Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Budova vedení vesnice

+16
Kagayaki Rin
Hitomi Yamada
Arata Hiashi
Rokuro
Lucy Shiro
Akasuna no Sasori
Assasin Senju
Hokori Mai
Shaky
Zvery
Senji Kamiuru
Yogi
Hebi
Jenova Tatsumaki
Akira Hitsumi
Crystal Takaishi
20 posters

Strana 3 z 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 3 Empty Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Jul 13, 2013 7:05 pm

First topic message reminder :

V centru vesnice se postavila nová budova, která měla pojmout úřední zaměstnance a archiv. Pracuje zde v jednom kolem personální tým, který zajišťuje posílání lékařské péče do okolních vesnic a na jejich výslovné žádosti a koho poslat kam. Každou žádost musí schválit osobně feudální pán vesnice to jest Crystal Takaishi. Do její kanceláře pouští jen velice důležité osoby, ostatních se ujímá buď její sestra a nebo asistentka.

Budova vedení vesnice - Stránka 3 JB33d228_profimedia_0024797881
po vstupu do budovy jím dominuje velké a široké schodiště na jejímž konci jsou dubové dveře. Za nimi se nachází zasedací místnost, zde se konají konference, porady, srazy důležitých osobností třeba kage a další. 
Budova vedení vesnice - Stránka 3 Km1s1
 
Kromě archivu, který se nachází pár metrů pod budovou, je celý objekt nestřežený. Je to riziko, ale tady je útok na budovu možný 1:1 000. Budova je přístupna všem, kdo potřebují nebo chtějí zdělit informace nebo si nechat poradit. O všem se dá mluvit, stačí jen se nebát.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Budova vedení vesnice - Stránka 3 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Jenova Tatsumaki Mon Jul 22, 2013 4:29 pm

Pozerala som sa za ním ešte dlhú chvíľu. Popravde bol celkom milý, začala som sa sama pre seba usmievať a nálada sa mi viac menej spravila sama. Teda.. dopomohol k tomu, čo bolo zvláštne no nerobilo mi problém priznať si to. Ešte nejakú chvíľku som tam sedela, rozmýšľala som. Nakoniec som sa rozhodla ísť za ním a skúsiť ho trocha osloviť. Síce som netuśila kam sa už mohol vybrať. Privolala som jednu z Crystalininých asistentiek a sama som vyšla z budovy do ulíc. Snažila som sa vypátrať jeho chakru.
(presun)
Jenova Tatsumaki
Jenova Tatsumaki
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 52
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 3 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Senji Kamiuru Thu Jul 25, 2013 11:32 pm

Pomaly som sa prechádzal po ulici pomedzi domy, reštaurácie bary a ostatné budovy. Pomaly som sa blížil k hlavnej budove, kde sídlila Daimyo, ak si dobre pamätám. Dúfam že tam bude. Mrmlal som si popod nos a pokračoval pomalým krokom ďalej. Celý čas som sa mierne usmieval, čo si ľudia cez ANBU masku nemohli všimnúť, jedine ak by mali rontgenové oči. Ani som si nevšimol a už som bol pri budove. Pomaly som vošiel a dostal sa až pred kanceláriu, kde by mala byť Daimyo. Zaklopal som a čakal, či tam je, nevojdem predsa len tak dnu, to by mi slušná výchova nedovolila. Po tom, čo sa nikto neozíval, som sa rozhodol sadnúť si na stoličku pred kanceláriou a čakať kým príde. Dúfam že pre mňa bude mať nejakú prácu a nesedím tu len tak, pre nič za nič. Mrmlal som si popod nos a oprel sa o stenu.
Senji Kamiuru
Senji Kamiuru

Počet příspěvků : 43
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 3 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Jenova Tatsumaki Sun Jul 28, 2013 3:33 pm

Prišla som ku kancelárií, kde čakal nejaký chlapík. Na chvíľku som sa na neho zapozerala a následne som len kývla hlavou na rozkaz.
"Čo potrebuješ?" Spýtala som sa ho, popri čom som odomkla kanceláriu a sadla som si za sestrin stôl. Následne som si len zaloźila ruky pod bradu a čakala som, čo z neho vylezie. Nedalo sa povedať že by ma to až prílIš zaujímalo no aj tak som nemala na výber. Najradšej by som bola zo sestričkou ale, čo som mohla robiť? Poslala som za ňou Yoshimiho a dúfala som, že sa o ňu postará. Musel tu niekto ostať. Už sme raz boli napadnutý, viac menej.. ak sa to zopakuje, musí tu byť niekto z priameho velenia, ako ja.
Jenova Tatsumaki
Jenova Tatsumaki
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 52
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 3 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Senji Kamiuru Sun Jul 28, 2013 3:42 pm

Na jej slová som sa zobudil a povedal. Prepáčte, zaspal som. Zdravím. Keď som to dopovedal, vydal som sa za ňou do kanclu. Zastavil som pred stolom a spustil. Rozmýšľal som, že by mi už trebalo ísť na nejakú misiu. Povedal som a čakal na jej odpoveď, dúfal som že pre mňa niečo bude mať. Dúfam, že sa niečo nájde, inak sa už asi unudím na smrť. Rozmýšľal som a čakal.
Senji Kamiuru
Senji Kamiuru

Počet příspěvků : 43
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 3 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Jenova Tatsumaki Sun Jul 28, 2013 7:39 pm

Na chvíľku som sa zamyslela a začala som sa hrabať v papieroch, ktoré tu ségra mala.
"Nerada by som niekoho momentálne púšťala von z dediny.. popravde." zamumlala som, pri čom som sa na chvíľku zamyslela. Po tom som ho však rozhodla využiť k vlastným účelom. Podala som mu papier, na ktorom bol napísaný zoznam rastlín a ingrediencií. 
"Začínajú nám dochádzať isté veci, ktoré tu máš napísané. Ehm.. myslím že by s ničím nemal byť problém ale, dala by som si pozor konkrétne na túto jednu." Ďobla som prstom do položky s názvom "vajíčka".. bolo to divné, nebolo tam napísané aké či podobne. 
"Nachádza sa to v istej oáze kde ťa doprevadí môj kuchiyosen ale, bude to strážené. Tie tvory sa o svoje eh.. plody.. neradi delia." Vysvetlila som mu a následne som trocha podvihla obočie. 
"Môže byť?" Spýtala som sa.
Jenova Tatsumaki
Jenova Tatsumaki
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 52
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 3 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Senji Kamiuru Sun Jul 28, 2013 7:44 pm

Pozeral som na papier a celý čas ju počúval. Tak to nebude veľmi bezpečné, to sa mi páči. Hovoril som si v hlave a počúval ju ďalej. Hai, s tým nebude problém. S pár "príšerkami by problém nemal byť. Povedal som a pri slove príšerky som nahodil taký, srandovný hlas. Tak zbieranie rastlín, Not Bad, stále lepšie ako venčenie psov. Pomyslel som si a čakal, čo bude ďalej.
Senji Kamiuru
Senji Kamiuru

Počet příspěvků : 43
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 3 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Aug 03, 2013 8:00 pm

Poněkud rozespalá jsem se vracela do kanceláře. Doufala jsem, že to tu Nefrit vzala za mě. Odpočinek mi opravdu prospěl. Bylo na čase začít plánovat sraz kagů. Otevřela jsem dveře do kanceláře a s úsměvem jsem se podívala na Nefrit.
"Ahoooj tak jak sis vedla?" sedla jsem si na pohovku v rohu místnosti a natáhla si ještě chvíli nohy.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 3 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Akira Hitsumi Sun Aug 04, 2013 11:18 am

Chvíli po Crystal jsem dorazil i já. Já se však narozdíl od ní musel ohlásit při její asistence a čekat. Netušil jsem, že Crystal nyní již ve vesnici je, a tak jsem přemýšlel nad tím, co řeknu Nefrit na její pokyn přidad se ke Crystal na její návštěvě do Iwagakure no Sato.
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 3 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Aug 04, 2013 12:52 pm

Asistentka zaklepala na dveře a vešla. "Je tu ANBU." já se jen podívala na ní a zvedla se.
"Ať jde dál." pokynula jsem jí ale zůstala sedět, Nefrit držela stráž mého křesla. Asistentka vyzvala Yoshimiho ať jde dovnitř
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 3 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Akira Hitsumi Sun Aug 04, 2013 2:29 pm

Po chvíli jsem byl vyzván ke vstupu do kanceláře. Cestou jsem zacítil Crystalinu chakru, a tak jsem si domyslel, že se nejspíš již z Iwy vrátila. "Dobrý den madam." Pozdravil jsem ji, zavírajíc za mnou dveře od kanceláře. V místnosti se nacházeli ještě dva další shinobi. Nefrit a ještě někdo s kým jsem prozatím neměl tu čest. Okamžitě jak mi Daimyo Sora no Kuni opětovala pozdrav jsem spustil-> "Nejprve bych se Vám chtěl omluvit, že jsem se nezúčastnil návštěvy v Iwě. Dále bych se chtěl zeptat jak to bude s misí v Ame?" Netušil jsem zdali si pamatuje co ohledně Ame. Já si však pamatoval a bral jsem to již nyní jako úkol, který jen čekal na tu oficiálni část. 
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 3 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Crystal Takaishi Mon Aug 05, 2013 9:35 pm

"Tvoje mise v Ame se ruší." posadila jsem se a přešla ke stolu a vytáhla ze šuplíku několik listin.
"Obejdeš vesnice, kromě Iwy, Ame a Oto a zeptáš se jich kdy se jim hodí sraz kage, ať mi hodí nějaké termíny přibližně za 14 dní by se mohl konat ( tak 19.-25. srpen). Pak se vrátíš, vem sebou Nefrit, potřebuje pohyb." mrkla jsem na něj a podala mu svitky, které byli již nadepsané názvy vesnic.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 3 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Zvery Mon Aug 05, 2013 9:58 pm

Pomalym krokem jsem dosel k budove vedeni a dosel pomalu nahoru. Postavil se ke dverim a na ne zaklepal a cekal na vyzvani vstoupit.
Zvery
Zvery
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 22. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 3 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Crystal Takaishi Mon Aug 05, 2013 10:01 pm

"Dále?" opřela jsem se o stůl.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 3 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Zvery Mon Aug 05, 2013 10:05 pm

Uslysel jsem kouzelne slovicko. Pomalu vstoupil do kancelare.
NoKdyz jsem vesel hluboce jsem se uklonil a snazil se aby se mi nestala nejaka blbost jako vzdy.
"Zdravim Daimyo-Sama. Nemate pro me neco?" Na muj vkus tu bylo az moc lidi.
Zvery
Zvery
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 22. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 3 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Crystal Takaishi Tue Aug 06, 2013 9:26 am

"No pořádnou misi zatím nemám, ale potřebovala bych zjistit stavy v nemocnici co se týče personálu a materiálu. Oběhneš všechny pavilony a oddělení, zajistíš mi počet personálu včetně uklízeček a tak a zjistíš materiál který tam chybí, ať už to jsou stroje, léky, oblečení, napíšeš mi seznam a pak mi ho přineseš. Vyhovuje? Nic lepšího zatím nemám." pousmála jsem se
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 3 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Zvery Tue Aug 06, 2013 9:37 am

"Nemocnice???" No fakt ze jsem moc nemusel ve skutecnosti jsem je nenavidel. Nakonec jsem jen rekl.
"Vite ze nemocnice nesnasim, Ale udelam to pod jednou podminkou." Rekl jsem trochu provokativne.
Zvery
Zvery
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 22. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 3 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Crystal Takaishi Tue Aug 06, 2013 10:05 am

"Když je nesnáším proč potom bydlíš ve vesnici, která je na nemocniční péči zaměřená?" odpověděla jsem stále mile jeho reakce potom mě dost překvapila. 
"Zopakujme si to, ty si můžeš klást podmínky vůči mě?"
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 3 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Zvery Tue Aug 06, 2013 10:13 am

"Tak nemocnicni pece je neco jineho. Nez kdyz tam clovek musi lezet nebo v ni lezet."
Rekl jsem a pak jsem jen stal a premyslel nad svou odpovedi.
"No tak za pokus to stalo, mel jsem v planu vas nekam pozvat." Rekl jsem a snazil jsem se nenabrat barvu rajcete.
Zvery
Zvery
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 22. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 3 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Crystal Takaishi Tue Aug 06, 2013 11:12 am

"to je do tebe milé ale mám tu práci, nemůžu jít, ale je to od tebe pozorné." zdvořilostně jsem odmítla,i když mi to lichotilo. 
"Až skončíš přijď si pro odměnu." mrkla jsem na něj
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 3 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Zvery Tue Aug 06, 2013 11:32 am

"Samozdrejme jsem nemel na mysli hned. Kdyz budete mit cas samozdrejme. Tohel bych bral jako odmenu." Mile jsem se na ni usmal a cekal jeste na jeji reakci. No bylo by mi jedno i kdyby to byllo za rok.
Zvery
Zvery
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 22. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 3 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Crystal Takaishi Tue Aug 06, 2013 2:19 pm

"Ale ani v etikeách a společenského postavení si nemůžu dovolit si teď brát na triko nějaký vztah. Máš Misi Ryuu..." odmůčela jsem se
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 3 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Zvery Tue Aug 06, 2013 2:28 pm

"Vzdy vazna. No dobra zadne rande." Nakonec jsem si odfrkl. "Dobra tedy. Vratim se jak skoncim." Uklonil jsem se a odesel z kancelare.
(presun)
Zvery
Zvery
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 22. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 3 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Akira Hitsumi Tue Aug 06, 2013 2:38 pm

Na Crystalinu rekci jsem se mírně ušklíbil. "Ruší??... a kromě Oto, Iwy a Ame?... Nebyla snad v Iwě kvůi tomu to srazu?" Prolétlo mi hlavou. Já jsem si však nemohl dovolit odporovat mému nadřízenému, a tak jsem jen přikýval, myslíc si o tom své. Pak jsem se podíval na Nefrit, čekajíc na její reakci. Vše slyšela, a tak se nebylo potřeba ptát. Po chvíli zde přišel nějaký další shinobi, a tak jsem byl nucen se trochu posunout na bok, abych nepřekážel.
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 3 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Shaky Wed Aug 07, 2013 11:05 pm

S rukami v kapsách jsem došel až před kancelář a s povzdechem zaklepal. Jestli toto nic nedělání přežiju...tak...tak...do prdele, co tak?! Prostě tak, takže...takže tak. Prokoulil jsem očima a po klepání i vkročil. Fakt jsem nebyl moc typ co by na něco čekal, navíc na něco jako je vyzvání, když jsem tam nikoho neslyšel mluvit, tak jsem prostě vkročil...Jasný že bylo možný že tam má madam nějaké intimní chvilky, což by byl asi dost trapas, ale tak nějak jsem doufal že mě to zrovna nepostihne jí vidět v něčem takovém, tudíž jsem to hned vymazal z hlavy a zavřel za sebou dveře.
"Dobrý den madam a...ehm...spol." Do široka jsem se usmál a dal si ruce za hlavu.  
"Chtěl jsem se zeptat jestli nemáte nějaký...lék na to mé nic nedělání z čeho mi začíná dost hrabat, dokonce jsem měl jednou takovou vidinu že vidím slečnu Nefr-..." Pak mi duplo že tu Nefrit vlastně, je takže jsem zavřel klapačku a snažil se rychle něco vykoumat. Nemohl jsem říct že jsem jí "viděl" v bordelu u tyče, to prostě nešlo říct že jo.
"...Že vidím slečnu Nefrit jak peče bábovku." Usmál jsem se do široka. Ty jsi vůl ty vole...zase si nástup totálně p*sral. Objevila se mi virtuální kapka u čela a takovej zkomolenej úsměv, který vyzařoval jen to že přicházím v míru!
Shaky
Shaky
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 19
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 3 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Crystal Takaishi Wed Aug 07, 2013 11:18 pm

(já s vás chytám už výtlemy lidi Very Happy chudák moje sestřička Very Happy )

Za dnešek se tu vystřídalo víc lidí, než jsem čekala, to nebylo normální. Yoshimii s Nefrit měli mít misi a co mám vymyslet pro něj. Zadívala jsem se na Sasukeho. Tomu C-ranková mise stačit nebude. Přesto jsem se na Sasukeho usmála. 
"No ... mám léky na všechno, ale momentálně mě nenapadá, který by byl pro muže tvého postavení vhodný, Sasuke!" odpověděla jsem mu tak nějak neutrálně. Chtěla jsem se zajít podívat do Konohy, ale tak můžu tam poslat jeho samotnýho, ono mi jedině prospěje na chvíli si oddechnout v kanceláři a necestovat. 
"Jak hodně máš rád cestování?" založila jsem si ruce na prsou
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Budova vedení vesnice - Stránka 3 Empty Re: Budova vedení vesnice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru