Yoshita [ANBU]

Goto down

Yoshita [ANBU]

Příspěvek pro Yoshita Kanen za Wed Jul 31, 2013 7:58 pm

Jméno: Yoshita
Příjmení: Kanen
Přezdívka:Yo, Bakuton no Yo
Hodnost: ANBU (B-rank)
Vesnice: Iwa,Tsuki
Věk: 19 22
Narození: 31.8
Pohlaví: ženské
Elementy: Doton,Raiton
Kekkei genkai: Bakuton
Sensei:


Charakteristika
-Vnější

Měří metr a 65 centimetru. Jeho postava je štíhlá. Má blond vlasy,dříve byla bruneta, po ramena a ofina přesahuje její hnědé oči. Její plet je lehce opálena. Většinou nosí černé tričko s krátkými rukávy , bíle kalhoty, rukavice, plášť s dlouhými rukávy, který končí nad koleny. Piercing nemá, ale tetovaní už ano. Má dvě na obou paží jedno.
-Vnitřní
Je dobrosrdečná a optimistická. Není žádná samotářka, je velmi komunikativní a společenská, ale někdy potřebuje svůj klid. Bůh ví, že není nijaký genius, ale umí si dát k sobě dvě a dvě. Je to průměrně inteligentní člověk.  Není žádný velký knihomil, ale sem tam si nějakou knihu přečte, čte převážně noviny, aby byla v obraze, co se kde děje. Má dobrý smysl pro humor i pro ten černý. Chce si v boji zachovat chladnou hlavu, to se jí většinou daří ale někdy to nejde. Yoshita je skromný člověk.

Životopis:
Yoshito se narodila poslední den v měsíci Srpna. Byl krasný sluneční den a na obloze nebyl ani mráček. V okolí se rozléhal křik malého novorozeněte. Yoshitin porod nebyl v nemocnici ale v domě na vesnici. Tak si to přála jeho matka a taky nejbližší nemocnice byla daleko. Při porodu se shromáždili porodní baby, které měly již zkušenosti s tímhle a dělali vše možné, aby se děťátku a matce nic nestalo. Takže se nemohlo stát, že pravě narozeni Yoshita by upadl na svou hlavičku. Pravě narozená Yoshita se ocitla v chudé rodině, která se nacházela poblíž přístavního města (v tom městě nebyla nemocnice). Otec Yoshito byl rybář , který se vydával na moře pro čerstvé ryby. Jeho matka se starala o hospodářství. Yoshita měl staršího bratra, který pomáhal matce. S hospodářství vypomáhala i Yoshitova babička, která dělala z mléka různé mléčné výrobky. Ty pak byly prodávány na trhu. Yoshita zatím byla mláda a zatím nemohla pomoct domácnosti.

Yoshita rostla jako z vody. Mezitím byl její bratr pryč. Byl na cestě se stát ninjou, ale někdo nebo něco mělo sním jiné plány. Nenašel v sobě dar, který mají ninjove, i přesto že jeho prarodiče měli ten dar. Yoshito mezitím pomáhala co to jen šlo. Párkrát šla s matkou na tržnici. První pocity z cesty do sousedního města byly smíšené. Cítila strach z neznámého, ale byla zvědavá co nového u vidí. Viděla toho dost,ale za jeden den si to nemohla užit, tak jak by patřičně chtěla. Proto se nemohla dočkat další návštěvy toho dle města. Přišla další cesta a Yoshita již neměla smíšené pocity. Byla nadšená cestou ke stánku se loudala, což štvalo její matku. Čas byli peníze. Čím déle jeho matka prodávala věci, tím byla možnost vydělat peníze. Kvůli tomu přidala do kroku. Ze stánku si našela dobré místo k pozorovaní okolí. Dokázala vidět i k přístavnímu molu, kde uviděl lodě  jak ty malé tak i ty velké. Nejvíc jí ale zaujali lidé, kteří si byli podobní. Byli to odlišní lidé ale to co měli na sobě, tím si byli podobní. Bylo to čelenka Suny ale i jejich oblečení. Něco doma o tom již slyšela ale nijak tomu moc nerozuměla, spíš se o to moc nezajímala. Měl jiné starosti. Starost o tom, aby panenky vypadaly dobře.
"Mami, kdo jsou ti lidé s tou čelenkou?" Zeptala se zvědavým hláskem své matky.
"Yoshi, to jsou ninjove ze Iwagakure no sato. Plní různé mise a za to dostávají různé finanční částky. Stejně jako tvoje babička kdysi. I tvůj bratr se pokoušel dostat do jejich řád ale nijak mu to nevyšlo. Osud měl asi jiné plány." odpověděla mu a dále se věnovala obchodu. Yoshito byla zaskočená, že její babička dělala něco takového. Nikdy o tom nemluvila. Ale proč? Tahle otázka ji vrtala v hlavě. Zasnila se jaky by mohl být život ninji. Díky jejímu optimismu si to představoval celkem růžově. Její snění trvalo déle než si myslela. Byl čas odejít dom. Cesta nebyla nijak záživná. Doma ještě musela udělat několik prací, potom se navečeřela a šla na kutě.
Usnul celkem rychle. Té noci k domu přišla skupinka lidi v pláštích. Zaklepali na dveře a počkali. Yoshitina matka jím otevřela. Věděla o co jde, nebyli tu poprvé. Jeho babička namítala a připomněla jak dopadli s jeho bratrem. Babička a muž se mezi sebou dohadovali. Matka to však rozsekla a navrhla aby se Yoshita rozhodl sám. Den vystřídal noc. Yoshito se probudila do dne, který změní její dosavadní životní styl, zatím však nic netušila. Vše se dozvěděl u snídaně, když ona skupinka vyšla ze stínu. Položili mu otázku ohledně nástupu do akademie. Přemýšlela nad tím a nakonec souhlasila. Napadlo jí totiž, že by mohla vydělávat a pomáhat rodině po finanční stránce. Cesta do Suny je dlouhá a proto vyrazili ještě toho rána. Yoshita si sbalila své věci,rozloučila se s rodinou a odešla naplnit svůj osud. To však ještě netušila, že osud si pro něho připravil nejedno překvapení.
Po dlouhé cestě se Yoshitovi naskytl oslňující pohled na překrásnou Iwu. V životě nikdy neviděla takovou vesnici. Vesnice plných shinobi. Avšak nejprve musela projevit svojí shinobi stránku. Nejdřív si odpočinula a potom se podrobila zkouškami. Zkouší prošla. Byla nadšená,že to zvládla a taky se těšila do akademie,kde pozná nové lidi. Samozřejmě to musela napsat domů,že se jí to povedlo,přeci jen tuhle radostnou zprávu museli dozvědět.
Yoshita začala studovat na akademii. Nepatřila mezi ty nejchytřejší,ale v učivu se neztrácela. Dost jí šlo ninjutsu a taijutsu s genjutsu uměla tak nějak na stejné úrovni. Na akademii byla hodně přátelská. Bavila se snad s káždým. Za pár let dostudovala a stala se geninem. Dostala se do 4 členného týmu, který byl na půl mužský a napůl ženský. Spolu pilně plnili mise a trénovali,co to jen šlo. Díky takovému zapálení se všechní stali chuuniny. Zde se jejích cesty rozdělili i přesto si sem tam scházeli.
Už to byl nějaký ten pátek od povýšení na chunina. Měla radost a musela o to podělit s rodinou. Většinou komunikovala přes dopisy,ale teď mohlo je i více navštěvovat. Byla rada doma, ale vesnice byla její druhý domov. Yoshito rostlá a trénovala. Stávala se čím dal tím silnějším. Byla na tolik silná,že dosáhla titulu. Nebylo to zrovna nejlehčí,ale její odhodlanost a víra jí pomohla překonat těžkou překážku k tomuhle titulu.
Byla tu válka s proti ostatním vesnicím. Bojovala,jak jen to šlo,ale uvědomila si, že porážka je nevyhnutelná a proto se schovala ke své rodině. Byla tam několik měsíců se rozhodla, že se přidá k nějaké jiné vesnici. Rozhodla se, že se přidá do Tsuki,která je větší vesnice a nejblíž jejímu domovu. Avšak už nechtěla být jounin. Chtěla se stát ANBU,přeci jen k vesnici neměla nějaký hlubší vztah a ani moc klidem,i když potkávala lidí. I přesto, že se stala jedná z ANBU, pořád si zanechala svou povahu,ale v misích jí nedává znát.
Za poslední 3 roky se u Yoshity vlastně nic nezměnilo. Je starší, to asi tak všechno. I když něco by se našlo, někteří by to považovali celkem za důležité. Yo se povedlo založit takový klan,uskupené lidi, říkejte mu jakkoliv. Nejspíš by se jí to nepovedlo, kdyby Tsuki nezačala válečné útoky do okolních zemi. Yo dokázala najít schopné lidi nejprve do jednotky, která se velmi podobala demoliční četě v iwagakure no sato, a to jen díky, že před těmihle útoky Tsuki brala v podstatě kohokoliv do svých řád. Ovšem ne všichni ovládali bakuton jako právě Yo a pár dalších jedinců, ale Yo společně s dalšími uživateli bakutonu je naučila i jiný způsob a to pomoci výbušných lístků a jiných věcí, které používaly pro přepadový boj, demolice budov a hradeb, nastraženi pastí. Tahle jednotka se ukázala jako přínosná pro vesnici, už to nebyla jednotka, ale klan, který přijímal nové lidi, kteří chtěli umět zacházet s výbušninami. Yo se stala hlavou tohohle klanu, i přesto, že slouží u ANBU jednotek. Ironické je, že její schopnosti jsou na B- rank a tak se může stát, že v brzké době jí někdo vystřídá ve funkci vůdce klanu. Yo si toho je velmi dobře vědomá a nenechá se jen tak lehce sesadit z jejího postu. 


Ninjutsu - 5
Taijutsu - 4,5
Genjutsu - 1,5
Inteligence - 3
Síla - 2,5
Rychlost - 5
Chakra - 3
Ruční pečetě - 1Techniky:
Kawarimi no Jutsu - technika náhrady
Kakuremino no Jutsu - technika neviditelného pláště
Nawanuke no Jutsu - útěk z pout
Henge no Jutsu - přeměna
Bunshin no Jutsu - technika klonu
D-rank
Shunshin no jutsu
Kanashibari no Jutsu
Doton: Shinjū Zanshu no Jutsu
C-rank
Jirai Jūhō
Kanchi
Hiding in Surface Technique
Doton: Moguragakure no Jutsu
Explosion Release: Exploding Palm
B-rank
Doton Kekkai: Dorō Dōmu
Doton: Kaido Shōkutsu
Bakurasen
A-rank
Bakuton: Jiraiken


Naposledy upravil Yoshita Kanen dne Mon Mar 14, 2016 5:14 pm, celkově upraveno 15 krát
avatar
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Yoshita [ANBU]

Příspěvek pro Assasin Senju za Wed Jul 31, 2013 8:08 pm

POVOLENO ^^

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 38
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Yoshita [ANBU]

Příspěvek pro Yoshita Kanen za Wed Jul 31, 2013 8:08 pm

D2kuju mnohokrát
avatar
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Yoshita [ANBU]

Příspěvek pro Assasin Senju za Wed Jul 31, 2013 8:21 pm

Promiń, ale to Kirigakure mít nemůžeš...Ame má vlastní -> Amegakure no jutsu

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 38
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Yoshita [ANBU]

Příspěvek pro Yoshita Kanen za Thu Aug 01, 2013 11:07 am

No dobře už jsem to změnil. Jen abych byl v obrazu Amegakure no jutsu je co? Very Happy
avatar
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Yoshita [ANBU]

Příspěvek pro Assasin Senju za Thu Aug 01, 2013 1:36 pm


_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 38
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Yoshita [ANBU]

Příspěvek pro Hokori Mai za Sat Aug 15, 2015 9:11 pm

Takže... "Avšak už nechtěla být jounin. Chtěla se stát ANBU,přeci jen k vesnici neměla nějaký hlubší vztah a ani moc klidem,ikdyž potkávala lidí. " Jounín je A rank, anbu je B rank. Aby to sedělo, byla si chunín, což je rank B, a pak si byla přeložena k anbu. POVOLENO

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Yoshita [ANBU]

Příspěvek pro Yoshita Kanen za Sun Nov 08, 2015 12:21 pm

Pokračují
avatar
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Yoshita [ANBU]

Příspěvek pro Hideo Hatake za Mon Mar 14, 2016 5:24 pm

Povolené.

_________________
avatar
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Yoshita [ANBU]

Příspěvek pro Hideo Hatake za Mon Mar 14, 2016 5:28 pm

Povolené.

_________________
avatar
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Yoshita [ANBU]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru