Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cesty a stezky napříč světem

+28
Keigo Nakagami
Hirin
Kashike
Sarada
Atsuka
Goku
Lizzy
Kaya
Akemi Kagayaki
Hideo Hatake
Takao Hanare
Sasuke Tobirama
Tetsuya
Kataro Terumi
Hakuei
Hine Kureta
Shinji
Ken Uchiha
Itachi Uchiha
Yogi
Sadao
Ryuu Hiroshi
Seina
Seiji
Hikaru Hyuuga
Tobiru Senju
Nukenin
Yorimi Sonoe
32 posters

Strana 1 z 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Goto down

Cesty a stezky napříč světem Empty Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat Aug 03, 2013 9:35 am

Cesty a stezky napříč světem Long_way_home_by_Sadir89
Cesty, které křižují všech pět velkých zemí a prochází i těmi malými.
Některé úseky jsou bezpečné, jiných je třeba se bát.
Často zde projíždí obchodní karavany, ale narazíte zde i na osamocené poutníky.
Jen pozor, koho oslovíte.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat Aug 03, 2013 9:40 am

Vcelku jsem se bála běhu lesem na severozápad od Nadeshiko no Sato. Nakonec se ale právě tato část cesty ukázala jako bezproblémová a podařilo se nám napojit se na správnou cestu vedoucí do Země Ohně, kousek na jih od naší vlastní vesnice. Pak to bude jen chvíle, než se dostaneme domů, pokud jim nepoběžíme oznámit, jak dopadla naše mise. Možná si to vezmu na starost sama, uvidíme.
Teď už zbývá jen doručit svitek.
Zastavila jsem se.
"Jsme na půli cesty," otočila jsem se k Tobiruovi. "Pokud nás čeká někdo, komu se nelíbí naše mise, měli bychom si v tomto místě dát pauzu."
Probíhali jsme zrovna polem, všude okolo nás byly lány vysoké kukuřice. Pousmála jsem se.
"V tomhle nás nikdo neuvidí a my uslyšíme příchod každého, skvělé místo na svačinku."
Aktivovala jsem Byakugan, abych se rozhlédla, jestli nás někdo nenásleduje a neuvidí vstupovat do pole. Opatrnosti není nikdy dost.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Nukenin Sat Aug 03, 2013 10:31 am

Jakmile Shijin aktivovala byakugan, mohla zahlédnout tři člennou skupinu shinobi, pochodujíci jejich směrem. Co zde mohli pohledávat? Byli jen pouzi poustevníci, obchodníci nebo dobrodruzi? To byly otázky, které by si kladl nejeden shinobi. Být připraven? Nebo si odpočinout? Kvalifikovaný shinobi by zvolil možnost ostražitosti, což si byla tři členná skupina vědoma. Podezřelé taky mohlo být to, že skupina mířila přimo jejich směrem. Byla to náhoda nebo něco jiného?
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat Aug 03, 2013 12:00 pm

Zamračila jsem se. Cesta byla dostatečně vyšlapaná na to, aby nikdo nezjistil, kde jsme se odpojili, ale kukuřice nás mohla prozradit. Možná i stopy v poli, budeme si muset dát pozor.
"Tobiru-kun, naším směrem pochoduje tříčlenný tým. Mohou to být jen obchodníci, ale nebudeme to podceňovat," povzdechla jsem. "Schováme se a počkáme, až projdou okolo nás. Při troše štěstí si nás vůbec nevšimnou."
Pak už zbývalo jen prodrat se kukuřicí dostatečně daleko, aby nás nebylo vidět, přikrčit se a čekat. Mohli tu být za čtvrt hodiny, možná za deset minut.
Ve správnou chvíli jsem Tobiruovi naznačila, ať je tiše, že už jsou velice blízko. Nadále jsem Byakuganem sledovala jejich pohyb.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Tobiru Senju Sun Aug 04, 2013 10:23 am

Se svěšenou hlavou a nevhodnými a ero myšlenkami jsem šel pořád za Shijin. Zavedla nás do jakéhosi kukuřičného pole, myslel jsem si také jako ona, že bude bezpečné. Když zmínila slovo svačinka, rozzářili se mi oči a chystal se otevřít baťůžek, a vtom se objevily komplikace. Udělal jsem, co chtěla a pak jen s přimhouřenýma očima čekal, až přijdou.
"Sensei, pokud to bude někdo nebezpečný, mohl bych vypálit pole ohněm a využít kouře. Vy byste mohla oheň posílit svou tlakovou technikou, kterou má i Hiruko, Hikari, nebo jak se jmenoval..Už vím! Hikaru!" následoval facepalm, ale pořád jsem mluvil tiše.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Nukenin Sun Aug 04, 2013 11:12 am

 Tři členná skupina se blížila čim dál tim blíž. Nyní když skupina sešla z cesty a prodírala se polem směrem ke Shijin a Tobirovi mohlo být jasné, že to není jen náhoda. Nebo snad ano? "Zdá se, že jsme je konečně od Naheshiko no sato dohnali." Vypadlo z jednoho, který se momentálně nacházel dva metry před těmi ostatními. Podle jistých spekulací by se mohlo jednat o senzibila. Přece jen ty dva další vedl on. Každopádně nyní se nacházeli velmi blízko Shijin a Tobira, takže představovali problém.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Mon Aug 05, 2013 8:46 am

Svěsila jsem hlavu.
On bojoval s Hikaruem... Proboha.
Vzhledem k tomu, že se ten chlapec zřejmě neuměl ani řádně představit, bude potřebovat lekci, až se vrátíme domů. Raději jsem jeho jméno nechala bez jedovatých poznámek. Byla pravda, že míšence jsem vzhledem k tradicím neměla ráda. Ale jednou byl alespoň napůl Hyuuga a měl Byakugan, tak už se s tím nedalo nic dělat.
"Dobrá," přikývla jsem. "To je velmi dobrý nápad a měli bychom ho zrealizovat ihned. Zdá se, že tohle není náhoda. Vepředu jde vždy někdo, kdo je minimálně senzibil. Jestli je to tak, určitě už o nás vědí."
Hokage nám ale asi moc nepoděkuje, když zapálíme celé kukuřičné pole...
Odsunula jsem nepříjemnou myšlenku stranou. Neměli jsme jinou možnost.
"V kouři bychom se mohli vypařit, ale necháme to jako poslední možnost. Jako Hyuuga pečeti nedělám, víš? Jakmile začnu, bude to znamení, že se pustíme do tvého únikového plánu."
A pak už byli až u nás.
Ksó!
Připravila jsem si několik chakrových vran, které se rozlétly polem do různých stran od nás a způsobily tak menší hluk. Ale jen dvě. Tři letěly tiše, sotva jsem se na ně zvládala soustředit, aby v dostatečné vzdálenosti obletěly nepřátele a dostaly se jim do zad. Pořád jsem byla snad až příliš opatrná, doufala jsem, že se to obejde bez krveprolití na jejich i naší straně.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Nukenin Mon Aug 05, 2013 9:29 am

(Tak třeba pořadí-> Já, Tobiru, Shijin?)Jakmile miřila jedna chakrova vrána na shinobiho ve předu, vyhl se skrčením, skládajíc při tom pečetě. Jeho rychlost skládáni pečetí byla ohromujíci. Nejen, že vlastnil senzibilské schopnosti, ale byl taky velice rychlý v skládáni pečetí, vlastnil dotonové techniky... co dál? Byly to všechny jeho schopnosti? Jakmile shinobi doskládal pečetě vzadu za těmi dvěma se objevila obří zemní stěna.Do které narazily tři chakrové vrány, vyslané nenápadně Shijin.  
Cesty a stezky napříč světem Doton-doryuu-heki-o
"Nepodcenujte nás." Promluvil, a pak kývl na ty dva za ním. Ti se následně rozběželi proti Shijin a Tobiruovi. Jejich rychlost byla taky impozantní. Vzhledem k těmto jejich schopnostem šlo usoudit, že se nejedná o nějaké amatéry.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Tobiru Senju Mon Aug 05, 2013 10:31 am

 "Hai Sensei!" připravil jsem si pečetě a soustředil čakru do svých plic. V tom se ale ukázali ti tři a začali na nás běžet, já jsem čekal stále na pokyn. V minulé misi jsem neposlouchal a dopadlo to špatně, teď radši poslechnu, stejně mám Shijin radši.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Mon Aug 05, 2013 2:49 pm

Nepřítel předpokládal, že se zdí před vránami ochrání. To ovšem nebyla tak úplně pravda. Jedna sice do zdi narazila, protože jsem nedokázala pevně ovládat tolik vran, koneckonců pět bylo moje maximum, ale zbyly mi čtyři. Dvě skryté v poli u nás a dvě za zdí. Ty okamžitě vylétly nahoru, aby ji překonaly jako nepodstatnou překážku a zaútočily nečekaně na ty dva, kteří běželi k nám kousek od senzibila. Měly je praštit do zad. Juuken vyslaný takhle na dálku by je měl minimálně na nějakou dobu znehybnit a oba dva senzibil určitě nezachrání, ačkoli si vran může všimnout lehce - jsou přece tvořeny z chakry.
Rychlost vran se sotva rovnala rychlosti shinobi, díky bohu za jejich lehkost a aerodynamický tvar těla. Nelíbilo se mi, jak se to vyvíjelo a zaujala jsem pro Hyuugy typický postoj pro boj na blízko. Byla jsem zvědavá, co nám neznámí předvedou.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Nukenin Mon Aug 05, 2013 5:09 pm

Dva nukeníni míříci na Shijin a Tobira si byli vědomi závažnosti situace. Pokud to znamená, že chakrové vrány jsou ovladatelné na dálku, budou muset nejprve zlikvidovat Shijin. "Nejprve ta coura." Promluvil jeden, skládajíc při tom pečetě. Jak se zdálo jeho slovník na tom nebyl zrovna nejlépe. Jakmile dokončil skládáni pečetí, objevili se vedle něj čtyři klony, kteří se následně rozpyrchli do stran. Druhý nukenin přemýšlejic nad očima Shijin se vydal nebezpečnější cestou, složil pečet ke shunshin no jutsu. Tu se objevil přímo za Shijin chystajíc se ji zasáhnout. Chtěl si ověřit její schopnosti, a však byl toto ten správny způsob? Senzibil po tom co usoudil, že zde bude momentálně vadit jeho kolegům v práci, poskládal pečetě a začal se bortit do země, až do doby dokud celý nezmizel. Jak se mohlo zdát senzibil se proti nebezpečí vran skryl pod zem, kde ho však Shijin dokáže lehce vypátrat. Další využil klonovací techniku, která mu rozšiřuje možnosti. Co však nukenin, útočíci fyzicky na Shijin. Měl svůj krok řádně promyšlený? 
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Tobiru Senju Mon Aug 05, 2013 5:37 pm

Nukenini se rozprchli, stačíme na ně? Proběhlo mi hlavou, ale nebyl čas přemýšlet nad takovou věcí. Vyskočil jsem nad Shijin a vydechl pořádnou dávku ohně.Útočil jsem na nukenina, který použil klonovací techniku. "Katon: Endan!"
Cesty a stezky napříč světem Katon-endan-o
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Mon Aug 05, 2013 7:50 pm

Jeden z nukeninů mě nazval ne zrovna vybíravě. Povzdechla jsem.
Vůbec nemá vychování! Zabít!
Bylo jasné, že  bude útočit na mě. Když vytvořil čtyři klony, pozvedla jsem obočí. Počet nepřátel se nám ze tří zvýšil na dva plus pětkrát jeden a ten samý sprosťák. Jeden z těch dvou zmizel pod zem, to byl nejspíš ten senzibil, který myslel na mé chakrové vrány. A posledního jsem zaregistrovala za sebou.

Tobiru vyslal techniku proti tomu s nepěkným slovníkem, tudíž já se mohla věnovat tomu za sebou.

Byl rychlý. Jenže za mými zády byly v poli dvě ze čtyř chakrových vran, které ve chvíli, kdy se za mnou objevil, měly vrazit do jeho těla a naprosto mu znehybnit obě ruce. V rychlosti Shunshinu se tomu vyhnout zrovna lehce nedá, pokud nejste Čtvrtý Hokage nebo neovládáte Jinton. Jakmile by měl obě ruce znehybněné, lehce bych ho dorazila i obyčejným Juukenem mířeným na správné místo.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Nukenin Tue Aug 06, 2013 2:31 pm

Ve skutečnosti dva útočíci nukeníni byli tak trochu kamikaze. Měli v plánu Shijin a Tobirua zastavit i za cenu svého života. Přece jen jejich zaměstnavatel se nechoval příliš hezky k těm, kteří nesplnili rozkazy, a tak si byli vědomi toho, že lepší zemřít jako správý shinobi na bojišti, než jako nějaká ovce za nesplnění rozkazu. "Ted nebo nikdy." Pomyslel si ten, který se chystal dát pěstí Shijin. Chakrových vran si však všiml příliš pozdě, a tak se jim nevyhnul. Reflexivně však uskočil. Chakrové vrány mu při tom usekli levou ruku a kousek jeho vrchního oblečení niboli tryčka. Byl si vědom toho, že jeho rozhodnutí, útočit takhle přímo na Shijin, nebylo moudré. Ve snaze pomoci jeho dvěma spolubojovníkum stihl složit jednou rukou ještě jednu pečet. "Ura Shishō Fūinjutsu." Vyslovil. Tuhle techniku neovládal každý, a tak otázka zněla-> Jak se k ní mohl dostat? Pravda byla taková, že kdysi pracoval jako zvěd pro Konohagakure no sato a ti si nepřáli, aby když bude prozrazen něco prozradil. Na těle nukenína se objevilo pět pečetí a následně se stalo to co na gifu XD.
Cesty a stezky napříč světem Ura-shishou-fuuin-o
Mezitím s Tobirem. Nukenín, který vytvořil čtyři klony, se rozhodl techniká vyhýbat, a tak každý klon jen uskakoval, uskakoval, uskakoval. To se však nedařilo příliš na dlouho, proto že to jeden z klonů schytal. Poté nastal ten incident při Shijin. "Čub*o!!!" Vykřikl, hledíc na svého společníka. Jak se zdálo, své emoce neměl pod kontrolou, a tak okamžitě si to zbylí klony s ním namířili přímo na Tobira a Shijin. Neuskakujíc při tom... byl to přímy útok.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Tobiru Senju Tue Aug 06, 2013 7:55 pm

Uskočil jsem stranou, ale ta pečeť se dostávala blíž a blíž. Přišel čas na mou novou techniku. Poskládal jsem pečeť a objevila se předemnou malá žába.
"Kekkai: Gama Hyoro!!"žába otevřela ústa a vtáhla nukenina dovnitř včetně jeho pečetě. Tato žába, by asi neměla být použitelná. Byl jsem zaneprázdněný a nevšiml si útoku na mě.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue Aug 06, 2013 8:04 pm

Tak vrána mu ruku neuřízla, pokud v tu chvíli nevynalezl Juuken, který funguje jako Chakra skalpel. Jen mu vrána tu ruku znehybnila a když ji necítil, mohl podlehnout iluzi, že je ztracená.
"Chakura no Tatsumaki!"
Skočila jsem před Tobira, který vkusně vyblokoval tu ošklivou techniku a z mé dlaně se doslova vynořilo tornádo. Tahle technika už uměla způsobit řezné rány a zároveň zastavit proudění chakry. Juuken + Fuuton. Doslova jsem hodila tornádo na zem směrem ke klonům. Nedoufala jsem, že by srazilo všechny, ale nějaké škody A-ranková technika způsobí vždy.
Nejvíc starostí mi stále dělal ten schovaný nukenin.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Nukenin Tue Aug 06, 2013 10:08 pm

(Jeej... nejspíš bych si měl

každou techniku prostudovat ve vlasních technikách, a pak psát XD)
Tobiruova technika fungovala dokonale a on mohl nabýt dojmu, že alespon na chvíli zazářil na poli bitvy. To se však mělo změnit. Senzibil využil toho, že Shijin a Tobiru byli nuceni věnovat svou pozornost Shijin a chystal se k útoku. Jak se zdálo informací měl nasbíraných dost o těch dvou, a tak by neutočil bezhlavě. Klony dlouho nevydrželi, a tak se pomalu, ale jistě každý pod náporem větru zničil. Byl to však, ale vážně každý? Podle všeho to tak vypadalo... čtyři klony zničené... zbyl jen originál. Co se však chystal shinobi, kterému jeho klonovací plán nevyšel? Byl si vědom spojitosti a návaznosti všech živlu, a tak začal skládat pečetě. "Katon by měl přece vyhrát nad Futonem?" Pomyslel si... tu doskládal poslední pečet. jak to vypadalo dokonce i s jeho nevyvinutým slovníkem, dokázal logicky uvažovat. "Katon: Zukokku." Vyslovil... tu se proti Shijinové technice valila obří vlna ohně o širokém rozměru, který mohl ohrozit také Tobirua a možná i samotnou Shijin.

Cesty a stezky napříč světem Katon-zukokku-o
Tento útok nabídl senzibilovi skvělou možnost. Zaútočit z nenadáni na Shijin nebo Tobira. Stačilo jen, aby jeden z nich se na 100% věnoval útoku jeho společníka a on byl odhodlán to využít.
 
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Aug 07, 2013 11:51 am

Sokol se posadil na jeden Rozcestnik aBy si trochu odpocinul.


Naposledy upravil Hikaru Hyuuga dne Wed Aug 07, 2013 1:23 pm, celkově upraveno 2 krát
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Tobiru Senju Wed Aug 07, 2013 12:47 pm

Teď tedy nastal čas se bránit. Poskládal jsem několik pečetí a soustředil čakru. "Ninpou: Hari jizou!" mé vlasy se zvětšily a obklopily mé tělo, měly mě chránit před ohněm i když mi bylo strašné horko. Doufal jsem, že sensei něco provede.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Wed Aug 07, 2013 1:03 pm

Tobiru to šikovně vyřešil, ale já měla malinko problém s katonem.
Ksó! ...ani tahle nadávka už na to nestačí! 
Příliš možností se bránit jsem neměla. Odskočila jsem dostatečně daleko od Tobirua, čímž jsem se nevyhnula ohni, ale vyhnula jsem se možnosti svého studenta zranit. Tahle vlna žáru byla rozsáhlá, takže to šlo. Dřív, než mě to stihlo zasáhnout, jsem se pak roztočila v Kaitenu. Fuuton byl sice slabší, ale takhle se oheň de facto mohl jen točit po plášti. Sice se jen víc rozpoutal, ale stačilo udržet jej dostatečně dlouho, než pomine. Tím mi samozřejmě můj Nebeský vír vzal mnohem více chakry.
Budeme to muset rychle ukončit...
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Nukenin Wed Aug 07, 2013 1:26 pm

Vlna ohně pořád neustávala a Shijin mohla začít nabývat dojmu, že brzy skončí jako grilované kuře. I když stihla aktivovat Kaiten, byla pořád v ohrožení. Z počátku se zdálo, že vše výjde tak jak má a ona se ubráni, ale pak zacítila jak ji začínají hořet konečky prstů. Bylo to tím, že se její konečky prstů při Kaitenu nacházeli nejblíže ohni, v důsledku čeho byli vystavené velkému nebezpečí. Ani Shijin nemohla odhadnout dobu trváni této techniky, což této situaci dalo nejistou amtosféru. Vdrží to a úspěšně se ubráni? Naštěstí pro Shijin technika skončila, dřive než předpokládala, a tak se nemusela již dál obávat o svou maličkost XD. Mezitím s Tobirem. Okamžitě jak přestala nepřítelova technika, mohl nabýt dojmu, že se někdo blíži. Ve skutečnosti tomu tak bylo, a však díky jeho technice potlačení chakry si ho nemohl všimnout. Byl to senzibil, který si zvolil první vyřazenou osobu. Jakmile se dostal pod Tobira použil Doton shinjuu zanshu no jutsu a stáhl ho pod zem (to co na gifu XD)
Cesty a stezky napříč světem Doton-shinjuu-zanshu-no-jutsu-o

Co se týče ptáka, který přiletěl dat zprávu o tom co se děje ve vesnici Tobirovi a Shijin... pokud nevlastnil nějakou silnou vodní techniku a nebo se v mžiku oka nedostal mimo dosah Katon: Zukokku... skončil upečený XD.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Tobiru Senju Wed Aug 07, 2013 1:37 pm

Uááá.. zaječel jsem a skončil pod zemí. Nečekal jsem na pomoc a snažil se vyskočit ven. Moc to nešlo. Cítil jsem vůni upečeného kuřete..že by KFC?
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Wed Aug 07, 2013 1:49 pm

Tobiru skončil vším kromě hlavy v zemi a já se musela rozhodnout, co dál. Buď zaútočit na toho, co zaútočil na mě nebo pomoct svému žáku. Ale jak, když se tamta věc schovávala v zemi? Stiskla jsem ruce v pěst.
Nedá se nic dělat...
Musela jsem se alespoň pokusit. Zaktivovala jsem Byakugan a rozběhla jsem se k místu, kde jsem ho pod zemí viděla. Jelikož Byakugan viděl skrze věci, nebyl to problém, ani když měl krytou chakru. Ale vidět skrze hlínu bylo nepříjemné.
"Hakke Kushou!"
Poslala jsem zemí vzdušnou vlnu přímo k místu, kde stál, což sotva mohl očekávat, protože narozdíl ode mě pouze cítil chakru, neviděl, co dělám. Vzdušná tlaková vlna klanu Hyuuga měla vytvořit takový menší kráter v zemi a v lepším případě ho pod ní dokonale pohřbít a udusit.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Nukenin Wed Aug 07, 2013 2:21 pm

Vše šlo pefektně až do doby kdy Shijin aktivovala Byakugan. Téhle schopnosti si seznibil, před tím než začal útočit, nevšiml, a tak s ní nepočítal. "Kso... jak to?" Pomyslel si, cític nával chakry směřující jeho směrem. Nacházel se však daleko od Tobira, a tak menší exploze nijak nepoškodila kousek země, v které se Tobiru nacházel. Při senzibilovi štěstí nestálo... právě naopak. Okamžitě po explozi ho udeřil letící balvan do hlavy a rozbil mu ji. Ten následně klečíc celý zkrvavený v právě vzniklém kráteru, naříkal. Vidíc tohle nukenín z oddáli, složil pečetě. Nyní nemusel brát ohledy na nikoho, proto že každý z jeho partáku byl mrtev nebo neshopen boje. "Chcípněte z kur*y shinobi!!!" Vykřikl... nejspíš ho nehorázně štvalo, že přišel o své dva spolubojovníky. Byli to ale jen jeho spolubojovníci??? Nebo byli něco víc??? Byli bratři, kteří kdysi v Zemi Ohně se obrátili na cestu zločinu. Nukenin směrem k Shijin a Tobirovi vypustil nespočet ohnivých koulí. Koule mířili taky na jeho téměř již mrtvého bráchu. Jak se zdálo... považoval ho již za mrtvého.
Cesty a stezky napříč světem Katon-housenka-no-jutsu-o
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Tobiru Senju Wed Aug 07, 2013 2:31 pm

Konečně se mi podařilo vyskočit ze země a už v tom na nás letěly ohnivé koule. "Konečně něco pořádného," sám jsem poskládal několik pečetí a vypustil katon endan proti jeho katonu.
Cesty a stezky napříč světem Katon-endan-o Doufal jsem, že Sensei napadne katon posílit svou technikou.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cesty a stezky napříč světem Empty Re: Cesty a stezky napříč světem

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru