Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TRÉNINKOVÉ PROSTORY

+18
Yotsuki Sorata
Akemi Kagayaki
Tatsumaki (Oga)
Natao Hyuurai
Z
Ken Hiashi
Mukotushi Ururu
Kirin Yakushi
Tobei Miyoshi
Kuroashi Sanji
Takeshi Kenpachi
Fili RyoGui
Dino
Yorimi Sonoe
Katashi Aokawa
Taiki Nobu
Seishin Yuna
Kagayaki Rin
22 posters

Strana 6 z 17 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 6 Empty TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Kagayaki Rin Fri Aug 02, 2013 8:43 pm

First topic message reminder :

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 6 J6px1x
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 6 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Thu Apr 17, 2014 5:00 pm

Sledoval som Rin, nič nehovorila, len šla za mňa. Až potom, čo mi povedala, že som naletel, som sa dal do pohybu urobil som pár rýchlych krokov a postavil sa oproti tej ženskej, čo sa vydávala za Rin. Pozrel som sa na ruku a videl som ako mi z nejakej malej ranky tečie krv. Chce sa len porozprávať, tak teda som neútočil.
"O čom sa chceš porozprávať?"
Opýtal som sa, neviem prečo som mal tú ranu na ruke, možno mi niečo vpichla alebo tak. Stále som sa pozeral na tú ženskú, vypadala celkom, no proste trochu odpudivo, to robili tie oči.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 6 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Thu Apr 17, 2014 6:11 pm

Rada som sa vžívala do charakterov psychopatov. Bavilo ma myslieť a správať sa ako oni. Permanentne by som sa tak ale nikdy nezmenila. Viem, čo sa ti stalo, Ken. Pohľad mi padol na ruku, v ktorej som si medzi prstami krútila otrávený senbon. Och, to ešte potrvá. Prebehlo mi mysľou. Jed sa šíri pomaly. Najmä v takom malom množstve. Mám pre teba návrh. Zachichotala som sa a senbon schytila pevne do ruky. Čo keby som ti povedala, že mám tú moc, priviesť tvojho nebohého otca medzi živých bez použitia Edo Tensei? Úsmev sa mi rozšíril. Nechcel by si sa s ním zase rozprávať, byť v jeho prítomnosti, pomáhať mu, dovoliť mu, aby ťa čosi ešte naučil? Nechceš znova počuť jeho povzbudivé slová, keď sa budeš cítiť na nič? Nechceš ho opäť vidieť s úsmevom na perách? Nechceš ho späť? Tvár mi zvážnela. Už som sa viac nezachichotala. Pristúpila som k nemu a jemne zovrela jeho ruku vo svojich dlaniach. Viem, ako sa cítiš. Šepla som a povzbudivo sa usmiala. Preto ti chcem pomôcť. Ale ako sa vraví, niečo za niečo. Úsmev sa mi rozšíril a v očiach sa mi zaiskrilo.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 6 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Thu Apr 17, 2014 6:49 pm

Jej prvé slová boli pre mňa dosť prekvapivé, vlastne ako priviesť mŕtvych bez edo tensei?
"Samozrejme, že ho chcem späť..."
Odpovedal som, potom čo ku mne prišla a chytila moju ruku vo svojich dlaniach. Nuž len som sa pousmial. Vždy niečo také malo háčik alebo niečo čo proste nebude vyhovovať.
Mala predsa len pravdu cítil som sa naozaj hrozne a chcel som ešte otca vidieť, aspoň raz mu povedať zbohom a rozlúčiť sa s ním...
"A čo chceš za to?"
Opýtal som sa. Bol som celkom napätý...
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 6 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Thu Apr 17, 2014 10:16 pm

Samozrejme som žiadnu techniku na oživovanie mŕtvych neovládala. Bola to len obyčajná skúška, teda jej prvá časť, s pomocou ktorej som chcela zistiť, či sa nechá ovládať citmi. Určite bol teraz citlivý, smutný. Ale ak má byť členom Rininho tímu, ktorý mi spomínala, musel to jednoducho odpratať nabok. Nesmel sa nimi nechať ovplyvňovať, inak by to mohol nepriateľ použiť proti nemu. Vieš, kedysi som mala šťastný život. Mala som rodinu, kamarátov, boli sme silným klanom, ktorý držal pri sebe. Neboli sme zlí, ako o nás tárali ľudia, ktorí nás odcudzovali len kvôli nášmu vzhľadu. Často nás nazývali démonmi, nehľadiac na to, čo sme pre ostatných robili. Bývali sme prvotriednymi medikmi, najlepšími z najlepších. Rozhovorila som sa, pričom som smutne zazerala do strany. Vyzeralo to, ako keby som sa mala každú chvíľu rozplakať. Bola som dobrá herečka, to sa muselo uznať. ANBU výcvik robí svoje. Prežívali sme to. Nepatrili sme k žiadnej dedine, boli sme neutrálnym klanom, ktorý mal hlavné sídlo neďaleko tejto dediny. Jedného dňa to ale skončilo. Sklopila som pohľad. Náš klan bol surovo vyvraždený. Ja jediná som prežila. Vďaka mojim rodičom, ktorý pre moju záchranu obetovali vlastné životy. Sľúbila som im, že ich pomstím. Dlho som pátrala po tom, kto tých shinobi vyslal. Môj výraz sa pomaly menil. Zo smutného na čoraz podráždenejší. Stála za tým tá vaša Rin. Vtedy bola ešte na poste Raikage a čo som sa dopočula, je ním aj teraz. Odmietli sme sa k nej v čase vojny pridať, chceli sme zachovať svoju neutralitu a to bol dôvod prečo nás nechala tak surovo vyvraždiť. V jej očiach sme pôsobili ako nebezpeční shinobi, ktorí by na strane nepriateľa mohli spôsobiť obrovské škody. Pustila som jeho ruku a zatla ruky v päsť. Týmto od teba žiadam všetky informácie o nej a jej bojových schopnostiach. Odmenou ti preto bude tvoj vlastný otec. Ak tak neučiníš...Zrovnám túto poondiatu dedinu so zemou! Presne tak, ako to urobila ona. Bez mihnutia oka, či akejkoľvek ľútosti. Vycerila som svoje tesáky. Áno, trochu som sa divila, ale táto ženská, ktorú som zabila na jednej misii, má špicaté zuby. Nepríjemné zistenie. V mojich očiach mohol vidieť, koľko hnevu, nenávisti a zároveň hlbokého smútku a žiaľu v sebe dusím. Určite vieš, ako sa cítim. Pomôž mi, prosím. Musím ju zabiť...Kvôli nej, už nemám žiadny zmysel života, nemám pre koho žiť, som ochotná svoj život vymeniť za život tvojho otca, ale najprv musím splniť svoj sľub. Hodila som naňho smutný pohľad, k tomu mi po líci stieklo niekoľko sĺz.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 6 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Fri Apr 18, 2014 7:36 am

Odstúpil som od nej pár krokov.
"Ten tvoj príbeh je naozaj zaujímavý..."
Poznamenal som, vo mne to vyvolalo možno len pocit viny...
"Neverím, že by niečo také Rin urobila, jedine ak to bolo nevyhnutné. Zradiť Rin si nemôžem dovoliť, je to Raikage a ak by som zradil Raikage, zradil by som tým aj pamiatku môjho otca. "
Nadýchol som sa a prehĺtol som na prázdno... Urobil som krátku prestávku medzi tým čo som chcel povedať.
"Potom ti ostáva tá ďalšia možnosť, zničiť túto dedinu, ale to musíš najskôr zastaviť mňa, lebo ja ti to nedovolím."
Keď som dopovedal, bolo asi na mne trochu vidieť, že aj ja som mal v sebe hnev, ale vedel som sa ovládnuť. Rin som nemohol zradiť nikdy veď mi pomohla už nespočetne veľa. Nikdy by som si nedovolil ju zradiť a tiež nie túto dedinu.
".. A ešte ti dávam možnosť aj ja, uteč vykašli sa na svoju pomstu a ži si normálny život..."
Keď som dopovedal, začali ma pomaly obaľovať blesky. Čakal som na jej výber z možností.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 6 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Fri Apr 18, 2014 10:24 am

V duchu som sa uškrnula. Nenechá sa ovplyvňovať citmi, vie, čo je správne, výborne Ken. Každopádne, to nebol ešte koniec. Určite nie. Potrebovala som ho ešte preveriť po fyzickej i psychickej stránke. Vravíš, že by si zradil pamiatku svojho otca, ja zase svojich rodičov. Zatla som ruky v päsť a odskočila od neho. Zrejme tú svoju Rin nepoznáš dostatočne dobre. Ak ti vôbec niekedy rozprávala o svojej minulosti, svoje určite prehrešky ti určite nespomínala. Čo by si si o nej potom pomyslel, že? Zvýšila som hlas, oči mi tak podivne potemneli a obklopila ma aura plná nenávisti. Po tom, čo mi dal možnosť odísť, som sa hlasne rozosmiala. Ty si vážne myslíš, že len tak odídem a budem sa tváriť, že sa nič nestalo? Že môj celý klan vymrel len tak z ničoho nič? Trvalo ešte nejaký čas, než som sa prestala smiať. Nápis "démon" na čelenke nemám len tak pre nič za nič, chlapče. Už nie som tým, čím som bývala. Ani nikdy tým nebudem. Nenájdem pokoj, kým nesplním svoj sľub. Je mi to ľúto, že budem musieť zničiť celú dedinu. Ale aspoň tá tebou milovaná Rin konečne pochopí, ako som sa kedysi cítila ja! Z môjho náhrdelníka, v ktorom bol vložený kus fialového, svetielkujúceho meteoritu, sa začala šíriť chakra. Fialová chakra. Ktorá sa sformovala do niekoľkých chvostov. Ken určite tento druh chakry nepoznal. My, z klanu Seishin, sme ho na verejnosti nepoužívali. Nezúčastňovali sme sa normálnych chuuninských skúšiek. Bola nám totiž udelená istá výnimka. A neviem o tom, že by to bolo spomínané v nejakej knihe. Nepochádzali sme totižto z týchto končín a neboli sme ani nijako extra slávni.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 6 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Fri Apr 18, 2014 12:19 pm

"Milovaná? Skôr by som povedal, že sme len kamaráti.. Sám neviem.."
Trošku som sa pousmial. Všetko to začalo byť zaujímavé, keď aktivovala nejaké jutsu alebo niečo také. Farba chakry bola v podstate dosť nezvyčajná, najskôr to malo byť niečo špeciálne.Rozhodne som nestrácal čas.
Poskladal som pečate a povedal.
"Raiton Gian."
Z rúk mi vyrazili blesky na tú ženskú, chcel som vidieť aká je rýchla.
TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 6 Kakuzu-raiton-gian-o
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 6 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Fri Apr 18, 2014 12:52 pm

Znamená to snáď, že sa medzi nimi niečo rodí? Nevidela som v tom problém. Ťažko povedať, či by sa ich možná láska dala považovať za výhodu a nevýhodu. Pretože má oboje. Ja sama som sa radšej lásky zriekla. A tak isto i ostatných citov. Takže ju možno považuješ za niečo viac, než kamarátku, áno? Zasmiala som sa. Psychopaticky. Škodoradostne. Tak to ťa bude isto "tešiť" pohľad na to, ako jej ja sama prebodnem hruď. Tým som mu naznačila, že ho nemienim zabiť. Pokiaľ by ozaj bola tou ženou, najskôr by som sa ho pokúsila dostať do bezvedomia, nejakým spôsobom mu zabrániť hýbať sa, pokiaľ sa prebudí a dotiahla by som ho na také miesto, odkiaľ by mal na všetko výhľad. Trochu kruté. Ladne som odskočila na bok, čím som sa tým bleskom vyhla a hodila po Kenovi niekoľko senbonov. Zatiaľ mi tak jednoduchý útok vystačí.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 6 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Fri Apr 18, 2014 3:25 pm

Odskočil som do strany pred senbonmi. Pomalý útok na to aby ma dostala.
"No to asi nie..."
Odpovedal som na jej otázku, predsa len Rin bola kamarátka, ale či bola niečo viac, to ťažko povedať v tejto situácií.
"Tak čo je s tebou, chceš zrovnať celú dedinu, ale nevieš ani poriadne zaútočiť? "
Menšia provokácia predsa len neuškodila, celkom podivné, kto vie na čo čakala.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 6 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Fri Apr 18, 2014 4:04 pm

Vôbec mi nešlo o to, aby som ho dostala. Šlo mi o niečo úplne iné. Nie? Hm. Prečo sa mi to nechce veriť? Otázka bola smerovaná skôr ku mne, položila som si ju sama. Nakoniec som len tak letmi pokrčila ramenami, ako že mi to je jedno. Musím sa priznať, že tvoja provokácia je nie len mizerná, ale aj trápna. Mám véééľa času, kam sa ponáhľať, že? Rozosmiala som sa a urobila na mieste ladnú otočku. Navyše, sám proti mne neútočíš bohvieako poriadne. Zatiaľ si na mňa poslal len blesky. Ovládaš vôbec okrem toho niečo? Mávla som chvostom. Nenápadne som zložila jednu pečať a zrazu som stála pred ním s rukami obalenými chakrou, mieriac mu päsťami na hruď. Použila som Shunshin no Jutsu a zároveň som aktivovala techniku Chakura no Mesu. Ak by som sa ho dotkla, kamkoľvek, mal by prúser. Nevedela som, či techniku chakrového skalpelu pozná a či vie, aké sú jej účinky. Každopádne som tým chcela zistiť, ako je na tom s rýchlosťou a reflexmi. Bola som pripravená sa zároveň chrániť so svojimi chvostami. Hviezdna chakra, ako sme ju nazývali, bola omnoho hustejšia než tá normálna. Čo mi často dáva obrovskú výhodu.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 6 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Fri Apr 18, 2014 4:20 pm

Neodpovedal som nič len tam tak stál, pokiaľ niečo neurobí. O chvíľku niečo aj spravila. Blesky obalili moje telo nadobro a Raiton no Yoroi sa aktivovalo a skôr než sa ma dotkla, stál som už na inom mieste, aspoň 5 krokov smerom dozadu. Prvýkrát som použil Raiton no Yoroi v takomto súboji, zatiaľ sa mi to zdalo veľmi dobre, bol som rýchlejší a cítil som sa aj silnejšie. To isté sa stalo aj s mojimi reflexami, boli ako by posilnené. V tejto forme som sa cítil bezpečnejšie.
"Ja sa tiež nemám kam ponáhľať."
Uškrnul som sa. Stále som však nevedel, čo robí tá fialová chakra, jedno som však vedel isto, nie je tu len tak pre nič...
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 6 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Fri Apr 18, 2014 4:33 pm

Prudko som zabrzdila, len čo som zbadala, že jeho telo sa obalilo vrstvičkou Raitonu. Okamžite som vedela, o akú techniku to vlastne ide. Raiton no Yoroi. Ten chlapec ma začína prekvapovať. Prebehlo mi mysľou. Ani zďaleka som netušila, že niekto mladý ako on, ovládne tak náročnú techniku, ako je táto. Otázkou bolo, na ako dlho ju udrží? Predpokladala som, že sa ju naučil len prednedávnom. Teda, ešte keď som tu kysla s tou dutou hlavou, videla som, ako trénuje. Venovala som mu ale tak málo pozornosti, že som si ani neuvedomila, čo presne trénuje. Takže Raiton no Yoroi. Nejako sa do toho boja hrnieš až príliš rýchlo, hneď na začiatok aktivovať techniku zaraďujúcu sa k technikám najvyššieho ranku? Myslím, že v tomto urobil Ken tak trochu chybu. Ja osobne som si svoje esá nechávala do vtedy, kým som nevidela nejakú perfektnú príležitosť na ich využitie, alebo pokiaľ to bolo ozaj nevyhnutné. Rozosmiala som sa nad jeho poznámkou o neponáhľaní sa. Prepáč, ale týmto si ma o svojom tvrdení veľmi nepresvedčil. Neponáhľaš sa, a predsa na mňa takéto techniky vyťahuješ, a to sme ešte ani  poriadne nezačali. Postavila som sa do bojového postoja. Tak poď, predveď mi čo vieš. Hodila som naň vyzývavý pohľad.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 6 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Fri Apr 18, 2014 5:35 pm

"Stále lepšie, než by si ma dostala chakra skalpelom no nie?"
Uškrnul som sa, ak si myslela, že toto je to čo viem najsilnejšie, no možno aj bolo, ale mal som ešte pár techník v zásobe. Raiton no Yoroi sa zrušilo, prečo zbytočne míňať chakru? Naviac určite by som pri dlhom využívaní asi sa začal rozpadať a moje telo by to nezvládalo.
"Suiton:Suijinheki!
Raiton: Kangekiha!"

Robil som pečate dostatočne rýchlo a prvá šla v poradí na Yunu tá vlna, ktorá sa mojou ďalšou technikou celá zelektrizovala. Vlna bola dosť veľká, stačilo aby sa jej Yuna dotkla a bola by aspoň trocha sparalyzovaná.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 6 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Fri Apr 18, 2014 6:38 pm

Hm, myslím, že by si sa tomu vyhol i bez použitia tej tvojej techniky. Pokiaľ teda ovládol techniku Raiton no Yoroi, predpokladala som, že jeho rýchlosť bola i bez nej na výbornej úrovni. Ale čo sa týka jeho reflexov, no neviem. Hm, takže tvojim sekundárnym elementom je Suiton. Skvelé. Kombinácia Suitonu a Raitonu je pomerne nebezpečná. Ale nie pre mňa. Uškrnula som sa. Zložila som jednoduchú pečať. Yoku! Šepla som, na čo sa chvosty začali premieňať na krídla. Do vzduchu som vyletela tesne pred tým, než na mňa vyletela vlna i s Raitonom. Nejako ti to nevychádza, Ken. Pery sa mi skrivili do posmešného, škodoradostného úsmevu. Vzdaj sa, nemáš proti mne šancu.  
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 6 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Fri Apr 18, 2014 7:44 pm

"Tss, mne to nejde? ty stále utekáš vyhýbaš sa, ale nevyzerá to na to, že by si mala dostatočnú útočnú silu.. "
Usmial som sa celkom pokojne. V hlave som si zbieral informácie o tej chakre, vypadá byť dosť hustá na to aby lietala, najskôr sa bude dať použiť aj na obranu.
"Ešte stále si nič nevidela."
Uškrnul som sa, mal som predsa len ďalšie techniky v rukávu, ale dali sa využiť len v nejakej situácií a teraz, keď si tu poletovala som asi nemal moc možností.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 6 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Fri Apr 18, 2014 8:15 pm

Hádam si nemyslíš, že vletím rovno do tvojej techniky, nie? Nadvihla som jedno obočie. Je pravda, že som zatiaľ veľmi neútočila. Takpovediac som ho provokovala k útoku. A zistila som o ňom nie veľmi peknú vec. Oplýva vlastnosťou, ktorá by mu v budúcnosti mohla narobiť parádne problémy - je nerozvážny. Ale to už nejako napravíme. Neskôr. Útočnej sily mám až až. Mávla som letmo rukou. Nič som nevidela? Dalo by sa o tom polemizovať. Za tak krátky čas som o tvojich bojových schopnostiach nazbierala nemálo informácií. Uškrnula som sa. Dúfam, že Rin s tým niečo urobí. Príde mi to, ako keby sa zbytočne predvádzal. Že by sa ma snažil zastrašiť? Ak áno, absolútne mu to nejde. Zložila som pečať. Kemono! Zvolala som názov techniky. Z mojich krídel sa oddelila časť chakry, ktorá sa sformovala do menšieho monštra (svine, ako to ja nazývam) a vo veľkej rýchlosti vystrelila proti Rokurovi. Medzitým som si pripravila kunaie, na ktoré som pripevnila výbušné lístky a hodila ich proti nemu, zvedavá, ako na to bude reagovať. Výbušné lístky totiž vybuchli hneď pri ňom. No, táák, chlapče, predveď mi svoju rýchlosť!
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 6 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Fri Apr 18, 2014 8:55 pm

Všetko som registroval, výbušné lístky, to zviera z chakry, čo sa na mňa hnalo, no očakával som trochu viacej, chcela predsa zničiť dedinu... Najprv vyslala to zviera, hneď na to na mňa leteli kunaie. Poskladál som pečať a shunshinom som sa dostal o niečo ďalej, kunaie ma netrafili a akurát na mňa šla tá beštia, využil som vodu z minulého môjho útoku, dotkol som sa tej malej vrstvy vody a vypustil som do nej raiton, skôr než by sa tá beštia mala dostať ku mne, mal by ju spiecť raiton. Ak to na ňu pôsobilo, samozrejme som tu mal záložný plán, ak by sa niečo stalo.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 6 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Sat Apr 19, 2014 8:47 am

Pri použití ďalšej raitonovej techniky niečo Ken nedomyslel. Beštia, ktorú som vytvorila, nebola normálne žijúci, fyzický tvor ani nebola tvorená z materiálu, ktorý sa spáliť tá. Celá bola z chakry, tak mu to logicky bolo na tak veľký prd, nazvala by som to zbytočným míňaním. Asi mu bude treba napraviť aj nejaké mozgové závity, ako sa tak naňho dívam. Ale pre istotu, aby sa niečo s tou beštiou predsa len nestalo, nechala som ju vyskočiť vysoko do vzduchu a zaútočiť rovno zhora, tým aspoň na nejaký čas zakryla jeho výhľad na mňa, čo som využila vo svoj prospech. Po poskladaní istých pečatí som vyrazila proti nemu, bolo na čase preskúmať jeho Taijutsu schopnosti. Hneď, ako tá beštia zmizla, vznášala som sa pred ním, mieriac naňho päsťou. Na zem som sa ešte neodvážila postaviť, aspoň dovtedy, kým tie elektrické náboje nezmiznú.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 6 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat Apr 19, 2014 12:35 pm

Pôvodný plán mi nevyšiel, chcel som aby tá beštia bola vo vode z jednoho dôvodu. Raiton by som viedol po jej hustej chakre priamo k nej... Bohužiaľ pre mňa to nevyšlo. Beštia šla na mňa zhora, tesne pred tým ako by ma mala dostať som odskočil dozadu a zanechal tam po sebe výbušný lístok. Stále som ju sledoval, takže ma nejako neprekvapila. Pästi som sa uhol smerom doprava, odskočil som dozadu, nie že by som v taijutsu nebol dobrý, ale nikdy som nebol vo svojej koži, keď som musel udrieť nejakú ženu... Samozrejme, táto situácia sa dala vyriešiť inak a nie len taijutsu, ako v mojom pohľade. Začal som skládať nejake pečate.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 6 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Sat Apr 19, 2014 1:13 pm

Trošku ma iritovalo, že sa tak bránil boju zoči voči a neustále chcel čosi riešiť s nejakými technikami. Uskočil na bok, teda sa o to snažil. Predpokladala som, že sa stane niečo také. Buď sa mi postaví ako normálny chlap alebo uskočí. Uškrnula som sa, pretože hneď, ako sa jeho nohy odlepili od zeme, jednou jedinou pečaťou som aktivovala techniku, ktorá myslím bola určená na presne na také situácie, ako bola táto. Zan! Vyslovila som názov techniky. Od mojich krídel a chvostov sa opäť oddelila chakra, ktorá sa sformovala do takej podivnej gule a v takejto forme zamierila proti chudákovi Kenovi, ktorý vo vzduchu akosi veľa šancí na uhnutie nemal. Samozrejme som registrovala, že za sebou zanechal nejaký výbušný lístok. Preto som takmer okamžite opäť vyletela do vzduchu. Ak by vybuchol, chránila by som sa svojimi chvostami.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 6 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat Apr 19, 2014 1:43 pm

Odskočil som dazadu, ale nie do nejakej extrémnej výšky. V sekunde som schytil katanu, zabodol do zeme a odrazil sa zo smeru tej gule. Dopadol som na nohy. Ten výbušný lístok aj vybuchol, Yuna sa musela kryť. Ja som po nej hodil ďalšie kunaie s výbušnými lístkami. Zobral som si naspäť svoju katanu , zdalo sa mi to dosť podivné, ten spôsob jej boja. V podstate používala len jej chakru, z ktorej formovala rôzné tvary. Ešte som do styku s tou chakrou neprišiel, tak som nevedel aké to má účinky, inak som vedel v podstate o jej spôsobe boja všetko. Trochu som ľutoval, že som nevyužil ten boj v taijutsu, vtedy by som mal najskôr dosť veľkú šancu ju dostať.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 6 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Sat Apr 19, 2014 3:15 pm

Nejakým podivným akrobatickým kúskom, kedy Ken svoju katanu použil ako striptérka tyč, sa guli vyhol. Čo však určite nečakal, bolo to, že po mojom nenápadnom zložení jednej jedinej špecifickej pečati a šepnutí názvu techniky, sa od gule oddelilo znova to monštrum, čo aj predtým a plnou silou vrazilo do Kena. Neviem, či by teraz mal veľa šancí sa vyhnúť, teda takmer žiadnu, guľa ho minula len o piaď, takže to monštrum bolo pri ňom príliš blízko na to, aby sa mu vyhol nedaj bože ďalším katanovým akrobatickým kúskom, ktorý by sa v budúcnosti mohol radiť medzi velice originálne tance pre striptérov a striptérky. Stihol ešte po mne hodiť kunaie s výbušnými lístkami. A bolo mu to vskutku na prd. Chvosty predo mnou vytvorili "bariéru", ktorá tie kunaie odrazila späť k nemu. Ak ich nechal vybuchnúť, mal prúser teda on.
Jed začal pomaly pôsobiť. Ken by mal cítiť zatiaľ mierne závraty a bolesti hlavy, nič strašné. Teda nie, spočiatku. Ešte malú chvíľu potrvá, než sa dostavia mnou želané účinky, kedy bude mať halucinácie, ktoré sa pokúsim nejako usmerniť a dúfam, že sa mi to aj podarí tak, ako chcem.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 6 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat Apr 19, 2014 4:28 pm

Tie lístky na kunaioch som nechal vybuchnúť tesne pred tým, než sa dotkli jej chakrových chvostov. Potreboval som aj ju nejako zamestnať. Útok tej beštie bol naozaj nečakaný, jediné čo som mohol, bolo vyhnúť sa priamému stretu s tou beštiou a zas som katanou ako by zablokoval útok tej beštie na mňa a dopadol som na nohy, potom som odskočil čo najďalej, bolesť hlavy bola nepríjemná. Pozrel som sa na ruku, vedel som, že to bol jed, ale nič sa nedalo robiť. Teraz som mal len jeden útok na úspech. Poskladal som rýchlo pečate.
"Ranton: Reizā Sākasu!"
Povedal som názov jutsu a poslal som na Yunu snáď jedno z najnebezpečnejších jutsu, čo som ovládal, ako v minulosti urobil Darui pri súboji proti dvom pseudo jinchuurikim. Toto jutsu bolo extrémne rýchle, prieraznosť tejto techniky bola obrovská ani jej špeciálna chakra jej nemôže pomôcť. Na reakciu mala málo času.
Ja som bol taktiež v situácií, že som nemal práve dobrú situáciu, určite na mňa mierila tá beštia...

Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 6 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Apr 20, 2014 3:09 pm

Výbuch mi neublížil. Chvosty ma pred ním našťastie ochránili. Útok beštie síce vykryl, problém bol ten, že beštia útočiť neprestala. Rozbehla sa naňho, hneď ako toho bola schopná, ale bohužiaľ. Nestihla to včas, pretože razom proti mne vyletela technika. Ranton. Nebezpečný element. O tejto technike som už čosi počula, ale teraz to bolo po prvý krát, čo som ju videla na živo. A akosi ma netešilo, že letí proti mne. Vyletela som prudko do boka, ale bolo mi to prd platné. Vyhla som sa síce priamemu zásahu. Ale i napriek tomu som skončila so zranením. Technika ma okrajovo zasiahla do ruky, na čo som zletela na zem ako hruška zo stromu. Jeho by zase mala zasiahnuť tá beštia.
Zdvihla som sa zo zeme a pohľad uprela na ruku, na čo som radšej odvrátila pohľad. Črtala sa mi tam dosť veľká popálenina, ktorá neskutočne štípala. Sykla som. Tú bolesť som ale po malej chvíli prestala vnímať, tak som sa to predsa naučila počas ANBU výcviku a som za to vážne rada. Vyskočila som na nohy. Beštiu som nechala zmiznúť, a tak isto aj zvyšok svojej chakry. Bola som si totiž istá, že jed naňho začal plne pôsobiť. Tým, že sa namáhal, sa tep jeho srdca zvýšil, krvný obeh tak zrýchlil a jed sa tak šíril omnoho rýchlejšie. Mal by pociťovať ťažké závraty, bolesti hlavy,  malo by uňho nastať nadmerné potenie, možno mu aj teplota troška stúpla a čo je hlavné - mal by začať vidieť halucinácie. Priskočila som k nemu. Tak čo, Ken? Porazila som ťa. Bolo to tak jednoduché, a pritom máš v sebe ukrytý veľký potenciál. Uškrnula som sa posmešne. O chvíľu ťa prinútim dívať sa na to, ako vraždím členov tvojej dediny, ako prepichujem hruď vašej samotnej Raikage. Len si to predstav...Všade samá krv, mŕtve telá dedinčanov, deti so zúfalými pohľadmi plnými nenávisti voči tebe, pretože si mi nechcel zapredať vašu Raikage. Čo by na to povedal tvoj otec? Čo by povedal na to, že si mi nedovolil vašu Raikage zabiť, a pritom si odsúdil ľud Kumogakure k zániku? Týmito slovami som chcela usmerniť jeho halucinácie práve týmto smerom, chcela som, aby videl všetko, o čom som mu tu rozprávala. A čo som tým chcela dosiahnuť? Potrebovala som vidieť, akú pevnú má silu vôle a ako proti tomu dokáže bojovať. Či sa poddá okamžite a vysype mi všetko, čo vie, alebo sa proti tomu bude brániť. Verím, že to zvládneš Ken. Už iba to, a koniec, sľubujem. Len ma prosím nesklam. Z vrecka som vytiahla protijed, ktorý mu poddám až vtedy, keď to uznám za vhodné.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 6 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Sun Apr 20, 2014 3:32 pm

Beštia ma zasiahla, preto som nemohol pokračovať v rantonovej technike, to nebolo všetko, dokázal som ju aj presmerovať, ale to bolo vtomto momente prd platné, lebo ma predsa len dostala ta beštia.
Jed, ktorý bol vo mne bol dosť silný, začal pôsobiť, ledva som sa postavil a stál som na nohách. Halucinácie pôsobili a presne tak ako chcela Yuna, videl som toľko zlého, ale neprípušťal som si to k srdci... vedel som, že to je vplyv jedu...
"Otec by povedal, že je na mňa hrdý. Nezradil som priateľov... a umrel som pri zastavovaní takých ako si ty. "
Na perách sa mi objavil úsmev... Už som nezmohol nič, jediné čo ostávalo bolo umrieť pod rukou tej ženy...
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 6 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 17 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru