Minaso - Kirigakure - jounin

Goto down

Minaso - Kirigakure - jounin

Příspěvek pro Minaso za Fri Aug 02, 2013 8:17 am

Jméno a příjmení: Minaso Hanaro
Hodnost: ?Jounin?
Vesnice: Kirigakure
Věk:19
Narození:22.8
Pohlaví:Muž
Klan:---
Kekkei genkai: Výbušná chakra(směs dvou elemetů)
Sensei:Neznámý
Charakter:Pyšný na své umění, hodný na své bližní a věrný své vesnici. Občas sice při boji dostane záchvat vzteku, který vždy nekončí dobře, ale kdo ne, že jo ?

Životopis:
Před nástupem do akademie žil klidný život s milujícími rodiči, který si užíval plnými doušky.
Byl opravdu spokojené dítě  s velikým uměleckým nadáním. První problémy ale nastoupily poměrně brzy. Bylo to na ninja akademii, kde se jeho spolužákům prostě nelíbil a tak ho šikanovali.
(jméno) z toho byl nejdřív psychicky na dně, ale časem našel řešení. Začal cvičit na vlastní pěst, aby se dětem pomstil. Ukázalo se, že dokáže svojí chakrou jednoduše tvarovat měkké věci a pomocí své chakry náhodně odpalovat věci. Zezačátku měl s přípravou trochu problémy a stalo se pár...jak bych to řekl...“nehod“. Jednou dokonce přišel o obočí.
Ale časem se naučil používat jíl a zamiloval si výbuchy. Postavil se dětem v akademie, avšak dobře to neskončilo. Jednoho spolužáka vážně zranil, a tak byl vyloučen z akademie.
Nabrali ho až o rok pozdíš pod podmínkou, že se podobné chování nebude opakovat.
Neopakovalo se. Většina dětí se ho bálo a raději na něj nemluvili. (jméno) to vůbec nevadilo.
Byl rád sám nebo s pár kamarády a svými výbuchy. Teprve, jakmile dostal jounina, tak zjistil, že vlastní vzácné kekkei genkai, které spojuje 2 elementy a vytváří výbušniny.
Ve vyšším věku si jeho srdce získaly mise. Velice rád plnil úkoly pod vedením svého mistra a poslouchal ho na slovo. Minaso se stal velice hrdým ninjou a pevně věřil ve své umělecké nadání.
Z jílu se naučil tvarovat různé věci a uvádět je do pohybu. Uměl například vytvořit ptáčka nebo rybu, kteří na jeho povel explodovali. Jeho umění bylo krásné, avšak pomíjivé a navíc se do jeho rodné vesnice ani nehodilo. Jak je to možné ? Jednoduše. Byl adoptovaný...Jeho rodiče se ho ujali jako malého opuštěného chlapečka zabaleného v látce a vychovali ho jako svého syna. Teprve v 15 letech se to dozvěděl. Dost ho to zlomilo, chtěl poznat své pravé rodiče, ale bál se, jestli nejsou mrtví, nebo o něj nemají vůbec zájem. A navíc on už milující rodiče měl. Nakonec hledání po svých rodičích zanechal, jelikož neměl žádné stopy. Dál cvičil a plnil mise a cvičil a plnil mise a tak dále do nekonečna.
Díky tvrdé píly a vytrvalosti se stal chuuninem a po nějaké době i jouninem. Jeho adoptivní rodiče na něj byli pyšní stejně tak, jako jeho mistr. Jeho novým snem bylo vychovat mladé ninjy k tomu, aby se stali jouninem nebo Kagem.To už se ale dostáváme do současnosti a pomalu budeme přecházet do hry, kde se dozvíte víc.

Avatar:


Body:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 3.5
Genjutsu - 2.5
Inteligence - 4
Síla - 3.5
Rychlost - 4.5
Chakra - 4
Ruční pečetě - 3,5

Techniky: stejné jako Deidara, po schválení je vypíšu(jestli to bude schváleno)

Minaso

Počet příspěvků : 2
Registrován : 01. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Minaso - Kirigakure - jounin

Příspěvek pro Minaso za Fri Aug 02, 2013 9:21 am

Jaké stěhování národů ? To že žena porodí a odloží dítě do nejbližší vesnice je stěhování ? Třeba byla na misi, pomocí nějakých triků se jí podařilo skrývat břicho...nebo bylo dítě odebráno z nějakého důvodu a schválně podstrčeno do Kiri.
Zápletka se třeba ukáže až ve hře Smile

Minaso

Počet příspěvků : 2
Registrován : 01. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Minaso - Kirigakure - jounin

Příspěvek pro Assasin Senju za Fri Aug 02, 2013 9:37 am

Obávám se, že Bakuton do Kiri opravdu nepůjde. 
A o délce životopisu si myslím své, nejde o kvantitu, ale kvalitu. Pokud tady hráč hraje déle, životopis se píše sám..Nový hráči by akorát mohli psát životopis s ohledem na příběh NS - dvě války, kterých se museli zúčastnit..

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Minaso - Kirigakure - jounin

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru