Senju Maro [GENIN]

Goto down

Senju Maro [GENIN]

Příspěvek pro Senju Maro za Wed Jul 31, 2013 8:58 pm

Jméno a příjmení:
Senju Maro
Hodnost:
Genín
Vesnice:
Konohagakure no Sato

Věk:
 12

Narození:
30. září

Pohlaví:
100% muž

Klan:
Senju

Kekkei genkai:
Žádné 

Sensei:
Žádný
Charakter:
Tichý, skromný, někdy i horkokrevný, nerad na sebe upozoruje. Maro nikdy toho hodně nenamluvil, a tak se v jeho případě považuje za zázrak třeba i ta konverzace. I když Maro nerad na sebe upozornuje... někdy se jednoduše k něčemu nechá lehce vyprovokovat, a tak někdy doslova vyčnívá z davu.  
Životopis:
 Maro se narodil 30. záři v Konohagakure dvěma štastným shinobim z nejslavnějšího klanu v listové. Na první pohled by se zdálo, že padl do dobrych rukou. Postupem času se však ukázal pravý opak. Problém byl totiž v jeho otci, který si Marovu matku vzal pouze z důvodu jejího klanu. Marův otec pocházel z venkova a byl neshinobi, a tak na něj ve vesnici hleděli jako na obyčejného člověka, jako na osobu v davu. Byl nedůležitý. To však hodlal změnit, což se mu postupem času i podařilo. Když se mu to podařilo a vzal si za ženu Senju Nazomi nechal si ve svém jméně pozměnit jeho příjmení na Senju. Tohle se však některým nezamlouvalo, a tak vznikali hádky etc. Důvod vzniku toho to manželství nesl také zlé ovoce na výchově Mara. Časté hátky, nedostatek času stráveným se svým otcem, slzy své matky, neplněné sliby Otce. To vše Mara poznamenalo. Jeho otec už byl takový. Nezajímal se o nikoho, sliboval hory doly, a však po tom všem následovalo nic. Z počátku jako každé dítě Maro vzhlížel ke svému otci a měl pocit, že mu může důvěřovat úplně ve všem. Jenže po několika zklamáních etc. se jeho vztah k otci změnil. Z důvodu, že byl otec neshinobi a Maro byl tedy ještě malý, Maro začínal nabývat dojmu, že neshinobi lidé jsou zlí a nemůže se jim věřit, přestával se s nima také stýkat. A proto že neshinobi na světě není nejméně byl tak trochu izolovaný od okolního světa, což způsobilo že se stal osamělý. Na akademii Maro s úsměvem splnoval všechny požadavky, které na něj byli kladeny. Byl si vědom toho, že ačkoli někteří lidé jsou různi, na tomto světě pořád ještě existuje to dobré, které žije alespon z nějaké části v Nás. K tomuto závěru došel však až příliš pozdě. Pozdě proto že léta kdy se snažil odizolovat od některých lidí ho poznamenala na tolik, že i když došel k závěru, že se spletl, pořád v něm zůstal ten samotářský styl vedení svého života. Po úspěšnem absolvováni akademie se v Marovi projevila další z vlastností jeho charakteru a to horlivost. Začlo to tedy nevinným chvástánim genínu. Nevinným však ne na dlouho. Když jeden z marových spolužáku prohlásil, že on sám by byl schopen porazit sto takových jako Maro najednou, neudržel se a jednu mu vlepil. Později z toho měl také problémy, a však navzdory jeho potrestáni Maro spolužákovi nedal pokoj, což způsobilo nepříjemne budouci vztahy mezi nimi. Maro v dnešní době však trochu zmoudřel, a i když je ještě dítě nebojí se prohlásit, že s rozvážnosti na tom je lépe než nynější Hokage. 
Avatar:
viz. obrazek
Body:
Ninjutsu - 3
  Taijutsu - 2,5
  Genjutsu - 0
Inteligence - 1,5
  Síla - 2
Rychlost -3
Chakra - 2
  Ruční pečetě - 1
Celkem - 15 body
Techniky:
 E) Základní
D) Shunshin no jutsu
Vybavení:
ZVN, dvě miniaturní zmenšeniny kos

Senju Maro

Počet příspěvků : 140
Registrován : 31. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Senju Maro [GENIN]

Příspěvek pro Assasin Senju za Wed Jul 31, 2013 11:46 pm

POVOLENO (bude sranda xD)

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru