Akasuna no Sasori

Goto down

Akasuna no Sasori

Příspěvek pro Akasuna no Sasori za Thu Aug 01, 2013 1:30 pm

Akasuna no Sasori
 
 
Hodnost: Jounin, Missing nin – S rank, ředitel, Hachidaime Kazekage
Věk: 35 +, 40 teď
Narození: 8. 11
Klan: Akasuna
Kekkei genkai: -
Sensei: Chiyo
Rodina: Chichi to Haha, Chiyo, Akasuna no PiliKKa
 


 
 
Charakter: Sasori vyrostl ve smutném a osamělém životním prostředí, protože mu chyběla rodičovská láska. Když mu babička Chiyo ukázala loutkařské umění, byl o něco šťastnější. Nakonec vytvořil loutky v podobě svých rodičů, ale když si uvědomil, že loutky mu nemohou dát skutečnou lásku, kterou si přál, stal se chladným a odměřeným. Vedlo to k tomu, že si zachoval malý ohled na lidský život. Sasori šel tak daleko, že řekl, že by necítil nic, pokud by Chiyo zemřela, protože tvrdil, že jeho srdce se stalo stejně jako jeho loutkové tělo, bez emocí. I přesto, že měl krutou a nihilistickou povahu, měl velmi realistický pohled na život, vždy se dokázal dostat přes překážky, které bránily v jeho cestě. Málokdy vyjadřoval jakékoliv emoce, a pokud se tak stalo, byly často krátko trvající. Byl také známý pro svou netrpělivost, opakovaně uváděl, že nerad čeká nebo někoho nechává čekat. I přesto si dokázal najít čas na boj s Kankurem, když se poprvé setkali, díky tomu, že měl zájem bojovat proti starým výtvorům. Sasori se často hádal s Deidarou, oba měli protichůdné názory na umění. Deidara věřil, že umění je něco přechodného, co hned zmizí, kdežto Sasori věří, že umění je trvalé a zůstává. Odráželo to jejich přirozenost; kibaku nendo a hitokugutsu. I když se zdálo, že Sasori respektuje Deidarovo přesvědčení, tak to nebyla pravda.
Sasori měl ambice stát se vynikajícím uměleckým dílem, sám se stal loutkou. Držel se tak silně svého přesvědčení, že toužil získat informace o Edo tensei a lidských experimentech. Sasori zanechal těchto ambicí, když mu Kankuro řekl, že to jeho výtvory do kterých dal své srdce a duši budou trvat věčně. Po přijetí tohoto názoru Kankurovi a ostatním generacím přenechal své loutky. V tomto okamžiku Sasori probudil své emoce.
Sasori je také ochoten akceptovat názory ostatních na určitá témata, rád v boji také dává šanci protivníkovi a zkouší, jestli přežije jeho jedy.
Poté co byl opět přiveden k životu, zachoval si své původní chladné já. Nechal se využívat Kabutem, pomáhal mu ve válce, ale po jeho smrti se rozhodl vydat svou cestou. Opustil Akatsuki a sbíral loutky. Měl také ambice ovládnout svět a změnit všechny lidi na loutky, poté, co se setkal se svou příbuznou v boji, viděl, že jeho umění přešlo na novou generaci a je stále věčné. Změkl a přidal se k alianci. Oblíbil si také svého nového partnera Hine Kuretu, kterému se daří probouzet jeho skryté a dávno mrtvé emoce.
 
 
Životopis: Když byl Sasori mladý jeho otec a matka byli zabiti Sakumo Hatakem v boji a jeho babička Chiyo se o něj starala. Když se ho Chiyo pokoušela rozveselit tím, že ho učila loutkařství bylo mu pět. Sasori měl vrozené nadání pro umění, ukázalo se, že začal vymýšlet, jak odstranit slabiny loutkaře v bitvě. Jeho schopnosti mu dokonce dovolilo vytvořit dvě loutky v podobě svých rodičů, ve snáze zbavit se strašlivé samoty, kterou cítil. Nicméně loutky nebyli schopné mu dát skutečnou rodičovskou lásku, kterou si přál, Sasori o ně ztratil zájem a později se dostaly do vlastnictví Chiyo. Sasori vytvořil mnoho dalších důmyslných loutek, včetně Karasu, Kuroari a Sanshuou, které byly ve vlastnictví Kankura. Během třetí světové války ninjů prolil hodně krve nepřátel na písku, to vedlo k vytvoření přezdívky Sasori z Červených písků. Nicméně motivován touhou, aby práce, které trvají věčně, Sasori začal experimentovat a vytvářel loutky z lidí. Jeho jediný přítel Komushi, přišel o pravou ruku při jeho povinnostech hraniční kontroly a tak mu dal Sasori novou, loutkovou paži. Poté, co Komushi zahynul, co omylem požil vlastní jed, Sasori ho předělal na jednu ze svých prvních lidských loutek. Dvacet let před prvním uvedením Sasori opustil Sunagakure v patnácti letech, unesl Třetího Kazekage a udělal z ně jednu ze svých lidských loutek. Sasori také přenesl své srdce do vytvořené loutky, zvýšil své schopnosti a prodloužil si život. Nějaký čas poté co opustil vesnici, se Sasori připojil k Akatsuki a využil svých dovedností k vytvoření mnoha špehů jako Yura a Mukade v Sunagakure. Byli to jeho spící agenti.
S jeho prvním partnerem v Akatsuki Orochimarem, sdílel jeho přání věčného bytí. Když Orochimaru opustil Akatsuki, nesl k němu zášť a poslal Kabuta Yakushiho jako svého špiona pro Otogakure. Ale Sasori nevěděl, že Kabuto pracoval pro Orochimaru dlouho předtím, než ho vyslal on.
Později se setkal Sasori a Deidara s Hidanem a Kakuzu, diskutovali o svých nových misích. Bylo rozhodnuto, že Sasori a Deidara dostanou válečnou misi a podrobí malý národ Ko no kuni no Daimyo. Při útoku Sasori osobně šel a zabil Daimyo. Potom bojoval s jeho osobním strážcem Tatewakim. Za soumraku byl národ zničen.
 
Kazekageho záchrana
Na začátku části II Sasori ukrytý v jeho loutce Hiruku, se vrátil do své bývalé vesnice s Deidarou s cílem chytit Ichibiho no Shukaku, který byl v Godaime Kazekage Gaara. Oba členové akatsuki snadno pronikli do Suny, byla zrazena vlastním z podřízených Yurou. Poté co Deidara chytil Kazekageho, Kankurou se pokoušel zastavit Akatsuki duo v útěku. Sasori nařídil Deidarovi, ať jde napřed a Kankura vyřídil. Nechal mu však šanci se zotavit.
Po extrakce Shukaku a zabití Gaary v úkrytu Akatsuki, Sasori a Deidara byli pověřeni zničením Týmu 7 a Chiyo. Deidara si vzal na starost Kakashiho a Naruta.
Sasori čelil Sakuře Haruno a své babičce Chiyo.
 
Brzy poté, co začala bitva, Sakura s Chiyo zničili Hiruka. Sasori se vynořil ze zbytků Hiruka a odhalil svou pravou tvář, Chiyo a Sakura byli šokováni, vidět jeho mladistvou tvář. Neztrácel čas a vytáhl svou oblíbenou loutku Sandaime Kazekage. Byla to jeho oblíbená loutka, protože ho těžko zabíjel.  Sasori využíval Sandaime Kazekageho schopnosti k útoku proti Chiyo a Sakuře. Chiyo nejprve vytáhla loutky Chichi to Haha a pak použila Sakuru. Ty dvě ho nakonec dostali. Dál už to znáte.
 
NSGO PART
Kabuto znovu oživil Sasori a dal dohromady akatsuki. První jeho mise byla v Iwagakure, kde měl vypustit Yonbiho. Použil svého partnera jako loutku a mise se podařila. Poté bojoval proti ninjům aliance. Kabuto zemřel a Sasori uprchl. Začal sbírat nové loutky a toužit po změně. Vytvořil si tajnou lesní laboratoř a vytvořil si tři nové loutky – Danzou Shimura, Mei Terumii a Ei Raikage. Reina jej chtěla naverbovat k Akatsuki, ale Sasori s ní nechtěl mít nic společného. Reina začala toužit po Sasoriho smrti a posílala na něj zabijáky. Sasori přežil a vytvořil si loutku, která dokáže odolat Reinině krystalu.
Moc se do děje nezapojoval. Až do jednoho dne.
Sasori osobně zašel za Daimyo Kusa no kuni a toužil po odkoupení části území k vybudování loutkařské Akademie Kugutsu Kekkai. Daimyo souhlasil a požadoval milion ryo. Sasori tedy hledal sponzora. Měl nějaké mění z misí, které přijímal, ale nestačilo to.
Kontaktoval Tsuchikageho, který byl jeho fanoušek. Domluvili se na tiché spolupráci za výměnu ochrany proti Reině. Sasori tedy vybudoval akademii a tajnou organizaci, která měla za cíl přeměnit všechny lidi v loutky. Získal také Kámen země, který mu dal nevídané schopnosti.
Sasori se stal obávaný a mocný, získal svých několik poddaných, oblíbil si Hineho, pro kterého má dosud jakousi slabost.
Sasori se zapojil do spousty konfliktů, nejdříve spolupracoval s Tsukiko Tooya a Otogakure, poté zase s Kagamim a Zetsu. Unesl také Tsukikage Ayame Takaishi, ze které chtěl udělat loutku. Plán mu zhatila Aliance, avšak neměla proti Sasorimu sebemenší šanci. Sasori ji nechal jít, protože byla otrávená a jeho poddaný Hine na ní prováděl extrémní pokusy s její Kekkei Genkai. Chtěl využít chystající se války ve svůj prospěch, proto se připojil k vytvořené Alianci Zla s Kagamim Uchihou a Zetsu, Reinou Kana a Tsukigakure a v neposlední řadě s Otogakure a Tsukiko Tooya. Těsně před válkou jeho společníka a jej samotného požádala Kazekage Akasuna no PiliKKa a Mizukage Hitomi Yamada o připojení se k Alianci. Sasori odmítl a pustil se s ní do boje. Neměla šanci, vyhrával a pak PiliKKa ukázala své loutky, které vytvořila jeho uměním. Měla také ve své sbírce jeho staré loutkové tělo. Sasoriho původní sen se vyplnil, jeho umění se stalo věčné. Před zasazením poslední rány Sasoriho srdce pookřálo. Nezabil ji a zradil své bývalé společníky. Připojil se k Alianci, vyzradil veškeré tajemství, které věděl o Reině a tím pomohl k ukončení války, která by měla fatální následky. Sasori také využíval kámen země a bojoval na několika frontách se svým společníkem Hinem Kuretou. V posledních bitvách byla Kazekage zabita. Po válce se dostavil do Suny na dovolenou, ale už tam zůstal. Rada mu nabídla amnestii a post Kazekageho. Sasori váhal, ale jeho nové Já toužilo po změně. Sasori nabídku přijal a stal se novým osmým Kazekagem. Snaží se o rozvoj vesnice a o lepších časech.
 
 
 
Body:
 
[/font]
NinjutsuTaijutsuGenjutsuInteligenceSílaRychlostČakraRuční pečetěCelkem
544534,55434,5


 
 
Techniky:
 
Chakura no Ito
Hitokugutsu
Sennō Sōsa no Jutsu
Shikomi Kugutsu: Shinshin Happa
Sōen: Hitomi Gokū
Kugutsu no jutsu
Kugutsu no Jutsu: Gishu Senbon
Akahigi: Hyakki no Sōen
Akahigi: Sankage no mai
Senju Sōbu
Suna bunshin
Kurohigi Kiki Ippatsu
Kurohigi: Kiki Sanpatsu
Kurohigi: Sanshōuo
Dokukiri Jigoku: Baribari Hyaku Renpatsu


 

_________________
Hitokugutsu:
Techniky:

Chakura no Ito
Hitokugutsu
Sennō Sōsa no Jutsu
Shikomi Kugutsu: Shinshin Happa
Sōen: Hitomi Gokū
Kugutsu no jutsu
Kugutsu no Jutsu: Gishu Senbon
Akahigi: Hyakki no Sōen
Akahigi: Sankage no mai
Senju Sōbu
Suna bunshin
Kurohigi Kiki Ippatsu
Kurohigi: Kiki Sanpatsu
Kurohigi: Sanshōuo
Dokukiri Jigoku: Baribari Hyaku Renpatsu
Kugutsu Saisei


Body:


Další zbraně:

Hiruko
Karasu
Kuroari
Sanshuou
Flamethower
Haha to Chichi
Otrávené senbony
Water stream
avatar
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru