Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TRÉNINKOVÉ PROSTORY

+18
Yotsuki Sorata
Akemi Kagayaki
Tatsumaki (Oga)
Natao Hyuurai
Z
Ken Hiashi
Mukotushi Ururu
Kirin Yakushi
Tobei Miyoshi
Kuroashi Sanji
Takeshi Kenpachi
Fili RyoGui
Dino
Yorimi Sonoe
Katashi Aokawa
Taiki Nobu
Seishin Yuna
Kagayaki Rin
22 posters

Strana 11 z 17 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next

Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 11 Empty TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Kagayaki Rin Fri Aug 02, 2013 8:43 pm

First topic message reminder :

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 11 J6px1x
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 11 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Mon May 26, 2014 3:32 pm

Tréning časť 1

Prišiel som na treningové priestory. Celkom dobre naladený. Rozhodol som sa, že teda keď som si požičal ten zvitok. Mohol by som sa to naučiť. V podstate som sa to chcel naučiť. Prvý krok čítanie zvitku... Jedno z najnáročnejších možných krokov pri učení techniky, aspoň pre mňa. Otvoril som zvitok. Tentokrát asi ten najväčší aký som kedy videl. Plný nudných rečí o tej technike. Ktoré však radili čo a ako robiť, preto som musel začať čítať.
O niekoľko hodín nudného čitania.
Z nudného čítania sa stalo trošku zaujímavejšie, zistil som pár tipov na tréning a dozvedel som sa o technike dosť informácií, keď som teda dočítal ten zvitok a postavil som sa. V ňom sa písalo o tom, ako mám sústreďovať chakru. Jigokuzuki malo niekoľko stupňov. "Raiton no Yoroi." Šepol som a okolo mňa sa objavili blesky. Prvý stupeň Yonhon Nukite. Najjenoduchší zo stupňov Jigokuzuki. Palec som teda zohol. Jigokuzuki by sa ako by odvíjalo od počtu prstov. Pri Yonhon Nukite som mal pálec zohnutý. A tak som si ho zohol. Ale to zďaleka nebolo všetko. Teraz som musel sústrediť chakru z Raiton no Yoroi do jedného silového bodu, ktorý vytvárali moje štyri prsty. Toto mala byť najťažšia časť a verte tomu aj bola. Najprv som to klasicky skúšal. Dať tú chakru z Raiton no Yoroi na to jedno miesto. Ten jeden bod, ale chakra v Raiton no Yoroi bola oveľa menej ovládanejšia. Proste to nebolo len také jednoduché. Medzitým som si aj povšimol, ako si moje telo zvyklo za poslednú dobu na Raiton no Yoroi, lebo predtým to znášalo oveľa horšie. Oklo mňa sršala blesková chakra, viac než predtým, keď som aktivoval Raiton no Yoroi. Chakra z Raiton no Yoroi ma začala páliť, nič podobného som predtým nezkúšal a však ja som sa nezastavoval a nakoniec, keď sa zdalo že to mám, skúsil som rukou zničiť ten jeden stĺp. Respektívne len ho prebodnúť. Šlo do ľahšie, vlastne šlo to veľmi ľahko. Potom som si znova spomenul na to, čo bolo napísané vo zvytku. Tretí Raikage s tým prerazil Doton: Banri Doryūheki. Nuž keď som rozbil ten jeden drevený stĺp, respektívne ho prebodol, tak sa celý rozpadol a nejaký maník mi tam začal nadávať do idiotov, že si neviem predstaviť, čo taký drevený stĺp stojí. Zatváril som sa kyslo, ale ospravedlnil som sa. Povedal, nech to povie raikage a odišiel som preč. Na dnes som mal toho viac než dosť.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 11 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat May 31, 2014 4:23 pm

Tréning časť 2
Znova som sa objavil na tréningových priestoroch. Šiel som viac do úzadia, niekam kde sú skaly a nie je tam niekto, kto by mi niečo hovoril, ak niečo rozbijem. Znova som sa chystal trénovať Jigokuzuki. Dnes som chcel postúpiť o niečo ďalej. Na úroveň Sanbon Nukite. Kde sa bod na sústredenie chakry trocha zmenší a je viac sústredený, zároveň produkuje o mnoho väčší tlak. Zvitok som už pri sebe nemal. Všetko som si naštudoval tým nudným čítaním cez noc, keď som nemohol spať. Vlastne som spal veľmi málo, ale tak nesťažoval som sa. Najprv som sa trošku rozbehal a rozcvičil. Už len z princípu, že by sa mi bez rozcvičky možno niečo mohlo stať. Po tej príprave som znova šepol "Raiton no Yoroi." a okolo mňa sa objavila blesková chakra. Tak najprv som si potreboval vyskúšať Yonhon Nukite. Prvý stupeň Jigokuzuki, ktorý som minule trénoval. Šiel som rovno na skaly, na ktorých som to teda skúsil. Rozbehol som sa a doslova som cez tú skalu prenikol. Otočil som sa a videl som dieru v skale. Bolo to vážne silné, a tak som sa dal do tréningu ďalších stupňov. Predpokladal som, že to nebude také ťažké, základ bol sústrediť tú chakru do jediného bodu, tak isto to bude aj naďalej len sa budem viac sústreďovať a budem musieť byť presný. Začal som teda sústreďovať chakru, ako zvyčajne a akurát som mal vystrené len tri prsty. Ostrie, ktoré vytváralo Jigokuzuki bolo o niečo málo dlhšie. Teraz som sa musel pekelne sústrediť. Začal som zbierať všetkú chakru do toho jedného bodu. Raiton no Yoroi na to aj reagovalo a začal tu byť väčší hluk a bolo náročnejšie udržať Raiton no Yoroi. Nakoniec sa mi zrušilo. "Sakra!" Povedal som od nervov, ale aj od únavy! Znova a znova som to skúšal, ale márne, musel som sa upokojiť. Preto som si dal aj odpočinok na nejaký čas a sledoval som ľudí na cvičisku, hlavne čo sa týkalo opačného pohlavia. Netrvalo to však dlho a presunul som sa naspäť na svoje miesto už pokojný a opakoval som to. Aktivoval Raiton no Yoroi a Jigokuzuki. Sústredil som sa a aj chakru do jedného bodu. Raiton no Yoroi som už udržal a o chvíľu sa aj chakra ako by stabilizovala a nebláznila. Zameral som sa na ďalšiu skalu a rozsekol som ju na pol. Zostal som v údivu. Bol som unavený, ale moje nadšenie a túžba to dokončiť mi proste nedovolili to tu zabaliť. Ďalší stupeň, ktorého názov som zabudol som ihneď šiel trénovať. Už tu boli len dva prsty. Ostrie tvorené chakrou na konci ruky sa predľžilo a zaostrilo. Vtedy som znova začal sústreďovať chakru. Tentokrát mi to trvalo dlhšie a bolo to znova dosť vyčerpávajúce, ale nevzdával som to. Raiton no Yoroi som však zrušil. Už som jednoducho bol strááášne vyčerpaný, a tak som robil tú aktivitu čo predtým, šiel som do trošku viac zaľudnenej oblasti a pozoroval svoje "ciele". Ako som sa citil trošku nabitý energiou, šiel som pokračovať. Znova raiton no Yoroi a predposledný stupeň Jigokuzuki som aktivoval. Chakra sa presúvala do toho jedného bodu, doslova to tu naokolo lietalo iskrami a trvalo to niekoľko minút, kým sa moja chakra z Raiton no Yoroi stabilizovala a ja som si mohol vyskúšať silu tohto supňa Jigokuzuki na ďalších skalách. Stále som bol udivený, ako to môže byť tak silné. Už som to chcel mať konečne za sebou, ale medzi tréningom som si dal zasa aktivitu pozorovanie nejakých slečien na cvičisku. Etoo, nie že by som bol úchylný, ale tak nič lepšieho sa tu nedalo robiť. A naviac som nesledoval len slečny, ale zakecal som sa s jedným geninom. Ani neviem prečo ale pribehol ku mne a začal ma otravovať. A ja som sa s ním začal rozprávať a niečo som mu poradil ohľadom sústredenia chakry. Učil sa chodiť po vode. O chvíľku som sa s ním rozlučil a šiel naspäť na svoje miestečko, kde som mal zvládnuť poslednú úroveň Jigokuzuki. Ippon Nukite bola finálna časť. Znova som začal pomaly sústreďovať svoju chakru. Chakra z Raiton no Yoroi zozačiatku nebláznila, ako predtým, ale po chvíli sa to obrátilo a znova začali okolo mňa lietať blesky a zasiahovalo to aj veci okolo mňa. Bolo to spôsobené tou chakrou naviac a k tomu aj tým presunom tej chakry. Nevedel som to dostať pod kontrolu, trvalo to pravdupovediac dosť a bolo to vyčerpavajúce. Aj som od vlastnej raitonovej chakry dostal peknú menšiu popáleninu na chrbte. Len som neprijemne zasyčal medzi zubami a pokračoval som v sústredení. Môj tréning sa blížil ku koncu. Chakra sa pomaly začala stabilizovať. Posledná finálna fáza Jigokuzuki bola dokonaná a ja som len otestoval na skale, ako ľahko sa mi ju podarí preseknúť, čo sa mi aj okamžite podarilo. Potom som skúšal medzi jednotlivými úrovňami Jigokuzuki spoznať rozdiel a snažil som sa ich prehadzovať, aby som si tak zvykol. Občas sa mi stalo, že mi chakra z Raiton no Yoroi začala blázniť pri tých rýchlych sústredeniach chakry do jedneho bodu, ale aj to sami podarilo minimalizovať. Malo to ešte chyby, ale to musí vyriešiť čas, a tak som si šiel spokojne preč z cvičiska. Naozaj unavený a s menšími zraneniami, ale s veľmi dobrým pocitom, že som zas niečo dokázal pre seba samého. A tiež, že by bol otec na mňa hrdý.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 11 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Kirin Yakushi Mon Jun 02, 2014 7:06 pm

Konečně jsem narazila na tréninkové prostory. Posadila jsem se pod jeden z velkých stromů, kterých bylo v tomhle prostředí velmi málo a zůstala jsem hledět na prostředí. Bylo už k večeru, takže tu nebyl nikdo kromě mě. Líbilo se mi to.
Proč něco takového nemáme i u nás?
Bylo teplo, takže jsem se rozhodla, že pro dnešek přespím venku. Nemohla jsem si dovolit utrácet peníze za každý den, když jsem nevěděla, kolik času tu budu muset strávit. Pokud nikdo nepřijde, zůstanu tady a ráno se tu snad objeví někdo sdílný, od koho se mi podaří zjistit informace.
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 11 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Mon Jun 02, 2014 9:27 pm

Takeshi

Lehké útržky výpovědí místních mě dovedly až na cvičiště. Tam jsem ji uviděl. Rozhodl jsem se ale uklidnit, přeci jen toho na mě bylo moc.
Na chvíli jsem se tedy zastavil, zhluboka se nadechl, odříkal jsem si v duchu kodex a až potom jsem přišel k ní.
"Ehm..." odkašlal jsem si.
"Omlouvám se, že ruším, ale Raikage-sama by Vás ráda viděla. Mohla byste jít se mnou?"
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 11 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Kirin Yakushi Fri Jun 06, 2014 10:40 am

Zarazila jsem se. Tohle byl ten muž, který se mě u brány pokusil zastavit a odvedl Marea. Teprve teď mě jako blesk zasáhla myšlenka, že Mareo vlastně vypadá jako Rei. Vůbec jsem si na to nevzpomněla, když jsem ho potkala.
Proboha!
Trochu jsem zbledla, ale víc na mě ta myšlenka nebyla znát. Pokud je Rei tady, tak Rei dva bude znamenat problém. Někdo na něj přijde, někdo mu ublíží! A teď chtějí odvést mě.
"Z jakého důvodu?" zeptala jsem se tiše. "Já nechci být shinobi, jsem jen zvědavá... a hledala jsem místo pro život."
Vypadala jsem stejně nejistě, zmateně jako před bránou. Žádný špeh, jenom malá holka a nic víc.
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 11 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Fri Jun 06, 2014 10:57 am

Takeshi

"Já také nechci být shinobi, slečno..." řekl jsem s lehkým úsměvem, který byl znát v hlase, ale byl přikryt maskou.
"Leč rozkazy jsou rozkazy. Raikage-sama se o ničem nezmínila, ale myslím, že to bude mít něco společného s Vaším hrdinským skutkem. Věřím, že vše proběhne bez problémů, pokud nebudete myslet na hlouposti..."
Podíval jsem se jí zpříma do očí. Už dlouho jsem nad tím přemýšlel. Samurajský kodex se dá vykládat jakkoli, záleží na nositeli.
Nemám hrad, činím fudoshin (chladnokrevntost) svým hradem.
Nemám meče, činím mushin (necitelnost) svým mečem.
Nemám brněn, činím jingi (dobročinnost a spravedlivost) svým brněním.
V hlavě se mi odehrával boj mezi spravedlností, poslušností a paranoiou.
Netrvalo to dlouho. Stejně jako mi říkali v mládí. Jsem jen stroj. Nejsem hoden toho činit rozhodnutí. To za mě dělají nadřízení. Ať se Raikage sama trápí špatným svědomím z trýznění toho krásného lotosu bůhví odkud.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 11 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Kirin Yakushi Fri Jun 06, 2014 11:10 am

Mám s ním jít? Nebo ne?
Nemohla jsem odmítnout, to by mě prozradilo a už bych se odtud nedostala.
"Ach tak," šeptla jsem. "Nic mi do toho není, ale co se s ním vlastně stalo? Vypadal, že je to skutečně vážné, že ho to skutečně... bolí."
Neměla jsem poslední větu vyjímečně zcela důkladně promyšlenou. Ale chtěla jsem vědět, co se stalo s mým senseiem. Jestli na mé první misi oba neumřeme. Snažila jsem se ale skrýt starost za nejistotu z toho, co mě u Raikage čeká.
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 11 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Fri Jun 06, 2014 11:17 am

Takeshi

"Je v pořádku. Doktoři v Kumogakure jsou velice dobří." řekl jsem.
"Víc toho nevím...ale věřím, že kdybyste ho nechala hnít v lese, už by byl mrtvý."
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 11 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Kirin Yakushi Fri Jun 06, 2014 11:38 am

Alespoň něco.
Nemusel to tak přehánět...
Věděla jsem, že musel, ale z nějakého důvodu jsem nechtěla, aby si ublížil. Teď zbývalo dostat mě ze situace, kdy musím za Raikage.
"Tak tedy půjdeme?" pousmála jsem se. "Snad se na mě Raikage nějak nerozlobila..."
Jako kdybych ani nevěděla proč.
Práci špiona jsem vždy chtěla... Teď bych si neměla stěžovat...
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 11 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Fri Jun 06, 2014 12:07 pm

Takeshi

"Ano, pojďme..." řekl jsem a doufal, že se mezitím Raikage nehnula z nemocnice.

//přesun
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 11 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Kuroashi Sanji Mon Jun 09, 2014 4:43 pm

Byl jsem tu nakonec sám a po mém týmu ani vidu ani slechu. Rozhodl jsem se proto dojít za Raikage zdali by mě neposlala na nějakou misi abych si mohl zaznamenat nějaké mise pro chunninskou zkoušku. Čím víc misí za mnou tím lépe. (přesun)
Kuroashi Sanji
Kuroashi Sanji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 146
Registrován : 26. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 11 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Mukotushi Ururu Sun Nov 02, 2014 9:16 am

Po malej prechádzke mestom som sa rozhodol, že nakoniec zájdem na cvičisko. Ako obyčajne tu však nikto nebol. To sa podobá na všetkých z Kumogakure. Misie boli vždy pre nich dôležitejšie ako príprava. Vybehol som si na jeden zo skalných previsoch, ktoré tu boli už od môjho detstva. Sadol som si na na zem, prekrížil nohy a zavrel oči. Chvíĺu som sa ponoril do okolitých zvukov no neskôr som sa začal sústrediť len sám na seba. Na svoj tok chakry a energiu ktoré prúdila vo mne.
Mukotushi Ururu
Mukotushi Ururu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 11 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Mukotushi Ururu Sun Nov 16, 2014 5:56 pm

Prebral som sa...
Otvoril som oči a plný energie som bol pripravený na môj tréning. Pozbieral som sa so zeme, zoskočil zo skalného previsu a prešiel o trochu ďalšej na rovnú kamennú pláň. Vystrel som svoje paže pred seba a rozprestrel svoje prst čo najširšie. Prsty sa mi začali predlžovať, no smerovali na zem a keď sa jej dotkli, moja ruka sa začala dvíhať. Zaprel som svoje ruky proti odporu oboch rúk a na chvíľu som sa vzniesol do vzduchu. O chvíľu na to však moje svaly prestali poslúchať a ruky sa mi začali od námahy triasť, ešte chvíľu som chcel vydržať, no pri nápore som povolil paže a zároveň nechal svoje prsty vrátiť späť do vlastnej polohy. Keďže som sa však vydvihol iba do výšky pol metra  dopadol som rovno na nohy, bez menších problémov. Pretriasol som ruky ponaťahoval prsty a išiel do toho znova. Tento raz to bolo lepšie. Bol som asi vo výške 2 metrov a keďže si moje ruky pomaly zvykali na novú záťaž, udržal som sa vo vzduchu aj dlhšie. Nakoniec som sa však znova musel vrátiť späť na zem. Skúsil som to ešte zopár krát. Vedel som, že to zvládnem. S mojou silou určite. Problém však bol, že som si musel zvyknúť na nové využitie svalov. Keď som sa vo vzduchu udržal už hodnú chvíľu, skúsil som sa pohnúť vpred. Odlepil som jeden prst zo zeme a snažil sa ho presunúť. Pohyb bol však veľmi pomalý, pretože aj keď ma stále podopierali ostatné prsty, myslel som si že stačí jediný chybný krok a môžem skončiť na zemi. Prst sa ocitol na zemi asi o 1 m ďalej než bol. Skúsil som druhý. A tretí. A ďalší. Aj keď to išlo veľmi pomaly o niečo neskôr som sa pohyboval po tejto rovnej ploche bez problémov. Znova som sa ocitol na zemi. Moje telo si potrebovalo vydýchnuť. Cítil som však, že ešte zďaleka som tejto technike neprišiel na koniec. Vyšvihol som sa preto znova do vzduchu na mojich prstoch. Teraz však o niečo vyššie a stále som sa snažil dostať sa hore viac a viac. Keď som však dosiahol svoj limit, tenkosť mojich prstov vyžiadal obeť. Jeden z nich sa totiž pod ťarchou a silou zlomil. za kymácal som sa preto v tej rýchlosti a začal padať na zem. Miesto kam som však mal dopadnúť končilo niekde úplne inde. Upustil som teda zvyšné prsty a znova ich nechal rásť. Ocitol som sa asi 2 metre nad zemou kým sa znova dotkli zeme a ja som mohol zaprieť svoje ruky aby som sa znova ocitol vo vzduchu. Pomaly som sa spustil na zem a nechal svoje prsty vrátiť späť. Kráčal som smerom von a keď som sa objavil pri skalných previsoch, nechal som v chôdzi predĺžiť moje prsty, čím som sa plynulo ocitol na 10 prstoch , ktoré niesli moju váhu. Problém však stále predo mnou. Previs však nebol až taký veľký, Niektoré z prstov som vyslal ponadeň, zatiaľ čo som nechal predĺžiť tie za mnou. O chvíľu som sa objavil hore na previse, vyrovnal dĺžku svojich prstov a pokračoval cez ďalšie. kúsok pred východom, som sa skúsil na prstoch rozbehnúť. Bolo to veľmi náročné, no po chvíli odhodlania a správneho načasovania som bežal po všetkých 10. Skutočne ako pavúk. Ocitol som sa pred ďalším previsom. V behu som sa skrčil a vyskočil. Objavil sa na previse a obzrel okolo. Brána sa nachádzala predo mnou. Skracoval som preto pri chôdzi moje prsty až kým som sa neocitol znova na svojich. Pri chôdzi som si precvičil rukami ponaťahoval prsty a vybral sa odpočívať.
Mukotushi Ururu
Mukotushi Ururu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 11 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Mon Feb 02, 2015 2:37 pm

Prišiel som na cvičisko, nemal som dobrú náladu. Bolo to tu celkom veľké, našiel som si časť, kde boli boxovacie vrecá a rukavice. Rozhodol som si troška zaboxovať. Trošku sa odreagovať a svojim spôsobom si odpočinúť. Nasadil som si rukavice. Trošku som sa precvičil. Zhodil som zo seba plášť aj s mikinou, tak isto kunaie, senbony a všetky pomôcky shinobi. Samozrejme do toho môjho precvičenia patrili nejaké kliky, naťahoval som sa a prebehol som sa trocha. Postavil som sa pred boxovacie vreco, zaujal som bojový postoj a začal som do vreca mlátiť, dosť silno, potreboval som to zo seba vybiť.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 11 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Natao Hyuurai Mon Feb 02, 2015 7:17 pm

Dnešný deň bol veľmi zaujímavý.
Po útokoch Reiny toto bol jeden z najväčších útokov na civilistov Kumogakure no sato.
Bol som tam a videl ich tváre, premýšľal som nad tým ako by vyzerali, keby zažili peklo.
Boh mi nakoniec doprial a ja som mohol vidieť tie ich vystrašené a mŕtve pohľady a tváre.
Prekvapenie pre mňa však bolo to, že to so mnou nič neurobilo.
Nemal som ani menší náznak ľútosti alebo smútku. Stávala sa zo mňa snáď bezcitná beštia? Nie, určite nie.
Tí ľudia, vôbec som ich nepoznal, nemal som k nim žiadnu citovú väzbu.
Viac ma zaujímal človek, čo to spôsobil než ten, čo žiadal o pomoc.
Pamätám si ten deň, keď som išiel do Konohagakure no sato a pýtal som sa sám seba, kedy nastane môj syndróm pomsty. Kedy začnem vyhľadávať moc a začnem odsúvať zbytočné veci.
Bolo by však priskoro, ešte určite nieje ten čas. Upokojil som sa a bežal na tréningové priestory.
Keď som sem dorazil, všimol som si Kena, ktorý, ako bolo pekne vidieť, trénoval.
Nehovoril mi, že nemá chuť bojovať? Napadlo mi. Nemal som v pláne žiadne silové tréningy, skôr ma zaujímali tie moje pieskové.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 11 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Feb 03, 2015 5:52 pm

Bol som na cvičisku už nejakú tu chvíľu, boxoval som do toho vreca. Udieral som čo najsilnejšie a celkom som sa pri tom spotil, ale to nič pre mňa nebolo. Pokračoval by som, pokiaľ by neprišiel Natao. Prestal som teda so svojou činnosťou, nevypadal som nejak moc optimisticky, predsa mi po mysli stále behali len zlé myšlienky, ale na to som tu bol, aby som si tu poriadne zatrénoval a vybil to zo seba, hlavne svoj hnev.
Smeroval som k Nataovi. "Zdar.." Pozdravil som ho a zároveň som ešte mávol rukou. "Tvoja ponuka o súboji stále platí ?" Znela moja ďalšia otázka. Áno chcel som si s ním zabojovať. Zosílil, a tak som si naňho už natoľko netrúfal, pretože mojimi výhodami bola rýchlosť a sila, no on používal magnetizmus a mohol každý môj útok celkom jednoducho vykryť. Pomocou toho svojho oceľového piesku predsa. Jedine čo ma napadlo, skúsiť naňho rantonové techniky, to by predsa mohlo fungovať. Nuž nepodceňoval som ho radšej i keď bol hodnosti chunnin, bojoval už na úrovni Jounina, takže som zrejme vyzval rovnocenného súpera.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 11 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Natao Hyuurai Wed Feb 04, 2015 12:11 am

Nečakal som, že bude chcieť Ken so mnou fakt bojovať. Platí, ako som povedal.. priateľský súboj dokáže vyliečiť dušu. Usmial som sa a uskočil som od neho pár metrov. Daj mi prosím momentík. Vedel som, že budeme bojovať na 100% ale aj tak som nechcel príjsť o jednu z mála pamiatok na Sunu. Rozopol som si gombíky, zips. Po chvíľke som zo seba kompletne vyzliekol Anbu chrániče a oblečenie, ktoré som mal zo Suny. Pekne som ho položil do trávy aby sa moc nezničilo. Mal som teraz holú hruď, nebol som síce exhibionista ale takto sa mi lepšie bojovalo. Na mojom chrbáte sa črtali čierne vetvičky stromu, ktoré mierili k japonským znakom, teda menám mojej jednotky. Mojim protivníkom bol Ken, bojoval som s ním len raz a to som mal dosť problémy. Jeho rýchlosť bola neprekonateľná a aj môj piesok ho ledva stíhal. Taktiež bola nezbezpečná jeho sila, ktorá mi mohla zasadiť devastujúci úder. Teraz som mal však v zálohe jednu špeciálnu techniku, ktorou by som ho mohol poraziť na plnej čiare. Mojou úlohou ho bude nalákať buďto do pasce, alebo ho totálne dezorientovať.
Poslednú som si dal dole rukavicu so znakom Suny. Ken si mohol všimnúť, že moja paža bola nahradená bábkarskou rukou, ktorú mi špeciálne vyrobili bábkari v Sune. V nej som mal dierku z ktorej mi v sekunde začal vylietavať piesok, ktorý ma obkolesil. Začíname. Kývol som naňho a sledoval čo bude jeho krok. Mojou úlohou teraz bude sledovať a prispôsobiť svoj piesok a svoje inštinkty jeho rýchlosti.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 11 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Wed Feb 04, 2015 8:57 pm

"Samozrejme." Zareagoval som hneď na to, ako som mu mal dať sekundu času. Ja som pri sebe nemal tiež žiadnu výzbroj, skôr som mal na sebe len nohavice a vrchnú časť som taktiež zhodil, nechcel som predsa zničiť ďalšie tričko. Uvažoval som ako veľmi Natao zosilnil, čo presne teraz ovláda, ale ťažko by som to mohol odhadnúť. Všimol som si, že svoje brnenie zo Suny ma celkom rád, ako nejakú pamiatku a už predtým som si všimol tie znaky na jeho chrbte. Teraz som videl tú jeho špeciálnu ruku, kde mal schovaný svoj piesok. Nečakal som už dlho súboj mohol začať.
Nevymýšľal som nejaké taktické útoky, bolo by to zbytočné, vedel som, čo asi tak dokáže. Ako sa tak začať? Pokládal som si tu otázku v hlave. "Začneme trochu z ľahka nie ?" Uškrnul som sa. Hneď na to som vytvoril jednu pečať. *Shunshin no Jutsu* Pomyslel som si a hneď na to som sa klasicky presunul pred Nataa, na to nasledoval jednoduchý úder mierený na jeho hlavu. Nedal som doňho úplne celú silu, ale tak, ak by som ho zasiahol, tak by neutrpel veľké bolesti. Aj keď jeho zasiahnuť bolo takmer nemožné, ten jeho oceľový piesok slúžil ako dokonalá obrana, ale chcel som začať z ľahka, preto som vlastne začal práve takto.


Naposledy upravil Ken Hiashi dne Mon Feb 09, 2015 8:38 pm, celkově upraveno 1 krát
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 11 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Natao Hyuurai Thu Feb 05, 2015 8:34 pm

Stál som proti elitnému Jouninovy, ktorého sila bola väčšinou o prekvapení a rýchlosti. Veľmi nepekná kombinácia. Jeho prvý útok ma neprekvapil, čakal som, že sa zasa niekam teleportuje a zaútočí. Z jeho rýchlosti útoku som však pochopil, že sa len „rozbiehal“. Nastavil som pred seba ruku čo dalo znamenie piesku aby sa obmotalo okolo celej jeho ruky. Keďže bol teraz blízko, tak sa mi otvorila možnosť jedného útoku. Rýchlym krokom som sa rozbehol do strany, vyskočil a v salte sa ho pokúsil kopnúť do hlavy.
TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 11 Tumblr_nio1a8rxEx1u6ohl2o1_400
Háčik však bol, že som na sandále mal výbušný lístok, ktorý by sa naň pripevnil. Druhá noha bola pripravená sa od neho odraziť pokiaľ by na mňa zaútočil alebo sa nechal chytiť do útoku. Môj piesok mu však stále zvieral ruku a minimálne mu spomalil rýchlosť onej končatiny, aby ma nezabil oba rukami naraz.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 11 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat Feb 07, 2015 8:36 pm

Jeho klasický železný piesok ma moc neprekvapil, jeho útok však hej. Akú som mal možnosť? V tej sekunde ma napadla len jedna, aktivovalo sa mi Raiton no Yoroi, moje svaly sa napli a reflexy sa zrýchlili nehovoria o tom, že celá moja rýchlosť bola o niečo väčšia. Vtedy už bol Natao vo vzduchu a jeho kop smeroval na moju hlavu. Ľavou rukou som mu jeho kop odrazil z boku, aby sa skrútil, tak aby som sa nedotkol lístka, vtedy som si všimol ten výbušný lístok. Zatiaľ čo druhú ruku som mal v jeho železnom piesku a v sekunde som vyvinul obrovskú silu, keďže Nataov železný piesok spájala magnetická sila, bol som schopný tú ruku uvoľniť a rozhodne som od neho odskočil len o pár metrov.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 11 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Feb 08, 2015 8:54 am

Bola som si stopercentne istá, že ani jeden z nich si nevšimol, keď som sa objavila na jednej vetve stromu, dokonale skrytá pred nimi. Sledovala som ich priateľský zápas, z ktorého som usúdila, že sa Natao zlepšil. Oveľa. Mal predpoklady na to stáť sa mocným shinobim, stále sa mi ale v mysli prehrávali slová Ogu. Čo ak mal vážne pravdu a Natao prahne po moci?
Čo ak sa z neho stane sekundárny Sasuke Uchiha zaslepený pomstou? Zamračila som sa, pretože som sa vážne bála toho, že by to tak mohlo byť.
Svoju pozornosť som presunula na Kena. Pokiaľ sa mám priznať...Hmm, mal pekne vypracovanú hruď. Zaškerila som sa, presunula sa do pohodlnejšieho sedu a sledovala ich bez toho, aby o mne vôbec vedeli.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 11 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Z Sun Feb 08, 2015 2:09 pm

Dorazil jsem s Yo na místo. Snad Yo nebyla zklamána výběrem lokace. Opravdu jsem se snažil přijít na jiné vhodné místo, ale, žel, bez úspěchu. Mohl jsem se ji zeptat, jaké další místo na trénink zná, ale kvůli své mužské pýchy jsem si nemohl dovolit dát najevo svou nevědomost. Měl jsem dojem, že na ní působím chytře a docela inteligentně, což nebyl nejhorší obrázek, který si o mě mohla udělat, takže jsem si ho nechtěl nijak pokazit. Když jsme se blížili na místo, zvětšovalo se ve mne odhodlání zeptat se Yo, jaké další místa na trénink zná, když mi v baru řekla, že mám nějaké vybrat. Má mužská pýcha v tom už nehrála žádnou roli, protože nevědomost umístění dalších tréninkových zařízení mě ničila víc než vědomí, že se budu muset zeptat ženy.

"Může být? Pokud znáš nějaké jiné místa, sem s nimi." Nebylo to zrovna zeptání, ale takový pokus nepřímo otázkou se dozvědět umístění dalších míst určených ke tréninku. Paradoxně až nyní mi došlo, že žádná další místa možná nezná, a to v baru myslela spíše jako možnost improvizace. Tréninkové prostory možná nejlepší volbou nebyly, a to kvůli jejich častému navštěvování. Bylo zde moc lidí.
Z
Z
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 48
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 11 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Natao Hyuurai Sun Feb 08, 2015 10:19 pm

Úplne som zabudol na tú jeho techniku s raitonom. Pche, taká neférová technika!
Pomyslel som si počas letu. Dokáže zväčšiť svoju rýchlosť, silu a odolnosť.
Musel som vymyslieť, jak prejsť cez to jeho brnenie. Niečo ma napadlo, môžem to však vyskúšať len kvôli tomu, že je toto priateľský zápas. Ešte predtým než sa moje telo dotklo zeme, som počas letu ľahko vyšuchol svoju nohu zo sandále s výbušným lístkom a druhou nohou ju odkopol smerom ku Kenovi.
Ozvalo sa menšie bum, čo mi dalo čas rýchlo zložiť pečate a vytvoriť klona zo železného piesku.
Keď dym ustal, Ken mohol vidieť mňa a moju kópiu. Túto taktiku som už raz využil proti Anbuovy, ktorý sa vedel zneviditeľniť. Obaja sme sa rozbehli ku Kenovi, bežali sme v sinusoide.  
Prvý predstieral útok, čím sa na seba pokúsil upriamiť pozornosť.
Ten druhý zatiaľ z piesku vytvoril veľké, ťažké a silné kladivo, ktorým zaútočil z presne toho istého miesta.
Útok mieril na jeho hlavu. Počas tohto útoku prvý Natao skúsil obehnúť Kena a zaútočiť na neho z boku s železným špicom, ktorý si vytvoril na ľavej ruke.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 11 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Ken Hiashi Mon Feb 09, 2015 8:51 pm

Nataová ,,výbušná" letiaca šlapka ma mohla ohroziť, ale samozrejme som dostatočne pohotovo zareagoval na to, a to rýchlym odrazením jeho sandále, bola dosť blízko a odraziť pred výbuchom som ju skúsil len tak tak. Výbuch samozrejme nastal a tak trošku som pocítil ako mi ohorely chlpy na rukách. Fakt ale len minimálne, keďže som využil v tej chvíli svoju rýchlosť a od toho výbuchu som inštinktívne odskočil. Nastál menší chaos a dym, po chvílke sa však všetko dostalo do normálu a Natao vytvoril klona, čo mohlo byť horšie než jeden Natao? Predsa dvaja ... Stál som však naďalej pokojne. Čakal som na chvíľu, kým zaútočiť. Až pokiaľ jeden z tých dvoch nezačal vytvárať obrovské ťažké kladivo. Mne to prišlo ako skvelá príležitosť útoku. Mohol to byť aj ďalši trik, ale nad tým som sa ja nezamýšľal. Keď už na mňa mierilo ťažké kladivo, moje bleskové brnenie začalo o niečo viac žiariť a v tom som sa objavil pred klonom alebo originálnym Nataom s obrovským kladivom a moja päsť mu smerovala na tvár. Naozaj rýchly útok, nepodceňoval som však Nataa, mohol to vykryť vďaka piesku, ale mohla to byť aj pasca, predsa ak to bol klon, tak klon sa mohol rozpadnúť na tie jeho železné piliny a v pokoji ma mohol spútať, teda aj na to som myslel. Koniec koncou som nemusel byť moc vážny, bol to priateľský súboj.
TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 11 Tumblr_mbdgsiPp2p1r3rdh2o1_500
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 11 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Natao Hyuurai Mon Feb 09, 2015 10:30 pm

Predsa len spravil to čo som očakával. Využíval svoju hnusnú techniku Raiton no Yoroi. Strašne mi pripomínal Yondaime Raikageho, všetka jeho sila spočívala v rýchlosti, sile a ťažkom, takmer nezničiteľnom elektrickom brnení. Vďaka tomu, že som kladivo nemal až tak vysoko som bol schopný ho pustiť a zablokovať jeho úder rukoveťou. Bol strašne silný, jeho úder ma odtlačil minimálne meter a pokračoval ďalej. Kladivo sa na vrchu zlomilo a zmenilo na ruku, ktorá držala už menšie kladivko a mierila na Kenovu hlavu. Druhé ja, ktoré ignoroval rýchlo využilo situáciu a okamžite pribehlo za Kena. Z rúk mu vyletel železný piesok, ktorý ho chcel uzavrieť do kruhu. (Čiže po ľavej aj pravej strane, na úrovni pŕs.) Všade boli železné špice, ktoré mierili k nemu.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

TRÉNINKOVÉ PROSTORY - Stránka 11 Empty Re: TRÉNINKOVÉ PROSTORY

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 11 z 17 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru