Hana Ichiro

Goto down

Hana Ichiro

Příspěvek pro Hana Ichiro za Mon Aug 05, 2013 2:24 pm


HANA ICHIRO
×
×

†Prezývka†

Tenshi │天使│

†Klan†
Ichiro

†Príslušnosť†
Amegakure no Sato

†Aktuálny pobyt†
Konohagakure no Sato

†Rank†
Ex – Hokage, Amekage S-rank

†Vek†
28 rokov

†Krvná skupina†
0+
×
×

VLASTNOSTI
Hana Ichiro. Žena mnohých tvárí. Tak bola prezývaná pred pár rokmi, pretože to bola majsterka v pretvárkach a v skrývaní pocitov. Teraz je to iné. Pri pobyte s drakmi sa Hana mnohému naučila, predovšetkým láskavosti. Naučila sa odkrývať druhým svoju pravú tvár, i to, ako sebou opäť nenechať manipulovať. Osamostatnila sa. Naučila sa byť sama sebou. Vyhnala zo svojho srdca zvyšky očisty, zbavila sa vplyvu Hakuei, nastolila vo svojej duši dokonalú harmóniu. Je pravda, že to už nie je tá stará Hana. Nie tak úplne. Ale stále to je ona, tá dobrácka kunoichi, ktorá druhým zle nechce. Upustila od Konan, hoc na ňu stále spomína ako na svojho predka a prechováva k nej istú úctu, odmietla byť rovnaká ako ona. Uvedomila si, že ako Konan nebude nikdy, nemá zmysel byť rovnaký ako niekto z minulosti. Žijeme v prítomnosti, píšeme svoje vlastné originálne príbehy, nikto nechce, aby v ňom niekto videl osobu z minulosti, ale aby si ho pamätal taký, aký ozaj je.

Hana od svojho príchodu nezmenila prístup ku Konožanom. Nezabúda na to, čo sa jej stalo, nie je však paranoidná a nezaneviera pred nimi. Pôsobí ako pomerne milá osôbka so sklonmi k častým úsmevom. Usmieva sa. Presne tak, neskrýva sa viac za chladnú tvár. Vyžaruje z nej akási pozitívna energia, ak by existoval niekto, kto dokáže vidieť ľudské aury, jej by mala žiarivú svetlú farbu. Je síce trocha ostražitá, ale nie uzavretá, s radosťou privíta nové priateľstvá. Podá pomocnú ruku každému, kto o to zažiada. Chráni tých, na ktorých jej záleží.

Na prvý pohľad to je krehká, citlivá žena, ktorá sa ľahko rozbije pri slabšom závane vetra. Chyba. Ktokoľvek si to myslí, tak je na obrovskom omyle, pretože Hana je silnejšia ako kedykoľvek predtým, hoc na prvý pohľad to nevidno. A to nehovorím o jej schopnostiam, ale predovšetkým o psychickej sile, vôli, nie ohnivej, tú nemá, avšak napriek tomu je dostatočne pevná, aby zvládla veľa situácií a tlakov. Nenechá sebou hádzať, manipulovať, nič. Zasiahne. Ublíži. Zabije. Urobí čokoľvek, čo je potrebné. Nebojí sa niekomu vraziť jednu cez hubu. Nebojí sa nepriateľovi podrezať krk. Nebojí sa riskovať. To, že sa Hana často usmieva, neznamená, že nevie nahodiť svoju vážnu tvár. Vie. A vie si ju udržať k*revsky dobre. Nenechá sa naštvať ani vyviesť z miery. Jej chladnosť v boji je až obdivuhodná. Nestráca hlavu, neprepadá emóciám.

Nie je to ten typ ženy, s ktorou by ste sa mali zahrávať. Ako náhle zbadáte jeden jediný krivý pohľad z jej strany, bude najlepšie, ak buď prestanete papuľovať alebo...čo je najlepšia možnosť...sa spakujete radšej preč a necháte ju opäť vychladnúť.

Je to však osoba inteligentná s prímesou empatie, preto zvykne byť často dobrou spoločníčkou, ktorá sa zábave nebráni, ba naopak, čo je čudné na jej vek, pretože mnohí zvyknú byť aj v 28-mych rokoch takí dosť...suchí. Rozhodne u nej však nečakajte takéto pubertálne správanie, tým si už dávno prešla a vyrástla z toho. A viac sa k tomu už vrátiť nemieni.

SCHOPNOSTI
Hana je členom klanu Ichiro, ktorý sa špecializuje na Kami no Ninjutsu, teda papierové ninjutsu, všeobecne známe i ako origami. Pochopiteľne teda ide o jej hlavné zameranie i bojový štýl, bez ktorého sa v boji nezaobíde. Svoj veľký potenciál už dávno rozvinula, rozkvetla, stala sa silnou, presne tak, ako si to kedysi dávno želala. Kedysi vzhliadala ku Konan, dnes jej schopnosti prevyšuje. Vylepšila si ich, vytvorila nové techniky, ktoré prináležia jedine jej. Základnou technikou, ktorú Hana využíva najčastejšie, alebo skôr ju má nonstop aktivovanú, je technika Shikigami no Mai, ktorá jej umožňuje získavať papier z vlastného tela, ako i technika Shikigami no Ikari, ktorá jej to zase umožňuje z vonkajších zdrojov. Kombinácia týchto dvoch techník jej teda poskytuje možnosť uvážiť, z čoho je múdrejšie papier vytvoriť, či rôzne iné vhodné útočné taktiky a prekvapenia. Avšak nie je to všetko. Existuje obrovské množstvo možností, ako využiť plný potenciál tohto špeciálneho Hijutsu.

Hana oplýva tromi podstatami – Suiton, Raiton, Doton. Presne v tomto poradí. Sú to elementy, ktoré pri jej štýle nachádzajú úžasné využitie. Určite každý z vás vie, že papier sám o sebe vodivý nie je. Čo sa však stane, ak je namočený vo vode? Okamžite sa stáva vodičom schopným elektrinu viesť, čo Hana s radosťou využíva, pretože tak jej papier nie len že sa stane odolný voči ohňu, ale získa novú vlastnosť, a to paralyzitickú, pokiaľ ním prúd vážne tečie. Doton v kombinácii s papierom mu neposkytuje žiadnu ďalšiu schopnosť, Hana ho využíva skôr na nejaké špeciálne účely.

Haninou ďalšou poprednou vlastnosťou je zásoba chakry, v ktorej ak si každý všimne, má číslo 4.5, čo je takmer najvyššie číslo, aké môže shinobi nejinchūriki či nečlen Uzumaki klanu a podobne, mať. Málokedy sa stáva, že Hana príde o chakru skôr než jej protivník, chakru využíva inteligentne, jednoducho tak, aby jej vydržala čo najdlhšie, preto občas trvá, než sa v boji rozbehne.

Hana nie je zaostalá v Taijutsu ani v Genjutsu. Hoc sa ani jedno toto odvetvie nezameriava, v oboch je v skutku dobrá. Nemá problém s trochu silnejšími ilúziami, ani v boji telo na telo, ku ktorému sa však dostane len málokedy. Prakticky je Hana jeden z najhorších protivníkov pre užívateľov Taijutsu, pretože trafiť ju je vážne umenie. A hlavne, je skúsená, nie je práve najmladšia, stretla sa už s kadejakými protivníkmi za svoj stredne dlhý život.

BODOVÉ HODNOTENIE SCHOPNOSTÍ

TECHNIKY
S-rank -> Kami no Shisha no Jutsu|Kuchyiose - Kami yori
A-rank -> Shikigami no Ikari| Suiton : Daibakufu no Jutsu
B-rank -> Shikigami no Kyōi|Shikigami no Mai| Kami Bunshin| Suiton: Haran Banshō| Raiton: Hiraishin| Suiton : Suiryūdan no Jutsu
C-rank ->Paper Chakram| Kuchyiose no Jutsu|Raiton: Jibashi|Doton: Doro Hōshi| Doton: Doryū Taiga
D-rank ->Kanashibari no Jutsu|Kami Shuriken

PRÍBEH
Hana sa narodila 2. Marca do neveľkého klanu Ichiro. Spočiatku bola nechceným dieťaťom, nie že by ju rodičia nechceli, to nie, skôr šlo o to, že bola splodená niekým, kto do klanu nepatril a vodca ho nemal rád. Presne tak, láska jej otca i mamy bola zakázaná, ale povedzte mi, kto sa dnes riadi nejakými zákazmi a príkazmi, hlavne v láske, ktorá sa jednoducho zakázať nedá? Mamu za to stihol krutý trest. Nikdy o tom však nehovorila, na jej jazyk bola umiestnená pečať, ktorá jej to zakazovala. Doteraz Hana nevie, že sa niečo také vôbec stalo.

Hana vyrastala v pokojnom prostredí, kde ju k ninjuvtstvu nenútili. Aspoň nie do veku kým nastúpila na Akadémiu. Mala dovolené chodiť hrať sa so svojimi kamarátkami, mala dovolené užívať si detstvo. Učila sa skladať Origami, bavilo ju to, ani si neviete predstaviť takto. Svoju mamku pri „čaroch“ s papierom pozorovala s hviezdičkami v očiach, bola to tá typická detská radosť, okúzlenie, aké vidíme u tých jedincov, ktorí dostanú hračku, po akej dlho túžili. Hana však nechcela mať hračky, chcela papier. Chcela byť rovnaká ako jej matka. Chcela byť silná. Už v tak mladom veku mala nejaké tie ciele, ale to vidíme u každého dieťaťa, ktoré videlo akúkoľvek Marvelovku. Ten chce byť Hulkom, druhý Kapitánom Amerika a tretia zase Čiernou vdovou. Hana chcela byť „vládkyňou papiera“, ako to sama nazývala. Či sa jej to splnilo? To posúďte sami. Horšie však už bolo, keď jej matka na ňu nemala čas. Ani otec. Chodievali na misie a na ňu osobne dohliadala jej babka z ockovej strany, ktorá jej rozprávala príbehy ešte z čias, keď bola Kunoichi. Zaujímalo ju to. Zaujímalo ju čokoľvek, čo sa spájalo s Ninjami. Veruže jej túžba po tom byť jednou z nich, bola mocná. Ale ako viete, malé dieťa si neuvedomuje riziká takejto práce a inak to nebolo ani v prípade Hany.

Vo ôsmych začala chodiť na Akadémiu, kde bola hotovou celebritou. Nie pre schopnosti. Nie pre inteligenciu ani pre talent. Ale pre svoj exotický vzhľad. Hana ako keby z oka vypadla samotnej Konan. Modré vlasy, hnedé oči, rysy tváre na vlas podobné tým, aké mala spomínaná legenda z Dážďovej. Užívala si tú pozornosť. Veď prečo nie? Bola najobľúbenejšou osobou na Akadémii! Známky nemala zlé, také priemerné. Mohla mať lepšie, ale Hana bola lenivá učiť sa. Nechcelo sa jej. Stála si za tým názorom, že takéto sr*čky k životu nepotrebuje, a skôr než tomu sa venovala skladaniu rôznych predmetov z papiera. Nevedela všetko, ale drvivú väčšinu. Bola v tomto ohľade veľmi talentovaná, učila sa rýchlo. Avšak bola ticho a nevyrušovala. Možno preto si učitelia ani len nevšimli, že nedáva na hodinách absolútne pozor. Aj keď, raz ju jeden načapal pri tom, ako ho kreslí s hlavou v záchode...no...vtedy jej do smiechu veľmi nebolo, ale dnes sa nad tým pousmiať proste musí.

Vek ôsmych rokov bol však tiež kľúčovým momentom v jej živote, nie len že spôsobil zmenu jej charakteru, ale našiel svoje využitie aj v ďalekej budúcnosti. Bolo to obdobie, kedy jej otec mizol až veľmi často a na príliš dlhé obdobia. Stále sa vyhováral na misie. Bolo to však vážne tak? Nebolo. Jej otec konal prácu, ktorou zrádzal celú dedinu i klan. Poskytoval tajné informácie cudzím dedinám, bol to taký dvojitý agent, ak sa to tak dá nazvať. Prečo? Nenávidel Ame. Nebol to jej rodák. A tak to došlo až do takého štádia, že mu na to prišli a verejne ho popravili pred očami Hany, Naa i Lynn, teda ich matky. Bol to obraz, na ktorý Hana nikdy nezabudne, pretože sa jej vryl hlboko do pamäti. Plakala. Dlhé noci. Celé dni. Na akadémii. Doma v rohu. V obchode. Všade, kam sa dostala tiekli slzy z jej očí. Zmenila sa, už to nebola tá optimistická Hana, ale nebola ani pesimistom. Realista. Presne, ním bola, taký pekný stred. Ale po nejakých tých mesiacoch sa opäť usmievala, avšak nezabudla, svojmu ockovi chodila každý deň na hrob a ukladala mu naň papierové kvety, ktoré sama poskladala. Bola to rana, ale tak...čas ich lieči. Ale krehká jazva stále ostáva.

Hana zmaturovala v dvanástich, stala sa úspešne Geninom. Dostala svoj prvý tím, s ktorým úspešne plnila misie. Rok na to ovládla techniku Shikigami no Mai, čo bolo na jej vek mimoriadne nevídané. Ale mala jednoducho talent, to sa jej muselo nechať. Misie boli spočiatku jednoduché, postupne však naberali na záťaží. Avšak vďaka perfektnej tímovej spolupráci ich zvládali a väčšinou misiu splnili. Samozrejme, nie vždy vychádza všetko podľa plánu, preto boli i misie, ktoré sa im splniť nepodarili. Mohli však byť na seba hrdí. Chuuninské skúšky sa nekompromisne blížili, museli veľa spoločne trénovať, cibrili si svoje schopnosti. Senseika bola náramne spokojná s výkonom svojich talentovaných žiakov.

Chuuninské skúšky splnili ľavou zadnou, všetci traja sa stali chuuninmi, avšak ich tím sa rozpadol. Jeden Hanin tímový partner si vybral cestu ANBU, druhý mal nejaké svoje plány. Ostala len Hana a senseika. Nevadí. Začala chodievať na sólo misie, živila sa lovením nukeninov nižších rankov. Jej povaha sa postupne menila, bola chladnejšia a chladnejšia, tichšia, rozprávala len málo. Nikto nevie prečo. Ani ona sama nie. Proste k tomu došlo, naučila sa perfektne ovládať svoje pocity, skrývala ich pred tvárami ostatných. Čo tým chcela dosiahnuť? Nič. Akurát sa čoraz viac a viac podobala samotnej Konan, bola jej nerozoznateľným klonom. Bolo to zlé? Áno, bolo. Pretože nebola sama sebou. Ľudia v nej nevideli Hanu, ale Konan, často krát ju tak oslovovali. Niektorí, ktorí ju videli prvý krát, sa jej dokonca zľakli a zdrhli s výkrikmi, že sa im prišiel pomstiť duch Konan.

V osemnástich sa stala Jouninom. Rodina na ňu bola hrdá, predovšetkým jej brat, ktorý v tom veku bol Genin s nábehom na Chuunina. Stala sa poprednou, mocnou kunoichi, ktorú Amekage posielal na ťažké misie, vo väčšine prípadov šlo o likvidáciu Nukeninov vyššieho ranku, ktorí nejakým spôsobom škodili samotnej dedine. V tých dobách sa ich počet drasticky znižoval, pretože tu existoval človek, ktorý bol schopný likvidovať ich. Hana sa stávala čoraz obávanejšou, naberala na skúsenostiach, poučovala sa z vlastných chýb, rozmýšľala nad taktikami. Dokonca jej padol i návrh na pridanie sa k ANBU jednotkách, ale toto ona odmietla. Možno na to mala výborné predpoklady, nebolo to však niečo, po čom túžila a sama vedela, že ANBU práca je niečo, čo by ju nenaplňovalo a nezotrvala by tam dlho. Stala sa ochrankou a zároveň poslom samotného Amekageho. A takto to pokračovalo, myslím, že do jej 24-och rokov, kedy Amegakure opustila. Z osobných dôvodov a zavítala do Konohagakure, dediny, kde kedysi žil Naruto, teda ten, do ktorého vložila svoju vieru samotná Konan.

Či to bolo správne rozhodnutie alebo nie, ťažko povedať. Od tohto okamihu sa udialo veľa vecí, dobrých i zlých. Hana sa trebárs zamilovala, prvý krát vo svojom živote pocítila silný cit k členovi klanu Senju, Seitovi, bratovi legendárneho Assasina Senju. Trávila s ním veľa voľného času, čím viac ho spoznávala, tým viac si uvedomovala, že ju to k nemu ťahá, hoc si to spočiatku nevedela priznať. Podieľala sa na záchrane Seita, ktorý bol unesený, stretla sa popritom so samotnou Kaguyou. Stala sa samotnou Amekage, s pomocou Konožanov, ktorí zvrhli jej bratranca z vlády, ktorú si násilím prevzal. Po odchode Assasina prevzala vládu i v Konohe. Všetko sa zdalo byť dobré, i keď ju v Konohe mnohí odmietali. Až kým ju nepožiadal o pomoc samotný Mizukage pri prepadnutí jeho dediny členmi Hakuei. Svoju protivníčku porazila, avšak tá ju na sklonku života preniesla k samotnej Kurumi, ktorá na ňu použila neúplnú očistu. V nej opäť uzrela smrť svojho otca, staré rany sa otvorili a povolili priechodu nových pocitov a ideí, resp. tých Hakuei, na čo sa Hana zmenila. Tak veľmi, že sa pokúsila odstrániť radu Konohy. Takmer sa jej to podarilo, jedného zabila, ale druhý prežil, na čo ostatní prišli a teda bola napadnutá Benjirom, Hikaruom i Mikomi. Napriek tomu sa jej podarilo ujsť. Späť do Ame, kde sa rozlúčila so svojimi blízkymi a odišla žiť do Dračej zeme, ďaleko od ľudskej civilizácie. Tam sa mohla liečiť z vplyvu Hakuei. Predtým však stretla Sayame, jej nevlastnú sesternicu, ktorá jej navrhla ponuku o vytvorení spojenectva medzi Ame a Ishi, čo Hana samozrejme odmietla, pretože Sayame nedôverovala a bála sa, že by s ňou mohla manipulovať rovnako, ako Konožania.

Otázkou však ostáva, ako sa zmieri so súčasnou situáciou vo svete. Stratila akúkoľvek kontrolu nad Ame. Stratila spojenie so svojou rodinou, po ktorej sa doslova zľahla zem. Všetky istoty, ktoré doteraz mala, sa jej presypali pomedzi prsty. Okrem jednej, jedinej – tou bola Konoha, do ktorej sa vrátila, len čo si bola istá, že je schopná napraviť škody, ktoré napáchala, že neublíži ľuďom, na ktorým jej záleží, a to predovšetkým Seitovi, ktorý sa stal dôležitou súčasťou jej života. A nie len to. Potrebuje získať späť to, čo neprávom stratila. Svoju rodnú dedinu.  


Naposledy upravil Hana Ichiro dne Mon Mar 14, 2016 6:24 pm, celkově upraveno 1 krát
avatar
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Hana Ichiro

Příspěvek pro Assasin Senju za Mon Aug 05, 2013 3:23 pm

Začínám se jí bát...Proč mají všichni tolik čakry? T_T xD
POVOLENO

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Hana Ichiro

Příspěvek pro Hana Ichiro za Sun Nov 08, 2015 6:20 pm

Pokračujem ^^

_________________
TECHNIKY A BODY:
avatar
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Hana Ichiro

Příspěvek pro Hideo Hatake za Mon Mar 21, 2016 3:13 pm

S veľkou (ne)radosťou xD Povolené. 

_________________
avatar
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Hana Ichiro

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru