania. S Kagmi, ktorých sa mi aj podarilo nájsť, som veľmi nehýbal, maximálne som ich len otočil, aby ležali na chrbte, ale viac som s nimi radšej nehýbal. Bola to ale, pravda, veľká pocta! xD Nakoniec sa podarilo nájsť aj Hitomi, ktorá tak ako aj väčšina ostatných bola v bezvedomí. Ale aspoň som ju, aj s pomocou Daisukeho klona, presunul niekde bližšie k ostatným. Následne som sa začal trochu nervózne obzerať, netušil som, čo spraviť ďalej, ako pomôcť, ale aspoň niečo sme spravili! Hoc, pravda, Madarove telo som tu nikde nenašiel... žeby...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 11 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Sakura Haruno Sat Aug 24, 2013 7:51 pm

Konečně jsem se objevila na místě. Kluci mi pomohli s tím, že dali Kage alespoň blízko k sobě. Někteří z nich vypadali dost špatně. "Snad jsem dorazila včas," kousla jsem se do prstu a poskládala pečetě. "Kuchiyose no jutsu!"
Budova vedení vesnice - Stránka 11 Tsunade-and-katsuyu-o
"Katsuyu-sama, prosím rozdělte se po celé Soře a pomozte zachránit nevinné životy. Nejdříve ale, musíme zachránit Kage. Pokud je nezačnu léčit, co nejdříve, může být už pozdě," polkla jsem na prázdno. A Katsuyu kývla hlavou, začala se rozdělovat. Nejdříve její větší části přešli na pět Kage a začala je léčit. Její mini klony také přešli na Meizu a Daisukeho. Také se rozdělili na bojiště. Já jsem přešla k Daimyo. Ona jediná mi mohla pomoci. Pomoci zachránit Kage.
Budova vedení vesnice - Stránka 11 Tumblr_leiu5u8eZ51qe736po1_500
Sakura Haruno
Sakura Haruno
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 132
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 11 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Aug 24, 2013 7:59 pm

Začala jsem se probouzet. Bolelo mě tělo, ale zelená záře mě nejdříve oslepila, ale pak uklidnila. 
"Sakura Haruno....kone-konečně se potkáváme." pokusila jsem se o úsměv. Bylo mi lépe. Posadila jsem se. Načerpala jsem chakru a setřela si kapičky krve ze rtů a rovnou přivolala malé nekomaty. Ty se šli položit na hrudníky kage a dělali to samé co slimáci.
"Děkuji mnohokrát a teď je zachraňme." vstala jsem a přešla k Hokagemu a začala ho také léčit. O něj jsem se nejvíce bála.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 11 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Sakura Haruno Sat Aug 24, 2013 8:06 pm

"I já vás Daimyo-sama..Katsuyu-sama se rozdělila mezi všechny vesničany a pokusí se je vytáhnout ze sutin a zachránit." utřela jsem si pot z čela. Byla to fuška, protože si mou čakru brala i Katsuyu.
Přešla jsem k Mizukage, která byla zrovna nejblíže. Brzy budu muset uvolnit pečeť a předat Katsuyu všechnu čakru. Začala jsem léčit Hitomi a opět ji předávala i svou čakru.
Sakura Haruno
Sakura Haruno
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 132
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 11 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Sat Aug 24, 2013 8:13 pm

Došel jsem k Meizuvi. Uviděl jsem Hitomi, jak leží na zemi a na ní sedí Katsuyu. A to všechno kvůli tomu, že jsme tu nebyli .. a to jsme ochranka. klekl jsem si k Hitomi a po chvíli zahlédl Sakuru. "Prosím pomoz jí.. nebo nezemře jen ona, ale i já." Věděl jsem, že já jí pomoci nedokážu, když byla povolána Sakura. Já šel alespoň pomáhat se záchranou ostatních. Krabi se po odvalení posledních sutin vrátili do krabí země.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 11 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Sakura Haruno Sat Aug 24, 2013 8:21 pm

"Hai, nebojte se, udělám vše.." pohledla jsem na Daisukeho i na jeho zoufalý výraz. Rozhodla jsem se. "Infuuin: Kai!"
Budova vedení vesnice - Stránka 11 Sakura_Haruno_355
Použila jsem čakru z pečetě, abych mohla uzdravit ostatní Kage a Hitomi. Také jsem přes Katsuyu pomohla Crystal.
Sakura Haruno
Sakura Haruno
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 132
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 11 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Aug 24, 2013 8:25 pm

Byl ze mě cedník, prošpikovaný skrz naskrz. Už jsem viděl světlo na konci tunelu. Když v tom..Jsem začínal nabývat vědomí. Crystal a Sakuřina síla dokázala opravdu zázraky. Tohle bylo teprve umění. Poprvé v celém životě jsem zalitoval, že jsem si vybral jako Summona hady a ne slimáky.
"C..Crystal," roztřeseně jsem zvedl ruku k ní a snažil se ji pohladit po tváři.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 11 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Aug 24, 2013 8:27 pm

"Měl by jsi ležet a být v klidu." usmála jsem se. sama jsem nevypadala nejlíp, ale své zranění si ošetřím později. Usmála jsem se na něj povzbudivě. Nekomata mu ležela na hrudníku a dávala mu chakru zatímco já mu léčila rány. 
"Byl jsi vážně hodně statečný." povzbudivě jsem zašeptala. To bylo poprvé co jsem mu tykala.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 11 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Aug 24, 2013 8:36 pm

Pomaličku jsem nabírala vědomí. Alespoň tak, že jsem spala. Když jsem ale cítila hojivé teplo, probudilo mě to a já otevřela oči. V tu chvíli jsem procitla a já cítila bolest v celém těle, obvzvláště v oblasti břicha. Skousla jsem ret, abych nezasténala bolestí nahlas. Viděla jsem záplavu růžové. Vzpomněla jsem si hned, kde jsem to viděla. Ona byla jediná s takovými vlasy.
,,Ariga-tou..Sakura..san." pokusila jsem se usmát. Věřila jsem, že v jejích rukou budu v pořádku. Teď mi ale bylo hrozně. Sama jsem pořádně nevěděla, co se stalo ani jestli ještě cítím Nanabiho přítomnost. Věděla jsem jen, že se nemůžu hnout, protože to bolí. Asi jsem vážně byla ve špatné kondici, když se mnou Madara tak zamával, ušklíbla jsem se v duchu, ačkoliv jsem věděla, že tak tomu opravdu nebylo.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 11 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Anonymní Sat Aug 24, 2013 8:40 pm

Celý čas som bol v bezvedomý, až nakoniec ma niekto začal liečiť. Zrazu som sa aj prebral. trošku som potriasol hlavou, všetko ma bolelo. Potom som sa pozrel a bol na mne nalepený nejaký slimák, vypúlil som oči na tú Katsuyu. Normálne by som sa ju snažil zabiť a striasť, ale všetko ma bolelo, preto som tam ležal. Až po chvíli som sa dal do sedu, ale postaviť sa som si netrúfal. Dával som si všetko v hlave dokopy.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 11 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Aug 24, 2013 8:41 pm

"Heh," konečně mi tykala. Bylo to, krásná chvíle, i když smutná a bolestivá. Jen co jsem se začínal cítit o něco lépe zeptal jsem se. "Jak...jak jsou na tom ostatní?Můžu..můžu použít Mokuton a také jim pomoci."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 11 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Aug 24, 2013 8:48 pm

"Lež, je tu Sakura, stabilizujeme všechny a půjdete do nemocnice." skrývala jsem před ním své emoce, jinak bych se asi rozplakala. Přišla jsem o domov, o vesnici, o svůj sen. Stabilizovala jsem ho.
"Lež a odpočívej, Nekomata ti dodává chakru. To je rozkaz, jasné?" pohladila jsem ho po tváři a přešla jsem znovu k Raikagemu a i jeho jsem začala stabilizovat a přitom jsem křikla na Sakuru: "Je na cestě už někdo, kdo je odveze do nemocnice?"
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 11 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Sakura Haruno Sat Aug 24, 2013 8:52 pm

"Není zač," léčení bylo dokončeno. Předávala jsem jí i část své čakry. Přešla jsem nyní k Ayame. Její rána na hrudi se začala zacelovat, ale narazila jsem na zvláštní věc. Léčení trvalo pomaleji, měla v sobě jakýsi blog, zřejmě způsobený její technikou. Také bylo brzy dokončeno díky enormnímu množství čakry uvolněné z pečetě. "Není třeba, aby šli do nemocnice. Použila jsem toto," ukázala jsem na pečeť, kterou jsem mývala na čele.
Teď Kazekage..Nenašla jsem jeho tělo, proto jsem ho hledala a odhazovala sutiny. Najednou jsem našla někoho, koho jsem nečekala. Sasori! Byl zaklíněný mezi ohromnými kameny, nikdo by ho tu nečekal. Odvalila jsem kameny.
Sakura Haruno
Sakura Haruno
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 132
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 11 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Aug 24, 2013 8:56 pm

"Dobrá." uvedla jsem do pořádku Raikageho, ten se ne a ne probudit tak jsem ho trochu propleskla přes tváře, byl naprosto v pořádku jen unavenější a vrátila jsem se zpět k Assasinovi a předala jsem mu zbytek chakry co jsem měla v sobě, aby byl v pořádku. Nekomaty zmizeli hned co jsem mu dala poslední ždibec.
"V pořádku?" zeptala jsem se ho a vytáhla jsem si z kapsy pilulky a jednu hned spolkla. Mělo mi to doplnit energii.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 11 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Aug 24, 2013 8:56 pm

Nekomata, Sakura, jejich síly byly vážně úžasné. Společně, pokud by došlo k válce, by se naše šance na vítězství zdvojnásobily.
Opatrně jsem vstal.
Budova vedení vesnice - Stránka 11 Naruto-chapter-635-new-wind-five-kages
Byl jsem ještě dost roztřesený a nehodlal jsem použít svou regeneraci, bylo to zbytečné. Sledoval jsem jak léčí ostatní a Katsuyu jak se snaží zachranit ostatní. Zavřel jsem oči před tím utrpením. "Je pozdě.." Yoshirovo tělo však nikde nebylo.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 11 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Arata Hiashi Sat Aug 24, 2013 9:00 pm

Pamatuji si jen jak jsem mordoval hlava nehlava a cítil se šťastný. Najednou jsem ucítil pár facek a zamžoural jsem na stříbro nademnou. Och madam Crystal... pomyslel jsem si. Nabral jsem síly. Nevěděl jsem jak jsme dopadli musel jsem si zdřímnout. Přesto jsem provedl dramatické vstání z polomrtvých.

Budova vedení vesnice - Stránka 11 Tumblr_mjzeezkdt31ryjwzno1_500

"ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!" zakřičel jsem a posadil se. Všude kolem trosky. "Bože asi jsem to přehnal." podrbal jsem se na hlavě.
Arata Hiashi
Arata Hiashi
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 87
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 11 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Rokuro Sat Aug 24, 2013 9:02 pm

"Prepáčte, ale Tsuchikage niekam zmizol. Mal pri sebe aj sféry tých božských očí."
Povedal som chladne, keď som došiel sem. Videl som aj ružovlásku, ale nejako som jej nevenoval pozornosť, mala už dosť svojich problémov. Škoda, že Tsuchikage zmizol. Zaslúžil by si trest za to, čo sa tu stalo.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 11 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Sat Aug 24, 2013 9:05 pm

Bylo to všechno špatné. Umřel bych, dkybych nebyl loutka. Sakura odhodila poslední kameny, které držely mé části. Mohl jsem se konečně poskládat.
Uviděl jsem Sakuru. "Cože, ta ku*va je zpátky?" měl jsem na ni pořád zlost, i když byla hodně dobrá, všiml jsem si, že nás zachránila. Určitě se i zlepšila.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 11 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Sakura Haruno Sat Aug 24, 2013 9:10 pm

Sasoriho zvyky a chování mě naštvalo. Napřáhla jsem se a jednu mu vrazila. Vím, že to byl Kazekage a tohle mohlo vyvolat válku mezi Konohou a Sunou, ale tohle si ke mě dovolovat nebude!
To byla poslední věc, na kterou jsem se zmohla. Katsuyu měla všechnu mou čakru z pečetě. Nastalo to, co jsem chtěla před ostatními utajit. Hlavně před krasavcem Rokurem.
Budova vedení vesnice - Stránka 11 Old
Sakura Haruno
Sakura Haruno
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 132
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 11 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Sat Aug 24, 2013 9:14 pm

Mírně se mi otočila hlava. Místo, kde mě Sakura praštila bylo popraskané jako tenkrát.
"Víš, že to nemá cenu, zbytečně si ublížíš," řekl jsem klidně. Stál jsem tam, kde ostatní a všiml si, co se s ní stalo. Začínalo mi to být trochu líto, ale neomluvil jsem se. Stačilo, že jsem se obětoval pro ostatní.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 11 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Aug 24, 2013 9:20 pm

Ležela jsem ještě nějakou dobu, co mě Sakura doléčila. Největší bolest zmizela, přesto to nebylo úplně v pořádku, ale...přežila jsem, to je důležité. Byla jsem na ostatní hrdá, ačkoliv jsem jim moc nepomohla. Slabě jsem se pousmála a velmi opatrně jsem se posadila. Dívala jsem se kolem na tu spoušť, bylo mi z toho vážně úzko. Ruka mi vystřelila k břichu, na místo, kde se ukrývala pečeŤ Jinhuurikiho. Mezi ostatními jsem zahlédla nejprve Meiza, následně Daisukeho. Pomáhal ostatním, těšilo mě to. I když ostatním nevěří, na lidských životech mu záleží, pousmála jsem se v duchu. Zhluboka jsem se nadechla a zase vydechla a přivřela jsem oči.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 11 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Aug 24, 2013 9:23 pm

"Arigatou Crystal," unaveně jsem se na ni usmál. Udělala toho pro mě víc, než pro ostatní Kage. Cítil jsem se trochu samolibě, ale takové myšlenky byly zbytečné. Její vesnice...životní sen..Jediné, co jsem mohl udělat, je přejít k ní a uchopil pevně její ruky. Podíval jsem se na Sakuru, byla stará, vypadala přesně na svůj věk. Tu techniku chci taky.
"Sakuro?" zeptal jsem se, jestli je v pořádku.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 11 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Sakura Haruno Sat Aug 24, 2013 9:25 pm

"Jsem v pořádku," nedívala jsem se na ostatní. Hleděla jsem do země. "Moje mladá podoba se vrátí, jen co si trochu odpočinu." byla jsem hrdá na to, že jsem zachránila kage.
Sakura Haruno
Sakura Haruno
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 132
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 11 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Aug 24, 2013 9:33 pm

Bylo mi vážně do breku, když mě chytil za ruce. Zamrkala jsem a podívala se na Sakuru. To mě musí naučit je to efektivnější než ta moje technika. Je statečná a odvážná, obětovala se pro nás. Pomyslela jsem si. Byla jsem ráda, že většina mích svěřenců byla na školení mimo vesnici a sestra s mými nejlepšími bojovníky také. Bohužel civilisti personál a nemocní... měla jsem výčitky svědomí. Pustila jsem jeho ruce.
"Omluv mě." musela jsem být sama odešla jsem dál. Měla bych být ráda, že jsou kage v pořádku i jejich svěřenci. Ucítila jsem bolest v hrudníku. Procházela jsem trosky a sama sebe přitom objímala. Nebyla jsem dobrou Daimyo ani jsem vesnici nedokázala pořádně zabezpečit. Až když jsem byla mimo dohledy všech tak mi na tváři stekly první slzy.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 11 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Rokuro Sat Aug 24, 2013 9:36 pm

Celkom ma prekvapilo, čo sa stalo so Sakurou. Potom mi došlo, že použila nejakú techniku, aby vypadala mlado. Nereagoval som na to nijako výnimočne. Len som čakal na ďalšie rozkazy od Hokageho. Sakura teraz vypadala dosť staro. Proste som sa to snažil ignorovať i keď som bol stále zaskočený.
Vlastne všetko to tu vypadalo dosť inak a bol som zaskočený tým, že dedina v podstate zmizla, samé Ruiny tu boli. Ten údajný Madara bol silný, preto som sa tu nechcel popletať a šiel som za Tsuchikagem.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 11 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 11 z 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru